До чого сниться 😴 Домовик уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Домовик що означає

До чого сниться Домовик:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Домовик уві сні по 16 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Домовой» по 16 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Милий домовик – обіцяє період спокою і благоденства. Несприятливий сон, у якому ти незадоволена появою будинкового або домовик сам покидає твій дім &# 8212; таке сновидіння віщує сімейні негаразди.

Якщо приснилося, що ти боїшся будинкового – значить, ти не впевнена, що поводишся правильно по відношенню до родичів і домочадцям.

Дитячий сонник

Домовик – не забудь запитати у нього, до добра або до худу; то, що він відповість, і є значенням сну.

Малий Велесов сонник

Домовик – застереження перед бідою в родині, господар помре.

міфологічний сонник

Домовик (дух-хранитель домашнього вогнища, часто, пустотливий, примхливий, здатний до різних капостей, проявляє себе незадовго перед важливими подіями, має вигляд польової форми, які не явною, облакообразной, що не чіткої, з подобою очей, носа, але уві сні частіше сприймається НЕ візуально, а осязательно, як якесь шкірне тиск, стороннє дихання, присутність на ліжку сплячого) – проявляється у сні або в просоночном стані перед важливими подіями в житті сновидіння; вказує на період життя сплячого, пов’язаного з його житлом, побутом, сім’єю.

Новітній сонник

Домовик – до нової таємний любовний зв’язок.

російський сонник

сучасний сонник

Побачити уві сні будинкового – до зіпсованому настрою.

Виганяти будинкового зі свого будинку – означає, що у Вашій родині виникнуть серйозні розбіжності. Будьте терпимі до близьких.

Якщо Вам сниться, що Ви розмовляєте з домовиком – найближчим часом Вас чекає казкова пригода. Приділіть увагу коханій людині.

Бачити уві сні, як домовик хуліганить – є передвістям громадських хвилювань. Будьте обачні в багатолюдних місцях.

сонник 2012

Домовик – необхідність навести порядок в домі, в тому числі і енергетичний.

сонник Гришиной

Будинкового бачити – благополуччя.

Домовик – примирення з кимось із родичів, домочадців.

Сонник для всієї родини

Побачений уві сні домовик – передвіщає, що настрій ваше зіпсується через неприємну випадковості.

Якщо уві сні ви виганяєте будинкового з власного будинку – сон передвіщає вам розбіжності в сім’ї. Трохи уваги до близьких допоможе відновити мир.

Якщо вам приснилося, що ви спілкуєтеся з домовиком – в найближчому майбутньому вас чекає неймовірна пригода, яка розцвітить вашу сіру життя всіма фарбами веселки.

Якщо ви побачите себе в образі будинкового – приділіть більше уваги коханій, інакше вона просто не витримає вашої зайнятості.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Говорити уві сні з домовиком – настане поганий час для всієї родини.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні будинкового – до якихось известиям.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні будинкового – на жаль.

сонник Федоровской

Побачити уві сні будинкового – до успіху в справах.

Якщо вам приснилося, що ви домовик – незабаром ви отримаєте великі гроші.

езотеричний сонник

Домовик – дорога додому, якщо у від’їзді; до появи дітей або тварин в будинку, сім’ї.

онлайн сонник

Домовик сниться – він є передвісником якихось подій, які будуть пов’язані з вашим житлом, рідними або побутової життям.

Боятися його уві сні – означає, що ви повністю не довіряєте своїм ставленням до рідних, тобто до сих пір не знаєте, вірне воно чи ні.

Якщо ви його проганяєте з дому – вам доведеться бути більш поблажливим до своїх рідних.

Наснилося, як ви розмовляєте з домовиком – сонник обіцяє вам якесь романтичну пригоду незабаром. Вам потрібно бути більш уважним до своєї другої половинки.

Якщо ж він хуліганить – вам слід бути вкрай обережним у громадських місцях.

Побачити сон, в якому вас душить домовик – є знаком, який попереджає про зміни, яких слід чекати домочадцям. Прокинувшись, необхідно поставити запитання: «До біді або на радість?». Якщо поставити запитання відразу, при пробудженні – ви можете отримати відповідь.

Приснився Домовик, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Домовик уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

у мене синові 1 рік. снитися мені будні синок заходить в туалет, а домовик бере і закриває за ним двері і мене не пускає, а я лаюся на нього, але не бачу самого будинкового. потім в кімнаті лежу на дивані, откриваеться двері заходить син, і домовик з ним начебто грати починає. потім бере сина за одну руку і починає його кружляти під самою стелею. я сина вихопила. пригорнула до себе, і тут побачила будинкового в образі свого сина. окзалось у мене на руках два синочка. навіть одягнені оденакого. що це може означати?

сон такий. Я рухаючись на кухню в темряві біля вікна відчуваю на табуреті щось м’яке і пухнасте я злякався так як знаю що у нас немає кота а це був він великий рудий кіт я його взяв і поніс показати мамі ми щось з нею говорили чи ні але на цьому сон обірвався

Мені моторошно страшно було уві сні ніби мене кудись засмоктувало ..і я була в цей момент безсила&# 8230; відкривши очі я ні чого не побачила..але почуття тривоги і страху не зникло&# 8230;.вставши я сходила на кухню щоб відволіктися і лягла знову спати&# 8230; і знову почалося все з початок&# 8230; в головах таке відчуття було що хтось ходив по подушці або перевертався&# 8230;..я автоматом припустила що це може бути моя собака&# 8230; простягнула руку над головою і натрапила на хвіст і лапу з дліннимм волоссям..т е НЕ короткошерстих що то було&# 8230; у мене собака породи стаф. після чого &# 171; це&# 187; сіпнулося з моєї руки&# 8230; тому від цього мені стало ще страшніше зрозумівши що це була не вона!підкажіть будь ласка що це може бути і до чого??

приснився білий домовий чомусь з копитами я намагалася його спихнути з ліжка і дуже кричала а він відштовхував мене копитами

наснилося.нібито хтось вимкнув телевізор, а потім з кухні швиденько до мене в кімнату під ковдру, як ніби кіт, але це не кіт, я розумію, що це домовик або якась нечисть маленька, я її не відчуваю, а як то відчуваю, починаю читати отче наш, щоб це пішло. ледве ледве прокинулася.

бачила уві сні будинкового як він мені показує скарб а там великі гроші до чого це

Сон: тримаю в руках кошеня чорного, мордочки НЕ Віже темно. Кричу татові в сусідню кімнату, щоб тут включив світло. Кричу аж до вереску. Кошеня починає толі кусати, то чи нявкати, а йому не даю закрити рот. тримаю пальцями. І головне я знаю, що це домовик. Тут я повертаюся і віюу кошеня вже не в руках а поруч. Що значить не розумію.

Наснилося, що я прокинулася від стуку в кімнаті, в районі вікна і чомусь подумала, що це домовик.Я поговорила з ним чемно про що то, а пізніше у мене на ліжку опинилася нова плюшева іграшка.

домовик..якась сила&# 8230; схопила і не випускала мене, а я виривалася, воно було чоловічого роду, м’яке&# 8230; обволікаючу і понад сила..від якої не вирватися..але я намагалася

Вітаю. Наснилося що я бачу домового, цей домовик був в образі чорної собаки . Спочатку щетиною, але давала себе погладити, я у нього запитала, чому ти злишся, він сказав тому що я боюся . Потім все було добре, він заліз до мене під ковдру і ми спали з цією собакою-домовиком в обнімку.Завчасно дякую за відповідь

Уві сні відчуваю, що зі мною поруч спить якийсь пухнастий клубочок, схожий на кішку, але уві сні розумію що кішок в будинку немає, а потім просто зник. А на ранок зрозуміла, що був домовик. Що може означати цей сон?

наснилося, що я йду в кімнату цілувати мама перед сном, а щось невидиме підхоплює мене на руки і несе в іншу кімнату і не пускає, я впираються і все-таки вириваюся, це щось тримає, я вириваюся і діставшись до мами падаю на неї і вона прокидається!!але мені страшно не було.

я спілкувалася з домовиком в дружній обстановці, він мені що то говорив, пояснював щось зробити, але я не пам’ятаю що саме (смутно)

Вітаю!Мені сьогодні приснився дивний сон.Сниться мені, що з-за рогу на кухні з’являється маленька на зріст невідома бабуся, в підсвідомості я розумію, що це домовик.Я сама пропоную їй-йому спочатку сухарі, потім цукор, вона-он задоволений.Потім стає дівчинкою віком 7-8лет, з довгим світлим волоссям вибігає з кухні з посмішкою в іншу кімнату. У реальному житті два роки тому померла моя молодша сестра Оля у віці 23 роки, разом з мамою виховуємо її синочка якому зараз 5 років. У сестрички були русяве волосся з рудуватим відтінком.З повагою, Катерина.

мені прісніля домовик але він був людиною, і ми з ним уві сні любили один одного, і ще один був тільки яя його не бачила, а інногда кликала на ім’я нафаня, і сон був ніби кольоровий, але красивий

сниться ніби я прокидаюся йду в зал, а там сосна пухнаста красива, прикрашена кольоровим дощиком, дощиком кольоровим так само прикрашена вся кімната а до вікна прикріплена гілка яблуні з листям і дрібними яблучками, заходжу в дитячу, а там теж сосна і вся кімната прикрашена кольоровим дощиком, заходжу на кухню, там те ж саме і ще 2 довгих акваріума, в одному одна велика страшний рибка, а в інших симпатичні і це все зробив домовик, я в сльози, мовляв травень, а в мене як новий рік, тут повз щось то біжить я розумію, що домовик, хапаю, він у вигляді чорної кішки тільки хвіст на дотик дуже грубий і я з ним розмовляю, що молодець, але не треба було, адже весна&# 8230;

Я квартирі, вона начебто моя, ніби не моя, і як ніби у справжньої господині кв-ри 2 ночі підряд (ЦЕ ВСЕ ВО СНЕ) то на шафі, то десь ще виявляється розбита синя стопка на ніжці і в ній трохи вина. Проходячи повз спальні я бачу на ліжку сидить фігури -жінки в чорному (одяг, хустку), але роблю вигляд, що я її не помітила, тому-що страшно. Ми розуміємо . що це домовик і наступну ніч чекаємо його. І ось ніч, шелест в кутку за шторою, я встаю з ліжка і кажу:&# 187; К худу або до добра, ти сюди ходиш?&# 187; У відповідь через штори йде дивний звук нагадує пердёшь (перепрошую), І в цьому звуці чітко чується &# 171; К до-б-ру&# 187; і виходить через штори кіт. І начебто невелике полегшення, що ні до худу, а все одно страшно. І ось після цього сну на душі якийсь страх, що означає цей сон?

наснилося що домовик мене тримає за ноги, долоні у нього теплі, але не волохаті. я починаю смикатися уві сні, намагаюся щось сказати але немогу навіть очі відкрити. і домовичок мене поцілував в праву п’яту. губки його були ніжні і теплі. уві сні я відчувала страх .

дочки приснився домовик -сідел в кутку залу рідної домівки і лаявся. що і як говорив -не пам’ятає.(Дочка живе в місті)

До мене кілька разів в тиждень приїжджає мій молодий чоловік і кожен раз коли він спить поруч до мене приходить домовик.уві сні я чую шарудіння в коридорі і як відкриває хтось ключем двері.і раптом я бачу його образі, він схожий був на високого чоловіка, він будив мого хлопця, а при цьому відчувала біль і страх.пізніше мій молодий чоловік мене розбудив і сказав що я кричала і плакала.

Домовичок в моєму сні був чорного кольору, дуже пухнастий, спокійний, більше схожий на кота, але не кіт. Від нього віяло теплом і спокоєм, він був у мене на руках, поклав голову на моє плече і я його постійно гладила, він був трохи наляканий. Це відбувалося в кімнаті, але приміщення мені було не знайоме, був вечір і горіло світло, приміщення було дуже заставлено меблями, не новою, а радянського часу))

Спочатку я подумав, що були великі шишки. Але підійшовши ближче побачив кількох будинкових (так я подумав уві сні). Одягнені були строкато. Страху і переживань не було, навпаки &# 8212; було бажання з ними поговорити. Сон приснився в ніч з неділі на понеділок.

Я йшла додому і побачила що щось невидиме копає пісок під частиною мосту. Підійшла подивитися і почала допомагати рукою розгрібати пісок, незабаром з’явився маленький будиночок і домовик взявши мене за руку сказав спасибі, пішли додому. Ми пішли і він прихопив свій будиночок з собою.

Вітаю! Ситуація така, що ми планували переїзд на ПМЖ в РФ. Але внаслідок ситуації в Україні, оскільки регіон прикордонний, я зараз хочу відкласти переїзд до стабілізації ситуації. Чоловік зараз перебуває в Росії. А сон був наступним: Бачу, що чоловік повернувся додому, наша квартира. Він просить мене поїхати з ним за якимись речами. Я кажу, що зараз, я тільки голову швидко помию і поїдемо. Заходжу в ванну а там сліди малюсінькі такі, біленькі, але за формою більше на чотирилисник схожі а не на черевичок. Сліди виходять з-за газову колонку, по стіні, через вікно і вниз в ванну; а там чашка з водою теплою варто. Я чоловіка покликом, подивилися, посміялися, що мовляв у нас за грубкою, точніше за колонкою домовик живе і в теплій воді купається. Чоловік вийшов, а я до ванни підходжу і бачу через воду ноги хтось полоще в чашці. Бачила тільки ноги в воді. Хочу чоловіка покликати а сама ні слова вимовити не можу і рушити з місця не можу. А двері в ванну відкрита, я на чоловіка глянула і мекаю тільки його покликом..і прокинулася. Але налякалася трохи якщо чесно. Сон приснився днем ​​у неділю, задрімала після обіду.

Привіт, я думаю. Це був не сон&# 8230;. Я прокинулась. Але не могла встати і відкрити очі, на мене хтось навалився тримаючи за руки і почав цілувати в губи, але мені не було страшно. А потім встав і пішов.

Сон приснився моїй мамі. Домовик був дуже злий і ганяв її за шкірку по квартирі, вона відвела мене в кімнату, щоб мене не налякати, і закривала всі вікна і двері, а він влетів злий в кімнату і почав кричати і знову тягати її по кімнаті.

Наснилося, що я на вулиці з двома друзями, яких насправді не знаю, щось шукала. У кожній руці у мене були металеві прути, погнуті так, що я могла триматися. Так ось ці прути мене тягнули кудись, тягнули з такою силою, що я могла летіти. Ми майже весь сон йшли за прутами, і вони привели мене в якусь квартиру, незнайому зовсім. У цій квартирі мешканцями були дитина років 8 і жінка. В ту квартиру ми потрапили при таких обставинах: жінки не було, вона працювала, а її дитина сиділа вдома один, в квартирі був безлад, як буває зазвичай, коли дітей залишиш господарювати. Я залетіла через вікно, а друзі мої просто виявилися поруч, і прути потягнули мене до шафки дерев’яному. І через шафки, коли ми підійшли виліз домовик. Я запам’ятала тільки його зростання і волосся, руді, довгі і на всі боки. Обличчя було нечітким. Я дуже здивувалася. Він почав дружелюбно розмовляти швидко-швидко, але я не пам’ятаю ні слова. Потім він почав прибиратися в квартирі, все складати акуратно. Я дуже зраділа, що тепер буде помічник в тій квартирі. І все, я прокинулася. Допоможіть, будь ласка, розтлумачити.

Хтось закрився в туалеті і тримає двері рукою, але не закривши на засувку. Я синові кажу це додому, давай запитаємо до добра або худу і він три рази відповів що до худу і двері вільно відкрилася в туалет.

Приснився маленький домовичок.. Він мені сказав що у нас буде ще одна дитина.. І сказав що на мене навели порчу, назвав навіть ім’я (Олена В.) Я йому дав молоко і хліба ..

Вітаю.Мені приснився сон, в якому був чорний кіт, але він був добрий .я його спочатку злякалася .але потім, уві сні я зрозуміла що це домовик і почала з ним спілкуватися, він навіть мені сказав свій ім’я, хоча у мене немає знайомих з таким ім’ям

Мені вже 3-й раз снитися домовик. Сьогодні приснився що він все кидає балується душем, грюкає дверима, душить мене, але на питання до худу або добра не відповідає. Але відбувається це все не в моїй квартирі, а в маминій.

наснилося що я в лісі і йду в слід за дівчиною яка не знає що я за неї йду. і я ховаюся в кущах поряд з речькой і лягаю щоб мене було менше помітно. речька була чистою і іскрилася в променях місяця. і в один з зади я чую приємне похрюкивание яке по тихоньку йде по мені і лягати на спину. і раптом крик дівчини розриває идилию&# 8230;
відчуємо на собі тепле обійми і голос в голові: &# 171; тобі туди не треба&# 187;!
раптом його маленькі копитця звернулися в маленькі рученьки. і я питаю-хто ти? і знову голос в голові-твій домовик! в цей момент я уві сні знову занурююся в сон.

до мене уві сні приходить мій хлопець як мені сказали це додому в його образі, раніше він приходив у вигляді мого чоловіка, а після розлучення став приходити у вигляді мого хлопця якого я дуже люблю але ми не живемо разом але він часто ночує у мене, коли ми в сварці чи мені дуже погано додому приходить і сидить зі мною, позавчора я спала але все як на яву було, він прийшов, сів на ліжко поруч у вигляді мого хлопця, гладив по голові що то говорив ніжно і будив мене, я прокинулася побачила його заспокоїлася тк ми в сварці були і заснула а потім різко викинуло з сну і я одна в кімнаті

Тетяна, здрастуйте. Сьогодні приснився сон, в якому мене душив домовик, я його скинула з грудей, він хотів втекти, але я схопила його за спину і запитала до худу або до добро, він прошипів &# 8212; до хууду&# 8230;

Приснився домовик, такий милий дідусь маленького росту в білій, довгій сорочці подпоясоной і білих штанах. У нього була біла, красива борода. І він був не чіткий він з’явився як хмара. Вигляд у нього був добрий але я все одно злякалася .

наснилася в середу після дня народження сина толком сну не пам’ятаю було дуже страшно хтось клацав світло гримів я просила здатися точно знала що це домовик і мене почало щось тиснути в спину дуже сильно а потім я як ніби представляла що він здався тільки в вигляді мого сина тільки моторошно страшний як демон я схопила його і почала бити об підлогу і він як лялька став і весь цей час на сина дивилася він спав в ліжечка а потім як в себе прийшла і запитала до худу до добра і не пам’ятаю що відповів у сні багато чого іншого була але я не можу згадати нічого

Бачу уві сні будинкового доброго, милого, симпатичного, гарненького, розмовляю з ним, не пам’ятаю про що, сон добрий, чи не страшний

Прокидаюся уві сні. і чую, як один розмовляє по телефону і рухається в бік коридору, але якийсь дивний розмову у нього, він говорить лише одне слово &# 171; давай&# 187; і говорив він якось дивно, ніби заїв диск. Я встав піти за ним, дійшов до коридору, один зникає кудись, і я прокидаюся уві сні. І відчуваю, що хтось мене тримає. Я не можу ні ворушитися, ні розмовляти і задихаюся. Я лежу на правому боці, як-то так вийшло, що хвіст цієї істоти виявився піді мною. Я бачив хвіст, як він ворушився. У мені був страшний страх, але страх не від цієї істоти, а страх від страху смерті. Я почав молитися . Важко виходило, але я старався, у мене вийшло молитися трохи голосніше. І в цей момент я прокидаюся наяву (я питаю всі говорять це домовик, поясніть будь ласка що це означає..) І чому саме хвіст?

Привіт, я пам’ятаю що домовик мене душив, а потім я його перемогла і стала бити його головою об стіну, він був спритний навіть дуже, і вирвався, це було в підпіллі моїх батьків, живемо ми окремо, я постійно прокидалася і сон тривав з того місця де закінчився, я прокидалася і відчувала страх, я боялася заснути і знову з ним зіткнутися, я бігла від нього весь сон і опиняюся в коридорі довгому розділені на дві частини коридорів, одна світла, а інша тьмяна, але чому то я вибрала тьмяну і залишилося добігти мені зовсім небагато і гасне світло, а до це я в коридорі бачила його в кожних дверях він стояв, я повертаюся назад і виявилася у мене палиця, я їй б’ю по стінах щоб його відлякати і добігаючи до кінця коридору я прокинулася.

Я дивлюся вгору звідки -то знизу, і бачу на гілці великого дерева, яка впирається в бревенчатую баню, будинкового. Він схожий скоріше на лісовика. І тільки усвідомлення присутності старого будинку і лазні, дає зрозуміти мені, що цей дядечко з бородою, що не лісовик зовсім. Чорні буговкі очі з-під густої сірої маси бороди свердлить мене. Він схожий на кору старого дерева, думаю я. Додому задає мені питання &# 8212; куди ви їдете? Я відповідаю &# 8212; переїжджаємо в село. При чому слово село&# 187; я вимовляю розтягнуто &# 8212; сееелооо. домовик відповідає &# 8212; добре. Я їду з вами. І зникає. Я бачу свого чоловіка поруч, і радісно розповідаю йому хвилину назад подію. Віддавши особливий акцент словами &# 8212; він їде з нами, уявляєш. всі. кінець сну.

Мені снилося ніби я в гостях у подруги а квартира ніби її але не така якась інша обстановка все інше ну а коли зібралася йти то з під дивана хто то почав щось плескати спочатку ми подумали що це діти бавляться водою бризкають потім подруга принюхався виявилося що це горілка хотіли подивитися що ж це як раптом мене хтось почав за ноги вистачати, другу чарку він виплеснув ледь не мені на ноги і що то про бурчав як би мені здалося на що подруга посміялася і каже що це домовик відпускати мене не хоче.

приснився домовик тягне мене за ночнушку в коридор я пручалася і обурювалася а потім почала читати &# 171; Отче Наш &# 171; 3-4 рази і прокинулася

Ночувала у подруги зі своєю донькою, приснилося ніби ми спали на одному дивані, тут подруга прокинулася і пішла, а я повертаючись побачила кудлатого пухнастого чорного людини, який лежав поруч, почала кричати і проганяти його. Він буд-то злякався побіг в кут перетворившись в дитини і почав скребстісь. На цьому сон обірвався

домовик чіпав мене кістлявою рукою, потім я його відігнала від дитячого ліжечка, потім він здався у вигляді доброго хлопця, сказав що у нас згорить обігрівач, попрощався і пішов

домовик мене погладив двічі по руці, я підняла очі, щоб подивитися хто це?бачу приємний погляд, трохи невпевнену посмішку. тут він несподівано цілує мене в губи.я чітко відчуваю його пружність губи .

Приснився Домовик в будинку мого діда, дід ще живий, тьху тьху тьху. Домовик став моїм другом, він був у вигляді маленького дідка з бородою, він відкрив мені своє ім’я, написавши його на старому запітнілому дзеркалі.

Мені приснився домовик.З початку я не пам’ятаю що було, потім я пішла в ванну і села біля пральної машинки .Потім я почула маленький свист і сома свиснула тривав цей світ 3-4 рази . Потім я питаю &# 171; Ти хто?&# 187; Він відповідає &# 187; я домовик!&# 187; Я &# 187; Вилазь, я тебе не трону &# 187; А ззаду мене лежав плед, він заворушився маленько .Я кажу &# 187; Ну ж вилазь !&# 187; І він виліз, ми познайомилися він представився Миколою .Потім я його познайомила з мамою, і вони стали грати з моїм кошеням Васею .Пізніше за мною зайшла подруга, вона не бачила його.Там потім один зайшов . Ну ніби все . Сон мені мама перервала (

Наснилося, що я сиджу з чужим маленьким однорічною дитиною, і думаю треба зварити суп, щоб погодувати і малюка і своїх, а відійти не можу, щоб зварити, бо малюк повзає скрізь, я за ним дивлюся, щоб біди не наробив.Раптом чую на кухні хтось ріже ножем на дерев’яній дошці (на слух можу визначити, що на дерев’яній, хоча знаю, у мене такої немає) заходжу на кухню, ні кого не бачу, вийшла, знайшла малюка, знову чую хтось ріже , а самій вже страшно стало і раптом малюк стрімко поліз на кухню, я за ним і бачу, що він заліз на табуретку і стоїть на ніжках, я підходжу до малюка, звук різання на дошці триває, заглядаю, а за малюком бачу домового, зростанням сантиметрів 10, і він мене побачив, подивився на мене, очі у нього блищали жовтими вогниками, я будучи уві сні відчула стан шоку, в цьому стані я вийшла з дому, і пішла сама не знаю куди, коли я зрозуміла, що йду не зрозуміло куди і навіщо, і згадала, що вдома у мене малюк, що залишила його одного і поспішила додому, дійшла до свого під’їзду і на цьому я прокинулася!

снилося, що снитися сон як я сплю зі своєю маленькою донькою і ніби на ній сидить домовик, але я його не бачу. намагаюся доторкнутися до її живота, а мене наче щось не пускає якась енергія я його намагаюся скинути, а в мене не виходить, а вона спить як не в чому не бувало їй 5 місяців!коли прокинулася не могла відрізнити сон від реальності, тому що снилося мені все саме так, як ми і лягли спати!дуже злякалася!

Мені приснився домовик.Він на мене сидів і сміявся!Я запитав до худу або до добра, він посмеялься і пропав через вікно

Я сиділа на веранді (веранда у мене з’єднана з лазнею) своєї лазні і розмовляла з тіткою, мій кіт, як завжди, грався. Тут я помітила, що він став стукати лапками по стінах і такий же стукіт я чую у відповідь. Мені стало цікаво і я сама стала стукати по стелі вже передбанника, крім стукоту я чула і голос, він був якийсь недружній. Я злякалася і повернулася до тітки. Ця тварюка здалася з горища лазні. Я була впевнена, що це домовик, але він був схожий на гобліна з &# 171; Володаря кілець&# 187 ;, тільки його обличчя було трохи вже і він був з чорним волоссям тілом сірого кольору. Потім моя тітка пропала. здається з нею щось трапилося, я не пам’ятаю. Таких тварин була сила-силенна, ніби це їх все сімейство і вони, начебто не все, хотіли провчити того, що був у лазні через те що він мене лякав. Паралельно з цим сном я усвідомлювала, що я сплю і ніби біля мого вікна був цей &# 171; домовик&# 187; він шепотів щось на зразок: &# 171; Я вб’ю тебе&# 187; він немов думки свої мені передавав. Про те, де його провчити хотіли. Він здався зовсім іншим. набагато здоровіше і міцніше зі всякими дрібничками, але, здається це був їх Ватажок, сказав:&# 187; Ти ще їх не заслужив, вони не злилися з тобою, так що знімай.&# 187; Він зняв і між цими двома сталася бійка і &# 171; домовик&# 187; був повалений. Вони всі були злими, як мені здавалося, але потім цей Ватажок підійшов до мене і сказав:&# 187; Нічого не бійся, все буде добре, не хвилюйся&# 187;. сон пропав. Я більше нічого не пам’ятаю.

Близько 9 ранку прилягла подивитися телевізор. Вже хотіла вставати, як чую в ногах що щось важке. і про себе думаю це домовик прийшов. Чи не спала але очі були закриті. як тут перед лицем сідає. Бачила силует кішки. почала питати &# 171; до худу&# 187; або &# 171; до добра&# 187 ;, мовчить, а потім на шию переповз&# 8230; Пішов так нічого і не відповів

я перебуваю в своїй квартирі, з дітьми і чоловіком і мамою, чоловік почав трощити все в будинку, почали тріскатися стеля і стіни але не обрушилися, я з дітьми вибігла на вулицю, на вулиці літо йду по доріжці і з боку клумба, але не з квітами а з овочами, по середині стоїть пень, а в коло овочі які не пам’ятаю, я ногою провалююся в землю на цій клумбі, а коли встаю, бачу, що на пні сидить незрозуміле, але миле створіння, дуже доброзичливе, схожий на людину мультяшного. В думках я розумію, що це домовик, він мені улибаеться, я беру його на руки і йду

Наснилося, що я сплю і чую тупіт в іншій кімнаті, наче хтось біжить до мене в спальню. Ніч на вулиці, але я бачу кудлатого, маленького, страшненькою мужичка, який біжить до мене з наміром схопити в оберемок мої ноги. Прокинулася з криком піднявшись на ліжку і від чогось відмахуючись рукою. Зрозуміла, що нікого немає і це сон. Але дуже вже він був реальний.

Домовик приснився в образі маленького білого кошеняти, який виник під столом і тут же перетворився на дорослу чорну кішку. Уві сні була присутня вся моя сім’я: батько, мати, молодша сестра. Так ось, батько взагалі її не помічав, від матері ця кішка тікала, сестру дряпала і тільки мені вона дала себе погладити. Причому уві сні будинкового викликає мати якимось заклинанням.

уві сні що то літало, падало, а потім за батареєю сидить домовик але начебто у вигляді собаки мене як ніби хтось покликав (Cмотри за батареєю домовик) я стала підходити він почав тікати, я його дозволить він зупинився і я не чого не могла сказати і прокинулася від страху.

дамавоі намагався вигнати мене з дому а я сопротевлялась і потім він здався у сідящ у мене на руці вигляді маленького чортеня

У мене є кішка, і мені приснилося, що вона топчеться по ліжку і по мені. Я провела по тому місцю, де вона зазвичай спить, намацала м’який клубок, погладила і сказала &# 171; спи, ще рано&# 187; і знову заснула, а на ранок побачила, що кішка спокійно спала на кухні. Забула сказати, що двері в кімнату була закрита, і кішка увійти не могла.

Доброго дня.
Я не бачила його, відчувала! Уві сні мене хтось схопив за руки і за ноги, але це не була людина, просто руки з нізвідки! Я прокинулася, але відчувала як ніби мене продовжує тримати! Чи не зрозуміла що таке сталося, мама сказала, домовик приходив!
Він нічого не робив, просто тримав!

здрастуйте, я задрімала, коли укладала ввечері свого 2-річного сина, lдень тижні вівторок, домовик навалився на мене все було в темній світлі, не могла поворухнутися, читала молитву не допомагало, уві сні стала тягнутися до сина який спав поруч і тримати його за руку , але домовик не дозволяв робити мені цього, дуже страшно, я запитала навіщо ти прийшов. він сказав чи то за метою чи то за сином я в жаху не зрозуміла і він зник відразу, я дуже боюся, що мені робити як уникнути поганого в сім’ї, допоможіть&# 8230;

Наснилося, як я граю з домовиком, але самого будинкового не бачив.Я йому кидав мандаринку під диван, а він кидав мені його назад.Потім начебто злегка обвалилася стеля.Я його намагаюся налагодити, але домовик знову його ламав.Але не злості, ні образи, ні страху не було.Мені було весело&# 8230;

До мене прийшов кіт, рудий і пухнастий, ліг поруч, потім коли я зрозуміла що у нас кота немає, він підійшов до обличчя і почав облизувати ніс. я запитала до добра або до худу. він відповів:&# 187; до ху&# 187;

Вітаю! недавно мені приснився ось такий сон: відчула, що в кухні за шторою стоїть домовик.Підійшла до нього і почала проганяти. Тоді раптово загорілися конфорки на плиті, я бачила вогонь.Поки я намагалася їх вимкнути радіо, що стояло на підвіконні, несподівано заспівало &# 171; Час прийшов, час прийшов&# 187;. дуже хочу дізнатися до чого приснився такий сон.Що означає &# 171; час прийшло&# 187; ?
Заздалегідь дякую))

він прийшов відкрив одягнуло я запитала до худу або до добра він мені сказав що він мій чоловік ліг на шаг і став мене цілувати

Здраствуте Тетяна, мені приснився домовик який шкоднічает в моїй кімнаті і там був мій чоловік ми уві сні сильно лаялися, але я чітко розуміла що це додому тому що це було як на реальному житті

Вітаю. Мені приснився домовик&# 8230; Я лежу (сплю) на ліжку і ззаду мене відчуваю щось, але не розумію що, як ніби маленький чоловічок&# 8230; Відчуваю як гладить мене по голові і тут же злазить з ліжка і йде до кута. Я його бачила як маленького світлого чоловічка. Біля дверей із спальні він зупинився і стояв дивився на мене. Потім я або прокинулася, або він зник.

Хто то кусав мене уві сні за мізинець лівої руки. Кусав не сильно струшуючи головою, як цуценята коли грають. Я від природного кусання відкрив очі, наче й не спав. І дуже сильно був здивований що нікого поруч немає.

Мені приснився домовик, але спочатку я не зрозуміла, що він їм був, це був молодий чоловік, трохи старше18 років, дуже симпатичний, він сидів на моєму дивані, в той, час, коли ми з моєю сестрою сиділи в соц мережі і нікого нетрогалі , він дуже незрозуміло з’явився, потім він почав зі мною розмовляти, мені він дуже сподобався і у я хотіла з ним близькості, після чого я, в спробі його поцілувати, виявилася у нього на руках, він закричав, що то типо, ось ти і попалася і схопивши мене, почав швидко куди &# 8212; то нести, я в сльозах і спробах вирватися початку обещат йому що &# 8212; щось невиразне, в чому &# 8212; то клясти, після чого він мене відпустив . Я прокинулась

Наснилося моєї дівчині.
домовик кинув в неї (дівчину) маленьки ножик і сказав, щоб вона сховала всі ножі!потім він з’явився у вигляді її домашнього вихованця (собаки).після чого почав гризти їй палець і попросив нагодувати.
Нічим не погрожував.
До чого це?

Уві сні домовик говорив мені про мою майбутню сімейного життя. Говорив, що в моєму житті будуть два чоловіки. Першого чоловіка я не буду любити, але якийсь час буду з ним жити. Але потім з’явиться другий чоловік, який принесе мені велику любов. Ще домовик говорив, що я поховаю дорослого сина. Але, Тетяна, я самотня у мене немає дітей.

мені наснилося що домовик взяв мене за руку рука його була дуже гарячою і волохатою він хотів мені щось показати і ми полетіли але в Кокойти момент я злякався польоту і прокинувся

привіт я лежала як зазвичай Девані і спала і побачите в шафці якусь миша який схоже на будинкового я злякалася і сказала мамі а у мама було кролячого ока і вуха і у тата теж я злякалася і прокинулася

мені снився мій чоловік начебто ог мене цілував .але коли я хотіла отолкнуть його я не могла відкрити очі .таке відчуття хто та мене так сильно притиснув.але іменнно будинкового я не бачила

Дія уві сні відбувалися в моїй квартирі, нічіего залишається такою.Була сім’я будинкових, ми гралися, але заговорити я з ними не зміг, коли намагався, весь час прокидався, але потім сон тривав, і ми знову грали, вони часто брали форму моєї кішки

Приблизно тиждень тому я бачила уві сні будинкового, він стояв біля мого ліжка маленьким хлопчиком і показував на дитячу гойдалку моєї внучки, сьогодні з я знову бачу його уві сні маленьким хлопчиком в яскравій кольоровій сорочці. А ось місяць, напевно пройшов, вночі я встала в туалет, відкопала двері на кухню і різко наразилася на чиюсь велику і м’яку тінь. І потім я зрозуміла, що це був домовик Я сильно мучуся в пошуках відповіді на все, що відбувається. Допоможіть будь ласка!

вночі прокинулася не налякати.як буд то хто то за шол в спальню .а від вікна світив світло ..дивлюся побіг хто то чорний маленький кудлатий розмір сос Пінк ліжка .в сторони двері .і заснула .вранці прокинулася і як Наєв представила сон до чого це.

Привіт, справа була так, Я з ким то сидів на печі і побачив маленького голого мужичка, на ньому була лише шапка вушанка і валянки і еше він курив сигарету.І тоді Та скем я сидів крикнула мені ой домовичок і він зник, а потім ми чомусь стали обговорювати як його зловити і чому то ми обидва знали що на нього спочатку треба дивитися 30 секунд далі не знаю,) Ну ось мій сон що він означає. заздалегідь дякую.

спала на правому боці, в напівдрімоті і як ніби мене кусає чорна кішка, шерсть у неї чорна, жорстка. Але я чула укус, і как-будто бачила її 2 гострих зуба.

я лежала на своєму ліжку раптом я встала з-за шереху глянула за шафу там було велике відстань.Коли я уві сні лаялася матом рн мені одівал чорний браслет це було прідупріжденіе, а потім червоний нібито можна пробачити.І скаждим моїм матом уві сні він одтевал мені ці брослетікі а коли я просила у нього багато раз вибачення він мені їх знімав а коли мені снився цей сон то у мене були мурашки по шкірі він був присутній поруч зі мною,

Спочатку нібито якесь застілля. Потім, по наростаючі хтось ззаду почав обіймати до появи сексуального потягу. Спочатку я подумала, що це чоловік (ми з ним зараз дуже зневаги), але в якийсь момент я почала кричати &# 171; хто ти&# 187; багаторазово, намагалася прокинутися і мені здалося, що я прокинулася, але ні-це якийсь проміжний стан (у мене так раніше було) &# 8212; чуєш звуки. ворушишся, кажеш, але це уві сні. Потім я прокинулася, але відчуття від обіймів залишилися-такі приємні-надзвичайно приємне. Страшно не було, навіть хотілося повернутися назад. Це був домовик? І що це значить?

я бачила будинкового у вигляді моєї дочки я хотіла обійняти дочка і не могла я тягнула до неї руку а він в її зовнішності кривив обличчя і руки я навіть не могла крикнути прокинулася від того що я стогнала

я йшла з родичами по дорозі і вони мені розповідали про людину, пройшовши деяку відстань я побачила цю людину в образі будинкового

ЗДРАСТУЙТЕ, СЬОГОДНІ ВНОЧІ ЧОЛОВІКОВІ наснилося ЙОГО Б’Є ДОМОВИК.Б’Є СИЛЬНО, ПРОКИНУВСЯ З ПОЧУТТЯМ БОЛЮ У СПИНІ. ДО ЧОГО Б ЦЕ.
СПАСИБІ ЗА ВІДПОВІДЬ

Мені наснилося.що я освятила 2 кімнати водою і мені вистачило води.я прийшла в спальню що б взяти ще води.а він мені її не давав.але я потім вирвала пляшку з водою і побігла на ганок.

прийшов домовик і почав мене обіймати, а мені ібило приємно, я говорю ще обійми він дуже ніжно обіймав, прям як чоловік

Він був у вигляді маленької дитини, але я розумів, що це домовик, я його бив, і викинув з дому в під’їзд, потім він заплакав, я взяв його на руки, і заніс назад в будинок

Вітаю! Я його начебто не виділа, але відчувала присутність. У нас між вікном і диваном відстань 80-100 см. Я біля стіни, а на мене дмуть вентилятором, якого у нас немає, такий є у мами. Далі я не пам’ятаю. Пам’ятаю, що мені стало дуже страшно, перехопило подих і я уві сні почала молитися. Заснула відразу, вже спокійно і побачила купу іспорожненій (розуміла, що це моє). Саму ситуацію звідки, що узялося, не пам’ятаю.

він начебто мене будив я його схопив він був як темна сутність і я як би пішов і показав його матері а він раптом набув рис милого дитини років двох і тут я побачив що він показує що я залишив чайник на плиті включеним і я його запитав -ти мене розбудив тому що на загрожувала біда?- він кивнув і я йому щось там дав зразок печива і попросив не йти від нас він ніби як погодився.

снитися раз на місяць один і той же сон. Лежу на ліжку а поруч стоїть домовик і тримає мене а я намагаюся звільнити руки і прокидаюся

Приснився сон сьогодні вночі, все як по справжньому, в кімнаті з зади ліжка темно з переди світло, хто тримає за руку я до німу спиною там дуже темно і величезне почуття страху, прокинувся я сним ж, не розуміючи що-це було, рука теж за спиною права, сказати не можу нічого, вирватися теж, мовляв подумки йому кажу відпусти я на світло піду, він начебто немає, так деякий час тривало, поки я не закречал що аж все прокинулися, і я теж. Прокинувся з величезним страхом який переповнений лежав дивився в стелю.От якось так.Заздалегідь дякую!

Я вдова. маю з дітей. наснилося що в старому моум будинку в якому я в дійсності не живу хтось пустує але я не бачу хто ето але знаю що домовик.зразок бі він не пускав мене в старий будинок. я хотіла повісити фіранки а він не пускає в будинок. я стою плачу покликом маму.і він далі як бі пустує але не ображає. а взагалі мені часто сниться що я живу в старому будинку і він валитися новий як би є але ми в ньому не живемо. в дійсності старий будинок в аварійному стані але я користуюся ним як сараєм. і взагалі пройшло півроку з дня смерті чоловіка і мені важкою і багато всього на мене свалілосью мені домовик ніколи не снився до чого бі ето.

приснився домовик дідок &# 8212; сидів на ліжку під стіною, відчувала тяжкість на собі, було страшно, але запитала&# 187; до худу або добру&# 187 ;, відповів &# 171; до худу&# 187 ;, прокинулася, приблизно в цей же час десь години в 3-4 ночі сама включилася люстра в спальні / с пультом /, спочатку з чоловіком списали на те, що світло відключали, але рідкісний збіг, раніше цього не було.

Сім’я погорільців переселилася в нову квартиру і сина стало лякати не зрозуміле істота і я випадково опинилася у них в гостях вночі я взяла свічку і стала все кутку три рази перехрещувати нібито проганяти його

снитися сон я сплю в кімнаті своє поруч жина і починає мільтішіть домойвой беготяня по кімнаті я намагаюся його споймать начебто зловив тримаю в руках і хотів виколоти йому очі пальцями і туттоко колоти і він нібито ростворяеться в руках потім являеться кіт чото я заним кудись пошол возращаться п’ять кімната знову домойвой і знову намагаюся його споймать в кутку кімнати стоїть піч дров’яна ток в реалі немає грубки в кімнаті і домовик нібито штовхає еей з величезною силою з розгону і грубка влітає всену і пропадає не зрозуміло куди я намагаюся висніть як так де грубка знову кіт чот за котом помоему Ганя краги тунелі якісь потім знову я в квартирі своє заходжу в другою кімнату стоїть піч та що пропала ток в іншій кімнаті черз стіну получається ну гдетотак ось таку маячню приснився

прісніслось що знімаю білизна з мотузки а домовичок допомагає. потім домовичок з цього білизни приготував їжу а мій покійний дід пришити л і з’їв

мені сниться що то . як ніби хтось піднімає мене вгору. у мене шалені очі . я себе незнання в дзеркалі. хто то включає воду, я встаю вимикаю. вмикає світло, я встаю вимикаю. коли я підходжу мене піднімає що то в повітря

Вночі я відчув що домовичок мене тисне, було дуже важко, тіло ніби відмовлялося слухатися. Коли я все ж трохи зміг відійти від тиску, перехрестився і повернув голову, в темряві я розглянув білясте обрис, після чого мене домовичок смикнув за праву руку і все припинилося, до цього вже було знайомство з ним, але все обмежувалося тим що він тиснув на мене, раніше я його не бачив і за руку він теж не чіпав

Снилося вже втретє, що домовик тисне, а найголовніше, що це як би і не снилося.Те на спині моєї лежав, а тепер за ноги тиснув

Мені наснилося, що домовик, тягнув мене за руку і намагався затягнути мене під ліжко. Я спокійно намагалася йому пояснити, що мені боляче і що б він так не робив. Він відпустив, але весь інший сон я відчувала як він за мною спостерігає зі сторони.

ми сидимо з дівчатами за столом і раптом на підлозі з’являється мила іграшка в вде іграшкового баранчика з ручками і ніжками, дуже з милими очима, і починає зі мною розмовляти, я прийшов до тебе ти возмешь мене додому, я забираю його собі, а потім з’являється кошеня, листопад його не беру, після цього прокинулася

він тримав мене за руку, і трес якусь банку з сіллю але у мене не було сил навіть просто прибрати свою руку я його виділа і говарят що б він йшов він пішов буквально на хвилину і знову прийшов і здійснював теже дії

Привіт мені снилося, що домовик плакав
а моїй мамі снився просто домовик

Мені приснився домовик у вигляді дитини хлопчика, в яскраво-блакитному одязі, дуже мило. Я просто нічого не говорила а він посміхався і все

сниться шерех в кімнаті, на моєму ліжку і шепіт&# 8230;&# 8230; мене скувало, я не можу поворухнутися, кричу, а мене ніхто не чує, хоча і відчуваю, що в коридорі ходить дочка&# 8230;. темна істота покладає між мною і стіною ляльку і так само під шурхіт і шепіт зникає&# 8230;&# 8230; а через деякий час мені хтось тягне легко за волосся&# 8230;..

Я йду по кімнаті і бачу будинкового на мою думку Великий 2 метри заввишки весь білий білий і що то мені каже після цього я з’являюся на кокомто бенкеті ЩОЦЕ?

мені прініслся домовик у вигляді дівчини . з початок я його зловити не міг але потім доклав хрест і він з’явився . я го ВОСН як би захищав відпускати не хотів . в кінці мене розбудили

Ми з подругою прийшли в гості до господині де колись я знімала кімнату, а у нас там дійсно був домовик, пропадали носові Рибко весь час, часто торкався тільки мене вдень і вночі, а тут уві сні заходимо в нашу кімнату де жили, я говорю подрузі давай покличемо його, може ще тут? Кличу його по імені, він приходить, дивимося речі самі починають рухатися на шафі, а його не бачимо, я прошу його здатися, він з’являється, що то маленьке сіре, між кішкою, людиною і ще ким то, такий привітний, веселий, я задаю йому питання, не пам’ятаю які, він відповідає, я насилу його розумію, він як кішка і людина, пам’ятаю як що щось хороше відповідав, що саме не пам’ятаю . Кажу пішли зі мною, давай я тебе забираючи з собою, він виходить з нами на вулицю, а там багато людей, він зникає, злякався, але залишив свій черевичок, схожий на дитячий черевик.

снився сон, ніби я гуляю, але тут мені стає страшно і я намагаюся прокинутися але сон подібний реальності я не можу поворухнутися я хочу закричати але не можу рот отркривается але звуку немає, як ніби пропав голос, тут я розумію що це швидше за все додому я питаю до добра або до худу і тут у мене пішла вібрація по спині дуже сильна вібрація тут я неначе прокидаюся і йду шукати подругу всі будинки спали її батьки сказали що вона в ванній (я живу у подруги) я заходжу в у ванній вона там була з двома дівчатками і одним хлопчиком вони розмовляли я їй розповіла про цей сон але тут я розумію що і це все сон але все було як в реальності я знову намагаюся прокинутися знову мені страшно знову не можу вимовити звуку і знову ця вібрація по спині. і так само втретє було, потім я все таки прокинулася але мені було важко дихати

я збиралася їхати, в квартирі були ще люди, потім я відчула, що мене хтось смикає за штани, наклонілась- внизу маленький дивного вигляду чоловік, який просить, щоб я його не кидала. Я взяла його на руки, міцно притиснула до себе і сказала, що ніколи його не кину і він поїде зі мною. Задзвонив телефон, я прокинулася з радісним відчуттям чогось хорошого.

домовик в людській подобі сидів на мені і ми про щось розмовляли!та й це було дівчина!і я як на дійсністю відчувала тяжкість на мені!

я бачив домовика я його випадково зловив взяв в долоню і запитав ти хранитель нашого будинку і все буде добре а домовик відповів так

Другий раз сниться що домовик (милий такий, маленький) по мені хоче побігати, пострибати. Перший раз уві сні бігав по мені, другий раз не вийшло, тому що я встану, то ляжу, то ходжу. Уві сні дочка каже мені, мама ляж, нехай побігає по тобі, йому ж так хочеться. А я почала як то бубоніти, смішити його, щоб він не образився. І прокинулася потім.

я зловила кота він почав шіперь і вириватися і вчепився мені в руку зубами я намагалася включити світло але начебто його відключили від переляку я прокинулася і відчула що обі руки оніміли хоча я спала на спині. але розуміла що це був домовик

Я з чоловіком робила генеральне прибирання. Колись мені подарували маленького домовика в салафановом пакеті і я його, коли прибирала, вирішила відкрити. З цього і приснився вночі мені цей сон. Уві сні я прокинулася від того, що хтось починає гортати щось. В житті, насправді, у мене біля ліжка, лежали прості білі листки. Так і уві сні, я вирішила підвестися і подивитися, що відбувається і побачила, що ті ж білі листки починають один за іншим падати зі столика. Починається падати служіння пастель, яка лежала на іншому дивані. Я уві сні дуже злякалася і почала все це знімати на відео на телефон. Потім, як відзняла всі, побігла до свого вітчима показати це і запитати, що це таке і що воно означає. Він, побачивши це, сказав, що хтось потривожив місце, в якому він жив і через це так розбушувався. Що він просто шукає собі нове місце, в якому буде жити його душа. Ми з вітчимом пішли і розбудили чоловіка, як не дивно, після всього, що сталося, він міцно спав. Загалом, ми всі втрьох почали ритуал, щоб поселити душу будинкового в якесь місце. Звідки не візьмись, з’явився кошеня, чорний і маленький, і ми вирішили душу будинкового переселити в кошеняти. Коли обряд пройшов успішно, домовому не сподобалося місце кошеня і він застрибнув до мене на шафу, вже в тілі цього кошеня, де розташовані м’які іграшки і та статуетка будинкового, яку мені колись подарували і притягнув іграшку. Як ми зрозуміли, він таким чином попросив його переселити в цю іграшку. Обряд ми виконали успішно і після цього домовик більше не вередував. Потім, уві сні, коли ми лягли після цього спати, до мене прийшов силует якоїсь, як зрозуміла, це була душа будинкового, який дякував мені за чистоту, перестановку і нове &# 171; тіло&# 187; для його душі. Ось такий от сон мені приснився з четверга на п’ятницю. Підкажіть, будь ласка, що це означає, заздалегідь величезне спасибі!

У новій квартирі живу 4 роки, і в перший раз бачила будинкового . Був він спокійний, але мені все одно як то неприємно було сама не можу зрозуміти чому? І взагалі до чого бачити будинкового уві сні або наяву було незрозуміло? Тим більше сон з п’ятниці на суботу

kyhnya&# 8230; kachan kapysti lejit&# 8230;.vrode limoni ewe, mo ne tochno&# 8230; vse kak obichno kak na yavy.vozle kapysti slishen hrip i kashel ystrashaushiy, a potom kapysta nachinaet dvigatsya.ya domovogo ne videla no chyvstvovala chto eto delaet on.voomwem eto menya napygalo.potom ya emotsianalno pereskazivala sityasiu podryge.

Я ніби як у себе вдома, але це не мій будинок, моя ліжко знаходиться поруч зі сходами і підвалом, і від туди доносяться звуки, я знаю що це Домовик. На них вдаються мої батьки і ми починаємо його виганяти.

Я недавно познайомилася з чоловіком і він переїхав до мене жити але ставлення не складаються і ось мені приснився домовик такий м’який пухнастий і пестив до мене я го гладила як ніби на яву

уві сні бачила як навколо мене почало змінюватися простір і я відчула з боку спини що з’явився домовик мені було страшно і я почала читати отче наш щоб він зник я прочитала молитву уві сні три рази, мене дуже стурбував цей сон

Мені наснилося, що вночі коли ми спали (чоловік, я і дитина) я підвелася подивитися на чоловіка, а на мене ззаду хтось стрибнув, я злякалася і почала кричати. І прокинулася.до чого це?

наснилося, що в мене закохався домовик, а я його боялася і все намагалася втекти, але не могла знайти своє взуття. Доводилося постійно повертатися, і він намагався мене утримати шторами, домашніми рослинами якимись. Прокинулася від відчуття тиску на область грудей, насамперед сказала, звертаючись до домовому щось типу все вистачить, злазь))) Самого будинкового не бачила, тільки страх і как-будто одурманені якась. Що б це значило? З чт на п’ятницю&# 8230;

Мені снився будинок батьків, і до мене біг домовик спочатку у вигляді ведмедя, потім у вигляді моєї дочки і хотів поцілувати мене. А яіспугалась і стала читати отче наш і прокинулася.

Привіт, мені приснилося що я сиджу на кухні і бачу як з однієї кімнати в іншу миготить кольорове ковдру, уві сні я знаю що під ним домовик, мені його хочеться побачити, я згадую уві сні що моя пробабушка його бачила (вона могла бачити). Після чого я підбігла і стала стягувати з нього ковдри, а він його тягнув на себе, намагаючись приховати своє обличчя. Мені це вдалося і я його побачила, він був не великий і кошлатий схожий на кота, а за те що я його розкрила він мене вкусив за палець, була боляче. Після чого я подумала що не потрібно його травмувати такими діями. Після чого він з котом сиділи на чому то а я його розглядала, а він не ховався, а давав це робити, став спокійний і ручної.

Сниться, що прокидаюся від шуму на кухні, будинки тільки я і однорічна дочка, яка спить під боком. Встаю і йду на кухню з усвідомленням того, що це конкретно домовик. Заходжу, а там чоловік невисокого зросту, середнього віку, злегка дивно одягнений. в підсвідомості чітко знаю що домовик. Питаю до худу або добру, різко накинувся на мене і щось не зрозуміле промимрив на вухо мені. відсунувся. перепитала знову різко налетів, присмоктався до моєї щоки начмоківал і щось мугикав, стало страшно бо не могла вирватися з його обіймів. Почала Отче наш читати. Прокинулася з моторошним серцебиттям&# 8230; У тому ж положенні що і уві сні, дочка під тим же боком.

уві сні я з дітьми &# 171; спілкувалися&# 187; з домовиком через не точний олівці буквою &# 171; П&# 187;. задаючи питання олівці поверталися в той чи інший напрямок. потім домовик показав місце де він сидить. ми посвітили лампою і він побіг. а потім я взяла його на руки-он був як гномик-дуже-дуже маленький і добрий.

Вітаю. Сьогодні уві сні мені наснилося що я злегка поливаючи краплями води будинок покликом будинкового або риса точно не пам’ятаю кого з них. а потім стою навпроти дзеркало боком і намагаюся подивитися на дзеркало але у мене це не виходило. що може означати цей сон.

Сниться 3 роки вже.Я його не бачу, але відчуваю.По початку я зайшла в темряві в свою кімнату і відчувала чиє то присутність хотіла включити світло, але він мене не пустив і поклав мене на ліжко і не дає мені піти.Я билася в істериці.Там ще кіт був який зашипів і втік. Я прокинулась
Потім трохи погадіть знову я пішла на веранду щоб кота випустити.відкрила двері і там теж було темно і що то тягнула туди з жахливою силою і кіт теж за сичав і втік.
Як то раз я зайшла в кімнату відчула його присутність і хотіла піти, але він не пустив і я впала, а потім перетягнув на ліжко і прийшов чорний кіт і я чула голос, що типу повинна його слухатися. Кот підійшов до мене і я зі страху прокинулася.
Був ще пам’ятаю було світло і дзеркала, я заглянула в кімнату і там коло Вогняний був.Я прочитала молитву і коли закінчила різання прокинулася. І багато ще яких було, але посли таких снів страшно тепер засипати і заходити в ті кімнати і будинок де вони снилися.Прокидаюся з сильним серцебиття і холодним потом.

Сниться 3 роки вже.Я його не бачу, але відчуваю.По початку я зайшла в темряві в свою кімнату і відчувала чиє то присутність хотіла включити світло, але він мене не пустив і поклав мене на ліжко і не дає мені піти.Я билася в істериці.Там ще кіт був який зашипів і втік. Я прокинулась
Потім трохи погадіть знову я пішла на веранду щоб кота випустити.відкрила двері і там теж було темно і що то тягнула туди з жахливою силою і кіт теж за сичав і втік.
Як то раз я зайшла в кімнату відчула його присутність і хотіла піти, але він не пустив і я впала, а потім перетягнув на ліжко і прийшов чорний кіт і я чула голос, що типу повинна його слухатися. Кот підійшов до мене і я зі страху прокинулася.
Був ще пам’ятаю було світло і дзеркала, я заглянула в кімнату і там коло Вогняний був.Я прочитала молитву і коли закінчила різання прокинулася. І багато ще яких було, але посли таких снів страшно тепер засипати і заходити в ті кімнати і будинок де вони снилися.Прокидаюся з сильним серцебиття і холодним потом.Намагалася питати що йому потрібно він не відповідає.І до церкви ходила все одно сниться.І в житті все добре стало

Привіт допоможіть розтлумачити сон. Я з дітьми в дальній кімнаті і чую як на кухні шелестять пакети з печивом і печиво розкидано на підлозі якісь звуки але ні кого немає. Я злякалася і зателефонувала мамі. спасибі.

наснилося сьогодні, що я стою на кухні спершись на стіл, а моя свекруха каже, що тихіше мовляв у тебе на спині домовик, і посміхається. сон був дуже реалістичний, все було так коли я пішла спати, прокидаюся від відчуття тяжкості на спині, в кімнаті нікого не було, мені було не страшно)

Мені снилося що чим більше я його боялася тим сильніше він капості і лякав мене і мою маму інших членів сім’ї не було чомусь, він снився мені на старій квартирі, я його довго не бачила і в результаті він налякав мою кішку яка чомусь була чорною , і тоді я вирішила дати йому цукерки, хахожу в зал і за шторою що то стояло зростанням зразкову метр, я відсуваю штору і бачу його, у нього були вуха як у зайця і просто такий вигляд, я не встигаю його розгледіти як від переляку я йому кидаю цукерки він їх забирає і я тікаю в жаху і після цукерок він зникає і все ставав тихіше, все устаканівается

Вітаю! Сон як я перебуваю у кого-то в гостях і господиня мені розповідає про будинкового і показує на якісь предмети і каже:&# 187; бачиш он дідусь&# 187; це про будинкового, але я його не бачила.А прокинулася чомусь з мурашками по шкірі.

Спочатку домовик душив, але мені було не страшно, а потім ми з ним розмовляли в напівтемряві на моїй дивані.Привидівся як мені здалося злегка в дівочому образі, в джинсах, але обличчя лохматенькое. І я в основному розпитувала у нього про нього ж

Мені наснилося що я прокинувся від стукоту вази я подумав що це хтось із родини зайшов щось взяти але коли я відкрив очі то нікого не побачив а у мене була піднята нога коли я опустив ногу я побачив різке переміщення чорного згустку він помчав прямо в статую

якесь дивне істота схопило мене. я намагався звільнитися від нього і розглянути. боковим зором я побачила щось страшне. я намагалася запитати&# 187; хто ти?&# 187; але мені не виходило щось запитати.мені тільки на третій раз вдалося. щось повернулося і село навпроти мене і сказав&# 187; дивись&# 187;.риси були схожі на жіночу стать, але очі були страшні. я почала хреститися і хрестити щось. обличчя щось почало викривлюватися, я злякалася і прокинулася.

мені сниться що я лежу в своєму ліжку і до мене прийшов домовик такий маленький, волохатий і починає зафарбовувати у мене на щоці сердечко, тут же сниться ніби інший день я знову лягаю спати і він знову прийшов і почав малювати, я йому кажу почекай я тебе мамі покажу і кличу маму, він починає тікати, я а хапаю його за лапи але він тікає, знову слід день він знову прийшов, але зі мною вже сидів мій колишній хлопець він будинкового не бачив, а я бачила

Мені наснилося, то що я сиджу з донькою в кімнаті начебто і в кутку домовик як заричить (я його не бачила), мені стало страшно я з донькою підбігла до дверей і не можу відкрити її наче хтось тримає її, я почала кричати кликати маму! потім взагалі не могла нічого сказати кричала але не вголос як ніби голос пропав! потім я кажу домовому відчепися від мене мені страшно! потім відкрила двері підбігла до мами їй сказала і я прокинулася! і ще під час сну я розуміла що це сон і хотіла прокинутися але ні як не могла!

Мені наснилося що я почала засипати, але я почула що сміється, а потім мене хтось обняв, я зрозуміла що це був домовик.Я хотіла повернутися і поговорити з ним, але я не могла говорити і рухатися.Потім я закрила очі, а коли відкрила я могла ворушиться і рухатися.Я встала з ліжка і бачу що у нас йде ремонт.Я дуже здивувалася так-як ми не збиралися його робити.Я обійшла всю квартиру, потім я повернулася в кімнату в якій спала, коли я з неї вийшла то все було на місцях і не було жодного ремонту.

мені наснилося що я усипана на підлозі, а дочка спала на ліжку.я трохи розплющила очі і побачила що якесь маленьке плямочка біжить дуже швидко по підлозі.коли це плямочка добіг до мене я зловила його рукою.я сіла і побачила в руці будинкового і почала з ним говорити.він був дуже милий і добрий потім вискочив з рук і втік.але коли я прокинулася, не могла зрозуміти приснився він мені чи це було наяву.

Я будинкового не бачила, але він відкривав вхідні двері причому саме З вулиці і як тільки я закрию він знову відкриває. Уві сні було якось моторошно

снилося що я в чужій хаті і в ньому відчувається присутність будинкового, сама господиня будинку з ним не дружить, але я з ним знаходжу спільну мову, він мені показується, дає свою руку і говорить зі мною, я його не боюся, а от його господиня незадоволена тим що він зі мною говорить, їй він постійно капості, через це у нас з нею разноглассія

Мені приснився Домовик але від був у вигляді пустотливого але доброго дитини він бігав по дому я йому говорила по стій, почекай коли я його спіймала він мені улибалса і я його зовсім не боялася він був милим і мені чомусь запам’яталося те що у нього були блакитні очі.Він улибалса і мило говорив мені ти не боїшся мене я відповіла немає не боюся, потім він запитав ти не боїшся що після того як зі мною поговоріш помішані перестати вобще расговорівать або бачити Я трохи задумалася але я відповіла що ні я не боюся. Потім я не пам’ятаю він домовик не був злим або на приязною він був навпаки дуже привітний просив поігратса і улибалса.

наснилася дівчинка років 3-х 4-х спочатку милася у ванній, я покликала чоловіка, він прийшов і я поцікавилася, -Бачиш він цю дівчинку. він відповів що так бачить, але на питання що це за дівчинка відповісти не зміг, далі не зрозуміло типу пробіл, потім чую і побачила цю дівчинку повзе і при цьому вона тримає в зубах пляшечку нашої маленької дочки яка в цей же час спить, я стала питати у цієї дівчинки чи хоче вона їсти і починаю з нею розмовляти, говорити їй щоб вона нас не лякала і охороняла, і про це я просила її кілька разів. потім ми з чоловіком і цією дівчинкою виявилися на кухні, і ми збираємося її годувати і &# 8230;.сон переривається і я прокидаюся і мені холодно, та й під час сну у мене постійно було відчуття холоду і страху. ще дівчинка трохи посміхалася. заздалегідь дякую!

Мені наснилося, ніщо, що не видиме (Уві сні я спала на своєму ліжку, і прокинулася від того як чую що на кухні ллється вода і вкл світло, а живу я одна і є собака і кішка, я не стала ходити на кухню так як було страшно, але зрозуміла то що вода ллється в миску для собак, потім чую викл.світло.вода перестала литися, у мене вхід в кімнату гагоражден фіранкою був, ну чуть чуть був відкритий, і я могла видить хто проходити біля кімнати, і раз я бачу що фіранку поправили, я сильно злякалася, довго дивилася на вхід, була тиша, і в підсумку хто-то заходь до мене в кімнату, відкривши цю фіранку, і це хтось невидиме. я його не бачила, було видно тільки відрізки одягу фіолетового кольору!і по кроках я відчуваю що підійшло до мене, до ліжка, і почала говорити:&# 187; Здрастуйте, (ще ​​воно приставів так ім’я не російське було, я не запам’ятала, як на мене Євангелія і ще що то) Євангелія, я пригостила твоїх хлопців водою, і я так сильно закутала що б не бачити і не чути, і різко прокинулася&# 8230;.було очеь моторошно
Хто це міг бути і навіщо?Вранці я смтрю вода як була налита у собаки так і до сих пір, не зрозуміло (

я тримала на руках будинкового. я його запитала ти домовик? він відповів так. я його запитала тобі що-небудь не подобається? він що то говорив але я не знаю що уві сні була моя мама вони говорили одночасно і я не знаю що говорила вона і що говорив він. він був роздягнений у його було дитяче тіло як у дитини і голова як у дорослого він сидів у мене на руках і йому це подобалося більше нічого не пам’ятаю

Доброго дня! Перший сон приснився, що у мене плаче вночі дочка і каже, що її кусає домовик. Я прокинулась. Знову засинаю і мені знову сниться домовик в образі красивого, молодого, чорнявого, добре доглянутого молодого людини, і він мені каже: &# 187; Я все одно не дам тобі з ним жити (це про чоловіка йдеться), я все зроблю, щоб ви не були разом&# 187;. І зі сну я розумію, що він вдома робить різні підлянки. Ці сни були в одну ніч. Нічого подібного не снилося ніколи і взагалі сни сняться дуже рідко і обов’язково до чогось. На душі залишився осад, помогите разобраться. Заздалегідь дякую.

сьогодні вночі мені снився домовик. вірніше, я його візуально не бачила, але якось відчувала, що це він. сарай у нас якийсь як двоповерховий, але пів другого поверху не цілісний, а з величезним вільним простором в середині. ось на першому поверсі нібито сидимо з чоловіком і я йому розповідаю, що сьогодні банки мені потрібні були, я у будинкового запитала поради, які краще взяти, а він не відповів. тоді я посміхнулася, сказала, що візьму ці (і показала, що взяли не великі). в цей час почула, як зверху котиться банку, причому десятилітрових. домовик став запускати в мене банками. причому не кидати, а котити&# 8230;. банки сипляться зверху, на підлозі б’ються поряд зі мною, а я сміюся, кажу суті: чи вистачить балуватися, вже зрозуміла, що дурість запитала&# 8230; до чого все це, не зрозуміло&# 8230;

Я був удома, будинок не як у мене, але я був упевнений що це мій будинок. Що то сталося з акваріумом, все рибки були на підлозі. Я почав їх збирати і складати в акваріум (риби були великі і вгодовані більше чим вони у мене в житті) він був цілим але порожнім без води. Я подумав що забув приготувати воду і де тепер брати отстояния? Вибіг в під’їзд покрутився повернувся в будинок, акваріум був сповнений чистою прісною водою і рибки нормально плавали. Вдома не кого не було я не зрозумів хто це зробив. Потім прийшла догатка домовик! Я голосно запитав твоя робота? Відповіді не було але хтось повалив мене на деван і почав душити подушкою, страху не було. Навпаки якесь безтурботне веселощі, пам’ятаю що я сміявся і говорив щось на кшталт добре добре зрозумів буду акуратніше

наснилося я лежу на своїй ліжку і опустила і начебто почала гладити кішку а то виявився домовик але він поводився тихо я злякалася стала кричати але мене не чути було я стала читати молитву і хреститися лівою рукою і все я прокинулася

сьогодні вдень наснилося, що я запускаю в будинок своїх котів, які давно живуть з нами, знаючи, що домовик за дверима, коти гарчать на нього, лякають і він (невидимий) кидається на мене, ніби сковує ноги, потім руки і плечі , і голос.Впала, намагалася покликати чоловіка в сусідній кімнаті і прокинулася від жалісних звуків, що видаються мною, з відчуттям того, що скута була наяву.До чого це скажите пожалуйста ?

Бачила уві сні будинкового у вигляді молодого чоловіка, який лежав на полу у російської печі і запалював вогонь у печі, а я хотіла Погосов цей вогонь

Домовик будить уві сні. Чіпав за плече. Шепнув що не дасть мені спати. Я його не боялася

Уві сні я бачу себе сплячою і хтось починає тягнути ковдру під диван. Я починаю тягнути на себе, кличу на допомогу, але голосу немає. А потім хтось застрибує на ноги, коли не може мене пересилити і починає кусати за ногу. Я хочу скинути або вдарити, але не можу ворушитися і кричати. Потім змусила себе прокинутися.

Уві сні бачу себе сплячою, і хтось починає тягнути ковдру під диван. Я намагаюся тягнути на себе, але не виходить, і кричати теж не можу. Я падаю на підлогу, щоб тягнути ковдру, але мене за ноги починає тягнути теж під диван. Уві сні прокинулася і виявилася знову на дивані. Знову хтось тягне ковдру, я на себе. Я опиняюся сильніше. Тоді щось застрибує і починає кусати за ногу, я хотіла зіштовхнути або вдарити, але ворушитися не можу і кричати теж.

повністю не пам’ятаю як був сон, що пам’ятаю так це те що мене хтось гладив по волоссю по лобі, я намагаюся це струсити, кручу головою, а це все одно продолжаеться, тоді я намагаюся покрутитися плечима, а мене що то тримає, як магнітом притягнуло до ліжка і піднятися не можу, з цим в паніці прокинулася я

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; чоловікові приснилося, що домовик накакали йому на спину і змушував його підтерти. до чого такий сон?

я відчула будинкового з правого боку, він мене сильно до себе пригортав, цілував в шию з правого боку, і пестив мою ліву груди, намагався мене порушити, я сказала йому йди геть і потім стала читати Отче наш, і Да воскресне Бог..він зник

Я впевнена що це не сон!!Я бачила в отворі дверей обличчя Світленький хлопчика лет7-9.Він дивився на мене розуміючи що я його бачу!!я від переляку заплющила очі і почала кричати на весь будинок-кликала чоловіка..він мені сказав що наснилося..і я заснула..

Здраствуйту, мені приснився дідусь назвався домовик, я була йому заради і запитала його від бога він він кивнув головою, я дала йому ім’я кузя причому була йому порада.Сказите пожалуста чи може ето свідчити що в квартирі є домовик. Заздалегідь дякую.

коли мені снився домовик, він ніби біг до мене, а я різко налякалася, встрибнула на диван, він не душив, просто гладив по простирадлі і потім я прокинулася)) а в перший раз снилося те ж саме, тільки в іншій кімнаті!!

Снився або насправді домовик то-ли в образі кішки то-ли вовка сірого волохатого вантаж ззаду за шию. Я хотіла прочитати отче наш але я не знаю весь і перефарбуватися але він тримав мене праву руки. А лівою рукою я чомусь забула як треба. Отче наш 2 рази прочитала не допомогло. Кликала кричала маму але вона мене не чула. Потім коли я послала його на 3 веселі букви він зник

Мені здалося що за мною хтось сидить, я почала нервувати, кричати що це домовик бігати по квартирі, потім сиділа на кухні, а мее хтось покликав на ім’я, раз покликав, два покликав, три і я побачила маленького чоловічка, поздороваласт з ним, він сказав що не заподіє мені шкоди і стрибнув мені на долоню, я його погодувала, потім я кожен день його шукала, а він іноді з’являвся і стрибав мені на долоню. Потім я прокинулася

Я виходжу з спальні бабусиної хати і вимикаю світло. Обертаюся і бачу світло увімкнено. Повертаюся до кімнати, а там сидить він. Побачивши мене, наїжачився і що то сказав. Я злякалася і прокинулася. Я побачите
їла його вперше. Раніше тільки відчувала.

уві сні я знайшла у себе в будинку кімнату будинкового і бачила його в образі чоловіка. він працював і в думках я його почула .він говорив щоб я з сім’єю переїжджала в інший будинок чим швидше тим краще а якщо я не поїду він почне пустувати

Доброго дня, Тетяно! Поясніть будь ласка мій сон. Сон був ДЕННИМ (між 12-13,5 годинами.сьогодні). наснилося що щось мене сильно притиснуло, так сильно що зможе розчавити зовсім і я з себе все повітря від тиску видихнула, я перекинулася з боку на живіт. щоб уміститися в стискається просторі. і тут я зрозуміла уві сні що мене тисне домовик. Я від страху швидко і з жорстокістю стала витісківаться з під цієї гнітючої плити з дивана на підлогу.Вдалося витягнути підлогу тулуба, потім як то перекинулася і стала допомагати ногам вивільнитися. При цьому я відштовхувати щільне простір, яке як би вже вертикально сиділо на ногах і це я і відчувала що щось по своє щільності означає приналежність до іншого не нашого світу. Але явних обрисів що це я не бачила. Просто розуміла що це повинно бути домовиком. Потім я ка б його виштовхнула і воно встало і було близько дивана вже щільне сірого кольору без форм.Я це уві сні руками простір Спробувала. Я як то зло намагалася його відігнати від дивана і вийшло що виявилася на його як би передбачуваних руках кіт. я не бачила, але щось підказувало, що це були руки. І (з таким-же відчуттям його безформною голови) в області вух, носа, черепа намагалася його щипати і плескати, спочатку зі злом і досадою і кажучи &# 187; Я тобі покажу як жартувати, такі витівки до смерть доведуть&# 187; потім як би вже жартома і граючись, тому що поведінка його було мовчазним і не войовничим, і я як би пошкодувала що так накинулася і його пошкодувала як дитини і начебто він мене скинув з &# 171; рук&# 187; і виявився у двері виходу зі спальні, а я так і не зрозумівши його намірів, знову заскочила на нього і вже він був в коридорі між кімнат, а я намагалася його ще пощипати і як говоритися по &# 171; лисинкою&# 187; потьопала, але як то вже не наполягає на позитивних це треба. І в підсумку він мене скинув і зовсім розчинився.Я зрозуміла що він не відбивався і як то напевно не очікував і може образився. І я від себе не очікувала такої войовничості і рішучості.Я yoще довго лежала в напівдрімоті і страху, було відчуття пригніченості чимось важким (атмосферою) І ПОВІКИ важкі не виявляв.І відчуття жуткость що він мене відвідав. Мені здавалося що я перемогла і сама не очікувала від себе такої хоробрості і бисро реагування . і в той же час мені було моторошно усвідомлювати що він чогось приходив, не просто так.Ось весь сон, Підкажіть будь ласка його значення.Дякую вам!

ЧИ ВАРТО домовичок, А ГОЛОВА У НЬОГО ЯК СОНЕЧКО АБО НАВІТЬ ЗОЛОТА, так і світиться.ДЛЯ МЕНЕ ВО СНЕ ЦЕ ДИВОВИЖНО І ЗНЕНАЦЬКА.ДУМАЮ: ЯК КРАСИВО!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ