До чого сниться 😴 Диявол уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Диявол що означає

До чого сниться Диявол:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Диявол уві сні по 32 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Диявол» по 32 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Азбука тлумачення снів

Диявол – символізує придушення природних біологічних почуттів. Темне початок і зло в самій людині.

Бачити диявола – означає спокуса і спокуса.

Іноді віщує для жінок – злягання з чоловіком або вагітність.

англійська сонник

Диявол – це воістину жахливий сон. Він може приснитися тій людині, яка, відступаючи від чесноти, забув про небезпеку і занадто близько підпустив до себе сатану. Сон нагадує, що настав час схаменутися, повернутися на шлях чесноти і перешкодити темним силам остаточно занапастити Вас.

Ведичний сонник від Шрі Свамі Шивананда

Диявол – це сон свідчить про те, що настав той час, коли Вам слід зайнятися самовдосконаленням. Творіть добрі справи і не піддавайтеся злу.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Диявол – це сон виключно несприятливий, оскільки сповіщає, що ви прокляті Господом! Проте, якщо в своєму сні ви намагаєтеся чинити опір дияволу, боретеся з ним і навіть наносите чутливе каліцтво – вам буде послано благо.

Сон, в якому ви вбиваєте диявола – обіцяє, що ви ніколи не зійде зі шляху чесноти.

Якщо ж піддаєтеся і пасуєте перед ним – вам судилося загрузнути в розпусті і бути проклятим. Деякі снотолкователі особливо відзначають, що прояв уві сні вашої покірності дияволу і готовності йому служити – це безсумнівне вказівку на те, що наяву ви маєте злочинну пристрасть до якогось обличчі.

Якщо ви що-небудь одаряєте диявола – ваше майно нажите нечесним шляхом і це скоро відкриється!

Коли ви приймаєте від диявола дар – ваша віра в Господа зійде нанівець.

міфологічний сонник

Диявол (сатана, аналог описаного демона, але більш високого рангу, приймає часто образ літнього могутнього, владного чоловіка, старця в строгих темних шатах, середньовічних або сучасних) – вказує на духовну пастку, сектологіческіе впливу або життєвий тупик; саморуйнування; загибель душі або велика спокуса.

Новітній сонник

Диявол – хвороба голови неясного походження, але не можна виключати і псування, пристріт, а також початок психічного захворювання, в тому числі і алкоголізму.

Диявол підписує з вами контракт – до ганебним спокусам, перед якими ви не встоїть.

психоаналітичний сонник

Диявол – сексуальні спонукання; пригнічений несвідоме або інстинкти. Тінь або Чорний Маг. Батько, що конкурує з сином за любов матері. Страх, що виникає з інфантильного досвіду фрустрації.

сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні диявола в образі елегантного джентльмена – наяву остерігайтеся пасток, розставлених лицемірними людьми. Особливо серйозний такий сон для молодих дівчат: їм слідуємо бути більш обачними у своїх вчинках.

Якщо уві сні диявол вразив ваша уява – в реальному житті вам загрожує пастка.

Спілкування з дияволом уві сні – обіцяє вам необдумані вчинки. Взагалі цей сон є попередженням проти зайвої довірливості і спілкуванні з незнайомцями.

Слов’янський сонник

Диявол – до розпачу і нещастя.

Снотолкователь

Диявола уві сні бачити – є знак поганий, що знаменує людині, щоб він покаявся і не помер в гріхах; бачити диявола з ногами, кігтями і хвостом – віщує мука і відчай; перемогти його – означає досконалу смерть; розмовляти дружно з дияволом – знаменує зраду, відчай, втрату майна або самого життя; бути унесеним дияволом – є знак найбільших нещасть; бути переслідуваним дияволом і бігти від нього з жахом – віщує гоніння від знатної особи, позив до суду і взагалі неприязнь сильного ворога; диявола бити і скинути уві сні – передвіщає торжество над ворогами, славу і отомщеніе сильному; бачити багатьох дияволів разом – є поганий ознака для хворого, а іншим людям віщує нудьгу, печаль, сильний гнів і хвороба.

сонник 2012

Диявол – відображення боротьби між тим, що людина вважає поганим і хорошим. Відображення подавляемого протесту. Відображення відсутності внутрішньої гармонії, цілісності. Нагадування про те, що будь-які людські недоліки є потенціалом для їх протилежностей. Сприйняти ті частини душі, які вважаються «внутрішніми демонами» або «поганими», як потенціал для зростання і досконалості – кращий спосіб початку їх трансформації.

сонник майбутнього

Диявол – до відчаю і нещастя.

Сонник для закоханих

Диявол, який наснився молодій дівчині у вигляді вродливого юнака, який кличе її в свій будинок – означає, що їй треба побоюватися нових знайомих, які можуть заподіяти їй неприємності. Їй слід спиратися на своїх старих перевірених друзів.

Сонник Деніз Лінн

Диявол – це знак може символізувати внутрішню боротьбу між тією частиною вашої душі, яку ви назвали &# 171; хорошою&# 187 ;, і тією частиною, яку ви затаврували як &# 171; погану&# 187;. Важливо зрозуміти, що не слід відкидати те, що ви засуджуєте в собі, так як те, чого ви противитеся, стає тільки більше наполегливим. Погляньте на ті частини своєї душі, які ви назвали &# 171; внутрішніми демонами&# 187; або &# 171; поганими&# 187 ;, як на можливість інтеграції.

сонник Гришиной

Диявол (дух зла в фантастичному образі) – твій антипод, твоє анти-я, яке втілює твої негативні якості, твоє тяжіння до зла і т. д.

Тихий, який думає – майбутні спокуси і спокуси.

З ним розмовляти – про злом думати.

Бачити його головуючим на шабаші – через жінку, чоловіка з поганими людьми зв’язатися.

Він палає, згоряє на шабаші – через гріх і злочини прийдеш до багатства і честі.

Вогняний диявол – активність в тобі негативного початку.

З цапиним, свинячим рилом – в тобі торжествують символізована цими тваринами якості душі.

Він народжує з заду демонів – злі справи, до яких непомітно доводить тебе твоє анти-я.

Він передує нападом демонів на тебе – відчуття своєї слабкості в боротьбі з темним двійником.

Він в ланцюгах – твоя тимчасова перемога над собою.

Йому поклоняються уві сні – самому потурати розвитку темного начала в тобі.

Він мучить людей – приховані від твоєї свідомості твої жорстокі, садистські спонукання.

Він тебе катує, лякає, переслідує таємно – твій темний двійник живе в твоєму страху.

Він хоче тебе проковтнути або проковтує – темні сили близькі до перемоги над тобою.

Він в трьох особах – шлях чорної магії.

Він з багатьма рогами – у брехні головна сила твого я.

Летить – переможний в тобі.

тебе розриває – небезпечне для тебе роздвоєння твого анти-я.

Сонник для всієї родини

Побачений уві сні диявол – віщує підступи підлабузників; можливо, близький вам людина веде подвійну гру за вашою спиною.

Якщо ви збираєтеся виїхати за кордон – почекайте з поїздкою, сон передвіщає вам невдачу і крах надій. Спілкування з дияволом уві сні – наяву вас спробують обвести навколо пальця. Остерігайтеся підлабузників і не вірте на слово нікому.

Якщо у вашому сні диявол бореться з ангелом і перемагає його – постарайтеся бути обережніше в дискусіях з керівництвом. Вони не принесуть вам успіху, ви не зможете довести своїх ділових якостей.

Якщо уві сні ви бачите себе в образі диявола – ваш обман буде розкритий, а махінації, на які покладалися великі надії, зазнають краху.

Сонник для стерви

Диявол – ти ведеш небезпечну гру, не будь так довірлива і відверта з незнайомими людьми.

Розмовляти з дияволом уві сні – постарайся утриматися від необдуманих посту

Сонник Дмитра та Надії Зими

Диявол уві сні – це відображення ваших чорних думок або небезпечних спокус.

Страхітливий або ворожий вигляд диявола або риса – знак того, що ваша ворожість по відношенню до будь-кого може неабияк ускладнити і зіпсувати вам життя. Спробуйте наяву ставитися до людей м’якше, і ви побачите, як ваші справи підуть на лад.

Укладати уві сні будь-яку угоду з дияволом – говорить про те, що якісь ваші плани далекі від чистоти, і краще було б від них відмовитися.

Встояти перед дияволом – ознака того, що ви зумієте впоратися з будь-якими своїми проблемами.

Сонник Девіда Лоффа

Диявол – цікавий образ в сновидіннях. Незалежно від того, як ви його сприймаєте – як психологічний образ або зловісне відображення реальності – сама поява цього моторошного персонажа уві сні вже є багатозначним подією. Підтекст, який він привносить в сновидіння, трактується крізь призму його впливу на інших учасників ваших мрій.

Диявол – викликає у людини почуття спокуси і страх насильства, змушуючи його порушувати соціально-культурні та етичні ТАБУ. Він може бути символом відплати або співучасті в якій-небудь справі, і тоді ми бачимо, як в наших моральних або особистих шуканнях і завоюваннях нам заважають або допомагають надприродні сили.

Якщо диявол допомагає вам завершити якусь справу – це відображає сприйняття події вашим Суперего. Диявол, який заважає вам в досягненні чого-небудь, є уособленням зла, яке стоїть у вас на шляху в реальному житті.

Якщо диявол загрожує дорогим для вас людям – то це відображення вашої боротьби, спрямованої на захист і охорону близьких в цьому ворожому світі.

Якщо за допомогою диявола вам вдається отримати або досягти того, що ви вважаєте забороненим -спробуйте розкрити спонукали вас до цього мотиви: вони спокусливі або, скоріше, огидні?

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Диявол – до спокусі ворогом.

Дьяволенок – до небезпеки для вашої дитини.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні диявола – ви допілісь до того, що чорти ввижаються.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Диявол – ви вже так багато грішили, що вам дуже важко буде відмолити свої гріхи.

Сонник медіума міс Хассе

Диявола бачити – піддасися спокусі; говорити з ним – фальшиві люди обдурять тебе.

сонник Міллера

Селянина, який побачив уві сні диявола – очікує загибель урожаю, хвороби худоби та інші втрати. Для спортсменів, особливо тих, хто виїжджає за межі держави, цей сон є спонуканням до обережного поводження.

Якщо диявол постане в вашому сні в образі прекрасно одягненого джентльмена, який кличе вас у свій будинок – наяву ви повинні побоюватися пасток, розставлених лицемірними людьми.

Особливо серйозний такий сон для молодих дівчат – які після нього повинні бути обачними у своїх вчинках і більше спиратися на друзів.

Якщо уві сні диявол уразить ваша уява – то в реальному житті ви можете потрапити в якусь пастку.

Спілкування з дияволом уві сні – обіцяє вам необдумані вчинки. Взагалі цей сон є попередженням проти зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні диявола – наяву вести ризиковану гру з силами зла. Розмовляти з ним – значить зробити необдумані вчинки, які можуть привести до жахливих наслідків, відразу начисто зруйнувавши ваше благополуччя.

Якщо диявол з’явився вам уві сні в страшному неземному облич – то наяву з вами може статися незрозуміла для вас самої метаморфоза, які добре знають вас люди не будуть дізнаватися в вас колишнього людини, який ніколи б не вчинив би так, як станете надходити в житті ви після такого сну.

Якщо диявол постане в вашому сні в образі абсолютно респектабельного пана, вишукано одягненого і пахучого ароматом дорогих сигар і парфумерії – наяву ви повинні остерігатися зустрічей з людьми, які дивляться на вас пильним поглядом немиготливих очей, бо вони суть посланці темряви.

сонник Федоровской

Якщо вам приснилося, що ви бачили диявола, знайте – найближчим часом смерть забере одного з близьких вам людей.

сонник Цветкова

Диявол – смерть в родині (одне зі значень).

сонник Шиллера

Диявол – небезпечна гра.

французький сонник

Бачити уві сні диявола з рогами, кігтями, хвостом, з вилами – передвістя мук і відчаю.

Якщо уві сні ви боретеся з дияволом – значить вас чекає небезпека.

Якщо ж уві сні ви безстрашно і запросто розмовляєте з ним – ви незабаром розбагатієте.

Якщо вам сниться, що вас потягнув диявол, то цей сон – ознака вищого щастя.

Якщо уві сні в вас вселився диявол – вас чекає довге і щасливе життя і, можливо, королівські милості.

Якщо вам сниться, що вас переслідує диявол, і ви в жаху від нього тікаєте – то це віщує гоніння з боку сильних світу цього або судові переслідування.

Якщо вам сниться безліч чортів з батогами – то це сумне ознаку для хворих, але молодим людям – такий сон обіцяє любов.

універсальний сонник

Як виглядає диявол у вашому сні? Як персонаж мультфільмів з ріжками і копитами? Або він прийняв людське обличчя? Залежно від цього – ви зможете зрозуміти, чи маєте ви справу з диявольським розумом або диявольським поведінкою.

Хто є дияволом в вашому сні? Якщо це ви самі – значить, ви забуваєте все застереження та надто піддаєтеся будь-яким спокусам? Оскар Уайльд писав: &# 171; Я можу встояти проти всього, крім спокуси&# 187;. Ви відчуваєте такі ж почуття? Якщо дияволом уві сні є хтось інший, ви відчуваєте, що він вводить вас в спокусу?

Диявол може також – символізувати темну сторону вашої душі. Можливо, уві сні ви бачите в диявола ті свої риси, які вам не подобаються? Можливо, подібний сон говорить про те, що у вашому житті все йде добре і не варто нічого міняти, так як &# 171; не чіпай лихо, поки спить тихо&# 187;.

циганський сонник

Якщо ви побачили уві сні диявола (по-циганськи «Бенг») – це означає, що ваші друзі нещирі з вами.

онлайн сонник

Диявол привидівся уві сні – вам треба гарненько подумати про те, в правильному напрямку ви рухаєтеся по життю чи ні.

Наснилося, що ви в його зовнішності – ваша брехня незабаром розкриється, а афера, яку ви намагалися здійснити і на яку ви сподівалися, просто провалиться.

Вбити диявола уві сні – означає, що ви ніколи в житті не відмовтеся робити добрі справи.

Піддатися на спокусу – сонник говорить, що в дійсності ви відчуваєте сильні почуття до одній обличчі.

Сниться, що ви з дияволом підписуєте угоду – незабаром вас чекає якесь ганебне спокуса, відмовитися від якого ви не зможете.

Бачити уві сні, що диявол вселився в ваше тіло – наяву ви черствий людина, здатна йти по головах і змітати перепони на шляху. Завдяки холоднокровності ви досягнете величезного успіху, багатства і слави. Але навряд чи колись будете щиро щасливі.

Бачити уві сні, як ви виганяєте диявола, або його виганяють з вас – в реальності, вам треба буде пройти шлях очищення від власного негативу, страшних думок і невірного способу життя.

Якщо жінці сниться, що вона займається сексом з дияволом – наяву у неї буде дуже багато шанувальників, що кидають до її ніг багатства. Чоловіки будуть сходити з розуму і боротися за право бути з нею, надаючи їй всілякі почесті. Однак сама жінка навряд чи зможе полюбити чоловіка.

Приснився Диявол, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Диявол уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня! Мені сьогодні приснився сон, що я лечу по повітрю сама за вороною, як гра якась. Ворона зникає, з’являється, але я розумію, що я вже в частіше соснового лісу, прям темно і стільки дерев, що не пробитися. Стовбури криві такі, сильно вигнуті, але я лечу уздовж коридору якогось, де дерев немає. Я опускаюся на землю і відчуття, ніби я жертва, а якась зловісна невидима сила грає зі мною, як з мишкою! Я усвідомлюю, що це мій кінець. Намагаюся вийти з цього коридору соснового, але на місці просвіту тут же з’являються стовбури дерев, і я помічаю, що це чорти! Вони грають, завмирають, як стовбури дерев, кольору такого ж, покриті грубою шерстю, виглядає як кора дерева. Роги, копита, хвости-все помітно. І я розумію, що живою не піти, морди у нтх такі задоволені. Я моментально починаю читати &# 171; отче наш&# 187 ;, вони розгубилися. Я повторювала і повторювала молитву, все голосніше і почала їх хрестити. Їх виявилося троє. Прокинулася від того, що я їх прогнала, вони намагалися забрати мої речі, але я кричала &# 171; згинь нечиста сила&# 187; і знову молитву, вони металися, потім розчинилися в повітрі і речі мої лежали на землі посеред дерев.
Що за сон? Немає ніде тлумачень

Мені наснилося нове житло, я роблю в ньому прибирання, захоплююся дизайном і височенним стелею. Потім стемніло, втомлена прилягла і переді мною з’являється величезний диявол з темним обличчям в темно синьому красивому плащі і темному одязі середньовічної. Я його не злякалася він не здавався злим, але зрозуміла що буде спокушати. Стала його хрестити, рука ледве ворушилася але сяк-так похрестила, у нього спотворилося обличчя, я похрестила вдруге, теж ледве ворушачи неслухняною рукою, його обличчя спотворилося більше, я засміялася і похрестила втретє, він впав з боку моїх ніг, де я не могла його бачити і почав щікотать мені п’яти, потім вколов п’яту і від реального почуття уколу я прокинулася. Вже прокинувшись я зрозуміла, що сміялася в голос і хрестила його теж реально, рука була напружена і піднята. Відразу сильно розболілася голова.

Вітаю. Сьогодні мені приснилося що я стояла зі своїм грудним сином на руках, в будівлі школи в якій я колись вчилася. я біля стіни а на проти мене двері в кабінет російської мови.. але я чомусь була впевнена що там діти (початкові класи).. Тут зліва хтось біжить я обертаючись але цей хтось вже переді мною весь червоно-помаранчевий (я була уві сні впевнена що це диявол), палахкотить, особи не розібрати&# 8230; він зупинився на мить подивився на нас і зайшов до класу. я не злякалася, але дитина на руках злякався дуже, плакав сильно&# 8230; я прокинулася (раніше він мені не снився ніколи, а ось сон де я стояла перед цією самими дверима одного разу був, тільки я стояла одна).

Вітаю! Не так давно мені приснився сон.. Уві сні я побачила незнайомого мені чоловіка.. На вигляд привабливої ​​зовнішності.. Ми з ним розговорилися.. Розмова йшла про те, за кого мені виходити заміж.
Після чого я зрозуміла що це не просто людина, а можливо сам Диявол.. Коли прокинулася, на душі стало не по-собі..
Минуло часу, з того моменту, як приснився цей сон, 2 місяці. А з голови не виходить до сих пір. Підкажіть будь ласка, що це означає?

Мені показав людина добре одягнений диво, махнув рукою і з’явилася річка в якій я потім плавала.Попросив про це нікому не говорити.А я хотіла сказати, він з’явився і строго на мене подивився.Я чомусь подумала що це диявол.І мені не дуже сподобалося уві сні то що я як то з ним зв’язалася.

бачу хлопчика років шести сидить на підлозі в позі йоги навпроти вікна, в кімнаті багато знайомих і чужих людей, всі бояться підійти до нього і мені забороняють, кажуть що той хто підійде стане дияволом, хлопчик повертає голову до мене і посміхається, дитина красивий але очі дуже великі і скляні, як у фільмі жахів, я все ж підходжу до нього близько люди починають кричати і я встигаю відбігти від нього, на цьому прокидаюся але до сих пір мурашки по тілу від його погляду і посмішки, Ще хочу додати що моєму синові 6 років і він хворий на хронічну хворобу чи пов’язаний сон з моїм сином?

Привіт, підкажіть значення сну -була в будинку покійного діда шукала як піднятися на горище, коли піднімалася по сходах почула голос диявола який пропонував угоду, спустилася мовчки зі сходів і взяла святу Анну за руку яка стояла в повітрі на холодній воді.

в кімнаті відчуваю потойбічне силу (пересування предметів, запалюються свечт і від них загоряються 2 ікони (іменна і Богородиця (

Приснився диявол в людській подобі, я з ним розмовляла, навіть жартувала, він лікував мої ноги, я відчувала тепло, він щось зняв з ніг і відкинув далеко в сторону.

сон приснився в день мого народження. Наснилося, що я стояла в черзі, а переді мною маленька дівчинка, дуже схожа на мене в дитинстві, я душу її, а її обличчя метаморфірует, змінюється з людського образу в диявола

ось уже 5 ночей поспіль сниться диявол. Наче хоче заподіяти зло моєму синові. Всі 4 ночі приходив в образі дуже красивого чоловіка, а в цю ніч показав себе &# 171; у всій красі&# 187; і сказав, що все одно дістанеться до сина.

приснився диявол в образі маленької дитини, років 10, з досить великими червоними рогами, ми йшли і про що то говорили, я його не боялася зовсім, як ніби зустріла старого знайомого, піднімалися сходами до нас додому, я відкрила двері і ми увійшли в квартиру, його побачила мама, але зовсім не здивувалася і не злякалася, запитала навіщо він тут

їхала в автобусі з дітьми з’явилася людина весь у крові а всередині диявол гризучий його тіло зсередини.багато чоловіків читають заклинань для знищення його.чоловік який допоміг його знищити

мені снилася дівчинка-диявол, яка за прохання найменшої допомоги вбивала моїх родичів і ніхто крім мене її не бачив! вона змушувала мене вбивати людей. я вибігла на вулицю і подзвонила одному попросила про допомогу обернулася а вона за мною! і я запитала що не варто так робити. вона у відповідь кивнула! пізніше я розмовляла з мамою по телефону і попросила її швидше приїхати і мене не залишати. мама приїхала і не повірила мені, сказала що це маячня нікого немає! і після її слів я сама почала так думати і при появі цієї дівчинки закривати очі і говорити: &# 171; нічого немає я тебе не бачу.&# 187; і це допомогло я перестала її бачити

Вітаю! Повідаю вам про моїх снах. Справа в тому що раніше мені він рідко снився. Зазвичай він був мені страшним гномом, лисим, чим схожого на Горлума з Володаря кілець..уві сні постійно приставав.чіплявся і вішався, один раз навіть задушила його..і при кожному такому сновидінні жахливі відчуття..а на цьому тижні я просто відчуваю уві сні його присутність..я бачила уві сні як диявол збирає собі армію, причому він був в образі людини, цілком симпатичного, стояв він на балконі і зверху розглядав їх, а я розуміючи хто переді мною почала читати молитву, так як я мусульманка, чи то пак читала я мусульманську..і він з таким ревом зник, а потім він опинився внизу і почав підходити до кожного і що то говорити йому, як я зрозуміла, він хотів дізнатися, хто прочитав молитву, потім хто показав на мене пальцем, він підійшов до мене і почав шепотіти мені прямо в ліве вухо, причому так настирливо і було не розібрати що він шепотів, я сказала Бісмілля, т.е В ім’я Всевишнього і прокинулася..але ці неприємні відчуття залишилися, ніби це було наяву.Але це було минулого тижня, а сьогодні я ніби ходила і викривала все його помисли і справи, і при цьому відчувала силу допомагає мені в цьому, як тільки я розгадала якийсь його код, причому в цей же момент я почула голос, що говорить що я нібито тепер заслуговую рай і як тільки я почала парити в повітрі, він мене схопив за ліву руку і з цим я прокинулася, але при цьому я зрозуміла що це він&# 8230;..і можливо я розумію чому мені це сниться, але хотілося б більше почути думку професіонала..Дякую за увагу!заздалегідь дякую!

диявол намагався мене спокусити. коли доторкався до мене я хотіла віддатися йому, але чинила опір і відходила від нього. в кінці він відступив і пропав

я бачу себе з боку точніше дивлюся в дзеркало потім мої очі наповнюються кров’ю а зіниці розширюються по всій райдужці і я починаю відчувати безмежну міць в тілі і вимовляю щось на зразок заклинання басистим голосом все сни схожі один на одного я їх чітко бачу і відчуваю зазвичай після перетворення відбуваються різноманітні речі дзеркало починає тріскатися і з нього тече кров з моїх очей теж починає йти кров а на голові відчуваю порізи від скла і з бризкаючи кров але мені не боляче і я в ці моменти відчуваю якусь ефор мені не страшно просто є бажання відчувати це почуття постійно іноді з за спини виростають вогненні крила і я вивергає полум’я і з носа видихаю дим а ще відображення зі мною розмовляє але про що я не пам’ятаю пам’ятаю тільки те що відображення зі мною вітається як зі старим другом я чомусь відповідаю йому взаємно. Все б нічого на яву від мене буквально сахаються циганки говорять що я проклятий і у мене не буде дружини і дітей і правда я не можу завести серйозних відносин з дівчатами які мені симпатичні порадьте якщо зможете що мені робити! заздалегідь дякую.

Вітаю. Мені приснився дивний сон, ніби я в квартирі батьків дивлюся в дзеркало і не бачу своє відображення, все мутно, і як ніби мене штовхають виглядати, але я не хочу і пручаюся. Далі мене починає дуже сильно трясти, чомусь трясеться верхня губа, бачу свого чоловіка і кажу йому, що це не я сама роблю, а ВОНА&# 8230; І прокидаюся.

Мама сказала уві сні, що диявол тут. Я злякалась. Через час почала задихатися. Потім все стало нормально, але пізніше шпалери нагорі почали здирати. Речі падати і розбиватися. Квартира була розгромлена. Дітися було нікуди. Потім я опинилася в якомусь полі. Там була дуже висока трава, метрів 5 в висоту.

диявол (сатана) в образі чорної димки (образ джина) насувався на мене і маму, і ми зі страхом констатували з мамою що це ВІН. у нас стах і паніка, по полю розходяться білі черви з їжі, чоботи нові а на них гавно (напаскудив наш кіт домашній).

Мені наснилося що в мою подругу вселився демон, а потім більш слабкіше демон в одному, а був якийсь церковне свято і ми пішли потім церква, коли ми побачили батюшку у мене випав зуб, в результаті ми зайшли до церкви, де батюшка повинен був вигнати демона&# 8230;.але заблукали

Детально не можу. Я сни забуваю як правило. Просто дуже цікаво те, що я ніколи не бачила креслять. Бачила їх перший раз і вони посміхалися мені. Вони були добрі і я їх не боялася.

я гуляв з якоюсь компанією на вулиці був дощ і сонце, прийшовши додому я почув музику, я впав в передпокої, і мене затрясло поруч був чоловік я йому що то сказав, і тут співаючи вився толь чорт або дяьвол і він мені що то сказав і я прокинувся, я уві сні відчував майже все

зі сні мені дзвонив диявол. номер з якого він мені дзвонив 666. він сказав що хоче мене забрати через 1 місяць . я 3 рази прокидався але засинав і знову потрапляв в цей же сон. ще уві сні великий чорний птах забирала 2 рази мою маленьку племінницю

Уже вдруге сниться подібне. По крайней мере, уві сні я згадала, що щось подібне вже було, тільки герої мого сну були іншими.
Я з друзями зібралася на пікнік, тільки цей пікнік був в приміщенні, в кімнаті як лікарняна палата, і відбувалося це в будинку (який зараз не добудований, там огороджено та стоянка), але уві сні цей будинок в хорошому стані, ніяких огорож. На вулиці вже темно, ми все в кімнаті їмо (подробиць я не пам’ятаю), потім щось відбувається, і я відчуваю як щось наближається. Ми раптом опинилися з мамою в одній кімнаті, а всі інші в різних, їх не було видно, але чути було крики. Ще раз повторю, що виявилася з мамою, до цього (1-ий такий же сон, не можу згадати коли він був, може і не було його взагалі, але було Дежавю, і я чомусь знала, як мені одалеть ЦЮ нечесть) я була одна. Скрізь було холодно і темно, переважав синій колір. А біс все наближався і наближався, я це відчувала. І тут ми з &# 171; мамою&# 187; виявилися на вулиці, біля стіни цього будинку, потім ми бачили як до нас наближаються якісь підлозі собаки підлозі вовки з червоними очима, ми відбивалися залізними палицями, тут все затихло і вовки кудись поділися, мама каже: &# 171; що потрібно йти, поки вони не схаменулися, і поки за нами ніхто не прийшов&# 187; (Щось в цьому роді). Але я сумнівалася, чи варто рухатися далі в темряві, адже нас можуть помітити і раскрамсать, як тих хлопців. І сказала, що я не знаю, але мені здається, що потрібно перемогти його, а потім піти, поскільки в минулий раз я його перемогла. В цей же раз, нам він не зустрівся, були тільки відчуття і спогади. Я прокинулася в поту, і у мене виникло таке відчуття, що моїй мамі приснилося те ж саме і що, прокинувшись, я залишила її там одну, і вона може не прокинутися, я подзвонила їй в 6.30 ранку, але все було добре. Сон був з цього понеділка на вівторок (з 12 на 13) .

я дивився кіно по телику, там показували мати з дитиною на ліжку, а над ними стояв диявол з простягнутою рукою. В руці у нього лежав маленький череп і щось ще

ну, мені наснилося, що я віддала свою душу за місце душі рідного мені людини. диявол її забрав, але і залишив на мені свою печатку.

здрастуйте приснився сон про якийсь будинок з великою і залізними дверима. У цьому будинку був проклятий підвал, там якийсь чоловік вбивав людей і наклав на себе руки, це було ясно видно, але я там не був присутній. Я ніби бачив історію цього будинку. Як в нього влізли два людини вони були братами і намагалися знайти що щось цінне в підвалі цього за великий і товстої залізними дверима, двері були сильно іржава. У підвалі на самій сходах вони знайшли труп чи то під купою землі чи під купою зали т.до. вся сходи була усипана товстим шаром,
це труп був зовсім розклався майже що один скелет, але при цьому у нього був цілий одне око в той час коли другого не було. Один з них відкопав тільки обличчя трупа і дуже сильно здивувався що у нього є одне око, після чого він присипав назад обличчя трупа і відправився нижче в підвал шукати що-небудь цінне. Але тут труп востал і напав на них обох коли вони обшукували підвал, одному з них вдалося вирватися і втекти але в подальшому його наздогнав цей труп. Після чого вони були мертві (вбиті) але при цьому живими, вони стали мертвими чаклунами, після чого повернулися в будинок в сам підвал. Зрозуміло було те що один з них радий був таким могутності а другий цього зовсім не хотів.Вони чаклували в підвалі і варили різне зілля. І тут історія начебто закінчується і починається справжнє час. Після цього будинок купують, повністю вичищають його і там починають жити люди не знаючи його історії. після чого
я був в цьому будинку і перебуваючи в підвальному приміщенні, т.до. там зробили кімнату відпочинку з каміном, в цьому місці особливо відчувалася небезпека. здавалося що дух живе в цьому будинку, і в підвалі його основні володіння. після чого я спостерігав як дим починав йти з дверей підвалу коли там перебували люди (саме в той момент там було щось на зразок вечірки, і перебувало велике скупчення людей) і коли я після цього увійшов в задимлені приміщення з людьми, то пожежі не виявляв т.до. все вже було загашено, але при цьому мені говорили про різні спалахи
які намагалися заслати на те що хтось це зробив навмисно т.до. багато людей. Було таке враження то що навколо ніхто не помічав можливо навіть не хотів помічати того, що відбувається але я прекрасно розумів і усвідомлював всю цю ситуацію, навіть сам господар будинку намагався все чим то пояснити. Надалі вже не в підвалі все і почалося (демон постав в обличчя дівчинки), знову було якесь скупчення людей, я толком і не зрозумів з якого приводу, була присутня маленька дівчинка в рожевій сукні приблизно десь років 4-х, було незрозуміло з ким прийшла ця дівчинка і більш складалося враження що вона одна і сама по собі. Деяких людей я зміг переконати в тому що в цьому будинку якесь таке що то є, це було 3 людини крім мене 4-е разом зі мною, ми відселили цією групою в окремий кут і вивчали по книгам як за підручниками, як можна впоратися з нечистою силою і демонами, у решти начебто була пил в очах і знову ні хто і ні чого не бачив всім було весело, всі відпочивали, в той час дівчинка ще підходила до мене кілька разів але я навіть не міг зрозуміти що вона демон. І тут дівчинка відходить наче в туалет, її немає значний час після чого гасне світло всюди і в повній темряві з’являється дівчинка (вона виходить звідки, але не в якому разі не з’являється з нізвідки), вона підбігає до людей і сміючись завдає їм кожному по одному удару чимось на зразок молотка і після чого кожен з них помирає як мені здається але в темряві нічого не видно. Т.до. ми сиділи в найдальшому кутку дівчинка намагалася дістатися до нас до найостанніших, хто то з нашої компанії сказав що досить її всього лише вдарити, після чого вона попрямувала в нашу сторону і я схопивши стілець в руки почав намагатися відбиватися від неї. Вона почала трохи
побоюватися, лукавила, відбігала в більш затемнені місця і пропадала з поля зору, але її було видно при світлі місяця з вікна, я намагався її вдарити але промахувався і вона відбігала, але при це кожен раз намагалася підбігти, не сильно близько що б не дати мені можливості завдати удару. Після цього я вже прокинувся.

бачив нападника д’явола і пожирав всіх в окрузі. Однак не добрався до мене т.до. прийшов і знищив його мусульманин Імам!

Вітаю. Сон був таким. Ми з незнайомими мені друзями повинні були не випустити диявола в світ з пекла.Для цього ми втерлися до нього в довіру і повинні були порвати чарівну книгу, однак разом з цим одного з нас він повинен був убити. Мені він більше всіх довіряв, але тут я стикаюся з ним очі в очі (він був в образі темноволосої жінки) і вона каже що бачить мене що я зрадник преставляет мені до живота кинджал і каже що вб’є мене. І все чекали що я пожертвую собою для того що б порвати книгу і зупинити диявола. Однак я сильно злякався смерті і сам порубав диявола в шматки, залишилася лише голова, яка перетворилася в голову одного з моїх знайомих в реальному житті. Вона заплакала і сказала-&# 187; за що ви так вчинили зі мною, я нікому не хотів зла&# 187;. Мені раптом так стало шкода його що я обійняв його і заплакав.

Сьогодні мені приснився сон, де я побачила диявола. Сон був чорним і образи ніби димом намальовані. Бачила голову диявола з рогами з цапиною бородою. І він начебто вмовляв мене на щось, я чинила опір і потім якось все зникло&# 8230;.мало що запам’яталося

Було все так: будучи сторожем ліг спати. Спав на підлозі, на килимі. Місце це було в кутку своєрідною кімнатки. Своєрідною, тому що, замість чотирьох стін були: з одного боку &# 8212; велике вікно, з іншого &# 8212; стіна до стелі, а з інших двох &# 8212; метровий &# 8230; суцільний &# 171; паркан&# 187 ;, (т.е. перегородки висотою в метр від статі) за перегородками була інша кімната. Уявіть звичайну, велику (5х5м) квадратну кімнату, в кутку якої зроблена маленька (2Х3) кімната: ось у цій &# 171; маленькою&# 187; спав я. На цій посаді спати завжди тривожно, це не стільки сон, скільки півсон. Вперше в житті бачив цей сон. Все просто: сниться мені що через перегородки (я один в будівлі) дивиться мені в очі істота, істота виглядало як звичайний (бачив вище пояса), але великий, людина. Дивився на мене зверху, тому що він стояв, а я лежав. Зростання його 2-3 метра &# 8212; це відносно кімнати мною передбачається. Одягу не пам’ятаю, але вона була, що в руках було &# 8212; не бачив &# 8212; вони були за перегородкою, ні вусів, ні бороди, ні зачіски не пам’ятаю. Я дивився в очі і воно дивилося в очі, але! в тих очах була порожнеча, відсутність емоцій, ні погроз, ні умов, ні намірів зі мною щось зробити, знаєте на що це схоже, схоже на те, коли хтось стоїть над душею, тільки ви на цього дивіться, а він все-одно варто. У цьому образі був якийсь гніт, може потомучто я лежав&# 8230; та й в очах було все-таки щось&# 8230; Необговорювані перевагу что-ли&# 8230; коротше, я скрикнув, (уві сні або наяву, не знаю), і відразу прокинувся. Так-злякався, не бився, не говорив, а злякався. Але після думки що це маячня, ліг і спав далі. До чого це?, або з чим пов’язана?

Приснився то біс то диявол. Побачила тільки палаюче обличчя, все полум’ям, а я намагалася загасити, потім же в цьому сні приснився диявол в обличчя дитини

якимось чином перед собою я побачив істоту схоже на дракона, але назвав я його диявол..як ніби я знав що це саме він! бачив все це від 1 особи!він ходив за мною по всюди! Розмова я вів з ним впевнено і чітко, спілкувалися як друзі, але він був досить мовчазний, серйозний..я був в технікумі і забув зошит, запитав у нього (ти адже все можеш?він говорить так! дай мені зошит, він її створив як то з вогню в руках і дав її мені, тим самим допоміг!я не отримав двійку&# 8230; далі поки я рухався додому, раз у раз з ним розмовляли, більшу частину трендів я) я у нього запитував ти відчуваєш що-небудь? він говорив ні, не страху не співчуття, не чого вобще!я навіщо то намагався з ним подружитися, але особливо інтересу від нього не бачив..а потім прокинувся

я заходжу або в будинок або це трапляється на вулиці або в будь-якому іншому місці, чорне істота від якого смердить гаром підходить завжди ззаду і коли я повертаюся він завдає першого удару, я з ним б’юся і завжди програю, у нього на руках що то на схоже на ножі і він мене порізали ними і коли я вже не в силах битися він мене протикає

Наснилося ніби я усиновила чужу дитину хлопчика років 8-10, привела його в будинок, і як то раз оглянулася подивилася в очі цьому хлопчику а там холод страх бездушність холод просто цей погляд не можна забути який він був страшний. І ніби я пошкодувала про те що я привела в будинок цього хлопчика, дуже пошкодувала.

я на ходілась у себе вдома чула стукіт і дзвінок у двері хоча дзвінка у мене немає, після я одягла якийсь біле плаття до чого пишне і пішла відчиняти двері, але двері були відчинені і з сусідньої кімнати з’явився величезний чоловік з гарячими очима і з древнім кинджалом в руки він кричав я смерть твоя і йшов на мене, в цей час з моєї кімнати вискачіл інший якийсь чоловік і встромив в нього чим і я прокинулася і довго молилася.

Я розмовляла з симпатичним молодим чоловіком сидить на коні, а потім побачила що він на половину людина, а нижче тулуба кінських частина тіла тільки на двох ногах, я чомусь лежала на землі, він одним копитом настав на мене і мені стало боляче, від чого я прокинулась.

дивилася на себе в дзеркало і бачила свої очі інші дикі якісь і думала що в мене диявол вселився, ух аж не по собі

Привіт, мені приснився сон де ми лежимо в ліжку з моїм нареченим а потім він ачінают блювати чорної рідиною.де то хвилин через 5 я побачила чоловіка з головою горили.поопісанію я не відразу зрозуміла хто це.але відчула жах і темну енергію, бажання захистити улюбленого.після цього у мене було випробування яке я пройшла успішно за допомогою мами.він до речі мого батька в транс ввів.той не прокидався поки я його не перемогла демона.в результаті мама мені сказала дивись чорно сірий туман йде з нашого будинку і я прокинулася.рука хлопця була на мені що утримувало мене в реальності.т.до. це був полуосознанниц сон.він був блідий і не пам’ятав свій сон.ах да ч уві сні молитву читала отче наш і навіть збилася але дочитала.я атеїст. це не нормально!

Мене почав переслідувати хлопець і коли він дивився на мене, його очі ставали червоними, ніби запливали кров’ю. Інші люди теж почали набувати такий вигляд, ніби цей демон по черзі вселився в інших і траплялося це тільки коли вони говорили зі мною. Хлопець доторкатися до мене і мої очі так само червоніли. Я себе зовсім не контролювала в такому стані. Потім, коли уві сні я почала плакати, він підійшов і почав заспокоювати мене і пообіцяв що більше не буде мене так лякати. Ніхто не пам’ятав, що вони робили в стані &# 171; червоних очей&# 187; крім цього хлопця. Потім ми почали добре спілкуватися і навіть проявили симпатію один до одного. Сон був дуже реалістичним. Зазвичай, коли мені так страшно, я прокидаюся, але в цей раз не прокинулася.

Диявол в образі чоловіка і вигляд змінювався . Пропонував інтимні стосунки . Я відтягувала це кажучи переконувала що шукаю роботу і немає часу на такі зустрічі . Цей диявол як позначив мій шафа в моїй кімнаті написом як мій йому борг .

тікав від чудовиська. воно спочатку людина потім починає перетворюватися в упиря.інших людей він не чіпає

Уві сні у мене начебто був навіть дитина..не пам’ятаю точно. Пам’ятаю, що мені наче потрібна була допомога, підтримка .. і я знайшла її. Це був диявол в людській подобі. АЛЕ він був мені другом. Більш того він ставився до мене з ніжністю і турботою. Я його любила, а він мене. Уві сні була якась ..типо зустріч. В наш будинок з ним прийшли гості, серед них мої знайомі не близькі і дівчинка яку я не долюбліваю. Цей будинок перегукувався і з моїм справжнім домом. Ось є кімната, як з палацу, а наступна моя кімната. На цій зустрічі були змії. різні змії. отруйні. Але найбільше мені запам’яталася змія з солатовой, зеленої забарвленням (візерунками). Вони були випущені, як я пам’ятаю, щоб налякати гостей або для чогось іншим. В житті я боюся змій, уві сні спочатку теж зазнала легкий страх, але потім захоплення цими тваринами. Я захоплювалася їх красою і силою! Знову ж таки не пам’ятаю за все. Але точно пам’ятаю що в одній зі сцен я вела себе агресивно. Дівчинка, яка мені не подобається, як &# 8212; то не так до мене ставилася, мені не сподобалася її поведінка. Я її била, орала як ніколи, але вона тільки посміхалася. І я вирішила напустити на неї змій. Змії були у диявола. Я пішла до нього, щоб запитати їх, але його не було, він пропав. Не пам’ятаю точно що там потім відбувалося, але я пішла його шукати. І потрапила вже в іншу місцевість. Він був у небезпеці, полоні. Мені потрібно було його врятувати. В тому просторі, я знала, не знаю звідки, що час йде по іншому, і я не могла його врятувати прямо зараз, тк він ретельно охоронявся, але потім різко пройшло 30 років. І я могла якось підібратися до нього і врятувати. Для цього потрібно було залізти на дерево (начебто на нього) і зістрибнути в якусь скляний дах. Я стрибнула.. і прокинулася. ось. Мені б дуже цікаво було дізнатися, що ви думаєте про те що мені наснилося.

бачу уві сні красивого чоловіка молодого але відчуваю всю злість світу в ньому він стоїть біля шафи біля ікон починаю читати молитву йому не подобається він корчить своє обличчя

перебуваю в будинку, незнайомому. незрозуміле, тривожне почуття. І задзвонив тел бачу номер 7666607666. І боюся підняти трубку. І сиджу в шоці від того що диявол мене і мій номер знайшов. Чи не піднімаю тел. І бачу стоїть вікно воно повністю заставлено расстения і мотлохом. Відчуваю слабкість якусь. Але раптом изза всіх сил відкриваю це вікно. І у мене появляється якийсь почуття свободи, і повітря в легенях.

Наснилося що я вбиваю диявола і збираю його останки, які повинні мене захищати від поганого.Але в підсумку деякі останки я роздав дівчатам, хоча потім їх випрошував назад.З трофеями прямую до школи, де я колись навчався, давай їх показувати, а у мене запитують: чи залишився &# 171; трофей святий кози&# 187; і я прокинувся&# 8230;

Доброго дня, Тетяно! сьогодні уві сні до мене прийшов сатана в образі 4-х річну дитину. Ми з ним мило розмовляли і він показував мені інший вимір.

Мені наснилося що, я прокинувся уві сні це було як на яву.Я встав пішов у ванну кімнату.у нас над раковіннной важить дзеркало я нагнувся умив обличчя підняв голову .Він стояв зади мене.,у нього були роги і крила його рука лежала у мене на плечі.Тут він взяв мене обімі руками за плечі і увійшов в мене.Я прокинувся ванній кімнаті на підлозі весь мокрий як ніби мене відром води облили.після цього всього я навчився впадати в транс перший раз був дуже страшним.я можу його описати.Коли я лягаю спати в кімнаті цілковита тиша я починаю прислухатися до звуків і чую як в іншій кімнаті цокає годинник і настільки добре все чути.Що після цього я не можу поворухнутися як ніби мене параллізовало.І тут я встаю і дивлюся на себе з боку моє тіло лежить і не дихає. тут я почув шарудіння за вікном, я підійшов до нього і побачив дві тіні вони розмовляли між собою я намагався їх запитати хто вони але рот навіть не відривався.тут я подумав про них і вони мене почули.І ЗНОВУ Я прокидаюся весь в поту І СТОЮ У ВІКНА.Я не можу зрозуміти я що сновида .наступний день мені приснився чоловік у чорному старому діловому костюмі.Про мене сказав що я ПІД КРИЛОМ.під ч’ім крилом я так і не зрозумів.Але одна знайома жінка вона займається чорною магією сказала мені що я під крилом сатани.

Ну це був не зовсім диявол, це були що-то на кшталт демонів або просто погані, які прям таки мучили своєю присутністю і моїм страхом
, і тим що я не можу нічого ні зробити і ні поворухнутися проти них, кожне їх дотик було як сильний рязрядов струму, а погляд доводив до припадочний предобморочного стану, причому цілком з реальним болем ну вот как то так.

мені приснився сон: що в мою маму вселився Сатана, вона намагалася мене вбити, її обличчя було в узорах, ми їхали до бабусі з сім’єю, через таємниче озеро синьо-рожево-жовтого кольору, але було воно не добрим, перед в’їздом в тонель перед озером стояв великий ящик, мама вийшла і що то взяла, ну ми приїхали до бабусі.Вона намагалася вбити мене, давала насильно є отруєний помідор, і все таке інше, коли вона відлучилася НЕ надолко, я встигла накреслити коло крейдою, коли вона не змогла щось зробити проти мене, витратила всі сили і впала на асфальт, я покликала бабусю, вона нічого не сказала &# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230; як це могло статися ..але вона винесла велику сумку, і якимось чином ми завантажили її туди і відвезли в це жудко озеро .
Віолетта 13років
будь ласка скажіть що це значить . цей сон не дає мені спокою (((.

Привіт, в моєму сноведеній я потрапляю з якимось старцем начебто в якусь кімнату, де як на його думку ми повинні були молитися.Я почав вимовляти вголос молитву: Христос Воскрес!Він мені на це відповів: Що ти говориш, гріховне таке?! Я був здивований, Після хтось шкрябав під дверима, Старий вирішив перевірити мовляв: хто ж це сребется? Піду подивлюся)
Після того як він вийшов з кімнати, він назад зайшов але в іншому образі!ВІН БУВ ВЕЛИЧЕЗНИЙ д’явола!ВЕЛИЧЕЗНИЙ!І ПОЧАВ МЕНІ кричати: ХРИСТОС ВОСКРЕС!ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! Так багато разів кричав, але мені не було старшно.Скажи ті до чого це?

диявол в образі батюшки вінчає мою племінницю в церкві і це за день перед її весіллям повертається до мене і я бачу зловісне обличчя в червоних тонах з рогами відчуття моторошне і відразу прокидаюся

за мною прийшли 2-е в темному одязі і сказали пішли, відчуття холодного жаху і покірності, розуміння неможливості відмовитися, пішла, прийшли в вузьке світле приміщення там стояв довгий стос як у ісусу христа і його апостолів, але за ним нікого не було, посиділи трохи вони подивилися на мене з усмішкою і відпустили до вечора попрощатися з рідними і близькими, пішла з розумінням що мене забрали з цього світу, страху не було, було усвідомлення що моє життя закінчилася, дійшла до свого будинку, з кимось попрощалась, кого-то не застала, останньої пам’ятаю приятельку з котороя мене проводила до перехрестя, було тепло спокійно тихо і сонячно, я попросила її не кидати мою дочку і не забувати мене, згадувати добром і ставити свічки в церкві, на тому й розійшлися, вона пішла в сторону свого будинки, я по прямій, потім прокинулася.

Пам’ятаю тільки, що у ванній кімнаті побачила пентаграму потім різко все червоного кольору і відчуваю руки Сатани у себе на плечах, потім через спини він виходить до мене (у нього був червоний колір шкіри і великі, масивні роги), він мені що то сказав а я відповіла (не пам’ятаю що) після цього відчула злегка почуття страху і на цьому моменті я прокинулася

Здраствуйте ви мені дуже поможите, заздалегідь величезне спасибі, мені приснилося що я прокидаюся ночю від того що плаче моя дитина я встаю і йду до нього а він весь червоний і арёт я бберу його на руки намагаюся заспокоїти а він кричить потім понемаю що я не можу повурошится мені щось не дає я не пам’ятаю звідки я понела что ето диявол але я понела что ето він не дає мені рухатись я понемаю що він знущається над моєю дитиною і я прошу у сусідки Священного воду вона мені несе а в ето час я намагаюся три рази перехрестити малого ісебя але не можу він мені не дає, сусідка приносить мені воду а я не можу її взяти вона облила мене і я змогла три рази через силу перекрістітся потім я відразу помила дитини водою і теж перехрестила, стало легше і я прокинулася!!

Привіт, снився сон перед паскою. Що диявол стоїть позаду мене і назиаает ті хвороби які мені він пошле якщо я не буду його дружиною. Уві сні назиают що нареченої диявола є, але потрібна головна типу як дружина диявола. Були ми як в старій хатині ще 18 століття, навколо рушікі, багато червоного кольору, чорти мені поклонялися і говорили пані. Диявол хотів щоб я добровільно погодилася, але я не хотіла. Тоді він мовою як гострим ножем почав на моєму горлі малювати пентаграму, але не домалював, я говорила що проти цього і що мене ніхто і ніщо не зможе змусити стати його дружиною. Сон звичайно страшний був, як на яву, я навіть бачила обличчя диявола, але це начебто гарний чоловік. Напишіть пожалуста що це значить. спасибі.

як ніби він вселився в дівчину і говорить вона багато брехала з цього я вселився в неї&# 8230;.і ми довго з нею спілкувалися і дружили хоча на душі я не хотіла з нею спілкуватися я хотіла прокинуться але щось мені не давало вставати &# 8230;&# 8230; і як я прокидалася і засинала той сон тривав

Бачу уві сні сатану як ніби він гнів кидає якісь предмети. то в кішку вселяється. а я кричу уві сні Вийди САТАНА. моторошно так було.

Мені снилося, що диявол намагався забрати мою подругу з собою і зруйнувати світ, а я за неї з ним боролася, відволікала його, щоб вона могла втекти

починається сон з того що я тримаю в руках дитини хлопчика років 2-3.Потім раптом у нього починають горіти яскраво очі і він мене попереджає про те що насувається уроган буде стихія масового ураження що треба рятуватися і зникає і я не можу зрозуміти куди дитина подівся а дитина мені і раніше уві сні приходить то що то показати щось сказати і потім зникає і при цьому я розумію що це мій син. Далі я йду у кружляння своїх знайомих потім я починаю відчувати і бачити що починається зриватися сильний вітер і кажу що пора шукати укриття що починається буря і все буде зносити і бачу що на місто з боку пустиря рухаємося буря піднімаючи пил писок і ми бегім в перший потрапив какой то сарай і тільки в нього забігає і я говорю тримайтеся і нас перевертає обертаючи я намагаюся як то втриматися і нас несе вирвавши цю споруду від землі і я кажу тим хто був зі мною людини 34 стати по кутах і міцно триматися щоб вирівняти цей сарай і нас буде пересувати рівно над поверхнею землі і ми летимо так як я сказала і я бачу в коло як все зносить все вириває гинуть люди і раптом з’являється цей самий не задоволений тим що я змогла утримуватися і не постраждати диявол в образі чоловіка і теж з палаючими очима як у дитини і я по чому то уві сні робила висновок що це диявол який теж шукає свого зниклого дитини якого я тримала уві сні. І я бачила як він дивився на мене з презирством але не міг до мене доторкнутися і близько підібратися а я намагалася весь час не по падати йому в поле зору . У коло все почало стихати і я стала бігти від цього при проходження цього диявола я забігла в центр міста потім опинилася на автостанції потім у метро і спускалася і піднімалася в метро весь час шукала де я можу сховатися від при проходження цього диявола і до речі він не ходив у нього замість ніг був як у джина хвіст а потім тіло руки і палаючі очі.

Мені снився людина, він насильно мене утримував в квартирі, я знаю, що це сатана.Зі мною там була мама і сестра, але він їм дозволив піти. Коли я запитала чому він мене не відпускає, він відповів, що хоче що б я була з ним. Після відповіді все його оточення і він сам змінилися, стали монстрами. В результаті один з них мене кусає за шию, а я в цей момент бачу якісь чорні знаки на жовтому фоні.

мені снилася ДИЯВОЛ жінка вона була в чорному одязі і з чорними крилами і з червоними очима, і було присутність БОГА

У мене на руках сидів хлопчик, який був дияволом, але тільки добрим, зла він мені не хотів заподіювати, він просто сидів і розповідав про те які бувають дияволи і то як продають душу дияволу, як перевтілюються в людське обличчя

Наснилося мені що я на зупинці і чоловік (він був алкашом як я потім зрозуміла) говорить мені що мені не багато залишилося йти до будинку і чи встигну я дійти.Я починаю бігти сідаю на автобус проїжджаю 2 зупинки, потім мене довозить тато до пішохода і потім я починаю бігти до будинку. Я забігаю не в свій під’їзд а в сусідній, чи не під’їзд а руїни, мабуть він будується, добігаю до 5 поверху і там сидить хлопець і каже: &# 171; Ти теж помилилася під’їздом?&# 187 ;, далі я говорю йому що за мною гнався ось цей мужик який був вже близький до того самого під’їзду в якому перебувала, а хлопець сказав що це Диявол. Потім я прокидаюся в холодному поту і знову засинаю. Далі сниться що я з бабусею і розповідаю їй про цей сон, вона сказала що це не добре і на балконі сидів той самий мужик, потім я відкрила двері і він дивився на мене червоними очима і говорив що забере мене, я благала плакала щоб він не забирав, в результаті я не знаю забрав він мене чи ні я знову прокинулася

мені наснилося що я екзорцист і виганяти диявола з молодих дівчат їх било 2 з першої я вдало вигнав диявола в слух голосно вимовляючи молитву Отче наш але з 2 почалися проблеми я повалив її на підлогу і почав шепотіти отче наш їй на вухо але коли я вимовив і визволи нас від лукавого вона почала кричати

Сон почався з того, що ми робили якийсь обряд у величезній печері з моєю сім’єю. Там була мама, моя сестра і брат, інших не було. І коли цей обряд завершився ми не очікували що від кудись вилізе цей диявол. Спочатку почувся цей страшний рик, який я вже чула в такому ж сні. Я раптом злякалася і з братом втекла в кімнату. Самого диявола я не бачила, а решта там залишилися. Але він точно був розміром з 4-х поверховий будинок, я такого бачила на картинках. Потім коли все закінчилося я запитала у мами що там було, вона мені розповіла що він трохи не дотягнувся до моєї сестри і зник. На цьому сон закінчився.

Ось мій сон: уві сні я заснув і мені приснилося ніби у мене є роги і я на фотографіях зовсім виходив і мене це лякало потім я прокинувся уві сні і все одно не виходив на фото і мене це дуже лякало.
Тобто Уві сні я заснув і уві сні мені це все здавалося як би подвійний сон

Мені приснився чужий будинок де я ночувала з ребенко.м, в цьому будинку ми лягли спати і мене почав душити демон, спочатку я його не бачила але у мене на шиї був хустку який стягував навколо шиї а потім він з’явився і почав душити руками) Жах якийсь)

Доброго дня, Тетяно! Сон був настільки реальний, що я навіть не зрозуміла відразу, що це сон.Вообщем сниться, що все сімейство спить, я почула, що старша дочка встала в туалет, який шерех, я підійшла, а вона сидить на підлозі і повторює тільки ОЙ-ОЙ, я допомогла їй встати, подумала, може вона з просонь, але вона на мене подивилася якимось нелюдським поглядом, і потягнулася до мене, і у неї була мова як у змії, вона все намагалася мене зачепити цю мову, що у неї вийшло, я притиснула її до стіни і почала її кликати по імені, щоб вона прокинулася, але сама прокинулася від свого крику.Було схоже, що в неї диявол вселився, до сих пір її погляд перед очима.Так, ще у неї на обличчі була кров.

Мені наснилося, що я лежу в ліжку, а в мені наче диявол всередині і він розмовляв зі мною, про душу&# 8230; я відразу ж прокинулася, але не могла якийсь час поворухнутися або сказати що-небудь&# 8230;

Мені приснився сон де багато народу в будинку і на вулиці, було щось на зразок вечірки але був білий день. Вечірка була у подружки в будинку там був її батько. Але цей чоловік не схожий на її тата, і вдома у неї такого немає. Ми йшли по темному дерев’яному коридору. В кімнату її батька, який в той момент знаходився там і проводив лежачи на ліжку ритуал, в якому спілкувався з закритими очима з дияволом. Кімната була його яскраво червоного кольору, вона нагадувала ритуальну кімнату. І ми намагалися його як би врятувати, почали хрестити його і мазати святою водою. Мені цей сон сниться вже 2 раз

мій сон був таким я перебуваю в пеклі і там і дет якась тінь не зрозуміти-яка обличчя коли він наблизився до мене то я побачило його обличчя воно було потворно і страшне і він мовчки протенул мені руку а потім я прокинулася

Привіт, мені приснився сон, що в мені знайшли диявола. Мене ввели в гипнос що б я його там знайшов, зустрівся з ним і попросити що б він вийшов з мене, але він не вийшов з мене, повів себе агресивно

приснилася дівчина. після поцілунку з нею з’явилося відразу, після чого вона стала перетворюватися в диявола.

в загальному, у мого брата недавно народився син-Тимоша (якщо це, звичайно важливо) і мені приснилося, що я прийшов до нього в гості, потім Тимоша почав плакати у себе в кімнаті, і коли мій брат побіг до нього, я почув дуже страшні слова (в плані голосу) і потім крики свого брата, коли я зайшов до нього, він лежав на підлозі, і сказав, що Тимоша-лайка&# 8230; його голос дійсно був схожий на диявольська, він метався по всій квартирі, я швидко вибіг з будинку, і зустрів свою вчительку і подругу, Полсен цього я прокинувся

Мені наснилося, що в мою маму вселився диявол.
Вона хотіла, що б я його вигнала, але я не могла цього зробити?
Скажіть будь ласка до чого це, а то я дуже хвилююся, з приводу цього сну

Маленька дитина тягнув до мене руки і коли я подивилася на нього і взяла на руки. у нього стали диявольські червоно чорні очі і я його швидко відпустила

мені наснилося ніби навколо мене якісь люди які говорять мені що мені потрібно покласти 12 шматочків хліба в одному місці 12 в іншому і 14 і е в одному але замість покласти 12 по середині я ложу 2 і ніби як сама леже на цьому місці спочатку мені здалося ніби це кіт Топчій а потім побачила старця який був дуже стрвшний і чому то я була впевнена що це був диявол він що щось шепотів мені на вухо я знову провалювалася але сопратівляться йому він пропонував мені гарний одяг сукні потім я випила якусь кров з молоком капають з рани я не бачила обличчя потім моє життя перетворилося на пекло якісь звірі на мене нападали але я чітьала молитву і вони зникли

Вітаю!мені наснилося що до мене прийшов мій друг (в житті у нього є дівчина, але вони розлучалися і він доглядав за мною, він і вона не люблять один одного, але живуть разом, а ми з ним дружимо), вона прийшла за ним, спочатку чомусь вона була в образі ангела, але він не хотів йти і вона перетворилася в диявола, він все одно не пішов і вона зникла!

Я коли сплю, приходить сон про якусь людину або якесь дію, або коли щось побачу або зроблю, а коли ось це відбувається що мені наснилося то я замислююся що я десь це бачив, і це дуже мені знайоме.І ще незнаю ставитися це до справи але у мене є такі чуства как-будто я нібито не такий як усі це смішно звучить але присуствует дане чуство

Доброго дня!
Почався сон з того, що я зробила якийсь екскурс в історію, побачила картини минулого незнайомого якогось будинку. Суть сюжету була така: якщо вчасно не втекти з цього будинку, людини починає пожирати зсередини якась дуже страшна сутність, і він перевтілюється в подобу демона, ну і починає отруювати життя іншим. Тобто тіло цієї людини стає своєрідним вмістилищем зла і підступності. причому процес &# 171; пожирання&# 187; зсередини супроводжується запаленням і крововиливом.
наступний сюжет&# 8230; Я перебуваю в рідному домі в нашій з мамою кімнаті, мама знаходиться в іншій кімнаті, чимось зайнята.
До мене в кімнату (крізь стіну, по-моєму) проникає цей самий демон, образ якого я бачила в передісторії сну. Причому при появі він якийсь жахливо страшний, а потім зробив сумний вираз обличчя і присів переді мною. Це був гарний високий хлопець у чорному одязі (футболка і джинси, по-моєму) з чорними кучерявими коротким волоссям, гострим носом. Очі тоді не зафіксувала.
Мені на мить здалося, що перебуваю в іншому вимірі, тому що мама йшла в той момент з кухні в зал, як би не підозрюючи ні про що..
&# 8212; Ну, тим безпечніше для неї, &# 8212; подумала я.
Демон не розмовляв зі мною, але я розуміла, навіщо він прийшов: &# 171; поглинути&# 187; мене зсередини, щоб я потім також приходила до інших і також поглинула когось (і так до нескінченності).
Я не хотіла, щоб це сталося зі мною, в душі все ще була надія, що мені вдасться уникнути такої страшної долі.
Тут я подивилася в очі цьому демону. Вони були неприродно світло-блакитними і холодними, порожніми. Усередині них крутилося спиралевидное, як ніби призначене для гіпнозу. Тут я зрозуміла, що не варто дивитися в ці очі і опустила очі.
&# 8212; Подивись мені в очі! &# 8212; сказав демон.
Я заперечливо похитала головою.
&# 8212; Чому ти не дивишся мені в очі? &# 8212; пішов від нього питання.
Я, щоб хоч якось перемкнути увагу демона, замість того. щоб зізнатися в тому, що боюся, що якщо продовжу дивитися йому в очі, то можу опинитися в його владі, сказала наступне:
&# 8212; Якщо жінка опустила очі, то вона підкоряється. Я скоряюся тобі.
Так я хотіла виграти час. Нащо воно мені здалося, щоб переконати демона забирати мою душу. якщо так модно висловитися.
І тут мені стало навіть шкода трохи демона. Адже він теж колись був цілком нормальною людиною, але в години його недобрих думок до нього також прийшов демон і &# 171; поглинув&# 187; зсередини, перетворивши його в себеподобних.
Мене не покидала надія, що мені вдасться розжалобити демона і переконати його залишити мене.
Тут я почала бачити якісь дивні &# 171; тренажери&# 187; &# 8212; подобу горизонтальних вигнутих сходів, де замість сходинок якісь валики, що обертаються на осях, прикріплених до паралельних жердинах. А по цих сходах перекочується цілком красива дівчина в нижній білизні (чорного кольору, по-моєму). І що найжахливіше &# 8212; поруч стоїть цей самий демон немов тренер, а вона перекочується собі, посміхаючись соромливо і нічого не підозрюючи! Адже тренажер цей створений явно не для поліпшення фігури!

Потім я знову отчутілась в своїй кімнаті, і як і раніше з демоном.
&# 8212; Я позбавлю тебе&# 8230; невинності. Це швидко, &# 8212; сказав він мені, спокійно сидячи на ліжку, без натяку на рух в мою сторону.
&# 8212; Я не хочу, щоб все було ось так! &# 8212; сказала я.
&# 8212; Я можу і не так. Як ти хочеш? &# 8212; спокійно запитав він.
Тут я сіла поруч, подивилася йому в очі (вони вже не були холодно-блакитними, а цілком природні людські очі, сумно дивляться на мене). Тут я зрозуміла, що мені все-таки вдасться розжалобити демона і врятувати свою душу.
&# 8212; Скажи, хто я? &# 8212; запитала я у нього.
Він наблизив свою руку до моєї голови, потримав над моєю верхівкою. Мені не було ні боляче, ні жарко, ні холодно, але я чітко уявила, як він проник крізь мою незриму оболонку, навіть скривилася, очікуючи, що це буде болісно, ​​але як виявилося, болю не було.
Демон прибрав руку і нічого не сказав.
Тільки пам’ятаю кінцівку сну: стою в кухні, виглядаю через стіни у вікно. яке виходить на вулицю перед будинком. Там, за вікном, за межами будинку, проте все ще в межах двору, сидів з сумними очима, притулившись до стіни, цей самий демон. А я не стіні (на вимикачі світла) написала дві літери &# 171; ТВ&# 187;.

я поклоняюся Сатані і прийняла його віру&# 8230; живу по його заповідям&# 8230;.вчора мені приснився він в образі літнього приємного чоловіка&# 8230; уві сні у нас з ним були теплі відносини як між батьком і дочкою..він сів до мене поруч на ліжко гладив мене по голові і говорив &# 8230;..не хвилюйся все буде добре..потім я прокинулася. на передодні вночі перед сном я молилася йому і розмовляла з ним просила поради і просила прийти до мене уві сні і підказати як мені далі діяти з навалилися на мене неприємностями&# 8230;.от і все..

мені снився молодий чоловік який говорив що любить мене на що Я відповідала що люблю іншого я тікала від нього потім в кінці він мені сказав що він диявол але він любить мене

мені наснилися батьки моя сестра і цей диявол в тілі дитини .батьки не звертали на нього увагу коротше повний ігнор тільки моя бабуся любила його і захищав потім начебто вони виросли потім як в тумані але було дуже страшна

диявол показував мені пекло.де страждали душі людей.Він сміявся і говорив що мій не народилася дитина належить йому, він виймав з мене мою дочку і показував, я намагалася її відібрати, але отримала в замін жахливу ляльку з палаючими очима.Я читала молитви і направляла хрест на нього, мої молитви плуталися і хрест розсипався як пісок.Потім чия то рука подала мені міцніший хрест, і він залишився.Але Диявол не боявся його, він сміявся, але все ж зник.Я довго бігла по підземних лабіринтах просила допомоги, на виході виявилося велике скло, підійти до нього не виходило, так як з верху сипалося пил скляна засинаючи мені очі.Біль була сильна.Потім сон переносить мене в інші події, я ще зовсім молода і йду до рідної домівки, мама з ще живим татом складають дрова, я проходжу повз і входжу в веранду, де в образі приємну людину мене зустрічає Диявол, він обіймає мене і каже що я його наречена, і від мене не чого не залежить, хочу я цього чи ні&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; мені пріснівся сон шо я з дитиною науліці біля церкви и свяченнік віганяв дияволів Із жінки а моя дитина цілувалі ікону божой матері а біля нас стояла бінка и улібалась

ліс. сутінки. ми грали в футбол. раптом я стала помічати, що навколо поля в кущах скупчуються якісь істоти і я розумію, що це нечисті сили&# 8230; я криками намагаюся їх прогнати. потім обстановка різко змінюється: темна кімната, по праву сторону від мене хлопець, я не бачу особи, але знаю його&# 8230; в кінці кімнати біля дверей вимальовується силует лисого чоловіка в темному плащі&# 8230; це сатана&# 8230; і він наближається&# 8230; я ховаюся за хлопця і починаю читати молитву &# 171; Отче Наш&# 187; і схрещую пальці&# 8230; прокидаюся&# 8230;

Мені наснилося, ніби одна з моїх подруг (в реальності такої подруги немає) відьма. У мене були проблеми і я їй про них рассквзвла. У цій дквушкі були дивні зіниці. Вона запропонувала мені поговорити з дияволом, і він мені допоможе. Я соазу відмовилася, а вона все одно його викликала. Він увійшов в її вигляд і аредлагал мені угоду. Я від неї відмовилася. Він розлютився і пішов, але всі, хто бачив його відхід, вмирали. До чого це?

наснилося як демон хоче забрати до себе мою сестру, але я намагаюся її врятувати і в кінці кажу забери краще за мене і відпусти мою сестру

За порадою бабки я навіщо то повинна була провести темний обряд за викликом диявола. Для цього мені йому в жертву потрібно було принести кота. Вона запевнила що кіт не постраждає. Але з різних причин цей обряд проводили по черзі й інші люди в відведеній кімнаті. Після чого виходив сам диявол і вбивав кого небудь з черги людей стоять в коридорі. Уві сні я чітко думала що це через те, що вони не принесли йому в жертву чорного кота. Коли диявол уві сні підійшов до мене то він відкинув мене від себе сказавши що зі мною щось не те. Я після цього знову пішла йому на зустріч він знову мене відкинув з тими ж словами від себе я впала на підлогу він схилився на до мною і пренял жіночий вигляд знайомої мені дівчата після чого я втрачаючи свідомість сказала йому можна я до тебе прийду ласка і відрубала. Обряд я так і не провела з страх що він ще кого то вб’є

Приснилася дівчина в образі сатани, вона хотіла влізти в мою сім’ю. Я їй пояснила що не можна так робити. Але вона нічого не вотс приймала всерйоз то що я їй говорила

сон був як реалістичний, я стояло в церкві причому як в іспанії все це відбувалося, там був священик він молився, потім обличчя почало червоніти, з’явилися роги, місце ікон зі святими з’явилися портрети дияволів, я почала тікати побачила іншу церкву, а диявол гнався за мною, але я потрапила храм і все пройшло

я хочу зайти до церкви і поставити свічку за здравіє свого чоловіка.Відкриваю двері, а там йде вінчання і закриваю повертаю голову сидить диявол в людській подобі я йому кажу щоб він туди не заходив і не заважав вінчання і він йде зі мною і що-то мені каже-цього на жаль я не пам’ятаю, потім обходить мене з перід я обертаюся і бачу що це вже не диявол, а звичайний чоловіки

Я в рідній домівці &# 8212; качаю в колисці сина (йому 4 місяці). Чую хтось дихає, як ніби-то спить. Дивлюся на дивані вм’ятини від людини, але його не бачу. Я підходжу до ікон беру хрест, беру сина на руки і починаю читати отче наш. З’являється людина в чорному вбранні як у священика. але я розумію що це сатана. Я читаю молитву направляю на нього хрест, а він сміється з мене і передражнює мене.

сиджу я на стільці, ззаду багато ліжок з людьми.мабуть лікарня. і я починаю говорити а потім кричати уіді сатана Вийди уіді.кричав поки не прокинувся від страху.уві сні переважали сильні емоції.

Вибух, попіл розлітається і я бачу як вилітає ворон і летить в сторону мого вікна. Диявол в образі ворона б’ється у вікно і щось говорить, а потім відлітає.

ми зі своєю двоюрідною сестрою сиділи з нашими племінниками ми хотіли поїсти і ми хотіли піти на кухню і коли я одягала взуття я бачила що мій племінник з ким розмовляє і я йому сказала що ти робиш а він сказав ппосмотрі на цього хлопчика з маскою і коли я це побачила я закричала а тато сказав що трапилося мені здавалося що тата там немає

Жінка стара наснилася, від неї йшла темна вода, швидше за чорна калюжа, і вона що то страшенно бурчала, сиділа в кріслі з розсунутими ногами, і з її вагіни блиснули червоні очі, потім була страшна і жахлива музика &# 8212; потім я прокинувся від страху.

побачив диявола а може ЕО іне він я його і не знаю як він виглядає але побачив щось страшне нібито диявол разговарівоя сним почав дзадихаться дружина розбудила сказала що я задихався уві сні іразбуділа мене ось і
всі

приснився лайка в образі людини, з маленькими ріжками. сидів, як буд-то за компютером на височини і на мене дивився мовчки з висока.

Привіт чоловікові приснилося, що він їхав у вагоні метро.потім зупинка, він вийшов з ким то.там були видні вулиці і тонель.але поїзд поїхав на зустрічну іншому поїзду, чоловік встиг окрікнуть водія поїзда.згорнути вдалося струму 4 вагони, в а решта врізався зустрічний поїзд і пожежа, вогонь, потім той з ким він їхав сказав &# 171; дивись це пекло!&# 187;.чоловік подивився в дзеркало і побачив вогонь і себе в обличчі диявола, злякався .
потім прокинувся.до чого б це?

мені приснився немовля дівчинка зі страшними очима.я намагалася її заколисувати.а вона на мене дивилася зі страшними очима.було дуже страшно

мені наснилося як з жінки в церкві виганяли диявола і як я хрестився при цьому, потім переді мною стояла ця жінка з дуже страшним обличчям, а потім одягла маску і я пам’ятаю, що мені було дуже страшно уві сні.

снився будинок, будинок не мій в цьому будинку 3 кімнати я в останній в ній старі меблі шафа диван на стіні багато фотографій я з маленькою дитиною в сусідній кімнаті моя сестра двоюрідна, я все ж у цій кімнаті смотрб на стінку де фотографії і на деяких фото людина з яскравими очима і постійно дивляться на мене очі на стільки яскраві як ніби світяться в темряві на фото чоловік і уві сні я відчуваю страх

Мене привели в темний під’їзд, там погано пахло, потім переді мною з’явилася вродлива жінка (блондинка), спочатку у неї були нормальні очі, але потім вони почали блимати червоним кольором, вона протягнула руку і сказала, що тепер я одна з них, і мені потрібно їй підкориться.Далі не пам’ятаю [email&# 160; protected]

Уві сні моя сестра одержима дияволом, це була дуже страшна картина. Він вбивав людей, вселяючись в тіла. Я стежила за нею і спала поруч. Вона прокинулася і її обличчя було все в крові. я бігала з шукала того хто може мені допомогти. і мені здавалося що відбувається те ж саме зі мною. я прийшла до сестри, пообіцяла їй допомогти і що зроблю все що в моїх силах. потім я взяла сокиру і намагалася весь час від кого то відбиватися. потім на мене напав вовк і я намагалася вбити його, але у мене не виходило. я намагалася втекти в перед і мені допомагав мій молодий чоловік. але коли я зупинялася мене тягло до мого дому де була сестра, я намагалася йти. Потім я прокинулася і не відчувала ніг, я закрила очі і мені постала картина диявола в людській подобі. Це було дуже страшно. Я постаралася заснути, снилося продовження сну, але вже не було ні диявола, ні сестри і мені здається треба було прийти на могилу мого, який зник безвісти, батька. і все ставало дуже заплутано і я багато чого не пам’ятаю. Я не можу зрозуміти, до чого був цей сон. Я давно не дивилася фільми жахів і не думала про це. Але мені вже снився диявол тільки в іншому образі. Останнім часом мені знятися дуже страшні й моторошні сни. Від яких я прокидаюся вночі в сльозах.

Диявол в жіночому образі. Вона хотіла забрати мене до себе. Я її початку проганяти хрестом, свічкою і била її якийсь палицею і при цьому читала молитви. Але все це не допомагала, вона тільки сміялася.

До мене уві сні прийшла тітка, каже що я потраплю в те місце куди так хочу, і ми з другом перенеслися на футбольне поле, зіграли в справжній футбол, а потім вона каже що б ще раз за яке-небудь бажання ми продали душу дияволу, скажіть що це.

Я директор підприємства. Кілька днів я ночую на роботі. Сон перший: уві сні відчуваю, що до мене в голову вчепився або кіт, або схожу тварину. Я стягнув його з голови і кинув в кут. Бачу, що потрапив в мужичка невисокого зросту, який став лаятися на мене. Після чого я прокинувся в холодному поту. 2 ой сон був такий: уві сні я мене з ліжка підкидає яка та сила (приблизно метр від ліжка), я як би прокинувся і відчуваю, що на голові у мене щось одягнене на кшталт шапки, яка закриває очі, я стягнув її і побачив що то страшне перед собою. Став шукати нагрудний хрест руками і не міг його знайти. Я став накладати Кресна знамення на те що побачив перед собою. Чув якийсь розмова. Після цього намацав хрест і витягнув його перед собою. Те що було попереду мене стало говорити, що це не мій хрест, твій ось, я став мацати і намацав металеву білу ланцюжок, на якій як я зрозумів мав бути хрест, але не став його брати. Після чого знову витягнув перед собою свій натільний хрест і наклав кілька разів на себе хресне знамено, кажучи при цьому &# 171; Господи спаси і захисти&# 187;. Після чого прокинувся в холодному поту. Подивившись на час &# 8212; я спав 10-20 хвилин.

Приснився диявол в людській подобі в моєму домі, він намагався мене налякати, лежав на ліжку, до цього я в іншій кімнаті поклала свою дочку, виходжу з ко ноти а там курки бігають, коду я зайшла в одну з комноту щоб їх прогнати, то побачила ще одну сплячу дочку, я відразу уві сні собі сказала що це витівки диявола взяла доньку Зарук подивилася на неї і вона кудись поділася і він з’явився у вигляді дівчини з великими зеленими очима і сміявся, над ліжком висіли два Кріста один з них був невеликий з дерева темно картчневий я взяла його за голову подивилася в очі вони були щось не реальним, дуже темно зелені і райдужка чорна така, і я надісланих його до хреста і він не отреогіровал відвал, тоді я засунула пальці в рот цієї дівчини і сламала череп на попалам і потім ці половинки ляснув один в одного як опельсіновие кірки і кинула як мокру ганчірку з почуттям що це не кінець, мені було взагалі не страшно уві сні, тільки за дочку, розвернулася і пішла струшував руки прокинулася від страху зараз

мені наснилося що я роблю висновок контракт з дияволом що б він убив моїх кривдників він погодився я попросив його що б він звільнив душу мого брата він застрелився 3 роки тому диявол відмовився і я не став підписувати договір

Відкриваю очі і з’являюся у себе вночі в комноте, як ніби це був не сон (я на це сподіваюся) дивлюся на фіранки і на зановесках намальована, яскраво виражена голова демона (сінія як у птаха голова, з рагамі Коротя закручіваються йому за спину) у якої були закривавлені очі і іхідная посмішка посмішка.
потім я повертаю голову направо і бачу у відображенні дзеркала себе лежачим на ліжку і над моєю головою стоїть інший демон (Помаранчевий з прямокутною головою у якого з підборіддя стирчали 2 великих шипа) який в дзеркалі відрубує мені голову сікірой!
я злякався відкрив очі і підняв голову вгору (поворухнути ні якої зі своїх частин тіла не міг крім голову, немов я дивився цієї відрубану голову) подивившись цього демона його спокійний погляд моментально занурився в сон&# 8230;. АБО НЕ СОН! Я ХЗ ЩО ЦЕ БУЛО. мене почало крутити по центру ліжка і проти годинникової стрілки!
в результаті на ранок я прокинувся з іншого боку ліжка і у мене зводило м’язи і був конкретний недосип!

Вітаю! Підійшла до дзеркала, побачила в дзеркалі диявола, злякалася, почала швидко швидко хреститися, вимовляючи молитву (хоча я мусульманка), потім прокинулася.

Я лежала на спині, прокинулася не можу підняти руки намагаюся.І хтось заговорив і сказав чоловічим голосом &# 171; Че крові хочеш&# 187; В реальності я розуміла що я бачу сон але всерівно його додивилася.От і все.

Снилося що я стою десь, було холодно, і диявол запитує ти впевнена що хочеш продати душу, я сказала так, він знову запитав впевнена? я ОВОР так, він говорить ти продала мені душу, я говорю так, і на цьому я прокидаюся

Коротше я не знаю чия квартира була, коротше була мама і я&# 8230; мама була на кухні, а я в кімнаті двері в кімнату була закрита, чето я повернувся до дверей і двері почали самі відкриватися, я подумав, що нібито за хуйня, коротше далі грати почав, але перед цим закрив двері, потім теж чето повернувся ручка сама вниз ити і двері знову почалися відкриватися, я вдаюся до мами кажу що так і так але вона це значення не надала, коротше потім коли лягай спати почав жостко глючить татів телефон я мамі кажу подивися вона така то треба поставити на Sim 2 , коротше поміняли але телефон глючил як і раніше, а хв через 1 хв приходить смс це я диявол, я намагаюся мамі сказати, кажу мама це диявол але вона мене неслишет, таке відчуття що мене в цій кімнаті взагалі не існує

снився він створював мені татуювання на леце, говорив один день ні кому ні показуй інакше біда буде.

Загалом побачив сатану прямо рогами і жахливим обличчям я як би збирався укласти з ним угоду. Він що то пояснював мені і показував. Далі подробиці не пам’ятаю. Часто дивлюся ТБ передачі про ілюмінатів і про масонів, про те що світом керує диявол і все таке.

ну він мені наснився як буд то він нападає на нас з дівчатками з хору
але я крикнула Ісус і помолитися і він зник
а потім через кілька годин він знову з’явився я йому пояснила що бог любить тебе але він не почув і все так теж і саме продалжал

мені наснилося що мене мучить диявол а коли він мучель колір фону був червоний а потім я запитала у диявола навіщо він мене мучіет і сказала щоб він більше мене не мучив але не сказав сам буде мучеть коли я не буду запізнюватися до школи

Мені снилося ніби демони намагаються переманити мене на свою сторону, причому робили це дуже переконливо. Намагалися вони 3 рази. Мені було дуже страшно, я плакала і можливо кричала уві сні. Я розповіла мамі й бабусі (уві сні), і ми почали водити на кухні якийсь незрозумілий хоровод і вимовляти слова на кшталт &# 171; Господи допоможи&# 187;. У цей момент біля мене кружляли зграї демонів і з сусідньої темної кімнати доносився шерех і виття. Потім я прокинулася, у мене був шок, але швидко заснула. У наступному сні я докладно розповідала своїм подругам про цей сон.

Уві сні, я зі своїм кращим другом пішла в занедбаний будинок. Це був багатоповерховий будинок. Коли ми туди зайшли, відразу звернули увагу на таблички, які весели на стіні з правого боку. Там були намальовані діти (немовлята), золоті театральні маски&# 8230; Не пам’ятаю чому, але дивитися було на них моторошно. Вони виглядали такими новими, у порівнянні з покинутим будинком&# 8230; Ми пройшли трохи далі, побачили якийсь важіль (навіть не знаю, для чого він). Нагорі пролунали якісь звуки (ніби хтось б’є по сходах). З кожним разом звуки ставали все сильніше. Ми поспішно вийшли з будівлі. Далі, я на наступний день пішла туди&# 8230; Дорога туди була короткою, через міст. Коли я підійшла до мосту, я побачила 2-ух дітей, у віці 3-5 років. Погляд у них був переляканий, недовірливий. Поруч з ними нікого не було&# 8230; Я подумала, що хтось з ними гуляв з дорослих і відійшов кудись, а вони тут чекають.
Я підійшла до будівлі і як завжди побачила ці таблички. Далі я не пам’ятаю що було, але я згадую момент, що я ходила з цими дітьми, і ще взяла одного немовляти. Звідки він?-Не знаю.
Я пам’ятаю, що я заходила в будинок зі своїм татом і другом, але потім я пішла разом з другом, і при невідомих обставинах мій батько загинув&# 8230;
Дізнавшись це, я була в шоці&# 8230; Заходячи в цю будівлю, творилася чортівня&# 8230; Навіть пам’ятаю зграя собак побігла за нами&# 8230; Ми рятували дітей знову&# 8230; Одна собака мене навіть вкусила.
Після я теж не пам’ятаю що відбувалося, але я зайшла в цю будівлю&# 8230; Почула злий голос, жахливий&# 8230; Він ніби-то говорив &# 171; Ти хочеш його повернути&# 187;..Щось типо того&# 8230; Це була як угода, на яку я не погоджувалася&# 8230; Це щось розлютило, постало переді мною..Це був диявол&# 8230; Я злякалася, але потім розлютилася.У нас була сутичка, боротьба&# 8230; Було дуже важко, але потім я все таки завдала деякі каліцтва йому&# 8230; А далі я прокинулася&# 8230;

Наснилася боротьба з темрявою, темрява була немов енергія пожирає простір світла, в коли через боротьба закінчилася через двері де було темно вихід вхід в інше приміщення, де не вів боротьбу, з’явилася симпатична дівчина з червоними рогами, не чого не поробиш повідомила вона ви програли боротьбу, за тим ми пішли в те приміщення. Де не було боротьби і вели розмову, вона я запитав коли вони почали стежити за мною, вона відповіла ще в школі. Потім почалася моя невидима боротьба дотик предметів, як би ставив друку світла, потім вона стала ходити з боку в сторони, і щось перевіряти в своєму планшеті, потім мені вдалося очистити кімнату від темряви, і взяв її в полон в кулясту сферу. Підійшли викликали мене люди, і з просили що будемо робити з полоненим, я відповів що ведемо її в наш притулок, що б показати занепалого ангела (дияволу) наші карти. Може нам пощастить перетягти її на свою сторону, як вона намагається мене перетягнути на свою, своєю красою, потім пішли не зрозумілі сновидіння марення переглянув аніме, як би хотіли що б я прокинувся. напевно це маячня пов’язана з моєю хвороб і буйною фантазією про побудуй космолета для подорожей по космосу і порятунку нашого виду від вимирання. Гаразд все йде як повинно йти всьому рано приходить кінець і заново буде все засіяно і зійде пик і настане знову збір врожаю адже ми частина природи. Цикл нескінченності запущений символ поверненою 8 на бік. Удачі тобі розвідник.

мені останні час сниці сон що на мене на подає суккуб і диявол і намагаються висмоктати всю мою енергію і на цьому я різання прокидаюся і боюся знову спати знаючи що я знову це побачу

Вітаю ! в загальному сон був таким: Йшла я по вулиці недалеко від свого будинку, лежав хлопець і просив про допомогу він був весь брудний, я хотіла викликати швидку але забула номер, а всі інші люди проходили повз і необращающіхся уваги, потім ця людина встав і підійшов до мене і посміхнувся сказав спасибі, потім ми розмовляли, він говорить що в ньому сидить диявол і подає зараз звірячі ознаки, я злякалася і хотіла відразу піти, а він посміхнувся і сказав &# 187; я відчуваю ти не хрещена!&# 187; я сказала так, але я вірю в бога тільки в нього, а він запитав давай я в тебе зайду, я сказала нема за що! тоді він знову засміявся і тут я побачила самого диявола ? і він сказав що тоді мене дістане чез моїх рідних!

Вітаю. Мені приснився дивний сон. Я була в образі зовсім милою дияволки. Дьявол- начебто страшно, але нічого поганого не робила, а за моїми навпаки робила приємні речі для інших. Точно не пам’ятаю. Пам’ятаю що літала. спасибі.

Привіт Тетяна сон мені сьогодні приснився такий як Бутт я виходжу на у обличчі з дому вночі і на вулиці стоять багато різних собак і дивляться на мене і раптом біжить сам диявол але я забігаю знову дамою і ховаюся лягаю на підлогу щоб він мене в вікно не у бачив але він все одно зайшов в будинок і підійшов камені і став мене гладити по руці і спині але я страху в народних обранців який переживає і він втік патом

Уві сні диявол був в образі високого приємного блондина в білому костюмі. Сидів в білому кріслі в кімнаті з білими стінами. Перед ним була ліжко з білими м’ятими простирадлами. На ліжку мучилися мої рідні: мама, брат, сестра колишнього чоловіка. Вони були оголеними, і диявол змушував їх виконувати свої примхи. Брат ґвалтував сестру і обидва страждали і нічого не могли з цим вдіяти. Я стояла в цій же кімнаті в темно-сірому одязі, читала про себе молитви. Мною блондин не міг керувати. Але я нічим не могла допомогти своїм близьким і мучилася цим.

мені наснилося як я з одним на ринку і я запитав як закликати люцифера а він сказав потрібно сказати якесь слово я вже не пам’ятаю яке і він сазан і він з’явився я від переляку впав на попу і я подивився йому в лецн, в очі і потім мій друг сказав що він може виконати всі будь-які жіланіе а я запитав а він душу не забере він сказав немає і ми ходили по ринку і він виконував наші бажання і я прокинувся

мене Хроні друзі я зотела подивитися на себе з боку!я просила що б мене Хроні під музику і вона перетворилася в спів янголят і через пару секунд в голос сатани !він начебто був поруч з моєю ліжком! я його не бачила тільки чула

Диявол, у вигляді літаючої голови, инкуб, говорив про те, як він розважається з дівчатами, забираючи у них все хороше, що є, все емоції, всю радість, а мені каже-ну ти не турбуйся, я з тобою такого робити не буду , бо у тебе тепер немає нічого, що можна було б забрати. Що типу немає нічого хорошого в житті. Цей сон я розтлумачила по своєму, але цікава ваша думка.

вітання. Мені снився сон, що я стоячи на колінах в пеклі, в помощеніі нагадує церкву. Поруч людина в чорній робі предлает здійснити обряд, випити кров і стати дияволом або пекельним военочальніком точно не пам’ятаю. Або піднестися в рай і бути там ніким. Я погоджуюся на обряд і стаю демоном, але потім про свій вибір сожелею і хочу все повернути як було але не виходить. Що далі не пам’ятаю. Цікаво до чого це?

Чорно-білий сон, снилася якась вулиця, і будинок, я стою, повертаюся спиною до напрямку руху і бачу чоловіка: високого, з чорними густими коротким волоссям трохи кучерявими. І у нього чорні очі, я розумію, що це диявол в образі чоловіка. Ми мовчали обидва, просто на відстані дивилися один на одного. Я розумію, що треба від нього йти і розвертаюся до нього спиною, але стою. І сон закінчився. Що б це значило? Чекаю відповіді. Дякую!

Мені наснилося що уві сні комне в обличчя лізла чорноя рука а потім мені щось тримало руки зади щоб я не могла Перехрестя

Здраствуйте! мене звуть Аркадій, сон мені приснився, не зовсім уві сні, а точніше, – він з’явився мені в перший мій досвід Усвідомлених Сновидений за методикою М Райдуги, я вийшов зі свого тіла, все навколишнє мене було дуже яскравим і насиченим, я відчував необмежені можливості цього стану і тому мені захотілося полетіти в небо, але тільки я стрімко злетів над поверхнею нашої землі, на мене з величезною швидкістю прямував червоний рівучій вогонь, схожий на демона, не образом, а енергетикою, після цього я злякався його і прокинувся. І після цього сну вже не виходило потрапляти в Фазу Дякую!

добрий вечір. Не знаю як сказати, мені часто сняться сни, але є сни в яких я з одним своїм, то ми потрапимо в аварію, або ще щось малоприємне, а тут інший сюжет. Ми повзали по школі якийсь, і там був підлогу гнилої, він провалився і ми пішли звідти, дивно що не дивлячись на всю грязь яка там була, нібито люди в ній перебували, я погано пам’ятаю момент коли побачив його (як у фільмі &# 171; Астрал&# 187; там був &# 171; Чорт&# 187; страшний з пикою червоною, він ззаду з’являвся зазвичай) Фільм цей я не дивився більше 2х років і тим більше не згадував про нього. Суть в тому що коли вперше побачив його за спиною одного, але дивиться на мене, він був прямо перед його потилицею, я злякався, я контролюю свої сни і відчуваю тілом все що там відбувається: страх, біль або злість. Ми пішли зі школи, тони сну були як звичайний день сонячний, час після полудня і небо під помаранчеве змінювалося, вдруге ми пішли в школу цю, стали перелазити і я повернувся подивитися чи встигає один або не знаю чому, він був близько настільки що я вдарив чим то в руці чи то його чи то просто в сторону, переляк був і прокинувся, як то так.

мені сниться церква. я там з двома дівчатами &# 8212; знайомими. чому то нас стали звідти наполегливо виганяти. ніби ми нечисті, я дивлюся в кут в стелю. там ікона, починає рухатися і на ній щось жахливо. я хапаю дівчаток і благаю їх бігти. я біжу. і забігаю до молодої людини. він худенький, чорнявий, симпатичний. я ніби знаю його, вірю йому. я розповідаю йому про ікону, він відповідає мені щось. а потім підводить мене до вікна &# 8212; схоже на балкон. він вказує мені за вікно, ніби говорить &# 171; дивись, це моє все&# 187 ;, або ніби &# 187; це все твоє&# 187 ;, я не можу згадати точно. я дивлюся на нього, я в шоці, я не знаю що мені робити і говорю йому &# 187; ти. ні, цього не може бути, ти не можеш&# 8230;.&# 187;. а він дивиться і мовчить. і я йду до нього. я його обіймаю. і він мене обіймає у відповідь. так, ніби ближче немає нікого&# 8230;. я прокидаюся

я лежу в труні, поряд сидить чоловік з опущеною головою, до нього підходить сестра і питає, хто він такий. він не піднімає голови відповідає, що він мій наречений і збирається на мені жениться. сестра йому не повірила, почала ще що то дізнаватися звідки він взагалі взявся. потім він відповідає піднімає голову, а у нього очі стали червоніти і сам він став робитися якимось іншим. пізніше я вже не в труні, а стою поруч з сестрою.

Привіт, приснилося ніби я стояв поруч з дияволом на якому то пагорбі, поруч стоїть сарай, біля сараю варто бочка з водою . Я розмовляю з ним як з другом . Уві сні ніч. Все навколо синє від светв місяця. літо. Раптом з-за сараю виходять люди по одному і він починає їх топити в цій бочці . А я ніби не бачу нічого особливого, потім дивлюся, йде хлопчик, Д. запихає його в бочку і відходить, а я яподхожу до бочки піднімаю цю дитину за волосся над бочкою, а потім запихають його назад . На цьому сон обривається . Диявол був в образі людини, але я знав і відчував що це був він.

наснилося ніби диявол розмовляв зі мною через якийсь образ&# 8230; то чи ікони чи якийсь картини&# 8230; я відчувала страшний страх&# 8230; в кімнаті зі мною перебував хтось ще але я не пам’ятаю&# 8230;. і ось цей голос з ікони змушував за ним повторювати якісь слова&# 8230; я не хотіла але яка то сила змушувала повторювати за ним&# 8230; а потім я прокинулася в страшному страху

я сплю і надомної диявол і хоче забрати мою душу . і я прокидаюся і бачу як душа піднімається вгору .

мені приснився сон 11 травня 2010 року, а за день до сну я потрапив в аварію серйозну, після чого уві сні з’явився до мене чоловік років 50-60, навколо нього був морок, його обличчя було видно на половину, тобто від носа до підборіддя , і він весь сон сміявся. шкіра його була гірчичного кольору і зуби були жовті. я сміху не чув але чітко бачив це і відчував. що це означає?

наснилася лікарня, як ніби я від туди намагалася піти, мене помітив охоронець і тут все почалося, я впала на землю і почала розмовляти не своїм голосом, це було дуже страшно, до мене прибігли люди (лікарі) і налякане на мене дивилися, викликали священика і коли він почав мене перехрещувати я лежачи на підлозі поповзла на спині вгору, потім різко прокинулася і було страшно засипати, було відчуття що це на яву а не уві сні, мені страшно що сон з четверга на п’ятницю

я уві сні диявола бачила, здається&# 8230; червоного. з рогами,
палаючого
вийшов з льоху
будинки

Коштують дивні істоти і найбільший монстр і я бачу всіх маленьких брудних дітей і потім всю нічого не пам’ятаю

Приснився диявол в образі бабусі. обличчя все в шрамах і чому то тільки з одним оком. Пол сну вона за мною ганялася. Я тікав від неї з якихось покинутим вулицях. Було дуже багато сміття і бруду. Потім я проткнув їй око і вона чомусь померла від цього. А перед смертю сказала помий руки а то помреш. Уві сні кілька разів говорив Вийди сатана.

Доброго дня, Тетяно.
Розтлумачте, будь ласка сон.
Перебуваю в лазні без вікон, обличчям до виходу, світла немає темно.
Хочу вийти, але двері не відчиняються, спробувала ще раз, немає.
Відійшла на крок назад і побачила вище мене на голову, голову без вух людських, але з вухами стоячими, як у свині, очей не бачила.
Почала читати молитву Отче Наш, поцілувала натільний хрестик і закрила очі. Від мене пішов гул і мій чоловік мабуть почув і розбудив, запитавши, що побачила і я сказала диявола. Через хвилин п’ять моя права рука сильно захворіла, утворилося почервоніння і долоньку запалення тверде, біль до сліз, заснула під ранок.
А вранці побачила на тому місці відбиток великого і вказівного пальця. Запалення не проходить.
Заздалегідь дякую.

Я лежав у ванній, було темно, зверху на мене напав страшна сутність, як мені здавалося на той момент, вона хотіла в мене вселитися, моя мама її тримала, але вже не було сил, і коли ця сущьность вирвалася з рук мами, прямуючи до мене ,я прокинувся.

Я був в гостях у друга в якійсь горі, він був кузнею. Коли я розкладав зброю в двері постукали, коли відкрив двері там були дивні створіння схожі на людей, шкіра була червоного кольору! я довго не думаючи відрубував голову і скидав в яр ці створення. сама печера була вулканічного походження було дуже тепло і багато червоного кольору всюди! Потім прийшов ще один дивний створення яке сказало що вбивати її немає сенсу бо не вб’ю і що воно взагалі до одного! я пропустив, після розмови з одним створення сказало що мені треба б спуститися до господаря її і за гріхи свої віддати жмут сивого волосся.

Диявол гладив мене і мою сестру двійнята по особам, ми з нею відчиняли, було неприємно. у нього пальці рук були гнилими, з потворними нігтями, з них текла якась рідина, а потім від його рук наші руки спалахнули полум’ям і я прокинулася від жаху.

Не перший раз мені знятися дияволи, вони приходять до мене за моєю душею і я всіляко не піддаюся їхнім тортурам (тиск на то що мені дуже дорого і т.п.), Різним спокусам.Приходять вони в людській подобі, і вигляд у них такий що в цій людині немає нічого людського, як ніби зомбі, ніби пороботіло його тіло тьма і все зло що є на землі.
Їх слова звучать так &# 8212; &# 171; Ти все одно продаси мені свою душу, не чини опір&# 187;
На що Я їм відповідаю &# 8212; &# 171; Ага, подивимося&# 187; -і намагаюся перемогти його, але він приходить знову і знову.

Привіт, мені наснилося як я на кладовищі зі своїми рідними, однокласницями, класним керівником що то шукаю, розкапиваем могили і ховаємо маленьких дітей потім картинка змінюється, я у себе у дворі з сестрою молодшої, вона розмовляє по телефону з дияволом, я прошу у нього що то, а він по телефону говорить сестрі що я повинна для цього вбити 2 осіб. Після сон обривається.

Мені приснився сон де диявол в образі девочкм забрав мого вітчима.Причому у мене був вибір, залишитися і стати багатим, піти за дівчиною і знайти любов, але я побіг за вітчимом, що-б відрадити його не їхати, але не встиг

я на ставку зі знайомими і раптом повз нас пролітає темна хмара. потім воно повертає в нашу сторону і влітає в знайомого і він доторкається до мене нібито показати що то мені. і я бачу якісь уривки (((

Приснився сон, кілька місяців тому, що в моїй кімнаті сидить сатана, причому він був в образі чоловіка, років 50, кругловидий, на голові було мало волосся, вже була не велика лисина, біла кофта і начебто прості штани, я якось відразу знав, що це сатана, саме сатана, не чорт, а мати його сатана! він мені щось розповідав. точно не пам’ятаю, але суть, що ВІН БУДЕ ЗІ МНОЮ ТЕПЕР ЗАВЖДИ, потім хтось прийшов з родичів і я сказав мовляв це сатана, але мені відповіли що це не може бути, а сатана тим часом пішов.
P.S я майже засинав як раптом з’явилася думка дізнатися про цей сон, хоч він і був давно і найдивніше, що я нічого подібного не думав і тут виникла ця думка яку просто не можна було ігнорувати

Доброго дня!
Бачила уві сні диявола, біса, чорта не знаю кого, але в підсвідомості називала його рис.Відкрила ванну, а він сидить у ванні з тазиком залізним, зовні схожий на мого брата.З вусиками, невеликою борідкою, волосся на плечах ростуть, торс голий.Нижче пояса нічого не бачила, чи були роги не пам’ятаю.Я кричу, кличу чоловіка, чоловік прийшов, він змахнув рукою і чоловік впав, а я стала читати &# 171; Отче наш&# 187; прямо йому в обличчя і хрестити його.А він каже-Так, так Отче наш. І потім пішов прикрившись тазиком нижче пояса, став маленьким і каже я ще повернуся.Я сама себе будила уві сні, розуміючи що це сон.Але все було настільки реально.Вражає те, що зараз страсний тиждень, такі свята великі і раптом нечисть сниться.спасибі!

Я йду через поле по мокрій яскраво-зеленій траві, по купинах, наступаю на мокру землю, попереду багатоповерховий будинок, за ним будівництво, заходжу в під’їзд, опиняюся в квартирі у своєї колеги по роботі-вона святкує новосілля, є гості з-повз мене , але не дуже весело, раптом господині квартири стає погано, її трясе, я беру її на руки виношу на вулицю і йду до грат з арматури, що лежить на землі, починаю опускати її на цю решітку, а вона кричить нелюдським голосом, щоб я її не опускав своєї, але я через силу укладаю її на цю решітку і з неї виходить диявол, я кричу йому, щоб він залишив дівчину в спокої і забирався.Він зникає, а дівчина приходить до тями.

Вітаю.мені снитися вкотре раз моя мама, і ніби хтось в ній сидить не чистий і вона як то дивно улибаеться і хоче накинутися на мене.ніби я їй кажу тобі молитву потрібно прочитати, починаю їй читати і вона як то дивно посміхається нібито спробуй.читаю і вона на мене накидається і я різко прокинулася

Наснилося що я перебуваю у тата в квартирі з братом, брат в іншій кімнаті, я сиджу з лялькою раптом я дивлюся їй в обличчя а у неї чорні очі і вона починає лікар кусатися я вириваюся я дуже сильн кричу але ніхто не допоміг я вириваюся біжу до братові в ліжко і сон пріриваеться коли лялька відкриває двері.

Я сидів на дивані і продуманий з’явився диявол але спочатку я не знав про це він щось робив незрозуміле потім він мене намагався на лякати уві сні але я не лякався я у нього запитав хто він. він сказав що він диявол і весь він намагався на лякати потім мене розбудили

мені приснився хтось синій, схожий на диявола. Він дивився на мене з дзеркала, а коли я починав кричати він верещав

Мені снилося що сестра бачить домовят, але я сказала що ми їх відвезли на нову квартиру, (все це відбувалося на старій, яку вже 3 місяці як продали,) тоді я згадала що хтось говорив про диявола. Ми стали переїжджати Ще мені снився хлопець який подобається, він якось доглядав за мною, ми сміялися..До чого все це снилося?

Я сидів в якійсь сауні і на верхніх полицях лежало два трупи але я спочатку на них необращающіхся уваги тільки в секунді я біжу до дверей відкриваю її там хрест я хотів взяти його для того, щоб до мене не пристала якась нечесть і тільки я його взяв мене відразу ж з неймовірною силою відкинуло від хреста і я прокинувся

сниться сон з 16 років, диявол стоїть за спиною я повертаюся і він мені посміхається і я тікаю в темряву від нього, і так протягом 4 років, коли виповнилося 20 років я повернувся і він знову посміхнувся мені, але в цей раз я залишився на місці і посміхнувся у відповідь, потім прокинувся, що це може бути і до чого цей сон

Наснилося що я зі старими друзями поїхала в гості до колишнього однокласника. Нас було 4: я, моя (і зараз) найкраща подруга, два хлопця зі школи (до одного з них і поїхали). У нього є дача в карпатах. Погода була похмура, сірі і темні хмари, але сон в принципі кольорової. але похмурий. Ми зайшли до нього в будинок, розклали речі і вляглися спати, все в одній кімнаті. Я і ще один хлопець спали окремо на диванах, а подруга і однокласник разом (в житті ж вони зустрічаються зовсім з іншими). Ми заснули уві сні, і мені (уві сні ж) сниться чорна порожнеча з червоним блиском, і що до мене звертається диявол. Він сказав, що прийде до нас вночі рівно опівночі, і щоб ми його чекали. Я (знову ж уві сні) прокинулася перелякана і запитала у всіх теж їм це приснилося.Вони сказали що так. Потім ми в кімнаті вчотирьох, сидячи на одному дивані, чекали ночі, і чомусь в будинку ще була мама однокласника &# 8212; вона сиділа на сусідньому дивані, і ми їй розповідали про сон. Потім я подивилася на годинник залишилося 4 хвилини до приходу диявола. Ми мовчки чекали. Потім в кімнату швидко увійшла жінка, з чорними довгими волоссям і світлою шкірою, її очі блиснули червоним. Вона підійшла до мами однокласника і сказала: &# 171; Тихо, тихо, сидите.&# 187 ;, і мама відключилася.
Відразу ж після цього в двері пролунав дзвінок, і ми все обімліли. Але мій однокласник, чомусь різко встав і пішов на кухню заварювати чай. А я підсіла, в шоці, до подруги, і взяла її за руку. Я побачила що вона плаче, і витерла їй сльози рукою, і після цього я трохи заспокоїлася, і мені не вже було не так страшно. А інший хлопець сидів, з іншого боку від подруги, і чомусь світився світлим світлом, і я зрозуміла що я теж як і він, тільки не бачу цього. Після цього я вже прокинулася.

мені наснилося що з мене виходили, через рот, маленькі дияволенята. перший був взутий в уги, у другого відригнув спочатку взуття, красиві уги, потім і його. але я відчувала що залишився ще один в горлі, не змогла виштовхнути. потім я прокинулася в страху. спасибі!

вчора наснилося що чорт женеться за мною!сьогодні кликав з собою але я відмовилася і не пішла

Я бачила диявола, і він сказав, що я можу попросити його про що завгодно.я попросила здатність літати, він показав мені це як робити і змусив цілувати йому ноги.я це зробила недумая.тут же прокинулася.

Мені часто сниться що на мене нападає диявол в образі дитини, я ціпенію від страху але потім крізь силу начіаю читати молитви і він відступає а сьогодні я наставляла на нього хрест зі св. Петром.(. ) До речі Петром звали мого батька.

Я бачила обрис як на яву, він був дуже гарний молодий, але у нього були роги і він пах конем, запах саме був як від коня, він мене цілував обіймав ми не розмовляли і я плакала, але відчуття було таке що ми займалися сексом, але я була обездвижена.

снився старий з червоними очима і переслідував мене всюди, було видно навіть через стіну його червоні очі

сьогодні вночі мені приснилося що я прочитала молитву дияволу (молитва була придумана мною уві сні) я це точно пам’ятаю що читала якесь чотиривірш, І ьогодні у мене тато вбиває собаку (вона пакастіла)

Відразу снилися каки-ето п’яні хлопці їх було багато, потім я бачила свого п’яного батька це була ніч. Потім день зима я бачила як би престол Господа, але це була одночасно і кока-ето гірка. Я тулилася до прістолу. Потім з’явився ще один чоловік я його не пам’ятаю і сатана в чорному але це було схоже на якісь ходячі кістки. Я впала на землю, а сатана погналася за іншою людиною я зліпила сніжку і кинула йому в спину він повернувся до мене я все ще лежала на землі він ходив навколо мене і хотів на мене накинутися, а я почала хреститися багато разів але мені було важко піднімати руки але я всерівно молилася він обходив навколо мене як ніби шукав з якого боку легше підійти, а потім зник

Постійно сниться диявол.Він сильний і я уві сні читаю молитву Отче наш.Сон здається явним.Страх і після сну.Сильний головний біль і що то висмоктує сили.

Привіт мені часто сняться погані сни наче диявол влазить в мене потім прокидаюся від болю буд то він вилазить .сьогодні приснився сірий великий кіт стрибнув на мене нечел дерти голову і ось знову диявол дуже страшно стає уві сні я починаю подружжя отче наш і сон изчезает я прокидаюся від сильного цердцебеенія

мені снився молодий хлопець і він хотів зі мною одружується, але я знала що це диявол у плоті, він це не приховував і я всіляко намагалася піти від цих уз. він був до мене доброзичливий, навіть показував як все життя буває, я темне і світле бачила в людях уві сні, але в кінці було випробування, він перевтілювався в моїх подруг, друзів і намагався дати і дав мені річ обманом, шпильку поломаною, що у сні сімволезіровало псування в той момент щоб врятувати світ я повинна була від світлих людей віддати певні речі і так як я ні кому не стала даверять віддала свої, але він мене провів і з рук на зап’ясті я витягла дві іржаві дроту. потім я пішла, і коли йшла багато людей до мене хотіли доторкнутися, але я бачила вогонь в їхніх очах і розуміла що це він, і при кожному дотику говорила, що мені це не потрібно, він розумів що поки я це кажу ні чого до мене НЕ прилипне, він втомився перевтілюватися і сказав, коли ти заснеш вже щоб я доторкнувся до тебе і я прокинулася .

Привіт, мені приснився страшний сон.
в якому я бачила диявола толі це був біс, я так і не розібрала хто це був насправді. Уві сні я відчувала себе дуже злякано і в небезпеці, я чомусь виявилася з цим демоном на одинці і він в цьому сні хотів моєї смерті і лякав мене своїми словами, я уві сні молила про допомогу і весь час намагалася кудись сховатися намагаючись якось піти але він пильно дивився на мене і ще більше мені було страшно, мені здавалося що мені не врятуватися, але потім нізвідки не візьмись з’явився якийсь білий світ і виталкнул мене зі сну, прокинувшись я почула сама себе що я розмовляла уві сні і у мене була невелика задишка як після зарядки. Що це могло означати? допоможіть.

мені пріснілса дияволів індикатором робив погане, я непобаялась його спрасіть що він хоче він відповів струму тебе.в цьому сні до вапрос маего до нього було патрёпаное тіло людини, як ніби рідного у мене душа за нього балела.після того як він відповів паевілса вогонь я присіла і закрила обличчя щось кажучи поевілса білий світ і защет мене, дявал відповідь я всерівно прийду за тобою і тоді у тебе набудуть захисту і ушол.,(Я дуже добре його бачила і чула,)

мені сниться, що мене хоче спокусити моя мама, вона померла вже чотири роки тому. Мене, як її дочка цей сон дуже бентежить і я соромлюся його кому або розповісти. А ще мені сниться, що хтось невидимий намагається мене поцупити куди то вниз, наче туди де все темне знаходиться. Я його не бачу ніколи, тільки відчуваю як тягнуть руки, а я вириваюся.

Привіт, ось такий сон мені приснився, звичайно то то можу упустити тому що не все зміг запам’ятати. Не пам’ятаю як він почався, лише з того моменту що я йду гуляти з друзями і ми зайшли в якийсь магазин, там працювали якісь дивні люди, я б сказав що у них всіх було якесь психічний розлад. В загально хотіли піднятися на ліфті, але нас в нього відпустили і мого друга який зміг все таки в нього влізти виштовхнули з нього і ми пішли до іншого ліфта. Друзі зникли різко після того як я зіткнувся з якимись двома людьми, які від мене що то хотіли, але я від них забіг у відкритий ліфт в якому було ще 2 людини, ліфт піднімався і після він почав падати і ми розбилися в ньому, але я не помер, лише накрило зламаною стіною від ліфта, я легко вибрався, встав і пішов шукати друзів. Тут обрив не пам’ятаю то відбувалося, пам’ятаю що ми з другом познайомилися з дівчатами які намагалися нас спокусити, в результаті я опинився з однією з цих дівчат в кімнаті і ми почали займатися сексом, але мені різко стало не по собі, злякався чому то того що вона може мене заразити СНІДом, в цей момент я подивився на неї і побачив що вона неповнолітня, я різко зупинився, вибачився і сказав що я не можу, що у мене мовляв є дівчина яку я люблю, до речі її молодий чоловік знаходився поруч. після знову обрив, не пам’ятаю то відбувалося, пам’ятаю ми йдемо з одним і з яким то ще людиною, нашого віку приблизно, років 20 на вигляд, в цей час на вулиці творився хаос, люди вбивали один одного, своїх собак спускали на людей, почали літати нло, ми з другом і цим хлопцем забігли у відкритий автобус і тут я зрозумів то де то його бачив, не пам’ятаю де, але я зрозумів що мені це все сниться, точніше я зрозумів це навіть раніше, але мені було не прокинутися і я сказав йому що бачив його, що це він все зробив і він зізнався відразу в цьому, назвав своє ім’я, Луціусе&# 8230; Але я не боявся ні краплі і почав його розпитувати про пекло, то там відбувається і інше і він все так розповідав що на момент мені навіть захотілося в думках на момент там опинитися після смерті і як раз в цей момент забіг мій друг в автобус, обняв Люцифера а шию і сказав щось на зразок цього: &# 171; Мені здається що в пеклі зовсім не погано&# 187;. Потім я ще про щось його запитав і прокинувся різко від того що задзвонив телефон. Багато деталей я звичайно упустив, але ця велика частина сну. Дуже хотілося б дізнатися чи означає він що-небудь, тому що мені в минулому році дуже часто вещіі сни снилися і на початку цього року теж

з початку мені приснилося що я і мій брат дозволили якимось двом людям вбити мою маму опалити у нас в квартирі потім я прокинулася і мені наснилася що ми з моєю подругою на дискотеці в таборі ми побачили примари і у мене починається паніка я згадую як в моєму улюбленому серіалі виганяють примар і я починаю збирати речі для вигнання сіль і залізо в мене вселяється привид але ми все говоримо що це демон і я починаю чіпати все залізо але мені не допомагає я піднімаюся по старим дачним сходах і починаю діставати що то з зубів я дістаю сині зуби все відразу і з мене як ніби виходить демон я заходжу кажу подрузі дивись я вигнала Демана вона говорить як я говорю не знаю і вона ніби відвернулася а потім повертається і я дивлюся вона одержима потім я в машине в емпале дивлюся біжить герой мого серіалу його наздоганяє демон і вбиває і його брата на очах а потім в спину брату чим величезний потім я його наводжу в какой то місто все сидять на лавках і говорять про це ж Дін Вінчестер він був в чістілеще і в пеклі зі мною були жінка і який то чоловік його вили і якийсь чоловік встає і повторює фразу всіх про Діна Вінчестера а я повертаюся і кажу переконує він ще і в раю був і я в раю була але я розумію що збрехала йому що була в раю але все рівно показую йому среній полец і кажу усік він аж сів повертаю голову а там кака це жінка в блакитно золотом балохоне що то кричить я наздоганяю Діна зупиняюся перед величезними золотими воротами і та ж жінка яка була на балконі мені що то сказала і двері закрили

Доброго дня, Тетяно! Мій чоловік зараз знаходиться в зоні АТО (мобілізований в лютому). Вчора вночі йому приснився сон, що він знаходиться в якомусь приміщенні, і (пишу дослівно) &# 171; якийсь мужик похмурого, неприємного вигляду у мене голосно і сердито чи запитує, чи то стверджує &# 171; А хрест у тебе є?!&# 187; Я правою рукою дістаю з-під форми (військової) свій натільний хрест (він є в дійсності, срібний) і витягую його перед собою, кажу &# 171; Є!&# 187; і прокинувся. А трохи згодом, наяву, подивився на хрест і побачив, що він почорнів, але дуже незвично: зворотна сторона, яка безпосередньо знаходиться на тілі &# 8212; світла, звичайного кольору, з лицьового боку фігурка розп’ятого Христа теж світла, а ось сам хрест почорнів. До чого?

я зайшов в приміщення і там стояв диявол і його пес
пес почав розмовляти зі мною і говаріт що пора час прийшло йти з ними я сказав те нічого не знаю і не куди не піду він сказав що я обіцяв я сказав немає в підсумку мені скказалі що скоро прийдемо приймай рішення

Доброго дня! Сьогодні 1 серпня, близько 11 години ранку мені приснився сон. Ось опис: Відбувалося це ввечері, вже сутеніло, я стояв в компанії людей близько 6 чоловік. Один &# 8212; це кращих друг (10 років дружимо), ще два &# 8212; знайомі, двох я не знав і мій батько. Далі я подивився на небо, точніше на Місяць, вона була великою і через деякий час вона розділилася на дві частини по колу, одна половина &# 8212; це обличчя чоловіка, інша &# 8212; жінки, після цього Місяць зникла, з’явилася і з неї до мене летіла хмара у вигляді змії на кшталт. Ця хмара пройшла крізь мене двічі і поруч зі мною з’явився Диявол, але я не думаю що це був він, це був чоловік близько 40 років, як був одягнений не пам’ятаю, може і не був одягнений. Він сказав щоб я шукав знаки які зможуть мені допомогти, і після цього він полетів назад в небо, звідти зі мною і спілкувався. Ще Диявол сказав щоб я посадив дерево, але я не посадив дерево, замість цього він почав керувати моїми друзями і змусив їх викопати ямки для дерев, вони викопали, але я не став саджати дерево і тоді Диявол сказав що або сьогодні або завтра я помру від отрути о 20:30 і що буде тільки 30 хвилин щоб допомогти мені.

Приснився диявол в образі моєї мами, спершу я уві сні нема про що не підозрювала, тільки потім почала здогадуватися. Коли він зрозумів що я здогадалася, він почав вести себе по іншому, т.е. кричати на мене і т.д., я не пам’ятаю вже половини. Потім я почала плакати і намагатися як то повернути маму. я думала що якщо я буду їй говорити що люблю її, то мені це допоможе. Я почала голосно і багато раз говорити їй як сильно я її люблю і щоб вона повернулася, це його як щось змінило, він почав кричати ще сильніше, говорив щоб я перестала, почав мені пхати в руки святу воду, але я не брала, так як розуміла що це зовсім не свята вода а щось інше, тому що пляшка була відкрита і при різкому русі вода бризнула трохи на нього, але жодної реакції не було, тільки погляд хитрий був. Потім я прокинулася

я йду в центрі міста, всі таке сіре, холодне.В один мене хтось штовхає до церкви, в якій був керівник змій диявол.я почала чинити опір, але він мене переслідував і кусав.Перетворювався в різних істот.Просто не зрозумію до чого.

Привіт, сон почався з темного диму виходить зі стіни, я розуміла що це якась темна сила, я намагалася заштовхнути назад в стіну руками, але потім вона зникла і я розвела руками, з’явився він в блике чоловіки він високого зросту, темне волосся, білосніжна шкіра і червоними очима, він був як приведення, через нього було все видно, він щось запитував, точно не пам’ятаю, але у мене була присутня велика почуття страху перед ним, уві сні також був присутній чоловік у якого я запитала чи бачить він його, на що він відповів, так&# 8230; сон обірвався &# 8230; я прокинулася вся в поту, серце вискакувало, почуття тривоги не давало заснути&# 8230; Що може це означати ? Заздалегідь дякую&# 8230;

вибачте за турботу, будь ласка.
спочатку я шукала в Чернівцях метро, ​​щоб поїхати на вокзал.
блукала &# 8212; шукала, а не знайшла. А це я повинна була їхати до Києва. так
я знайшла яке метро в 9 ч, коли поїзд пішов, але я хотіла його знайти! ось дивлюся &# 171; М&# 187; &# 8212; здається метро.
Зайшла, спускаюся все нижче, а там вже не метро, ​​а якесь підземелля, тунелі. Там п’яні військові, туристи розглядають, пороки всякі.
Вибігаючи з метро, ​​я, перелякана, ледь знайшли вихід, тому прокинулася
відчуття було жахливе, я ледь пересувалася, як пов’язана,
і не могла повернутися до Києва
* Я заснула знову *
сон був ще гірше
у мене відчуття було, що я знаю, що робити або як все повинно бути, тому що вже читала таку книгу, але моїх дій в книзі не було. Я вибігла таки з метро і почала бігати вулицями Чернівців. я кілька разів заспокоїлася і нарешті побачила якісь старовинні будинки, старі-старі, в стилі готики
Тут під’їхав мій тато на автобусі (і я не була уві сні його дочка, я просто була дівчиною, якій він хотів допомогти) і я села. Але він їхав на &# 171; кордон&# 187; Чернівці та там я мала в кінці, коли перевіряли, сховатися між стільчиками, а якісь 3 дівчини, одна з них не худа, сказала &# 171; Акуратніше, у тебе на лівому плечі павук, він страшно отруйний, у тебе почнуться галюцинації &# 171;. Я трохи відсунулася до дівчат ближче і побачила, як цей павук ліз по спинці сидіння &# 8212; дуже довгі лапи по колу, по всім сторонам і лапи були см 10 кожна, а тулуб було близько декількох 2-3 мм
я по колу повернулася назад в автобусі
вийшла на тій же вулиці і з паніки, почала бігти
я вибігла на перехрестя, де були моя мама, Артур, тато на возі і сказали &# 171; ховайся в костелі&# 187;
але той костел вже тоді був музеєм
я почала ходити .а там так темно
але я не боялася, я швидше за ховалася
там були ще картинні галереї, все в червоному
і тут мене схопив високий білий хлопець, блондин плечей
я злякалась
але заспокоїлася
він не був злим, але у нього ззаду були крила зі шкіри як у жаби
і ноги як у жаби, тільки розмір 50
але він сказав &# 171; ну нарешті, чекали ж&# 187;
і поцілував мене легко в губи
сказав, що це позначка я чи &# 171; ця&# 187;
він був хорошим, але в пеклі служить дияволу, бо я не знайшов вихід, тепер я повинна знайти вихід, тому що ми з ним однакові
він погладив мене по волоссю з Жалль,
сказав сісти на плечі, тому що ми йдемо в &# 171; пекарню&# 187;
я села, а він летів,
він у пекарні почав тільки стрибати, і крила зникли
він сказав &# 171; спробуй позбутися спокуси, щоб вийти через вікно, спробуй солодощі&# 187;
коли я зайшла всередину, мене зустріла чорнява жінка і в плаття пікової дами, чорне-червоне, а поруч розпусні жінки. їй було років 30, але приваблива. Голос у неї був жорстким.
той хлопець сказав &# 171; це і є диявол&# 187;
оооо, в моєму сні диявол &# 8212; жінка
вона сказала &# 171; ми ж ніжні, ми знаємо як спокушати. До того ж, згадай Єву. Я &# 8212; Єва&# 187;
я здивувалася
вона завела мене в порожню кімнату, де зверху під стелею були віконця, але підібратися туди неможливо. І на підвіконнях там лежать солодощі, великі величезні агромное кекси в кремі
вона говорила &# 171; поборів свій порок, зліт до солодкого, головне спробуй все перед виходом&# 187;
весь цей час через вікно дивився цей &# 171; рис білий&# 187;
і ця Єва взялася за мій порок &# 8212; ЗА ЗБОЧЕННЯ моє
вона почала мене стосуватися, чіпати, почала про мене тертися
жах, але уві сні вона займалася зі мною петтингом
тільки проблема, мені дуже сподобалося.
я до речі вживу це все відчувала, тому сон придбав такого напруження ☺
я перевернула на спину її і почала чіпати її
я питала, що вона хоче; що їй подобається
я доводила її
вона почала кричати
і мені подобалося, я вже не хотіла &# 171; взлітати, щоб вийти&# 187;
я хотіла, щоб вона скінчила
тоді цей білявий крикнув через вікно, все зрозумів
і я зрозуміла: солодощі не можна їсти, це ще 1 спокуса, яке Єва коли дала Адаму,
і тут вона завершила
вона лежала зла і не могла прийти в себе
а мене почало дерти
сонце почало палити моє тіло аж виблискуючи
і я просто вибухнула на очах у неї,
але я не відчувала нічого злого &# 8212; скоріше перемогу, як ніби я вільна
вона так і лежала
і я прокинулася

Доброї ночі!Вибачте, що так пізно. Мені приснився сон, що я дивлюся в дзеркало (своє, яке важить у мене в кімнаті).З початку бачу своє відображення, але потім мої очі перетворюються в диявольські (вогненні).При цьому я розумію, що зі мною діється.Від цього я прокидаюся (Дитина попросився в туалет).Але вже страшно було проходити повз цього дзеркала&# 8230; І до сих пір я пам’ятаю цей сон в подробицях.Цей вогненний взляд&# 8230;

Я зайшов на занедбану будівництво, спустився в підвал, там вже були якісь люди вони стояли в коло, вони були потворні страшні, потім ми почали битися, в результаті нас залишилося двоє, потім в підвал зайшов зайшов сам диявол (він був такий весь вогненний, обвуглений) він підійшов до мене взяв мою руку і дав мені дьяволіческую силу, я ставав весь обвуглений і в вогні, як з фільму &# 171; примарний гонщик &# 187; , Потім ми вийшли з будівлі, був хаос, і я теж почав все трощити, піднімав цілі вагони і кидав їх, потім я прокинувся.

За Монлам і моїми друзями полював диявол і кожен раз в певний час він забирав вогнем моїх друзів, і до того ж вогонь був зеленим і Жолт, потім він мені, точно не пам’ятаю якось запропонував вийти за нього заміж, але я нічого не відповіла, у мене було таке відчуття я що я сама стаю частиною темних сил, потім мої друзі начолі гинути і він затягував їх в безодню, потім коли я залишилася одна він мені показав як я помру, він посчеділ мене і зделал мою смерть не дуже хворий і болісної, я далжна була померти ВОСН, мене повинні були &# 171; поглатіла&# 187; як він це назвав&# 187; паразити&# 187; , Це вигледело так когбутто телеет папір, і все так швидко минуло, потім я побачила знову цей момент і мені було не дуже боляче, я навіть не відчула ту біль., він Абилай слабка, і тут я понела що я теж померла, і я провалилася в безодню.

приснився сон диявол у плоті мами.Я став виганяти диявола ім’ям Ісуса Христа.Раніше снилися такі сни.Диявол завжди брав обличия моїх близьких .

Привіт, мені приснився Диявол в жіночому вигляді, жінка років 50 біля будинку де я коли жив на порозі стояли люди які викрили її, а вона намагалася зайти зі мною в цей будинок, про що ми з нею розмовляли не пам’ятаю, але пам’ятаю як люди стоять на порозі засунули їй за щоки пальці і розсунули їх, і тоді вона показала вигляд диявола, засичала і тінь на будинку здалася з рогами хвостом і дуже таки не маленька, як для людини, на цьому сон закінчився.

сниться сон що я бачу свого друга у якого мама в реальному житті займається якийсь магією.і я уві сні бачу як він з якимось подарунком бігає за людиною на сьогоднішній день процвітаючим що б йому ето віддати. і я уві сні розумію що тим самим він забирає його багатство і успіх собі і розумію що те ж саме він зробив зі мною і моїми батьками і тепер у нас в реальному житті є матеріальні труднощі. помоему уві сні ето була упаовка чаю з якою він прям біг за тим процвітаючим человекомю.а я точно прям уві сні сказав що так ето і є той хто забрав наше багатство і положення в суспільстві і удачу собі. Дякую вам заздалегідь. до речі ще снилося що я купався в гарячій воді а коли виліз там була мильна вода і плавали 3 або 4 маленькі схожі на курчат або Програми скачати безкоштовно жовтенькі грудочки.і коли я вже пішов я нервував що вода гаряча і їм там плоо плваавать. і ще снилося що у мене свій особистий літак і я зі своєю дружиною на ньому літаю. а тут ніби звідки то летіти зібрався а механік начебто говорить що повинні щось відремонтувати ну і вночі ти ж не полетиш і я зрозумів що да вроде ка ніч не полечу. спасибі все ето снилося сьогодні. і ще снилося що з ким то в розмові хтось комусь повинен був купити молоко

Вітаю! Мені наснилося як буд-то на мене кричала істота у вигляді демона, а у мене були одні очі, великі, перелякані. А з боку я це все бачила. Що це означає?

Не перший раз сниться, що я виганяю сатану, молюся Отче наш і кажу &# 171; Сатана Вийди!&# 187;. Страшно вже засипати)))

Увечері прочухана дав мій улюблений, а вночі привидівся в величезному вигляді з кудлатою головою, обхопив ззаду стягнув з ліжка але я ощютіла страх і тепло його рук стала читати молитву і він зник

Не пам’ятаю з чого все почалося, одна ситуація перетікала в іншу, чітко пам’ятаю диявола в образі кота (міняв свій стан, але запам’яталося тільки це), переживання з цього приводу, багато води навколо-річки, озера. Потім обстановка змінювалася в приміщення-квартиру, диявол відступив, але натомість забрав 4 людей на байдарках сплавлялися по річці. Так само перебувала на балконі, який міняв розташування в просторі і потрібно було зробити зусилля, щоб не випасти. Так само паралельно перебувала в клубі з друзями, куди увірвався омон і всіх затримували, але для мене все обійшлося.

Спочатку я бачила як диявол танцював на сцені, виглядав він як чоловік в масці кольором червоного, чорного білого.Потім я бачила як я возращаться з батьками з магазину, Темно.Ми вже дома.Дивлюся у батьків сумки з продуктами, а у мами місце одного пакета з їжею, пакет зі сміттям, але там не сміття, а як буд-то він порожній, але я знала що там диявол.Ми вс лягаємо спати.У уві сні я прокидаюся виходжу в город дивлюся, а там моя кішка лежить на боці дивиться вгору переляканими очима і на живе кров.Я розумію що кішка мертва і її чіпав диявол, я відразу розповіла батькам, що в будинку у нас диявол.Батьки не повірили, тоді я сама зважилася захиститися. Знайшла в будинку книгу і почала читати, я швидко знайшла заклинання проти диявола, прочитала і лягла спати. Уві сні я сного прокидаюся, бачу будинку шкереберть все, мама бореться з ким то я не бачу, але відчуваю що це диявол, тоді я підходжу і диявол на мене починає нападати (правда я його не бачу, але я його відчуваю). Я борюся всякими з ним заклинаннями, він мені плече зачіпає, я відчуваю кров, дивлюся у мене на білій майки у вигляді кажана кров просвічується.Я борюся як можу, перемагаю диявола. Розуміючи що якщо я не отмою і не виперу свою майку, то він сного повернеться, я стираю і розумію що він не повернеться і я його перемогла прокидаюся в наїву, дивлюся лежу я в своєму ліжку&# 8230;..

До кабінету лікаря, в якому я перебувала, незнайома мені жінка внесла тіло, яке виявилося якийсь сутністю.Жінка попросила вийти, але я не встигла прийняти рішення, сутність почала подавати ознаки життя і я вже добре розглянула її, вона була червоно-фіолетового кольору з короновіднимі відростками на голові.Я запропонувала відрубати цієї істоти голову, ми як мені здалося, вбили це істота, але коли я вийшла з кабінету і проходила по коридору, то зустріла чоловіка який лукаво посміхнувся мені і показав личину суті яку ми нібито вбили, тоді я зрозуміла, що це диявол і я безсила щось зробити!

мені наснилося якесь істота, назвало себе сатаною, він дав мені якусь книгу, але дуже тонку, там було щось на кшталт тесту, на вибір його або Бога, але я не встигла вибрати все, і вона пропала, коли це істота заговорило зі мною, нічого страшного і поганого мені не сказало, я відповіла що у нього &# 171; класний&# 187; голос і що мені він сподобався, голос у нього був якогось молодого хлопця.

Я гуляв з друзями по пляжу, було багато людей і сонячна погода, ну і побачив людину в костюмі, елегантного, сам я осозовал що це диявол, потім різко перенеслося на квартиру мого колишнього друга, де ми збиралися піти погуляти з ним, і там цей елегантний чоловік був теж, далі не пам’ятаю і я прокинувся

у всіх снах намагаюся боротися з ним .він шепоче на вухо мені скоро одружимося.приходить у відблиску чоловіка але його видає його борода вистріженная у вигляді козла

Мені приснився диявол в людській подобі, все місто від нього ховався, шторами вікна завішували щоб він не побачив нікого в будинку. Приходив повз будинок де живуть мої батьки. Потім цього диявола зловили і посадили і він незабаром утік з в’язниці. Ми вигулювали собак поруч з лісом і він з’явився. Відкинув від мене пару собак і потім диявол відкинув від мене мого чоловіка. А я почала говорити дияволу &# 171; що ми тобі такого зробили&# 187; і я прокинулася

Заснула під ранок.Все як в сутінках. я знала, що це диявол, в образі дитини (хлопчика), я йому сопротівлялалась і боялася подивитися в обличчя (відчуваючи моторошний жах уві сні)&# 8230;&# 8230; відразу прокинулася, ще до світанку, це було страшно.

Я була зі своїми батьками. Ми почали кататися на крижаній гірці, а потім ця гірка перетворилася в нескінченну низку гірок, серпантину і можна сказати прірву. Я думала що загину але м’яко приземлилася. Потім з’явилася моя мати і ми лежали в крижаній воді ставка (практично в льоду) разом як в грязьових ваннах.
Потім виявилися на якомусь заході. Ніби як спортивному. Там проводилася йога для матерів з дітьми. Батьки сказали що ам пора і потягли мене, але я чомусь повернулася. Чи то забула щось, чи то ще щось. Загалом я увійшла на цей майданчик через ширму в зустріла очима жінку недалеко від мене. На руках у неї була подоба дитини всього покритого волоссям з копитами замість рук і ніг. Я зрозуміла що це диявол і його мати. Як аналогія з Богоматір’ю і Христом. Потім прийшло якесь розуміння, що жінка це Козеріг в жіночому образі і волосся у неї навіть лежали як роги у козерога. А ще в голові звучала дата &# 171, 5 грудня&# 187 ;, хоча для мене вона нічого не значить.

я потрапила в чорну кімнату і там був телевізор і мене порівняли з диявол за гріхами і я стала з ним на рівніші
мене відпустили додому ну не кого не було вдома, я пробував не робити ще гріхи і у мене виходила поки я не покурила і після сігорти я услішала що хтось дивиться на мене я поварачуюсь а це дбявол у вигляді мене. і потім я пропала і залишився тільки диявол який в точно як я виглядаю

Уві сні з’явився сатана, якого покликав священик, який відрікся від бога, але я і інші люди нчалі молиться богу відрікся спокуси від сатани, і я облив святою водою сатану. Сатана був вигнаний.

мені наснилося що Я вкрала скриню з золотом у диявола, Я не дуже високо летіла на білих крилах з друзями, мені було трохи страшно. у мене з носа виліз хробак.

добрий день, Будинок приснився дерев’яний, чому то сірого кольору.Ми з сестричкою були в кімнаті.Потім вона закричала і вказала на двері (була відкрита, сніг кругом).На подвір’ї лежала Жінка вся в чорному.Сестричка сказала що ця жінка пропала недавно.Потім ми почули дитячий крик і кинулися до нього.У балоне (від колеса) ми нікого не виявили, але плач не припинявся. Як то різко ми перемістилися на місцеве кладовище, клали квіти до невідомої могили. Я обернулася, а позаду стояв дитина і сильно плакав.Хотіла взяти його на руки, а він покрився тріщинами, очі стали червоними, і кров з піною пішла з рота.Хто то крикнув що демон прийшов.Ми стали тікати і кричати &# 171; бабуля, допоможи&# 187; (Вона померла в 2013 році).І все я прокинулася.Заздалегідь дякую

Вітаю! Мені 28 років і такий сон мені ще ніколи не снився.мені приснився кінець світу і як сатана прийшов до мене в образі красивого джентельмена.як він зі мною мило розмовляв, жартував саме зі мною що інші заздрили мені.я відчувала його близькість і навіть сказала йому який він гарячий, він цілував мене і шепотів як любить мене.у мене почали рости ріжки я йому радісно повідомила про це.потім я представила його моїм батькам вони нічого не могли сказати так як тільки він міг дати нам життя коли всі помруть в кінець світу.він запросив мене до себе додому і в одній з коімнат на підлозі лежало немовля коли він відкрив очі це був диявол.потім точно не пам’ятаю як ніби це була не я а може і я в голому вигляді він почав цілувати мене всюди сексу не було.потім я бачу себе такою слабкою наче хворий повіновшісь його.бачила кінець світу потім як він проводив тести над моїми батьками щоб дати їм те що мені.потім раптом він починає розповідати правду що мій тато зраджував мамі 11 років.мама не хотіла коритися його і він не любив її а тато все робив він був його фаворитом.довгий сон я розповіла то що пам’ятаю.буду вдячна за допомогу.спасибі

уві сні мені приснився ой сусід і 2 однокласниці
з якоїсь причини я викликав таксі
але машина ніяк не приїжджали
я сказав одному що нам потрібно виходити і зловити машину на дорозі
а мої однокласниці весь цей час сиділи в кутку і сміялися
але дру мені сказав що ми будемо чекати машину поки вона не приїде до дому
потім виявилося що він подзвонив і скасував мою заявку в таксі
хоча я постійно був поруч
потім я запитав: / ти з ними за одне?/
він засміявся дуже неприємним сміхом і сказав що повернеться через 51 рік
Зараз мені 18 років

Статую диявола прикріплене до стіни в образі розп’яття, який показує мені язика, як ніби дражнить

Доброго дня, Тетяно! Я бачила сон в якому дружина мого коханця дивиться на мене, очима диявола, червоними як вугіль розпалений, вона стояла біля порога кімнати де я спала, і уві сні я прокинулося від її погляду спрямований до мене, я дивилася в очі її не довго, від переляку прокинулася.Що може означати цей сон?

Я особи не бачила його я боролася з ним за допомогою малітви отче наш і коли зрозуміла що перемогла я побачила як він зникає і я зрозуміла що це був нечистий. Я злякалась.

Я перемогла його за допомогою малітви отче наш і я побачила як що то зникає потім зрозуміла що це нечистий я злякалася&# 8230;

Лежу на дивані, відкриваю очі, а переді мною стоїть дьяволіха і дивиться на мене червоними блискучими очима, а далі в кімнаті стоїть диявол і виглядає в дзеркало.

Наснилося, що сидимо ми на кухні з сім’єю дружина, я і діти дві дочки. Тут ні з того ні з сього муха починає бится в мене, як ніби хоче вбити. Я взяв мухобойку і вбив її. Потім було ще якусь комаху точно ні помню і намагалася зробити те ж саме. Після комахи була миша і теж на мене нападала. Я вбив її ногою, розчавив. Потім маленьке кошеня білого кольору почав стрибати на мене і царапатся. Я схопив його за шию і сказав йому ще раз стрибнеш я тебе вб’ю, ти зрозумів на що кошеня людським голосом сказав, що зрозумів. Мене це налякало, то що кошеня почав розмовляти. Я вийшов на вулицю і почав бити його об землю, кидав рази 3, поки він не помер. Потім я побачив жінку блондинку років 30. Чи не страшна, просто з розпатланим волоссям і одержима бісом. Я забіг додому і закрив двері. Але ключа щоб закрити на замок не було. Я тримаю ручку двері, щоб вона не зайшла, а вона її смикає з того боку. Я кричу навіщо ти прийшла, вона відповідає за тобою. Я кажу чому за мною, дивлячись на свою молоду сім’ю, чому зараз. В голові думки, я ж ще молодий. На цьому сон закінчився. Я прокинувся і до сих пір пам’ятаю цей сон. Ця жінка мені всюди ввижається тепер.

мені приснився сон що в мені сидить диявол і що мені викликали священика але він не допоміг і я залишилася там а потім сон зник і що уві сні вони мене мучеют прям як забрати хочуть

Я катався на велосипеді, здається це був якийсь карнавал. Шукав я чомусь маму, але уві сні це була зовсім інша незнайома мені жінка, на карнавалі я зустрів бабусю, яка запитала мене, чи не хочу я стати Сатаною, і я відповів, що хочу. Вона посміхнулася, про маму я зовсім забув і поїхав в кінець вулиці, все стало похмурим, було темно, я обернувся і побачив, що люди, які ходили зі своїми сім’ями, були щасливі, але не знаю, чи можна їх назвати людьми-це були скелети, а череп горів чорним вогнем. Я не боявся, все здавалося нормальним.

уві сні 2 людини читають молитву Отче наш навпаки, я намагаюся її не слухати і вибігаю на вулицю. Там бачу тінь диявола, перелякана забігаю в будинок і починаю молитися і хреститися.

Чоловік у сірому костюмі, років 35, чомусь представився слідчим запропонував мені познайомитися з його дуже хорошим другом, який допоможе стати багатим. Ми прийшли в якийсь дерев’яний амбар, де він попередив щоб я його боявся. Через пару хвилин з нізвідки з’явився велике накчанное істота з рогами, коричнево-зеленого кольору і з середини періодично проходило полум’я.Це сущьность запропонувала подивитися ка там у нього внизу живеться. У стіні комори з’явилася вогненна двері і такий-же ліфт. Сушьность сказав щоб я не боявся і що ми не згоримо, і ми поїхали вниз. У віконця ліфта було видно стіни шахти цього ліфта. Вона більше нагадували стікає і остигає лаву і на стінах були вогненні черепа. Коли спустилися вниз ми потрапили ніби як в місто, але в ньому били тільки казино, банки, бари в загальному питні та грально-розважальні заклади. І там небо ніби було, але не ньому жодної зірки не було, та й все місто було в сіро-чорних тонах з вогненним освітленням. Жителі в таких-же тонах, у деяких голови горіли а деякі мали шкіру як у ящірки. Частина цих жителів &# 171; відтягалися&# 187; по повній, а частина прибирали за ними. Сушьность запропонував отримати багатство, удачу, багато жінок і т.д. і додав що якщо погоджуся, то буду жити як ці мешканці (ось тільки не уточнив &# 171; відтягатися або прибирати). Загалом я відмовився і воно сказав, що це моя справа і ми опинилися на виокой горе з якої було видно все місто.Гора нагадувала Сенай, там він уже виглядав як дракон .Він сказав що я можу йти і якщо передумаю, то знаю де його знайти.Коли я зібрався йти то знову зіткнувся зі слідчим у сіро костюмі, він піднімався до дракона і я зупинився подивитися що буде далі. Слідчий запитав його чим йому може служити і дракон сказав йому, що він не зміг привести жертву і тому буде нею сам, і що б той хвилювався, що у нього швидко зупиниться серце. Загалом воно доторкнувся до слідчого і той впав мертвим поруч зі мною і воно скинув його з гори. Я спустився з гори в місто і там дізнався що деякі городяни раптово розбагатіли. Ет все.

Добрий вечір, Тетяна! Мені наснилася компанія дівчат і хлопців, ми з ними знаходилися в готелі в кімнаті в кутку була ікона.Хто із хлопців сказав, що це ікона фальшива і після сказаного з ікони ніби хотів вийти диявол у вигляді зеленого і потворного істоти.Він ще видавав страшне гарчання.У кімнаті були кішки, напевно три.Кішки шипіли на диявола і начебто прогнали його.Було моторошно, але всередині я вдячна кішкам.

прокидаюся від того, що бачу в ногах хлопчика з диявольськими очима, а поруч майже з моєю подушкою сидить дівчинка / очі не такі жахливі /. Я їх скідиваяю з ліжка, а скидаючи хлопчика намагаюся вичавити очі, але відчуваю, то мягкоиват &# 8212; при цьому скинувши його з пастелі я плюю на нього і кажу, що не боюся.
Говорячи правду я його і не боялася, розуміла хто він.

в 2012 році приснився сон-два майже ядерні вибухи в стороні Донецька (я був у відпустці, у мами в квартирі вікна виходять на Донецьк). Я бачив вибухи через ці вікна. Коли прокинувся було страшно. Не знав, що робити. тепер це вже не важливо. цікавить інший сон або бачення.

тільки в 2008 бачив поспіль дещо не снів, а саме видінь. так один раз в квартирі серед ночі включився світло, я був один. підняв голову, ясно побачив і до сих пір пам’ятаю кожну волосинку на моєму тілі, ну і всю обстановку в спальні (т.е. я точно прокинувся). З боку вхідних дверей до мене підійшов розлючений диявол. Він стояв наді мною з червоною пикою і кричав з усіх своїх сил, але я його зовсім не чув. Я втомився дивитися на нього, зрозумів що він мені зробити ні чого не може, я відвернувся на бік і заплющив очі. Що це було і для чого? як правильно використовувати підказки згори.

Наснилося, що я завагітніла.Я розумію, що мені неприємна ця вагітність.Дитина дуже активно і неприємно ворушиться в мені. Я його народила.Він вийшов з живота. Потім я його не бачила, але я знала і боялася, що він знову з’явитися.Він з’являвся три рази.Я з ним билася і перемагала.він зникав.

уві сні мене будить дружина спокушає, збираємося зайнятися любов’ю і тут у неї сміху не есстесственний дивний, розумію що то з нею не те, ложу на спину охопив її руки сів зверху дивлюся в очі і читаю молитву кіт.знаю, а їй все смішно, але в якийсь момент вона лякається мене і починає відбиватися, очі блищать відривається тікає від мене на вихід я за нею побіг і в той момент прокидаюся, як би і сон і реальність вийшло. все було ясно виразно ніби наяву відбувалося. спасибі

Прісрілось що я в селі, в будинку де я ріс. У дальній кімнаті була моя мама з моїм сином, а я з дружиною на вулиці. Ми взяли торт і хочемо увійти, але тут з’являється жінка вона вся переламана, спотворене обличчя, руки вивернуті.. вона ширяє. Я розумію і знаю що це диявол, хочу помолитися, не можу, від страху рот пе відкривається. Вона переслідує нас. Особливо мене, хоча каже що гріх на дружині. Потім піднімає в повітря, я кск б парю, і йду до неї прямо в руки. Я тікаю, але куди б я прибіг вона всюди. То в підлозі, то в стіні. Я розумію що це сон.. намагаюся прокинутися.. Не відпускає. Намагається мене схопити.. Мучить, особливо душу..

Вітаю. Мене звуть габіс &# 8212; моя дружина уві сні побачила що в мене роги на голові і на ногах копита, вона з жахом прокинулася і попросила мене включити світло я влючая і ми лягли не вимикаючи світло. До чого це? Вранці вона перед відходом, вона мені не сказав сон, але потім написала смс кой.

мені приснився мій будинок. коли я увійшла в нього, я побачила за своїм столом 3 демона, вони були страшні і у них були червоні очі, я зробила вигляд, що не бачила їх, і пройшла у вітальню, мама носила їм їжі, я запитала, як від них позбутися? мама сказала мені, що коли вони заснуть, потрібно кинути їм в обличчя мокрий рушник, я підійшла до одного з них, коли вони спали, і тільки хотіла кинути в нього, але він прокинувся.. потім сон як то змінився, я бачу що я сплю і вдома не було вже цих демонів, і хто то сфотографував що то, я уві сні прокинулася і запитала, що трапилося, а мама сказала, я сфотографувала біля тебе д’явола, я взяла фотографію, що б подивитися, а на цій фотографії темрява, злившись з відтінками червоного кольору. я хочу дізнатися до чого цей сон, мені ніколи не снилися страшні сни, цей перший страшний сон.

Мені прісної сон як в маю дочку вселяється диявол а я намагаючись її врятувати починаю подружжя молитву Отче наш

приснився чорний образ Диявола.з баранячими рогами&# 8230;&# 8230; потім я опускаючи очі, а він торкається до мене своєю пазуристої рукою.до моєї руки.але страху не було. було скоріше розуміння, що я до правильного шляху прийшла, а він мене віддавати не хоче.

Я сиджу
У темній кімнаті
Переді мною телевізор
І
Я вирішив підійти переключити канал
І пішли перешкоди
моторошні
І у мене пішли голоси в голові
Пекельним голосом якимось
Тип
убий всіх
Ти будеш на вершині
Стань дияволом
Ви будете разом
Одне ціле
убий кожного
Стань сатаною
Во славу дияволу (сатані)
І я відійшов від телика
перешкоди припинилися
підійшов назад
Ці голоси не припиняючи говорити
Крутилися в голові
І знову перешкоди
І на екрані
З’являється маленький такий сірий квадратик
На якому білими точками
хрестик вималювався
І зображення христа
На екрані
У перешкодах
моторошних
І телевізор віщає мені
&# 171; Даремно ти відрікся&# 8230;.&# 187;
І далі мені сниться
Як я ходжу
Всім це говорю
Але всім похуй
Ні хто не звертає уваги
І я пішов кудись
До мужику
Який як ворожка начебто був одягнений
Або як то так
Тип якогось мага
або чарівника
заклинателя
Тільки як ворожка
циган тип
І
Він мені каже
Покажи мені свої очі
І волосся
Я розплющив очі
Він жахнувся прям
Я чітко запам’ятав цю особу
це пиздец
І він мені каже
покажи волосся
І він блять впав
На коліна
просячи пощади
Я запитав мовляв що не так
Він дав мені дзеркало
У мене очі повністю були чорні
А волосся
Чи не забагато сиві
З чорним
І дибки не багато тому зачесане
І він мене кудись повів
І там що то робив
І мене пидорасів всього

Zravstvuite! v moem sne ya osoznavala chto eto d&# 8217; yavol sidit peredo mnoi. On pytalsya menya zaduwit&# 8217; i ya ponyala chto ya vo sne, i ya ne mogla nikak prosnut&# 8217; sya, on ne daval mne, togda ya popytalas&# 8217; krichat&# 8217 ;, no u menya ne poluchalos&# 8217 ;, ya ne mogla powevelit&# 8217; gubami, no v itoge u menya vse taki poluchilos&# 8217; prokrichat&# 8217; imya svoei sosedki po komnate &# 171; Aima razbudi menya!&# 187; ya prokrichala tak neskol&# 8217; ko raz i ona menya razbudila. Eto byl sonnyi paralich ya dumayu, no chto on mojet znachit&# 8217;?

Приснився свій будинок. Мамина кімната. Я відчула недобре-забігаю в мамину кімнату-мама затопила піч і з топки палахкотить полум’я. . майже пожежа. . я маму вигнала і ніби як погасила&# 8230; .
Потім бачу людини. . а розумом розумію диявол чи просто смерть. Він каже що хоче забрати з собою маму і ще другого. . я розумію що мене.. . Я схопила ікону і стала читати молитву&# 8230;. і ставила ікону перед ним. . він ікону зіпсував наполовину.. . нічого не допомогло&# 8230;. Потім я стала просити щоб він маму не забирав&# 8230;. стала кричати і плакати.. . Ця людина-диявол сказав А ЩО ТИ ЗРОБИЛА ТАКОГО ЩОБ Я ЇЇ НА ЗАБИРАВ? Що ти хочеш від життя? Я кажу &# 8212; я хочу щоб удома було все в порядку і всі були б живі і здорові&# 8230;. Він сказав &# 8212; ЩО ЗІ СВОЄЮ ЖИТТЯМ делаша? Чому ще дітей немає? даю термін!! !
Натомість мами і себе дай мені знати &# 8212; КОГО Я МОЖУ ЗАБРАТИ ЗАМІСТЬ ВАС&# 8230;. ДВІ ЛЮДИНИ.. . ХТО твою думку поганий&# 8230; .
Я уві сні сказала що я дам знати і ОБІЦЯЛА.
Потім я зрозуміла що зробила&# 8230;. і почала плакати і кричати що здійснила операцію з дияволом.. .
прокинувся.. . В ЖАХУ.. .
сон сьогодні.
P.S. Мама інвалід другої групи і дуже хвора&# 8230;. цілком можливо що вона може підпалити будинок. Дітей у мене немає. Мені 35 років. Ще уві сні бачила свою чорну кішку &# 8230; вона ходила як на милицях.. . і людина-диявол щось про неї говорив. . що не пам’ятаю.. . Я запитала чому кішка на милицях. . і він щось відповів. .
ОТАКОЇ КОШМАР.

Привіт, значить сон такий, я 3 рази піднімалася сходами на п’ятий поверх додому (хоча сама живу в приватному будинку) і кожен раз до мене підходив хлопець одягнений у все чорне зі страшними очима і при етоі дивиться мені в очі і каже що хоче смерті і кожен раз хоче увійти в квартиру, в 4 раз він всетаки яким та оброзом потрапляє в квартиру, чоловік намагається його вигнати, а той стоїть як не в чому не бувало і чоловік падає, після він мене облевал дуже гарячою водою 3 рази десь, спочатку він хотів вилити га Аліну (дочка 6 місяців) я її ховаю за собою і він обливає толі каламутна вода чи молоко, але пам’ятаю гарячо було, Чекаю вашої відповіді

в сусідньому приміщенні бачив свого знайомого з яким знаком недавно, він лисий. бачив як він проводив щось на зразок ритуалу, зробивши надріз на голові стоячи на корточках або майже на колінах, потім він став рухатися в мою сторону і з криками і орами як ніби в нього вселився диявол, після чого я його вдарив пару разів пластмасовим тазиком по голові зі словами щоб він прийшов в себе. після чого він прийшов до тями і став вибачатися.

Диявол чоловік і диявол жінка бігали за мною. Диявол жінка наздогнала і я з нею сварилася і вона мене кудись потягла

Я гуляла по парку. Було літо, навколо зелені дерева і сонце сліпило очі. Тут у мене в голові різко зазвучав голос такий хрипучий і грубуватий. А світ навколо, здавалося, зупинився. Цей голос належав Дияволу. Він пропонував укласти з ним угоду. Я погодилася, віддавши частину своїх спогадів.

Мене переслідував диявол, він був чорною тінню і вселявся в людей і таким чином він мене переслідував, але були люди вони приходили з неба і я знала що це ангели охоронці вони були в образі чоловіків і всюди мені допомагали а ще мене захищали птиці.Ось такий сон і за ніч він мені снився двічі: я спочатку прокинулося мені так стало моторошно, я знову заснула і мені сниться продовження. Але диявола ми перемогли

Я літала в образі ворона, перевтілившись в людини на березі річки, до мене вийшов диявол, із золотистою шкірою, з рогами і білими крилами, коли він підійшов до мене, то встав на коліна, а коли я запитала що ти робиш, він відповів поклоняюся

Вітаю!
Сон: приміщення якісь, люди (не натовп), я стояла і спостерігала за всім цим і, в якийсь момент, на протилежному боці, я помітила диявола. Він виглядав як його представляють в фільмах &# 8212; копита, роги, огидна пика і т.д. Уві сні, чомусь я знала, що це диявол, однак тільки я його помічала, інші люди не бачили його. Я стала показувати пальцем на нього і кричати пронизливо &# 171; аааааааа!&# 187;. До речі, уві сні я відчувала, також, присутність Бога. Як буд-то Він знаходився за моєю спиною і я ічего не боялася. вот такой вот сон&# 8230;. Спасибі, що дочитали &# 128578; і всіх благ! Гарного дня!

нечиста сила відкрила всі дверки в стінки і плескала ними а я читала молитви

Диявол був в образі мого друга який поцілував мене і обпік своїм поцілунком губи до ран. Мені стало страшно і я кричала. а потім цей сон продовжився і диявол в образі одного допомагав мені вибратися з якогось зруйнованого будинку

Мені наснилося диявол я бачив його ноги і тулуб і руки чув голос який запропонував мені підписати контракт після чого в старій посудині він педложіл мені з ести три Бичиха яйця сон снився мені з четверга на п’ятницю

Приснився дияволів у вигляді чоловіка 40-45 років з величезною татуюванням на підлогу особи яка немов жива ізміняла свій вигляд і структуру! Він довго розмовляв зі мною був дуже незадоволений моїми вчинками правда не пам’ятаю якими давав якісь вказівки і постійно спрашивал про родичами яких вже немає в живих! Бесіда була в городі в селі де колись у мене дача була він сидів на стільці самому звичайному а я на проти стояв як буд то на суді якомусь! До чого ето все?

диявол. Він, щось хотів мені сказати (попередити). Час мені все зупинив

Привіт, мені приснилося що моя рідня були всі одержимі і я не пам’ятаю я говорив їм навіщо вам це чи щось на зразок, але вони говорили що б я приєднався до них я не хотів, потім пришол люцифер або про точно не пам’ятаю я почав тікати від них іне втік вони наздогнали і він вселився в мене мені він приснився 1 раз і все моя пошта [email&# 160; protected]

мені приснився вигляд людини у всьому чорному і він дивився на мене з вулиці у вікно і я на нього але особи я не бачила так як він був в капюшёне може це диявол за мною приходив. Я давно як то сказала по дурості що хочу продати душу дияволу ось може і результат незнаю навіть.

Задрімав днем ​​на годинку і наснилося це диво.
зустрів стару знайому і вирушили ми з нею на автобусі в інше місто відпочити . по шляху в невеликому містечку була зупинка. ми зайшли в кафе. повертаючись в автобус я згадав що забув куртку в якій був гаманець і документи. вернувішсь я куртки не побачив і почав питати всіх не віділ чи хто. мене запросив за столик чоловік в костюмі і сказав що може мені все повернути . тоді я сказав що був би дуже радий і поцікавився як його звуть на що почув відповідь -люціфер. як не дивно я не був наляканий а навпаки був впевнений що не чого мені поганого він не зробить навіть якщо постарається.подальшої розмови не пам’ятаю. пам’ятаю як уже йшов назад розуміючи що документи і гаманець не мої! і в гаманці була сума близько 7000 доларів.я поїхав далі і в черговому попутному містечку вийшов в магазин. по поверненню побачив що автобус з подругою поїхали без мене. я не засмутився розуміючи що гроші і документи у мене і речей я з собою не брав. ще так само залишили і старого . коли я запитав чому вони без нас поїхали він абсолютно спокійно і трохи посміхаючись відповів що таке буває. на цьому все.

Я в церкві знаходився були три святих батюшки і стали з’являтися демони все більше і більше я запитав у святих отців що робити але вони не знали я підійшов до одного з присутніх відірвав голову і пішов вбивати їх один за іншим потім були сильніші зі зброєю стріляли в мене я ховався вони не могли потрапити я одного перехитрив вбив і забрав зброю і почав їх стріляти. прокинувся .

videla vo sne kak dyavol krestit menya no ya s perva ne ponimayu kto oni no potom uznayu i ubeqayu

я починаю читати молитву, і різко мій голос нібито змінився на диявольський, я намагаюся поворухнутися а не можу, але Слава Богу це тільки уві сні) До чого таке сниться ? Мені дуже страшно

Я в кімнаті з батьками, потім виходжу на балкон, ніч, я намагаюся розгледіти зірки, але не можу багато хмар. Потім я починається щось на зразок фейверков але він складається в слова, схожі на арабські ну стиль букв, я все це спостерігаю з балкона. Кличу подивитися маму але вона не йде. Потім заходжу в кімнату сідаю на ліжко і погляд знову в сторону балкона і вікон . і бачу як там летить якийсь приведення кажу батькам вони його не бачать! Потім виходжу на балкон і знову шукаю зірки на небі, їх не видно, я розчаровано повертаюся і з пляшки чаю Ліптон яка стоїть на підвіконні балкона як з проектора стоїть дівчинка. Років 7-9 з двома хвостика, звичайна дитина волосся каштанове. Я беру грубо її за руку і заводжу в кімнату. Кажу мамі ось її ти бачиш? вона вбачає . я беру що то типо великої пляшки або біти і б’ю дитини по ногах щоб упевнитися що це не міраж і не проекція. Вона хникає або плаче неначе їй боляче, що доводить що вона справжня. І тут я хапаю дівчинку двома руками і починаю трясти і кричачи запитую &# 187; та хто ти така!&# 187; вона сміється, я перестаю її трясти дивлюся на неї і питаю &# 187; ти диявол?&# 187; і тут її очі почорніли повністю вона посміхається і говорить так ! Природно таким страшним голосом!! І я прокидаюся!

Диявол в кімнаті став говорити мені, що забирає мене, схопив і став тягти.у нього бал чим з цікавою кручений ручкою, я зуміла вихопити цей чим і встромила йому в око і на самому краю прірви вбила його.

добрий вечір!Снилося, що я йшла по вулиці і шукала смерть.До мене підійшла дівчина в чорному і запитала, ти шукаєш смерті, я відповіла, та!Вона покликала мене з собою, і, привела в какой то бар.Потім я зрозуміла, що це бар Сатани!Вона сказала, чекай до 22.00.І я стала чекати.Бар був в полусумерках, всюди горіли свічки, меблі бида дерев’яної.Я ще подумула, якщо це пекло, то я не проти там залишитися.О 12.00 приїхав сатана зі своєю свитою і мене викликали.Я сіла напотом нього, він запитав, це ти шукаєш смерті, я відповіла, що так.Я дивилася прямо на нього, а він не піднімав погляд, я йому кажу, чому ти не дивишся мені в очі?Він подивився на мене і я побачила чорні очі, а в них вогники, він знову опустив погляд, а коли подивився на мене, його зіниці вже були червоними!При цьому я не відчувала ніякого страху!Чому то він став мені показувати моє дитинство, я бачу як я в білій сукні з двома хвостиками на голові мчу на велосипеді, стоїть чудова погода, потім начебто я зовсім маленька десь в поле гуляю, навколо зелена трава і світить сонце.І раптом все зникає і знову продуманий ОН!І запитує, ти все ще хочеш померти?Я відповідаю, що не знаю!Він каже, якщо ти не підеш, то в цьому барі ти не залишишся, все буде гараздо гірше!Я молу дивлюся на нього, так як відірвати погляд не можу, він був дуже гарний собою!Він вивів мене зі ступору, запитавши чого я чекаю?Я відповіла, що 22.00, на що він сказав, що потім буде пізно, піти я не зможу і буде не оборотне!Тоді я встала і не пам’ятаю як опинилася на вулиці!прокинулася!Ось в кратце як то так!Що Ви, Тетяна, можете сказати з приводу цього сну?

Вітаю.Приснився старий будинок (скоріше хата), сірий похмурий, я стою перед порогом з немовлям на руках, тут з’являється диявол (він в моїх снах завжди однаковий: з копитами, високий, руки людські з нігтями, обличчя звірине, чорний довгий плащ), я на порозі запалюю свічку і знаходжу під руками дерев’яні палиці від стільця і ​​роблю з них хрест, він видав якийсь неприємний звук, але увійти не зміг йдучи він кинув якусь іскру в сіни (напевно так називають правильно передпокій в будинку) і зникає , а я зі страхом вибігаю гасити цю іскру. (В останні час мені часто сниться вогонь, пожежа і немовлята)

доброго вам дня!кілька днів тому мені приснився сон про те що я намагаюся боротися з дияволом, а точніше єдине средствоборьби яке я знайшла уві сні це читати молитву Отче наш.Ещеодін такий момент диявол був як би духом, тобто НЕ матеріальний.Заздалегідь дякую

Мені наснилася женьщина Диявол! Вона вела у нас три уроки російської мови. А потім наша кл. керівник попросила нас її викликати ми її викликали, вона почала вести урок, але кл.керівнику вона не сподобалася і потім вона втекла. Я і мої однокласники її зловили. І на цьому сон закінчився.

я була дочкою сатани і вбивала інших демонів, потім ми з сатаною пішли в магазин і зустріла там знайому

Вчора мені приснився сон, що я померла, але перед цим моя душа переселилася в мою маму (вона жива). І виходить, що померло тільки моє тіло, а сама я залишилася жива, але в обличчя іншої людини. Теж саме відбулося і з бабусею моєї краще подруги .
До чого може бути такий сон?

Добрий день Тетяна, приснилося мені, що я сатана і в барі все почали мене штовхати, я не хотів нікого оббігти, але тут виявився якийсь дитина до якого я доторкнувся і він розплавився, після цього я чомусь став всіх вбивати, але я не вбив двох людей, на мою я їх знаю в реальному житті, але не можу згадати хто це був.

Мені приснився диявол, але я бачила тільки кисті і довгі чорні нігті, він тягнув людини в річку або в тину, а я цю людину витягувала, врятувала.

Диявол був чорний, потім він піднявся вгору, в руках у нього була сітка, він хотів таким чином вбити Бога, але у нього нічого не вийшло, бог пройшов а сітка впала на землю

лежав з дівчиною на другому ярусі (ліжко) потім її відкинув у побачив на проти в дзеркалі в собі чорні великі очі і жахливий крик (або що то таке, виття може бути) я прокинувся рівно в 2:00 ночі

Диявол сказав що дарує мені вічне життя і зробить своїм сином. Якщо ж я вб’ю своїх 5 ворогів. На його пропозиції я погодився, після чого він віддав мені свій три зубець і вищі сили для здійснення своїх брудних справ.

уві сні один померлий артист (Скрябін) був в яро червоному костюмі чорта, я намагався до нього підійти а він мене отганял від себе

Сниться мені що я потрапила в сад де все хаотично посаджено і темне все, дивлюся а на зустріч мені йде диявол з рогами загорнутими, весь світло коричневий і м’язистий і загорнутий в ковдру і лає, мовляв, що ти тут робиш. А я вибачилася, кажу, не тут встала, заблукала я спущуся нижче. Спускаюся нижче а там Бог в людській обличчя в білому ковдрі з золотом по саду гуляє. Сад посаджений рівними доріжками і росте там лавр і жасмин. Ми ще з ними в 3м очем щось розмовляли, але я не пам’ятаю

бачив ВОСН диявола в образі людини і я потиснув руки дияволу

Приснився дуже теплий, щасливий сон. Що я зізнався в любові до Люциферу, він відповів, що дуже довго цього чекав, запитав, чи точно я хочу бути з ним. Потім Обняв мене і цілував. Після цього я відчув такий спокій, таке задоволення, яке до сих пір мене не покидають.

бачу уві сні що лялька диявол . здається десь бачив раніше, як тільки бачив дізнався її намагався пальцем виколоти око так як вона лежало не рухомому стан раптом пожвавився і схопив мене за рук почали Барот, в результаті я відріз її голови, загорнув її ж шарф і відвіз з двома людьми на проти будинки зайшли в під’їзд і кинув за домівках противиться стоїть двох етяжний будинок на дах. як потрапив на дах будинку, тут же прівратілась в кішку і шарф і голова спустилися міма гілки стояше поруч дерево . за тим окозался в коком то парку граю тенсу, там якась дівчина заважало грати, дуже близько спини комне було прикордонного тенісний стіл ми посварилися з нею на це грунт і повернув голови і побачив красиву дівчину в якому опинився дияволом де в місці з лялькою дияволом бачив раніше, вона мені кудись Тоскана, потім їй дзвонять і я чую через четіре поворот в кожному повороті якісь банки чую мова &# 8230;&# 8230;.. прокидаюся

мені снився просто що диявол стояв біля мого ліжка

істота зі свинячою головою і тілом дракона пролітаючи помітив мене і почав переслідувати, я не пам’ятаю чи вдалося мені втекти від нього чи ні.

снився сон &# 8212; розмова по телефону з хлопцем (так, як ніби ми разом), сказала, що чекаю його (у нас є взаємна симпатія, але він одружений, тому про будь-які відносини мова йти не може). Потім пам’ятаю вогненна куля, я його чомусь сприйняла як диявола (дуже чітке розуміння). Потім пам’ятаю, як намагалася вмитися свяченою водою, але в районі шиї початок дуже сильно піч &# 8212; я подивилася в дзеркало, з під моєї шкіри &# 171; вилазили&# 187; маленькі іконки&# 8230; На голові разом з волоссям з’явилися рослини (типу ліан), причому я це сприйняла нормально, сказала &# 8212; знову починає творити свої справи (маючи на увазі диявола), хотіла відрізати, але не пам’ятаю, відрізала ці ліани. Коротше, марення :). Такого ще не було :), тому прошу Вас допомогти мені інтерпретувати сон. спасибі!

Мені наснилося як мій маленький брат грався іграшками і почав грубим голосом співати нібито молитву я злякався потім диявол вселився в кішку і сказав що мені залишилося 3 роки і я згорю у вогні.

Наснилося 1 раз у вигляді мого кота втобой рази я його не бачила а відчувала постійно прокидаюся з чувстаром складності тіла

Мені наснилося то що я перебуваю в якійсь пустелі, все навколо червоне, на небі чорні хмари, в землю були встромлені кілки або багнети на кшталт що то такого, а ще там стояв хрест великий, він був нахилений в бік, потім був яскраве світло і на цей хрест приземлився то ангел, чи то демон я не зрозуміла бо у нього одне крило було чорне, а інше біле, він простягнув мені руку і сказав &# 171; йдемо зі мною&# 187; я подивилася на свої руки а вони були всі в крові, потім я подивилася на нього а його очі поміняли колір він широко посміхнувся, у нього були ікла, і на руках були кігті, не знаю чому але я простягнула йому свою руку, він взяв мене за руку і ми злетіли. Потім я опинилася в якомусь незнайомому місці воно схоже на печеру і по середині стоїть великий камінь, наче камінь для жертва приношення, і на цьому камені стоїть велика золота чаша, він сказав мені &# 171; випий це&# 187; я підійшла взяла чашу і випила, там була рідина з незрозумілим смаком і чорна з червонуватим відтінком. Після цього я повернулася а він проткнув мене своєю рукою в області сонячного переплетення, я повільно впала на коліна а потім і на землю, він лише посміхнувся і пішовши в темряву сказав &# 171; скоро побачимося&# 187;. Через кілька хвилин я різко відкриваю очі а вони у мене точно такі ж як і у нього я встаю і йду в темряву, трохи пройшовши я бачу його, він сидить на троні і посміхається і по всьому залу були розставлені свічки, я підійшла до нього і лягла йому на коліна, він погладив мене по голові і що то сказав начебто на латині, після цього картина різко обривається і показує що я вже в небі з розпростертими руками одягнена в чорне напів-обдерте плаття, і у мене великі чорні крила, останні слова які я сказала &# 171; ви все помрете&# 187; Це весь мій сон.

Почалося все з того, що я переїхала з мамою в новий будинок, зі мною були ще два хлопчика, мої ровесники, але потім вони зникли. На вулиці була ніч і я лягла на ліжко. Мама стояла біля дзеркала. В один момент я сіла на ліжко, спустивши ноги в неї. Далі я пам’ятаю дуже чітко, як з під ліжка на половину вилезна дівчинка, схопила мене за ногу і почала тягнути вниз. Я кілька разів перехрестила її (зі Слован В ім’я батька, і сина, і святого духа, амінь), але це не допомогло і вона тягнула ще більше. Ттгда я почала кричати мамі, що б вона звернула на це увагу і прочіатала молитву. Я довго кричала, але коли мама подивилася, вона лише сказала: Нехай награється. І я прокинулася, але у мене в реальному житті дуже сильно боліла нога в тих местав, де мене схопила ця дивна дівчинка.

Я уві сні підпалив свого кота і дивився як він горів, я не розумів що робив, він жалібно на мене дивився обвуглений. Мені різко стало дуже його шкода, я почав його гасити, мені було боляче також як йому, Я став кричати Дияволу які виявився поруч &# 171; Я не такий, у мене є співчуття! Я не такий!&# 187; У відповідь Диявол почав проклинати мене &# 171; Ганчірка боягуз, даремно я на тебе поставив&# 187; та інші прокляття, одночасно під ним стала розходиться земля звідки бив вогонь, схрестивши руки на грудях він почав погружатся назад в пекло. Він був рогата з обличчям козла і тілом людини

Привіт, мені сьогодні приснився Сон що я бачила себе стоїть біля ліжка а за мною був диявол він був одягнений в білу сукню або халат у нього були хвилясте волосся сірі до плечей а обличчя було незрозумілим але під очима синці і він був в людській подобі шкіра була у нього як застаріли брудна або нібито кровпвая і сил але біла як у мертвої людини а потім я нібито закрила очі і він виявився прям переді мною я не знаю що робити і чому мені це все наснилося я все це почитала всі сонники але Незнаю що робити і мені страшно

Вітаю! Вчора мені приснився сон, ніби в мене вселився демон. Уві сні він керував мною, виснажував мене голодом. Так само уві сні на моєму тілі були якісь цифри (як я зрозуміла) передвіщають мою смерть. З цих цифри я запам’ятала тільки 7 і 25. Далі в своєму сні я починаю розуміти, що потрібно боротися з ним і шукаю в інтернеті способи. І натикаюся на відео з жінкою в яку вселився демон. На цьому моменті я прокинулася.

Привіт мені приснилося що я побачила дівчинку на стіні що вийшли з картини я її спаймала а це диявол тримаю за горло і хрещений він утехает як хрестити перестаю з нього і ножі лізуть знову хрещений утехает

Мені наснилося ніби в мене вселився демон. Уві сні він мене мучив, морив голодом, контролював мене. Так само уві сні у мене на шиї були написані якісь цифри, і я чітко пам’ятаю цифри 7 і 25. Сон закінчився тим, що я починаю шукати в інтернеті як позбутися від демона

Добрий день, Тетяна) Мені сьогодні приснився якийсь темний камінь, розміром з половину людського зросту, з нього було висічено якесь обличчя, схоже на обличчя Едгара Кейсі, тільки без окулярів)) і у цієї особи були якось по- диявольськи видавлені очі, і криваві вони були&# 8230; І від цього каменю виходила в мою сторону якась вкрай негативна енергетика, ніби це був сам диявол)) а я йому, в свою чергу, у відповідь, типу: Ну, давай! Що ти можеш?! Давай! )) А далі прокинувся&# 8230; Загалом, як-то так&# 8230;)) До чого це все, не знаю&# 8230; не зрозуміло&# 8230; Буду дуже радий, якщо зумієте підказати) Заздалегідь дуже Вам вдячний. Спасибі)

Мені наснилося, що я сиджу в кімнаті зі своєю сестрою і бабусею
Раптом, чую, що хтось шібуршітся в іншій кімнаті, я порахувала це дивним так, як в квартирі ми були втрьох
Тут бабуся мені каже, щоб я закрила двері
Я схопилася і побігла закривати
Істоту, схожу на дьяволёнка (чорне, волохате і з ріжками) намагалося відкрити двері, між нами була щілина
Раптом, воно подивилося на мене, я вдарила його ногою
Потім уривок, що я гуляю по парку і тут до мене підбігає це істота, але вже у вигляді кота і пропонує жити дружно

Диявол варто в ванні, і каже: Я заберу тебе.А Я тільки що іскупаная, в рушниках загорнута і покрита, тікаю від нього в зал, де лежить Мій живий батько, (в реалі він помер, Царство Йому Небесне).Я благаю його: скажи, що вчиню, як позбутися від Нього?Він не встиг нічого сказати, Я прокинулася !

Доброго дня, Тетяно! Сон такий, місце нагадувало школу, але за часом була ніч, як я там опинилася я не знаю, в коридорі на якийсь ганчірці сиділа дівчинка років 8 напевно, а поруч лежав немовля і плакав, я підійшла і сказала що дитина напевно замерз його потрібно укутати, як тільки вона накрила дитини він відразу заснув я погладила його і сказала тихіше тихіше, звернувшись до дівчинки, я запитала де батьки? Вона мені сказала що вона з сестрою доглядають малюка. Я озирнулася і пішла шукати директора школи, щоб розповісти про цю дівчинку. Відчинила двері там молода людина щось на зразок як їв, вже не пам’ятаю про що я з ним розмовляла, але відповідь його прозвучав так , &# 8212; Зараз я з’їм і тебе, і перевтілився в рогатої чудовиська, я відразу почала молитися, єдина молитва яку я пам’ятала це Отче наш! і постійно хрестилася, злякавшись я вибігла, але кого б я не зустріла вони все перевтілювалися і я постійно молилася, в жаху прокинулася і все.

В ніч з нд на пн приснився сон дуже дивний (я сама народжена в ніч на понеділок 00.50). Ніби за мною і моїми друзями спостерігає диявол і він чогось від нас хоче . Я спочатку тікала пручалася, але потім він мені пообіцяв купу всього і сказав що від мене йому потрібна тільки згода на шлюб (що за хрень?!) . Я млинець погодилася не сукні ні чого не було був тільки якийсь розпуста (просто ппц) і дивно, але я його побачила симпатичним молодша людина. Що це взагалі за маячня такий . Він взагалі що то значить?

Добрий день, сьогодні я вирішила подрімати вдень і мені приснилося, що мій будинок нібито оповитий полііітеоеновим пакетом, а я пробираюся додому крізь все це рву його руками, проходжу повз якихось людей. Коли я прийшла нібито додому, але це не було схоже на мій будинок, там були люди не пам’ятаю хто вони, мене зустрів джентельмен на порозі, ніби він щось сказав мені і сів на стілець або на крісло, можливо на диван, після чого він сидів і мені все почали на мене дивитися, а він в цей час дивився на мене, а я на нього і я помітила що його очі чорні як у Демана і вони сяяли, після чого я почала сміятися прямо йому в обличчя мені було дуже смішно у мене було таке відчуття що він хотів мене загіпнотизувати, але я відчувала себе сильніше цього і сміялася йому в обличчя. У мене було таке відчуття що він відчуває до мене інтерес

Вітаю! Мені наснилося, що уві сні я була викрадена соратниками диявола, і вони піднесли мене йому в якості дружини. Але я не пручалася, навпаки, була порада цьому, тому що диявол був в людській подобі, досить симпатичний і харизматичний молода людина, в результаті чого я закохалася в нього. Він мене любив і піклувався про мене, у нас був нетілесний (швидше за все можна описати, як відчуваєш, що він в тобі, а насправді він був у сусідній кімнаті) сексуальний контакт, в результаті чого я завагітніла. Наш будинок з дияволом нагадував що щось середнє між театром і готелем з безліччю кімнат, оброблених бордовим оксамитом. Мені не можна було виходити однією з театру, так як за його межами для мене було відсутнє земне тяжіння, і я могла полетіти в справжнє пекло, а місце, в якому я перебувала, було притулком для дияволів вищого рангу. Тому я всюди ходила з ним за руку. Це місце можна описати як звичайне місто зі своїми магазинами і розвагами, тільки купюрою є не гривня, як у нас, а чиста душа у вигляді сірники, вона вся світилася блідо блакитним вогнем. Сон був настільки реалістичний, що в моменти, коли я прокидалася від сну, мені здавалося, що я навпаки сплю

Вітаю! Мені наснилося, що уві сні я була викрадена соратниками диявола, і вони піднесли мене йому в якості дружини. Але я не пручалася, навпаки, була порада цьому, тому що диявол був в людській подобі, досить симпатичний і харизматичний молода людина, в результаті чого я закохалася в нього. Він мене любив і піклувався про мене, у нас був нетілесний (швидше за все можна описати, як відчуваєш, що він в тобі, а насправді він був у сусідній кімнаті) сексуальний контакт, в результаті чого я завагітніла. Наш будинок з дияволом нагадував що щось середнє між театром і готелем з безліччю кімнат, оброблених бордовим оксамитом. Мені не можна було виходити однією з театру, так як за його межами для мене було відсутнє земне тяжіння, і я могла полетіти в справжнє пекло, а місце, в якому я перебувала, було притулком для дияволів вищого рангу. Тому я всюди ходила з ним за руку. Це місце можна описати як звичайне місто зі своїми магазинами і розвагами, тільки купюрою є не гривня, як у нас, а чиста душа у вигляді сірники, вона вся світилася блідо блакитним вогнем. Сон був настільки реалістичний, що в моменти, коли я прокидалася від сну, мені здавалося, що я навпаки сплю. Сон приснився в ніч з 7 по 8 липня 2016 року. Приснився диявол, по ідеї я повинна була відчувати страх і відчай, але цього не було, хотілося далі поспати і побачити продовження. Є ще один фактор, який я забула згадати: після народження дитини я повинна була померти, як мені пояснили інші жителі даного притулку і відмовляли від вагітності, а дитина повинна був стати головним, так як мій диявол, за якого я вийшла нібито заміж, був лідером серед всіх, і уві сні я відчувала змову проти нього, застерігала його і вирішила завагітніти, щоб його захистити

приснився незнайомий будинок там стояв люцифер і сказав що мені залишилося 10 років..при це він говорив так як ніби я його товар

Мені наснилося то що я приходжу додому і заходжу в Комате а там чоловік моєї сестри кохається з дияволом.

Я стала дияволом щоб захистити себе від переслідувача. Він іспіпілілся під час перетворення, коли він помирав було 2 правильних пентакль навколо нього у вигляді 5-тіконечной зірки. Потім я стала нормальною.

Вітаю. наснилося, що до мене наблизився сатана в образі близької людини. я в паніці спробувала сховатися. забігла в будинок. там була моя подруга, яка повідомила що в місті якісь заворушення і всім треба сховатися. і тут знову з’явився сатана. обіцяв уберегти мене від усього в обмін на народженого від нього дитину. і сказав що я вже ношу його. я схопилася за живіт і готова була видерти його з себе. але сатана почав мене вмовляти заспокоїтися, такий був жалюгідний вигляд і погляд. що я його пожаліла. він повів мене по місту ласкаво обнявши і дійсно мене не стосувалися постріли та інші лиха.

Вітаю!Чи був це сон чи ні, тепер я вже не знаю, але мені приснився диявол.Уві сні мені він здався у вигляді змії яка щось говорила, з цих слів я зрозуміла, що він говорив про те, щоб я дала йому палець і він проколов голкою, коротше підписати договір, що означає про те, щоб я служила йому, я відмовилася, але потім він розлютився і почав мене обзивати, що я нікудишня, мене ніхто не любить, то що я не потрібна навіть власної матері (тоді ми з нею посварилися і вона сказала, що я їй не потрібна), ну вообщем я згадала це все і мені стало не по собі.В кінці цього він сказав, що я все одно буду йому підкорятися, тому що я проклята, на цьому моменті я прокинулася .Що порадите?Як розтлумачите всю цю маячню?Допоможіть будь ласка) Ах да&# 8230; і дивно ще те, що цей сон приснився мені ну скажімо 2 дня назад, а я до сих пір його пам’ятаю.Це нормально?Вообщем як то так, чекаю вашого листа-)

Це був не сон напевно, коли я лежав на ліжко ввечері відпочивав я не міг поворухнути ногами але через силу я ворушив і піднімав, що це таке думаю пов’язано з темними силами бо я як то захопився цим дивився різні статті п

Мені наснилося ніби у мене виросли роги, але вони були маленькі як відростки і перебували у мене на лобі над бровою. Я зрозуміла що відбувається щось не так і це демон хоче мене забрати з собою і що на мені прокляття. Я розповіла вдома батькам і як тільки це зробила, то в будинок подзвонили, я відразу зрозуміла що це прийшов демон з пекла. Я його не бачила, але уявила як високу чорну сутність.

з Реальності &# 8212; у мене є сестра, яка БОЛЕТ на шизофренію. Батьки періодично відправляють її на лікування в лікарню, коли вона стає агресивною.
сон. Мама покликала нас (я, чоловік, ми приїхали з дітьми), щоб ми переночували з нею в ніч перед тим, як відправляти сестру в лікарню. Лягли спати. Прокидаюся від того, що сестра буяє. На батька каже, що він маленький, треба сосочку смоктати, при цьому з уїдливим настроєм. Батько лежить на дивані на боці і спокійно спостерігає за цим, ігнорує її слова. На матір сестра кричить. Я встаю з ліжка, перекладаю дітей до себе в ліжко, щоб в гніві сестри їм не дісталося. Мама встає з ліжка і йде в іншу кімнату. Через деякий час я встаю і йду подивитися, що вона робить. Вона сидить на стільці, в одній руці у неї Біблія, а в інший чорна книга Диявола. Вона читає одну сторінку з Біблії, одну з книги Диявола. Я питаю, навіщо ти цю книгу взяла (книгу Диявола), вона каже, що і раніше її читала, типу я знаю, що роблю. При цьому сестра починає кричати &# 8212; ізийді, сатана! В думках проскакує, що треба викликати швидку щоб сестрі вкололи заспокійливе.

Мені наснилося як я прославляла панове і проклинала диявола і він розлютився і перевернув мене з ніг на голову в будушем він мене вбиває але перед цим я продовжую молитися І потихеньку преврошаюсь в попіл

Мені наснилася я в образі диявола з ножем в руці я була вся в подряпинах і крові у мене були чорне волосся і я сказала в кінці слова &# 171; Ну ось я і ожив&# 187;

У будинку не знаю якому у мене немає вдома переді мною сидів незнайомець а за його спиною в кутку виростав сатана в сіокінге і циліндрі елегантний

Я не пам’ятаю весь сон цілком, Але чітко пам’ятаю, що мені з супермаркету (це було місцем навчання чтоли), потрібно було кудись на машині терміново їхати, начебто щось погане насувалося, а дорога до машини лежала через лісопосадку. Перший раз йдучи через неї, я відчував страх, через нечистої сили. Але якось пройшов, і зрозумів, що я забув ключі. Потрібно йти назад, дивлюся а ліс уже укритий туманом холодним, і бац бачу зображення бога, я щось сказав, і збоку до мене підходить толі Ісус, (начебто як), і говорить, &# 171; Давай іди по ключі, не бійся&# 187 ;, мені стало різко спокійно, і я сказав, що щось типу &# 171; ось навіщо вірять в бога, мовляв спокійніше стає&# 187 ;, коли йшли через посадку зліва від себе далеко бачив сатану, і біса якогось високого рангу грають в більярд, і тут ісус додає, мовляв вони там всі разом грають. Ну, далі я пішов і забрав ключі, і якось почав виїжджати.

Я c друзями ввечері зайшов до церкви.Там було багато людей.І знайомі теж.
І раптом я і друзі виявилися в рясі як у помічників Батюшки.
Ми стали роздавати цукерки.Потім охоронець в церкві мені що то сказав я почав з ним сваритися, і раптом він сказав дивись!
Всі вийшли на вулицю там начебто був Апокаліпсис і літали незрозумілі образи.Спочатку я подумав це Ісус.Але потім побачив Диявола в жіночому образі з рогами.Вона літала і стріляла блискавкою.Моя тітка уві сні спустилася зі сходів церкви і Дьяволица вдарила її чи то батогом, то чи чим те ще і спопелила її.Потім другу мою тёту вона спопелила так само.Але уві сні я був спокійний.І спостерігав за цим.потім прокинувся.

Мені наснилася майданчик посередині якої був басейн поруч стояв чоловік але я знала чому то що це диявол він почав мене кудись тягти не то в басейн не те далі я впиралася і кричала (як виявилося уві сні теж мій чоловік мене почав трясти за плечі і я прокинулась

Мені снітса що мене переслідують диявол в образі чоловіка, шкоди мені він не завдає тільки оточуючим, але я розумію що мені треба від нього тікати

Наснилося що я посеред кімнати починаю копати землю для квітів, причому це була батьківська хата а право дала свекруха. І раптом я розумію що я докопався до початку труни. Він був закритий. Потім побачила риса. Червоного, з рогами. Він нічого не робив, просто лежав поверх труни. Подивився і закрив очі. Потім я поклала якусь чорну коробку і просто закопала його. А в сусідній кімнаті мені снилася ідеальна чистота. Хоча ми збирали речі перед від’їздом куди то.

Я сиджу вдома у якоїсь бабці і вона каже що у неї живе привид .Я стою біля шафи і раптом гучний грубий голос говорить &# 171; хто розбудив мене і починаю з ним говорити.Він просив жертву і говорив що навчить як лікувати людей я йому відмовила. Він сказав що повернеться в молодика.
Допоможіть розтлумачити.

Наснилося, що в сусідній кімнаті включився телевізор, а через телевізор зі мною говорив Демон, коли я з хлопцем підійшли до телевізора, я вимкнула подовжувач, але телевізор не перестав працювати і я почала кричати. Після чого, мій хлопець вимкнув його кнопкою, і я прокинулася від того, що він мене розбудив! Що говорив через телевізор, я не пам’ятаю, але уві сні почала стогнати

Вітаю.Мені наснилося як хтось на мене нападає щось чорне як чорний туман, страх дуже сильний.Я намагаюся розпалити вогонь відігнати його, запалюю як велику свічку чи і він по немногу йде і знову запалюю на кшталт відігнала потім бачу чоловіка розповідають що зі мною сталося він не вірить як сам за нього розповідають своєї матері вона мене як захищає вірить і я кудись йду ну страх цього жаху відчуваю.Прокинулася це пам’ятаю але не сильно детально можливо якісь деталі не сказала.

Я був в лікарні лежав на ліжку, довго не міг заснути, а коли заснув, мені приснилося що до мене підходить лайка з двома дівчатами до мого ліжка, стоять і дивляться на мене і я довго дивлюся на них і нічого не відбувається. Через деякий час лайка кричить мені, ТИ ГОТОВИЙ? Я не встиг відповісти, як 2 дівчини хапають мене за ноги і міцно держут, а лайка відкриває мені рот і починає плюватися якийсь водою мені в рот, а я лежу і думаю, що так і треба і навіть не чиню опір. І потім він починає моєю мовою малювати якийсь символ, і тільки в той момент до мене доходить, що це лайка і я починаю кричати уві сні.моргаю очима і бац, лайка пропав, а все навколо так само і я дивлюся на ту ж точку, де були очі д’явола

откапали яму, там статуетка диявола і він звідти як би вилетів, але його уві сні не було видно, а тільки відчуття що він там.Там ще якісь люди були і що там відбувалося і я підбіг до статуетці і дивлюся статуетка класна і хотілося її взяти, але я уві сні розумів, що це погано і не взяв її. Почав я рукою копати поруч з статуеткою і откапалі якісь боби і по реакції всіх це були якісь цінні боби (відчуття було що вони допоможуть проти диявола).Було таке ще відчуття уві сні що мені диявол щось говорив, але я намагався обдурити його і тому поки він відволікся я откапалі боби. Що було потім не пам’ятаю.

Привіт, сьогодні мені приснився сон дуже цікавий.пов’язаний з потойбічним світом.спочатку ми зі старим знайомим ходили на якийсь горище, але потім на нього стала нападати жінка яка куля золотими кулями, але тільки в темряві вона могла нападати.ці кулі залишали опіки.але Коли вони холоднішими ми їх збирали і нас потрібно було набрати якесь певне кількість, що б ми могли їх направити проти неї.(В ігри ніякі вертуально Я не граю, я молода мама) Але потім вона вбила кого то з нас.а потім мені є помічник в боротьбі з нею ми її в кінці кінців вбили.і він мені був не знайомий.він був дуже добрий і ввічливо розмовляв, але потім зізнався що він диявол.на цьому я прокинулася.Допоможіть розібратися.

Я намагалася заснути вночі, але за зап’ястя правої руки мене тримала рука. Я нікого не бачила але знала що це був нечистий, а навпаки спала моя покійна мати. Я встала почала плакати і скаржитися мамі. Мама мене накрила чимось зверху і сказала що він теж її дістає. P.S. я знала що позаду мене була моя внучка

Вітаю. Мені снився у вівторок (04.09.16) чорно-білий сон. Людина в капюшоні, обличчя не видно. Він простягав руку з темряви. І було відчуття, що сама людина демон, немов уві сні я це знала. Звучав голос, питав, чого б мені хотілося&# 8230; Я відповідала, що всього найкращого. Потім голос питав, яка буде плата&# 8230; Що відповіла не пам’ятаю. Далі я простягнула руку незнайомцеві. Долоні стикнулися і він розчинився&# 8230;. Я не думаю, що це був кошмар, бо страшно зовсім не було. Можливо, цей сон щось значить?

Вітаю. Приснився ангел дівчина дуже красива я з неі розмовляла не пам’ятаю про що&# 8230;&# 8230; Я у неї питаю &# 187; диявола ж немає?&# 187; і вона каже диявольський ГОЛОСОМ &# 8230;. Я розумію що говорить сам диявол&# 187; Чому ти так думаєш?&# 187; Сон приснився з четверга на п’ятницю із 13 на 14 жовтня. Я дуже злякалася відразу прокинулася&# 8230;.. Було дуже страшно. Приснився сон з 6 до 7 ранку, приблизно в цей час. Допоможіть розтлумачити сон. спасибі.

бачила цієї ночі тата з церкви який втілився в диявола, я хотіла втекти але не могла і якийсь хлопчик який мені подобався намагався мені допомогти, і на ранок у мене піднялася температура, може це як то пов’язано бути? і до чого взагалі цей сон

Ну моя квартира на 4 поверсі!він дивився в моє вікно!! Потім щось відбувалося і я запитав! Може станемо родичами??він був проти

Диявол був не такий як показують його на картинках, у нього було тіло людини і обличчя козла, він стояв в дали з темряви я бачила його силует. Поруч з ним знаходився хтось ще я не могла розгледіти його. Диявол говорив що то йому, а після показав на мене пальцем.Мені стало важко дихати, я почала тікати. Коли я бігла я бачила по всюди дерева і туман.Оглядаючись назад я помічала що Диявол пріблежаеться до мене.сон закінчився

дияволка сиділа зверху на чоловіка. чоловік спав на спині. у неї світилися очі. я намагалася її бити, відбивати від чоловіка. я намагалася врятувати його від неї. але у мене не вистачило сил. сон закінчився. у мене були мурашки по всьому тілу. як ніби цей сон був наяву.

Здрастуй, мені приснився червоний диявол. Вже 3 день підрив, з чим це пов’язано. Вона намагався мене, вбити, але в цей момент я прокидаюся

Мені наснилася ворожка, яка передбачила, що 11 листопада моє життя зміниться.Пізніше я перенеслася в якусь будівлю, ніби як бібліотека, в якому було три людини: я бібліотекар і сам диявол в обличчя людини якого я знаю і який мені подобатися.За словами цієї бібліотекарки я і дізналася, що він диявол.Пізніше я знову переношуся кудись.Ніби як у мене весілля, але я збігаю з іншим хлопцем з неї.Я розумію, що це мій чоловік і все..сон обривається

Сон був такий: я з &# 171; дияволом&# 187; в образі людини (у нього були зелені волосся) йду з якоїсь річці з сильною течією з гірки, він застряє в глині, мене забирає вниз, я лечу і намагаюся загальмувати ногами, пролітав повз двох хлопців, один говорить &# 171; ось, така тобі потрібна&# 187 ;, я пролітав далі, падаю в якийсь поглиблення (куди спадає річка). Мене звідти витягують ці два хлопця, Потім почало темніти і ми пішли на верх, щоб витягнути мого &# 171; друга&# 187;. До нас приєдналася якась дівчина (вона була з ними). Ми йшли по стежці, так само на початку шляху було како-то дерево (на кшталт дуб). Далі ми вже дійшли, я побачила його лежачим у воді під плином, почала витягати, на ньому була мотузка (як ласо), я його витягла волосся поміняли колір на тьмяно-брюнетовий. Він майже відразу прокинувся. Ми його витягли і почули пісні на вершині пагорба, там був великий будинок, за ним був вогонь і безліч людей співали. Хтось щось запитав і я сказала &# 171; це сатаністи&# 187;. На цьому моменті я прокинулася.

Почався сон з того, що опинилася я в лісі.
Я була сильно налякана, тому вирішила вибратися з нього, і пішла вперед. Йшла я дуже довго, при собі у мене не було чого, і навіть телефону.
В кінцевому підсумку, дійшла я до якогось старого будинку, будинок був з дерева, вікна забиті, але крізь дошки було видно світло.
Я зважилася зайти в будинок, і я зайшла в нього.На кріслі хтось сидів, з боків стирчали роги. Коли крісло повернулося, я побачила диявола. Я пам’ятаю що дуже сильно злякалася, хотіла втекти, але його погляд пронизував мене, і я не могла навіть пальцем поворухнути.Я стала задавати йому питання&# 8230; Але що це були за питання я не пам’ятаю, і більшу частину сну забула&# 8230;
На цьому моменті я і прокинулася.

Сниться мені, що я йду зі своїм батьком і його другом по кладовищу і ми бачимо склеп, де
плити скопані. І я йду їх поставити на місце. Мій батько мене застерігає, що б я був обережний, тому-що там літає сутність. Але я все одно йду і відчуваю як в мою спину входить дух. Я йому пручаюся і намагаюся його відштовхнути, але дух все одно входить і мені стає дуже тепло. Все я прокинувся

диявол з’явився на якомусь полі почав йти до мене я перетворився в те і отн розтерялся коли я зник з очей потім я опинився з ним в своїй кімнаті було темно і я впав і моя душа впала крізь землю але я відеол через неї все він розвернулся і почав йти і все я просгулся

Моя колишня подруга, найкраща, з якої ми були дуже близькі, почала себе дивно вести, і періодично у неї чорніли очі і вона відводила людей в поле (город) що то показати, і коли вони поверталися, теж були заражені як і вона. Вона залазила двох дітей, моїх племінниць, і вони почали поводитися як демони, бігати, стрибати, сміятися страшним голосом
І потім, ми збиралися всі на відпочинок, в Грецію, з хлопцем моєї подруги, але вона різко почала мене тягнути в город, і я розуміла що вона хоче мене заразити. І потім я почала виганяти бісів з маленьких племінниць, дуже сильно бити їх, але у відповідь вони сміялися страшним голосом, до тих пір, поки не відключилися

Я сиділа з бабусею на дивані . бабуся взєли якусь книгу і мені сказала будемо викликати бога і щоб я повторювала за нею.ну я і стала повторювати .потім дивлюся на підлозі як яскравий промінь сонця і потім з’являється бог . він до мене підійшов, а це був не бог, а якась дівчина з червоними очима.вона стала поруч зі мною .я стала згадувати бажання, коли я говорила бажання, вона мені нахилялася, і я її цілувала в щічку, коли я запитала її, ти підеш, вона мені сказала що немає . ось вона мене всю ніч приследовать

Наснилося що я з дитиною в будинку один, всюди горить світло а я дуже сильно боюсь. Дитина захотіла в туалеті, я її Попрас потерпіти до ранку, вона мені каже що ти боїшся, все буде добре. Я вийшла з нею на вулицю, у нас туалет на вулиці, але вона не пішла в туалет а зади будинку, а тут диявол в переди будинку. Я стала сильно кричати. І чоловік мене розбудив.

Я був в кімнаті зі своїми друзями.Після того, як я підійшов до вікна, де побачив багато білих зайців великого розміру, я опинився на підлозі живіт вниз.повернувшись, я побачив диявола, який встромляв в мене безліч ножів.сон закінчився тим, що я йому показав зупинитися, посое чого я глибоко зітхнув і прокинувся.

була ніч.Я з друзями сидів у кімнаті.Після чого, я підійшов до вікна і побачив там багато білосніжно білих зайців великого розміру.Вони сиділи, як солдати на варті.після я опинився на підлозі в лежачому положенні животом вниз.Піднявши голову і обернувшись назад, я уліцезрел диявола, який встромив в мене багато ножів, які накреслили коло.Диявол був кремезної статури, червоний, з двома рогами, один з яких був наполовину зламаний, і хвіст.Після я то-ли помер, то-ли просто впав в оморк, але коли моя голова стикнулася з підлогою, я прокинувся.

Під час молитви людей під церковну музику, я почав перетворюватися в диявола і починаю танцювати як ненормальний, стрибаючи по всій кімнаті, тремтячи і закочуючи очі і кричав ще

уві сні підвальне приміщення, за типом метро, ​​кохана людина був поруч і тіло схоже на людину з цапиною головою.здавалося, що він мертвий, але він подивився на мене і я прокинувся

Здраствуйте. це було настільки правдівоподобно що я до сих пір в шоці. Я бачив що в мене вселився що щось нечисте і це нечисте підняло мене в повітря, я не міг нічого робити проти цього, але при цьому це чітко було як в реальності. це вже напевно третій раз коли я бачу цей сон, і у мене з’являються дуже не гарна почуття після цього. Буду вдячний якщо зможете надати хоч найменшу допомогу

Мені довелося що в мене вселяетсч демон, але я чиню опір йому . демон вселився в мене після моєї собаки, я її рятувала, і вийшовши з собаки демон вселився в мене

Буквально півгодини тому мені приснився страшний сон. Не буду тягнути відразу почну. Отже сидів я вдома працював в комп’ютері. Будинки були всі мої брати моя мама. Поруч зі мною були мої брати. Потім через якийсь час ми почали сперечатися з приводу роботи в комп’ютері (в житті я не маю ні яке діло з комп’ютером). І раптом все завмерли. Всі почали лякатися, деякі кричали від страху. Спочатку я не зрозумів. Потім я побачив диявола сидить зліва від мене в дали 3 4 метрів. Всі сильно злякалися побачивши цю сатану. Він був одягнений в якусь середньовічний одяг, у нього були роги. Він просидів там де то 15 секунда і раптово зник. Чесно кажучи, я сильно злякався. Будь ласка допоможіть мені витлумачити цей дивний сон. І хочу ще додати що мені кожен день знятися дивний сни навіть коли я сплю.

Мені наснилося, що ми з дияволом сидимо на дивані і знайомимося. Мені було не страшно, він при цьому чемно усміхався мені.

здрастуйте, мені дуже часто уві сні сниться Диявол, з самого дитинства. він не злий до мене, завжди турботливий, і сниться він в блике чоловіки, красивого. якщо раніше він просто говорив що завжди поруч, то тепер він сказав що любить мене. що готовий заради мене на багато. уві сні я чомусь я вмирала, але він прийшов до мене і сказав що хоче щоб жила. він змінив мою зовнішність, мої карі очі стали синіми, волосся стали довгими і чорними. він подарував мені будинок мрії, подарував багато дорогих речей, і домагався моєї любові. а після я здалася. і з того моменту я знала що він любить мене, а я його. після він у будував мене на роботу, я стала начальницею. чоловіки які звертали на мене увагу вмирали дивною смертю, або пропадали. поясніть мені будь ласка що це може означати?

На початку сну я був з рідними. Але мене переслідував диявол. Я рятував рідних, але диявол став керувати мною і знищив багато людей таким способом: Я злетів і променями лазера (не пам’ятаю точно з якої частини тіла лазери йшли) знищив їх. Пізніше після деякого часу розмови на станції метро я з рідними пішов в кафе, але там диявол теж знайшов мене. Так, як я не вмію водити машину, а ми приїхали на двох машинах, то я сів в машину, якою керував мій тато. І коли ми виїжджали звідти мене розбудив будильник.

Наснилося, що їхала на машині від диявола, спочатку думала кому-небудь подзвонити, але не подзвонила т до не хотіла піддавати цю людину небезпеки. У підсумку він наздогнав мене, сів в машину, він був гарний чоловік, у мене зголосилися до нього почуття, і було відчуття що ми вже з ним знайомі давно. Я доторкнулася до його руки, ніжно і мені хотілося ще, в результаті я просто обняла його і мені було дуже приємно, потім пішов поцілунок, а потім секс. В реальності у мене є хлопець, тільки я зараз вирішую або мириться з ним, і під з юне я картала себе, що зраджую йому. Зараз таке приємне відчуття на душі, особливо пам’ятається дотик наших рук. Що все це означає?

ніби як на мене напустили руку диявола, прийняла потім образ змії..я з нею &# 8212; рукою-змією боролася, відчуваючи її силу і кричачи-господи допоможи-хрестила змію-диявола і проганяла її і в підсумку вона зникла

Наснилося НЕЧЕСТЬ В КВАРТИРІ У ЯКІЙ ЖИВЕМО, ПОТІМ покликати панотця І ВІН ОСВЯТИВ ВСЕ І ВОНИ ЗНИКЛИ І ЧИ затамувавши

Приснився диявол був з крилами весь червоний навколо нього було все біле і воно поступово ставало червоним диявола бачив дуже чітко якщо це чимось допоможе

я сиділа з дівчатами на кухні, потім ми почали вчити танець (до свята) і Марі запропонувала нам заклик, але ми відмовилися. Раптом все девчонки без почуттів впали на підлогу і Марі сказала мені:&# 187; Дивись, я покажу тобі його частку.&# 187;
я:&# 187; частку кого?Марі не треба!&# 187;
Марі:&# 187; все буде добре.Не бійся&# 187;
Вона почала танцювати і бурмотіти щось нерозбірливе. Всі раптом раптово потемніло і мою віконну раму віднесло на повітря. щось дивне почало з’являтися за межами вікна (я не можу цього описати). пам’ятаю тільки, що воно було дуже страшне, але незабаром це початок пропадати,
все б нічого, але Марі раптом почала реготати і говорити:&# 187; Таня, посміхнися, батько прийшов&# 187;. я ніпонімающе дивлюся і з’явився дь ____.нас початок забирати вітром. Тримаючись за щось я почала молитися. але мені це не дуже допомогло, а зовсім кінцевий пункт я не дуже пам’ятаю.
очі від сну я відкрити не могла, хоча свідомість поверталося.
прошу, скажіть, що це означає?

Бачив що диявол йде на війну з людством змітаючи все на шляху, і попутно набираючи силу злими сутностями які живуть серед нас, вони його чекають і вступають в його військо, ми-люди евакуювали, і збираємося дати відсіч

Я була у своєї тітки зі своєю сестрою і найкращою подругою. Як раптом за нами став полювати диявол в образі кішки. У моїй тітки будинку жив ще один кіт, який постійно за мною ходив і кусався, але я його штовхала ногою. Моя сестра з кращого поругу пропали і я залишилася з кішкою дияволом одна. Вона почала на мене нападати, але я ногою відштовхнула її і пішла шукати свою сестру і кращу подругу. Тітка приблизно сказала де вони знаходяться і пішла прати білизну.
Насправді мені часто сниться фантастика, але диявол приснився вперше. Я не впевнена, що мій сон щось значить, але все одно спасибі.

Уві сні я зі своїми друзями гуляв і ми зайшли в темний і холодний провулок де на стіні отоброзілась тінь диявола, який махав нам рукою і дивився мені в очі

Навпроти мене стоїть істота. У нього виростають пазурі, воно рве всіх підряд, вириває кишки у людей, вигризає серця, потім воно повалило мене на підлогу. Мені страшно, я відвертаюсь, воно тримає мені руки і каже: &# 171; як ти не розумієш &# 8212; мені важливо тільки ТВОЄ ставлення до мене&# 187;

Я з кимось розмовляв на рахунок відновлення в інститут.
мені сказали, мовляв треба покликати сатану, він розбереться з усім.
Було страшно.
Ми почали з ним гру, чи то в карти, чи то в лотереях.
Прокинувся з думкою, що програв. тисне очко, не знаю що робити, допоможіть

Спочатку все було добре, ми (я і мої батьки) займалися своїми справами, але уві сні чомусь була ще моя сестра (але насправді у мене немає сестри) на перший погляд їй було років п’ять .Так ось спочатку все було добре, але раптом щось сталося і моя сестра почала поводитися якось не нормально у неї почорніли очі, а через рота потекла кров .Далі я мало, що пам’ятаю, пам’ятаю то як я сховалася і все .

Доброго дня, Тетяно! Мене звуть АСЕМ. Я сьогодні вранці, як проводила чоловіка з сином на роботу, в школу, вирішила годинку поспати, так як вночі не виспалася&# 8230;
Я сама мусульманка, уві сні в моїй спальні з дзеркало було видно страшний, весь в чорному, зі страшними очима, вони були червоними. І він мене то-ли кликав, то чи грубіянив мені, і я зі своїми молитвами Корану початку відганяти його, а він мене почав душити, тому що він не хотів щоб я читала сури з Корану, і я хотіла покликати чоловіка, всім криком його кликала, а потім я прокинулася, і так зраділа, що це був сон ! Але я відчуваю, що це не простий сон, Тетяна!?

Мені наснилася брудна вода з рибками я думала це море, потім в незнайому людину вселився біс, він мене схопив, я стала молитися, потім він вселився в дитячі капці, потім я знову стала молитися і прокинулася

Здраствуйте мені снилося розрушеніе храму и в ньом при етом перебувала вмираюча страшна бабуся в якій жив диявол

Наснилося, що я познайомилася з привабливим чоловіком і у нас повинна була відбутися весілля. Ми опинилися в величезному приміщенні розміром із стадіон. Цей чоловік виявився королем дияволів, а я його нареченою. Йшли приготування до весілля. Дияволи танцювали на сцені. Вони були одягнені в білі і чорні одягу. На все це було дуже красиво дивитися. Сон взагалі був кольоровий і в приємних тонах. Від сну були якісь позитивні емоції. Але в кінці сну я була розгублена, т.до. не знала як мені поступити. З одного боку я була залучена всім цим процесом, але з іншого боку я думала, що він все таки диявол. На одній з трибун сиділа моя дочка і залучених спілкувалася з іншими дітьми. Я була від неї далеко і не знала як її забрати звідти. Сон так і закінчився моєю розгубленістю. Начебто все добре і красиво, але тим не менше я не знаю Чи далі піду заміж і як забрати дитину.

Пам’ятаю, що в підвішеному стані над ліжком, та сама Мерилін Керро з битви екстрасенсів шепоче якісь незрозумілі слова, у вигляді заклинання, при цьому я не можу навіть поворухнутися. З її слів пам’ятаю слово &# 171; матофа&# 187; начебто, і вона повторює його часто і раптом в мене намагається вселитися жахлива сутність, в результаті їй це вдалося, і у мене з’являється неприродне гарчання і дикий регіт. Я намагаюся чинити опір, і в цей час я знову стаю нормальним, так триває кілька разів. В результаті прокидаюся від стусана дружини, т. до. я смикався і гарчав уві сні. Після я засинаю, і знову потрапляю в цей сон. Теж темне приміщення. Тут з’являється дочка я злякано кажу, ось це ім’я &# 171; матофа&# 187; або щось в цьому роді. З’являється ця сутність і вселяється в дочку, я підбіг до неї і почав витрушувати з неї цю сутність кричачи &# 171; залиш її&# 187 ;, зрозумівши, що ні-чого не допомагає, взяв її за барки і на чал кричати їй &# 171; як твоє ім’я&# 187; декілька разів. Тут і проявилася ця сутність, я почав молиться, щоб вона залишила доньку в спокої. Мені з трудом це вдавалося так як час від часу у мене виявлялося знову це гарчання і сміх. Знову я прокинувся від стусана дружини. Потім довго не міг заснути і намагався думати про хороше. Вранці я прокинувся як вичавлений лимон. Прошу вибачення граматичні помилки.

Мені наснилося, що моя тітка виганяє з мене щось я лежу на ліжку кричу мене всю корчить і раптом мутніє в очах мимо пропливає образ злий бабусі і відразу стає так легко на душі

а уві сні дивилася фотографії дитини з тренером і тренер була чорною але коли я зрозуміла що тренет робить фотографії і що це за чорна фігура картинка різко змінилася і чорна фігура схопилася на чорного коня і поскокала в мою сторону у нього була чорна голова і блестяшіе очі і я різко злякалася і прокинулася

Доброго дня! Мені наснилося, що я в кімнаті (по сну це моя кімната, а так бачу її вперше), на дивані сидить сіре кошеня і я знаю, що це диявол. Починаю його душити, бити і намагатися вбити, але йому все одно, постійно тримаю його в руках, щоб не втік, а коли починаю читати молитву Отче наш, то очі його стають нереально злими і диявольськими. Потім приходить чоловік, я йому розповідаю, чому б’ю кошеня і сон закінчується

Диявол запитав, чи хочу я все змінити, і я погодилася, після чого у мене розширилися зіниці і все навколо загуло

Приснився диявол в образі чоловіка, який гнався за мною, а я намагалася втекти. Наздогнав і вкусив за руку.
Немовля в ліжечку з обличчям диявола.

доброго ранку. мені сьогодні вночі наснився сатана в образі сімейної літньої пари дає гроші. я його прогнав плюнувши йому в око.

мені приснився диявол який спочатку лякав мене а потім напав все це відбувалося в моїй квартирі вночі

наснилося норм взагалі від душі душевно в душу. АУЕ деталей немає, але ви тримайтеся там, всього доброго гарного настрою і удачі

здраствуйте ! Приснився мені цей сон сьогодні під ранок . Уві сні я чула як хтось мене кличе, переді мною було дзеркало в якому я бачила себе і я розговарівала зі своїм відображенням, але я (в дзеркалі) &# 8212; насправді був диявол він сам мені це сказала і він мені говорив що б я Йшла до нього, що я щось повинна зробити і прийти до нього, що мені немає сенсу жити і перебувати в цьому світі . ВІН мене підштовхував можна сказати як на суїцид та й мені самій цього захотілося, обірвався сон на тому що я мало не наклала на себе руки і не пішла разом з ним до нього, в інший світ .
АЛЕ ось у чому ще справа два дні тому моїй мамі приснився сон що я пішла на сповідь до церкви і розказав все це священикові, він почав говорити що я дуже поганий дитина і т.д і тоді я розплакалася, після цієї сповіді я повісилася . так як мені здається ці два сни збігаються . Але чому і мені і моїй мамі приснилося що диявол хоче мене забрати до себе ? Притому що він мені пропонує суїцид, та й мені самій чому то це хочеться .

Привіт, мені приснилося що диявол що то робив над моїм животом і йшов яскраве світло.Я не могла пошевіліться і крикнути.Потім я прокинулася від того, що намагалася закричати.

В церкви проводив службу диявол в одіянні священика.І ікони були не зовсім &# 171; праведними&# 187;.Але агресії або якогось переляку я не відчувала.Він підходив до людей в церкви, але я залишалася осторонь.

Я нібито лежу на дивані в якійсь маленькій кімнаті, поряд з балконом, знаючи що на балконі є ще людина якого я сама покликала в квартиру, що то починають на балконі. На вулиці ніч, я збираюся спати, думаючи що він доробить всі ці справи і піде. Далі у мене задзвонив телефон, я беру трубку і там голос мого колишнього хлопця, з яким я не бачилася багато часу. Він каже &# 171; відкрий мені двері, я прийшов&# 187;
Я відкрила двері і так само лягла. Він ліг зі мною. І у нас зав’язалася розмова, він говорив &# 171; більше цього не буде, на 3 місяці це вже не повториться&# 187;. Після цього з балкона виходить та сама людина. Обличчя в нього було дуже страшним, нелюдським. Голос був дуже грубим, хрипким. Він підходить до ліжка, і починає говорити &# 171; я зробив все що ти просила, тепер я перейду на вас&# 187;. Я починаю кричати &# 171; йди звідси&# 187;. він продовжує &# 171; немає, я не піду, ти ж сама мене покликала, мене важко буде звідси вигнати&# 187; він нахилився над ліжком обличчям до мого обличчя, і почав махати рукою в якій що то було, який то предмет, який мене дуже лякав. Я звертаюся вже до свого колишнього хлопця, &# 171; прибери його звідси, виведи, прошу тебе&# 187;. Отримуючи у відповідь &# 171; я не буду цього робити, ти ж його сама покликала, тепер страшно?&# 187; Я зірвався з ліжка, той незнайомець стоїть за моєю спиною, а я дивлюся на хлопця. Обличчя в нього стало таким же як і у того &# 171; риса&# 187;. І вони починають мені говорити &# 171; ти ж знала що так буде, ми тепер завжди будемо в твоєму житті, ти від нас не позбудешся&# 187;. І я падаю на підлогу. Вони встали на до мною що то примовляючи.
І я прокинулася

диявол сидів у кріслі, я запитала, навіщо він прийшов, він відповів.що прийшов забрати мою душу, яку хтось продав натомість &# 8230; незнаю за що, за тиждень до цього було бачення, як чорти скачуть на моєму ліжку.

БУВ диявол на тому городе де колись померло НЕ своєю смертю много людей, но Щось сталося и в мене залишилось моє Тіло но не моя голова, а голова того демона.весь час я Хотіла померти а потім пробував кідаті під машину людей. піщніше мене шукать но там ще булу вродлива білява дівчина. я зрозуміла что я можу підніматісь в Повітря та ставаті не бачимо но та дівчина відчувала де я.я не знаю чи мене нашли ті люди Які Шукало.

здрастуйте, мені тиждень тому приснився демон з рогами жовтий з посмішкою, я уві сні його не злякалася, прокинулася, тутже знову закрила очі і він знову мені наснився, що це може означати?

Вітаю! Приснився сьогодні сон, я була вдома не одна, з сестрою і подругою, бабуся і дідусь.
Ми сиділи за столом і раптом різко з вікна з’являється диявол, він був величезний, він нас лякав і потім він схопив мою маму і пішов, я пам’ятаю, що ми чекали його приходу ще раз, але ми уві сні чомусь вирішили, що потрібно сховатися від нього коли він прийде ще раз, потім ми сиділи на балконі і чули як він наближається і я чомусь втекла в кімнату, але я не встигла добре сховатися, але страх був страшний і я сховалася ь за шторою, а всі інші залишилися на балконі, але він їх не помітив, я прокинулася з моторошним страхом, аж шию зводило.
Потім я заснула ще раз і я зрозуміла, що спочатку всі дії з дияволом проходили в моїй квартирі, а потім, коли я заснула ще раз, я опинилася з усіма цими ж людьми в іншій квартирі, в квартирі бабусі .
Я і сестра сховалися в дивані, а бабуся вирішила його прогнати і встала біля вікна, тому що він приходив тільки через вікно, він прийшов почав знову нас лякати, але ми зробили вигляд, що не боїмося його.
Через якийсь час я підійшла до нього і запропонувала йому для чогось грати в хованки, він погодився і посміхався, більше нас не лякав і пішов від нас.
Але ще уривками пам’ятаю, що останній раз він прийшов не просто так, що йому хтось сказав, що ми начебто проти нього або щось таке, ну в загальному він прийшов останній раз розбиратися з нами. І бабуся сказала, що йому набрехали і ось після того як він пограв з нами і пішов .
В кінці мого сну, я бачила як він вбиває того, хто йому йому набрехав

мені наснився сон. Я стою з якоюсь дівчинкою на вулиці і мені кажуть біжи, вона мене тягне, ми починаємо бігти, я обертаюся і бачу натовп людей від якої ми біжимо. Забігаю в будівлю а там Діма Тригуб працює, я питаю куди мені сховатися, на що відповіли &# 171; на другий поверх&# 187;. і тут кідалаво, сходи на другий є, а другого немає. я ховаюся під сходи і питаю &# 171; від кого ми ховаємося, і тут один з групи під відповідає від подібності РІСД. Я злякалася і пішла в кінець в іншу кімнату, залізла на стіл, накрилася ковдрою.Мені сказали ти головне мовчи і не показуй страх. Через деякий час до мене підходить ще один з групи порядку і каже &# 171; Приїхав автобус, я можу взяти собою 2 людини, вибач, тебе вже не можу&# 187;. Я вибігаю бачу якийсь сарай.починається ніч. Звуки були страшні, навіть огидні.Сховалася під самим дахом сарай, але там були отвори, великі ж не було кількох палиць. Коли звуки наблизилися по максимуму я злякалася і почала бігти. За мною побігло ще кілька людей Ми зупинилися. Саша Кушнарьова горіла. Горіли саме ноги. &# 171; він прийшов&# 187; &# 8212; сказала вона. Хто він було незрозуміло поки я не побачила ЦЕ. тоді я побачила всю картину. Біля мене стояла Настя, Руня, валик, славік. Вадим тримав Сашу в якій горіли ноги, а в кінці вулиці йшов звір величезний, з копитами, сам весь волохатий, і роги в рази 2 більше чим потрібно. Він міг сам загорятися полум’ям. Хлопці побігли в одну сторону, а я на нього, вірніше через нього, мимо. Я знову забігла в аналогічний сарай, але вже в іншому місці. і сховалася. Він напав на дах і хотів дістати мене, але йому збоку завадила рись, яка бігала навколо сараю, теж хоча зжерти мене. Він спалив її в 2 рахунки. Не знаю чому він мене не вбив. Він майже дістав мене і почало світати, замість того щоб швидко зжерти мене, цей звір показав мені щось вигляді планшета і на ньому було 6 фото дівчат. той сказав вибирай. Я заплакала і вибрала одну з них. там було 5 знайомих мені дівчат і одну я не знала. / Коли я зробила вибір він розсміявся і сказав &# 171; вибір від тебе в конкретних ситуаціях може не залежить&# 187; . Звір дав мені маленького орла і додав &# 187; дивись, що з ним зроблять тепер&# 187; _ і пішов. Орел почав кричати, вже було світло. я думала нічого не сталося, поклала його. тут із землі вилізли величезні мурахи і з’їли орла одним ковтком. я почала кричати на всю вулицю нібито &# 171; що це все означає!?&# 187; Стояло 2 овечки, але вони різко пропали. Я знайшла вас, але ви вже були переодягнені, у формі і зі зброєю. почало сутеніти. хтось крикнув бігом ховатися, поруч стояла купа дров. ви все сховалися за дрова, в я попереду вас і в дровах. Трохи далі мене був Руня, Вадим і ви все за ними. Страшні звуки знову наближалися, ставали все голосніше і страшніше. І тут Руня починає пошепки кричати на мене, мовляв навіщо я сховалася попереду, адже звуки були з мого боку і забрати мене могли першої і додав &# 171; якби тут хтось інший був, ми б все вже давно втекли, а тебе шкода дуже, та й з дров ти тихо НЕ вилізеш&# 187; і тут щось мене схопило, дрова розлетілися на всі боки, я почала кричати, здригнувся і різко прокинулася.

Привіт, мені приснився сатана диявол люцефер так я зрозуміла уві сні він сидів розмовляв про щось зі мною але не погрожував, він переслідував мою подругу і намагався вселитися в неї але потім вона зникла і він став зі мною розмовляти.що це означає

Скачу на коні разом з іншими наїзниками, ми когось або щось переслідуємо. Раптово на повороті диявол на коні, замість очей чорні западини. Намагаюся відштовхнути його палицею, але кінь несе мене за поворот і я ховаюся, а далі якась нісенітниця з жирним котом.
Взагалі цей сон розповів мені мій чоловік. Це з його слів. Приснився з четверга на п’ятницю.

Наснилося що на мене і мою сім’ю нападав тигр. Все обійшлося добре, ми врятувалися. А потім замість тигра прілітела ворона, мені здавалося що в ній він, я кричала просила про допомогу. Але не особливо вірила, коли допомоги просила у ворони з’являвся вигляд людини, вона матюкалася і хрестилася. Хрестилася неправильно. В іншому моє красивий, барвистий

v kladbishe videla satanu i prodala dushu.eto bila nochyu, ya slishal golos satani i videla golix mertvecov.zdelka bila

У будинок прийшов чоловік, але я його впустила. Потім дивлюся, а він все одно проник, разом з іншим чоловіком. Я їм кажу як же так, а він мені каже: &# 171; для нас немає замків і дверей. Подивися хто це&# 187 ;, і показує мені на іншого чоловіка. А той почав на очах міняти обличчя і перетворився в диявола . І дав мені круглий жетон, схожий на металеву гудзик.

Доброго дня!
Мене приснився сон, в якому я вдома виявив якийсь дивний старий документ, він був частково російською, частково викладені англійською і частково на мові, якого я не знаю. З російської та англійської частини я зрозумів приблизну суть (суть в тому, що в ранньому дитинстві я сильно хворів і диявол уклав зі мною угоду, щоб я вижив, але (у мене є брат-близнюк) обіцяв, що прийде час-і один з нас помре) і на цьому листку було написано номер лікарні. Я позвініл туди став питати, що це таке? На що мені медсестра сказала ну ви цей папірець приведіть нам а ми подивимося, але точну адресу не хотіла давати. Я був наполегливо в з’ясування і тоді у неї трубку вихопив диявол і показав мені як все було (наша розмова з ним і &# 171; підписання документа&# 187; , Я був дуже маленьким щоб самостійно підписати документи, тому фактом угоди він вважав, що я прийняв у нього з лап напій і зробив ковток. (Важлива деталь на момент підписання диявол був в образі великого чорного кота (як в Майстрі і Маргариті), але в інших випадках в образі стереотипів, звичайний з рогами, копитами)) Розмовляючи по телефону він переніс мене до себе в приміщення і правда лікарні ) і пояснив мені, що означає смерть для одного з нас- значить у одного з нас не буде дітей і батьків буде припинено.
Іншу частину сну я намагався розірвати контракт а також не допускати підписання подібних контрактів з дітьми по всьому світу. Завершується сон тим, що я очима чергового дитини в іншій країні (розмовляли все навколо англійською + відбувалося це уві сні дитини) сиджу в кафе і диявол знову в образі кота тягне мені (іноземному дитині) напій. Я хочу взяти, але що то мене зупиняє. І все навколо починає валиться буквально на атоми, і я прокидаюся))
Растолкатель ласка)

спочатку я бігала толі танцювала з ким то в світлому схожим на ангела в роді б в саду і було багато сонця, Потім з’явився інший чоловік темному одязі і став мені пропонувати щастя і родичів і радість, якщо я виберу його. І ясний сонячний день змінився на сутінки і небо таке червоне було. Але я не сумнівалася навіть, що не піду з ним

Мені наснилося, що диявол забрав мою душу
І снилося це все на Великдень
Але я не віруюча людина і люблю сатану

Мені майже кожен день сниться Один сон однакового змісту.ніби спускається диявол і кожен раз різними видами.всіх не згадаю звичайно, але точно я запам’ятала, ніби Він спустився з небес у вигляді чорної корови з крилами і червоними очима.це було вчора.і ось як кожен раз виходить: начебто я в селі, день, світло, сонце світить, я займаюся своїми справами.і тут раптом стає різко темно, я ніби знаю що зараз станеться, забігаю додому і дивлюся у вікно, підходить до вікна наша знайома тітка з села, я вийшла, вона привіталася зі мною таким мерзенним голосом і вклонилася мені в ноги, вчепилася в мене, я злякалася, почала її відштовхувати від себе і мені ще допоміг мій брат, затягнув мене додому, двері замкнули і я прокинулася.щось мені вже страшно стає.що це взагалі означає?

Ну&# 8230; Я сам ще вчуся&# 8230; Сьогодні вночі наснився дивний сон&# 8230; Я і ще якась група священиків прийшли в будинок де жила дівчинка якою володіє диявол&# 8230; Я помітив двері. Вона через свердловину в двері дивиться на мене і потихеньку відкриває рот. Очі в неї були повністю чорні. Я відкрив ще трохи. Вона почала верещати з ультра звуком. Потім, я забігаю до неї в кімнату і кидаю в неї золотий хрест

Вітаю! Мені наснилося, що хлопця переслідує нечиста сила, а цей хлопець-це я і є (в реальному житті я дівчина). Диявол зі своєю свитою (всього їх було п’ятеро) в образі людей (Диявол був чоловіком) переслідували мене протягом якогось часу мого життя. Спочатку я тікав, а потім зрозуміла, що безглуздо тікати, треба йти назустріч небезпеці і покінчити з цим. В якійсь квартирі вони наздогнали мене і нападали, але я протистояла і врешті-решт дала відсіч. Вибігла на вулицю (уві сні я була хлопцем в окулярах весь час) і пішла по дорозі, він з почтом хотіли мене наздогнати, але в якийсь момент на мене зійшов зверху яскравий сліпучий світло і Бог забрав мене в Рай. Ця історія закінчилася. Далі я жила вже іншим життям і була дівчиною, почалося те ж саме, переслідування з боку Диявольською сили. Мені раніше снилося, що мене переслідує Диявол, але не цілою свитою і не так, а більше спостерігав.А відразу після цього наснилося як наяву, що називається, сон уві сні). Наснилося, що я одна в квартирі, лежу і темно, чутно шум на кухні. Я встаю, включаю світло і телевізор. Потім прокидаюся, виявляється це був сон і я не включала світло. Знову темно і шум. Хто-то з кухні просувається в кімнату і коли хтось майже зайшов, я не побачила, але почула шум біля дверей. Я різко прокинулася. Добре, що поруч спав чоловік. Було моторошно, ніби наяву. Буду порада, якщо прокоментируйте мій дивний сон. Заздалегідь дякую!

Ну спочатку було так: я йшов до людини (важливого) і в один момент я знаходжуся вже в туалеті (своєму, в квартирі) І я починаю різко вставати і відчуваю, що йде кров (З рота, носа, очей, вух) і тут вид ззаду: на спині я побачив дуже дивний знак, схожий на сатанинський, і він кровоточив (як ніби тільки що зроблений).І оп, я знову вже йду до важливого людині.

Приснився сон що я їхав з друзями на автобусі був поворот направо різкий такий поворот.Ми як почали повертати і я зліва побачив через вікно дівчина сидить з ножем в руці.Я вирішив вийти з автобуса і підійти до неї.Був я один як я зрозумів що друзі поїхали на автобусі.Ось я підійшов до неї і питаю я можу чимось допомогти дівчина відповіла немає.І тут я дивлюся майже зовсім поруч чоловік йде і впав він просто.Я підбіг запитав як ви що ви звідки ви що з вами сталося вам допомогти і я реально розумів що я повинен допомогти людині.І спостерігаючи за дівчиною так скажемо поглядаючи на неї.Я почав питати що з вами як ви себе почуваєте і куди прямували і звідки і де взагалі живете.І я повернувся щоб подивитися на дівчину і дивлюся її немає лежить тільки чим на її місці.Я підійшов узявши чим в руку і дивлюся вона зверху наче нібито маленького містка але цей місток від мене відразу ж і в висоту 0.5-1 метра.І дівчина на ній стояла і я запитав як ти вибралася звідти.А там де вона сиділа просто как-будто магією або чим накрите що вона не могла вийти напевно.І вона відповіла мені.Мені допоміг чим вибратися.І я просто взагалі не зрозумів глянув на чим і підняв очі на дівчину а у дівчини очі бірюзові і чорний зіницю як у демона.Я встав на цей місток і дізнався що це Диявол або демон або нечисть і т.д.І я зрозумів що я нічого не боюся бо зі мною Бог.Я не знав як робити що і як допомогти людині позбутися від погано духу і т.д.Я просто став сказав Господи забери у мене то що в моїх руках (це чим).Я зрозумів на моїй долоні вже не було нічого.І я знаю що переді мною і хто.Я просто почав молитися просити Бога щоб він прибрав нечистого духа від дівчини і наповнив своїм духом святим, радістю і добротою щоб Бог простив всі дівчата гріхи і її вчинки.Щоб він зцілив її і дав все їй що може дати.Після цього дівчину початку сказати так трести і вона піднявши голову в верх в сторону неба і почала кричати так я зрозумівши що Бог очищає її від усього лихого.Почав ще молитися дівчина впавши відразу через кілька секунд піднялася вже з посмішкою і радістю.Я подякувавши Бога.І побіг до чоловіка питати як що.А він був сліпий взагалі.Очі у нього були закриті взагалі не бачив взагалі нічого.І я його запитав звідки ви і де ви живете він відповів я не знаю.А я йому кажу ну скажіть що-небудь де ви проживаєте що-небудь скажіть.І він відповів вулиця Центральна.І я зрозумів що є така вулиця в моєму районі.І мене як ніби різко в ступор завело не знав що сказати як зрозуміти і т.д.Я обернувся стояла та дівчина я підійшов до неї сказав тобі добре і у тебе все добре.Вона відповіла так з посмішкою вона була порада дуже.Я їй сказав йди туди куди хотіла йти.Я не знаю на навчання їй треба було або додому їхати я не знав.Я відповів їй З Богом.І вона пішла.Я підійшов до чоловіка і просто почав за нього молитися.Він почав піднімати голову і я подивившись на нього очі і побачивши знову демонічні очі у нього я не зрозумів якого кольору і що я просто був в шоці я знав що у нього закриті очі тому що він сказав що сліпий він.Він реально був сліпий.Я почав молитися і дивлюся.Бог його очищає від поганого духу і від всього поганого.І почав просити Бога.Господи наповни його духом святим і дай йому те що йому потрібно.І я почав дивитися як він прийшов в себе людина.Почав говорити мені диявольським голосом щось але я не чув я просто за людину молився і я почав відчувати людини як його починає трести що Бог його очищає від нечистого духа і т.д.І я розуміючи що під час молитви людини просто відключила і я Подякувавши Богові за все що він зі мною і допоміг мені цим людям дати від все найдобріше і щасливе, радісне і зцілення дівчині і чоловікові.Чоловік прийшов до тями і я запитав у нього як ви.Чоловік відповів сказав все добре і він сказав що у мене все чудово що я так ніколи не відчував таке відчуття в собі.Я був дуже раду Богу за підтримку мені і допомогу іншим людям.Після цього я сказав чоловікові ступайте раніше куди ви хотіли йти з вами Бог і все у вас буде добре.І чоловік пішов.І я прокинувся відразу ж.Просто дайте відповідь що це погано чи добре що диявол у мене уві сні.Розкажіть буду заздалегідь вдячний вам.

Мені наснилося, що я на роботі .Іду по коридору.У цей момент я відчула дотик і почула незрозумілий шепіт.Потім звук став більш чітким і це були слова-Ти моя.Оглянувшись побачила чорні.злегка розмиті фігури. намагалася втекти.але тіло наче скували.Я прокинулась. Але дотик відчувала ще хвилин п’ять.Раніше (в молодості я часто бачила віщі сни про своїх знайомих (вони завжди збувалися).Я намагалася попереджати людей. Це було з понеділка, на вівторок.Після сорока років це припинилося. І ось тепер все так явно.Але до чого це?Зрозуміти не можу

Я знаходився в кімнаті в якій був на кшталт вівтар, були люди я чомусь вважав що це сатаністи. Я намагався їх переконати в неіснування диявола, я говорив що Бога немає значить і диявола теж і раптом мене наче вдарило струмом і в очах потемніло і я побачив погляд з темряви, зловісний. Я не міг вимовити не слова, лише під кінець я просив вибачення у господа і прокинувся. З тих пір, я бачу цей погляд коли закриваю на довго очі.

Вітаю! Спочатку він був в образі Чорного козла а потім у вигляді горілка, потім в образі дитини і я з ним билася і в підсумку вбила цю дитину. Рассталкуйте ласка

Привіт мені вже кілька разів сниться зрозумілі сни і пов’язані вони тільки тим, що мого хлопця стає двоє. І все це відбувається в душі, мц миємося, а потім він йде і заходить знову, але сухий, починається невеличкий діалог в якому він говорить, що не мився зі мною і в цей момент вимикається світло, я повертаю голову в бік дзеркала, а там Люцифер, і потім я ні кричу, нічого. Просто темрява, при цьому я не прокидаюся.

Привіт, мені приснився сон диявол, високий як людина, з сивиною і чорними зубами, ніби він гладить мене по спині!до чого це?

Добрий день, приснився сон в якому дівчина, яка мені подобається, назвала мене демоном сатани, хотілося б дізнатися що це означає

Наснилося що, я в маминій квартирі. Стою в спальні і почула шум. Пішла подивитися на кухню, чого там таке. І бачу в прочинені стулку залізла рука і намагається знайти ручку, щоб відкрити і залізти. Підходжу ближче у вікні завис чоловік. Я дивлюся йому в очі починаю кричати &# 187; прибери руку, а то поліцію викликом&# 187;. Але голоси свого не чую. І розумію що, це не чоловік, а диявол у вигляді. Дивиться мені в очі і мовчить. Я знову кричу і немає голосу. Я йому руку вікном притиснула і знову як могла прокричала, а голосу нема. У мене було страху. Він мене не спокусив абсолютно. Я впевнена була що, його треба прогнати. Ну в обземь руку він не прибирав і я взяла і вікно закрила щільно (притиснувши йому руку). Він не ізменілчя в обличчі зовсім. І я прокинулася. трохи іспуганни. Але ніби як я перемогла його.(Відчуття такі).

Наснилося ніби до мене в гаманець підкинули ікону, дуже схожу на диявольську, і пішла чорна смуга в житті

передвесільні моменти. 2 дівчини зібралися кудись. Я пішов з ними. Зайшли в ліфт і їдемо. Вони повернені до мене . Нараз з’являється диявол в білому костюмі, схожий на людину. Я хочу дещо сказати. Але не можу. І він на мене дивиться і показує пальцем, тихо, не говори. Пам’ятається ще, що говорилося про передвесільних ворожіннях і мовляв вони називалися раніше ведомкі.

Мені приснився диявол.
У нього було своє військо і була війна, де я намагалася його вбити. Але потім він зник. У йшов через якийсь таємний тунель, а я не могла знайти його. І від цього мені було дуже погано.
Виявилося, що він через занедбані підвали спустився вниз і зробив там маленький пекло, і з собою туди забрав кілька людей. Мені було все одно де бути: над землі або під землею, аби знайти.
Я спустилася, знайшла його, обняла і більше не хотіла ніколи відпускати. Причому коли він був поруч зі мною, він не був дияволом, це була лише формальність.
Подібний сон мені сниться не перший раз.
Дуже давно мені снилося, що він врятував мене, я вийшла за нього заміж, і народила йому сина. Причому була дуже щаслива.

Наснилася дівчаток а з блискучими сіро-блакитними очима. Я точно знала, що це сатана. Говорила про це якійсь жінці, нота мн е не вірила. Тоді я схопила дівчинку за грулкі і стала вимагати, щоб вона зізналася в тому, що вона сатана. Я крічалаі трясла ще, вона дивилася Намені своїми блискучими очима імолчала. У якийсь момент її очі блиснули яскравіше і як би збиралася зізнатися, але в цей момент я прокинулася. Що це може означати?

Я заходжу в свою кімнату, але хтось закриває переді мною двері, я відчуваю, що це Він (сатана). Я його не бачу, але відчуваю. Потім я з силою штовхають двері, хапаю свічку, надягаю мусульманське кільце і починаю висвітлювати всі кути свічкою. Всі.

Диявол уві сні пропонував мені безсмертя. Сказав що потрібно прибрати один зуб і висмикнув його легко а на цьому місці одразу ж виріс новий. У мене як раз в реальності в цьому місці де він вирвав зуб дуже боліла ясна і утворилася шишка. Сказав що потрібно пройти кілька етапів щоб стати безсмертним.

Я з однокласниками поїхала в замок Сатани, там відбувалося багато паронормальних. Йшов дощ, дув сильний вітер. З невідомих причин двері Резго відкривалася і закривалася

Мені снилося 3 сну, так як від двох перших я прокидалася в жаху. Перший сон був про те, що я поступила в нашь технікум, але не на ту професію, яку ми з подругою хотіли йти. Вона відмовилася від навчання і в результаті не куди не пішла. Я вирішила спробувати повчитися. Але вчитися довелося з одними хлопцями і наді мною все через це сміялися. І тоді на другий день навчання я вирішила більше не ходити туди. Я прийшла до свого дому, але він був наче після пожежі і весь розвалений. Не до батьків не до друзів я не могла додзвонитися. Стояв спекотний літній день. До мене з нема звідки підійшла ззаду молодша двоюрідна сестра. Вона мило посміхалася і покликала мене з собою на площу. Я знайшла в партиеле нормальну суму грошей і погодилася з їй піти. Половина площі була залита бірюзовою водою з жовтим відтінком по краях. Там була глибина в мій повний зріст. Ми обійшли будинок культури ззаду і опинилися у атракціонів. Нікого з людей в місті не було. До нас тільки підійшов якийсь чоловік нагадує Слендера, тільки з руками як у людини в ковбойському капелюсі, і з кривавою, розрізаної посмішкою і гострими зубами, але ми його не налякалися. Я не пам’ятаю що він питав у нас, але він прийняв нас обох за маленьких дітей. Нам було приємно з ним спілкуватися, після він дав нам по чорній сосачке, а сам почав курити давні, товсті, такі великі і коричневі сигари. І тоді ми вирішили бігти від його, але виходу, крім як через цей так би мовити потоп, у нас більше не було і ми обидві побігли до води ми побачили як він зняв з себе кофту. У його був просто чудовий прес і татуеровкі на правому боці з якими то закаурькамі і написами, після чого ми побачили його очі. Вони були повністю білі з чорною смугою всередині. Він почав кричати куди ми зібралися і поплив за нами. Було дуже важко плисти від його не дивлячись на те що ця калюжа, так би мовити, була по ширині не великий. Тоді я побачила повз плаваючу, дуже дорогу пляшку койняка або вина чи. Точно не знаю. Але я вхопилася за її і мене з вакой швидко винесло течією від туди на Покровку. Ми почали бігти і тут перед нами за секунду виник він без капелюха з якою то тростиною. Палиця впала, а він почав говорити що не куди нас не пустить. Він почав махати руками. Сестра сховалася за мене, а я почала битися з ним після чого він зник і сон скінчився, але все одно було страшно

Чекала чоловіка з роботи. Займалася домашніми справами. Зайшла в будинок, його немає. Вирішила подзвонити йому. Беру телефон в руки, а там 75 пропущених дзвінків від різних людей. Я здивувалася тому, що вони дзвонили. Пізніше я зрозуміла що вони хотіли мені повідомити. Все це відбувається не там де я живу, а в в будинку мого дитинства, в будинку батьків. Але я їх не бачила. Я переглядаю телефон і одночасно виходжу на вулицю. А на вулиці дуже багато людей стоять в заціпенінні і в жаху, в шоці. Дивляться на мене і хочуть мені сказати що то. Я питаю що трапилося, а вони мені кажуть, що мого чоловіка відвіз диявол. Потім знайшовся чоловік у віці, що щось на зразок адвоката. Він допоміг мені знайти чоловіка. Знайшли ми його в тюрмі. Він допоміг мені його викрасти звідти. Ми втрьох вибігаємо з в’язниці, сідаємо в таксі і починаємо їхати, а я не можу закрити двері заважають руки маленького мусульманського хлопчика. Його мати намагається прибрати його від машини. І тут я прокидаюся.

Спочатку снилося, що горить дах будинку моєї тітки, ми всі вибігли на вулицю мама, я, тітка, її чоловік і сестра з сином. Ми почали викликати пожежників, як різко вогонь погас. Ми увійшли назад в будинок і сиділи в залі, дивилися теливизор, як різко обвалився дах, але впала вона не на нас, а кудись в сторону. Я злякалася, але інші члени сім’ї сприйняли це як-то нормально. Тут я вийшла в іншу кімнату зібрати речі і потім повертаюся назад і проходжу один шматок кімнати, як на мене починаю кричати й казати ти що твориш, не ходи там, там же диявол сидить. Я посміялася і сказала, що за дурниці вони несуть, що я в це все не вірю, а потім цей диявол зайшов у кімнату, почав з нами спілкуватися, але він був в людській подобі, він хотів забрати мого племінника, але рятуючи всіх, він хотів забрати мене, тут же я і моментально повірила в бога і почала боротьбу з цим дияволом, у мене стало трохи виходити, але він був дуже сильний і я вирішила зробити обманний маневр я підпалила зал, він стояв за стінкою вогню і дивився на мене, а я йому говорила, зараз повернуся, потім я вибігла з дому і втекла і потім я різко прокинулася

Уві сні привидівся диявол, що була змінена на самого себе і починав все трощити і перетворюватися всяких жінок, я його і святою водою, і іконами проганяв але він все одно повертається і крутиться навколо мене так тривало до четвертої ранку поки я не перестаючи читав отче наш він пішов з погрозами але обіцяв повернутися і покопати мене щоночі

Не пам’ятаю що конкретно відбувалося. Темна кімната, обшарпані стіни дзеркало, в дзеркалі я бачив чи то себе, чи то дівчину років 25, можу плутати бо за ніч наснилося відразу кілька снів (або персонаж був я, або невідома дівчина) і в цій людині говорив хтось голосом диявола , не пам’ятаю що, але і був присутній голос Бога, вони вели діалог, на жаль сон дуже короткий і я майже нічого не запам’ятав

Диявол був у плоті людини, він попросив щось зробити мене, ща це він мені на зустріч привів покійну молодшу сестру (але останні дні Я про неї не згадував) це був дуже живий сон, (коли моя сестра загинула їй було 9 років вона впала з велосипеда) Я запитав ображав він її вона відповіла та й показала садно на її обличчі, але Я розумів що зробити не чого не можу, Я не міг зрозуміти як вона опинилася у нього адже вона дуже світла людина була, це було на якийсь знімній квартирі, потім ми перемістилися на вулицю і там все розмито &# 8230; пам’ятаю знову ж сестру свою і хто із друзів з’явився здається дуже близький друг який виїхав за кордон ..

Мені наснилося ніби я сплю вдома, і мене хтось буде, я відкриваю очі а переді мною вигляд чоловіка з бородою і червоні роги, але обличчя не бачу, я начіла себе щипати я відчуваю біль, очі закриваю і знову різко відкриваю а він переді мною. Я намагаюся закричати а він мені на груди руку поклав і говорить ти не смодешь закричати, я намагаюся кричати а у мене не виривається не одного крику і тяжкість на грудях. Потім він як би переспав зі мною, і каже що я народжу від нього дитину такого з його даними. Потім він ніби слазіет з мене і я бачу як він мені мені в піхву садить маленького чоловічка з такими ж рогами. Що це я до сих пір просто в непонятка

Добрий вечір мені приснився сон про мою сестру Як в неї вселився Джин я говорила слова молитовні і ці слова не допомагали і моя сестра випала у вікно і я її тримала за руку джин не хотів йти і він робив вигляд що ніби-то його немає в моїй сестрі

Привіт, приснилася що я в школі виганяю людей зі школи які прийшли за дияволом багато народу вивів на вулицю і вони запитали як ми Пополі сюди, потім я побіг за іншими побачив руку ну точніше це були кігті сказав на нього матом кинув ганчірку в нього і прокинувся

я побачила тінь дияволів, потім він звання дзвінок двері я не відкрила але дуже злякалася, і начіла зробити клятву і прокинулася

Дьвол сказав мені, ти знаєш де мене знайти.мені не було страшно.дійство відбувалося в алеї. Кругом були квітучі дерева

Диявол йшов на мене, я спочатку злякалася, а потім дуже сильно розсердилася і стала його хрестити і кричати на нього. Він почав відступати, а я намагалася ще читати молитву Отче наш.

Сіра сільська ґрунтова дорога, з одного боку ліс, з іншого поле. По дорозі йде чоловік, худорлявий, неголений, високий з незадоволений виразом обличчя.злі очі. Я стою на цій дорозі а він йде назустріч мені. Я підсвідомо знаю уві сні, що це диявол. Він наблизився і уважно на мене подивився. обличчя не задоволене і неприємне. Мені трохи страшно, але я нікуди не біжу. Сон на цьому закінчився

Привіт Мене звуть Сергій і мені приснився диявол який вселяється в людей і перетворюється в собаку і біжить за мною та моїми друзями.Точно такий сон я мав і раніше але одного разу я його переміг але в цей раз немає, але в другому сні я знав все що він зробить і куди прямує він.Думаю Ви мені допоможете.

Я лежу в залі на розкладному кріслі з рідним дядьком, він лежав на дивані. У стелі дві дірки і з однією з цих дірок ніби як хто то дивився на мене. У мене було таке відчуття. Це було вночі.

Спочатку мене переслідував чоловік, коли я бачила його він зникав. Потім я схопила його і він виявився помічник диявола, який кликав мене, але я пручалася

Там був маленький диявол, якщо не помиляюся фіолетового кольору, він бігав за мною поспівати і
намагався втілюватися в людей зі сну, як-то заважати мені або навіть вбити

Вообщем я перед сном читала як продати душу дияволу, мені просто було цікаво прочитати&# 8230; лягла спати але думки були про диявола про кошмарах, я намагалася не думати, викинути все з голови&# 8230; але як тільки заснула відразу кошмари&# 8230; диявола обличчя перед моїм обличчям, і це все відбувається в реальності як ніби я ось тільки прийшла з роботи, і почалося, я лежу в ліжку і Мене наче за ноги беруть і стягують з ліжка, тягнуть кудись але я не знаю куди, якісь звуки були, мене по кімнаті тягнуть але я не бачила хто просто за ноги тягають, потім я почала читати молитву і хреститися як тільки я хотіла перехреститися втретє мою руку тримали як ніби на середині грудей і не давали, потім я знову почала читати молитву і хотіла швидко три рази перехреститися але на третій раз знову схопили мене за руку тільки я бачила якийсь толі чоловік толі не зрозуміло хто просто одягнений як священик в чорне і на зап’ястях білі смужки, він схопив мене за руку я з силою намагалася до плеча дотягнутися мені вдалося, і в цей момент прям перед обличчям велика червона морда диявола толі риса. Щось говорив але я пам’ятаю&# 8230; ну я прокинулася мене розбудили

Я ночами не сплю як ніби хто піднімається встану і сиджу зазвичай близько 2 годин а з 18 на19 також хтось прям вмозгаж коввряется вставай вставай і перед пробудженням голос не вставай це диявол тебе піднімається перед модемом голові завжди Кашо встаю і сиджу до ранку

Доброго дня. наснилося під ранок невелике бруднувато приміщення зі стелею у вигляді зводу в ньому знаходилися три відьми які намагалися поцупити мене крізь стіну напроти входу але я показав їм хрест і почав читати Ісусову молитву і вони відпустили мене навіть вродеби злякалися. далі я вийшов з етого приміщення потрапив в зал задзвонив телефон який там був я взяв трубку і чоловічий голос чітко по латині начебто сказав мені близько ну скажімо 15 слів на що я відповів йому я дізнався тебе ти диявол і мене відразу викинуло з сну.

Що я сплю і він пришол комне. Розбудив і кликав за собою. Коли я відмовив він схопив мене хвостом за шию.

Мнепріснілось що я йшов з батьком кудись.але я пішов вперед а він зустрівши одного відстав.я проходив через вузький зарослий кущами пров і на вигині в цьому прогулянці стояли люди алкаші тримаючи одну людину щоб він відпочив.коли я проходілмімо він схопив мене за руку і повів мене до себе додому розповідаючи якісь історії.коли ми прийшли до нього додому я помітив що рука якої він схопив мене вона як би висохла.він розповів мені історію як його син згвалтував дівчину а його повісили всім селом.я сказав йому що мовляв так і треба.він весь час хотів мене вкусити і висохла рука постійно була у мене на плечі.коли я сказав що так і треба було зробити він відповів і ти такий же як і всі ті люди.я вкусив його за бедропрічем так сильно і почав тікати але зрозумів що м’ясо з стегна як з тарані злізло і теж сухе і весь цей шматок я тримаю в роті.у нього випускні очі були АОН так страшно дивився на мене.все м’ясо злізло з скелета скелет став ще більше і Костею додалося а череп взагалі не реальної форми як ніби з качки зі спини якщо зжерти м’ясо на кілі буде гострий хребет і ось так от кілька разів.скелет цей підірвався і хотів накинутися на мене, але я прокинувся з криком

наснилося що у мене на обличчі диявольські знаки (не пам’ятаю як виглядали точно, але прокинулася з почуттям що це диявольські знаки або мітки) точно пам’ятаю що їх було три

Знайшла ввечері дівчинку років 9, йшла з нею по вулиці, потім опинилася біля будинку якоїсь старої жінки і та мені сказала щоб я не тягнув сатану в будинок. Після цього дівчинка вчепилася зубами мені в руку. Я її отталкнула і прокинулася. На вулиці було темно.

Я його відчувала ззаду він мене тиснув руками людськими і кусав зубами за шию собачої пащею . він хотів більше мене налякати чим закусали.

Сиджу на підлозі в сірій кімнаті, все сіре стоїть стілець&# 8230; яке то незрозумілі стан, як ніби тебе до неможливого затуркали за день, голова важка і купа чортенят шепочучи мені в вуха впритул, конкретних слів не розобрать, але начебто вказують що робити, маніпулюють. Прокинулася на годиннику рівно опівночі. Місяць у Козерозі, а я козерог.

Уві сні йшла вночі по темних провулках з людиною в руках. Людина спав, він весь світився. Шкіра була біла, чиста ідеальної, без вилучила . І з рогу вийшов диявол . Без обличчя, без ніг і рук . Він літав і з нього капала кров . Був червоним повністю. Я віддала сплячої людини (це була жінка) . Прокинувшись в 2:43 я подумала і просто пішла далі спати . І той сон продовжився. Але уві сні все було тьмяно, був звук . сміх диявола. Далі не стала спати, сьогодні дізналася що помер дядько

Уві сні я бачила людей з минулого, які мені були симпатичні, я спілкувалася з ними, це все було в приємній атмосфері, потім прийшла жінка з дитиною (дівчинка), вона відразу попередила що дитина хвора, дівчинка почала дивно поводитися (почалися ламатися руки як у диявола) вона почала кричати мені в обличчя про мої проблеми і комплексах, мені було дуже страшно і я прокинулася.

Мені приснився сон я познайомився з дівчинкою на слухедующій день вночі вона була мертва я бачив символ Чорного сонця але воно було як сонце а в центрі символ і демона у нього на голові був череп оленя і він був в розірваному одязі

Вітаю.сьогодні приснився сон.Я в гостях у доньки.заходить мужик.Одягнений в чорний плащ і взагалі весь в чорному.Лиса голова.обличчя видовжене .чорне.зуби великі. Зайшов через двері.Побачив мене схопив.став розуміти сказав мені що я обещял з ним жити.І любити.Я вирвалася відійшла .сказала йде.Нічого не сказавши пішов на кухню.Заходжу а там начебто кімната..Стала його виганяти і прокинулася
Але дочку не чула.вона за мене незаступілась.

Вітаю.сьогодні приснився сон.Я в гостях у доньки.заходить мужик.Одягнений в чорний плащ і взагалі весь в чорному.Лиса голова.обличчя видовжене .чорне.зуби великі. Зайшов через двері.Побачив мене схопив.став розуміти сказав мені що я обещял з ним жити.І любити.Я вирвалася відійшла .сказала йде.Нічого не сказавши пішов на кухню.Заходжу а там начебто кімната..Стала його виганяти і прокинулася
Але дочку не чула.вона за мене незаступілась.

Вітаю.сьогодні приснився сон.Я в гостях у доньки.заходить мужик.Одягнений в чорний плащ і взагалі весь в чорному.Лиса голова.обличчя видовжене .чорне.зуби великі. Зайшов через двері.Побачив мене схопив.став розуміти сказав мені що я обещял з ним жити.І любити.Я вирвалася відійшла .сказала йде.Нічого не сказавши пішов на кухню.Заходжу а там начебто кімната..Стала його виганяти і прокинулася
Але дочку не чула.вона за мене незаступілась.Я взагалі перший раз зайшла.в інтернет.Ви мене з кимось спіралі.спасибі

Здраствуйте! Мені приснився диявол в образі чоловіка, він мене домагався і хотів би я народила йому дитину.Моя хрещена мати корилась дияволу, я від них тікала, але вони мене наздогнали. Потім прозвучали два хлопки, і я прокинулася. розум у мене був ніби в тумані.

На початку сну я спробувала використовувати магію диявола, що б змінювати хід часу і допомагати людям . Але виходило якось не дуже . Рятуючи одних, хто то інший гинув . Через якийсь час диявол прийшов за своєю річчю і звичайно він був не в дусі . Я сховалася в якому чи то приватному монастирі (зовсім великому, мало не як квартирка) або приватної церковці за сумісництвом зі школою .він вселився в одну з жінок і як тільки я намагалася вийти, він чекав мене на порозі, вічно посміхаючись . Не пам’ятаю як, але на вдалося поговорити і він ніби як перейнявся до мене і я йому сподобалася, а він мені . І у нас були стосунки, бурхливі, цікаві, але він весь час був сумний т.до. боявся заподіяти мені шкоду (бачила я його до речі як і в образі людей, так і в його природному вигляді &# 8212; величезний, червоний з чорним, але мені так навіть більше подобалося) як то ми опинилися посеред моря, там відразу вода як буде то розступилася перед нами і риба почала вмирати, яка виявилася на суші . І він ще більше засмутився, що завдає шкоди і мені . А мене він тягнув до себе, порушував цікавив &# 8230; Я прям навіть не знаю . Поясніть будь ласка, що цей сон означає

Подія відбувалася вночі.Диявол, в свій страшний образі з’явився з якоїсь рідини, налитої у великій чашці.я злякалася і хотіла втекти, але він схопив мене за ногу.я переборола страх, розгорнулася, підбігла до чашки і з усієї сили штовхнула її та перекинула.рідина розлилася і диявол зник.

Наснилося, що в мене вселився диявол, у мене в квартирі рухалися табуретки самі по собі. Потім він прийшов в образі чоловік середніх років, сів на ліжко і сказав ну що збирайся, я за тобою. Я відповіла що може можна домовиться, він сказав тільки якщо я відмовлюся від своєї дитини і віддам його чужим людям інакше ніяк, я плакала в потім прокинулася

мені наснилося ніби мій улюблений став перетворюватися в диявола і тягнув мене кудись я почала читати отче наш і прокинулася

Мені сенодня приснилося, що хтось із знайомих мене відправили до бога за допомогою. Сказали адресу і що він в замін бере інтим послугами. Я не розумію чому я туди пішла.потомучто на яву зараз я розумію що це був диявол. Коли я прийшла до нього, у нього була з ким то оргія, через час прошедщее це закінчилося. Прийшла моя черга. Він мені сказав ти інша і навіщо сюди прийшла йди від сюди. Спробувавши мене вислухати, він зник і я прокинулася

Привіт наснилося таке що диявол хотів забрати мою душу а я від нього ховався
потім коли сховався я пішов з одним додому і я йому говорю не бійся не чого господь поруч.

Я відчула, що на койку встрибнула тварина, але наші домашні тварини все були на вулиці, і в один ця тварина напригнуло н а мене і видав жахливий рик, я спробувала повернути голову але не змогла, боковим зором я увілела яскраве світло, і знову жах здавив мене, я почала молитися, але мені як буд то сдвлівалі горло, превозмагая страх, тиск, я все таки прочитала молитву і зіштовхнула з себе звіра, потім я прокинулася

Здраствуйте. бачу як горить будинок вогонь був яскравим була ніч але від вогню було світло а диявол підпалює далі не дає гасити і сміється

Мені сьогодні приснився сон про дияволів на іконі. Але про все по порядку. Спочатку я пішла в гості до невідомого одному. Його квартира нагадувала мою, що я зрозуміла, прокинувшись. Вдома була тільки його мама. Я чогось нахабно залізла в її ліжко під ковдру. Мене ледь не послали. Коли я уві сні прокинулася її вже не було вдома. Я опинилася в своїй кімнаті і побачила нову ікону Миколи Чудотворця. У реальності вона у мене теж є. Нова ікона була виконана гуашшю. Мені сподобалося і я розглядала її. Але неправильне розташування святих мене не збентежило (там Ісус був в правому нижньому кутку, а Богородиця в лівому верхньому). І тут вони втрьох з Миколою раптом страшно посміхнулися, а їхні очі були у вигляді півмісяців, жовті із зіницею посередині. Загалом я відразу зрозуміла &# 8212; дияволи! Я злякалася, але не дуже сильно, тому що звідкись взяла свою стару ікону Миколи Чудотворця, обняла, почала молитися Богу (ганьба мені я не знаю молитву Миколі &# 128556;). А ще говорила щось про те ніби я сама купила цю ікону і адже я ж не знала і якісь ще виправдання. Молитися було важко, тому що я на середині молитви забувала продовження і починала спочатку. Далі я ходила по квартирі, домучівая парочку молитов, поглядала часом на ікону (краще б викинула цю погань, але чекала що від мотив вона сама зникне). Потім я знову була в гостях, на цей раз у невідомої подруги. Дивились серіал «Моя прекрасна няня». Там до дворецькому Костянтину приставала якась малолітка. Костянтин був в шоці, але не пручався. А вона почала притискатися всім тілом і розстібати його одяг, попутно цілуючи відкриті ділянки шкіри. Коли вона дійшла до пояса штанів, я прокинулася.

Уві сні бачила диявола, який спочатку з’явився в образі диявола (червоний з рогами), а потім був в образі чоловіка. Намагався переспати зі мною, але я пручалася, тому що йшли місячні і кров’ю були забруднені ноги

Доброго дня. Мені приснився диявол в образі червоного людини з носом як у пинокио. Він стояв біля мене на шляху але я обманом забрав його і пішов далі.

Ворожка мені сказала уві сні, що за моєю спиною стоїть великий чорний диявол, а поруч в цей час стояла моя покійна бабуся

Привіт, приснилося, що її ніби я бачу труну диявола, він дуже великий, підійшов до нього і у мене як якийсь переляк, я починаю йти від туди і потім зустрічаю маму, розповідаю все це їй, і вона починає дзвонити комусь, а далі ми їдемо виганяти його

Наснилося що я дитина сатани. І він незабаром забере мене з життя, яку я люблю. І це мені нагадали уві сні. А у ворожки були очі як у сатани і піднявся вітер

Мені наснилося що диявол харчується мене вбити і всюди мене чекав а я намагаюся з ні боротися і мої рідні мені допомагають

У мене є родичка, якій сняться віщі сни тощо. Їй снилося, що я в старому дворі, сиджу на столі, а навколо мене ходить, як вона сказала, диявол і не знає як до мене підібратися, але в підсумку він бере якусь печатку і ставить мені її на лобі. Хотілося б почути вашу думку з цього приводу. спасибі.

[Url = https: // pornjam.ga / info / i / 7] табір знайомства вхід [/ url]

Онлайн співтовариство знайомств з метою інтиму. Реальні знайомства для задоволення фантазій у тебе місті. Заходи &# 8212; НЕ пошкодуєш!

знайомства для дорослих за 40, додатки для знайомств, знайомства в Калінінграді, beboo знайомства, табір ру сайт знайомств вхід, чат знайомств без, знайомства в Петербурзі, знайомства з парами, знайомства для дорослих без реєстрації 40, знайомства для дорослих жінок за 40, сайт гей знайомств, сайт знайомств без телефону, знайомства спб без, знайомства нея, безкоштовне знайомства tabor, чат знайомств реєстрація, сайт знайомств датінг, двоє сайт знайомств, коло знайомств, жінки за 40 знайомства без реєстрації фото, знайомства 60 років, знайомства в Тюмені, майл знайомства мобільна версія, чат знайомств без реєстрації, знайомство з новосибірському, табір ру сайт знайомств моя сторінка вхід, фото дорослі жінки за 40 знайомства, знайомства логін, знайомства фото і телефоном безкоштовно, знайомства для заміжніх, tabor ru безкоштовні знайомства, знайомства стара, знайомства безкоштовно фото жінок за 40, сайт знайомств волгоград, сайт знайомств країна знайомств, знайомства в Чебоксарах, опен сайт знайомств, 1 клас знайомство, народні знайомства, знайомства в Красноярську без, tabor знайомства вхід, знайомства з іноземцями безкоштовно, знайомства для дорослих без реєстрації безкоштовно 40

Сьогодні приснився сон. Я ховалася від чоловіка який був дияволом, я чомусь відразу здогадалася що він диявол. Я бачила його з вікна і лягала на підлогу щоб він мене не помітив. Бувало що він різко з’являвся переді мною, щось пропонував. Я закривала очі і просила його піти. Потім я пройшла на кухню і виявила дівчину, як виявилося уві сні вона була моєю подругою але в житті я її не знаю. Ми поговорили, я розповідала про те як хочу бути знаменитою. Вона сказала що вона вміє чаклувати і ми взялися за руки і вона наворожила щоб справдилися всі мої бажання і я стала знаменитою. І тут з’явився він диявол в чоловічому образі. Я подивилася на цю подругу а вона зникла. Він сказав що я підписала угоду. Я закривала очі і говорила що це брехня. Ну приблизно на цьому мій сон закінчився.

У лазні з дівками я чую стукіт у двері.відкриваю і та м диявол сірий стрибнув на мої руки я в лазні з ним і кричу дівкам що дівка дьяволл починаю молитви а він не сходить і начебто іссез потім

мені снитися что я знаходжусь в Аду и бачу велику вежу. Потім я чую якись голос Який каже мені підійті до дзеркала что находится увежі. Я піднімаюся по сходах. Коли я піднялася то побачим ті самє дзеркало про Пожалуйста говорів мені тієї голос. Я підхожу до дзеркала и бачу у свому відобреженню диявола. Я злякалася и закричала. Потім підійшла ще раз до дзеркала и Почаїв страшно крівлятіся.

Приснився сон як сам диявол чи по щоці ляпас дав чи шию звернув точно не пам’ятаю. Але перед тим як спати лягати я в слух сказала що готова душу продати щоб бути багатою.

Почалося все з того, що я повинна були прийти в університет, але якимось чином опинилася в іншому місті (я в ньому жила до переїзду) і в незнайомому мені будинку. Я лежала на ліжку, не спала. в кімнаті були також викладач, моя подруга і кілька моїх реально існуючих одногрупників. Далі, я вийшла з цієї кімнати і побачила своїх маму, тата, сестру і жінку, яка 100 відсотків була подругою моєї мами. Я відчула, що щось не так в цьому будинку, мені було некомфортно в ньому знаходиться. Потім я виходжу з цього будинку, і бачу в сараї прочинені двері, заглядаю туди, а там вже якимось чином швидко з’явилися мої сестра і тато, вони виявили чотири трупи у ванній, яка перебувала в цьому сараї. Я повертаюся, в будинок, щоб терміново забрати маму, а там вже стало так багато людей, а також з’явився мій брат. Мами не було і на моїх очах почав йти брат, Я зрозуміла, що всі родичі йдуть, бігом повернулася в той сарай, а й там уже нікого не було. І тут я зрозуміла, що теж потрібно йти. Коли я попрямувала до виходу, я зустріла господиню будинку і величезну собаку. Господиня дивилася на мене з величезною люттю, але я не розуміла з = за чого, а собака навпаки виляла хвостом і проводила до хвіртки. Коли я вийшла, я зрозуміла дві речі, 1) я не розумію де я перебуваю, що це за селище і в який бік мені рухатися. 2) мені важко рухатися. Але справа не в мені, а справа в повітрі, він наче став дуже щільним, що пересуватися було неймовірно складно. Так і не зрозумівши, куди мені йти, я якимось чином опинилася на кораблі. На цьому кораблі була поліція і я запитала, куди ми пливемо, мені відповіли, що в Магадан. Причому з Краснодара.Я зателефонувала мамі і запитала де вони-будинку. Мама чомусь навіть не була тривожною, коли я сказала, що пливу на кораблі в Магадан. Далі, я опиняюся в супермаркеті зі своїми подругами, мені якось вдалося втекти з корабля. І після походу в супермаркет, ми піднялися до них додому. Я виглянула у вікно і побачила що будинок стоїть на околиці біля біля води, тобто я 100 відсотків була на кораблі. І на цьому моменті починається якийсь жах. Я відчуваю в собі величезний страх. Починаю шукати свій телефон, щоб подивитися геолокацію, викликати таксі і нарешті відправитися додому. Але виникає проблема. Телефону в цій квартирі немає, просто немає. Виявляється, що його вкрав якийсь чоловік, який заходив у квартиру.
Я виходжу на сходову площадку і дійсно бачу якогось чоловіка. Я не знаю хто він. Але коли він мене побачив, його очі різко стали баштовими і злими. Я відчула ненависть до мене і що, швидше за все, він хоче мене вбити. Я знала, що це був диявол (демон) в образі людини і початку прибрати в квартиру, він побіг за мною. Коли я забігла, побачила, що крім моїх подруг з’явилися два хлопця. Також було відчуття, що всі вони були не раді мені. Я біжу до них, щоб захиститися від нього і лізу під стіл. Чую, як ці два хлопця починають розбиратися з ним і чую звуки бійки. Потім, він підходить до столу і починає лізти до мене. Я швидко встаю і ми з дівчатками цим столом затискаємо його біля підвіконня. Я стояла найближче до вікна і бачила тих двох хлопців у воді, вони були живі. Також, я звернула увагу на Демона, він був все ж в людській подобі, але все його тіло і обличчя, було в якихось подряпинах, причому глибоких і замість крові був вогонь, а його очі були червоними. Я почала його виштовхувати в вікно, у мене це не сильно виходило. Але, так вийшло, що ось-ось я його скину, як він хапає мене за ногу і ми повинні були впасти разом, але рука зісковзнула і він впав один. Після цього, у мене з’явилося неймовірне легке відчуття, я пішла в іншу кімнату і якимось чином знайшла свій телефон, розбитий до речі. Я почала викликати таксі, як раптом закриті вікна розчиняються і я чую знову цього Демона і відчуваю, як він наближається. Після цього я прокинулася, у мене дуже боліла голова і була слабкість .

Наснилося що сам диявол дзвонить мені на телефон, він представився і почав зі мною спокійно розмовляти &# 8230; на скільки я пам’ятаю страху як такого я не відчувала . Про що ми з ним розмовляли я не пам’ятаю .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ