До чого сниться 😴 Діва Марія уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Діва Марія що означає

До чого сниться Діва Марія:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Діва Марія уві сні по 5 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Діва Марія» по 5 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

сонник Гришиной

Діву святу бачити – що вона говорить, виконати треба.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Діва Марія – на радість.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні Діву Марію – до приємного звістки.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите уві сні Діву Марію – вам слід побувати на духовній бесіді в церкві.

сонник Таро

Діва Марія – прохання буде скоро отримано.

Приснилася Діва Марія, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Діва Марія уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилася женьщина з немовлям на руках.в білих одержимий, одяг в низу преващалась в біле облок.Вона стояла в повітрі, у міняв в комноте під саміті стелею.Але вони були чорношкірі.Жньщіна дивилася на мене і посміхалася.

Світлана, ви напевно прагнете допомоги, можливо відчуваєте себе нещасною, але при цьому проявляєте нещирість або навіть ненависть до людей не таким як ви. Можливо інших за національністю, рассе, соціальної приналежністю.
Діва Марія намагається вам сказати, що тільки люблячи людей, неважливо яких і Ви сама зможете знайти щастя.

з четверга на п’ятницю я побачила ВОСН діву марію на мені каже ти отчещаеся. щоб це значело?

ікона світілася уві сні и сказала де вона буде світітіся там будут зріватіся машини

Я бачила уві сні усміхненого немовляти, і з розчуленням дивилася на нього. Потім хтось мені сказав що -ти діва Марія, я помітила що на мені біле вбрання і голова покрита. я була дуже здивована!

Мені наснилося що я перебуваю в гарному місті, навколо світлі споруди, багато зелені і море. Пам’ятаю, що я йшла по вулиці і розмовляла з Дівою Марією та Ісусом. Ми дійшли до якоїсь харчевні (кафе) вони мені посміхаються обіймають. І накидають на плечі хустку світлий. Я їх подякувала. Сказала що вагітна. Вони мені покарали бережи свою дівчинку. Я прокинулась

Група людей повідомили що нали поховання Діви Марії, ми прийшли на старе кладовище (знаходилося воно за великими зеленими заростями.Підійшли до одного з поховань (до Діви Марії) і на пам’ятнику побачила її фотографію (дуже схожа була на маму в молодості (вона жива)) І в нашій групі виявилася жінка один в один схожа на її відображення.Коли ми пішли назад з кладовища, всі пішли вперед, а я йшла з цією жінкою і ми почали розмову (я була чомусь в повному переконанні що розмовляю з божеством і вона мені відповідала як Діва Марія.Я у неї запитала що у мене буде в житті, вона відповіла що все у мене буде добре, світла дорога у мене.Запитала сняться мені віщі сни (але в якийсь позитивної формі), я відповіла що так (насправді рідко) І вона мені сказала що потрібно позбутися від нової квартири.Потім ми підійшли до виходу вона відстала, я обернулася-вона стояла і до воріт не підходила посміхнулася мені і розвіялася.Після цього я різко прокинулася

літо. день. зелене гарне поле. на небі бачу зліва нло тарілка світить на землю різнокольорові промені красиво. а праворуч величезний місяць, а в місяці ізоброженія Святий Марій. в руках тримає голенького немовляти пестить посміхається і розмовляє з ним . але тільки не чути про що. .я дивлюся і дивуюся &# 8230;..

Вітаю!Мені наснилася Діва Марія у вигляді хмари пливе по блакитному небу, а за нею немовля і зверху вони дивилися на мене, але я була не одна, зі мною були якісь чужі незнайомі люди.До чого це?Добре чи погано?

Наснилося, що дивлюся на небо, воно все в білих облакаках, синього взагалі не видно. Відкривається величезне вікно і на мене дивиться Діва Марія з дитиною на руках. Нижче її відкривається ще один, типу, люк на небо зі сходами. На наступний день (сьогодні неділя) сниться, що у мене самі різко розхиталися і випали верхні зуби, я їх виплевивала.Крові не було.
Потім дуже ридала від цього Боялася чоловікові показати.

добрий вечір. Під час денного сну, мені приснився сон про діву Марію. Справа була в селі, я вийшла з приміщення де займалася творчістю, приміщення це в сьогоденні існує і знаходиться в ньому лікарня, у мене були сумні думки про те що, чи варто займатися реалізацією своєї творчості в маленькому селищі, на вулиці було похмуро накрапав дрібний дощик.. я йшла по дорозі. Хочу зазначити, що місце зі сну реально, розташування будинків, доріг-все як насправді.У дали на самому кінці вулиці стоїть церква. вона там є, тільки вже майже зруйнована, і дивлюся на неї і бачу навколо світіння, придивилася, бачу це діва Марія, обернулася, як будь то перевірити, а на тому місці від куди вийшла, на тій будівлі Ісус і так же світитися, потім ще раз подивилася на церкву і там все було так само, діва Марія нікуди не зникла і таке ж світіння було.. Але сон не вийшло додивитися, продзвонив будильник і я прокинулася.

точніше вона дивилася на мене.прямо в очі.а поруч з нею були люди.які дивилися в її бік і що то обговорювали.і до речі у неї волосся було світле жовті.

Я зайшла до церкви. Усередині все було білого кольору покрита золотом і на стелях були ермітражниее малюнки. Там я побачила що стоїть Діву Марію з немовлям і його хрестили, а коли я підійшла то немовля назвався сам Адамом. До чого б це якщо я мусульманка.

не знаю, просто просто прокинулася з почуттям того, що уві сні приходила діва Марія і причому впевнена в цьому 100%, а що вона говорила, робила я не пам’ятаю, але вона точно приходила до мене уві сні))

Вітаю. Коли я розлучилася з коханим чоловіком, 2 тижні тому, моєму татові, як тільки він дізнався, в цю ж ніч наснилася діва Марія з немовлям на руках, вона тримала пелюшечку і на ній голенький немовля, вона йому показала і пройшла мимо, вона йшла до мені. ось. Цікаво, що цей сон означає? спасибі.

ГДЕТАЧЕЛОВЕ шесдесят ЙДЕМО ОПУШІНИМІ ГОЛОВАМИ До воріт було ДВІ ВОРОТАПОТОМ МЕНЕ ОСТОНАВІЛІ І Я БАЧУ ДІВА МАРІЯ І СИН БОЖИ Зніму Міняю непорожньої З натовпу

спочатку я смамой і з бабусею братам ми пішли до церкви і там я побачимо як прям з ікони вийшла діва Марія я закричала мам дивись але поки мама подивилася її вже не було потім ми пішли додому і їли до нас у двір прийшла діва Марія і дозволить мене я вибігла вона стояла з дитиною з Ісусом вона сказала мнек помити руки я помула і вона дала мені в руки Ісуса потім взяла його на руки і пішла.

Був теплий сонячний день. Я гуляв неподалік від школи, яку я закінчив, раптом побачив як з неба на футбольний стадіон опустився стовп світла, я побіг до нього і коли наблизився, то у бачив в ньому світиться образ Діви Марії, я чомусь відразу зрозумів, що це вона , я впав на коліна і почав молитися, хоча я не знаю напам’ять молитов, вона почала щось мені говорити, вона говорила і уві сні я розумів її, але коли прокинувся &# 8212; не зміг згадати слова&# 8230; Цей сон снився мені кілька років тому, але я до сих пір пам’ятаю його деталі

Снилося, що я зустрілася з хлопцем, з яким в реальності один раз чисто випадково переспала, і мене це дуже сильно мучить. Після, до мене З’явилася Свята Діва Марія, я зробила тест на вагітність і він
виявився позитивним, Марія мене відвела до Улюбленому, якому зі своєї точки зору змінила і Він погодився зі мною бути поруч тільки чисто через дитину і всіляко нас опікати. Уся розмова з лівого боку від мене стояла Марія і наполягала на тому розмові.
В реальності я не знаю, чи вагітна я. Всі ознаки є. До того ходила в церква і молилася Святий Діві Марії.

Vo sne mne prisnilos chto ya s lyubimim parnem zaxaju v cerkov, mi oba rasmatrivaem na raznie ikoni a potom ya viju devu Mariu v chernom, ona sidela na skameyke v cerkvi i bila grustnaya, bila odeta v chernom&# 8230;.chto eto znachit?? Skajite pojaluysta

Наснилися похорон Діви Марії, молитва Отче наш, дуже голосно звучала, і йдуть люди в чорному

Я хворію. Проблеми з ногами. Цієї ночі була жахлива біль. І я в напівдрімоті бачила і відчувала як діва Марія гладила мої ноги.

Я хвора. Хворі ноги, важко ходити і бувають сильні хворі. Цієї ночі якраз були сильні болі. Була в напівдрімоті. І я бачила і відчувала як мої ноги мовчки гладить діва Марія.

До чого це приснилося?

Мені сьогодні наснилася Свята Діва Марія.
У мене останнім часом купа проблем і я дуже переживав і скаржився на долю.
Уві сні я бачив вівтар в церкві, в напівтемряві. потім він засвітився яскравим світлом і з’явилася Свята Діва Марія, здається, в супроводі когось, теж дуже світлі все було.
Вона запитала мене, що сталося, що відбувається, які проблеми мене мучать і чому я так переживаю і зневірився.
Я розповів
вона швидко вислухала, дала якісь команди своїм супутникам на мою поводуі вони зникли, я й отямитися не встиг, навіть, здається все не доказав

Поки мене не було в місті, він схилив в темряву за якою стояла жінка, мій майбутній чоловік, Володимир, увійшов з нею в контакт і у них був зачатий дитина, але я повернулася і він убив його (жінку я не бачила), ембріон був у нього в руках і йому важко було, але він сказав я люблю тебе тому я це роблю, вилив спирт на дитину в штучної матці, так як сказав Діву Марію неможливо увідеть- тому потрібен штучний організм, виявилося що це не темні сили, а жінка яка стояла за етім- і є Діва Марія. Уві сні ми намагалися після цього зробити дитину, але не виходило у мене&# 8230; як і в житті.. Поки що.

Я заснула уві сні., продуманий стала темрява., я зрозуміла що вмираю., на темному небі з’явився образ Діви Марії., я в паніці розбудила себе і ожила., це було все уві сні.

приснилася Діва Марія з немовлям на руках, вона пливла до мене, посміхаючись. Навколо мене було багато незнайомих людей, а бачила її я, через спини якогось людини, він її засланял. Але раптом я злякалася, і вона зникла.

булу ніч мій тато мірував людей а я БУВ біля статуї діви Марії и бачив як вона Руху інші люди цього НЕ бачили и я впік Собі руку а вона взяла и погасила мою руку и свічки.

люди цього НЕ бачили и

Вітаю!Приснився з’являється образ Божої Матері на стіні, потім вона ожила і стала на мене дивитися великими очима і хотіла мені щось сказати а потім попросила (повернути їй статус рабиня Ізаура) ось такий сон до чого б таке наснилося ?

У темній кімнаті діва Марія біля її ніг як би на невисокому круглому столі маленький малюк кучерявенькій і светлорусая лет2-3і вона йому каже що це будинок прийомних батьків кімната темна але малюки як би світиться зсередини а діва Марія просто освітлена на кшталт ж би світлом з боку а зразок же би і теж як би зсередини я стояв навпроти через стіл

Мені наснилося що я кудись йшла, потім люди почали обертати і кричати на мене або кликати мене, вони мене називали Дівою Марією. Що це може означати?

здрастуйте приснилося що діва Марія народила хлопчика.ще я в цей момент нібито в магазині працювала мене ще покупець просив дати йому вибрати рибу в пачках

На небесах з’явився силует Діви Марії у вигляді хмари. Побачивши силует мене з’явилося якесь приємне хвилювання і як нормальна віруюча перехрестилася.

Мені наснилося що я йду по батьківському двору повертаю голову і бачу діву Марію вона розмовляла з чоловіком як мені здавалося вона була в старому вбранні неохайному як ніби її мучили і я починаю кричати що це Марія та їй потрібно поклонятися, я падаю на коліна зі мною ще кілька людей і ми їй поклоняємося і вона перетворюється в якусь невелику прекрасну форму блакитного кольору,

При снилося, що я в храмі, і побачила на віддалі на білій стіні ікону середніх розмірів в блакитному виконанні, були білі і сині, голубі фарби і вигляд був наближений до більш осучаснений лику. Я мовчки стояла і дивилася на ікону. І все. Далі я намагалася знайти ще Спиридона Триміфунтського, але мені сказали, що його віддали в інший храм.

Це БУВ сон у сні.
Я сплю, до мене Підходить Діва Марія, хоче до тулітісь и Щось Сказати.
Я прокинулася (у сні)
Біля мене на ліжку проснувся мій чоловік и каже, что Йому приснилася Діва.
-Мені теж, кажу я.
ВІН:
-Невірю, ме можливо ти Останній годину дивна.
Я дивлюсь в вікно и на синьому небі бачу голову Ісуса.
Кричу до Чоловіка:
-Глянь в вікно&# 8230;
І тут по Справжня просиналися

Рівно те, що вона говорить. Зверніть увагу на даний період життя, свої вчинки, справи. Ви напевно на правильному шляху і робите щось хороше. Поява Марії може означати, що ви не повинні сумніватися і продовжувати робити те, що вас очищає &# 127800;

Уві сні я бачив діву Марію вона сиділа на троні в червоному одязі біля особи одяг був з візерунками вона сиділа на троні а за спиною на троні була пентаграма Червона на Червоному троні вона приставила до губ вказівний палець как-будто хотіла сказати тихіше, пентаграма була повернута одним кінцем Вгору а двома вниз таким чином яким висять зірки на російських літаках під час війни пентаграма була в колі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ