До чого сниться 😴 Дикобраз уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дикобраз що означає

До чого сниться Дикобраз:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дикобраз уві сні по 7 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дикобраз» по 7 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

американський сонник

Дикобраз – гостра ситуація. Є щось, від чого вам слід триматися подалі.

Новітній сонник

Дикобраз – вас можуть обмовити сторонні люди, переплутавши з іншою людиною.

сонник Гришиной

Дикобраза бачити – виконання бажань / якесь очищення в твоїй духовного життя / сновідческій відчуття процесу очищення крові від шлаків.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Бачити уві сні цю тварину – на подив.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите уві сні дикобраза – готуйтеся до того, що на вас повстануть недруги.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Бачити уві сні дикобраза – до розмови з колючим за характером людиною.

циганський сонник

Дикобраз – такий сон означає перешкод їхній діяльності.

Однак деякі цигани припускають, що бачити цих тварин уві сні – означає отримання кращої роботи, але розчарування в друзях.

Приснився Дикобраз, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дикобраз уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня, Тетяно. сон приснився мені в середу &# 8212; я перебувала у себе на дачі і у бачила нашого кота, він метався з кута в кут &# 8212; був дуже наляканий&# 8230; я хотіла його взяти на руки але тут з’явився дикобрази і став стріляти своїми шипами в кота, один шип проткнув лапу наскрізь, інший потрапив кудись в голову&# 8230; кіт звивався від болю, коли я спробувала його захистити і взяти кота на руки, дикобрази став метати шипи і в мене теж&# 8230; проткнув руку, наскрізь&# 8230; багато-багато шпильок випустив&# 8230; я бачила його кошлату спину (покриту волоссям і залишилися рідкісними шипами)&# 8230; коли я спробувала витягнути шип з руки, він ніяк не хотів витягувати, на його кінці я помітила зазубринки, як у гарпуна, які не давали йому вилізти з рани, і я відразу відчула різкий біль, і скрикнувши від болю я прокинулася&# 8230; вся в поту, з відчуттям повної реальності того, що відбувається, мені здалося, що я крізь сон відчувала біль&# 8230; до сих пір цей сон не дає мені спокою, буду дуже вдячна, якщо ви зможете мені допомогти витлумачити цей сон.

Вітаю!Мені снилося, що дикобраз постійно гнався за мною і хотів вколоти.Я тікала і тікала, через всякі припятствия, а він гнався, один раз вколов всетаки.

Мені приснився дикобраз, він переслідував мене, ганявся, а я від нього постійно намагалася втекти, лазила по деревах. Заздалегідь дякую.

У цьому сні присутні: Мій друг який служить в Ато (Олег), і дві мої подруги (Даша і Іра). Не пам’ятаю як почався сон але в підсумку; Спочатку Олег зустрічався з Ірою, так як це був мій найкращий друг я ревнувала, потім з Дашею, я образилася пішла.Він наздоганяє мене в якомусь полі і каже &# 171; я награвся з ними тепер просто хочу серйозних стосунків&# 187;, я погодилася. після цього ми з ним пішли кудись і з куща виліз дикобраз і почав бігти за мною &# 8230; і я прокинулася

Наснилося ніби я спочатку грала з дикобрази, він був спочатку м’який і доброзичливий, а потім виставив голки і став мене кусати, за палець, я виривалася і тікала, а він бігав за мною все це відбувалося біля річки Десна, вода була чиста

об’ясніет сон- собака розтерзала дикобраза і сліди крові на снігу

Доброго дня.Приснився сон мені з четверга на п’ятницю.Уві сні я бачила дикобраза, він пустив стрілу в ногу моєму дідусеві.Що б могло це означати?спасибі.

Вітаю. Мені наснилося, що я взяла на руки дикобраза в лісі. А він як приклеївся до мене. Якщо я його гладіла- він був м’який, як іграшка, але якщо я намагалася його зняти з себе він не давався, як приклеївся. Я так і ходила з ним.

Снився маленький дикобраз рожевого кольору, голки гладко складені. Біг за мною, світило яскраве сонце. Я втекла від нього в будинок і закрила двері перед ним. Він залишився зовні.

Мені приснився дикобраз і він стріляв своїми голками, він плавав у воді і мама його чіпала мені було страшно штори він потрапить в мене

Мені наснилася ніби я йшла по якому те двору це було вночі. Потім вийшла до якого то дереву воно було великим і освячувалося, воно було все в кольорах, а внизу все гілки були всипані дикобразами. Потім я пішла і покликала подругу і хотіла показати їй це дерево, але коли ми прийшли на те місце де було дерево, його там не виявилося

. спочатку один дикобраз в відрі щось сидів і неначе лисий.. . потім другий такий же жірнючій прийшов.. як ніби їх поголили наголо.. а потім одна падла вп’ялася мені в руку, я &# 171; струшувала&# 187; його, але не допомогло.. а потім за палець гризанул дикобраз до крові

Вітаю! Мені приснився сон, в якому ми з чоловіком йшли по вулиці взимку в сильний мороз і я побачила двох дикобразів (маму і малюка). Вони шукали їжу біля під’їздів будинків, як собаки. Замість довгих голок вони мали гілки хвойного рослини. Я взяла їх у руки і віднесла додому. Удома вони відігрілися, скинули гілки і стали схожі на їжачків. Я пригостила їх зеленим яблуком і вони заснули в коробці, притулившись один до одного. Ще в цій коробці були пара промоклих подушок.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ