До чого сниться 😴 Дріт уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дріт що означає

До чого сниться Дріт:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дріт уві сні по 14 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дріт» по 14 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

ідіоматичний сонник

психоаналітичний сонник

Дріт – тиск і небезпека.

сімейний сонник

Дріт – сниться до частих, але коротким поїздкам.

Стара іржава дріт – свідоцтво вашого поганого характеру, який може доставити вам чимало клопоту.

Металевий дріт – сниться до обману.

сучасний сонник

Бачити уві сні колючий дріт – означає, що ви будете мати великий успіх у осіб протилежної статі; у вас буде багато шанувальників або прихильниць.

Якщо ви перелазили через колючий дріт і зірвалися і повисли на ній або сильно поранилися – вам призначать побачення кілька людей в один і той же час, і доведеться вирішувати на яке ж побачення піти.

сонник 2012

Дріт – необхідність з’єднати частини в ціле.

сонник Азара

Золотиста дріт – успіх у справах; срібляста дріт – інтриги, які скоро будуть розкриті.

Сонник для стерви

Дріт металева – довга дорога не принесе успіху і задоволення.

Огорожа з металевого дроту, огорожа – твоє давно плановане і ретельно продумане справа загрожує провалом, якщо не будеш уважна і обережна у виборі співробітників і компаньйонів, можуть попастися нечесні і недобросовісні люди.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Дріт уві сні – знак напруженого очікування.

Чим довше дріт – тим більше період часу, про який йде мова. Найкраще, що можна зробити, побачивши такий сон, це розслабитися і постаратися позбавитися від зайвої напруги.

Сплутана дріт – знак того, що ваше нетерпіння тільки погіршує ситуацію.

Колючий дріт – попередження про те, що напружене очікування може озлобити вас, і це жорстокість дуже негативно позначиться на ваших справах, забезпечивши вам безліч ворогів і серйозних труднощів.

Сонник медіума міс Хассе

Дріт знайти – перенести клопоти; шукати – грошові клопоти; заплутатися в ній – небезпека в майбутньому; тягнути – результат справи затягнеться.

сонник Міллера

Бачити уві сні дріт – означає, що вас чекають часті, але короткі поїздки, після яких ви переконаєтеся в тому, що вас недооцінюють.

Стара і заіржавілий дріт – свідоцтво вашого поганого характеру, який стане причиною великого занепокоєння в колі ваших близьких.

Бачити уві сні металеву огорожу – передвіщає, що вас чекає обман і шахрайство в якійсь справі, яке ви давно надумали здійснити.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите мотки дроту – означає, що вас чекають часті і обтяжливі поїздки, що викличе різке невдоволення ваших домочадців.

Уривки іржавого дроту, там і сям валяються під ногами – знак прикрих неприємностей, викликаних проявом вашої дратівливості і крайньої нервозності.

Гнути, ламати або різати дріт на шматки – означає, що вам готують підступ там, де ви цього найменше схильні очікувати.

Бачити уві сні загородження з дроту – значить, наяву зустрінете серйозна перешкода, яке перешкодить вам здійснити прекрасно задуманий план.

Порвати одяг, пролізаючи під колючим дротом – означає наступ для вас смуги невдач.

Ходити по дроті на манер циркових акробатів – означає, що цілеспрямованість, терпіння і наполегливість приведуть вас до бажаної мети.

Сонник Симона Кананіта

Дріт – перенести клопоти; шукати – грошові клопоти; заплутатися в ній – небезпека в майбутньому; тягнути – результат справи затягнеться.

Сонник сучасної жінки

Дріт уві сні – передвіщає часті, але короткі поїздки, після яких ви переконаєтеся в тому, що вас недооцінюють.

Стара і заіржавілий дріт – вказує на негативні риси вашого характеру, виявляючи які ви заподієте чимало занепокоєння вашим близьким.

Огорожа з металевого дроту – віщує обман і шахрайство в процесі реалізації давно задуманого вами справи.

сонник Мандрівника

Колючий дріт – життєва трудність, перешкода.

Наснилася Дріт, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дріт уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

З гланди вийшов щільний грудку поплутаної тонкої нержавіючої дроту, після чого відкрилася кровотеча

Доброго дня!
Уві сні бачив що батько на велике дерево встановив антену, дерево на даху будинку, а антену закріпив дротом, тобто на всі боки від антени йдуть дроту і в будинок не потрапити. Мати поруч стоїть і плаче, то свідомість втрачає, то розмовляє. До чого б це. Батьки живі, здорові.

Добрий день, в ніч з п’ятниці на суботу мені приснився дивний сон: я спочатку біжу від кого то, потім опиняюся в якійсь закритій території, де навколо дріт або решітка &# 8212; вообщем закрита ТЕРИТОРІЯ &# 8212; я питаюс ьвирваться з неї &# 8212; бачу молодий чоловік &# 8212; він вибігає з цієї території &# 8212; вирішив мені допомогти &# 8212; але каже що все під напругою &# 8212; я намагаюся влізти в цей дріт, мене б’є струмом і я
прокидаюся

Я йшла по лісу зі своїм хлопцем. У річковій канаві він побачив ВЕЛИЧЕЗНУ змію, удава, я не знаю&# 8230; підійшов до неї і почав чіпати.В цей час я заплуталася ногами в колючому дроті, мені було дуже боляче.Я вибралася з неї але залишила в ній своє взуття.Далі я пішла босий.

мені прісної сон: там було день народження потім різка з’явилися два чаклуна, з мертвої головою обмотоной колючим дротом потім я втік і потім мене вкусила змія в ногу

сон, в якій я на кладовищі.кругом багато могил.паркан з проволовкі через, яку постійно пробиратися.ще кого то ховали

Наснилася колючий дріт, розстелена на землі. Мені потрібно пройти через цей дріт, я проходжу і боюся наступити і поранитися.

я перебуваю на цвинтарі на ньому темно і воно обнесено колючим проволкай, а навколо кладовища світло і я ходжу по кладовищу і не можу вийти звідти наченается панікувати і прасипаюсь,

мені приснився знайомий з колючай дротом він роздер обличчя дротом знайомої і мені дісталося

наснилося що я вночі заплуталася в проволоки колючим, і ноги все порізало з верху до низу, де потім були страшні криваві рани.

Я намагався докоснуться до колючого дроту, потім я зачепився за неї, намагався прибрати руку, але порізався і зачепився ще більше, я немов роздер сам собі руку об неї, в результаті я як то відірвав її від себе і витягнув руку.

Кумба, трохи квітів, трохи трави (трава і квіти 30-40 сантиметрів) все це на півметровій височини від тротуару, поряд під’їзд якогось будинку, люди навколо ходять як би в далеке і між собою розмовляють. Я лежу голий, на своєму одязі на краю клумби, ховаюся від людей, мене не бачать, потім людей трохи більше, я встаю хочу одягнутися і піти, боячись бути поміченим. В ногах дивне почуття, дивлюся на ноги а з них щось стирчить але дрібне і множинне. я підходжу до під’їзду і нагинаюся. Бачу множинні зволікання прошиті крізь ступні, десь 0.5 мм і довжиною 20 см в хаотічьном порядку. спав днем, вчора і сьогодні. зазвичай днем ​​не сплю. Ось такий сон

наснилося, що один налив мені суп, в якому був волосся і в м’ясі була дріт і в супі плавав тюбик від зубної пасти. потім я сказала, що ти мені багато налив, я наїлася і більше не хочу. суп мені не сподобався. до чого це може бути?

Доброго дня. Йшла я по льоду на дорозі, впала і покотилася, але поверхня не була похилою. Попереду була колючий дріт, я частково (ноги) скотилася під неї, але чоловік мій мені допоміг встати.

Я перелазив через дротяний паркан, накинув куртку і виліз.Але звуки були дивними, як ніби не я сопів перелазячи.

я сховався на горищі будинку, від вбивць що б вони мене не виявляли, з одного боку будинку вони закопували труп, я подивився в невелике віконце, а з іншого боку було велике вікно куди можна було вилізти там типу палісадника щось було була холодна дощова погода (над згадувала осінь) велика частина землі була затопліна а по периметру стояв паркан обтягнутий з верху колючим дротом, з’явилася раптова миска з какойто їжею забрався чорний великий пес і почав їсти з миски&# 8230;. цим він мене видав і вбивці вже поховали труп полізли на горище я ломанулся з усієї сили в це маленьке вікно виявився на вулиці підбіг до першого будинку повідомив про злочин все на імоціі&# 8230; ну і прокинувся. ПИТАННЯ що це мені сниться токое і що це маглів б означати

Мені снилося що я витягала з рота сріблясту не колючий дріт. дуже довгу . Сон з п’ятниці на суботу

Сон під ранок. Забір, зверху колючий дріт. Між рядами колючого дроту я проліз і не поранився, і не порвав одяг. У будівлі об’єкта я про щось жартував з офіцером охорони. спасибі.

Я хотіла перебратся з води на берег, але мені заважала колючий дріт, коли я в ній плуталася мені допомагали вилісті якісь жінки, в результаті я заципілась за берег, але вилізти не могла бо там стояли люди з ножем і я боялася що вони мене побачать, берег був в снігу і руки мої як будьто зводило, потім почався відлік і коли стався взриф я прокинулася

сон як ніби був з декількох частин, спочатку я бачила що зробили стрижки 3 дівчатам з 4, потім начебто стояли жінки зрілого віку приблизно однаковою зовнішності в довгих білих шатах пов’язаних між собою чимось на зразок металевої сірої дроту, потім жінка яка стояла скраю пропала і це привело в жах всіх інших, а замість неї залишився коло з дроту..уві сні я чітко пам’ятаю фразу апшорная зона, весь сон мене не покидало відчуття неспокою

наснилося що прямо з живота витягла дріт в середині в кишечнику було боляче але я що то підправила і витягла повністю і стало трохи страшно що кишечник не заживе і захотілося випити трав’яного настою для дезінфекції та прокинулася

Добрий вечір, мені приснилося з пн на вт, що я сиділа на кушетці у лікаря, мені надерти на ногу (на внутрішню поверхню стегна) і звідти вилізла дріт ніби в білому жиру мм 3 товщиною. Спочатку здалося, що це черв’як білий, як ніби провід від телефону закручений, але потім білу речовину скло з дроту і це виявилася дріт досить блискуча закручена по спіралі. Що це могло означати, підкажіть будь ласка.

Мені наснилося що я купалася в озері як би плавала на березі, і відчуваю що мотузка в озері, на дні. Хочу витягнути її, але чому то ноги але їх починає стискати, і потім я хотіла витягнути свої ноги і як би повністю залізла в колючий дріт, і намагаюся виплутатися але все почало колоти і потім вилізла і все ноги і руки були подряпані

Я прийшов в гості до дівчини допомогти зібрати ліжко дитячу і я її зібрав, але дно прогиналася, і я попросив шматки. мідної проводки щоб закрутити, але у мене не виходило, кожен шматок цієї проводки у мене просто ламався, я відразу і прокинувся

З вікна увазі як плаче дитина, посувають і бачу. У дитини нога заплуталася в дроту до м’яса. Намагаюся розмотати нічого не виходить, бачу тільки мисо дитини, від страху прокинулася

Мені наснилося, що я стою в кімнаті будинку моєї бабусі з мамою. вночі. До нас вбігає дівчинка, і мені хтось каже що вона зробила щось дуже погане. Я побігла за нею в коридор. Вона вибігла на вулицю і втекла. Я побачила в коридорі мою бабусю стоїть на колінах до мене спиною і всю обв’язану дротом. Потім я вийшла в сіни і побачила візок з гнилими листям і тарганами. Пізніше ми бвбушку звільнили і я дізналася що їй намагалися давати наркотики. Я сказала давайте викличемо поліцію, але мені дідусь відповів не треба. А я у нього запитала, для вас це норма чтоли?

мене замкнули за парканом, по верху огорожі йде колючий дріт, я перелізла через нього рятуючись, не пам’ятаю від кого або чого,

Вітаю. приснився сон з четверга на п’ятницю що пливу за течією на дачі, підпливаю до сусіднього дачного товариства а там все в колючому дроті. і на березі дріт і навіть під водою. і я пливу і намагаюся її не зачіпати. і все

наснилося я грала з братом і він повинен був мене наздогнати потім була натягнута сітка але вона не діставала до стіни і я вирішила через цей проміжок протиснутися я пролізла але проткнула ікру на нозі

Ну, уявіть, що я тону в чистій річці (дихання в нормі), мене обвила колючий дріт і я тону, але виходжу з води сухий і йду на конкурс&# 8230; Що це може означати?

Руки чоловічі тримають дріт з одного боку пробка і з іншого, така дріт для задухи людини!До чого сниться сон?

Покійний чоловік уві сні колов мене в правий бік дротом від кабелю, кабель був ізольований проводкою.Поколював він мене немов загравав, люблячи, разів зо два поки я не зрозуміла від куди і що мене коліт.Що означпет цей сон?

з ноги дістала шматок нержавіючої дроту, надалі кровотеча і кров шматочками, ніби желе

Добрий день, з четверга на п’ятницю приснився сон, що стало важко дихати, я почав крутитися і зі рота витягнув шматок дроту по три шматка, вони були широкі, плоскі і в маленьких квадратиках, як мозаїка.Після цього мені стало легко дихати.Сон приснився моєму чоловікові.Заздалегідь дякую

Наснилося що їдять алюмінієву багатожильний десь близько 17 жив по 2мілліметра коротку дріт довжиною до 12сантіметров

Дуже багато було всюди мідного дроту, і я всю її зібрала і змотувала в клубок.,при цьому була дуже задоволена. Дріт так виблискувала &# 8230; більшість була товстою проводки.

Мені наснилося, що в їжі я знайшла дріт, підійшовши до офіціанта з вимогами пояснити що це зі рота дістала ще 4 шматочка

Я чистила гній у своїх вихованців кроликів.З вікна будинку навпроти визирнула незнайома жінка, це покинутий будинок по моїй вулиці, попросила у мене шматочок дроту щоб що то зв’язати.Вона відкрила ворота у двір і цей двір був нескінченних розмірів.

Сниться кілька ночей поспіль колючий дріт зеленуватого золотистого кольору, тоненька з довгими голками навколо шиї проходить крізь моє горло.

Наснилося що я у дворі розлажівала по землі колючий дріт і сама собі як би сказала &# 187; якщо хтось у двір заліз, тут і залишиться &# 187; . Чи зможете пояснити сон ?

Я була з моєю подругою, з якою давно не бачилася. Вона чомусь посадила мене на свої плечі і вона бігла так. Потім я бачу як до нас підбігають хлопчики жебраки. Потім я бачу уві сні що я кидав телефон свій, такий же як в реальному житті у мене зараз. Я його роняю і в цей момент один з хлопчиків, один з найменших в червоній куртці піднімає його і тікає. Я намагаюся його наздогнати і ніяк не виходить. По дорозі мені зустрілася дитячий майданчик і я вирішила пробігти крізь щоб швидше за ним встигнути. Але виявилося що цей майданчик була по периметру закрита металевою колючим дротом і я опинилася в якомусь дивному просторі з якого мені було дуже складно вибратися. Там була металева гірка і вийти можна було тільки встрибнувши на якийсь сидіння і катапультою викинути себе. І поки я намагалася на це крісло залізти, я помітила що внизу звідки я щойно ледве ледве вилізла там б’ються чоловік і жінка і рр її б’є. Я зрозуміла що я в небезпеці і настала паніка. Я сіла на цей стілець міцно і прокинулася

Наснилося що проковтнула що то жорстке, потім боляче було ковтати і відчувала що то в роті, обноружіла там провалку і почала тягнути коза вона заплуталася оскільки складно було витягнути її, в результаті я витягла не великий шматок.

Я стояла з подругою почала кашляти і з мене почала виходити дріт, я Її довго зволікала тягнула і вона закінчилася, з’явився дядько і у нього така ж ситуація.Викликали лікаря сказала потрібно щось перевіряти не пам’ятаю

мені 65 років. наснилося, що вся підлога була посипана дрібними шматочками кругленькою рівною дроту, яку я намагалася зібрати, в цю пору вийшло це зробити.

Ми з чоловіком приїхали в інше місто, він пішов расмотрівать місто, а у мене стояла мета зробити браслет, я прийшла в майстерню, там мені почали робити браслет прям на руці, браслет починався від кінчиків пальців і спускався нижче до зап’ястя.

Біжимо з коханим уздовж стіни з колючим дротом, я проводжають його. Він вирушає всередину небезпечного об’єкта, який охороняється. Прощальний поцілунок, він перелазить стіну. Я в тривожно очікуванні.
Все точно так само як і в минулий раз. Минулого разу, розлучалися, я повернулася назад і чекала його. Він повернувся все добре. А в цей раз у мене почуття тривоги. Бачу в маленьке віконце багато гаражів. ніч. Він стукає в один з них. Відкриває чоловік каже:&# 187, не пооооняял&# 187; я боюся за нього, що він не повернеться звідти. занадто небезпечно. Я повертаюся назад, поки залишаюся непоміченою. прокидаюся.

Наснилася мідний дріт золотистого кольору, я її запальничкою підпалила і запахло паленою проводкою, я прокинулася і в носі і в роті був присмак і запах цієї дроту

Мені наснилося, що мама колишнього чоловіка обмотував нас з ним колючим дротом
Далі ми лежимо в ліжку по пояс оголені, в кімнату входить мама колишнього чоловіка і починає підмітати пил звалятися в білі пластівці

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ