До чого сниться 😴 Долар уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Долар що означає

До чого сниться Долар:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Долар уві сні по 8 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Долар» по 8 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Долар – символ можливих проблем.

Якщо ти перераховуються долари і виявляєш їх недолік – будь готова до великих непередбачених витрат.

Розглядаєш купюри – твоє фінансове становище цілком залежить від тебе.

Сон, в якому ти знаходиш долари – означає: на зміну дрібним турботам і проблемам прийде успіх.

Наснилося, що ти тримаєш в руках фальшиві долари – ти дуже проникливий людина, яку важко обдурити.

Новітній сонник

Долар – до хвороби внутрішнього органу.

сучасний сонник

Приснився долар – говорить про те, що найближчим часом ви отримаєте велику спадщину.

Якщо уві сні ви заробили або купили долари – ви не зможете реалізувати намічені плани.

Побачивши уві сні долар – добре подумайте, перш чим взятися за якусь справу, вам не вистачить сил, щоб довести його до кінця, і ви будете важко переживати свою невдачу.

Втрата доларів уві сні – означає, що наяву ви будете сильно засмучені, оскільки не зможете знайти спільну мову з оточуючими. Але засмучуватися з цього приводу ви будете недовго і незабаром зумієте знайти взаєморозуміння з важливими вас людьми.

Якщо уві сні ви знайшли долар – незабаром отримаєте цінний подарунок.

сонник Лонго

Велика кількість доларів, побачених уві сні – символізує ваше бажання розбагатіти. При цьому ви хочете стати до непристойності багатим, щоб зелені папірці можна було розшпурювати направо і наліво, абсолютно не замислюючись про їх джерелі. Навряд чи ваша мрія може стати реальністю, оскільки ніяких дій до того, щоб якось збагатиться, ви не вживаєте. Сидіть і покірно чекаєте, поки хтось не прийде і не озолотити вас, А чекати біля моря погоди можна вічно, пам’ятайте про це.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Побачити у себе уві сні в руках дуже багато доларів – до боргів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні, як ви міняєте долари в обмінному пункті – до втрати грошей.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Долар – до нездійсненним мріям.

онлайн сонник

Долар приснився – вам варто гарненько все обдумати, перш ви чимось займетеся, чи достатньо у вас сил на це, а якщо вас наздожене невдача в задуманому, то ви будете сильно хвилюватися про це.

Лишається їх – значить, в реальності ви сильно засмучені, тому що ви не вмієте домовлятися з іншими.

Рахувати свої долари і не дорахуватися якийсь суми – сон готує вас до якихось великих грошових витрат.

Знаходити ж їх уві сні – означає, що замість невеликих проблем, ви незабаром знайдете удачу і щастя.

Тримати ж в руках фальшиві долари – сонник розповідає, що ви дуже прозорлива обличчя і вас не так легко провести.

Приснився Долар, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Долар уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

. мені приснився сон в якому мій рідний брат дарує мені стодоларову купюру.що б це значило?

Знайшов дві пачки 100долларовие купюри

Сон із четверга на п’ятницю, кладу собі в обидві кишені пачки 100 доларових купюр ПАЧОК 6 АБО 10, а одну пачку тримав в руках і кого то дражнив але потім і її поклав в кишеню, підкажіть до чого це?

Приснився сон що доста ікормана гроші і наченается пересчітовать!і тут поподаецца один долар! до чого це?? підкажіть пожалуйсто

я йшов в якому то парку і знайшов дві сто доларові купюри але ще я знайшов чиє то фото і якщо я не помиляюся там осторонь стояла дівчина і як би просила повернути але я так і не зрозумів що їй повернути гроші або фотографію і на цьому мій сон закінчився допоможіть будь ласка розібратись бо останнім часом мені сняться дуже не добрий сни часом навіть прокидаюся в холодному поту

Я чітко бачила долари 100 тисяч у валізі.Але не знаю від куди вони з’явилися, начебто за що то мені дали.

Привіт, Тетяна Міллер. Цієї ночі приснився сон про долари. Що я в кімнаті з сірими стінами, переді мною ванна (біла), а в ванні долари в пачках (купюрами по 200 (а таких до речі немає)) прикриті дошкою. Я показав їх одному і він віддав їх уряду. А нам залишилося по дві пачки. Приблизно так&# 8230; З нетерпінням чекаю відповіді, заранее спасибо =)

снилося, що виграла в лотерею мільйон доларів, дуже побоювалася отримувати виграш, що мене пограбують, багато тривоги, але схоже всім це було байдуже

Мій старший син Даріл уві сні 100долларовую купюру моєму молодшому синові (зім’яту купюру) начебто подарунок на день народження

Вітаю. Мені наснилося, що я знайшла на дорозі купюру в 100 доларів (в цей час я йшла кудись з подругою). Я відразу почала її розглядати, перевіряти, чи не фальшива вона, запитала у подруги її думку про оригінальність купюри, на що вона відповіла, що не знає, почала обмірковувати покупку нового телефону в разі, якщо я додам цю суму до грошей, які вже накопичила. Що це все може означати?

ми з подругою зайшли в якесь страшне місце, там стоїть стіл на столі багато паперів і поруч величезна пачка доларів. я підходжу беру в руки і починаю рахувати гроші і кажу падруга звідки ці гроші. ну і все далі не пам’ятаю!

Наснилося що я в банку міняю гривні на доллора і євро, дуже багато грошей було. Я була просто щаслива, але при цьому абсолютно спокійна

ми знайшли 10млн, баксів, за нами бігли і хотіли відібрати, але ми втекли благополучно, і гроші розділили

Днем задрімала, буквально, на 10 хвилин і сниться, що я є власницею величезної спортивної сумки набитою доверху пачками доларів різного ґатунку.Уві сні я розумію, що це мої гроші.Переді мною було питання: скільки поміняти? Але не встигла &# 8212; прокинулася! Що б це могло означати? З нетерпінням
чекаю тлумачення цього сну.

Бачив уві сні багато доларів&# 8230; перераховував велику суму&# 8230;.ще бачив гральні карти з індійськими малюнками&# 8230; красиві&# 8230;..

Одна знайома попросила попрацювати у неї в відділі золото один день всього.І за роботу її свекруха дала мені 100.Мені було не зручно за еьл і я поклала їх між журналами, які стояли на стійці.

Привіт Тетяна Міллер! Сон був такий що я лечу на літаку і перераховую або скаладиваю долари по порядку купюри були різні 2 $ 5 $ 10 $ 15 $ 100 $ 405% 500 $ і.т.д хотіла б дізнатися до чого це .

Вітаю! Мені дали долари не менше однієї тисячі.(Жінка дала / Я цю жінку не знаю). Я їх взяв і поклав ліву кишеню брюк. Я не знаю це були фальшиві або справжні долари.
спасибі.

Мені наснилося що я віддав людині золотий ланцюжок поганої якості, а хорошої якості ланцюжок залишив собі, а за це він мені дав два доллора .

уві сні я бачила що мій сусід дав мені 500 доларів. і ще я бачила банани і фініки вони були аппетітномі

Тетяна мені вже кілька разів протягом місяця сняться величезні кілограмові пачки доларів, які знаходяться в міцній прозорій упаковці, я кожен раз матюкався коли рвав її. Удома вони лежать у мене на кожній полиці, я ложу їх в сумку і везу їх на машині &# 171; яку купив в минулому сні&# 187; щоб розміняти їх у банку на гривні, там на мене все пильно дивляться! сьогодні під ранок мені приснилося як я їм в тюрмі серед ув’язнених солодку кашу з хлібом, і детально кручу в голові можливі перешкоди і проблеми під час втечі вночі під час зміни охорони і заміні карти записи камер спостереження. В душі я вкрав у одного з ув’язнених годинник з точним до секунди часом, під час прогулянки я спілкувався зі знайомим охоронцем, який розповів як і де можна пройти не помітно, в камері я витягнув з плінтуса два тонік цвяха і заклинив ними замок, охорони здалося що вони закрили двері, вночі в потрібний час я втік з неї в сторону лісу або саду з широкими трапінкамі і лавками, в якому було багато білих і червоних тюльпанів! раніше мені подібного не снилося тому сьогодні вранці я трохи злякався свого сну!

мені снився чоловік.набагато старший за мене, причому я з ним не знайома, але де б я не була коли мені потрібно було фінансово витратитися у мене не було грошей і він давав мені стодоларові купюри (з кожним разом все більше).але я їх не витрачала, а збирала в кишеню

Наче й ще кілька людей отримуємо багато пачок з доларами. Ми починаємо їх вважати, щоб в кінцевому підсумку розділити на всіх. Нібито за якусь роботу отримали. Всі пачки нові, купюри глянцеві.

улюблений віддав мені частину зарплати 400 доларів. я їх накрила журналом було незручно брати, у нього залишилася велика частина. мені було дуже приємно що він про мене дбати

надійшов лист а в ньому велика пачка доларів. я на неї дивилася в руки не брала т.до. не знаю хто надіслав і для чого. а роздрукувала лист жінка колега по роботі. до чого цей сон?

Уві сні мені свекруха дала сто. долара. Я їх поклала в кишеню. Хотіла з витрачає але тато сказав йдіть додому. І ми з чоловіком піднялися додому на 4 поверх. Чоловік хотів прогулятися але не вийшло.

мені приснився сон, що я знайшла пачку долара і хто хотів у мене їх забрати! Я покусала цій людині руки і забрала назад. До чого цей сон

Виграїв знайомі люди 200000долор я попросив уних одну пачку10000дол на двох поділити вони откозалі нам було прикро до сліз і я хотів вкрасти одну пачку і ми пізніше вкрали одну пачку але нас побачила дівчина збоку ми не довали увазі

Мені наснилося три валізи з грошима в яких були купюри долари і п’ятисотки, я ховала їх в землю. Один валізу я забрала щоб показати своїм рідним і перевірити їх справжність. А решта збиралася викопати пізніше і весь сон боялася щоб їх ніхто не знайшов і не розкопав раніше мене.

багато купюр доларів, я їх заховала під подушку і каки-то люди отобролі їх у мене але велика купюра залишилася, щось в цьому роді

6 дівчат ночували у мене вдома.3 спали зі мною троє на підлозі.Однією заварив чай, інший застебнув ланцюжок золоту&# 8230; інший спробувала попу

мені наснилося що у мене в руках 1000 доларов однієї Копер і я їх повинна віддати в банк .борг за сина. ну я навіть банк пам’ятаю назву.

мені снитися будинок моєї покійної бабусі і часта бачу її уві сні..сьогодні мені приснилося, що я в тій хаті перед дзеркалом міряю сукні різних кольорів, біле, синє, і яскраво жовте і прийшла до нас жінка в будинок з квітами!бачила багато золотаЮі я згрібала його собі в долоню [email&# 160; protected]

Ну я виконував завдання таке відчуття що була ігр вкінці виявився на цьому завданні був якийсь сутенер, я взяв те що повинен був передати господареві ми почали спілкуватися він запропонував відпочити я сказав За дівчат він відвів до повій я зробив справу він дав пачку грошей, тому виявилося не вистачало 90 тис доларів коли він пішов я побачив ту хто вкрала їх і вона запропонувала 20 щоб я мовчав я взяв поклав в кишеню і все прокинувся а точніше розбудили

Знайшов і уважно розглядав 100-доларову купюру, маючи при цьому в кишені російські гроші. І дуже радів свою знахідку (враховуючи нинішній курс).

знайшла долари великими купюрами в шафі. питаю у чоловіка звідки гроші. а він каже забув сказати це моя зарплата московська. потім ще налу пачку євро знову великі і знову така відповідь чоловіка. я його лаю ми економимо а ти типу гроші затиснув. а чоловік каже забув зовсім.

я тримаю багато доларов в руках і на столі так складені по стопочку, і кажу я своєму синові &# 187; Ось тримай купиш квартиру в Москві 2 кв.&# 187;

я знайшов чемоданчик, в якому було кілька пачок з доларами, але на нього ще хтось претендував, і я поділився частиною грошей з попутником

якби я виконала бажання подруги і витерпіла болюче випробування, то отримала б сто доларів, хоча у неї була тисяча

Вітаю. Уві сні було великий захід спортивне, де брав досить велику роль (я вибрав спаринг). В команду потрапила красива дівчина мого віку, з чорним волоссям. дуже сподобалася природно виявив до неї симпатію як і вона. Далі вбили когось незнайомого а потім ще й з моєї команди бродягу вбили ((я переживав за дівчину дуже. Після всього цього виніс на руках дівчину на вулицю і ми пішли. вона часто посміхалася поводилася дуже класно. до мене підійшов один і дав долари, ланцюжок і наркотики просто так. потім я поїхав до будинку переодягнутися і прокинувся. Спав не вдома, в гостях. До цього снилася дуже схожа дівчина і навіть в одному сні зробив їй пропозицію)) Хоча вже досить довгий термін без відносин

Вітаю! я уві сні по не стільки раз перераховую гроші (долари) з якоюсь людиною. і взагалі останнім часом часто бачу уві сні гроші. як я їх вважаю, хто &# 8212; то мені їх приносить.

Я, була на роботі, мені принесли гроші 5000рублей і долари номіналом 100 скільки було купюр сказати важко, мені сказали це твоя зарплата, так як гривень нету віддаємо доларами.

Ка Киет люди капають землю, я дивлюся на них з боку, і тут я відчуваю що я тримаю в руках чоловічі партмоне-два, відкриваю і бачу в обох тільки Долор, хто то з боку говорить що їх над повернути, я навіть не реагую, себе я не бачила, але відчувала що це я

мені снилося что мені дали штук п’ятнадцять сто доларовіх купюр и я взяла три Арешт залиша в будинку и Збирай їх потратіті на покупки Собі и життя без мамі.

Добрий день Тетяна&# 8230;.. присниться ж таке&# 8230;.. уві сні повернувся в минулу роботу років на 10-12 назад&# 8230;.. був з роботодавцями на якому то дні народження&# 8230;.. мені було доручено передати подарунок-пачку грошей&# 8230;.. уві сні я залишив собі якусь частину банкнот&# 8230;.. (Хоча в житті ніколи б на це не пішов)&# 8230;.. вот такой вот сон&# 8230; до чого. мою адресу&# 8230; [email&# 160; protected]

Я уві сні знаходжу велику пачку доларів, потім бачу, що це не одна пачка, а цілий пакет, я їх беру і хочу далі збирати на покупку житла

Наснилося як братик рідний приніс в руках дуже багато долоров. я дивився на них взяв стопку в руки і не зміг перерахувати

Уві сні у мене багато доллоров незнаю скільки але багато. І чоловік мені каже, ти мені винен, поверни борг. І він сам вважає долари.Я кажу, візьми 1000 доларів, а він по-моєму взяв 1100 доларів. Там був і 200 тенге всередині долара, але ми вважали тільки долари. Я ще думаю може корову купити. Я ще розлютило чоловіка, тому що взяв свій борг. прокинулося 4.30 ранку. Спасибі вам!

Мені наснилося що я прошу у не знайомого хлопця гроші він мені дайот їх в доларах і сказав що віддавати не треба!

Вітаю! мені наснилося що я виграла 1 мільйон доларів, і вони сипалися мені прям на голову

Мені наснилося, що я підвозила якихось 2-х чоловіків і вони мені не заплатили, сказали, що зараз повернуться і заплатять.Але коли вони вийшли з машини, то я побачила, що між сидінням моєї машини і чохлами, вони спочатку заховали гроші, а потім забрали, але не всі.Я зраділа, що це залишилося мені плата за те, що я їх довезла.Потім я доїхала до кудись, вийшла з машини і зустріла одну знайому. Потім підійшов якийсь чоловік і для чогось відкрив гаманець, щоб дістати гроші і я там побачила велику пачку доларів.Була дуже здивована. До чого все це?

наснилося, що я виграла 2 мільйони доларів в лотерею. до проведення лотереї я сказала людині, що хочу виграти. і тут на самій лотереї він виявився провідним і з усіх віддав виграш мені &# 8212; квитанцію про отримання в банку 2 млн доларів і розміром невеликої комісії, яку утримає банк. я почала думати, в який банк і на який депозит краще покласти ці гроші. і прокинулася від будильника.

я уві сні побачив як мій вчитель дає 200 тенге моєму сокласніку. Сокласніком в даний момент не спілкуємося.

Другу ніч поспіль сниться дуже дуже багато доларів, прям мільйони мільярди і сниться що покую всяку дорогу техніку квартиру машину і т.д. разом зі своїм хлопцем.

Вітаю. наснилося що колишня дівчина просить у мене гроші на поїздку до одного, і я розлючений цим фактом уві сні. До чого це?

здрастуйте мені наснилося як я влаштувалася на роботу і в перший же день я заробила пачку доларових купюр і віддала їх татові він мене похвалив

Наснилася мені велика компанія, стіл біля паркану за котельнею. Ходило багато людей знайомих.І моїй сестрі дають в руки багато купюр долара. Вона розмовляє з цим чоловіком і покладає долари в кишеню. Я про себе подумала &# 187; Мені б хоч трохи&# 187; Далі я не пам’ятаю.

друзі їх вкрали Долор багато близько 40 тсчь долоров я їх вкрав не всі сумку і вони мене запитували брав я їх чи ні я відповів немає

Сон: в руках тримаю кілька купюр доларів, номінали не пам’ятаю. в наступний момент обмінюю долари на гривні (або навпаки, точно не пам’ятаю).

Наснилася, що моя знайома лякає мене маленькою змією. і ще що я не могла знайти пункт обміну доларів, купюри були не великі по п’ять доларів.

Мені уві сні подарували папірець 100 доларів, але вони були не нові, трохи пом’яті. В цей час я сиділа в черзі в Корредор (з дитиною) і так як він весь час тікав моя черга проходила і рази 3 я її займала заново. В останній раз коли я підійшла до дверей черги не було я зайшла в кабінет, а там сидить свекруха і каже мені що б я зайшла після її візиту.

я стрибав, бігав по горах і це було легко, було багато людей і я був лідером, все як то йшли за мною, бачив чисту прозору воду з великою яскравою рослинністю на дні. Потім побачив потопаючу машину з водієм, і я витягнув машину і врятував мужика, на воді було багато доларів пачками, вони були цього мужика і він віддав мені половину .

НІЧ, я розкопала землю і беру пачки доларів, а там ще лежать кульочки з землею і монетами. Я пішла, а мені чий то голос говорить, а ти що не взяла кульочки з грошима? Я швидко повернулася і стала збирати ці пакетики, при цьому я їх уважно розглядала.

Вітаю! Допоможіть будь ласка розтлумачити. Наснилося, що я обміняла 1500р. на 1500т.доларів. Причому це була всього одна купюра номіналом 1500т.дол. І уві сні я як би знала, що це рівноцінний обмін. І ще в цьому ж сні приснилося, що я зі своїм колишнім хлопцем (якого я взагалі не люблю і немає ніяких почуттів) вибираю якісь дивні кільця для нашого весілля у вигляді плоских квітів. А мій нинішній хлопець, з яким ми вже 5 років разом, знаючи, що мені зробили пропозицію, уві сні нічого не робив&# 8230;

мені подарували на день народження однокласники одну купюру: 500 доларов від всіх

вітання! мені уві сні дали долари зовсім нові, хотіла на них що то купити, але що то мені завадило. доларів було 500, по 100

Моєму синові как-будто повернули 4000 дол, звідки і хто не пам’ятаю. і ми з ним думаємо: їх витратити або покласти в банк, стан було таке легке, радісне, все відбувалося як наяву.

Наснилося в Різдвяну ніч на кшталт я заходжу в будинок начебто чужий і в той же час ніби знаком ніби я раніше була в ньому, заходжу на кухню на столі на блюді лежить здобні булочки і запах від випічка прям слинки течуть потім чомусь я пішла в комору а там на підлозі в пакеті великий згорток дуже багато долоров і все пачки по 100 упаковані як в банку і запали в целофан я взяла струсила пил вийшла а будинок покинутий і навколо не кого тільки запах випічка так все чітко виділа і відчувала цей запах і я прокинулася.

мені наснилося дуже багато доларів і ми хотіли на них що то купити але потім до мене через балкон прийшли два екстросенса Федір та Ірина і сказали що все про що я мрію збудеться і потім багато чого ще снилося

Коробка повна долоров я розумію що це все мої і до цього були мої тільки я їх випадково знайшла Бролі в руки кілька пачок

Зовсім не знайомий чоловік намагався віддати в руки 100 доларів, відмовлялася, потім він запхав мені їх в кишеню&# 8230; (Чоловік був мені симпатичний)

Наснилося що дідусь який ще живий подарував мені 1600000 доларів і будинок

Мені снилося що дав долари мій колись колишній хлопець, вони будували дивний будинок, на галявині дуже красиве місце, там тепло, дерева, рослини красиві, далеко від житлових масивів, я там не живу а просто приходжу дивлюся як вони працюють, і тут він мені дає, каже відправ своїй мамі, нехай у неї будуть, він мені дав багато, тому щось я собі залишила, т. До. Подумала навіщо я їй буду відправляти якщо вона мені відправляє, нехай у мене вдома побудуть, ось такий сон

в пачці паперових купюр номіналом 1 і 5 доларів я взяв купюру номіналом 1 долар

снилося що у мене багато великих грошей і доларів і я їх переховувала

мені наснилося нібито мені запропонували заміж, причому чоловік був занадто молодий, майже на 20 років молодший за мене і його родичі стали дарувати мені по 20 доларовій купюрі, причому ні самого весілля ні весільного вбрання я не бачила і наяву таких людей нікого не знаю і самого чоловіка теж.

Яким чином у мене з’явилася ціла пачка доларів і трохи розсипом доларів&# 8230;.і з них я віддавав якийсь борг&# 8230;.,
але не всі віддав&# 8230;. Велика частина грошей залишилася у мене

Вітаю! снилося темний час доби, але не чорно білий сон. де то в трактирі, чи що, чи то в машині. ховаю по кишенях долари. я їх не вкрала. мені їх дали після чергової оборудки. я лаялася з колегою що він так продешевив.

Снилося что я Зайшов в банк и запиту чи можна помінять долари, но я знав что наяву вміння їх менше чим я сказавши, и так я не поміняв долари.

Наснилося, що я забрала (або якось ділили з кимось гроші) 10 пачок по 100 доларів, хотіли дати 80тисяч, а я ще дві беру, т.е.100 тис. і кажу, що так буде краще.

здраствуйте сьогодні уві сні приснився мені сон багато грошей тримаю у себе в руках до чого це може бути

мені подарували долари в яскравому конверті. але купюри там були всі нові, хрусткі, тільки гідності були дивними, наприклад 14.і ще подарувала їх мені свекруха, але ми з нею не спілкуємося

Мені наснилося . Що одна людина передав мені суму в 6 000 000 міліонів доларів (купюри я бачив чітко в банківській упаковці). Потім двоє людей намагалися їх у мене забрати шляхом шахрайство. Але я їм гроші не віддав зрозумівши відразу, що це обман. Тягнув час поки не прийшов чоловік який вирішив всі проблеми. Вобщем закінчення сну хапіенд я залишився з грошима.

Тримаю в руках згорнуту рулоном пачку доларів номіналом 1 долар

Вітаю!
Хто дав мені три тисячі доларів і я з них кому то дав двісті доларів, що б це значило?

що чоловік привіз Долор дамою купури були по педесят його попросили купити ці Долор

наснилося ніби у мене в чемодані вкрали 2000 т.доларів

Наснилося що я хочу поміняти гривні на долари, але ніде не можу поміняти, і тільки в одному місці мені поміняли лише 50 доларів

Наснилося що я хочу поміняти гривні на долари, але ніде не можу поміняти, тільки лише в одному місці мені поміняли лише 50 доларів

мені наснилося, що в моїй сумці замість білоруських грошей виявилися долари.

Людина який обешал дати мені грошей і тягнув з цим.Приніс 3т доллоров.У пачках мені

на карті одній був мінус а на другий карті було 100 доларів.

З четверга на п’ятницю приснилося, як виріст долар по відношенню до гривні 941₽ за 1 долар, потім різко впав до 555₽. Жодного разу долари не тримав в руках і не міняв. Що б це могло означати ?

здраствуйте. мене звуть Олена і мені етой вночі наснився такий сон вперше, ето моя колишня робота я там працювала офіціантом і приймала замовлення у відвідувачів ненашоі національності (турок) він дуже багатий йому дуже ндравится як я ухаживала за його столиком я була особистим його офіціантом не колись на чай він мене не ображав давав грошей від души, він поїхав до Туреччини так і невернулся, я звичайно пішла з етой давно.на даний момент ми з чоловіком чекаємо поповнення ето наше перше, сьогодні мені приснилося що Садат повернувся з Туреччині я дуже зраділа тому що етот людина дуже хороший, я повний уві сні що я плакала біля нього він мені дав трохи доларів, до чого б такий сон (. мені б хотілося дізнатися

здраствуйте) що буде якщо уві сні сняться доллора і євро і чек?а потім монетки багато а що це означає?

Детально нагадаю, пам’ятаю чоловік мені кинув дві пачки доларів і сказав ця твоя половина ніби як ми в смітті були і я сказала можна шукати квартиру купити

чужа жінка, до якої я прийшла порадитися, дає мені багато доларів, каже, що все змінитися

Уві сні мені платили сто доларів за послугу передачі сумки в інше місто і так два рази. Але вдруге я порахувала, що це багато і відправилася в обмінник, щоб розміняти купюру і дати здачу. І в обміннику діставши з кишені купюру я побачила, що вона пошарпана і становить 65долларов однією купюрою, але я подумала, що зараз тут поміняю її на нову. І сон закінчився

Сниться мені, що я працюю в крутий компанії. Керівник всім дає гроші а борг. Підійшла моя черга, запитують скільки треба, думаю треба 1400 доллоров, а сказала 1500. Взяла гроші і думаю у мене багато грошей навіщо я взяла ці 1500, ну думаю поверну через тиждень.

бачила уві сні велику пачку доларів, ми з сестрою були в кафе на якомусь святі..потім я захотіла поїхати додому, сестра зібралася зі мною..близько нас було багато чоловіків, які не хотіли щоб ми їхали..вони говорили нам компліменти..сестра викликала таксі..але коли ми вийшли з кафе машини не було..вона побачила машину почала кричати, щоб її зупинити і побігла до неї..а на дорозі були якісь навалено якісь великі камені..как-будто би ремонтували дорогу..зразок це все, що я змогла згадати..що це означає..

Ми з найкращою подругою зайшли в якусь будівлю це начебто був готель в якій в одному з номерів з’їхав якийсь мільйонер.І по всьому номеру Воля долари.Ми почали збирати зібрали всі &# 8230;. А далі мене розбудили

Знайшла уві сні в лівій кишені своїх джинс п’ятсот доларів за сто і дві по двадцять євро, красиві новенькі купюри, дуже порада була знахідку.Показувала їх дочки

Я уві сні побачила сьогодні багато грошей в упоковка долари і євро вони були в упоковка і я хотіла їх заховати і я помітила як ніби мене хтось побачив і я втекла сховала гроші і він підійшов цей великий люда, бо казали мені ти що тут робила я сказала нічого тут сад дивилася і він начитав мене бити і подошол якийсь хлопець і врятував мене ось і все

Знайома наступила на маленьку ямку біля її старої квартири на вулиці між будинками і земля провалилася і відкрилося закопане. Там були якісь документи і пачки доларів. Знайома дозволила їх забрати.Було багато пачок, точно не пам’ятаю не рахував, але думаю близько 10-20 пачок.

Наснилися багато доларів. у великій спортивній сумці&# 8230;.і я розкидав їх над собою більше чогось не

Привіт я бачив сьогодні ВОСН як я проходив ними дітей і бачив як вони грали з пакетом з доларами і виходжу з магазину і бачу що залишили діти покет з доларами пішов я в обмінник по змінювати що доларів на тенге виявилося що ні фальшиві і інше приніс додому що це означає?

Мені дали три пачки 100 $ купюри щоб я передав їх іншим людям, чому то я проковтнув кілька купюр інші $ я возив в дитячій колясці з дитиною.

я і ще декілька людей точно не пам&# 8217; ятаю хто, начебто з родини Шукало наслідство и я знайшов велику Кількість долларов и заховали їх щоб потіт заволодіті самому

Наснилося, що ніби як по відчуттях, я пограбувала банк, але уві сні цього не відбувалося. Долари були в двох сумках, я їх збиралася повернути в банк. І ніби як можна було обійтися без арешту. Загалом у мене з’явилися банківські гроші, але як вони до мене потрапили не пам’ятаю&# 8230;.або я їх знайшла десь і знала що вони банківські і збиралася повернути&# 8230;

Мені приснився мій колишній детектор, який дав мені в руки 30 тис доларів і сказав що їх потрібно відвести управляещуму, я вирішила їх упакувати красиво, і паралейно з них витягла 1000 доларів так як вони мені дуже потрібні були, вирішила що все одно ні хто не помітить. Їхати мені нікуди не довелося, приїхали якісь хлопці на крутій машині і я їх поклала в машину і на цьому прокинулася .

наснилися дві бабусі небіжчики, вони були більш в молодомвозрасте і добре були одягнені в гарному настрої, вони обидва мене обіймали.друга бабуся померла зовсім не давно місяць тому що це означає

Привіт з понеділка на вівторок снілa сон що мені дали як би в борг грошей вони були в пачках, їх стільки було багато (хоча мені не треба було багато) що падали у мене з рук і коли поднімалa пачку заметілa що там були долари.

Мені наснився сон ЩО У МЕНЕ ДУЖЕ довге волосся ЩО ЦЕ озночает НІБИ Я ВИЙШЛА ВО ДВІР І ПОТІМ звернути увагу ЩО У МЕНЕ дуже довгий СТАЛИ

Мені наснилося що Кресна мама мого сина подарувала нам три конверти з грошима, я їх відкриваю а кожному лежить по 200 доларів

здрастуйте мені приснилося що я кудись їздила чоловіком потім опинилася вдома і перед тим як я зайшла додому він мені дав гроші мовляв поклади собі я начебто не хотіла брати але взяла і це були долари і я здивувалася але сон був давольно приємним

2 дні тому я звільнилася з роботи, і сьогодні вночі мені снилося, як мій шеф дає мені грошей $!Хочу дізнатися до чого це?

100 доларів клала в шафу Атамась лежить пачка я здивувалася ипот як ніби згадала це ніби ті гроші які я втратила

Бачила в пачках долари і злала що в кожній пачці сто тисяч. Роздавала їх своїм дітям сестрі і брату. Потім прийшла померла мама і я їй пояснила що дала кожному по пачці і тепер у всіх буде своє житло. Вона слухала і посміхалася мені. Поясніть будь ласка що це означає. Сон бачила вночі з четверга на п’ятницю і прокинулася о четвертій ранку

Я стояла на вулиці, поруч були рідні . І тут я бачу дуже багато доларів на землі, я пачку взяла собі в руки

наснилося, що у мене 17млн доларів, я вибираю машину чоловікові велику і собі маленьку і перебудовую будинок, але ніяк не можу визначитися ні з машинами ні з перебудовою будинку і не знаю куди подіти ці гроші і прокидаюся, єдина покупка-це магазин канцтоварів та книг

Підкинули 150000 тисяч доларів .Спочатку у мене вкрали сумку. .прийшла міліція і каже, знайшли твій рюкзак, але там 150000 доларів. писала обьяснітельнүю. Сильно переживала і ревіла. Плач прямо відчуваю досі

Наснилося, що ви взяли долари в борг – чекайте нових турбот будинку і на роботі. Бездумно витратили всі що було? Сонник вважає, що вас чекають проблеми, викликані вашими необдуманими вчинками. Взагалі, уві сні долари легко можуть стати віддзеркаленням людської душі.

Наснилося сьогодні, що я знайшла дуже багато доларових купюр по 20 і 100. В якому то місці, біля порога. І я з збирала в руки і за пазуху. Їх було багато. спасибі

Наснилося що знайшов дві п’ятитисячні доларові купюри. І показав це пару людям. І крім цього, знайшов наркотики. А потім як виявилося це насіння)

мені якась дівчина давала дуже товсті пачки доларів, але відчуття як буд то я її знаю. вона мені пропонувала цілу гору грошей, але я взяла лише дві пачки. настрій був гарний, підступу я не відчувала від дівчини.

Наснилися долари пачка .ходив по магазину і тут бац в кишені пачка.пошол показувати свою дружину.розклав віялом

Наснилося, что я тримаю в руках долари и сірнік підпалюю щоб запалити газову плиту, но нечайно попадає іскра на гроші и смороду почінають тліті и дополовіні згорають.

Доброго дня!
Наснилося що у брата в кишені пачки з Доларами і він мені їх віддає і я їх складаю в білий паперовий пакет. Потім залишаюся одна але китайці хочуть у мене їх забрати але я їх не віддаю. Розтлумачте будь ласка сон.

В кришталевих чашках лежать сто доларів і я така падаючи шо зібрала вже тисячу доларів але кожні сто доларів лежать в окремих чашках

Мені уві сні дали пачку 100 долара. Незнайома людина . Я не встигаю вважати їх. Що це означає? Як мені це розпізнати?

Привіт, мені приснився такий сон де я зі своєю мамою сиджу в ресторані і приходить офіцантка і прямо нахабно вимагає чайові. Я дістала з кишені гроші і поклала на стіл і дивлюся у мене там багато купюр 500 тенге і багато купюр 20 доларов і я їй залишаю п’ятисотки а долари іаме віддаю

Сьогодні уві сні мені приснився мій начальник дарує мені сто доларову купюру на минуле моє день народження, обійме і цілує мене в губи. В реальності: у мене з ним немає никокого відносини. Що це може бути?

підібрав рулет з великих баксів, сховав у кишеню, і знайшов ящик з десятками мелезнимі, складеними в стовпчики, і почав їх перекладати в кишеню. хтось намагався мені щось заперечити, але я його смикнув і продовжив збирати гроші. потім включився мозок і я переполошився, що сон поганий

Загалом уві сні я прийшов на пошту заплатити за електроенергію, замість рахунку в Коверт були долари номіналом 100 $ крім цього у мене була пачка наших казахстанських грошей, але я расплотілся за світло монетами .

Мені наснилося що мій друг краде пачки доларів сірого кольору у батька для того щоб повезти мене на океан ми їмо на машині а потім Вибираємо куди летимо на мапі

Наснилося що брат дає мені спершу 400долларов, а потім 200долларов, а на свій гроші він купив машину

Сон такий мені приснився якийсь мужик, дає мені конверт а там долари різних купюр найбільша купюра це було сто доларів. А потім я взяв цей конверт пошол міняти, був з другом він нашол мені де можна поміняти їх, були два боригі вони мені помінялі 200 $ і ми пішли гуляти в той день був новий рік. Сон приснився вівторок, середа.

Наснилося що проходячи контроль в аеропорту я розумію що зараз знайдуть долари і у великій кількості При заданих мені питаннях я починаю нервово ліпити дуру..Сама усвідомлюючи що ось зараз я влипла ..Потім кажуть відкрити мені мою сумку відкрила вони дивляться долари але вони покрилися хлібної кіркою або зовсім перевтілилися в фальшиві гроші.всі почали сміятися з мене я пояснила що це племіннику необхідно..Мене пропустили але потім я нервово відкрила ще раз сумку і розумію що долари справжні&# 8230;

Я ішла по вулиці, була погана згодом (сльота, дощ, туман) і побачила, що лежать долари на узбіччі дороги .Потім коли я їх підібрала, протягом усього сну, я намагалася порахувати їх в кишені, що б ніхто не побачив

Мені приснився сон що стою біля банкомату в черзі і все люди і в тому числі я знімаємо разом гривні долари виходять з банкомату.

Вітаю!
Наснилося, ніби-то я знайшла свою заначку зі 150 доларами. Але я знаю, що витратила їх. Приємно здивувалася і зраділа!

Все приносили моєму чоловікові долари у великих сумках а я вмовляла повернути гроші і що ці люди бандити в підсумки не кто не взяв ці долари і вони залишилися у нас і я зраділа

Знайшла в куртці в своїй кишені пачку доларів і в розсипний ще багато 100 доларових купюр і при цьому сиділа в компанії знайомих і боялася що хто то побачить у мене їх в кишені. Причому я не знала, звідки гроші взялися в моїй кишені. Я відчувала почуття хвилювання і радості, що зможу вирішити свої проблеми

Мені снилося когбудто до нас з мамою приходить наша родичка (дочка якої успішна мільйонер дуже крута) дає мамі величезний широкий конверт а в ньому 1000000 доларів і каже це подарунок моєї дочки вам і незнаю як так виходить весь сон цей конверт у мене у руках когбудто мені дали особисто його

Привіт, я не дуже пам’ятаю толком то свій сон, але було темно (ніч), і я стояла на дорозі, де нікого не було, перебираючи гроші зі своєї кишені, щоб викликати таксі, а серед російських грошей, були долари (купюрами) на що я і звернула більшу увагу, більше нічого не пам’ятаю, підкажіть щоб це могло означати?

Вночі мені приснився сон, Кабуто я тримаю в руках новою пачку доларів, я більше не пам’ятаю.Я більше не пам’ятаю я більше не пам’ятаю.

Сьогодні вночі в ВОСН я бачила як я тримаю в руках нові долари . Я більше не пам’ятаю. Я більше не пам’ятаю я більше нічого не пам’ятаю

Вітаю. Перший раз рідна сестра з братом украли долари у мене уві сні.брат рідний уві сні вдруге вкрав долари. Цей сон сниться вдруге.

Я знайшла 10 доларів, стала перевіряти чи справжні вони, при цьому відчуваючи почуття радості .
Віддала їх жінці на перевірку .

уві сні бачила солдата в руках у нього було багато 100 доллорових купюр і вагітну жінку, від якої він що то хотів, що б вона зробила і погрожував їй вдарити її, але вона сопротівляляась, і солдат і жінка були не знайомі мені

Ухав на автобусі з друзьмі і начебто на тамможне перераховували мою зарплату в доларах. Було багато паперових купюр. Потім або до цього і вимив сміттєвий бак, щоб він був чистий.

Я часто бачу купюри уві сні я сам мрію стати мільйонерам і прагну до цього завжди
мені наснилося як я копаю землю і там я знаходжу 200 $ і беру його хочу обміняти а всі обмінники закриті

Наснилося що колишній начальник став банкрутом..віддав 4 машини вантажні доларів&# 8230; потім сниться що я зрадила чоловікові

Я крала долари спрятаніе в шкарпетках, шкарпеток біло багато все темного кольору все одінаковіе новіе
в кожному по одній купюрі

Я підібрала ключ до електронного замка з відіозапісивающім пристроєм твої, ззаду до мене підійшов В.У Путін і я поскаржилася що замки ці браковані, після чого мені виплатили компенсацію по 1 000 $ за кожен замок, в результаті я радісна повідомляю цю новину чоловікові що отримала 11 000 $

Вітаю. наснилося, що я міняла білоруські гроші на один долар, тому що більше обміняти не могла . була щаслива, коли отримала цей один долар..

Я з знайомими зайшли в якийсь офіс.. Нас було 5 чоловік, 3 дівчинки і 2 хлопця я і друг. Дівчата і один пішли забрали з сейфа пачки грошей по 200 гривень, і дали мені, я взяв, і майже відразу віддав одному, так як мене совість мучила, потім ще і долари вони принесли.. Я не брав вже&# 8230; Загалом ось така фігня. А ще ми до цього начебто з цієї ж компашкой потрапили в аварію на маршрутці&# 8230;

Мені наснилося, що я в аеропорту, куди то відлітаю і здачу на касі мені дали доларами. І я хочу їх покласти в файловий пакет і бачу, що у мене багато доларів дрібними купюрами. За те я дізнаюся, що лечу однак, не на літаку, а на вертольоті.

Мені передали пакунок від мого батька, він давно з нами не живе, а в ньому згорнуті 100 $ я дуже зраділа тому що маю фінансові труднощі

Я потрапила під слідцтво и Якийсь НЕ Знайомий чоловік передаючи слідчому за мене через жінку теж мені не знай 100 доларів, потім ВІН з&# 8217; явився сам, коли я добігала до него розпускала коси смороду виявило довгими и хвілястімі. Я побачим что ВІН НЕ хоче щоб я его бачила розвернувся и Пішов

Я різко опиняюся в магазині з двома якимись хлопцями, яких я не знаю, і ми виявили коробки з доларами, кілька коробок . І різко починається пожежна тривога, і нас починають копи виводити, але перед цим вони пасли це місце, як ніби спеціально. І потім нас вивели, і я прокинувся

Уві сні я бачила що мій брат подарував мені 20 долар і ланцюжки. Я одягла на шию ще купила собі новий довжиною джемпер з балотві колір великий розмір одну я подарувала одну жінку

Наснилося що знаходжу гаманці з євро гривнями і доларів кілька було і чомусь дуже багато дрібниці перед цим знайшов і штук 5 телефонів, хотілося б дізнатися до чого це?

Я зайшла в кімнату а там пробували овочі фрукти і т.д .Після цього в кімнату зайшов призедент і сів у кутку.Всі почали збиратися і допомогла зрушити все овочі і фрукти до стінки тут з стінки відкрилися двері на вулицю наче ми були в контейнері.Помідори почали падати і я кажу жінці підійміть так собі заберіть вона кілька собі забрала а решта в кошик поклала (помідори були білі).Далі я повертаю голову і бачу свої старий рюкзак відкриваю а там долари і старі СРСР гроші.Я повертаюся щоб призедент не бачив, і сладиваю в гаманець (гаманець який я викинула давно в ряльно життя).Далі там лежала записка і блокнот щоб йшло все своєю чергою має щось вибухнути.Я приходжу на те месточтоб подивитися а там мої подруги з одного я сорюсь і починаю битися і кусаю, вона починає бігати за мною, потім втомлюється і возрощается назад я вважаю говорю подругам де мій гаманець вона мені на відвали говорить ,:-&# 187; не знаю&# 187;, я начанаю шукати подруга показує що он там він я підходжу беру і начанаю їм все розповідати і даю їм долари там було 570 намальовано на кожному доларі і потім сон закінчується .

уві сні їду кудись то, поруч валізу і в ньому 1500 доларів.Потім поруч валізи немає і я не можу знайти його.Але потім бачу батька і покійну маму, питаю чи не залишила валізу у них.Вони кажуть що залишила і віддають мені.Я відкриваю і дивлюся на місці чи гроші, які лежали у валізі.Вони на місці.

здраствуйте. Мені наснилося, що мене взяли на огидну роботу і в показових цілях відразу мені дали зп у валюті

Мені наснилося що я стою в своєму офісі і в руках у мене багато 100 доллорових купюр і мені потрібно було їх терміново обміняти на свою валюту (тенге). І швидше за їх віднести додому прибуток показати своїм рідним що де я працюю що там можна заробляти і не такі гроші!
Сон мені приснився барвистим в кольорах маю на увазі . Все як наяву.

Сидимо ми в одній кімнаті з мамою і братиком і хтось ще є. Ось мама дає мені на руки пачку паперів зверху 500тенге і Дальгов 100 $$$$ доларові, і каже на перерахуй скільки там. Я то початок, але далі дивлюся і очам не вірю. І не знаю потім продовжила чи ні. Але на оот момент держав на руках величезну суму я стояло Ооооочень задоволеною. Ну ось досягла кажу собі. Що це може означати?

Мені наснилося що, у мене в сумці випадково опинилися долари призначені іншій людині. Ці долари мскалі. На початку я було хотіла залишити собі, а потім передумала.. зайшла в туалет щоб перерахувати, в цей момент мене хтось застав і наказав віддати гроші

Наснилося що у мене з’явилося в чорній сумки 5 мільйона доларів не знаю від куди. Я ховала їх під ліжка від всіх. Щоб не знайшли

Што продали будинок за 11тис доларів ккупюри ьилі по 100 $ і ці гроші в животе маей але не всередині а а зовні.

здоаствуйте, сьогодні моя дочка принесла доллров .і у нього били палчікі зламати ето бйло в маём сні. а вчора її снілас сіная риба в акварюме воопше все в синім кольором.їй 8 років

Мені подарували 2 купюри 50 доларів, потім ще 5.000 купюр дали в руку.Прдаріл мені долари брат чоловіка, за народження онука.

Мені наснилося в неділю вранці що знайомий дав сні пачку доларів там були дрібні купюри валюти в так само великі і дуже великі, так як він не знав яка там сума він попросив мене їх поміняти по курсу, я ж поміняв долари і кілька найбільших купюр приховав для себе, що залишилися долари я віддав знайомому і так само большеюую пачку нових гривень які отримав в обмінниках теж віддав йому. Тримав великі гроші але ось до чого це

Мені приснився сон де я сиджу в кімнаті зі своєю коханою людиною і він мені каже подивися за ліжко я що про а там долари лежать і я у нього запитала що це і на цьому я прокинулася

Мені наснилося що я не один зразок, в якомусь місці закритому приміщення у людини з кишені дістаю долари багато з кишенею підсумок сам їх дістає Толі боїться мене&# 187; нас&# 187; потім ми з цим людям йдемо по вулиці потім знову опиняємося приміщення. Ну як то так.

Наснилося холодну пору, можливо вечір, долари переуладивалісь і за одного ранця в інший, ранець важко закривається, купюри стирчали, змійка застібалася не до кінця

Вітаю. Мені наснилося що я чи то розмінюю чи знімаю з банкомату гроші і серед них знаходжу 10 і 20 доларові купюри.

Наснилося, що я взяла файл з відкладеними грошима, взяла долари і на них був зображений мій покійний тато на всіх купюрах.

Ктп 100.250.400.630кВа потужності, КТП КОМПЛЕКТНІ ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ москва, Виробництво КТП москва і ін. Ви знайдете на нашому спеціалізованому сайті: http: // sviloguzov.ru / &# 8212; Тут є те, що Вам потрібно!

добрий день.Сьогодні наснілось что я знаходится у батьків .І Щось робілі на кухні Було много родічів и хтось (Не памятаю хто) прініс пачки грошей и долари теж там були.

Мені наснилося дуже багато доларів купюрами по 5 і 10 і тримала їх у руках ну дуже багато грошей крім грошей нічого більше не било

Вважала долари по 100 паперові зелені чітко бачила і перераховувала десь 500-600 доларів.просто перераховувала

Наснилося що під ліжком я знайшла просто ВЕЛИЧЕЗНУ купу грошей, причому Доларів, великими купюрами, величезними. Я взяла їх і почала рахувати, дуже зраділа і почала планувати як буду їх витрачати. Потім акуратно склала їх і на цьому сон перервався. Що він може означати.

Я бачила уві сні мішок долара і всередині 8 кишені і я нікому не даю що це означається

Знайшла в старому комоді багато доларів в пилу і під комодом, дуже багато купюр. Я все зібрала в тряпочних мішок.

Бачила долари як я їх вважала. Була дуже порада. Прям всередині все пурхало від щастя. Я їх вважала їх було не мало.

Знайшов уві сні 520000 $ і поклали з дружиною на депозит. Далі планували на 100000 купити квартиру. До чого це?

Багато нових доларів, які чоловік приніс додому. Ми їх перераховували. гроші зароблені. Чоловік сказав, що їх буде приносити щомісяця і багато

Привіт, приснилося що я знайшов 100000 100 доларовими купюрами і своєї тітки говорю що на ці гроші можна купити квартиру в Чехії, Прага . Що це може означати ? Підкажіть будь ласка !

Я приїхала до своїх хрещеників, даю 5 $ хлопчикові, і 5 $ девачки. У гаманці 30 р залишалося, і мені потрібно було їхати додому

Наснилося що якісь люди довгий час забирали то що мені належало, все що я заробляв. Поруч зі мною діти і ще якісь люди. І ось я вирішив що настав час все своє забрати, я бив всіх тих людей, які все у мене забирали, і діти за моїм наказом збирають всі гроші (їх дуже і дуже багато і це долари) А я стою осторонь і спостерігаю за цими величезними шматками грошей.

Вітаю!
У мене самого великий борг брала кредит і залишилося без роботи і немогла віддавати мені сон приснилося що на папірці написано арабськими почерками що мені відправлено близько тисячі доларів за сто купюрами і віддала дольгі що це будеть.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ