До чого сниться 😴 Дівчинка уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дівчинка що означає

До чого сниться Дівчинка:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дівчинка уві сні по 17 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дівчинка» по 17 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Хороші це новини будуть або погані, залежить від того, який ти бачила дівчинку чистої, охайної, миловидної або, навпаки злий, брудної, кусючою.

Якщо ти няньчила маленьку дівчинку або грала з нею – значить, незабаром ти отримаєш звістки, які тебе дуже здивують.

Дитячий сонник

Дівчинка – тобі потрібно побути на самоті хоча б деякий час.

жіночий сонник

Якщо вам сниться, що ви маленька дівчинка – значить, насправді ви підсвідомо намагаєтеся сховатися в рідній домівці, щоб позбутися від усіх проблем, що виникають у вашому житті.

Малий Велесов сонник

Дівчинка – збиток, смерть в родині.

сучасний сонник

Якщо чоловік бачить уві сні маленьку дівчинку – значить, його чекають радісні зустрічі з близькими, від яких він довго не отримував звісток.

Якщо жінка бачить себе уві сні маленькою дівчинкою – значить, їй мають бути клопоти з дітьми. Можливо, вона отримає приємну звістку від батьків.

Бачити уві сні неохайну дівчинку – значить, що ваші справи прийдуть у повний занепад. Ваші надії розтануть, як дим. Можливі великі неприємності.

сонник 2012

Дівчинка – відображення незрілого жіночого начала. Для жінки – також відображення внутрішнього дитини.

Сонник XXI століття

Перебувати уві сні в суспільстві молодих красивих дівчат – значить, що наяву вам дійсно доведеться опинитися в доброму товаристві на цікавому заході, якщо уві сні дівчата одягнені в біле – до майбутнього повороту життя в кращу сторону, вас чекає успіх і процвітання.

Бачити себе в сні маленькою дівчинкою – до майбутнього подив або невеликого збитку, якщо незнайома дівчинка заходить до вас в будинок – до непроханим гостям, виганяти її – до дрібних неприємностей, дуже довго розмовляти уві сні з дівчинкою – до багатства і успіху.

сонник Гришиной

Дівчатка – розвага / подив.

З дівчинкою довго говорити – багатство.

Додому чужу впустити – гості.

Чужу в своєму будинку бачити – підозрювати когось доведеться.

З будинку вигнати – ревнощі.

З незнайомій мати злягання – щастя.

Сонник для всієї родини

Дівчинка – сон обіцяє збитки в будинку. Можливо, хтось із родичів, (близьких або знайомих) назавжди виїде з будинку або міста.

Якщо дівчинка розмовляє з вами уві сні – хтось із ваших знайомих помре «не своєю» смертю.

Сон, в якому ви бачите маленьку дівчинку, чиє волосся хтось заплітає в косу – передвіщає появу у вашому будинку дитини. Дитя, природно, потребує турботи і догляду, а й принесе з собою багато радості і задоволення. Можливо, плани, які ви будували, здійсняться.

Якщо ви маєте дорослу дочку – час подбати про придане для неї.

Сонник для стерви

Дівчинка – дивовижне і радісна подія.

Бачити себе маленькою дівчинкою – ти переживаєш за вчинені тобою помилки в далекому минулому і через це не можеш жити повним життям.

Грати уві сні з маленькою дівчинкою – збережеш хороші відносини зі своїми друзями на довгі роки.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Дівчинка – на подив, диву, подив.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Якщо матері сниться, що її дівчинка дуже хвора – наяву вона буде здорова.

Якщо молода жінка бачить уві сні красиву дівчинку – це до вагітності.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите уві сні дуже красиву, схожу на ляльку дівчинку – це до чуда.

Сонник Печорської цілительки

Дівчинка – до несподіваного події.

сонник Мандрівника

Дівчинка – образ «ангело-хранителя», помічника в справах для чоловіків; для жінки – примітивні, дитячі моделі поведінки, вона сама – образ і стан її душі.

сонник Федоровской

Няньчити дівчинку – до сварки з начальником.

Уві сні вас попросили доглянути за маленькою дівчинкою – чекайте догани на роботі.

Якщо чоловік бачить уві сні маленьку дівчинку – значить, його чекають радісні зустрічі з близькими, від яких він довго не отримував звісток.

Якщо жінка бачить себе уві сні маленькою дівчинкою – значить, їй мають бути клопоти з дітьми. Можливо, вона отримає приємну звістку від батьків.

Бачити уві сні неохайну дівчинку – значить, ваші справи прийдуть у повний занепад, ваші надії розтануть як дим, а також можливо вас чекають великі неприємності.

онлайн сонник

Наснилося дівчинка може свідчити про майбутні вістях. Наскільки вони будуть добрими чи поганими свідчить її зовнішній вигляд, чи буде вона охайною і красивою, або в брудному одязі або некрасивою.

Якщо молода жінка бачить уві сні себе юною дівчинкою – значить, незабаром у неї виникнуть якісь проблеми з її дітьми, або вона отримає хороші новини від своїх рідних.

Сонник розповідає, що якщо вона вам чужа, але знаходиться в вашому домі – вам належить когось в чомусь підозрювати.

Сниться, як ви з нею граєте – ваші взаємини з близькими і знайомими будуть відмінними і довгими.

Якщо чоловікові сниться, як його дружина няньчить дитини – стабільність в справах і теплі відносини в родині найближчим часом йому забезпечені. Якщо дівчині приснилося, що вона займається своїм немовлям – вас чекає радісна подія.

Коли чоловікові сняться дівчинки – двійнята – в реальному житті він стоїть перед складним вибором симпатій (між двома дівчатами). Або вибір між коханою жінкою і матір’ю. У будь-якому випадку – чоловік розгублений і ніяк не може визначитися.

Побачити сон, в якому ви удочерили дівчинку – наяву ви спробуєте «удочерити» або взяти відповідальність за чужу справу. Ви спробуєте впоратися і зі своїми справами і з тими, що доручили собі, вважаючи, що ваших сил вистачить для роботи на два фронти.

Коли жінці сниться дівчинка з довгим волоссям – наяву ця жінка сильно занепокоєна. Ймовірно, вона відверто заздрить більш привабливою і молодій дівчині, або інтуїтивно відчуває можливість появи красивою суперниці.

Бачити уві сні маленьку хвору дівчинку – погана ознака. У реальності, то, що ви задумали або запланували не так легко буде втілити в життя. виникнуть труднощі. Бачити хворим уві сні свою дитину – приділіть йому більше часу і уваги, він відчуває себе самотнім.

Маленькі дівчатка уві сні – завжди благої знак. Особливо добре, якщо сниться прояв вашої турботи по відношенню до дівчинки – немовляті (зміна одягу, ігри, годування, купання).

Сон, в якому ви бачите новонароджену дівчинку – знаменує про наближення хороших змін у вашому сімейному житті. Однак, якщо дитина плаче НЕ заспокоюючись – значить, зараз у вас існує деякі проблеми.

Сновидіння, в яких ви тримаєте маленьку дівчинку на руках – говорять про те, що на даний момент ви знаходитесь у скрутному становищі. І вирішити проблему буде досить нелегко.

Коли уві сні ви бачите дітей – це є певним символом, який говорить про ваші плани. Ваше ставлення до цих справ майже «батьківське». Можливо, це народження ідеї та втілення її в життя. Справа, якій ви себе присвячуєте.

Мертва дитина в сновидіннях – труднощі, образа, неприємності. Дитина часто грає уві сні роль справи, яким людина присвячений. Будь то особисті відносини, робочі ідеї, або інші плани і їх реалізація.

Якщо вам наснився рудоволосий дитина – чекайте біди. Можливо, ви розчаруєтеся, станете жертвою обманщика, а може і ошуканки. Скоріш за все, чекати підступу саме від жінки.

Наснилася Дівчинка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дівчинка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Videla vo sne, budto mne, ne znaju kto ostavil prismatrivatj za malenjkoj neznakomoj devochkoj.Mi s nej gulali poparku ili lesu, tam esche mnogo detej bilo, a ona upala s gorki v vodu, a voda prozrachnaja, vse kameshki, vse vidno, vse nachali nirjatj za nej, a ja ne toropljusj pochemu-to, potom nirnula, no ee ne vizu tam, a voda tak i estj prozrachnaja, i prosnulasj

Мені наснилася маленька дівчинка.. Я лежала на своєму ліжку, спала..раптом мене хтось хапає за руку і я відкриваю очі і бачу милу дівчинку.. вона сказала &# 187; Не бійся &# 187; і тут же з криками блискавично як ніби залізла в руку і я прокинулася на тому ж місці&# 8230; через деякий час я дізналася від свого батька, що в нашому будинку впала з вікна дочка татового друга.. мене це дуже налякало і хочеться зрозуміти млинець до чого все це&# 8230;.

Останнім часом постійно бачу дочка мого чоловіка від коханки.То ми з чоловіком біля її коляски на березі моря і раптом накочує велика хвиля, але нас не змиває. А сьогодні бачила, що я її тримаю на руках &# 8212; пухку і симпатичну. І коханка поруч і чоловік і про ми спілкуємося як ні в чому не бувало .Хоча в житті цього немає.

Кожен раз бачу дочка мого чоловіка від коханки, їй 10 місяців.То ми з чоловіком на березі моря з коляскою і раптом накочує велика хвиля, але нас не змиває.А сьогодні я бачила її у себе на руках-пухку і симпатичну і тут же поруч мій чоловік і мама цієї дитини, т е моя суперниця і ми розмовляємо як ні в чому не бувало .Хоча в житті я про неї навіть думати спокійно не можу.Підкажіть до чого це?

бачила уві сні маленьку дівчинку, в чорній сукні, з прибраними до верху волоссям.що це може означати?

C хлопчиком років 4х і дівчинкою 6-7 років (на кшталт це мої діти: син помер в 6,5лет- пройшло 14років, дочка виросла їй 24 роки) прийшла в магазин одягу, хлопчикові одяг підібрали швидко (сам процес примірок не бачила уві сні) , а ось дівчинці ніяк не могли підібрати, то немає, то продавець все намагалася підсунути одну і ту ж річ в різних ракурсах пропозиції, я поспішала нібито на перший день моєї роботи, який на подив починався з восьмої ранку (останні 10 років графік моєї роботи був з 9: 30год.) Сон приснився в день смерті батька (22г.як помер).

Мій хлопець спиною до мене йде в перед і тримає за ручку дівчинку років 3-5 з білими кучерявими як пружинки волоссячком&# 8230; а я йду за ними&# 8230; трохи обурена що він на мене не обертається&# 8230; до чого цей сон підкажіть будь ласка &# 8230;

Сон, правда не мій, а мого друга. Ніде тлумачення сну не знайшла, ні я, ні він. Вообщем сон такий: моєму другові наснилася дівчинка (це була я).Наче я бігла вночі.Просто бігла, а він йшов за мною.
Ось в принципі і весь сон.
А ось, що дивно. Саме в цю ніч, він приснився мені, а я йому. Але сни різні.
Мій сон про те, как-будто я його послала на х * й, а потім він мені подзвонив і сказав, що любить мене.і в кінці свого сну, я вже зі своїми двома подругами бігли по дорозі.

маленька дівчинка обкакалась і я її мила

няньчила чужу гарну дівчинку і вона не хотіла у до батьків

Стояв в спальні, як в один почув стукіт у балконні двері. Вирішив подивитися що там ,, підійшов, відсунув фіранки, через пару секунд побачив дівчинку що сидить на балконі. Подивився в її чорні очі і мене стало ніби трясти, але я вирішив все одно дивитися в її очі, але довго не зміг, так як було було уві сні боляче, але не сильно. З спальні я пішов в зал до своєї мами вирішив показати що я побачив, але коли ми прийшли нічого не побачили.

Мені наснилося нібито ця дівчинка моя дочка, вона була охайна і красива в білому сарафані з не довгим волоссям, років 4-5.На яву дітей немає і найближчі 10 років не плануються

Мені наснилася дівчинка з довгим волоссям і світлими очима, смаглява шкіра. Дівчинка була дуже красива нажаль більше нічого не пам’ятаю

Сонячна погода.Вздовж паркану йде моя мама і несе мені маленьку дівчинку, передає мені з рук в руки і я її понесла заносити в рідну домівку наш (якого Несе років немає, розібрали).І все.Мама здається так і не зайшла у двір.Уві сні я знала, що це молодша дочка моєї старшої племінниці.Мама моя живе далеко і ще правнучку не бачила. я теж внучат племінницю бачу дуже рідко.чому вони мені наснилися.Спасибі.

Добрий вечір Тетяна!! Мені сьогодні приснився сон!! Я навіть не знаю до чого. Наче я зі своїми дітьми і племінниками на озері, ще маленька дівчинка купалися де неглибоко!! Потім я відчула небезпеку!! І ми всі побігли! Я попереду всіх! Молодший син узяв дівчинку і втік з нею! На шляху перешкода &# 8212; дерево!! Гілка заважає пробігти!! Я тримаю цю гілку пропускаю дітей!! прибігли!! Там, як ніби мама (вона залишалася на березі, де глибоко, а її немає. Вона померла 2 роки тому). Ми її дістали з води! Вона наче захлинулася! Потім натиснули їй на живіт і вона задихала!! Потім нiбито горять дві свічки і вона лежить в савані і тихенько дихає! Я прокинулася від здивування!!

Вітаю.Побачила уві сні у знайомих дівчинку 6 років яка мене ненавиділа і уві сні я з нею боролася тягала за волосся а вона мене все одно ненавиділа і висловлювала гидоти

Добрий день, мені наснилося, що я їду в транспорті і у жінки на руках плаче маленька дівчинка, приблизно роки два. Я женьщін говорю вона хоче на руки, я простягаю їй руки і дівчинка перестає плакати, сміється і залишається сидіти у мене на руках. Я навіть не знаю як правильно трактувати цей сон&# 8230;.

переслідування і побегство по будівлі далі бригнув в воду мене наздогнав малчік далі зустрів маленьку дівчинку Вона спрасіла моє ім’я Мене цього здивувало і я спрасіл навіщо їй це

Наснилася дівчинка блондинка 13-14 років і жінка з нею блондинка 35-40 років! а потім мій батько приходить і каже, що хоче продавати нашу квартиру

Мені наснилася як мою дочку я відбирала у свекрухи, і чітко розуміла що я накачени какіміто препоратов, сил майже не було, рідні і чоловік були поруч але ніхто не допомагав годувала її грудьми. Своїх дітей немає

Вітаю. Я вагітна другою дитиною. Мені вже вкотре сниться сон. Я бачу кілька дівчаток. Це нібито діти моєї подруги. Уві сні я сиджу на дивані в гостях у цієї подруги. Поруч сидять кілька дівчаток смаглявих темноволосих, добре одягнених. Діти грають між собою. У реальності, у подруги вже є дві дочки. У мене теж є вже дівчинка

Мені наснилося ніби я і моя дочка були в тюрмі, не те щоб в’язниця а закрите приміщення.Там я бачила багато людей, в тому числі і мого брата але вони не були ув’язненими. Там був чоловік він укладений (він чомусь плакав, і все розпитував мою дочку про мене) і я його начебто збиралася забрати до себе. І другий сон я бачила свою маленьку племінницю сміється.А потім чомусь біля мене виявилася незнайома маленька дівчинка в сірому чистому костюмі з іграшкою в руці У неї були великі карі очі.Але вона не сміялася а була серйозною..

Вітаю!Мені наснилося то що мій хлопець став вампіром і привів додому двох дівчаток (дітей) як рідних я спочатку плакала потім в одній з дівчаток побачила племінницю і у мене настрій стало помірним.потім я прокинулася.

Мені наснилася маленька дівчинка, може 1-2 роки. Стояла в рожевому комбінезоні і дивилася на мене. І я повинна була їй сказати спасибі, тому що я чула голос уві сні, який говорив &# 171; Скажи Дякую! дівчинці&# 187;.

Я ліг спати але відчував і сприймав все як на яву, нібито не сплю, тут раптово скувало тіло і біля мене на ліжку з’явився вигляд дівчинки 9-13 років, вона була одягнена в біле платіце і мала світло волосся, вона щось щебетала мені як нібито заколисувала, розповідають мені щось і почала перемовлятися зі-другий дівчинкою тих же років яка з’явилася за півметра від ліжка я на неї не дивився лише чув і розмова, я велів їм замовкнути а собі відкрити очі що далося важко як я відкрив очі мої руки нібито були скуті від нестачі кровообігу але відразу ж відійшли, я заснув знову і вони знову заговорили, що то на подобу а ти знаєш значення &# 171; 10&# 187; чи &# 171; 5&# 187; копійок, і на це я грубо висловився прокинувся і пішов спати в іншу кімнату що б вони мені не заважали.

Бачила уві сні якусь дівчинку з якою няньчила. Нібито дочка сусідів (насправді у них немає дочки)
&# 171; На слід. день&# 187; сказали що померла. показали мертву. Всі були спокійні, навіть мама (нібито мама)
Тільки я плакала

Мені наснилася дівчинка-дочка у мене на колінах, я грала з нею милувалася їй, і мене переповнювало почуття ніжності до неї, їй років шість, в блакитному платіце.
спасибі

Доброго дня, Тетяно! Мені сьогодні наснилася нібито моя друга дочка, схожа на першу, але все ж відрізняється зовні. Я ніби знаю, що вона моя, але зі мною не живе і виховується моїми батьками. Вони з групою садка прийшли до мене на роботу (я ніби працюю з дітьми, а я лікар реанімації дорослої). На вигляд їй 5-ть років, вона одягнена в плащик моєї дочки і я запам’ятала, що у неї &# 171; хвостик &# 187; на голові затягнуть простий гумкою і рідке волосся (у моєї дочки густі). Я її кличу ім’ям доньки, вона не відгукується, а як звуть &# 8212; я так і не дізналася. Пам’ятаю, що почала розпускати їй волосся переживаючи, що такі ріденькі.Уві сні вона була дуже спокійною дитиною і мені якось стало дуже шкода її, що вона без мене виховується (у нас повноцінна сім’я) і материнський інстинкт прокинувся до цієї дитини дуже сильно. чим закінчилося &# 8212; не пам’ятаю &# 8212; різке пробудження. спасибі.

Уві сні дія відбувалася вночі, в місті між будинків на травяно майданчику. було багато дітей у віці від 5 до 7 років, в тому числі і я була маленькою. на небі з’явилися вогники і вони все наближалися, всі почали тікати і ховатися, а ці вогники наближалися до землі. Потім ми зрозуміли що в нас стріляють, в мене потрапив цей вогник, в ногу, відчула біль. ми сховалися і потім в небі з’явилося два вертольоти, вони політали, між собою поспілкувалися, знаходилися дуже близько один до одного і до нас і полетіли.

снитися дівчинка років 10 яка стукає мені в двері і потім коли відкриваю двері вона мене хапає за руку і каже пішли додому, вистачає дуже сильно вибратися не можу. коли намагаюся закречать уві сні не получається.

Мені наснилося святкування дня народження, але не мого а я в цей час няньчила з дитиною, дівчинкою .Потім події переніслісь в школу я пішла шукати підручники, потім я опинилася в душі і початку купатися нізвідки з’явилася ціла кучя мишей я стою на столі а вони питаються дострибнути до мене

Мій сон про дівчинку я не знаю жива вона зараз чи ні . Дівчинка перебувала в занедбаному будинку який знаходився не подалеку від будинку . дівчинка була одягнена в порваних сукні і під очима синці вона просила про допомогу і сиділа там під драбиною плакала а потім раптом перестала стала біля виходу і стояла її знайшли і тягнули за мотузку раптом вона закричала допоможіть але не виходила як буто її тримав хто то і говорив якщо вона вийде загинуть люди які її рятували ну а потім я прокинулася це 2 раз як сниться цей сон а 1 раз вона просто стояла біля виходу

Добрий час доби!
Я дівчина, мені 25 років, незаміжня, дітей немає. Є молодий чоловік, з яким останнім часом почали лаятись&# 8230;
А тепер про сам сні. Сон приснився з середи на четвер. Наче я народила дівчинку, пологи пройшли добре, без якихось труднощів, дівчинка була чистою, мені її закутали в рожеве ковдру. Потім з неї пішли до моєї подруги нібито грошей зайняти через будівництво. Потім я прокинулася. Хотілося б знати до чого це приснилося.
Дякую вам заздалегідь

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені наснилася маленька дівчинка (але це був не мій дитина, мало не грудна. І раптом вона встала і пішла. А не так давно мені наснилося, що мені принесли додому 5 або 7 новонароджених. Я вибрала одну дитину і пішла з ним гуляти, це була дівчинка. Поки я з нею гуляла цілий день, вона навчилася ходити і говорити, і виглядала вже року на 2. Потім пішли до лікаря з нею і мені сказали, що вона у вас вундеркінд. А до вечора я згадала про ще 5-ох немовлят і поспішила додому. Звуть мене Лена. Мені 28 років. Зараз в очікуванні двох близнят. Одна з вродженим пороком. Я переживаю, до чого ці сни і чому тільки одна дівчинка.

Все відбувалося вранці, я сиділа за столом поруч зі мною була моя племінниця, через пару хвилин я бачу її лежачою на підлозі поруч з нею стояла жінка з маленьким хлопчиком і вона сказала що це вона убила племінницю, я схопила її сина і вдарила його головою об кут стола у нього пішла кров і все, я прокинулася.Через день наснилося приснилося що мій хлопець помер.

приснилася маленька новонароджена чужа дівчинка в пелюшках, обкакалась і я її розгорнула. витерла попку і потім під струменем води підмила&# 8230;

Дівчинка зі зброєю за мною бігала а я тікав (((і що то типу лагерямне там не вистачає сигарет і солдатів кокіе-то

уві сні я бачу що йду в какой то магазин і там незнайома дівчинка хоче зняти мене на свій телефон але я не знімаюся я беру її телефон собі і хочу сама себе зняти але не можу зняти себе

Сон пам’ятаю погано, але чітко пам’ятаю, що в мою квартиру зайшла маленька дівчинка і вляглася зі мною в ліжко. Я навіть уві сні бачу нас обох на моєму дивані (на якому я і спала коли мені це снилося). Поотом пам’ятаю, що я цю дівчинку Вичитую (але по доброму, без злості) за те, що вона потай увійшла в квартиру, на кшталт вона &# 8212; чужа але хоче до мене.

В 1 част сну, мені приснилося, то що я захищаю якусь сім’ю, від вампірів. Я б’юся з вампірами і вбиваю їх ножем. У цьому ж сні мені снився немовля, з мамою їх то я і захищала. У 2 частини сну, приснилося що, я була на якомусь святі. Свято проходило на вулиці, було сонячно світло, хороша погода. Всі святкують щось, і була там маленька дівчинка років 6 в жовтій сукні, її хто весь час лаяв, і у неї на руках був поводок, а там маленька собачка. Мені стало шкода цю дівчинку, і я взяла її за руки і повела кудись грати. А собака її маленька гавкала на мене, і 1 раз навіть вкусила.

Я доглядала за дівчинкою в будинку мого чоловіка, прийшов мій чоловік вранці з роботи, з яким ми в сварці, і це виявилася його дівчинка, як би дочка что-ли. Він почав мене кликати по імені, а мені страшно було відгукнутися, т.до. я прийшла без його згоди до нього і не знала як він до цього поставиться. сон закінчився. Сон не страшний, а скоріше позитивний.

Наснилося що у мене в квартирі була маленька дівчинка, але не моя, мене попросили за неї доглянути, їй максимум було пів рочки, а я відлучилася на хвилинку, і тут я згадала про те що мені її треба спати укладати, і зібралася до неї піти , вийшла на вулицю і заблукала, стала бігати від однієї дороги до іншої і дуже сильно плакати, свою дорогу я так і не змогла знайти, я бігала шукала і плакала, потім у мене задзвонив телефон, це була мама і сказала що все добре що вона спить, і сказала як мені прийти додому.

наснилася дівчинка &# 8212; років 3-4-х. крупним планом бачила обличчя &# 8212; білява зі світлими великими очима, дуже красива.

я покликала дівчинку по імені (яке було ім’я не пам’ятаю) вона підбігла я почала її поправляти і одягати кофточку так як вечоріло.

Сон був розділений на три етапи: 1. красива дівчинка, років 5-6, замкнула мене в своєму будинку, не відпускала, я втекла. 2. я стою на автобусній зупинці з якимось хлопцем, обличчя було розпливчасто, намагалася втекти від дівчинки з ним.. 3. моя мама грала з цією дівчинкою, кубики складали..

Я бачила свою дочку, але мені ще тільки 19 років і у мене насправді дітей немає.я від давала її кому то і плакала, прямо відчуваючи, що це моя рідна дитина.

якимось чином у мене на руках з’явилася дівчинка приблизно 2 місячна, не дочка, і не сестра, чужа нібито. я з нею так мило няньчила, розмовляла, Аліса її начебто звали.Дія було начебто в гуртожитку. І мені довелося відлучитися в магазин зовсім ненадовго, і залишила з надійними дівчатами (одногрупницями), в результаті коли прийшла, дівчаток не було на тому ж місці, і на вулиці ніде не було. я пішла назад в гуртожитку, назустріч мені виходить колишній хлопець (насправді не зустрічаємося вже рік), я зі сльозами до нього підходжу, він обіймає, починає розпитувати, я пояснюю що втратила дівчинку, він заспокоює, каже що знайдемо, цілуємося. виходимо на вулицю, куди то підходимо і девченки мені віддають дитину, і з нею няньчимося вже я і мій колишній

Як би підкинули дівчинку років чотирьох вона була одягнена в чорному волосся довге і чорні очі яскраво-синии вона була добра і красива я як би удочерив її і ще був чорний кіт він був добрий, Дівчинку я знайшов на ганку будинку свого а біля хвіртки були якісь -то злі люди але з часом вони пішли. дівчинка і кіт залишилися зі мною

Начебто в мене донька народилася..світловолоса кучерява дівчинка на руках у мене сиділа, весела усміхнена, посміхалася моєму батькові, мій батько з нею теж грався

Мені снилося, що я їду на машині з маленькою девочкой1_2года в красивому платті, тримала на руках, а до цього я займалася сексом зі своїм колишнім чоловіком з яким я не живу 11 років

Маленька дівчинка робить перші кроки, дуже красива і добре одягнена я їй простягала руку і про що то з нею розмовляла

сьогодні уві сні я бачила маленьку дівчинку, приблизно 4,5 міс, я думала що вона чужа але все говорили що твоя дівчинка на тебе схожа солодка така ітд, і я дізналася що вона моя дочка, я вдома сиджу в дивані вдома багато гостей які прийшли подивитися на мою дочку, вони всі дивилися на неї і говорили що вона дуже схожа на мене, потім всі пішли, я взяла доньку подивилася на шию і на руку у неї як і у мене є родимка, і я тоді зраділа не знаю чому, у неї великі чорні очі і вона така солодка і миленька, я її обіймала потім я прокинулася, мені 15 років вперше бачу такий сон до чого це ?

Я вела уві сні мою улюблену машину BMW M5 і вирішила покатати на ній молодших братика та сестричку, потім вирішили взяти участь в гонках на дорозі. У підсумку ми приїхали швидше за всіх в обумовлений час. Однак, коли прийшов час їхати назад машини не було на місці, пішов проливний дощ і я забоялися, що діти промокнути і захворіють, сестричці уві сні було рочки 2, братикові років 14. Ми все таки сховалися від дощу під навісом на зупинці. А над нами сиділи там чоловіки підсміювалися чому &# 8212; то

не один раз снитися моя внучка дівчинка маленька стоїть під кне розхитує віконну раму. а я біжу додому і не можу туди потрапити боячись що вона вивалитися. внучка стоїть на кне і заповіт маму але не плаче.в результаті я поподали додому а вона сидить з мамою на кухні т.е мама встигла раніше мамі.

ми були в квартирі&# 8230; і раптом почали стріляти&# 8230; і в будинку виявилася маленька дівчинка, років 5..я раніше її бачила уві снах, але в живу я її ніколи не бачила&# 8230; і ось я її покликала до себе, обняла і сховала, щоб з нею було все добре..а далі я прокинулася

Бачила в мені новонароджену дівчинку, загорнувшись в теплі тони (білий, бежевий), няньчила її інша дівчина. Це була її донька.

приснився сон, що я зайшла в автобус і там я коли їхала &# 8212; я грала з маленькою дівчинкою, в рожевому платечке, якій було 4 рочки. дівчинка була радісна, я теж.
буквально тиждень тому теж снився сон, що я грала з маленькою дівчинкою і теж вона була в рожевому платечке.

Я перебуваю в дитячому будинку, до мене підбігла маленька дівчинка, мені потрібно було її відвести кудись. Я доводжу її до кімнати раптом вона почала плакати і просити мене мама не кидай мене. Я втікаю від неї закриваю і закриваю кілька дверей, піднімаюся кудись по сходах. Раптом мені стало шкода її я її шукаю, коли я її знайшла вона сиділа в кімнаті грала, а я спостерігаю за нею з боку.

я гуляла з маленькою дівчинкою потім яка заснула у мене на руках!я посадила її в коляску а потім у якихось знайомих я з нею водилася, як ніби дуже її люблю!

мені наснилася маленька дівчинка в брудному одязі вона підбігала до мене і сміялася потім тікала від мене і говорила що я не будете зі своїм хлопцем разом

я від неї тікав а вона мене переслідувала тільки у мене в руках було багато шоколадних цукерок і вона кричала дай мені цукерки а я тікав не знаю чому

у мого хрещеного роідлся 3 дитина і це була дівчинка, але мені вона наснитися не новонародженої, і весь час поки вона мені снилася я її і на руках тримала і грала з нею і няньчила, навіть почуття що хочу дитину з’явилося

Мені наснилося, що я народила двох дівчаток, уві сні вони були різні, коли я взяла одну з них на руки, вона мені посміхнулася і здалися зубки вони були в крові, я подумала з часом пройде, потім я їх посадила в ліжечко з іграшками і пішла шукати їм їсти. У сусідній кімнаті знаходилися різні люди незнайомі, в основному чоловіки, я їх вигнала і стала за ними прибирати і готувати, ось такий каламбур. Але найбільше мене настаражіло, що у дівчаток були зуби і рот всередині в крові.

Вітаю!!мені наснилося, що у мене народилася дочка..дуже красива дівчинка місяців 6-8, карі очі і волосся кучерики!я її тримала на руках, вона дивилася на мене!

Я бачив дівчинку якій 10 років і хлопчика я їх не знав потім ми кудись пішли на перехресті ми розійшлися і все.

здрастуйте, мені приснився сон ніби у мене є дочка і ми з нею гуляли і грали на вулиці, а не задовго до цього дня коли мені приснився цей дивний сон, ми сиділи з подругою і придумували імена моїм дітям, ну ось і придумали нібито у мене дочку зватимуть діана і уві сні її звали теж діана, дивний сон мені діти ніколи не снилися

приснилася сама собі у віці 4-5 років. бачила себе дуже чітко. з косичками-бубликами на голові. але чим то була ображена. я себе докладно розглядала і чіпала пальцем і дивувалася, кажучи мамі стоїть поруч що дівчинка так схожа на мене&# 8230; та це ж я. а потім дівчинка просто втекла і розтанула.

Сьогодні бачила уві сні ніби я приїхала в глухе село, працювати вихователем або вчителем . Дії відбувалися в темному приміщенні, пам’ятаю крикливу жінку а кругом діти років 6-10 . Але мою увагу привернула одна дівчинка, блакитноока светловолсая дуже красива . Обличчя її нічого не виражало. У моїх руках була її фотографія . У цьому сні я була порада бачити тільки її. Решта мене засмучувало .

Снилося, що я лежу на дивані (в прідверіі поїздки на море) і раптово з’являється маленька, з довгим волоссям в червоному сарафані і білих туфельках дівчинка. Начебто-б, таку я ніде не бачила. Ми розговорилися, раптом вона дістає фотографії &# 171; мої з моря&# 187; і починає мені розповідати що там відбувалося. Дослухавши до кінця, я подивилася на неї. Вона сказала поки і зникла. До чого був цей сон ?

Доброго дня, Тетяно!Мене звуть Віка, мені 25 років!мені часто сняться сни, завжди різні, іноді не помнюіх&# 8230; але цей сон мене вразив. взагалі-то раніше не звертався до толкователм, але сьогодні&# 8230;.вообщем, мені наснилося, що я знайшла маленьку дівчинку у себе вдома!вона повзла по камод через шторки!на вигляд їй 8-9 місяців і вона дуже-дуже красива)) очі великі, блакитні!!сама чистенька, але голенькі!своїх дітей у мене поки немає!!
Заздалегідь дякую.

уві сні я бачила свого чоловіка з який пішов від мене, свого сина і маленьку дівчинку, дуже гарненьку, коли грала і говорила Папа дивись..

мені сьогодні наснилося що я качала і тримала на руках свою дочку вона була маленькою, місяць може не більше, вона не плакала навпаки посміхалася, я добре запам’ятала обличчя її, вона була схожа на мене, ось тільки носик і очі були як у тата, я не бачила як я народжувала, я її постійно цілувала в чоло, потім моя мама мені сказала, міняй підгузник, підгузник був з ганчірки, мама сказала, поки нехай буде такий, гроші заробиш і купиш хороші підгузки, скажіть що може означати такий сон, адже в реальності я планую дитинку

Здрастуй Тетяна!Я в квартирі, стою в оточенні чоловіка і ще кого то чужу людину!Вона проходить повз нас усіх, дівчинка років п’яти але помічаю її тільки я !Дивлюся на неї вона мені мило посміхається і кричить мама, потім біжить до мене при цьому кричить мама я, її обіймаю і щаслива!У нас з чоловіком дітей немає!

Я в білій весільній сукні, я дуже красива, я тримаю за руку донечку мою років 3 теж дуже красиву, хоча дітей немає

добрий вечір! Мені наснилася симпатична знайома маленька дівчинка Оленка. Я її знайшла, вона загубилася. Дитина була дуже веселий, я з нею розговорилася і пообіцяла її проводити до бабусі. Далі не пам’ятаю, були з нею різні пригоди: запізнення до розкладу,.але все таки я її проводила і доставила чомусь на вертольоті.Далі знайомство з молодим незнайомцем і закінчується ніжним обніманням мене в машині, как-будто перебуваю у нього в захисті.Далі сон обірвався.

я сиділа на кухні з мамою, і раптом побачила що щось промайнуло в дзеркалі двері, я закричала і ми пішли в кімнату, а там на дивані лежало ковдру а в ньому сховалася маленька незнайома дівчинка років 2-3, мама відвела ковдру і я закричала. і дівчинка подивилася на мене.

Вітаю!Приснилася маленька дівчинка, як ніби її народила моя подруга, у якої вже є двоє дітей, я їй дарую ляльку, дівчинка красива і весела светленькая.

Вітаю! я лежу на ліжку і в кімнату хтось заходить. Повертаюсь бачу дівчинку років шести. розгледіти її не можу, але на ній одягнені святкові банти білі. вона мене кудись кликала. тримала мене за руки. у неї руки були холодні.

підіймаючись сходами в під’їзді грала не знайома мелодія і тут мене обганяє дівчинка років 7-8 підіймаючись вище насвистуючи цю ж мелодію. снилося що то ще не пам’ятаю але цей фрагмент запам’ятався чітко і не вилазить з голови весь день. Раніше до сонникам не звертався в цей раз стало дуже цікаво.

Мені постійно сниться мій колишній начальник він володіє приватною охороною мільйонер сниться що він мені в чомусь допомагає а його дружина сердиться але розмовляє зі мною дружелюбно і сниться їхня дочка молодша ніби їй років 5

Я вагітна. Шлюб не зареєстрований. Діти є. Наснилося, що відпочиваючи за кордоном, знайшла (підкинули або щось подібне) маленьку 2-3 міс. дівчинку, виховую як свою, але без документів, боїмося поліцію. Чоловік приїжджає до нас, типу, регулярно. Одного разу залишаю її на кілька хвилин на майданчику недалеко від магазину, куди зайшов чоловік за покупками, щоб він зі здачі дав мені грошей. Звуки поліцейської сирени, я вибігаю на вулицю, дочка метається &# 8212; не знає куди сховатися. Звідкись вискакувати, беру на руки. Вона плаче (їй близько 2-х років), боїться, що її заберуть у мене. Я її заспокоюю, називаю ласкавими словами. Повертаємося до магазину &# 8212; чоловіка ніде немає. Думаю, що його забрали в поліцію. Прокидаюся з тривогою.

Чоловік одягає Скільки мені на середній палець, кільце трохи тьмяне, але камінчики червоні (схожі на Корраль) і подобаються.Кільце тісне, але чоловік все-одно одягнув це кільце до кінця пальця.потім дивлюся на кільце, подобається, хоча спочатку думала, що тьмяний.Потім сниться Дитячий майданчик, гірка і місток.Дівчинка проходить по містку і бачу що вона в кінці містка впаде.Я повинен звідкись вискакувати й встигаю зловити.підбігає її тато (у мене дочки немає) і я йому висловлюю, що за дітьми дивитися треба.Він запитує де живу, відповідаю, що бездомна.Хоча будинок тільки що продала і збираюся брати інший

комне прийшла девочьки і не хоче йти не говорить свого прізвища тільки щоб залишитися сомноі сон приснився з середи на четвер 11чесла

Вітаю.Це був не сон.Я вже прокинулася і побачила маленьку кучеряву дівчинку в білій довгій сорочці.Я заплющила очі (думала.що відкрию очі і бачення зникне) Відкрила очі.вона стояла на тому ж місці.Я ще раз закрила очі, коли відкрила, її вже не було.Я злякалась&# 8230;.

Вітаю. дуже хотілося б дізнатися до чого це снилося. ось сон: я гуляла по території свого будинку (будинок приватний), побачила маленьку дівчинку з біленькими волоссям (з хвостиком), в плаття (колір не пам’ятаю т, до, було темно на вулиці) і з коробкою різних солодощів, там було дуже багато цих солодощів. Вона підійшла, відкрила коробку і дала її мені, але при це протягом сну вона не промовила ні слова, я не стала нічого брати, а навпаки, доповіла в цю коробку ще солодощів, вона закрила коробку і пішла, після чого я прокинулася. Скажіть, до чого б це могло наснитися?

Сьогодні мені приснився дивний сон. Як я каталася, купалася в синьому-синьому морі, з ким то (з мені не знайомими людьми) а найголовніше на руках (як ніби на воду поклавши) я тримала маленьку (дуже маленьку) дівчинку. Чому то я розуміла що це моя новонароджена донечка. (Хоча я не вагітна і ніколи не була.[Хочу дітей, але поки не планую)

моя заловка живе далеко від нас, как-будто вона приїжджає до нас, і у неї маленька дівчинка (до року) на руках волоссячко чорні густі (каре з чубчиком), очі великі чорні дуже гарна дитина

Перше кохання сидить на вулиці, дивиться з посмішкою. Одягнений у коричневу спідницю і костюм . Волосся чорне, блищали. Колір одягу виглядаю дуже красиво. Сама теж і красива і вгодованості вигляділп

дівчинка красива маленька її прислали воді у великій коробці я її чекала вони прислали потім прислали

Бачу колегу по роботі, з грудної дівчинкою на руках. вона підходить до мене і кладе дитину мені на плече. Дівчинка запитує у мене: ти мене пам’ятаєш, я відповідаю-да. Вона кладе ручку мені на живіт і каже: у тебе теж буде дівчинка, ти порада? я відповідаю що так, адже я так і хотіла. У цей момент у мене в животі наче то перекотилося. вона сміявся і сказала: ну все, мені пора і я прокинулася&# 8230;.

дрібна річка вздовж вулиці спочатку я купалася з маленькою дівчинкою а потім я роздяглася Ігол купалася у всіх на виду .

Це було літо, море, пляж. Я сиділа на своєму лежаку, до мене підійшла маленька дівчинка у віці до 2-х років. Весела мила. Я взяла її на руки, вона не опиралася, навпаки навіть була порада побути зі мною. Жінка в купальнику, мабуть її мама, раптово виникла, але побачивши, що все в порядку і дівчинка не плаче, пішла.
Мені подобається одна людина, він теж був в цьому сні на пляжі, але сидів спиною до мене трохи в стороні, як би вичікуючи чогось.

Наснилося, що тримаю на руках в чужому будинку дівчинку 7-10 місяців зі світлим волоссям і з якимось прикрасою на голові, типу обідка з білою квіткою. Дівчинка була здоровим і посміхалася, допомагала її мамі одягнути на прогулянку. І уві сні думала про те, що хочу таку ж дочку. У житті в мене ростуть два сини.

Наснилася дівчинка, наче моя внучка (у мене поки немає онуків), але вона мене не називала бабусею.А я в обличчі знайшла схожість з собою

мені Пісний дощ і я з сусідською дівчинкою зайшла в приміщення типу невеликого магазинчика там продовать різну випічку вона мені показала на якісь печива а я сказала що у мене з собою немає грошей іпреложіла сходити залась денюшка і прокинулася

Я була вдома де темно але чомусь затишно .
Переди стояла моя дочка і прибігла обняла мене. Але я ще не народила в сенсі у мене немає поки дітей. Я її обіймала як ні знаю що це тепло це радість на душі це було просто не описати. Поруч сидів чоловік н у нього була рушниця і він нас відпустив але чомусь я думала що це мій чоловік поруч літня жінка я взяла доньку і хотіла сказати давай почнемо все спочатку але я боялася і прокинулася

Я точно не пам’ятаю початок сну але одне запам’яталося красива дівчинка спершу плакала потім коли я її взяла початку посміхався і не відходила від мене сон був з четверга на п’ятницю

Уві сні я бачила маленьку дівчинку, і це була моя дочка. Своїх дітей у мене немає поки. Вона перебувала зі мною поруч, я її годувала, тримала на руках. заколисувала. У цьому сні ще була моя мама і більше нікого я не пам’ятаю в ньому.Дівчинка була чиста і охайна. Кімната уві сні була такою як і моя зараз кімната. Все було як наяву.

я бачила маленьку дівчинку в білій сукні і ми з нею йдемо по тоненькій дошці дивлюся в перет а там річка і нам навіщо то треба туди перейти там міст але цей міст дуже дивний з перва дошки а потім великий довгий круглу деревину лежить і я думаю як же нам з дівчинкою перейти я її беру на руки але чому то я злякалася потім я її посадила на шию і кажу дівчинці добре тримайся а то впадеш я починаю пробувати а там у мене знову страх як б не уран дівчинку і таки ми не перейшли цю річку

Наснилося що гуляємо сім’єю, чоловік йде з нашою донькою (тільки вона року на три постарше чим зараз), а я веду за руку приблизно 3-х річну дівчинку, чужу, звуть її Наташа. Звідки вона у мене виявилося не знаю, але ми йдемо і з чоловіком обговорюємо імена, як можна було назвати дівчинку Наташею. (Наташа є дочка у наших друзів, ми її бачили трирічної, але я веду чи не її).

Вітаю. Мені наснилася, що я маленька дівчинка. Я мама і тато одягнені так, як на нашому сімейному знаменитої фотографії. Відчуття я перебуваю в цьому часі і мені хтось каже подивитися у вікно. І я дивлюся на себе

снитися мені що у мене є светленькая дівчинка це моя дочка я їду в автобусі і забираю її у кого вийшли з автобуса
а потім ми просто пішли додому

Здраствуйте Тетяна.Мені наснилася маленька дівчинка 1-2годіка з сомной разговарет і каже мама не роби аборт я хочу сестричку або братика. Але у мене немає дітей що воно означає.

Я їду зі своїм хлопцем, він починає спускати на машині в обрив. Включає якусь штуку з неї летить як пилок. Ми закриваємо очі, і через хвилин 5 відкриваємо і опиняємося в чудовому красивому місці . Тут до нас підлітають купа голубів, слідом підбігають собачки які ласкаються. Через деякий мить я помічаю, що внизу перебувати надзвичайно красивий палац. Ми спускаємося і я бачимо різні виступи, але тут з’являються маленькі дівчинки це все мої знайомі в дитинстві і я в їх числі і починають танцювати, я спочатку себе не впізнаю, так як на мене маленькою надіта кепка, а коли дівчинка підходить ближче я розумію, що це я . Прошу підійти мене маленьку до мене дорослою, маленька підходить і я доросла беру її на руки, вона мене обіймає ми розмовляємо про все. І думаю, що це чудовий дитина. Прошу нас сфотографувати і рас фотографують.

Мені снилася маленька дівчинка до року. Вона сильно посміхалася, була красива і мені хто то уві сні говорив, що це моя дочка і подивися як вона схожа на тебе (у мене вже є два сини, і я не хочу більше дітей), а коли я перевірила статеві органи то дуже здивувалася і не могла зрозуміти, так як там були два пісюнчіка і начебто Девіч статеві органи.

здраствуйте. мені наснилося що я народила дитину дівчинку! і я уві сні бачила її батька якого я не знаю, дитина весь час посміхався, я хотіла ходити під дощем але мене зупинила двоє друзів&# 8230;. допоможіть яетот сон

Дівчинка вся брудна, в капюшоні, не показуючи обличчя, скаче і бігає в в чорному лісі вночі, потім уві сні я відкриваю очі і відчуваю, що хтось мені викручує руки, я хочу їх зловити, але руки зникають.

я вдома і з’являється дівчинка десь 2 або 3 рочки вона схожа була чим те на мене волосся золотистого кольору і кучеряві вона посміхалася і веселилася я її одягаю по тепліше щоб вона не замерзла і думаючи то що вона буде моєю дочкою ми на вулицю гуляти йшли в підсумки ми опиняємося в іншому місці і сон змінився

сьогодні мені приснилося як ми з мамою повернулися в минуле. в цьому минулому я грала з собою маленької (мені було років 5)

Уві сні була маленька дівчинка, на кшталт на дивані лежала або на ліжку, там була ще травні мама і мій брат&# 8230; я сіла поруч з дитиною&# 8230; уві сні ця дівчинка маленька (приблизно пів рочки може і менше) була моєю дочкою&# 8230; до неї мій брат підійшов, хотів її торкнутися або пограти, я йому сказала не чіпай її брудними руками&# 8230; хоча у нього і не були брудні руки, це я мала на увазі, що там багато бактерій а вона маленька&# 8230; ось я з нею сиділа..мама поруч була.. не пам’ятаю що вона робила&# 8230; потім прокинулася

я збираю маленькі машинки з кіндерів. а приснилося мені що я йду по коридорах темним, бачу на стінах прикріплені всякі машинки я їх збираю. поки ходжу чую, як хтось говорить, що загубилася дівчинка років п’яти, і що її згвалтували. потім я зрозуміла, що ходжу по лабіринту і доходжу до його центру, як ніби я його закінчила. все, потім прокинулася

за знайому жінку мені потрібно вийти в суботу на роботу. Я їй кажу чому не можеш сама? Вона відповіла про свою дочку і я її побачила сидячи на ліжку, така красива і охайна і я дівчинці сказала, це мама з-за тебе не може вийти на роботу, а вона расмеялась і я прокинулася

я прокидаюся (уві сні) і дивлюся на окуляри лежать на столі, я піднімаю їх що б поглянути на себе.спершу я бачу шматочок волосся за моєю спиною, повністю не видно з-за ліжка, після я ложу окуляри і з переляком піднімаю їх знову і знову бачачи дівчинку все більше і більше, вона нібито дорослішає з’являючись переді мною в повний зріст. прокидаюся я вже від того що вона сидить на колінах біля мене і я сиджу так само, я нібито бачу це все зверху

Сон такий: я тримаю маленьку дівчинку, стоячи на краю відкритого вікна. Внизу якісь люди, автомобіль. Я їм кричу, щоб вони взяли (зловили дівчинку). Вони не звертають уваги. Мені доводиться стрибати з вікна з дівчинкою на руках. Потім я прокинулася.

немовля, дівчинка, посміхається, товстенька без трусиків і памперса. потім я зайшла в кімнату, де жовтими обома заклеєно було все навіть вікно на кухні це все у сусідів

Два дні тому я поховала свою бабусю і сьогодні вночі бачила сон, після нього я не дуже добре себе почуваю Сон почався з того що я моя дочка і сестра виходимо з бабусиної хати трохи пройшли і перед нами виявилася велика брудна калюжа дуже велика нам її було не обійти і ми пішли в брід по цій калюжі промочив все ноги, далі я не пам’ятаю що було але бачу я свою дочку і себе дідусь мій поруч в машині їдемо ми по вулиці і бачу я двох дівчаток грають я Даші кажу дивись ось та дівчинка це я маленька і почала з нею розмовляти т.е з собою маленької як буд то це було в іншому житті я питала як їй живеться вона мені відповідала так само як тобі і щоб я в неї не запитала вона мені все відповідала і я раптово прокинулася мені стало так тривожно до чого це могло все наснитися?

мені наснилася дівчинка.вона підійшла села до мене на коліна і їй сподобався запах мого волосся.потім я помітила чоловіка дорослого десь 30ти років.він дивився на нас здивовано, бо напевно, що це була його дочка і вона ніколи так не робила.вона ніби вибрала мене.щось ще було, але я не пам’ятаю.але відчуття таке було закоханості між мною і цим чоловіком

я йду з татом в тому віці в якому він зараз, він хоче показати мені дівчинку, вона біжить до нас і я розумію, що це і є я тільки маленька (років 3-5) і тато раптом стає молодим)

Дружина дуже більш і недавно їй наснилася маленька дівчинка яка її кликала але вона не пішла за нею з думкою -&# 171; ще поборюся!&# 187;

Доброго дня, Тетяно!
Розтлумачте, будь ласка сон моєї мами.
Опис сну: Моя мама бачить сон про те, що її покійна мама (моя бабуся) народила 9 дівчаток, Вони все (моя мама, покійна бабуся і ще покійний дідусь і 9 новонароджених дівчаток) знаходяться в старому будинку (рідному маминому) і мама у сні турбується про те як же далі бути і що робити і хто то з боку говорить про те що повинна допомогти соціальна служба.
До слова мама моя недавно пішла на пенсію і переживає з цього приводу,
Заздалегідь дякую,
Валентина

Бачила уві сні маленьку днвлчку.я за нею доглядала.мені вона здалося знайомої або може уві сні знову ж бачила.вона була умненькач і спокійна.але мало не доглянута або расстрепанная.але мені вона сподобалася.мені здається ч думала що удочерили її або як би залишити її в хороших руках.все було так реально. І цей сон я бачила вранці

У старому маминому будинку де все по старому, сидів молодий красивий чоловік, світловолосий, з напівголою немовлям на руках, вро де як дитиною внучки, якого вона народила раніше (веучка не вагітна і дітей немає), і вро де як від цієї молодої людини, кинула їх одних і пішла гуляти. А потім дівчинка вже побільше, років зо два, варто в дверях в плаття нижче колін.

Йшов один вночі по дорозі. навколо нікого! І раптом недалеко від мене звідки то на порожньому майданчику з’являється дівчинка у сукні, але чому то варто до мене спиною. Сон супроводжувався страшним звуків. Після цього я відразу прокинувся.

приснився немовля дівчинка, яка народилася у племінниці чоловіка . Я її няньчила. Але у неї вже була дитина теж дівчинка але смаглявою зовнішності.
я була eдівлена ​​уві сні. А немовля дівчинка була така гарна біленька я тримала її на руках

Я бачив маленьку дівчинку
Мені снилася ніч
Я піднімався по сходах моєї Школи в якій я навчався
Я дійшов до другого поверху
Двері яка вела до коридору була відкрита
Я подивився туди
Там стояла маленька дівчинка
У старій порваному одязі
Вона спиралася руками об стіну і начебто плакала
Я зупинився і почав дивитися на неї
Потім вона повернула свою голову на мене і тут я зрозумів що з нею щось не так
Її очі
Вони були
світлого кольору
Толі блакитного чи білого я не пригадаю
Потім вона так голосно закричала що склалося враження ніби мені заклало вуха
Я злякався
Вранці я згадував сон
І мені здається що ця дівчинка була мертвою
Її шкіра вона була, начебто трупної і її очі теж начебто були мертвими

я бачила доньку одного ВОСН вона мене так сильно обіймала що досихпор відчуваю її дотику вона говорила що скучає і любить

Дівчинка в красивій яскравому одязі, плакала. Я відкрила шифоньєр, там теж була її одяг, яскрава, красива. І вона сказала, що я її ображаю. І плакала, забившись від мене в кут.

дорога веде вниз, сніг, я на ногах з’їхала вниз, піднімаюся, заблукала, приватний сектор, сім’я у дворі, попросила дівчинку показати дорогу, ми з нею спускаємося вниз, там бачимо бійку, хочемо швидко піти, але нас наздоганяють і починають приставати, кричу , стукаю по забору, нас впускають у двір, багато людей, дівчинка починає грати як ні в чому не бувало, весела, я заходжу в будинок і у мене одна думка-її будуть шукати, телефону немає, а я боюся вийти.

Мені з 19 по 20 січня наснилося, ніби у мене є маленька дочка.Уві сні їй до рочки.Дуже гарненька дівчинка.У мене в реальному житті немає дітей.І сниться мені що, що я тримаю цю дівчинку на руках, граю з нею&# 8230; Вона не плаче, не вередує&# 8230; Я до неї зверталася на ім’я, але я його не пам’ятаю..Уві сні я була дуже щаслива і розуміла, що це дійсно моя дитина, якого я чекала все своє життя.Мені вже 47 років.Потім була зміна картинки уві сні і я опиняюся висіти над якимось колодязем без води, Я вишу, тримаючись тільки правою рукою, а в лівій тримаю цю маленьку дівчинку.Потім я відчуваю, що я втрачаю сили і я вже не можу її утримувати і вона вислизає у мене з рук і падає вниз -в цей колодязь.Я з жахом кричу НІ. Потім я двома руками вилажу з цього колодязя і дивлюся вниз, намагаючись побачити, куди впала дівчинка.Але ЇЇ внизу я не бачу, а бачу в променях світла, які якось там опинилися внизу збоку, я побачила тіні якихось пробігли істот, які живуть в цьому колодязі.Після чого я прокинулася. Такий сон мені не снився ніколи!Допоможіть будь ласка мені правильно витлумачити цей сон!

їхала на машині з чоловіком по дорозі взяли маленьку дівчинку і поїхали далі зупинилися машини почали літати.

мені наснилася добра красива дівчинка років 6.З гарними чорними довгими роспущеніми ВолоссямІв, а по середині була зплетена коса в красвом синій сукні по щиколотку.Ми обнялися і вона
сказала, що хоче щоб я була її мамою.

я бачила уві сні дівчинку маленьку як на прибігла до мене додому і сховалася в моє ліжко під ковдрою і я потім її побачила і закричала на неї що ти тут втратила швидко йди до себе додому . спочатку вона була без одягу потім в платі .це дівчинка ніби моя сусідка.

я бачила маленьку дівчинку як прибігла до мене додому і сховалася в мою пастель під ковдрою і я на неї закричала що ти тут втратила а ну йди додому після цих слів як я їй сказала вона втекла. і вона на проти нашого будинку стояла в платі одягненому і як ніби вона моя сусідка.

Літо, тепло, день на вулиці, в чужому дворі я граюся, тримаю на руках маленьку, симпатичну дівчинку років 5-ти і недалеко ще бачу стіг сіна.

Вітаю! Мені наснилося що я народила дівчинку неочікувану. Вона була худенька лисенький слабенька але дуже балакуча. Її нудило, я за нею прибирала. Потім я на неї милувалася і звернула увагу що вона дуже на мене схожа личком.

Мені наснилося, що я доросла мало не вбила себе маленьку. Це виглядало ніби я була на війні, а вона перебувала серед людей, яких я повинна була застрелити, з мамою і тіткою. Коли я націлилась побачила себе. Вона (маленька я) була такою милою і симпатичною, але раніше я вважала, що я не була такою. Загалом, я її побачив звідти і прокинулася.

Мені наснилося, що я тримаю на руках свою дочку, вона одягнена в ніжно рожевий м’який костюм, поруч зі мною сидить мій молодий чоловік, а дочки у мене немає.

Мені наснилася красива дівчинка рік 2 красиво одягнена доглянута біжет до мене на зустріч і кричить мама я обіймаю цілую

Я мию руки у ванній і обертаюся йде на мене дівчинка одягнена в теплий одяг і що то погане хоче зробити зі мною, я від страху сильно закричала і прокинулася.

я тримала хлопчика на руках.але мене просила про допомогу дівчинка до якої надходила вода і я разом з нею по сходах піднялася на саму вершину

бачила уві сні маленьку дівчинку, точно вона була моя, мила хороша, Було багато народу, швидше за все якийсь свято, начебто як в квартирі моєї не це точно не моя квартира

Наснилася дівчинка років 8, що сидить за столом в кабінеті коханого чоловіка. Вона малювала щось на білому аркуші паперу. Я відкрила двері і запитала, а де такий-то такий. Вона мені відповіла, що він обідає. Я вийшла з організації на вулицю, а потім вирішила почекати улюбленого в кабінеті, але охоронець мене не пустив, сказав, що здзвонитеся з ним, якщо дозволить, то ввійдете і почекаєте. Я дістала телефон, але незабаром під’їхав він і ми про щось говорили

Я їду на машині вночі, фари не включаються, на дорозі бачу дівчинку маленьку, я хочу зупинитися, але потім починаю від неї їхати.Фари нарешті загорілися.Дівчинка біжить за мною і щось мені кричить, я намагаюся їхати швидше, тисну на газ, але машина не розганяється.Мені моторошно страшно, такого жаху я не відчувала ніколи в своєму житті, від страху я прокинулася

Дівчинка чужа, але мені потрібно її забрати і я складаю її речі. Злюся, що речі не склали до мене, не знаю де вони лежать &# 8212; будинок чужий. Кофточку рожеву склала. Потім чомусь під водою починаю речі шукати. Вода прозора, все видно, я дихаю нормально і розумію, що мене ж під водою ніхто не знайде. І думаю, може не виринати поки всі проблеми не закінчаться))) виринає, але знехотя. Вода в будинку і я беруся руками за поріжок (повна кімната води) виглядаю не поспішаючи, там в кімнаті, де немає води, які то люди ходять. Вони не уявляють для мене небезпеки, страху в мене немає, мені просто до них не хочеться.

Вітаю! В реальному житті я зустрічаюся з чоловіком. Його дружина була хвора на рак і днями померла. Мені наснилися два сну &# 8212; один за іншим. Спочатку він приніс уві сні мені маленьку дівчинку в пелюшках і попросив поводиться. Вона була спокійна і не плакала, потім я її мила, після того, як вона сходила в туалет в пелюшки. другий сон &# 8212; я у дворі його приватного будинку, ніч. Бачу падаючий літак (не військовий), літак впав на будинки сусідніх вулиць, від чого стався дуже сильна пожежа, вогонь швидко підбирався до будинку, де я стояла. Відчуття було, ніби-то я живу в будинку мого чоловіка разом з ним, але його в даний момент вдома не було. Я побігла за допомогою до свого сина (від першого шлюбу), так як вогонь підбирався вже до наших воріт. Пожежа була дуже сильний, з яскравим і великим вогнем, але диму не пригадаю, как-будто був один вогонь, але дуже яскравий. Далі мій син чомусь не поспішав мені допомагати, хоча його дуже просила, навіть кричала в паніці. Але так і не довелося гасити &# 8212; сон перервався

Наснилося що я тримаю на руках девочьки до року і вона плаче &# 8230; я її швидко заспокоїла!!А потім я дивлюся що на руках місце дитини у мене маленька собачька!!

Я вже не пам’ятаю подробиці це було спочатку цього тижня але дуже добре пам’ятаю що я весь сон водила з собою за ручку дівчинку років 10-12 вона була одягнена в красивому мереживній білій сукні коротенькому. і я весь час її кудись вела&# 8230;

Дівчинка маленька, вік 1 -2 року чистий, весела, доброзичлива.Мене обіймала, грала зі мною. Не дивлячись на те що це дочка коханки мого чоловіка.

Маленька дівчинка, досить симпатична і доглянута, прийшла в незнайому мені квартиру з хлопчиком трохи старший за неї, але він відразу кудись пішов. Я почала з дівчинкою грати, причесала її і посадила за стіл їсти. Поки я відвернулася, так як прийшов мій чоловік, дівчинка впала і впустив тарілку і я пішла її купати.

Доросла дочка (відповідає її справжньому віком), одягнена в моє плаття, вона насправді худіше мене, але уві сні плаття на ній сидить добре, тримає на колінах свою дочку. далі не пам’ятаю, але сон не тривожний

Мені вже кілька разів снилося, що у мене маленька новонароджена донечка (хоча у мене двоє синів, старшому 25, а молодшому майже 18) і я її цілу і так радію, що у мене є моя донечка. Народжувати я не збираюся, ми з чоловіком вже тепер чекаємо онуків, але дуже я хочу саме внучку&# 8230;. А сон, що у мене є моя малесенька донька, мені сниться вже протягом декількох ночей. Я не можу згадати подробиці, тільки те що у мене є дочка, вона зовсім крихітна і я дуже порада.

Наснилося, що я пішла в цирк з дочкою знайомої. Їй сім років. Уві сні вона чомусь була в памперсі, і обкакалась. І чомусь цирк був в меблевому магазині.

Мені наснилася, що моя подруга, перебуваючи будинку в іншої моєї подруги, народжує дівчинку. Я заходжу в кімнату, а вона прямо у мене на очах народжує. Дівчинка більше, чим новонароджена, вся вимазана чимось не дуже хорошим. І коли подруга народила, всередині у неї щось відірвалося, я це почула. Не можу пригадати, але чи то я, то вона, але пуповина була перерізана. А далі я побігла дзвонити в швидку. Але в швидкої мені відмовляють. Я повертаюся до породіллі і бачу, що вона годує дитину. Я знову лину викликати швидку. там знову &# 8212; ніяк. відповідати &# 8212; відповідають, але не обіцяють допомоги. А я ж знаю, що треба перев’язати пуповину. Я біжу в кімнату і намагаюся пуповину перев’язати. Але вона спливає. І я навіть бачу кішочкі. Пуповину дістати мені так і не вдалося. І помити дівчинку теж не помили. Вона така ж брудна лежить. А мати її тримає, нічого не робить, але і не відпускає. На цьому я прокинулася.

Чоловік приніс додому шестимісячну дівчинку-стверджуючи, що це наша дочка. Я з ним сперечалася, що не пам’ятаю, щоб я її народжувала. Але в загальному сон позитивний.

Привіт спочатку мені приснилося що я вагітна, як я виношую і чекаю дитину, потім картина змінилася і у мене вже чоловік і маленька дочка як я з нею граю, їй 10 місяців вона вже розмовляє і повзає, незабаром у нас з сусідами виникла сварка і я на час забрала дитину до іншої сусідки, під час сварки я почула як моя дочка плаче, я відкриваю двері і вона стоїть і руки тягне до мене.До чого цей сон??У мене не було дитини, з хлопцем я розлучилася

дитина спала, я прала в машинці, потім я пішла, мій колишній хлопець залишився з дитиною, я шукала гроші на харчування але так не знайшла, хотіла вкрасти у батьків але не вкрала, бігла на автобус, тільки я не пам’ятаю у їхала чи ні, а потім я я у мами в квартирі теж прала, далі не пам’ятаю толком,

У мене померла недавно сестра чоловіка, їй 45 років. Вона приснилася мені ніби Дівчинка біжить по літній галявині і сміється дивлячись на нас з чоловіком.

Вітаю!Сон був цікавий тим, що я як би знайшла відео касету.Там був запис мене самої, там я була дуже гарненькою, забавною.Правда сон був чорно-білий.Вік близько п’яти років.спасибі!

Мені приснився сон в якому я грав в стрітбол (Не знаю хто був в команді зі мною, пам’ятаю лише дівчинку). Після того як ми перемогли два рази, я вирішив взяти її і посадити на шию, ми трохи погуляли і знову почали грати, на цьому моменті я прокинувся. До чого б це&# 8230;

чую шум &# 8230; обертаюся-машина-на повному ходу вдарилася в стіну і дуже силно помялась- повністю в гармошку там люди . якесь сум’яття, ніби як успугалась і відчула відповідальність- треба щось робити -помочь- обходжу машину &# 8212; бачу в ній дівчинку немовляти&# 8212; страшо- дотрагіваюсь- вона відкриває очі&# 8212; я намагаюся її взяти на руки -вона вже начебто постарше- з кіскою-но двочка якась мягкая- таке враження що у неї переламаний хребет-я ложу її назад-і прошу викликати скорую- при цьому помічаю під дівчинкою золоту сережку

Мені наснилося ДОЧКА МОЄЇ ПЛЕМІННИЦІ, Я тримав її НА РУКАХ І З НЕЮ ПРО ЩО ТО РОЗМОВЛЯВ .

Моя мама дуже старенька і хвора. Їй вночі приснилося, що поруч з нею спала її маленька дочка, яка померла в дитинстві, і мама боялася потривожити її сон. Сон був так реальний, що вранці вона шукала, куди ж поділася Міла, але її природно не виявилося поруч. До чого цей сон? Мамочка видужає або&# 8230;.

Уві сні бачив дівчину, вона стояла в метрі від мого ліжка (лежав на дивані з дружиною), було темно, вона з’явилася раптово в супроводі дивного звуку. Особи я не бачив так як в кімнаті було дуже темно, але виразно побачив що волосся були довгі і розпущені. Все було як наяву. (Такі сни мені раніше снилися пару раз, але тоді мене хтось душив і поворухнутися я не міг (не бачив хто душив)). В цьому випадку такого не було. Після цього я опинився в іншому місці, я просив допомоги у якийсь літньої жінки вона йшла поруч і говорила що допоможе але як тільки ми перейшли поріг воріт вона замкнула їх за моєю спиною (думаю вона не хотіла допомагати)&# 8230; а після нічого не пам’ятаю.

Мені протягнули дитини &# 8212; дівчинка, вік 9-12 міс, одягнена в білий бодік, волосся кучеряве, але не довгі. Я із задоволенням взяла її на руки і відчула неймовірне полегшення (як гора з плечей впала). Потім ми з нею розмовляли довго (я розповідала про життя, а вона або давала мені поради, або заспокоювала, і говорила, що все буде добре), а потім я кудись пішла з нею на руках по тратуаре, було яскраве сонце. Я їй обіцяла, що скоро обов’язково прийду до неї.

Було день народження зятя, ми його вітали, відбувалося все в кафе. Але в цьому ж кафе гуляли і інші, відзначали день народження. Я повернулася і побачила жінку, вона дала мені на руки дівчинку, біляву, місяців 6-8 було їй, яка посміхалася мені. Я дітей люблю, тому я з нею і загралася. Ось і весь сон

Сьогодні приснився сон, в якому я народжую дочку у себе на балконі. Народжується вона в складному міхурі і я дістаю її з нього. Дівчинка дуже гарненька, дуже хочеться таку

Уві сні я була в шоле, для самих маленьких, я шукала маленьку себе, в передчутті побачити себе я ходила, дивилася на дівчаток і часто голосно кликала себе по імені, потім вже дійшовши до дверей вихователька сказала &# 171; ось Кулпунай&# 187; я подивилася на маленьку дівчинку зі спини, і покликала голосно і машинально три рази по імені, вона обернулася до мене і стала пильно дивитися на мене, я уві сні була настільки порада цій зустрічі, незнаю куди подітися, вона дууже була схожа на мене, така охайна в шкільній формі, і така мініатюрна як лялька, з вигляду мені було 4 роки, але погляд був серйозний, розумний, я сподіваюся нічого не пропустила і що ви мені розтлумачите, спасибі

Вітаю! Бачила уві сні свого цивільного чоловіка уві сні і как-будто у нас народилася дівчинка, така гарненька світле волосся, вона повзала по ньому і реготала, я йому кажу: ми навіть ще не купили їй повзунки, сорочечки&# 8230;..

Мені наснилася, що у моєї подруги народилася маленька дівчинка і вона дуже слабенька і хвора, подруга від неї відмовилася, але я взяла її на руки, не дивлячись що вона хвора, я побачила її бажання жити і вирішила взяти її собі з повною впевненістю що я її вилікую і вона буде моєю дочкою

Відбувається в будинку поруч знаходитися моя дочка з дитиною і ще хто та, але обличчя не бачу.І приходить жінка і приносить дівчинку рочки півтора може менше.Вона така мила повненька, передала жінка і вона швидко пішла, я прийняла її як свою дочку, вона схожа на чоловіка якого я добре знаю, як ніби це наша дочка з ним.Я стала роздягати її на ній багато було одягнене одягу і я її розділу після вона попросилася на горщик .І я прокинулася

Наснилося, ніби я ходжу за дивним світу-сонця немає, лише тьмяне світло з неба. Бачу я себе з боку. раптом удар пробиває-Я нібито зрозуміла, що це сон, але контролювати себе все ще не могла. Це був не усвідомлений сон, це точно. Далі я бачила все зі свого зору. Я чомусь обернулася і побачила дівчинку, вона була старша за мене (мені 12). Чорні довге волосся, сіро-блакитні очі, все в брудній порваній одежі. вона дивилася на мене ісподболобья, зло. Раптом я (моє тіло) кинулася до неї, маючи намір вдарити. Тут мене як ніби струмом смикнуло, в житті я такого страху не відчувала. А вона прямо в очі дивиться. Прокинулася я уві сні, бо знову побачила себе лежить з боку. Далі-темрява. Потім прокинулася нормально.

Мені наснилася дівчинка, з не дуже довгим чорним волоссям, великі карі очі, дуже красива. вона була на руках у мами.

Я 1.5месяцев тому розійшлася зі своїм хлопцем.І ось сьогодні вночі бачила сон в якому він брав участь.Сниться, що я йду з маленькою дівчинкою на вулиці, а він поруч катається на велосипедах з друзями, потім ми заходимо в якесь приміщення, там багато ліжок, його друзі сідають на ліжка і він теж, я укладаю дівчинку спати, вкриваю її ковдрою , він при цьому зі мною говорить про нашу сварку, і в кінці підходить до мене -обнімает мене і каже поїхали і тут я прокинулася

сон в якому я дивлюся сімейне відео, на якому мені близько 2 років, і явно бачу себе на відео маленької, хоча до цього в житті ніколи не бачила відео себе цього віку, тільки фотографії

Я грала з дівчинкою І думала що вона моя дочка.Я відчула щастя і радість від усвідомлення того, що це моя дочка. Дівчинка віком до року, дуже красива

в електричці дівчинка сиділа на проти мене ми з нею рахговарівалі і я її гладив по коліну.Вона посміхалася і що то мені ласкаво говорила.Потім я вийшов з електрички і все.

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені приснився сон в якому я зі своєю онукою на руках (маленької уві сні, наяву їй 11 років) Пати дертися по стрімкому обриву, так як ми злякалися великої світлої собаки, яка гуляла зі своєю господинею на галявині. Мені майже вдалося дістатися до верху і моя дочка поспішає до нас на допомогу&# 8230; Однак трава, ка яку я хапаюся вислизає з рук і ми знову сповзаємо вниз. На цьому моменті я прокинулася.

я бігла через садок від бандитів і закрила маленьку светловалосую дівчинку! потім взяла її на руки і зайшли в садок! там ми з нею грали і расовалі! потім прийшов за нею тато!

я стояв біля магазину і поруч зі мною стояли ще кілька сторонніх людей і в цьому магазині знаходилися 2-е великі чорні собаки, в цей магазин побігла маленька дівчинка .кагда я побачив що дівчинка забігає в цей магазин я почав кричати їй ні заходь і люди стояли поруч зі мною теж кричали їй

добрий вечір! приснився сон в якому я лежу в своєму ліжку з чужими дітьми їх багато (чол 5) (я їх не знаю, але вони мені приємні, а одна маленька дівчинка описала мені ліжко, і я їй це пробачила

дівчинка, і кілька дівчаток з боку під’їзду відкривали мої двері, ручками Подлазов. але я їх завжди помічала, і не давала зайти. закривала двері.

Вітаю!Мене звуть Таня Пилипенко.Приснився сон, де була присутня дівчинка маленька, може менше рочки, я її початку купати, а вона захлинулася, я злякалася, витягла її з води, почала грюкати по спинці, вона відкашлялась, вода вийшла, я з полегшенням взяла її на руки.Ще поруч я бачила маленького хлопчика.До чого б це?

Наснилося, що маленьку дівчинку років 3-х кривдили її родичі і вона була їм по суті не потрібна. Я її удочерила.Дівчинка була дуже гарненька і дуже самостійна для її віку. А моя свекруха намагалася у мене її відібрати собі.Але я її нікому не віддала.

Наснилося ніби спочатку я вкладала спати свого маленького племінника (йому 4 міс), а потім раптом я вже укладаю незнайому дівчинку років 12-13, вона була світловолоса і високого зросту, такого, що ковдри не вистачало на її зростання, ноги стирчали, і вкривала я її декількома ковдрами, а потім поцілувала кілька разів на щоки&# 8230;

Я тримала спочатку її на руках, а потім ми з нею стали грати.Ще пам’ятаю, що вона дуже дзвінко сміялася.

Бачу людей і дівчинка біжить до мене, я беру її на руки, вона називає мене мамою, я так здивована т. до. я бабуся

Наснилося то-ли в будинку то-ли в клубі, там були всі мої однокласники і я з маленькою дівчинкою на руках. Вона така гарна, це моя дочка, я до неї стільки уваги приділяв ні на крок не відпускала від себе, тому що ніби як захищала її&# 8230; але як тільки вона була поруч зі мнойона відразу ж заспокоював ась і засипала

в машині зі мною була маленька дівчинка, вона грала і веселилася, від батьків її я дізналася що у неї день народження (вони сиділи попереду), я стала її вітати і цілувати

Я уві сні за столом..навколо ще люди. до нас підходить чоловік і доторкається до голови і я розумію, що бачу галюцинації, прям уві сні. Інші люди теж бачать (у кожного свої глюки)..Розумію, що вони починають з розуму сходити. Я заплющую очі. і, відкривши, бачу маленьку дівчинку. Розумію, що це я в маленькому віці..вона мене кудись веде (далі не пам’ятаю..прям пробіл). Потім ми з нею поспішаємо і біжимо від кого-то. Навіть страшно і нас &# 171; повертають&# 187; прям в момент, коли нас майже наздоганяють. Я вже приходжу до тями одна.

Доброго дня! Сьогодні в сні бачила няньчила з маленькою дівчинкою, була дуже спокійна, не плакала, була одягнена в красиву рожеву кофточку, в цьому ж сні бачила, багато маленьких жовтих курчат. все це відбувалося вдома)

Я зараз вагітна, знаю що у мене буде синку, сьогодні приснився сон как-будто я водила свою дочку за ручки, на ній були рожеві шкарпетки, біленька така, вона ще не вміла ходити, але намагалася.Зі мною ще була моя бабуся уві сні.

Уві сні перебувала в класі з дівчинкою, приблизно перший клас&# 8230; вона дивилася на мене а потім переводила погляд і виділа те, що не бачила я, присутність чогось не хорошого, уві сні було відчуття моторошного

добрий вечір. Мені прснілся сон: я йду по тратуаре і бачу дівчинку, я підходжу до неї, щоб дізнатися, чи не загубилася вона. вона піднімає на мене очі великі чорні. І я потрапляю під її гіпноз. Вона бере мене за руки і веде . Я безвольно йду за нею. переходжу через дорогу. вона тулиться своєю головою до моїх грудей і я починаю нахилятися назад. Закинувши голову, я бачу чисте небо і раптом приходжу до тями. Відштовхую дівчинку і біжу в іншому напрямку.прокидаюся

Сниться сон шукаю дівчинку .Чую плач бігаю шукаю і знайшла ліжку загорнута ковдру світлого ніжного кольору плюс ще рожеву пелюшку.Знайшла я давай її витягати дістала не розгортаючи ковдру вона повзунках була брудна Голодна .Мокра від сліз.Волосся мокрі кучеряве.Від голоду схудла.Перша думка була відгодую .Вона мене побачила і зраділа перестала плакати.Дівчинці 8-9 місяців.Шия тонка голова від схуднення тіла большеват.Я пам’ятаю злилася на хлопців або молодих чоловіків навіщо ви це зробили? Мені ніхто не ответіл1

Коридор який будують сірі бетонні стіни я стаю на початку а з кінця мене кличе голос маленької дівчинки, вона каже: Мене там немає я тут йдемо сюди.

Бачила уві сні внучку кататися на велосипеді в моєму місті а вона в іншій країні

Я була в різних місцях відразу, з сестрою..Але там була ще дівчинка я на ранок вже не могла згадати як вона виглядає, просто намагаюся згадати і все туманно, як ніби її й не було..Коли я спала я знала як вона виглядала, на ранок вже про неї не чого не пам’ятаю..Як так?

зима, багато снігу, перша година ночі. ми з чоловіком їдемо на машині додому і бачимо маленьку дівчинку років 5, з рюкзаком. підійшли, запитали що вона тут робить одна, вона говорить &# 171; йду зі школи додому&# 187;. я питаю &# 171; а чому так пізно?&# 187 ;, вона говорить (дослівно не пам’ятаю) &# 171; мене в школі ображають, чекала поки всі підуть&# 187; я запропонувала її довезти до будинку, вона погодилася. посадила її вперед до себе на коліна (ззаду не було місця). поки їхали, думала, що треба б її завжди так підвозити, а то хіба мало що може трапитися, район не безпечний і тд&# 8230;

Привіт Танья, мені снився пару трійку раз після пологів друга дівчинка, вже звичайно не пам’ятаю в яких кольорах але завжди в різній обстановці, а потім вона пропадала в останньому сні і я її пішла шукати а потім прокинулася. І більше я не пригадаю щоб мені снилися подібні роду сни.У мене тільки одна дочка більше поки на даний момент не планую .Що це може означати??

У нас з дружиною була завмерла вагітність, далі ми розлучилися. потім мені снитися як ніби моя дочка, така красива схожа на дружину, вона її хотіла забрати потім дядько дружини забирав&# 8230;.

Я ходжу по турботу .За боки прірву чорні не видно кінця . я подивився на ліво .з ліво були вдома моторошно сірі .я повернувся на право, а там дівчинка мого возроста (років 14-15).Вона стоїть на величезній руці . після вона мене поцілувала і я впав . тільки вже не в прірву а на траву .після я прокинувся .

я зайшла в будинок хлопця кого я люблю і там сидить дівчинка красива біла з довгими віями з блакитними оченятами світлим волоссям і я з нею грала

Мені наснилося буд то моя внучка пішла зі школи в невідомому напрямку, а я її шукала і сама блукала, але так і не знайшла.

Доброго дня!
Наснилося, що я в пологовому будинку очікую, коли мені віддадуть народженого малюка. Я не пам’ятаю уві сні, що була вагітна і як народжувала, як годувала і ін. За мною ніхто з родичів в пологовий будинок не приїжджає, я всім дзвоню і йду за дитиною. У пологовому будинку мене ігнорують, а через деякий час виносять дівчинку і приїжджають мої близькі. дитина &# 8212; копія моєї покійної бабусі, зі зморшками, очі відкриті, посміхаються і дивляться на мене. До чого такий сон з суботи на неділю?
спасибі!

уві сні через мене і мого хлопця перелазить дівчинка, дочка нашого друга. Але у нього сини і я дуже удевляюсь тому що помилилася. І його дружина просить переодягнути її, а починаю переодягати дівчинку

мені сінлась незнайома дівчинка вона була після реанімації з спроводом проведений під носом і сидячи спала на правій руці хлопця

Мені наснилося що я народила дочку, лежала на ліжку, а поруч була мама вона народила хлопчика і чоловік дотримувався її обидві ми народили швидко.хлопчик якого мама народила був в крові.потім раптом я бачу що моя маленька виросла наче їй от1до2 років вона красиво про ЖД етая у все світле волосиіу неї світлі очі блакитні і вона посміхалася її очі блістеліона мені посміхалася. Я була щаслива що все добре обійшлося і у мене і у мами

мені наснилася дівчинка років шести я сней грав потім чомусь поруч окозалось моя дочка така ж віку до чого б це

Я була з дівчинкою на руках, їй било2-3 року і вона була моя дочка.Нас фотографував мій нібито чоловік серед снігу і льоду, який швидко танув від яскравого сонця

Мені наснилося що я народила дівчинку (але я в реальному житті не можу мати дітей) красиву, здоровеньку. Я її Запеленали в білі пелюшки, а потім розгорнула взяла голеньку на руки і вона оговталася мені в руки, кал був світлий

Я повинна була народити&# 8230; але не народила..з якоїсь причини&# 8230; на руках у мене маленька дівчинка..я знаю що вона не моя&# 8230; але доглядаю за нею..вона тягне до мене рученята і цілком довіряє&# 8230; поруч була ще моя покійна мати..

Мені наснилося що я йду по будинку, і бачу що двері в коледор відкрита, Виходжу в коледор, а там в порозі стоїть дівчинка років шести в білій сукні, і я починаю кричати.Мене розбудила чоловік, тому що я кричала.

бачу красиву біленьку кучеряву дівчинку, яка прийшла до мене в мій будинок. Мовчки дивиться на мене, а потім зникає

мені наснилося як мою дочку стрижуть на голо і я бачу як її довге волосся падають з голови.

Мені сниться що наш з чоловіком один стукає в двері, а ми спимо.один хоче зламати двері, чоловік встає і відкриває, один завозить в квартиру коляску а в ній дівчинка.я беру її на рукірукі і знаю що вона моя.вона дивиться карими очима на мене і я бачу що вона поожа на нас з чоловіком.я шукаю схожість в ній.вона в одязі новонародженого.я зовсім не дивуюся чому вона народилася а я вдома.чомусь не бачу поруч чоловіка.( мені 45 років.ми одружилися зовсім недавно, в травні)

Я сама себе як з боку бачила, що я маленькою дівчинкою років шести в блакитному платіце, і з двома косичками йду по довгому коридору будівлі схожого на пологовий будинок, плачу і кличу маму, заглядаю в чужі кімнати, де бачу інших мам обіймають і качають на руках своїх дітей, але моєї мами в них немає.Потім я підійшла до довідкової та питаю дядько ви не бачили моєї мами, немає я її не бачив відповів він мені, і я пішла від довідкової, і пішла по сходах вниз .Вийшла на подвір’я стою і думаю де я і бачу стоїть Жінка в червоній спідниці в білу смужку і піджаку такого ж кольору (в такому костюмі у мене є фото мами), а поруч з нею стоїть Чоловік кучерявий, в блакитній сорочці і чорних брюках (як на фото мій тато) я до них підійшла і питаю тітка ви знаєте де моя мама, і бачу у неї на руках маленька дитина в конвертику з рожевою стрічкою, вона мене питає маленька ти що загубилася, немає кажу я їй я грала в хованки а потім дивлюся що заблукала&# 8230; далі не пам’ятаю що було, я прокинулася.

снилося як я дивлюся у вікно за вікном чисте небо.переїзд з чоловіком жити в будинок його батьків там я з ним росхожусь і усиновляю дівчинку яка весь цей час дружила з моїм сином і приїхала сомной в цей будинок

Снилася дівчинка одягнена була в біле плаття дуже мила волосся світле поруч сиділа моя мати і колишня дівчина все вони перебували в машині машина ніби як червона.

Я перебувала у великому світлому будинку у своєї подруги, в одній з кімнат я з нею про щось розмовляла а потім щоб взяти свою річ випадково зачепила незнайомого мені хлопця знаходиться в цій же кімнаті зі своїми двома друзями, він почав на мене наговорювати і в цей момент зайшов двоюрідний брат моєї подруги і став на захист мені він хотів полізти в бійку, я дуже злякалася і стала між ними віч-на-брату подруги починаючи умовляти його заспокоїтися, після чого я відразу повела його в іншу кімнату, в якій ми з ним лягли на ліжко і стали пристрасно цілуватися, дуже довго цілувалися поки в кімнату не зайшла маленька дівчинка років п’яти і не запитала що ми робимо, ми увельнулі від відповіді. через деякий час ми зайшли в іншу кімнату і побачили як моя подруга сидить на підлозі з цією дівчинкою і успокаевает її але у неї не виходить, я сожусь до них і бачу що у дівчинки поцарапа ручка, я сказала що якщо поцілувати ручку то вона пройде, дівчинка з пухкими щічками і великими красивими сіро-блакитними очима, чубчиком і милим коротким хвостиком подивилася на мене простягаючи руку вже не хник, я поцілувала вона дивиться на мене довіряє поглядом і теж цілує свою ручку а потім простягає знову її мені і так кілька разів, потім вона у мене запитала де я навчилася так цілувати, ззаду я відчувала брата подруги з яким до цього пристрасно цілувалася, він тримав свою руку на моєму лівому боці ніжно, я повернулася до нього ми подивилися один на одного з посмішкою збентеженою і я відповіла цій дівчинці що саме її брат мене навчив. відповідаючи на її питання я назвала її по імені але смутно пам’ятаю як або яна або аня

мені снилася маленька дівчинка, років зо три, ми йдемо за руки піднімаємося по сходах в парку, це відбувається влітку, дівчинка дуже красива світле волосся блакитні очі і пишні губи, сміється, вона одягнена в сукню

Літній день, сонце, дитячий майданчик, один грає зі своєю дочей п’яти шести років. вона в білій сукні. обидва сміються. В даний час, моя дружина вагітна.

Мені наснилася маленька кучерява дівчинка в рожевій сукні, стояла до мене спиною

наснилися пологи, після того як народила сказала в слух &# 171; народила&# 187; приміщення було сіре, після дитини забрали в дитбудинок.
потім я ходила по вулиці і ревіла.

Я перебувала в гостях . Раптом виходить сусідка циганка, але з російської найкрасивішою дівчинкою років 5. Дівчинка до мене підбігла привітатися, жінка покликала її Не зближайся вона зла ! Я зчепилася з нею мовами, в результаті простягнула їй долоню вона подивилася і мене як приворожило до дівчинки ! Я стала ходити до неї грати гуляти . В результаті полюбила як свою рідну ! Через пару днів жінка повідомляє що вони змушені виїхати і що дівчинку я більше не побачу ! Вони їдуть, але перед від’їздом дають попрощатися . Дівчинка мене заспокоювати починає в підсумку залишає мені свою золотий ланцюжок з кулончиком і йде зі словами:&# 187; ти ж знайдеш мене ? вірно?&# 187;. Я прокинулася з мокрими очима . Я Лена мені 21

снилося що я в пологовому будинку і у мене народилася дівчинка-всім приносили дітей годувати а мені говорили що дочку вкрали

Я бачила у вікно дівчинку, років 2-3, вона була в рожевому костюмчику, її мама підкидала її, дівчинка сміялася, вона дуже високо її підкидала, її було видно в вікно мого 5 поверху.

Я, бачила доньку своєї подруги.Вона сиділа на скомейке біля під’їзду.Я запитала ти що тут седішь.промокнеш ж.Вона я часто так.Дівчинка була скоріше спокійна.

Мені наснилося, то що я стою на трасі і з одного боку їде вантажівка а з іншого не кого немає.Потім до мене підійшов чоловік і попросив потримати дитину, я дала йому.Він поклав дитину на асфальт, і вантажівка наближався але я не як ти могла підняти дитини.Дитина була грудної, була це дівчинка мені чітко сказали уві сні.І повторили двічі.Мені довелося схопити нігтями її за горло, і тільки тоді вона піднялася.Я побачила на горлі кров і забігла в кабінет, де я зажадала дати мені ватку і зеленку . Після чого, ця дитина помер на моїх руках.

Наснилося ІРУ з маленькою дівчинкою У ТЕПЛУ ПОГОДУ. ЗАХОДИМ У ВОДУ НОГАМИ, А ВОНА БРУДНА. ПОТІМ МИ ВИЙШЛИ З НЕЇ

Мені наснилася маленька дівчинка, вона готувалася до сну і була з кучериками і вона була чужа дитина.

Уві сні на руках тримала маленьку дівчинку і говорю що це копія моя мама. Насправді моєї мами вже немає в живих.

за мною женеться товста корова.я втікаю.але корови не боюся. Забігаю в літак і там з мене вивалюється маленька / як лялька / дівчинка.Я її притискаю до грудей.шукаю чим її вкрити.Стюардеса дає фартух.і тут я бачу.що все в літаку сплять.Я дуже здивовані.а дівчинка телепатично каже-Я ТВОЄ ЩАСТЯ. при цьому вона як і жива

я перебуваю в кімнаті. Це моя кімната, але як вона виглядає не має значення (це завантаження сну) Має значення тільки те, що, немов вихор, вривається в кімнату дівчинка, вона дуже весела і мила. Ми кидаємося один до одного, сміємося, обіймаємось і радіємо зустрічі. сон закінчився.

Уві сні дівчинка моєї знайомої вона красива, щаслива була і вона прийшла в мої руки і ми з нею гралися, вона дуже коасівая була

Наснилося, що це дитина знайомої, та попоросіла з нею посидіти, на кшталт. Дівчинка спочатку була грудної в рожевих шатах, а потім з’ясувалося, що вона не погано розмовляє і вже опинилася в комбінезоні, такому ж рожевому.

Уві сні мама дала мені потримати новонароджену дівчинку в білій пелюшці і білому щепчіке.Поруч стояли її батьки радісні чиї особи мені не знайомі, але уві сні я їх знала.Дівчинка так солодко і спокійно спала.Потім я новонароджену віддала її батькам в руки і заплакала, бо згадала свого мертвонародженого сина, якого насправді народжувала 9 місяців тому

пристрасно цілувалася зі своїм першим коханням, грала.спілкувалася з його дітьми.бачила його дружину і спілкувалася з усіма весело і невимушено

я в домі, ніби як (насправді не уві сні &# 8212; у мене його немає) в своєму. новий, ще не донка обставлений, але обживати. багато кімнат-якась жінка миє підлогу спец.машиною і бурчить, що я ходжу топчу. я йду в далеку кімнату, включаю телевізор, виймаю з ніші речі і починаю переодягатися. на голові виявляється летская хутряна шапочка &# 8212; сміюся над собою &# 8212; стою в ній, бюстгалтер і чи спідниці, то чи брюках. в цей час &# 8212; позаду голос сина &# 8212; довго ти ще перед чужими в такому вигляді ходитимеш? повертаюся &# 8212; в кімнату заходять його друзі-швидко вдягаю кофту і йду коридорами в його кімнату, щоб переодягнутися. заходжу і бачу, що на його ліжка напівлежить його знайома дівчина і грає зі своєю дочкою. незадоволена, але щоб не заважати виходжу і йду в передпокій. з вулиці заходять мої друзі &# 8212; з ними маленька білява кучерява дівчинка &# 8212; така гарненька! сідаю перед нею навпочіпки &# 8212; розмовляю, вона залазить мені на руки, обіймає. моя знайома стоїть поруч, притулившись до стіни.я досить довго займаюся дитиною &# 8212; мене це розчулює, забавляє, радує і т.п. в цей час бачу як та дівчина з ліжка проходить повз мене вже одягнена, зла, тягне за руку свою одягнену темненьку дочку. я малятку на руках кажу: &# 171; познайомся і пограй з дівчинкою!&# 187; вона зістрибує у мене з рук &# 8212; біжить до тієї, а мама їй каже, що не треба ні з ким грати &# 8212; ми йдемо! Засмучений малятко біжить до мене назад на руки, а та одягнена підходить до мене і щось запитує, як її навчила мама, називаючи мене Марією Іванівною, що мене чомусь ображає. я у відповідь кажу на підвищених тонах, що коли спиш з моїм сином треба б знати як звуть його матір! починається словесна перепалка. я віддаю дитину подрузі, т.до. дитина не повинна цього бачити і чути, соромлюся дівчину, що вона при своїй дитині таке дозволяє &# 8212; вона хоміт і кидається на мене. хапаю її за комір &# 8212; тягну до дверей, вона виринає з пуховика і верещить. тоді хапаю її за волосся і викидаю з дому. при цьому її дитини більше не бачу, т.е. де ця дитина &# 8212; не знаю. захлопую двері і прокидаюся від серцебиття і нервового стресу як наяву.

Мені наснилося, що коханка чоловіка народила дочку.а я дуже хотіла цю дитину забрати собі.як ніби це моя дівчинка. Я увійшла в квартиру коханки, взяла сплячу дівчинку на руки і стала збирати її речі, тут увійшла коханка.вона була засмучена, але не перешкоджала тому .щоб я забрала собі дитину.

Наснилося, що я підняв лежачу на землі дівчинку п’яти років і носив її на руках в пошуках її рідних

Вітаю. Наснилося з неділі на понеділок маленька дівчинка вперше пішла!! Ми були з чужою жінкою в кімнаті вона відвернулася а я побачила як вона пішла!! Я тихенько покликала жінку а вона побачивши таке в істерику кинулася, я її довго тримала і вмовляла, а дівчинка підійшла до нас!! мило посміхаючись!! Сьогодні йду на співбесіду з питання працевлаштування!! До чого це приснилося? Діти дорослі я старий.

Доброго дня, Тетяно.
Сьогодні вночі мені наснилася моя племінниця в червоному красивому платті. Ми трималися за руки і кружляли. У неї сегодняДень народження, їй 4 роки, а в моєму сні їй було вже років 12.

20 років тому я працювала з однією доброю жінкою і сьогодні я уві сні сидячи на підлозі качала на нозі її маленьку 3-4 роки внучку і наспівувала їй пісеньку

Привіт, сьогодні вночі мені приснився сон: що я граю з маленькою дівчинкою і у мене стан не дуже гарне, схоже що я при смерті і ця дівчинка кудись тягне мене.

Наснилося, що чоловік і брат чоловіка принесли додому дівчинку, яку треба переодягнути і сповити перед цим поклавши на неї стоногу.я дуже боялася стоногу і тому вони вирішили не сповивати дитини а залишити його вдома зі мною, хоча я спізнювалася на роботу, мені довелося одягнути дівчинку і взяти з собою. Тільки ми з нею почали виходити виявилося, що є ще й хлопчик молодше&# 8230; і я прокинулася

Вітаю!
Наснилася світловолоса дівчинка років 4-5&# 8230; уві сні мені здавалося, що вона мені дочка.Ми сиділи на ліжку в лікарняній палаті.Я її ніжно обіймала, вона

Було все як наяву, чую крізь сон як хто то шкребеться по вхідних дверей, кішок і собак в будинку немає, піднімаю голову дивлюся стоїть дівчинка і намагається відкрити двері і в неї не виходить, коли побачила мене втекла на кухню. При чому я дуже добре чула цей звук, як вона скребла по двері.

Мені пропонував вийти заміж чоловік. якого я в перший раз бачила уві сні, мені він не дуже подобався, з ним було двоє дітей старший хлопчик і маленька дівчинка. Дівчинка побачивши мене. попросилася на руки і більше ні до кого не йшлося, вчепилася мене і кричала. мати. З сну я зрозуміла, що у них немає мами і мені доведеться залишитися з ними, так як дівчинка не відпускала мене від себе ні на крок

Приснився немовля 2-3 місяці -девочка, але це не моя дитина, з яким я розмовляла, вона дуже чітко як доросла відповідала мені, підбадьорювала мене. Ми ходили з нею по багатоповерхівці піднімалися на ліфті до 65-або 68 поверху, потім намагалися спуститься по сходах вниз, де її чекали родичі.

на сходах стоїть дівчинка 11-12 років в шкільній формі в білому фартусі з білими бантами і великими карими очима красива нічого не говорить а киває головою і показує пальцем на гору і відразу зникає

мені снився сон чужу радісну маленьку дівчинку переді мною чоловік охоче ліз цілувати що це значить

Обіймати й цілувати МАЛЕНЬКУ ДЕВОЧКУ З ДОВГИМИ ВОЛОСАМИ!

Добрий день, Тетяна! Здорово, що я &# 8212; теж Тетяна. Моя дочка чекає довгоочікуваного дитини. Пару днів назад я бачила уві сні дівчинку лет4- 5 в білому довгому платті, яка стояла до мене спиною не повертаючись. Прокинувшись, я відчула деяке занепокоєння за неї, так як доньці 34 року- вона дуже довго чекала свого чоловіка. Буду Вам дуже вдячна за Ваше тлумачення. Величезне спасибі! Взаємної приголомшливою любові, щастя, успіху, взаєморозуміння . Тетяна Мних

Я просто бачив маленьку дівчинку років п’яти багато брудну а ззаду її був дитячий майданчик і вона просто стояла і дивилася на мене

сьогодні вночі мені приснилося, що я живу за містом з маленькою дівчинкою, дружно живемо, все у нас добре, але тут приходить дівчина, я у неї питаю &# 8212; чи не хоче вона побачити доньку, та відмовляється, але тут малятко сама виходить, дивиться на неї і каже: ми так з тобою схожі, ти ж моя мама? дівчина крізь сльози посміхається, а їй кажу: залишайся жити з нами, не забира

Мені наснилося, що мій хлопець прийшов до нас додому і без страху зайшов. Хоча в будинку була моя мама. Потім якийсь різкої стрибок і я опинилася на кухні, де був мій хлопець і мама, а разом з ними і маленька дівчинка до 3 років. Вона була такою милою як лялечка, постійно посміхалася мені, коли я грала з нею. Мій хлопець годував її з ложечки і при згадці того, що він виглядає дуже мило, зніяковіло улвбнулся. Потім стався ще один стрибок і я вже була за стіною, підслуховуючи телефонна розмова хлопця з його матір’ю. Вони лаялися і мені хотілося вийти і заспокоїти його. А коли я сказала, що все буде добре, він важкий зітхнув і обійняв мене зі словами: &# 187; Тільки ти мене розумієш, будь ласка, не кидай і ти мене!&# 187; Цей сон я побачила з вівторка по середу, і навіть гадки не маю що він все-таки означає! Підкажіть!

Сниться, що нас викликали на навчання до військової частини (де я раніше працювала), і ось падають навчальні бомби, гранати, літають літаки, і раптом збивають маму з дитиною. Вони все в крові, мама помирає, а у дитини (дівчинка) істерика, і вона ні до кого не йде, тільки до мене пішла на руки і так сильно обняла мене, з такою любов’ю і ніжністю, то ж саме і я відчула до неї.Я ревіла жахливо, стільки сліз було&# 8230; І ось вона питає мене &# 171; а у тебе що теж хтось умерн?&# 187; я їй відповіла: &# 171; немає у мене душа померла щойно&# 187;)&# 8230; Хотілося б знати до чого це приснилося. Наперед дякую

Я одягла нове чорне прозоре плаття, туфлі, переглянула багато нових трусів з цінниками а вибрала свої, і опинилася на святі де було чотири зовсім маленькі дівчатка.

Вітаю! Наснилася дівчинка років 5-6. У неї було каре, волосся і очі темні, шкіра бліда. В реальності я її ніколи не бачила, дітей та молодших сестер немає. Вона була одягнена в чорний одяг, в яку точно не пам’ятаю. Але одягнена була охайно і красиво. Спочатку я з нею грала, вона сміялася, бігала, розмовляла зі мною. А потім ми вийшли на вулицю, тому що приїхала якась жінка років 40-50, теж була вся в чорному. Вона сказала мені, що дівчинка хвора і помре через кілька днів. Я відчувала якусь родинний зв’язок між цією малятком і собою. Я почала плакати, казати, що її не потрібно нікуди відвозити, що сама повезу її в лікарню, якщо буде необхідно. Але ця жінка була поколебіма. І в підсумку я обняла дівчинку і почала говорити, що дуже-дуже її люблю. Вона виглядає злякано і кивала мені у відповідь. Я прокинулася вся в сльозах, піднялася температура. Відчуття було таке, що уві сні я була в столітті 20, десь в середині. До сих пір якось не по собі.

Здраствуіте. спав віділ какоіто сон вкатором була маленкая дівчинка сон неочінь пам’ятаю але пам’ятаю ім’я аднаго мільярдер чоловіки скаторим її (Буття вони були одноітоже) нусон як сон нічого такого але я був один вдома..такои полупраснувши услішал ходи .біг дівчинки вколідоре.хотів очі відкрити але не відкриваються. патом струдностью відкрив і увидил 12-13 річну дівчинку каторая сиділа вкраваті ісмотрела Намені..віділ толька нижче губ ДонОГА зверху штото мешалавідіть обличчя. чувствавал її красату..віділ її строіность..розпушений волосся до грудей&# 8230; десь секунд 6 віділ її патом растварілась&# 8230; але дівчинка ВАСН була прастая а це богиня.

Моїй бабусі приснився сон, ніби я дуже красиво одягнена, але маленького зросту (мені 16) сірого кольору тканину і обіймаю її.НЕ підкажіть, що це означає ?

Привіт, приснилося що мені залишили маленьку дівчинку років 3прісмотреть за нею а вона пропала.Я сиділа вдома думала вона пішла в туалет і довго не виходила, моя мама запитує а де малятко я говорю в туалеті-пішла вона подивитися а її там немає..Довго яч її всюди і на вулиці шукала так і не знайшла.(((Там ще мої діти бігали на вулицю гуляли у мене їх 5я подумала що разом її сховали але вони сказали що не бачили її ((((

Вітаю! Мені наснилася дівчинка, вона лізла по якому те спортивного снаряду і дуже високо. Коли я підняла голову, то я подумала що вона зараз впаде і правда тільки я відвернулася як вона впала і головою об Освальт.

на березі, не пам’ятаю чого, красива дівчинка приблизно трьох років. посміхалася. я їй трусики чи чистив, то чи стирав.

Спочатку сон почався з того, що мої подруги вказували пальцем на мій живіт і говорили: мовляв, ти ж вагітна. І подивившись на себе, побачила що в животі штовхається малюк. Далі снилася дівчинка яка сказала що звуть її Ліза (завжди в дитинстві хотіла що б мою дочку звали саме так). Уві сні ми зустрілися з нею у моєї мами вдома, і вона мене не впізнала. Але надалі після мого подиву (я мала на увазі що вона моя донечка), буд то пізніше я прийшла за нею в дитячий сад, і вона підбігши до мене назвала мене мамою, а мого хлопця татом. Що б це могло означати? Ми дуже хочемо діточок! Сон був дуже барвистим, і місця зневірі там не було.. тому що я точно знала що ця дівчинка &# 8212; моя донька.

Приснилася маленька дівчинка, 1,2 місяці, це була довгоочікувана дочка (у мене є дочка, їй 12 років, але це була не вона) я тримала її на руках, няньчила її, вона була дуже гарненька, усміхнена, і уві сні я була дуже щаслива що я її мама

Мені наснилася дівчинка їй 1,5 лел, я з нею гуляла, сміялася, годувала її, фотографувала.Мені часто сняться маленькі діти, особливо дівчатка, вони посміхаються мені у сні.

уві сні маленька дівчинка чужа вік близько 2 років в теплому одязі я намагалася одягнути на неї шапку і не могла підібрати розмір шапки весь час була мала

Наснилася дівчинка років п’яти з білими кучерявим волоссям мертва. Я на неї дивлюся і говворю своєї дочки немає вона жива. І раптом вона встає я у неї питаю ти в туалет хочеш вона говорить так. Пішла сходила знову прийшла лягла і знову як мертва. До чого це снитися? Сон приснився моїй мамі.

Я уві сні бачу, як я лежу на дивані і до мене підбігає дівчинка года3-4 і каже, що їй холодно, вона лягла поруч зі мною і попросила мене, щоб я її обняла

25.03.16г., вранці, наснилася дівчинка стоїть спиною з довгим білим волоссям.

моя дочка хоче удочерити дівчинку (вона без підгузника в присутності її батьків і вільно переміщається, як би вона пописав і я судорожно перевіряю свої лежать речі на ліжку). Я попросила батьків дівчинки показати паспорта, але їх у них не виявилося. На цьому сон перервався.

Вранці виходжу на балкон, а там плаче маленька дівчинка, каже, що замерзла, я взяв її на руки і став пестити і заспокоювати.

я стояла поруч з моїм другом (він мені подобається), він сидів і заспокоював маленьку дівчинку, гладив її по щоці, я теж гладила. Її насварила її мама, але я не пам’ятаю за що

Приснилася маленька дівчинка, років трьох. Гуляла вночі біля мого будинку. Сказала що тато дозволив їй погуляти до такого як з темніє, але на вулиці і так ніч була. Що то мені так за неї страшно було, я побув З нею деякий час, потім піднявся вітер, і вона сказала що хоче додому. Тут нізвідки не візьмись з’являється її батько з баяном, і що то награвати заберай дівчинку додому. Але весь цей час у мня було погане передчуття.
Підкажіть до чого це? Спасибі)))

Доброго дня, Тетяно!
Сьогодні приснився такий сон: маленька дівчинка проколола собі пальчик чим то і трошки вийшла кров, я її взяв на руки і поніс до лікаря, лікаря не знайшов, так і ходив з нею і шукав. Я прокинувся.

Потім приснився сон, кольоровий, я йду на якусь зустріч, в коридорі була маленька дівчинка у якій випала з рук лялька. Дівчинка була ошатна і приємно подивилася на мене, але постійно мовчала, я підняв ляльку, віддав їй і пішов, потім озирнувся вона стояла і дивилася на мене потім пішла до виходу, при вході в зал, де була зустріч я знову озирнувся, вона стояла далеко з лялькою в руках і дивилася в мій бік, я махнув їй рукою і вона побігла до мене, я взяв її за руку і ми увійшли в зал. Вона пройшла далі і села кому то на руки, я сів позаду неї. Все, я прокинувся.

Що це може означати&# 8230;

Заздалегідь вдячний за відповідь!
З повагою Андрій

Дві маленьких симпатична дівчинка зайшли до мене і улібалісь потім замість них на тому місці 2 кота плакало. І інший сон 3 повних дівчинки зустрілися взимку одна изчезла інша симпатична я її поцілував і потім 3я впала зі мною била некрасивою і не дала себе поцілувати говорила я нехочу

Доброго дня! Мені наснилося, що я на екскурсії (подорожую) в якомусь музеї мистецтв &# 8212; навколо багато кераміки &# 8212; приміщення світле, в приємних рожевих тонах. Я прогулююся з коляскою &# 8212; в ній дівчинка років 2-3 &# 8212; моя дочка (хоча сама я незаміжня і дітей немає). Потім вона йде поруч, вже без коляски. Це дуже красива дівчинка &# 8212; темноока і темноволоса, в милому рожевому платті.

Доброго дня! Моєму чоловікові приснився сон де він на вулиці зустрів дівчинку сумну. Він підійшов до неї запитав чому ти така вона відповіла я хочу їсти і спати. Чоловік запитує у неї чому ти не йдеш додому? Дівчинка відповіла що там п’яні батьки. Він взяв її за руку і вони пішли до неї, чоловік побачив там п’яних батька і матір дівчинки. Потім привів її додому нагодував і поклав спати і сказав давай залишимо її собі.

Наснилися три маленькі дівчинки одну з них я тримала на руках одну спосла&# 8230;

мені наснилася дівчинка незнокомая мені але вона мене походу знає і говорить точто моя мати не навідела її матір.Дівчинці років 10ілі11.

Вітаю! Наснилася дівчинка, незрозуміло чия, грудного віку, місяці 4 або 5. Дуже спокійна, усміхнена. Ніби мені потрібно няньчити її.

бачу покійну тітку несе на плечах дві маленькі дівчинки волосся дуже білі як молоко а чубчик п’ять чорна дуже красиві

я відкриваю двері.за нею маленька дівчинка.на питання, як її звуть?вона відповіла: Віра.я обняла її і зрозуміла.що нікому її не віддам.що хочу, щоб вона стала моєю донькою.дівчинка маленька, до трьох років

Як буд-то я прийшла кудись, там діти, одна маленька красива дівчинка сирітка з косичками обіймає мене і каже мені матуся, а я заплакала уві сні.

їхали довго з дружиною в автобусі. Дорога довга з великими зупинками. сиділи окремо. грав з маленькою дівчинкою біля її батьків-двох жінок, як ми, у вигляді танцю розгойдувалися, притискаючись. Вона, граючи, раптом влізла в штани і подивилася, помацала взяла в руку мій член

Пам’ятаю то що маленька дівчинка зі Світленький волоссям і схоже з зеленим кольором очей сміялася і як би дражнячи, пробіг по кімнаті грала зі мною .

площа на якій багато людей я спочатку розмовляю з однією дівчиною потім повз проходять дві інших дівчини з маленькою дівчинкою далі я граю в гру з цією дівчинкою там де треба ловити жаб у нас скінчилися жаби я сказав дівчинці збігати взяти у Мами жетон щоб далі грати коли вона втекла до мене повільно стрибала жаба і я з нею розмовляв коли я їй що то говорив вона смішно надувалася і квакала сон був позитивний.

Наснилася дівчинка до року начебто вона моя дочка, лежала на ліжку або дивані, під нею пелюшки, а сама голенькі, чистенька, рухала ручками і ніжками. а потім я начебто її качала на руках.

Приснився мій коханий чоловік, який нещодавно пішов від мене, тримає дівчинку, років трьох, на руках і сидить у мене вдома

Няньчила новонароджену дочку подруги в пологовому будинку. Її дочки вже сім місяців. Уві сні вона тільки народилася.

Мені наснилося, що мене обкакался маленька дівчинка з ніг до голови. Одяг я віддала прати її матері, а сама стала мити волосся

сниться маленька дівчинка яку я тримаю на руках і раассматріваю цятки червоного кольору на обличчі і звертаю увагу нижче плеча як наростень ст вигляді квітки рожевого кольору .Я думаю що треба звернутися в лікарню зробити операцію і видалити її, потім я побачила крихти на попочке і захотіла дитину викупати, приходжу в ванну, а в ванні якийсь будівельне сміття і вона наповнена водою, я стала подумувати про прибирання і стала зливати воду, при цьому тримала дитину на руках і думала ,
що все буде добре

Вітаю!
Що може означати такий сон:

Мені наснилася дівчинка, яка гуляє, в основному, на лузі влітку.
За нею доглядає мама, вона то поруч з дівчинкою, то немає.
Дівчинка років 7-8, в короткому літньому ситцевому платті, звичайна, зовнішність невиразна, сама також, звичайна дитина &# 8212; в міру досмотренний, в міру доглянутий.
Луг великий, зелений, на ньому ростуть квіти, островами.
Спочатку я бачу острівець з квітами, схожими на ромашки, мене це дуже радує.
Через деякий час бачу цю дівчинку, яка сплела з трави і цих квітів щось схоже на великий букет, мене це дещо засмучує (зірвані квіти).
Потім я бачу на цьому лузі острівець з великими рожевими квітами, схожими на півонії і дуже цьому радію.
Далі я опиняюся на краю цього луки, стою вже на асфальтованій доріжці, луг переді мною такий же зелений і красивий. Відчуття тепла і світла. У цей момент до мене підбігає ця дівчинка, здається мені трохи упущеної, каже, що голодна і додає, що коли буває голодна, завжди згадує страви, якими я її годувала раніше.
Після цього вони з мамою йдуть в напрямку свого будинку (дерев’яний, коричневий будинок далеко, але в межах цього луки, бачу тільки частина веранди, що не сам будинок), я розумію, що йдуть їсти.
Найдивнішим виявляється те, що дівчинка тягне за собою, прямуючи до будинку.
Вона тягне (насилу) конструкцію, сплетену з трави, в яку вставлено велика кількість зрізаних, так радували мене, великих, розкритих, рожевих квітів, схожих на півонії, сама конструкція величезна, прямокутної форми, тягне дівчинка її за дві мотузки, як тяглова кінь,
Я відчуваю величезне співчуття від того, що вона зірвала і знищила стільки квітів, у мене з’являється думка, що вона немов тягне могилу з трави і квітів або шматок видерти луки і думаю про те, що якщо вона кожен раз, вийшовши гуляти, буде так робити , то від кольорів нічого не залишиться і чому її мати цього не розуміє?
Заранее спасибо, з повагою, Тетяна

Закрила очі і побачила перед очима маленьку сидить навпочіпки дівчинку в жовтій сукні, зібране у хвіст волосся кучеряве темні, дуже красива дівчинка років 3-х

Мені снилося що на дворі ноч і я дивлюся у вікно а до мене у двір заходить дівчинка зі страшним обличчям і йде до собаки моєї.Потім я дивлюся її немає, і тут я дивлюся у вікно з іншої кімнати, а вона сидить на дивані під навісом біля нашого будинку.Я вийшла на вулицю і виганяють її з двору, штовхала її в шию.Коли вона вийшла з двору, то пішла через дорогу з сусідові.А мені сусідка моя каже не бий її вона бідна виходить на вулицю толко вночі її батьки випускають так бо онастрашная.Я дивлюся ця дівчинка повертається від сусіда вже красивою.І все.

йшов дощ дівчинка втікала від мене . потім я бачу що їй одягли платьеце красиве. але я його зняла і одягла їй білий сарафанчик

Мені наснилося що по ліжку повзає дівчинка маленька, дуже швидко і я її не можу зловити!А потім вона сховалася під ковдру і я її взяла на руки і прокинулася!
У мене моїй доньці 2 місяці буде може якось на цьому грунті?

Немовля-дівчинка, посміхається, а я її цілу у відкритий рот, одягнена в світлий одяг дитячі, описалась, але весь час посміхалася

Уже третю ноч поспіль сниться маленька дівчинка років 3-4, вона чистенька, добре одягнена, я їй весь час Фарбую губи і ми обидві посміхаємося один одному . У неї чорний волосся, довгі, хвилясті . І уві сні я чітко знаю що це чужа дитина не мій. Зустрічаю її випадково і завжди десь на дорозі.

Це дивно, але мені наснилася красива дівчинка яку я раніше не бачив, вона хотіла покінчити життя самогубством і зістрибнула з 5 поверху, але нічого не зламала, і залишилася жива.

Бачила дівчинку років 3-4 з двома хвостиками і двома рожевими бантами вона мені посміхалася, чимось навіть схожа на чоловіка круглолиця і блакитноока. уві сні я відчувала що це моя дочка. але насправді у мене такий дочки немає. є в реальності дочка але не схожа вона зовсім на ту яку я бачила уві сні. а потім я зайшла в магазин і побачила продавця-вагітну жінку яка буквально ходить останні дні перед пологами. і жінка ця кавказької національності

мені наснилася дівчинка 3-4х років, і ця дівчинка була моєю дочкою, ніби до цього я її відкидала, а зараз вирішила прийняти і почала грати з нею, ообнімать, цілувати

дівчинка лежала лавочці в рожевому костюмі мила пухкенька уві сні я її забрала до того вона була хороша

наснилося Бутт несподівано приїхала моя дочка з чоловіком та онукою Итут невелика тяганина Бутт я питаю як і з ким вони приїхали ну і зьять мені розказує що їхав наш сусід иони з ним, на 10 днів типу на новорічні вихідні і тут же я бачу між розмовою з дочкою і зьятем походить моя внуча з ще двома дівчатками типу подружки і я їм роздаю ляльки і вони йдуть грати зкользом вродіби бачу що всі рідні тут поруч обіймаю зьятя і радію і помічаю що він схуд але він віджартувався і все,

Приснився колишній чоловік на руках у нього моя племінниця, поруч моя мама і я.(В реальному житті він не був з ними знайомий)

мені наснилося що нібито я гуляла з якимось хлопчиком&# 8230; але я його знаю, тільки хто саме не зрозуміла.Ми гуляли біля школи (не моєю) раптом побачили маленьку біленьку дівчинку років 5-6.Вона тримала маленького 2-3 місячну дитину.Ми у неї запитали, чому ти гуляєш з ним одна, де твої батьки, вона мовчить але дивиться в мої очі.
ну і ми пішли далі.Знову виявилися на цьому ж місці, тільки цієї дівчинки немає а дитина той лежить на дорозі. я Швидше його підняла і сказала тому одному, що давай знайдемо його батьків і віднесемо його, він же тут замерзне, зима ж.
ну і ми зайшли в якийсь під’їзд.Друг подзвонив в якусь квартиру, я його запитала чому саме в цю?а він мовчить.
нам відкрила ці двері знайома моєї бабусі, вона з подивом на нас подивилася.
ми розповіли всю ту історію.Вона напевно зрозуміла чия це дитина і сказала
давай його мені я його віддам батькам, і поклала його в коляску якусь
ми стали йти і тут вона каже що стійте, я вам тоді подарунки подарую.
йому не знаю що подарували
а мені ця жінка простягнула половину апельсина, але коли вона його зігнула вийшов кокос.вона сказала мені, що якщо я буду так згинати акуратно цей кокос то я знайду свою любов вже скоро
але у мене питання.яку мені любов в 13 років?
будь ласка разтолкуйте мені цей сон.

Ми з мкжем пішли на атракціони і дочька забруднилася в калюжі, я пішла додому що б її переодягнути, вдома була дівчина яку я знаю на яву але ми не спілкуємося, дочку я переодягнула і залишила в іншій кімнаті і села палити біля грубки, але у мене нету чоловіка і дітей

До мене в квартиру переїхала жити дівчинка років 10 з мамою. Я дарувала їй подарунки зошити для школи, вона вирвала у мене їх з рук.я наказала більше нічого не брати без попиту у нас нічого вдома.

здрастуйте, бачила маленьку дівчинку, стояли в ліфта, тут ліфт без нас їде. і тут вона падає вниз наче за мамою. я спускаюся за нею, беру її на руки, а вона ніби спину зламала

Вітаю. Нещодавно 4 міс. тому я народила дівчинку. Сьогодні мені наснилося, що я прийшла в якийсь мед. установа за папірцями (начебто це стосувалося моєї дочки). Підходить до мене моя мама тримає автолюльку з дівчинкою (їй приблизно міс.6, дуже гарненька, спокійна з темними короткими волоссям, звуть Маша (як і мою дочку). і каже мені:&# 187; давай її удочерила. У неї немає батьків.&# 187; Я відповідаю:&# 187; Давай !&# 187; . Будуть у нас дві Машеньки. Тільки документи треба оформити.

Маленька дівчинка пробігала в коридорі (була квартира порожня, вона була як привид) і я кинула в неї коробочкою від цукерок, і я почула голос мами

Мені пртснілаь падаюча дівчинка з гілки і я йшла і зловила її вона покорябола ніс але вона не плакала потім я її несла на руках до будинку дуже маленька дівчинка звуть Таня

Сни я бачила з дитинства, навіть віщі, але потім потрапила в аврію з тала вкрай рідко їх бачити, але два тижні тому стала знову бачити сни, майже кожен день.З четверга на п’ятницю я побачила сон: на початку до мене не двозначно приставав двоюрідний брат мого чоловіка, замем я побачила себе в ліжку, я лежала, а на мені збоку сиділа дівчинка років 5-7, вона була дуже гарненька-темне волосся, великі темно-зелені очі, засмагла шкіра.Розмова я не пам’ятаю, але точно знаю, що це була моя дочка, хоча дітей я мати вже не можу.Біля мене ходив мій мій трохи інший-був виши, чим зараз, він посміхався.

Дівчинка в темряві страшно указавала на мене, я відійшов а потім сново підійшов і дізнався що це моя молодша сестра

вона снилася, бачив її ми з нею гуляли, вона пішла і залишила зі мною іншого хлопчика з таким же ростом &# 8230;

Я Спала уві сні і прокидаюся Від того що хтось стукає в вхідні двері! Я відкриваю лежи т рожевий м’яч і дівчинка красива, вона говори мені я випадково грала і. Потрапила в вашу двері м’яч я їй віддала

Наснилося що я в якійсь кімнаті з людьми, яких я невидимий, лягла на ліжко на спину, до мене підійшла сліпа дівчинка років 5, в чистому красивому платті, лягла на мене в повний зріст і ми з нею стали грати, вона повинна була грюкнути мені по лодошкі, а потім мене покликали і я пішла, але поспішала повернутися назад до цієї дівчинки

Наснилося ніби я закрита в приміщенні і тут з’являється дівчинка, років 5, світле волосся, ми подружилися, потім я пішла, повернулася за нею, а вона питає &# 171; ти кого-небудь так довго чекала як чекала тебе я &# 187; потім &# 171; ти скупалася? &# 187; &# 171; Немає&# 187; відповіла я, вона сказала &# 187; і не ходи&# 187; і я прокинулася

Приснилася маленька дівчинка, ми з нею збиралися кудись їхати, йшли і вона обіймала мене, я поцілувала її в щічку

сон приснився не мені а моїй мамі але вона говорила уві сні їй снився диявол демони і біси і тепер не я не вона не можемо заснути правда снилася інша квартира і там ще ці створіння розбили люстру і ще що то а потім за це повернули гроші там було істота в вобразе дитини але ця дитина була страшним і Попрас є моя мама намагалася її перехрестити але воно не далося закрилася не те лапами не те руками

Ммне приснився сон що я тримаю на руках дівчинку маленьку я її знайшла ну Одалан сваему коханцеві коли Одалан дівчинку в його руки його дружина стояла поруч

Мені наснилася маленька дівчинка, було дуже холодно і вона загубилася, я її
взяла на руки і віднесла додому, адреса вона сказала

Мені наснилося що у мене є дочка років 4-5 з ім’ям Інна, насправді дітей у мене немає, але хочеться. Вона була красива охайна в плаття, але я пам’ятаю що вона була то ді шкідлива то ді НЕ слухняна, і я як ніби думала, що як же так, вона ж повинна була бути слухняним) як ніби мене це здивувало)

Привіт) мені наснився сон, дівчинка маленька, (я Її в живу не разу не бачила, а маму цієї крихти знаю, дівчинці було 1,3 року ((до чого такий сон !? Я Її тримала на руках і хотіла одягнути теплий одяг?

я забираю мертву дівчинку років семи шести собі з кладовища і вона як жива спокійно йде за мною за руку

Мені наснилася дівчинка років 8-ми. Однокласниця мого сина. Вона сиділа у нас на кухні, спочатку у неї були брудні руки і обличчя. Я змусила її вмитися і помити руки і вийшла я з кухні і закрила двері. А коли повернулася вона була чистенька і весела і їла за столом торт з чаєм.

Я гуляла по парку і до мене подашла девачки років 5-6
І сказала допоможи мені знайти маму, потім вона мене повела кудись, пробіл в пам’яті і потім я втекла від неї. Бігла по снігу провалилась опинилася в снігу на доріжці поруч стояла ця ж дівчинка і я злякалася, але потім я помітила що ще дівчинка стояда років 15-16 і потім я прокинулася

Приснилася дочка мого хлопця.У цьому сні вона налаштовувалася і брехала йому про мене.І я була ошакірована цим діям, в подиві і розлютилася на неї.

Я відкриваю свою вхідні двері і бачу в парадній маленьку дівчинку 3-з років. Беру Її на руки і забруднила свою руку, вона накакала в труси. Віднесла Її в свою ванну помити. Вона була темненькою, у неї висіла велика золотий ланцюг (навіть якась неприродна). Потім я прокинулася і не могла заснути.

Сьогодні мені приснилося що я ніби сплю на своєму ліжку, і біля неї сидить калачиком на підлозі, з опущеним обличчям. У неї чорне волосся, і вона одягнена мій одяг, волосся длиние і заплутані, але розпущені. Я підповзає до неї по ліжку, але вона різко виявляється в іншому кутку біля ліжка, я злазив з ліжка і підходжу до неї, забираю волосся з особи, і вона починає жахливо кричати. А потім я опиняюся з батьками і сестрою в якому то гіпермаркет, ми там веселиться, там багато людей. І танцюю український танець, у всіх людей на увазі під музику. А потім йду до мами і кажу з нею про ту дівчинку що мені наснилася. (І при цьому все це мені сниться)

Наснилося, нібито у мого коханого дві дочки, старшої років 12 і маленька &# 8212; 1 &# 8212; 1,5 рочки&# 8230; Старша тільки знаю що була, з маленькою я грала, взяла на руки, потім вона у мене на руках заснула..

дівчинка вбила іншу дівчинку молодшого віку за те що вона вкрала у неї телефон, повісила в петлю на висоті якогось будинку. і обрізала петлю. дівчинка впала на асфальт
вчилися в 1 класі.

Я зустріла маленьку дівчинку вона попросила відвести її додому, вона показувала що її будинок в лісі, потім вона різко зникла і я захотіла пити, підійшла до річки з одного сторония з іншого віл сірчаний п’є з це річки, я дивлюся на воду вона чиста як я набираю її в долоні вона червоніє

Тиша, дуже темно, я стою на вулиці і оці кішку біля під’їзду . Раптом чую кроки, до мене йде маленька дівчинка в порваній похмурої одязі тримаючи щось у руці, і вона каже мені не дитячим голосом Біжи . Я побігла, по калюжах потім вони перетворилися в криваві калюжі

Моїм батькам приснилося що я сиділа в кутку ліжка в темряві і комне через вікно залазив пацан тато його прогнав потім прийшли ще й я пішла з ними а вони пршлі мене шукати

Вітаю! Мені наснилася маленька дівчинка вона була брудна і страшна, вона зайшла в комноту швидко наблизилася і спробувала мене вкусити в шию, що це означає?

Мені наснилося, що я мою дівчинку років зо два, голу, можливо свою дочку (їй зараз 13 років), але на дочку вона не схожа. І відбувалося це десь в лікарні. Мив я її, або мив прямо на ліжку, а потім ще бачив дівчину, років 18-20, темно-волосся, смагляву і як ніби це теж моя дочка але зовсім не схоже. Потім какя-то сварка між чоловіком, а двоє чоловіків намагалися заспокоїти. А коли прокинувся у мене відібрали право нога, тобто дуже сильно боліла в тазовому суглобі і затекла так, що я не міг ходити, а на ранок все пройшло.

Сьогодні під ранок бачу стукають у двері.відкриваю.Невідома жінка зігнувшись, щоб обличчя її не бачили, штовхнула до моїх дверей дівчинку років трьох і втекла. Дівчинка стоїть біля дверей, я закричала, щоб хто-небудь цю жінку зупинив. І прокинулася.

Я сиджу в будинку своєму, стукіт у хвіртку, виглянула у вікно там за парканом стоїть маленька дівчинка, заглядає у двір і посміхається. І все

Вітаю&# 8230;.сон був давольно таки цікавим&# 8230;.спочатку я зі свого будинку заглядала в сусідній будинок там в кімнаті сидів мої колишній хлопець я так хотіла його побачити&# 8230; і побачила..я підглядала і боялася що він це побачить як я за ним спостерігаю&# 8230;.потім я опинилася в іншій кімнаті де перевдягала маленьку дівчинку і від а посміхалася&# 8230;

Бачив дві дівчинки з болкона дивилася на на мене. Хот їв їв закрити болкона але не змогла. Вони були в білому вбрання.

Ми йшли з дівчинкою з концерту ще з нами був чоловік дівчинка хотіла в туалет я повела її в туалет, цей туалет був як іграшковий, дівчинка сходила в туалет, ще я подумала чому він такий маленький як я сама піду в туалет, ми вийшли з туалету до нас прісоідінілісь ще якісь люди, і раптом я бачу що поруч зі мною немає дівчинки і голосно прокричала де Аміна? люди які йшли поруч зі мною сказали ось же вона поруч з нами. і я прокинулася

Наснилася п’ятирічна дочка, моєї колишньої дівчини. обстановка спокійна. Ми з нею лежали і розмовляли про щось. Все було спокійно і невимушено.

наснилося що бачу себе маленькою і розмовляла сама з собою але обличчя дівчинки було сумним і вона була як лялька, тоді хотіла забрати додому але не дозволили

Вітаю.сон приснився днем, с17 до 20 годин.Моя маленька внучка, їй 2 г, привела з сусідньої квартири маленьку дівчинку, її віку ііграла з нею.Начебто вона залишилася

Дівчинка снилася років 5, в білій сукні, ніч була, село, і вона одна сиділа на лавці і плакала дуже сильно, а я Її шукала але боялася підійти

я в якійсь квартирі тримаю на руках доньку кохану людину і вона мені сказала, що вона красівпя чеченка .посміхалася і була порада, що у мене на руках . У цій квартирі бвло ще кілька дівчаток . Амі приблизно одного возвраста . Я грала з ними, потім ще дві дівчинки хотіли до мене наруки . Я присіла що б їх взяти. Потім бачу момент, як ми з коханим челоаеком його дочкою і ще однією дівчинкою йдемо по вулиці за руки і почався теплий дощик, ми сміючись побігли .

Так, я син мільйонера, мені 20 років, не всім собі не відмовляюся і тут я дізнаюся, що у мене є дочка, мені її принесли в коли їй було років зо два, а потім забрали, і я її через довгий час почав шукати, з коли знайшов у неї вже інші батьки був і вона мене не визнала, і все сон обірвався, і цей сон не перший раз сниться

мені снилося, що я йшла по своєму університету і тут до мене підбігла маленька дівчинка, вона взяла мене за руку і повела кудись, а потім почала бігати, просити таким чином пограти з нею. кінця цього сну я не пам’ятаю, але мене збентежила сама дівчинка &# 8212; вона була дуже красива і мила, але в ній було щось страшне.

Мені наснилося, що я прокинулася від того що наді мною величезний чорний літаючий жук!схопилася, вихожу- на вулиці проливний дощ, вдома справляють день народження . Приїхав мій шеф зі своїми дітьми, його дочка зовсім невеличка, світла з блакитними очима, дівчинці десь рік, я взяла її на ручки і ми гралися, після чого вона заснула у мене на руках . Я її не відпускала

Аварія з машини вийшов дитина на дорогу, я забрала її собі, потім прийшли батьки хотіли забрати але вона не захотіла з ними, світла дівчинка чотирьох років

Вона підходить просто і варто я прокидаюся. Але потім буває страх, не можу заснути . Дівчинка в білому, обличчя не видно.сниться тиждень, боюся засинати вже. Страх буває аж трясуться.

Автобус, було багато людей, дівчинка була чужа, але ми з нею чень добре ладнали, потім двері автобуса открвлась, вона вистрибнула, була зима, я не побігла за нею так як була роздягнена, потім ми приїхали на вокзал і я побежела її шукати, її звали аня, чорне волосся по плечі, близько п’яти років, коли шукала вже було тепло, очеь у багатьох людей питала про неї, потім знайшла її біля дерева, там ще була вода, вона спочатку не впізнала мене, але потім дуже зраділа, потім хтось запропонував нас підвести, це були два чоловіки, спочатку боялася, але потім ми сіли, машина була в салоні вся бежева, на цьому більше нічого не пам’ятаю

Сегодне ось приснилося какбудто я десь на випускному учкніков 3-4 класу (це було на вулиці).Мою увагу привернула дівчинка в такомже сарафані який колись був у мене в такіеігоди у цієї дівчинки була дуже довга густа чубчик прикриває очі дівчинка була упіттанная і вона як би посміхалася хітрогордой посмішкою.

Уві сні неначе у нас вдома ходить дівчинка чужа років 3-4 бігає грається посміхається, я її укладаю спати На нашій ліжку з протилежного боку вкриваю одеалом. Спати лягаємо все разом і моя дочка з нами. Дівчинка крізь сон посміхається. Що то лепече. очі відкриті. А я з самого початку говорила що це дівчинка схожа на кшталт на внучка нашої колишньої директиви школи моєї дочки. І її треба повернути. Дівчинка з’явилася на кшталт у нас з вулиці. Вона начебто спочатку була з моєї двоюроднойсестрой типу у неї що тепер у мене. А я весь час говорю І думаю що її треба повернути колишній директрисі. Директрисі ця була увлонеа давно ще. І тут же а спальної поруч з ліжком я бачу унітаз з гівном. Начебто я не можу змити своє гівно. Він забувся а я нервую що не можу його змити. Він повний говно і паперу туалетного. Вода ніби не каламутна, але гівна багато. Воно коричневого кольору. Потім виходжу і побачила в передпокої близько спальнею купу екскрементів гівна людського. Какашок коричневі ми подумали що це дівчинка набігалася і покакала прям на доріжку в передпокої. Але гівна ціла купа. Але какашки акуратні як і урітазе клрічневие аккураьние відокремлені один від одного. Тут тато мій з’явився і переступивши каже що це напевно теж дівчинка зробила. Я теж перешаніваю а сама думаю що треба б забиратися.

Маленька дівчинка сиділа на ногах у моєї дружини і дуже багато розмовляло, а я з покійним батьком лежав і спостерігав за нею

Піднявся по сходах, це на мою була школа чи або лікарня, з за рогу пархнуло блакитне що то і сховалося за стінкою, я за нею, дивлюся, а там дівчинка, вона ховала обличчя хусткою чи теж блакитним, сміялася і тікала і типу як би манила за собою чи що, я за нею йшов, вона швидко від мене, я ніби як наздогнав, але вона вислизнула і знову в біг, я за неї і так весь сон, поки не прокинувся

Я сиджу на лавці, підходить дівчинка і каже: &# 187; ну давай я зіграю свою роль у твоєму житті&# 187; . Я їй відповіла &# 187; ти чому така розумна?&# 187;. Вона мені сподобалася і ми почали базікати і посміхалися.

Вітаю. Уві сні побачила, що у мене був вдома кіт (кішка) брудна, в лівому оці була проблема. Також, бачила дівчинку 11-13 років.симпатична, але обидва вони були наглие0, хотіли відразу все дізнатися щось буде? Я їх обох виганяла з дому.вони не хотіли йти, але все ж, без бійок і лайка вони спали

я опинився в будинку колишнього класного керівника, до неї прийшла дівчинка років 14 (дуже красива в сукні майже до щиколоток, плаття салатовое на якому були зображення бутонів червоних троянд).потім вона увійшла до мене в кімнату і далі запропонувала інтим, увійшла классуха вигнала її мовляв мати заборонила всі це і так далі, наступне що я пам’ятаю як вийшов з її будинку, а на зустріч мені йшли люди не відомі мені, потім я побачив там Cашу і став питати що відбувається після питань відповіді від неї не надійшло, сказав зрозуміло і пішов далі.Як то я опинився в школі і там зустрів ту дівчинку і взагалі вона мені дуже сподобалася.до неї пристав мужик я дав йому в щелепу, потім проснулсі

Сьогодні приснився такий сон.
Я вночі раптом захотіла в туалет. Встала і пішла. Підходжу і розумію що там хтось є. Ну я звичайно подумала що там моя бабуся. З туалету чутно як &# 171; бабуся&# 187; намагається змити, але у не може натиснути на кнопку з усієї сили. В цей же момент я чую як на балконі грюкнули дверима. Я дивлюся на балкон і розумію що бабуся стоїть на балконі. У цей момент я розумію що всі інші сплять і ніхто не може бути в цьому туалеті. Я різко притискаю двері і кричу: &# 171; Ну що з ** а?&# 187;. Але цей хтось сильний відкриває двері і я отпригівать. Перед собою я побачила дівчинку років 7, яка дихала мені &# 171; в пупок&# 187;. Вона подивилася на мене злим поглядом і втекла. Я бл *** навіть не розумію до чого цей сон. Допоможіть будь ласка

Уві сні через всі перешкоди веду незнайому маленьку дівчинку років 13 до її батька. Дівчинка виглядає симпотично. В кінці сну між нами відбувається діалог.
Я: &# 8212; ще кредит цей довбаний
вона: &# 8212; Що за кредит ?
Я: &# 8212; іпотека
Вона: А скільки тобі років ?
Я: 26

Після цього я прокидаюся. Дівчинку до її батька я не довів

Наснилася недавно народила дівчинка. Вона була моєю племінницею. Дівчинка була дуже красива, біленька, маленький носик, пухкі губи і чорні, густі і дуже довгі вії.

Мені снилося що я стою як ніби в зоопарку на вході у вольєр, ворота відкриті, там багато людей, і я розумію що я намагаюся когось або щось знайти очима, і тут з натовпу вийшла дівчинка вона в пріприжку наближалася до мене і я зрозуміла що це я&# 8230; вона мене як ніби не бачила а просто бігала навколо мене і сміялася, я намагалася до неї доторкнуться але змогла торкнуться тільки волосся.

Я її знайшла біля зупинки вона стояла плакала потім я до неї підійшла.Я запитала де вона живе вона сказала що у неї мама горілку багато п’є і вона хотіла продати її якимось двом чоловікам.запитала скільки їй років вона сказала 6 років.Потім ми сней пішли до неї додому по дорозі купила 2 кг.рису до рісам в добавок дали 2 великі червоні згорілі лампочки, тільки потім ми пішли дивитися де вона живе?вона оказії живе в старому 2-х поверховому будинку на 2-му поверсі вона (дівчинка) зі мною не стала підніматися сказала що боїться і сховалася.Я піднялася на 2-ий поверх побачила відкриту кімнату а там лежала п’яна молода жінка спала в кімнаті бардак везьде валяються порвание брудні червоного і фіолетового кольору і тут мене за ліву руку схопив якийсь молодий чоловік і запитав що я тут роблю я сказала просто там якісь менти кого то шукають.2мужіка злякалися і запитали один одного де ця Кирмизи.?а я в цей час втекла по дорозі дівчинку схопила за руку і ми удвох втекли звідти.Тікаючи оказії пройшла свій будинок, йшли назад до мене додому . Я запитала дівчинку як її звуть вона сказала Кирмизи (це дуже гарне казахське ім’я), я запитала ти не обідешься якщо я тебе відведу в дет будинок?вона сильно розплакалася сказала що мене буде називати мамою мого чоловіка татом аби я забрала до себе додому.Я задумалася що мені робити а раптом мені її не дадуть бо мені вже 50 років, а у чоловіка немає постійної роботи і раптом ще дочка мене буде ревнувати.І з цими думками підійшла до свого будинку (9-поверхівка я живу на 8-му поверсі) і відкрила зовнішній двері ключем домофона і з цією дівчинкою зайшла, але при цьому двері залишилася відкритою

Я сидів удома, потім за мною прийшла дівчинка взєли мене за руку і повела на вулицю, на вулиці було крісло і ми на нього сіли потім я запропонував піти гуляти, але спочатку мені потрібно було переодягнутися коли ми увійшли в будинок там стояла мама і каже ти куди, а я сказав що піду гуляти з дівчиною потім вона сиділа і чекала коли я приєднуюсь я довго не міг знайти футболку і прокинувся

я образив дівчинку в школі, хоча вже студент, в школі почався галас, все билися і т.д ми були на 1 поверсі, там була дівчинка, ми з нею почали битися, і я її скинув з вікна на ноги, але вона об’єднувала коліна, потім вона прийшла в клас і сказала вчительці що впала на сходах, я вибачався дико перед нею, вона мене пробачила, і я її полюбив т вона начебто була не проти

Прийшли з подругою в клуб, а там матуся п’яна з маленькою дівчинкою кинула її у порога і пішла танцювати. Я їй кажу щоб йшла додому а вона мені &# 171; відчепися&# 187; що я заберу дитину і удочерив її та мені у відповідь мені все одно, дівчинка гарненька тільки босікомі волосся не зібрані

Наснилася, що я бігав і танцював з красивою дєвочка, років 18 з яскраво червоними волоссям все інше було чорно-біле! Я пам’ятаю, що в мене були позитивні емоції! Все це відбувалося у великому дерев’яному будинку, зроблений під гуртожиток!
Особи її не пам’ятаю, але вона була стрункою!

Бачила уві сні маленьку дівчинку, їй місяці 2, але вона негритянка і виявляється моя дочка. Далі я відрізала ступень свого колишнього чоловіка, з яким наяву суджуся півтора року і в мене не виходить добитися головної мети &# 8212; позбавити його батьківських прав.
А минулого тижня з четверга на п’ятницю мені снилося, що мої два сини 17 і 15 років, за зачиненими дверима обробляють моє тіло, а я стою за дверима і кажу мамі, що це вже третій моє тіло і все в порядку, до цього вже так поступали з моїм тілом.

Вітаю. Сьогодні наснилася дівчинка років п’яти &# 8212; шести. Вона кудись йдучи обернулася і щось говорить мені. Я не можу зрозуміти. Але від цього неприємне відчуття. Волосся довге, чорні, прямі, гладко розчесані, що не заплетене. обличчя біле, кругле, вираз обличчя заклопотане, трохи сердитий. Вона сказала і пішла, але потім повернулася і знову щось говорить.. Я приготувала їй щось в подарунок, але віддати на змогла.Хочу піднятися і подивитися на неї, але не можу, як ніби скувало руки і ноги і не можу ворушитися. Сиджу на якомусь дивані. Вона взагалі изчезла з поля зору. Залишився неприємний осад. Буду вдячна, якщо розтлумачите

Вона бігала за мною абсолютно чужа я зрозумів начебто їй допомога потрібна..я їв абрикоси НЕ обрашается увагу..потім вона зупинилася я набрав по менше абрикос з Яшико і для нас

Сон почався з того, що мій син став начебто донькою і вона вагітна. Починаються перейми і вона народжує. Я починаю викликати швидку допомогу, але там постійно зайнято. Пологи проходять швидко і легко. Пологи приймає моя рідна сестра, (в реальному житті вона медпрацівників). Все пройшло добре. Тут мені дзвонять з швидкої. Їх погано чутно, але я почула, що мені сказали, що дзвонять з гінекології так, як я дзвонила. Я розповідаю все їм і вони кажуть, що погано що вона народила вдома, що вони зараз приїдуть. Я йду до дочки і бачу красиву, спокійну новонароджену дівчинку. Вона така лялечка, такі пишні красиві волосся. Я кажу: &# 171; Я стала бабусею&# 187;. Але на ліжку лежить головою моєї дочки без тулуба. Я беру на руки цю голову. Дочка каже, що не відчуває тіла. Я її заспокоюю, кладу голову назад на ліжко зі словами. Тебе зараз заберуть, їде швидка, ти відпочинеш. Завтра все буде добре.

Вітаю! Приснилася маленька дівчинка, близько рочки, я її взяла на руки і почала варити однією рукою гречку. У неї було темне волосся і дуже променисті очі. А потім ходила по квартирі і тримала її за ручку, вчила її ходити.

Приходжу додому, заходжу в свою кімнату і читаю якусь записку. Чую добу в вікно, я живу на 4 поверсі, тому подумала що це птах . Чую знову стукіт і дивлюся у вікно. Бачу дівчинку і вона мені каже МАМА МАМОЧКА я їй кажу ТИ МОЯ РАДІСТЬ а сама лякаюся і кричу МАМА ЯКА МОЯ МАМА!

З чоловіком бродили по магазину, лаялися дуже, я запропонувала розлучитися. Магазин наскрізний, два входи. Після чого я залишила чоловіка біля каси, а сама пішла на вулицю. Вирішила піти додому. Після чого вирішила повернутися, повернулася і він каже, що вкрали деньг, продуманий заходила дівчинка, на знижку лет6-7 в рожевому пальто, з двома Касічке, світла. І вона їх украла. Після чого я її споймать за руку, і вона віддала не всю суму, стояла дивилася на мене наче приймаючи.

Міст розбився і схопилася за гілку, кричала щоб прийшли на допомогу, проходила дівчинка з дивними очима, вона навіть була ображена сильно і плакала, я їй кажу спаси мене, вона допомогла мені, але потім сама стрибнула звідти і я їй кричала почекай стій, а вона мені у відповідь що то грубе сказала і потонула

Мені наснилося, що ми переїхали кудись та. Я йду дорозі де навколо світло синя вода, а потім я знаходжу маленьку дівчинку, яку закрили в підвалі. А я знайшла її і намагаюся врятувати. Спочатку ми бігли по сходах вгору, так як люди, від яких ми тікали були внизу, але потім нам вдалося втекти вниз.На вулиці нас вже чекали 2 машини.В одній з них я пам’ятаю був 2 мужика, але мені здається вони були поганими, тому що ми від них теж почали втікати.Один з них наставив на нас пістолет, але я його вибила..далі не пам’ятаю

Доброго дня. Мені прислів що я маленька дуже красива дівчинка. У білому красивому платті. Дуже порада і дуже задоволена.

Мені наснилася маленька дівчинка в білій сукні ми з нею були на майданчику. У неї були 3 пари трусів білі, і чому -то вони були всі білі, так ось я їй кажу віддай мої труси мої труси забирає собі, а свої віддає мені

Мені снилося я обіймаю дочка мого чоловіка. У неї фарбований, короткий жовтий колір. Інший сон я ВОСН народжувала хлопчика і обіймала і няньчити. Пологи пройшли відмінно.

Я займаються зі знайомим сексом, і тут плаче маленька дівчинка з сусідньої кімнати, я пішла її успакаевать, ана така маленька, цілу її як буто свою дочку, а знайомий гаваріт тобі йде бути мамою

Моєму хлопцеві приснився сон що нібито він був з нею на вулиці грався а вона була одягнена в рожевий комбіньзон і це була наша спільно доч

Я був в школі покликав дівчинку яка мені нравітса вона на мене подивилася і посміхнулася потім я побачив хлопчика которий любить yoе і потім подивився на нього і вона зникла!

компанія відпочиває на березі річки, пропала дівчинка в Комиш і начебто як потонула її все шукали, потім я опинилася на човні і припливла на свою дачу заходжу у двір, а там все в заростях заходжу в будинок а його зламали винесли все з дому та він як руїни, дірки в підлозі і будинок покосився

Мені снилося що я просила у якогось хлопця потримати маленьку дівчинку на руках і вона простягнула ручки вона була в рожевому костюмчику дуже маленька але важка

Сьогодні вранці мені приснився сон що у мене буде дівчинка УЗД показало. Слава Богу вагітна я насправді

До мене у вікно рази три стукала дівчинка, вона була заплакана і зла, вона стукала і відходила, потім знову стукала і відходила раз на третій, вона відійшла і почала кричати мама, я прокинулася, це був страшний сон

Підходить до мене жінка і плаче і каже &# 171; задовбали вже ці цигани&# 187; я дивлюся, стоїть дівчинка (виглядає як я в 8 років) і каже &# 187; а що, пустіть помица і переодягнутися&# 187; я підходжу до неї, беру її на руки, вона гладить мене по волоссю і зникає, а у мене на обличчі з’являється величезна посмішка джокера і страшні очі. Я дивлюся на жінку і кажу &# 171; мінус один циганча.

Доброго дня. Мені наснилася дуже мила дівчина уві сні . Вона уві сні допомогла мені . Я стояла на висоті, ніби як обрив був, а вона мені говорила &# 171; подай руку, я допоможу) Не бійся, а мені і правда була дивно) я підійшла їй руку і виявилося поруч з нею обняла міцно і прокинулася потім. Але дівчинка мені не знайома була . А почуття було ніби рідний &# 8230;

Наснилася дівчинка маленька красива усміхнена яку тримала в руках і це здалося мені що вона дочка Ксюши Бородіної

Загалом А мені снилися похорон невідомого напевно невідомого мені чоловіка і у мене жінка обіймає йде кудись плаче але жінка мені ніби знайоме а потім я приїжджаю в якусь хату і починаємо цей будинок ділити і дівчинка якась зі мною розмовляє з полів то що це буде Її кімната і потім ну ніби все добре і Приходить якийсь чоловік я залишаюся вдома одна і я йду на кладбеще

Дівчинка двох-трьох років, я дуже хотіла спати і прокидалася уві сні, вона ласкава така, я її цілувала і раділа що вона поруч, потім годувала її з ложки, і весь час була поруч куди б я не повернулася, відчувала що вона мене любить і я раділа що вона поруч

Наснилася дівчинка, і я її ВОСН удочерила, ми йшли і я її за руку тримала, вона мене ласкаво по імені називала

Мені наснилося що маленька дівчинка років 5-6 в блакитним плаття втекла від мене, а потім зупинилася, а поруч зі мною стояв ще одна дитина, але він був без кольору, одяг був без кольору, як і вона сама, але було видно що цей дитина молодше тієї дівчинки що втекла від мене

Я вийшла з порадня з ким то, і спочатку побачила скелет кішки чистий і дуже білий, потім повернула голову, а там сиділа дівчинка маленька з двома хвостиками і біля неї лежала ще одна мертва кішка тільки вже з шерстю і було видно одну кістку, дівчинка чистила цю кішку і відривала кістки, і складав кістки до скелету тієї кішки

Я сидів в школі на уроці. Класна вчителька пересадила мене до новенької. Коли йшов урок вона почала обіймати мене і навіть поцілувала. Я, не знаю чому, встав, відштовхнувши її і мене вигнали шукай класу. Після уроків, я дуже сильно вибачався перед тією дівчинкою, тому що вона мені подобалася і я не знав, чому так зробив. У підсумку, вона мене пробачила.

Привіт, мені приснилося що мені до дому підкинули дівчину 4 років вона сиділа в каляску і мовчала.Я завела її додому помила і нагодувала, вона була дуже спокійна і не плакала.

Вітаю.Тетяна до вас прохання розтлумачити мій сон !Наснилося мені когбудто я взяла дівчинку місяців як 7-8ей вона світловолоса і з синя-блакитні очі, я когбудто б вона моя я її пестила і хотіла дати своєму чоловікові, типу тримай а у нього чий то хлопчик на руках, і потім він нашу дочку типо взяв на руки і все

Мені 23 мене завут Євгена дітей поки немає. Наснилося то що чоловік пришол з роботи і ліг спати він дуже втомився, а я чую що з сусідньої кімнати плач я побігла швидко, звідкись вискакувати й дивлюся плаче в ліжечку маленька дівчинка, я беру її на руки і кажу, що не плач Аліса тато втомився йому треба відпочити, і починаю її заспокоювати. Вона притискається до мене і потихеньку заспокоюється.

Вітаю. Сниться мені сон що я біжу по сходах вгору, а назустріч комне спускається дівчинка одягнена в шкільну форму.білосніжна на ній сорочка, чорна спідниця плесі і білосніжні банти. Вона мені кричить мама мама з такою радістю.я стала передній на коліна і простягла їй букет квітів, квіти були незвичайні червоних фіолетового кольору.коли дівчинка взяла букет квітів і сказала що подарує їх вчительки я заброла унее великий букет а маленький віддала, просила зняти бісер з букета вона не дозволила. ВОСН я її називала дочкою.зовні вона дуже схожа на хлопця з ким я зараз зустрічаюся.

Мені наснилася п’ятирічна дівчинка, яка не могла потрапити додому, я вирішила довезти її на машині, потрібно було спуститися з обриву до річки, перейти її, потім по кволому мосту перейти ще одну річку і там виднілася її село

Мені на виховання віддають дівчинку років 8, а в замін хочуть забрати мою дочку, її хотіли відвезти на автобусі з іншими дітьми, але просила, промовчав, залишити мою дочку, і погодилася забрати дівчинку яку звали Юля, а своєї дочки сказала, що ось у Ти маєш тепер сестричка

Вона кликала мене мамою, її мені передали, як у спадок. Я їй заплітала кіску у неї світле волосся по плечі

Мені наснилося, то що я доросла дівчина у мене є хлопець. Але насправді мені 13 і ніякого хлопця у мене немає. Так от мені снилося що у нас з хлопцем з’явилася дочка. Вона була вже велика (років 3-4), темненька (як нігер). Так ось, ми пішли мити її в баню. Хлопець її помив, і залишив мене з нею. Я почала витирати її рушником. протирають очі. І бачу як вона спеціально очі відкриває. І виходить то що я рушником теру їй очі. Далі я надягаю на неї футболку. І починаю далі протирати ручки. Протираю, а вона стає червоною. І кусає мене за руки. Забираю різко, і вона знову стає милинькие дівчинкою. Далі ми пішли спати, а хлопець спить. Я виклала її. закриваю двері. А вона намагається відкрити двері. Я навпаки закриваю. І тут вона вщухла. А ззаду мене летить іграшка. Я відливаю. І розумію що звідки у неї є пульти від іграшок! І по черзі іграшки починають летіти на мене. Я відливають. І найбільша іграшка летить на мене. Я не змогла відбити. І вона мене схопив і понесла кудись. І тут я прокинулася

Мені наснилася дівчинка в білій сукні або в сарафані років так 11 і 13 років і я прокинулася від того що мене хтось покликав на ім’я Таня і я повернулася і побачила дівчинку в білому платті або в сарафані я не могла розібрати так як я спливаю і вона сиділа за столом і малювала на білому аркуші олівцем щось і сказала подивися вона потім підбігла але я очі не змогла відкрити вона підбігла і погладила мене олівцем по лобі але я потім почала втрачати свідомість і мені очі закатували вгору вона постійно говорила подивися я навіть повітря не могла зітхнути і відкрити очі але в одну мить я вдихнула повітря і відкрила очі і як би все я не знаю млинець я тепер боюся засинати я навіть очі але я не побачила що Вона намалювала або написала Ви можете сказати що це значить ще я прокинулася в холодному поту

все це відбувається ніби на роботі, хоча будівля незнайоме. Мені наснилася дівчинка яку я не знаю, і чомусь уві сні я її боюся, хоча поганого вона мені нічого не робить, відчуття у мене ніби вона стежить за мною&# 8230; і тому страшно. Також уві сні побачила дружину свого дядька, (по ідеї ми з нею взагалі не спілкуємося) вона ніби в гості зайшла, і я їй розповідаю про дівчинку. а потім в якийсь момент ми починаємо з нею битися! в кінці сну пам’ятаю, що я виходжу з офісу, і ця дівчинка йде за мною, і теж виходить і починає гратися біля виходу, і я починаю скаржитися охоронцеві. і все

Мені наснилася племінниця мого чоловіка, вона була у нього на руках і просила у мене полуницю.Полуниця росла на сусідньому дворі.Але тут з’являється сусідка і починає лаятися, що полуниця на чужому подвір’ї.

Я і ще хто то постійно рухалися, все що я запам’ятав це висока гора на якій я і хто то (їх я не знаю) стояли, я побачив велику крижану гірку з цієї гори, хто то навіть намагався з’їхати з неї, весь цей час я тримав на руках маленьку дівчинку, і раптом я став подскальзивается, я комусь дав потримати цю дівчинку що б залізти назад і забрав, все . Ще пам’ятаю що коли я її тримав на мене дивилася інша маленька дівчинка яку я знаю в житті, і вона дивилася на мене ображено .

Маленька дівчинка стояла недалекому від ліжка і махала руками, після чого побігла в коридор і там стала злобно сміятися, потім підійшла впритул до ліжка і дивилася на мене. Я вже була в свідомості але не могла прокинутися, кричала, почула голос чоловіка і відкрила очі

Наснилися 4 дівчинки, одна з них стояла по серед дороги, я біжу до неї і кричу щоб вони пішла, але вона не встигла і її збиває електропоїзд .

Я обіймала уві сні дівчинку яка впала з велосипеда, але я знала що ця дівчинка дочка мого коханого чоловіка

Привіт, я бачила уві сні маленьку грудну дівчинку в рожевому одязі і я її перевдягала, тому що вона описание, до чого це?

Вітаю. Через пару днів, до сих пір важко відійти від сну.
Все було в звичній обстановці, я засинаю. Раптом розумію, що я уві сні. Танув сніг, він бруднуватий, позаду якась станція для електричок. З боків в кругову стояли дерев’яні зелені альтанки для торговців (базар простіше кажучи). Відтінки на початку були холодновастие.
Хтось стояв поруч зі мною, це був представник чоловічої статі, він інтересновался куди йти. Не по далеких красувалася автобусна зупинка, де в дуже вдалий час стояв червоний автобус. Сідаємо в нього, оплачуємо за проїзд. Тут я зрозуміла, що це мій хлопець, з яким ми помирилися недавно.
Сидіння чомусь шкіряні (бежеві). Забитий автобус був, їхав на кшталт акуратно. Приїхали на схожу місцевість, звідки поїхали, тільки варто магазин не великий. Зайшли туди, тепло. теплі кольори. Найбільше в очах різало солодке. Уві сні навіть розумію, що я його рідко їм і майже не люблю, але тягнуло мене до нього.
Зрештою купуємо літрову газовану воду з яблуком (зеленого кольору) і виходимо.
Тут з’являється батьківський будинок, я не довго думаючи, заходжу в нього. Сестри бігають, смачно пахне, фарби теплі в будинку.
Раптом підходить моя мамо, не взначай мене гладить по щоці і з’являється у мене на руках малятко. Білява, як я. Кирпоноса і блакитноока. щаслива така. Була спочатку з хвилястим волоссям, платіце бузкове в кольорах. Розмовляє ледве як, але пропозиції цілі і зрозумілі.
Ми виходимо з дому, ми йдемо як і в житті по батьківській вулиці до вокзалу. Розмовляємо з хлопцем. Він трохи нервує і кожен раз питає жартома-&# 171; а це точно моє творіння?&# 187;. Тільки чомусь я не хотіла жартувати ні з ким. Йшла собі спокійно і йшла. Якимось чином доходимо до тієї самої станції, тільки вже там бігала дітвора, дорослі розмовляли між собою. Фарби потеплішали трохи.
Тут несподівано з’являється не пройшла ще любов, яка раз у раз, то отобірает дитини, то обіцяє насолити і т.д. Плаче, кричить на всю станцію, що ненавидить. Що дитина не хлопця мого, а від цієї людини.
Я, сівши на лавочку, не дивлячись що відбувається навколо, радісно їй витирала ніс і сказала-&# 171; доча, що не смикався&# 187; це були сильні слова для мене. доча. Я просто не випускала її з рук. Після я опустила на землю, вона потопала за ручку разом зі мною на електричку. Їй було десь близько 1.5 років напевно, не знаю точно. Але коли ми сіли в електричку, вона була вся сіра всередині, але навколо нас були просто теплі тони. Вона була тиха, чимось грала, в руках завжди щось тримала. Чи не балувався, завжди з легка посміхнеться.Спершись на її плече, я сказала-&# 171; Я тебе не віддам. І люблю тебе&# 187; поцілувала її в скроню, заснула на плечі і різко підскочила від сильного стуку в серце. Я прокинулась..

Я посварилася зі своїм хлопцем і плакала від цього дуже довго, потім хотіла швидше піти, але не могла знайти потрібну драбину і від цього плакала ще більше.Потім приходить дівчинка, темне волосся довге, смаглява, схожа на мене і каже «пішли зі мною» і вивела мене на вулицю.

Уві сні дівчинка 12 років, моя сусідка, бігла за мною і просила:&# 187; Тітка Олена, допоможи мені&# 187;
А я йшла від неї. Коли прокинулася, сон залишився в голові.

Привіт, мені приснився сьогодні сон, що до мене зайшла дівчинка через вікно, років 3-4, не брудний, я намагаюся її умовити піти і через деякий час у неї виходить через вікно піти, я їй допомагаю, а потім наснилася кішка руда і мурахи мигцем, поясніть будь ласка до чого цей дивний сон, я дуже переживаю

Мені снилося, що я уві сні згадувала своє дитинство, там мені було 4 роки, а моїй сестрі (якої в мене немає) близько року, її разом зі мною залишили на березі моря і я повинна була доглянути за нею, але на що то відволікалася і втратила її, а потім дізналася що вона померла, і лежала на руках матері. Я дуже сильно плакала, відчувала провину і сором за те що втратила її.

Стороння маленька красива дівчинка з дуже довгим світлим волоссям, я заплітаю їй косу, вона мені подобається, я хочу, щоб вона була моєю дочкою, відчуваю ніжність до цієї дівчинки

Чоловікові наснилося, що він хотів поцілувати мене сплячу, нагнувся до мене, а через плеча почув «Папа, Папа» .Повернувся, побачив маленьку дівчинку в білому, і світлим волоссям

Наснилася йде повз померла мама.вона була напідпитку, вела за руку маленьку темненьку дівчинку, так ось проходячи вона не зупинилася а йшла повз і сильно на мене лаялася

Наснилася померла дівчинка.я з нею розмовляла і питала про своїх померлих батьків.вона була в білому і здається розповіла як її вбивали.я плакала.і вро де б розпитувала про себе у неї

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ