До чого сниться 😴 Дідусь уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дідусь що означає

До чого сниться Дідусь:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дідусь уві сні по 21 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дідусь» по 21 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

американський сонник

Дідусь – це зрілий аспект вашої особистості; та ваша частина, яка знає.

східний сонник

Сон, в якому ти розмовляєш зі своїм дідусем – попереджає: з тобою або з кимось із твоїх близьких трапиться біда.

Якщо уві сні ти отримуєш звістка про те, що до тебе збирається приїхати твій строгий дідусь – значить, ти зробила якийсь вчинок, про який дуже шкодуєш.

Бачити, як дідусь займається з онуками – символ твого прагнення до сімейних радощів.

Дитячий сонник

Дідусь – навести своїх родичів!

Малий Велесов сонник

Дід старий – успіх у справах, неждана допомога, гроші / туга на серці, попередження про небезпеку; довгобородий дід – сварог був: Щоб ти його прославити.

Новітній сонник

Дід – ви потребуєте окремому раді професіонала.

сучасний сонник

Розмовляти уві сні зі своїм дідусем – передвістя смерті дідуся або одного з Ваших родичів.

Якщо уві сні Ви розмовляєте з давно померлим дідусем – на Вас обрушиться маса справ, з’являться нові обов’язки, але не завжди приємні.

Побачити себе в сні дідусем, якщо Ви самі молоді – означає, що Ви будете спішити в справі, в якому поспішати не слід.

Побачити себе дідусем літній людині – віщує швидку хвороба.

сонник 2012

Дідусь – відображення мудрого аспекту свого вищого «Я»; зріле чоловіче начало.

Власний дідусь – (в залежності від канви сновидіння) необхідність скористатися його талантами, вміннями або порадами з боку, пробачити його, попросити у нього вибачення.

Сонник XXI століття

Сидіти уві сні з дідусем за одним столом – вас чекає довга і цікава життя, отримати від нього подарунок – до звістки про спадщину або прибутку.

Бачити уві сні давно померлого дідуся здоровим і веселим – значить, що незабаром ви отримаєте неприємні звістки, що нині є здоровим – до спокою і благополуччя.

Побачити уві сні прадідуся – на щастя, прибутку або виграшу.

сонник Велес

Бачити покійних діда або бабу в їхньому колишньому будинку -великі проблеми зі здоров’ям у кого-то з ваших родичів по їх лінії.

Сонник Деніз Лінн

Дідусь – символ старого мудрого людини. Це зрілий аспект вашого Я.

Для американських індіанців слово &# 171; дідусь&# 187; – означало почесну назву сонця і того, хто Вище Всього Сущого. Цей знак може ставитися до вашого власного дідуся і його талантам.

Сонник для всієї родини

Якщо уві сні ви розмовляєте зі своїм дідусем – це віщує смерть вашого родича.

Розмовляти уві сні з давно померлим дідусем – означає, що в найближчому майбутньому на вас навалиться маса проблем і невирішених справ, які потребують вашого підвищеної уваги.

Якщо ви побачите дідусем уві сні себе – сон рекомендує вам не поспішати у вирішенні проблем і чекати, як складуться обставини. Можливо, ваші проблеми не такі вже невідкладні, як здається на перший погляд, і вирішаться без вашого безпосереднього втручання.

Сонник для стерви

Дідусь – мир, спокій і благополуччя в домі, любов і здоров’я домочадців.

Сонник медіума міс Хассе

Дідівський будинок – смерть в сімействі.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні свого діда – до спокою і благополуччя. Розмовляти з ним, якщо реальний дід не допоможе порадою чи ділом – до труднощів, часом непереборним.

Бачити старого, схожого на вашого діда – передвістя його близького кінця, якщо реальний дід ще живе, а якщо він вже почив у бозі – то такий сон віщує додаткові турботи і перешкоди.

Бути уві сні в будинку свого діда – чекайте небіжчика в будинку.

Сонник Симона Кананіта

Дідусь – спокій, слабкість.

сонник Мандрівника

Дідусь – наймудріша частина особистості сновидіння, добру пораду; ситуація болісного вибору.

сонник Федоровской

Приснився дідусь – погана прикмета, скоро ви отримаєте повідомлення про чиєїсь смерті.

Сидіти разом з ним за одним столом – до довгого життя.

Якщо уві сні дідусь дарує вам якийсь подарунок – незабаром ви отримаєте спадщину від далекого родича.

сонник Фрейда

Дідусь – є символом чоловічого начала, пеніса.

Для жінки дідусь – символізує її прагнення набути надійного і постійного сексуального партнера.

Для чоловіка дідусь – символізує його страхи перед можливою імпотенцією або боязнь виявитися недостатньо заможним в ліжку, тобто страх, що партнерка залишиться незадоволеною.

Український сонник

Присниться дід – успіх у справах; Попередження про якусь небезпеку.

циганський сонник

онлайн сонник

Згідно сонником, дідусь – це попередження, що хтось із ваших близьких піде з життя.

Якщо ви самі є їм, хоча ще юні – вам варто бути більш послідовними і не квапити події.

Побачити уві сні власного дідуся – значить, вам необхідно його відвідати, поговорити з ним або порадитися.

Якщо він вже помер, а ви бачите його повним сил – вас чекає якесь засмучення.

Померлі родичі похилого віку, які приходять уві сні – доленосні зміни в реальності. В тому числі, попередження – вам потрібно бути обережніше, і уважніше придивлятися до оточуючих вас друзям.

Побачити уві сні мертвого дідуся – уособлення радника. Можливо, хтось буде давати вам настанови. а також, сон може попереджати про наближення труднощі.

Приснився Дідусь, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дідусь уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені приснився покійний дідусь він сказав мені навіщо розбудив мене і бабусю приснилася жива в образі приведення

Мені приснився давно померлий дід, я до нього підійшла обняла за шию і поцілувала і сказала я тебе люблю а він подивився на мене і сказав а я немає!

Це означає що ваш дідусь за що то на вас в образі!

Наснилося що мені по телефону повідомили що дідусь помер

уві сні приснився як би мій діда але, я його не бачила бачила як пише ручка, але я знаю що це він.він на написав далі буде гірше я питаю що пише життя

Мій дідусь збожеволів, мені було страшно за нього, він говорив всілякі дурниці, кричав і робив аби що.

Вітаю!допоможіть мені розібрати в моєму сні, пожалйста!не так давно приснився сон, я його в подробицях не пам’ятаю, але суть в тому що через мене помер мій дідусь, я дуже злякалася що мене звинуватять в цьому і сховала його тіло під ліжко і щавернула покривалом.А сьогодні ось приснилося як продовження того сну.ніби на ліжку під якою я сховала діда (він там і лежить до цих пір) лежить мій хресний і мее такий каже: чим це пахне в кімнаті так не приємно.а я то в розумі розумію що це дудушка починає вже смердіти, але змовчала.потім він (хресний) пішов, а я взяла свій телефон з ліхтариком і хотіла подивитися на труп діда, але так і не встигла&# 8230; мене цей сон дуже турбує.навіть коли зажив слави я задумалася, а чи живий мій дід, але він живий&# 8230; все так явно&# 8230;.а між цими двуми снами снилося що я у мене день весілля, я бігаю по квартирі, збираюся трохи спізнююся, але в весільній сукні себе не бачила.

Я уві сні бачила свекра давно померлого нібито я прийшла за діалогами однієї знайомої дивлюся у неї померла бабуся здається або мати коли я вийшла переді мною стоїть свекра і він у мене бере 500 тенге я дістаю йому з гаманця 500 тенге і віддаю йому що це таке

наснилося, що покійний дідусь, якого я дуже любила, подарував мені багато золотих прикрас

Мені наснилося то, мій дідусь мене іноді лаяв..і ось він померла 4 січня від раку крові 2013 р.він приснився як ніби я сплю в їхньої з бабусею квартирі, прокидаюся (уві сні) і кажу йому &# 171; доброго ранку&# 187;, а він мене починає лаяти і кричати, але що він говорив я так і не понела&# 8230; допоможіть будь ласка розобратся..до чого це?

Вітаю! мені приснився мій живий дідусь, він впав на спину і потім не міг ходити без моєї допомоги, я завжди йому допомагала і не покидала ні на хвилину.Дідусь мій коханий чоловік і тому хочеться знати що це значить. спасибі

До чого сниться дідусь, який безвісти пропав 11 жовтня 2013 року, приснився дідусь в своєму будинку і я там була з ним, розмовляли з дідусем, він говорив про якісь гроші, потім ми з ним вийшли з будинку і кудись ішли удвох , час року була осінь&# 8230;

лає за вчинки

він приходить вже третю ніч і лає мене

я заходжу в кімнату там стоїть молодий дідусь миша але він дуже здоровий (великий) я тисну йому руки і він содітся за стіл що говорить не пам’ятаю а останні слова я не діда я світла

Часто сняться інші країни, гуляю, дивлюся місцевість і підходжу до води (море) і пробую рукою воду, вода раз уві сні була теплою, потім холодна, але чиста блакитна.

Вітаю. Мені наснився сон. який змушує мене постійно прокручувати побачену ситуацію. Мій дідусь помер 10 років тому і ось мені приснилося, ніби він приходить повний сил, сяючий, до нас в сім’ю, Всі з ним обіймаються, кажуть, що давно не бачилися і коли до нього підійшла я, то ми міцно обнялися і я попросила у нього вибачення за те, що не так з ним зверталася і він мене пробачив і обійняв ще міцніше. Від нього так пахло, як я точно пам’ятаю при його житті. Що цей сон може означати?

Доброго дня . мені коли то приснився сон ось недавно що моя рідна померлий дідусь плаче і просить у мене вибачення &# 8230;.. а інший сон я прокидаюся і плачу уві сні і наяву &# 8230;. а ось ще сон басейн красивий і я в блакитній сукні йду і посміхаюся

Вітаю! Мені сьогодні приснився померлий давно дідусь, як ніби прийшов в квартиру, і я його обняла, виглядав здоровим і радісним, просто привіталися, і все?

я зі своїм хлопцем каталася на велосипеді по асфальтованій дорозі, з одного боку поле, з іншого лісопосадка.він встав з велосипеда, і я поїхала одна з закритими очима, через час зрозуміла що загубилася і стала чекати.з-за повороту виїхав величезний джип в ньому сиділи мій хлопець, мій дідусь (покійний, я його не впізнала, але знала що він мій дід) иего молода дружина.я сіла до них в машину і ми поїхали.через час зупинилися біля какой то річки, або болото, всі вийшли, перевзулися дід дав мені свої тапочки і ми всі пішли по лузі в сторону лісу до дому (дачі) він говорив що цей будинок отдайот нам з хлопцем що б ми там жили.ми перейшли через довгий міст через річку, і виявилися вже в будинку.у ванній я знайшла свою маму вона різала собі шию лезом, але коли я зайшла вона припинила це робити.потім я ейо бачила здорової, але з кривавої смугою на шиї.і я прокинулася.

Доброго дня, Тетяно. Мені приснився мій дуже веселий тато, який робить мені якийсь подарунок (на мою він що то нам оплатив і сказав, що це нам з дружиною подарунок) . І тут же з’явився давно померлий дід, молодий, веселий і повний сил

Вітаю.
Мені приснився мій померлий дід. Наче ми дрлжни його заново поховати, так як він в реальному житті помер. сон дивний. Дід лежить в труні і начебто ворушить трохи пальцями. до чого цей сон?

Мій дідусь помер близько 20 років тому. приснився мені в його власній квартирі-мирно розмовляючи давав поради з приводу оплати квартири обіцяючи її подарувати якщо все правильно зроблю.враження від сну найсприятливіші.

Здраствуйте! Мені наснилося, що за мною йде молодий чоловік, якого я знаю заочно, він мене зупиняє, але це вже виявляється інший не знайомий мені чоловік, потім він намагається змусити мене спробувати героїн я вириваюся і втікаю від нього. І тут я бачу будинок свого бабусі і дідусі (бабуся жива, дід помер 9 років тому і в цьому будинку зараз живе інші люди) і розумію, що він порожній&# 8230; цей хлопець затинається і я встигаю зайти в будинок і з великими труднощами закриваю двері. Розумію, що там мені страшно і починається паніка. Потім у вікно цього будинку я бачу, що під’їжджає машина моїх батьків і від туди виходить дідусь молодий. красивий сповнений сил і допомагає вийти за руки моєї бабусі, яка майже не може ходити. Я вибігаю надвір вони дет практично на собі несе бабусю і я бачу її спотворене, криве, як ніби зашите обличчя, просто остолбневаю . намагаюся щось запитати у діда, але він з невдоволенням таким махає на мене рукою: типу відчепися не заважай&# 8230; і начебто до цього дід узяв мене за руку, але я її вирвала &# 8230; Потім я прокинулася, заснула знову і мені вже сниться цей же будинок, я в ньому і з ким-то бачу що на вулиці стоїть танк, якісь люди озлоблені і хочуть знищити нас&# 8230; і я приречено розумію без страху і кажу, що всі ми помремо, нічого не поробиш. Потім виходжу у двір бачу бабусю добре виглядещюю, молодше чим вона зараз, повну сил, яка з ким-то возитися із землею в грядці і щось їй кажу&# 8230; підходжу ближче і вона мені нібито показує на будинок, ми оборочіваемся і бачимо, що вона почав горіти, а саме виднівся вогонь на даху&# 8230; Потім мені відразу приснилася стара незнайома, зла стара. яка щось в обличчя мені Резго шептнула і я зрозуміла, що це щось типу змови і мене перестали люди помічати (Він не почув, чи не бачити), Я наздоганяю цю бабку і теж їй щось в обличчя різко Шиплі при цій думаючи , що я цей змова знесилює і ви починаємо один на одного ось так шипіти і я прокинулася&# 8230; це було в великому громадському брудному туалеті, бабка з мутними очима, низька в пальто і хустці. І рано вранці і потім я прокинулася з жахливим відчуттям&# 8230; і страх, і пригнічений стан і в загально настрою немає.

Уві сні мій покоойний дідусь подарував моєму батькові нову машину. Ми всі перебували в школі а документи на машину робив мій чоловік. Потім я купила додому картоплю

На десятий день смерті дід прийшов додому його цілувала моя мама (вона в здоров’ї) потім він сів є і їв потім повернув голову а він весь у крові

Мені наснилося що я вбивала людей. Я знала що я зробила вбивства, але я не визнавалася в цьому. Мої сестра теж були замішані в цьому. Коли нас заарештували, я все одно стверджувала що невинна. Потім виявилося що тих кого я вбила, виявилися живими, і потім був якийсь випускний вечір. І ми з сестрами зайшли туди з тими, на кого нас звинувачували, тим самим показали всім що ми невинні, а ці люди живі. Всі глядачі апплодіровать, а в першому ряду біля сцени сидів мій покійний дідусь і якось грізно дивився на нас.

потрапила з брудної села в рай зібралася до діда в гості він залишив повідомлення що його будинку немає і не треба до нього йти

Приснився покійний дідусь, подарував мені швейну голку зі словами:&# 187; ти ж шиєш тобі знадобиться&# 187;. Дідусь за життя мене дуже любив, я шию костюми, і через 2 дня буде година бабусі, на наступний день я з ранку ходила до церкви замовила службу йому і бабусі

наснилося що мій дідусь (татів тато) ніби не помер, і якийсь не зрозумілий свято, чи то його ювілей, але чому то на вулиці тепло, йому 75, а помер він в 70, я не бачу конкретно його особи, він мене обіймає , і говорить хороші слова, типу все буде добре, ти обов’язково видужаю&# 8230;.(Я вболіваю за жіночому і проходжу лікування) плачу уві сні, і прокидаюся сльози&# 8230;.

Дідусь прийшов і приніс мені квіти волошки і я йому щось про себе розповідала, а потім хтось хотів увійти він закрив двері, а найцікавіше спочатку уві сні була моя бабуся яка прінесламне їх. А потім вона зникла і був дідусь&# 8230;.це все що я запам’ятала

ніби я зайшла додому з бабусею вона жива, сестра і я і собака яка померла, діда гладить, і каже мені там холодно вас чекати, а вдома так тепло, і посміхається

Мені наснилося що мій дідусь помер! Але в житті він живий і здоровий. Я ридала дуже сильно прямо сльози рікою текли я в житті так сильно ніколи не плакала.

покійний дідусь попередив про небезпеку.сказав якщо я побачу білого лебедя мені терміново потрібно буде виїхати з країни.

Я йшов з друзями по дорозі.Раптом побачив дідуся схожого на дідуся мого друга, я підійшов до нього і привітався, і побачив, що помилився, але не став йти.Запитав у дідуся як у нього справи, він сказав, що добре мовляв &# 171; он працюю&# 187; хоча він був старенький, а працював вантажником .Коли я хотів йти, він мене зупинив і попросив про допомогу.Сказав мені такі слова:&# 187; коли я випишусь прийду, а також дав мені ключ, сказав віднести його бабусі, вона зрозуміє від чого ключ&# 187;.

Померлий дідусь викладає на стіл зі свого кошелка всі гроші і вважає дрібниця, залишає її і йде поспішаючи куди -то.

Вітаю. наснилося, що я перебуваю в будинку покійного дідуся і бабусі.бачила бабусю але..смутно вона сиділа у дворі і ми годували з нею тварин (котів та собак) і тут заходить дідусь, який випив, і трохи побитий (кілька подряпин на обличчі) і каже: Я йшов з роботи додому на мене напали і побили&# 187; потім він що то обурювався, був засмучений і ми його заспокоювали, коли він заспокоївся я прокинулася. ще снилася моя мама (ВПА ЖИВА) яка прийшла теж заспокоювати дідуся.

Наснилося що до нас в будинок стукали цигани, просили милостиню, відчувала почуття страху. а потім я побачила що мого дідуся вбили, хоча на яву він живий.

Я бачу свого померлого дідуся, який біжить по дорозі і біжу за ним, він мені називає якусь прізвище ім’я та по батькові, потім розвилка направо і наліво, він втік направо, а я наліво, потім розвертаюся і кричу йому-Дідусю, я люблю тебе! А він мені крічіт- Не люби мене більше, потім я ревіла і кричала і бігла по дорозі&# 8230;.

було сонячно тепло наче у дідуся з бабусею гостював вийшов з дому дід стояв на сходинці і з дому викинув дві пари кросівки і запитав я його чиї ці кросівки він мені у відповідь сказав що це кросівки я належать моєму старшому братові, але на моє запитання чому викидаєш не встиг дізнатися відповідь прокинувся)

Вітаю! цей сон я бачила вночі між 01-02 годинами. я конкретно не пам’ятаю що відбувалося спочатку, але потім точно пам’ятаю нібито я лежу або навіть сплю лівим боком а позаду мене сиділо щось незнайоме. Потім це щось обернулося в старого бородатого дідуся, незрозуміло чому але він бив мене по плечу&# 8230; при тому мені було страшно і боляче, я хотіла кричати &# 171; мама, мама&# 187; але у мене не виходило. потім я прокинулася від переляку.

Приснився померлий 2 роки тому дідусь. Я була в його будинку і він мовчки приніс мені свої тапки. Я їх наділу, вони мені великі, все в дірках, світло-сірі і я бачила свої босі ноги через ці дірки. Дід приснився як і був, свого віку .

мені снилося багато дерев пишних і я вилазила на них і обламувала гілки і кидала на підлогу потім вони різко іщезлі їх забрав дідусь і продав&# 8230; потім я пішла в сад і там наламала красивих рівних гладких і красиво склала в білу простирадло і вийшла пачька і замной знову прийшов дідусь ..і там був якийсь як нібито дитячий садок все помоему були хлопчики і я їх розбудила вони почали дуже плакати все лежали на білих простирадло як та в якій були замотані мої палички і коли я вийшла там були їх батьку

здрастуйте, мені сниться що я заходжу в будиночок і бачу що дідусь (на даний момент покійний) миє підлогу, вимитий підлогу дерев’яний, пофарбований фарбою і весь блищить, а на тій частині яка ще не вимита сміття. я йому пропоную допомогти а він нічого не відповідає і просто дивиться на мене і все&# 8230; я прокинулась&# 8230; спасибі!

Дідусь уже померлий 5 років тому сидів біля свого будинку зі своїми речами котомкамм, а я йшла і думала ось не могли дочекатися тільки бабусю поховали і діда з речами виставили з дому

мій дідусь пішов з життя п’ять років тому. а сьогодні він приснився мені живим. ми розмовляли&# 8230; він обійняв мене..і я плакала від радості що він знову зі мною поруч. а потім він знову помер..

побачила уві сні померлого діда він привів мене до свого дому, відкрив двері сказав &# 171; заходь&# 187 ;, я зайшла, будинок був гарний, пофарбований в кольорах, в будинку було чисто і собака не гавкав.

снилося що все приходять і кажуть що помер дідусь, проходить час і я приїжджаю на дачу, а він просто в кімнаті спав

Мені приснився мій ще такий живий дідусь, який помирає ну потім повертається, наче й нічого не було й не було

стояли з дідом біля його будинку, на відстані я був на нього чомусь ображений, сказав що не ображайся я більше до тебе не буду їздити, потім прийшла моя дружина уві сні ніби ще моя дівчина ми сіли в машину і поїхали (машина теж моя стара ) я їй сказав а ще говорив що я його єдиний внук потомучто з його прізвищем&# 8230;

Здрастуйте, дорога Тетяна!
Справа в тому, що сьогодні мені приснився дідусь, який помер 4 роки тому.
Уві сні була дуже погана погода. Він забрав мене з дому. Ми йшли з ним за руку і розмовляли, я йшла і плакала від радості, що я його побачила. В кінцевому підсумку ми пішли в ліс, в якому він мене вбив, а то є встромив ножа в серце.

Мій дідусь, який помер 8 років тому, приснився мені лежить мертвим на підлозі, і частина тіла його горіла, я погасила вогонь, він трохи згодом знову розгорівся близько його особи, все ж потім я його погасила. Потім дуже сильно запахло калом, і я піднялася на 2 поверх, там було дуже багато туалетів, відкриваючи кожен з них, я дивувалася як там було чисто і все блищало чистотою.

Вітаю!мені приснився дідусь, який помер майже 2 роки тому від важкої хвороби-рак нирок.від неї він не ходив, так як метастази пішли на хребет, і став худим до НЕ впізнавання.таким же він мені і приснився.він сидів з якимись чоловіками, а в будинку все готувалися как-будто до його смерті, але я не вірила в це.після я підійшла до нього і він мене міцно обняв і поцілував у губи.я йому сказала&# 187; Діда, прости мене будь ласка, що так рідко говорила тобі це-я так тебе люблю!я так сумую за тобою!Вибач&# 8230;&# 187; після чого я побачила, що він лежить на землі і каже, що йому погано.я взяла його на руки і понесла в будинок, а сама по дорозі плакала і все повторювала&# 187; татко мій милий прости!Я так люблю тебе !прости за все!&# 187; (татом я його називала, бо він виростив мене з дитинства і був дійсно як батько) весь цей час він мене цілував в губи как-будто перекриваючи кисень.а після того як я занесла в будинок він мені сказав йти&# 8230;.

Мені наснилося, ніби мій померлий дідусь пів-року тому, прийшов до нас додому разом зі мною, а мої бабусі були радісні і в сльозах. Вони його зустріли, і не повірили в те, що відбувається.Дідусь був в костюмі в якому ми його поховали, він зняв взуття і залишився вдома у нас. .. До чого такий сон? А ще, коли я прокинулася, то пішла в душ-коли стала сушити голову феном. Те повз мене пройшла тінь, до чого це, я озирнулася нікого немає, є тварини вдома але, вони спали в іншій кімнаті.

приснився дідусь в будинку де йшло будівництво він сидів на дерев’яній краваті я побачивши його зраділа і він теж так як я впоследній раз бачила його в 1996р він мене обняв і заплакав сказавши мені прости мене якби я знав що тобі так важко я б тобі віддав 70 тисяч потім Попрас щоб я принесла йому простонь підодіяльник і наволочку все білого кольору на що я відповіла взявши його за руку ходімо зі мною здеся брудно а домо я йому зроблю все як він хоче ми встали і пішли з цього будинку вийшовши на улідцу він в пріприжку став скакати а Яшлав ірадовалась що він такий радісний і сказала діда там будинки сусідка з моєю донечкою сидить нам треба туди а він потягнув мене в право а я вирвалася в ліво так як мене чекала сусідка поруч з будинком і її двоє дітей і моя старша доч а маленька Сполом в будинку одні двері зачинилися і син сусідки сторался її відкрити у нього неполучается я підійшла і встромила ключ двері поддолась і я почула плач маленької ДОЧІР і прокинулася від сну

Сьогодні мені приснився покійний дідусь живим. Його немає вже 20 років. Снився мені раніше всього один раз, після цього я дізналася що вагітна. Сьогодні я просто бачила його серед людей, ми не спілкувалися. Я побачивши його сказала чоловікові, дивись це мій дідусь, а чоловік чомусь його фотографував. У приміщенні, де я побачила дідуся і інших людей, стояли ваги і я що то зважувала на них. Не пам’ятаю що, але це було в невеликому клаптику тканини, як жменька чогось. А дідусь за цим спостерігав.

мені приснився мій дідусь, він поцілував мене в руки і живіт, поздралял з якимось святом.,а я кажу у мене ьогодні день народження .він шол до бабусі в сторону її будинку, ніс квітни.такі ж, що я принесла йому на могилку&# 8230;.до чого то?

Я бачила уві сні свого живого дідуся розмовляла з ним він говорив що скоро помре а я говорила що йому ще багато залишилося жити

Мені уві сні приснився дідусь, який помер 6,5 років назад. Він приїхав до мене в гості. Ми з ним сиділи за столом, розмовляли. Про що розмовляли &# 8212; я не пам’ятаю. Потім він сходив за хлібом і приніс мені гарячий, свіжий хліб. Що це означає?

Мені приснився давно померлий дідусь в його будинку, але будинок був нехарактерно світлий і чистий. Дід виглядав дуже красивим і молодим, я не могла від нього відірвати погляд. Високий стрункий блондин з красивими рисами обличчя, хоча мій дід був не красень і рудий. Він що то спік і виклав протвень на стіл, але що на було, я не бачила. Коли він викладав на стіл протвень, я сиділа за столом. Ще за столом був незнайомий мені немолодий чоловік, знайомий діда. У будинку було дуже світло і тепло, чисто і затишно. Я здивовано обійшла всі кімнати. Здивована була чистотою, затишком і сонячним світлом. Дід мені сказав, що він дерматолог і щоб я щось не робила, інакше рано з’явиться багато зморшок. Але що саме я не пам’ятаю. сон денний.

Здраствуйте! мені приснився мій покійний дідусь він прийшов до нас додому він постукав у двері я відкрила і обняла його і я сказала &# 171; ой дідусь ти повернувся&# 187; &# 8230;

Був сон такий (він весь час повтаряется тільки в різних місцях) Я пішла гуляти (мінімум року чотири п’ять) села на кочель до мене підходить дідусь каже йди додому тебе там сюрприз чекає я відмовлялася по початку але потім я погодилася ми пішли зойдя додому я відкрила коробку і провал більше не чого не пам’ятаю

Уві сні мене покликали друзі грати фудбол. Але потім коли ми збиралися грати фудбол мене покликав який та незнайомий дідусь. Я хотів грати фудбол але цей дідусь не відпускав мене. Він говорив мені пішли пішли. Потім я злякався і прокинувся.

дідусь стояв на балконі, балкон був закритий дверцятами в кімнату, я лежала в кімнаті на дивані і різко відчула його погляд встала і пішла туди він намагався мене забрати насильно на балкон я кричала, потім прокинулася&# 8230;

дід відразу після похорону приснився мені на те дивані де помер потопає у квітах і сказав. Ви що мене ховаєте адже я ще живий

Доброго дня, Тетяно ))
Ось, власне, 1 з снів в одну ніч&# 8230;

Я в кімнаті з дідусем, ми з ним жартуємо, Придуриваемся, граємо, він у нас вмів вухами рухати і в цей раз теж рухав ними, чим смішив мене, тільки вони у нього якось інакше рухалися)) В якийсь момент я усвідомила себе уві сні і допустила думку про те, що, якщо він мене з собою покличе, то я відразу ж відмовлюся, пояснивши, що у мене тут багато ще потрібно зробити і, що я і так дуже чутлива до енергій, тому і без того знаю, як там справи йдуть)) Тільки я про це подумала, як дідусь взяв мене за руку і запропонував піти з собою, але відчуття стало, що це вже зовсім не дідусь, а хтось інший в його зовнішності!
Уточню, що виглядав він уві сні, як на портреті, зробленому з фотографії ще років 60 назад, коли йому було років 20.І, я дивилася в дзеркала, ми обидва відбивалися, а, зайшли в якийсь момент в квартиру бабуся, тітка і мама, нібито не чули і не бачили мене, і швидко пішли&# 8230;
А ще мені уві сні прийшла думка, що це вже Фавн так наполегливо тягне і кличе мене з собою.
Звичайно я злякалася, заплакала, кричала, спроби прочитати молитву або перехреститися викликали сміх у цього Фавна. Я навіть намагалася уві сні почати наспівувати мантру, плакала і просила відпустити мене, закривши очі. У якийсь момент я почула свій плач наяву і зрозуміла, що вже прокинулася, а потім знову заснула.
Сон був закінчений тим, що він просто сміявся, как-будто це був жарт, а я просто не зрозуміла її, тільки сміх був якийсь ні добрий і ні злий&# 8230; Просто дивний, і руку мені відпустив, коли я заплющила очі і заридала, хоча тягнув до цього, не звертаючи уваги на мої слова, а я сіла навпочіпки, спираючись ногами.

Я і сама сни добре читаю, але думка з боку якось більш об’єктивно чи що))
І така ремарочка &# 8212; я точно знаю.що дідусь хотів побачити правнуків і погуляти на моєму весіллі, т.до. на весіллі старшого брата двоюрідного він не був, в лікарні лежав.Тому почуття, що кликав мене вже НЕ дідусь 105тіпроцентное! ))

Здраствуйте, сон заключається в тому що я зі своєю дівчиною пошол в баню митися а там милься мій дід про це не хто не знав, тільки як ми зайшли він вийшов з парилки я йому дав палотенцо і поздоровалься потім як він почав виходити він набросілься на мою дівчину і хотів її згвалтувати я на нього набросілься отасківать і сон закончілься

Мій покійний дідусь (він помер 12 років тому) гуляв зі мною і з моїм сином (зараз у мене немає дітей). дідусь посміхався і добродушно говорив зі мною, а тим часом мій син спав у мене на руках. потім ми пішли до подоби басейну і син з дідом почали плавати. а потім їх почав засмоктувати воворот і вони почали тануть. мій дідусь став рятувати онука. і я прокинулася.

Приснився покійний дідусь, з яким розмовляли і їхали кудись на велосипеді.
Я Дідові говорю не їдь біля заводу там охорона не пропускає, ми розвернулися і виїхали від заводу, охорона відкрила нам ворота і поїхали на обьезд, а я Дідові кажу &# 8212; навчи мене розбиратися в електриці (він був в реальності головним електриком) він промовчав&# 8230;

Дідусь сидить у дворі будинку з одним (уві сні я думаю що він живий) він сидить мовчить, а я кручусь навпаки чи крісла теж і туди сів або сидів мій друг я говорю дідусь це мій хороший майже як брат мені, він мовчить. Потім вже його немає ми пішли з другом у двір будинку і він дізнався про здатність метати вогнем або щось на подобу, і все навколо підпалив, захоплюючись, я його намагалася зупинити але він не слухав

Я їжджу до пра бабці і пра діда в село, там сільський будиночок все добре було до пори та часу, в тому будинку року 2 назад помер пра дідусь. І в тому році коли я черговий раз приїхала в той будиночок, я почала спати не в спальній з бабусею, а в залі на дивані на проти дивана дзеркало і ось одного разу мені приснилося, що я &# 171; прокинулася&# 187; і дивилася тупо в дзеркало, а на задньому плані був мій пра дідусь. Я злякалася і заплакала, потім прокинулася в сльозах. Скажіть, будь ласка, до чого це? Я до сих пір боюся дивитися в той дзеркало вночі (я допізна гуляю, тому коли приходжу точніше до цієї ситуації -то постійно дивилася в дзеркало, тепер не можу)..

мені приснився дідусь якого вже немає в живих.мені снилося як йому було погано, як він помирав.все було темне, мені потрібно було його вести а я боялася

ніби я стою біля дверей і біля нього сидить мій дідусь. коли я повертаю голову то далеко він знову ж тільки вже з моєї загиблої бабусею і іншими накрили цілий стіл повний всього що можна уявити. тут підійшла моя мама і сказала щоб я зайшла в будинок але я кричу на весь голос слово Дідусь і повторюю багато разів. в цей момент мама каже що я зовсім зійшла з розуму але я продовжувала кричати дідусь коли він повернувся я різко прокинулася. що може це означати?

приснився дідусь, який помер 8 місяців тому.. ми радісно і міцно обнялися, наче він повернувся після довгої відсутності. він подарував мені багато мильно-рильной приладдя, шампуні, гелі, бальзами, станочки для гоління, що не менше 10-12 флаконів всього&# 8230; всі флакони і упаковки були красивого синього кольору.. я все подарунки для чогось поклала на диван до бабусі, напевно похвалитися.. бабуся уві сні теж була жива, як раніше&# 8230;

Ось мій сон: Я вирішила поговорити з померлим дідусем уві сні. Покликала його і він з’явився. Я не боялася, навіть навпаки зраділа.Після запитала його, чи є життя після смерті. І він відповів, що немає. Потім він сказав, щось по секрету і додав, що це не для простих людей.

За столом сидить померлий дідусь дивиться і мовчить
Я теж як би за столом
Як би померла бабуся що то метушиться ходить біля столу і моя померла мама допомагає їй
Потім бабуся мене поцілувала
Я як би все розумію що вони померли і губи подумав холодні у бабусі

доброго вам дня!
сьогодні мені приснився дуже сумбурний сон: мені приснився дідусь по татовій лінії, ні з ним ні з татом я не спілкуюся багато років, причому дідусь живе в іншій країні. і сон такий: я їду на зустріч з ним в квартиру, де мене чекають мої рідні люди (мама, бабуся по маминій лінії і вітчим, а чоловік повинен під’їхати пізніше), їжу я на машині мами і вітчима (причому в реальності машина зараз не на ходу і я не вмію водити), потрапляю в аварію, не серйозну, зі мною все нормально, але я врізався попереду їхала машину, та машина їде, я виходжу і бачу що сильно пошкодила машину і починаю сильно плакати. потім приходжу в квартиру, де мене вже всі чекають. дідусь виглядає дуже молодо і взагалі на себе не схожий. за накритим столом сидить моя бабуся по маминій лінії і ще незнайомі мені люди. зустрічає мене мама, я їй розповідаю що трапилося з машиною і мама теж розбудовується, але не плаче. і уві сні у мене таке відчуття, що я дуже сумувала за дідуся, я хочу його поцілувати (в реальності я сама не хочу з ним спілкуватися) і його прям беру за обличчя і цілу. потім на зразок мене відволік дзвінок з роботи, я поговорила. потім стала ходити по кімнаті, де сиділи всі, і на стіні висять фотографії нібито моїх родичів по батьковій лінії-прабабуся, ще хтось жінки&# 8230;.я читаю як їх звуть, потім бачу начебто свої фотографії де я маленька (але здається це була не я, а в реальності у мого дідуся є фотографії де я маленька) і прошу дідуся зробити сімейне дерево на пам’ять, але так щоб там були і все родичі по маминій лінії теж. потім нам пора додому. мої чоловік, бабуся, мама і вітчим йдуть попереду, а я дідусем ззаду і ми мило розмовляємо і я начебто не хочу від нього йти і знову його цілу в щічку. потім ми з ним зупиняємося і він витягує з кишені складені навпіл гроші (неакуратно, як фантики), там по 100 гривень, по 50&# 8230; віддає їх мені. я йду в машину до мами, бабусі і чоловікові, тільки за кермом тепер уже бабуся (вона теж ніколи не водила), машина інша, а вітчим поїхав на тій машині, яку я нібито розбила. і я вже в машині кажу мамі що возмещу ремонт машини і розглядаю отримані від дідусі гроші&# 8230; ось такий якщо чесно марення&# 8230; але мене бентежить те, що приснився дідусь, з яким я не спілкуюся, звісток про нього не отримую, та й не думаю про нього&# 8230; причому приснився молодше і уві сні у мене до нього дуже теплі почуття (хочеться обіймати й цілувати, як ніби я дуже скучаю), а в реальності у мене цього немає, у мене немає до нього інтересу і я не сумую&# 8230;.
заздалегідь Вам вдячна.

померлий дідусь лежав у сараї в поганому самопочутті, була сильна гроза і грім.Мені було страшно. Я сказала йому, чтонадо перенести його в будинок, взяла на руки (він виявився дуже маленьким і щуплим) дід лаяв мене, що я не правильно його несу. Потім виявилося, що в руках у мене собака. Ще дід казав, що тільки зараз отримав спокій, коли трохи випив горілки.

коли я лягла спати і я приїхала до бабусі і дідуся але у них було скло вони мені хотіли перерізати горло але я втекла і бабуся побігла сомной але я її штовхнула вона впала я пішла зупиняти машини що б вони мене відвезли додому

Вітаю. Мій сон почався з того, що я опинилася на дачі, де я, власне, і була на момент сну. Спочатку я побачила свою подругу і людини, який мені дуже-дуже подобається. Ми з ними трохи посиділи всі разом, поговорили (чесно, не пам’ятаю про що), а потім я подивилася на прохід між нашим і сусідським ділянкою, і побачила свого покійного дідуся, який помер ще в кінці лютого. Я підійшла до нього, він обійняв мене і сказав:&# 187; Я живий&# 187;. Потім я обернулася і побачила того ж людини, який мені подобається. Він теж обняв мене. На цьому сон і закінчився.

Що я йду по дорозі і мене зустрічаємо померлий дідусь і каже що ми уежаем в подорож, але потім заходячи у двір я його більше не бачила

мені приснився сон про те, що знайомий дедука, ми з ним працювали колись разом, цитую його слова -&# 171; треба зателефонувати цій дівчинці. &# 187; це його слова сказані мені після чого він заплакав, і сон обірвався, изза дверей, але ніхто не увійшов я ні кого не бачив

в моєму сні я десь повинна була виступати але пішла до бабусі з дідом там все сиділи зжа столом а дід лежав у труні, я заплакала і говорити з ним почала питати чому він нас залишив і він почав мені відповідати встав і перелег на диван голову поклав до бабусі на коліна вона від переляку зіштовхнула його і він впав на підлогу, сново встав сів за стіл і попросив налити йому.а після вони пішли всі в баню митися і не повернулися.зате приїхали мої шкільних вороги 2 дівчинки і у однієї з них дитина ось вона повісила його на мене і пішла гуулять і пропала.мій наречений приїхав і забрав нас з дитиною поясніть повністю якщо можна

Вітаю!Сьогодні уві сні я бачила свого рідного покійного дідуся.Він був в нетверезому стані, і одягнений в майку, яку він носив за життя.Подібного роду сни я бачу не в перший раз.Підкажіть будь ласка, що можуть означати такі сни!?

Привіт Тетяна, мене дуже турбує цей сон, так як він пов’язаний з неймовірно близьким, коханим, рідним людиною-з моїм дідусем. сон був трохи змішаний, і був це ніби 19 століття, я працювала в ньому якийсь гувернанткою, і ось коли всі гості були в зборі, мій господар теж сидів за столом, заходить в цю кімнату мій дідусь..Але, саме незрозуміле мені що я не відразу ніби його впізнаю і коли зрозуміла хто це, називаю його ім’ям брата мого дідуся (він живий) вони схожі, але не так вже й сильно, тому я впевнена що уві сні був мій дід. обняла, поцілувала, він сів і завмер, а я почала шукати мазь і обробляти його чомусь нариваються палець на нозі..але тут я почала ридати, дуже дуже сильно, задихаючись і кажучи на на нашому (вірменською мовою) що Боже, за що Боже, помру за дідуся і знову задихаючись ридала..

Доброго дня ! Мені приснився дідусь, який помер рік тому. Наче до мене приїхала тр.сестра з двома хлопцями, ми прийшли в квартиру дідуся і бабусі все переночувати. Там був дід з якоюсь незнайомою жінкою. Ми лягли всі вчотирьох спати, на одне ліжко, а дід лежав на дивані. Потім, нібито, я прокинувся, а він з незная.жінкою сидить на кухні і розмовляє. Я йому :&# 187; Ти що не спиш, нам всім місця вистачить&# 187 ;, а він, як завжди в житті: &# 171; Нічого, нічого, спите, все нормально&# 187;.

я побачила 3 ​​дверей одну відкрила там нічого не було потім відкрила 2 двері і там теж не чого не було а потім 3 а там стояв дід білий і бородатий я коли маленька була я отелення поїздити в Америку і потім мені цей дід запитав ти хочеш в Америку я відповіла так а він відкрив двері і сказав перепригні через достичку і ще сказав якщо буде чорним всюди тоді не поїдеш а якщо там буде білого кольору і там будуть летіти метелики красиво коротше і я перестрибнула а там була білого кольору і красиво було метелики летіли.

Привіт, Таня. Снилася дивна річ &# 8212; вже кілька років мертвий дідусь ходив здоровим і все було в порядку, до тих пір поки дід просто не потонув при величезному повені. Намагалася його врятувати &# 8212; марно. Ну і природно почалися істерики, при чому не як у реалі, а інші родичі реагували на це не так активно. Після цього дивний діалог був:
&# 8212; тут питають, скільки років нашому колезі-пілотові? (Дід був пілотом, батько повинен був стати)
&# 8212; (Відповідаю свій младой вік)
&# 8212; На роздоріжжі зі смертю.

сон полягав у тому що я сидів удома з пакойной бабусею, і раптом вирішив вийти погуляти, але несподівано бабуся встала біля дверей і не пускала мене, потім ми почали шукати ключі, в результаті ключ знайшовся, але після цього бабуся взяла мотузку зазвязала його за ручку і початку то відкривати, то закривати двері переді мною, при цьому вона матюкалася і за щось мене сварила, потім прийшов дідусь і вони почали лаятися між собою

Уві сні померлий дідусь прийшов в гості з живим братом, я була не дуже порада, тому що брат почав копатися в моїх речах

я опинилася в якомусь будинку, в якому було багато знайомих облич, але я не пам’ятаю хто це був. Коли я відкрила двері від будинку, я побачила лисицю, яка є що, потім з’явився мій дідусь. Він сидів в упряжці одного коня. Він привіз якогось хлопця, який видався мені знайомим. Цей хлопець дуже сильно замерз .

здрастуйте скажіть пожавлуйста мені приснився дідусь мій, якого вже немає 23 року, він уві сні дуже лаявся на мене, і кликав мене з собою, і сказав вибирай або я або &# 8230; і я прокинулася

Я гуляла по місту і дуже поспішай-ка і в одному з закутків дідусь (який помер майже рік тому), незворушно крокував. Він каже ой Юль привіт! Для нього це була немов звичайна зустріч, а уві сні я знала що він адже вже не живий. Кажу: ой а що ти тут робиш? Він відкриває двері цього будинку, а там всі мої родичі, але обличчя у них якісь видозмінені. Я злякалася і залишилася стояти на місці

Привіт, мені снився сон він трохи дивний, а дивний тому що мій дідусь зник безвісти вже більше 15 років тому! Отож спершу уві сні він був мертвий, я бачила могилу а біля неї сидів чоловік і представився як його кращий друг, але потім цей чоловік взагалі пропав!потім дідусь став живим але чомусь всі мої родичі не були як то в захваті когбуд-то воно знали що він буде живий, одна я бігала і раділа уві сні!Розкажіть будь ласка до чого мій сон!?

Я уві сні обняла покійного дідуся, уві сні він був живий, але бачила його тільки я і мої родичі. Я його обняла і сильно заплакала, а він мене шкодував, так як мене образили. Я розуміла що це сон, я усвідомлювала всі. Моя тітка сфотографувала нас і коли я подивилася фотографію, там його не було видно. На фотографії я нібито обіймала повітря.

Ми з сім’єю в селі відзначали трійцю, але були ми не на кладовищі, а в будинку. Потім наче дідусь помер з’явився і питав як ми там, як живемо, потім вона зникла, я хотіла знайти його, щоб поговорити з ним, тому що нормально поговорити не вийшло.Через якийсь час він з’явився і сказав, що в лютому ми підемо на риболовлю, а потім я прокинулася. (12 червня були поминки, 2 роки, як він помер, може тому і приснився)

Приснився покійний дідусь, в його будинку, ніби я теж там, дідусь просто варив їжу, як завжди, щоб нагодувати домашніх тварин.виглядав добре, навіть краще чим при житті.ніби я пішла в сад, а там Марат Башаров (він лев за гороскопом, як і мій улюблений, я це для себе відзначила, можливо тому приснився саме він). Марат або дідусь, точно не пам’ятаю розповідав історію, як він чи то завадив одній парі, то чи допоміг, що то про дівчину з хлопцем&# 8230; щоб все це значило

я побачила дідуся в шкільній їдальні, спочатку він пройшов повз і не впізнав мене, він сидів зі своїми кумами, їв і начебто сміявся, а потім зняв майку, віддав мені і сказав:&# 187; забери, вона смердить.&# 187;

Мені приснився померлий дідусь, після його смерті минуло 44 дня. Ми були всією сім’єю на улюбленій дуже дачі дідусь, він сам її побудував. З початку до нас приходив чоловік і просив продати йому дачу, а якщо не продамо він нам її сожгет, ми дуже переживали, що якщо продамо дідусь засмучений. А потім я працювала в городі, і бачила дідусь то за теплицею, то на грядці, він валявся в кожусі і від нього пахло разлогается тілом, особи я не бачила, але знала що це дідусь. Він розмовляв зі мною, в моїй голові, говорив що погано намагаємося, мало працюємо на дачі, і за бабусю дуже переживав, що не допомагаємо їй. Я його зовсім не боялася. Коли він говорив, він не лаявся.

Наснилося, що в будинку, де раніше жили дід і бабуся, купа родичів і живих і не живих вже&# 8230; Запам’ятала, що дідусь сидів помолоділий, непогано одягнений, але він з осудом мені сказав: &# 171; Ти померла, тебе будили, а ти не прокинулась.&# 187;

Дідусь помер 2 місяці тому. Наснилося, що ми його ховаємо, а він виявився живим. Устав і пішов обговорювати хто в якому одязі прийшов на похорон.

Мій дідусь помер в минулому році. Минуло вже багато часу з того моменту. Сьогодні мені наснилося, що я прийшла до будинку дідуся, зайшла і побачила його (хоча перед цим я начебто говорила, що піду на його могилу). Ми мовчали, а потім обнялися. Обійми було теплим. Я його дуже любила, як і він мене. Після цього я прокинулася.

мені приснився покійний дід завтра йому буде сорковой день після смерті.він тримав мене за руку і просив побути з ним поки він вмирає.а мені треба було бігти.я йому складала ковдру сорочку рушник

Мій дідусь помер на початку цього року.
Наснилося, що ми збираємося кудись переїжджати, але взяти з собою вирішили тільки найнеобхідніше. Тому в квартирі залишилася вся меблі, посуд і тд. І чомусь ми вирішили відкрити крани, щоб квартиру затопило, разом з речами. Але вода лилася дуже повільно і ми збиралися не поспішаючи.
Я стояла в одній з кімнат і тут увійшов дідусь, він обійняв мене, я навіть відчула запах його парфумів. Він попросив мене забрати його улюблені шахи, і навіть сказав де вони лежать, тому що я не могла їх знайти самостійно.
Я щось запитала у нього, але відповісти він не встиг, бо в кімнату хтось увійшов і дідусь просто зник. Я залишилася стояти посеред кімнати з шахами в руках.

Я лежала у бабусі вдома на кухні тато з бабусею їв, потім включилося радіо і почали перемативатся канали. Я сказала татові щоб він подошол до мене бо мені страшно, але я знала якщо так включається техніка то тут привида. Папа до мене не підійшов а вони з бабусею бачила діда померлого як він ніби привид але я його не бачила я дуже плакала і почала молиться Отче Наш і Богородице Діво&# 8230;..і потім він зник а я прокинулася.

Снився дідусь в своєму дворі з сусідом, в хорошому настрої, погода гарна, я була в його будинку зі своїм чоловіком і бачила його через вікно, потім в будинок увійшов і дідусь в гарному настрої обійняв мене і все.

у мене дідусь помер від того що багато пив і у нього обірвався Тромп. У моєму сні його якийсь один пропонував випити у нас вдома, і як то вийшло що він повернувся з того світу, ми відкрили шафу і побачили його він був п’яний, потім друг приніс 2 чарки горілки для цього і його, я з криками &# 171; я вже бачила як ти загинув за цієї горілки, більше такого видовища не хочу&# 187; вилила на підлогу горілку, потім пішла витерла з підлоги . Дідусь сказав що я перестала бути господарської та попросив маму зробити йому чаю . І потім мене розбудили

Приснився давно померлий дідусь, голий, лежав на якийсь поверхні, я подощла і стала його намазувати якимось маслом і робити масаж верхньої частини тулуба. Виглядав він також, як перед смертю, дуже блідим, хворим, виснаженим раком. Коли я його намазувала, було не дуже приємне відчуття, яке то відчуття гидливості, яке я всіляко намагалася приховати.

Мені наснилося, що давно померлий мій дідусь прийшов за мною в школу, в якій я колись вчилася і ми пішли звідти разом, тримаючись за руку.

ми з покійним дідусем йшли на якусь могилу, за його словами це могила прадіда, потім я за щось попросив у нього пробачення, і ми обняліь.

Доброго дня!! Дідусь сидів з моєю родиною, я виявив що мій улюблений чим зламаний&# 8230; коли я запитав хто зламав, дід відповів що це він.

Хлопчикові сниться дідусь який хворів на рак і помер він не ходив довгий час, дідусь любив онука він сам помер в 51год дуже боявся померти і хотів жити і радіти онукові..ні кому з родини не приснився а тільки онукові якого любив і уві сні він ходив&# 8230; так говорить мій син, я не знаю як розцінювати цей сон синові 4 роки

Мені прісної справ який помер більше 12 років тому, я від нього тікала. Але він не намагався мене наздогнати або що то сказати він прістольно на мене дивився і йшов. Сдание нагадувало школу ВКТР.я раніше вчилася.

Я зустріла свою бабусю. Вона повела мене до прадіду моєму, але не в той будинок в якому вони жили, а в якусь чужу квартиру. Ми зайшли туди, там вийшов прадід і прабабуся вони сказали: &# 171, не Роззувайся, підлогу брудний.&# 187; Помітила тільки, що особи у них якісь злі були, особливо у прадіда. І я прокинулася. (Прадід недавно помер)

Мені приснився мій помер близько 1 року дідусь, ми з ним гуляли на території університету, де він працював а я вчилася

мені приснився покійний дідусь.мої батьки сказали зустріти його з поїзда я пішла на вокзал, через пару хвилин я прийшла на вокзал і тим часом приїхав той поїзд в якому приїхав мій дідусь.він вийшов з поїзда і сказав що він дуже кудись поспішати.через пару секунд поїзд поїхав і дідусь був у цьому поїзді і сказав бережи себе будь дуже обережна і на цій фразі я прокинулася..

снився давно померлий дідусь, в будівлі схожому на лікарню або госпіталь, він був сірого кольору з чорними запалими очима, сидів навпроти і посміхався, була відсутня ліва рука, хоча коли його ховали обидві руки були на місці. також в кімнаті знаходилася велика кількість мертвих, які оживали і виходили в двері.

Вітаю. Приснився дідусь помер рік тому в 76 років. Я його онук мені 25. Уві сні він був живий. І збирався на роботу. Хоча на Яву він років 15 як на пенсії. Дав коротким вказівки по дому. Я запитав до скількох він. Сказав що ввечері прийде. Цифру не пам’ятаю. ось і все. Поки він працював я запалював з дівчинкою. Кохалися і т.д. Хто вона я не знаю. Звичайна скороминуща швидше за все. Раніше любив по гуляти

Мені сьогодні приснився давно померлий дідусь. Я його востаннє бачили в живих в 2 або 3 рочки. Ось у моєї подруги помер брат від раку недавно. Уві сні мені наснилося що мій дідусь лежав у труні в місце брата подруги. І ми з подругою як то упали на цю труну ми лежали разом з тілом тобто на ньому і моя подруга сказала що це її дідусь я повірила їй але він був точнісінько з моїм дідусем. Мені було важко лежати на ньому я відчувала що він дихає і попросила мою подружку слесть з нього, і як відразу ми злізли з нього він відкрив очі і почав дихати виявилося що він не був мертвий . Я відійшла в сторонку, моя подруга разговаріала з ним про щось, я чула тільки дідусів голос але не розуміла про що вони говорили хоча була подалеку від них &# 8230; Допоможіть мені будь ласка що це озночает.

Мені снився мій покійний дідусь він їхав на поїзді здалеку, я з ним розмовляла по телефону чула його голос і чиє то серцебиття, потім він не доїхав і я прокинулася

Померлі мама і дідусь уві сні подарували мені золоті прикраси в красивих коробках. дід подарував золотий ланцюжок з кулоном у вигляді кільця, а мама подарувала кільце.

Нещодавно помер рідний дідусь раптово, сьогодні наснилося як помер другий дідусь ми його поховали, прийшли додому все плачуть я заходжу в кімнату і на стільці сидить дідусь який помер (рідна) з відкритими очима незадоволені і почав кричати уві сні і задихатися, мене розбудили .

мені приснився дідусь який помер 8 років тому, уві сні він на мене лається за те що я не роблю як він каже, я ображаюся і відлітаю самостійно

Дідусеві потрібно було зробити укол а в шприці не було голки і я запитав у нього &# 8212; &# 171; а де ж голка?&# 187 ;, але він нічого не відповів.

Вітаю. Мені приснився покійний дідусь у дворі мого будинку і він дуже плоxо себе почував він уxоділ і я отелення допомогти йому проводити, але він відмовився сказав не треба. на цьому мій сон закінчився.

Дуже міцно обнімалися, і говорили один одному, що дуже скучили, потім він сказав що у мене скоро в житті будуть изминения, я влаштуюся на хорошу роботу, за своєю спеціальністю і изчез безслідно

Дідусь помер 20 червня, немає ще 40 днів. Наснилося що він вдома сидить на своєму дивані, тягне до мене руку, я говорю що боюся, але підходжу, беру його за руку, він сидить і говорить як я виросла, хоче привітати з недавньою весіллям, потім я підходжу ближче, і обіймаю його, кажу як скучила, передаю привіт від родичів&# 8230;.він сказав що все знає&# 8230; ще він гнав маму мою від себе, говорив щоб не підходила, а тата навпаки кликав, але він злякався підходити до нього, і був на кухні&# 8230;.

мені приснився померлий 10 років тому дід&# 8230; уві сні він був живий, ніби жив у інших людей весь цей час, я ридала, розповідала йому, що вже рік, як бабуся померла, шкода, що не знала про те, що він живий був&# 8230; дуже багато плакала уві сні, діда цілувала, обіймала&# 8230;

наснилося що я в селі у прадіда з батьками але ми вже десь 3 роки з ним не общяємся, вобщем початок сну він був живий а потім коли я зайшла в далеку кімнату мені сказали що він помер, я бачила як він лежав на ліжку блідого кольору , і всі родичі готувалися до похорону, і я потім прокинулася

Сьогодні бачив сон. Там був мій покійний дід. На мою думку, він стояв зі зброєю в руках, але не використав його. За життя він працював в міліції, так що це цілком зрозуміло. Більше сон згадати не можу, але пам’ятаю, що він був в одязі бежевого кольору, і він стояв у натовпі знайомих йому людей.

З самого початку сну я розмовляю з якоюсь людиною, він дає мені щось на зразок шприца і я повинен був їм вколоти чоловіка. Коли я прийшов на місце, де повинен був зробити це, в чоловікові я впізнав свого дідуся. Я підійшов до нього, почав говорив і попросив дати руку, щоб я зробив укол, він простягнув руку. Коли я колов цим &# 171; шприцом&# 187 ;, мені щось не давало це зробити, і на половині я зупинився. І пішов з того місця. Пізніше, я вже йду в кімнату будинку, який вже знесли, і на ліжку лежить дідусь. Я не пам’ятаю, що він мені сказав, але він на мене подивився, а потім закрив очі. Ще пізніше я вже опиняюся біля собаки (порода ньому. вівчарка), вона мені дуже сподобалася. Потім з’ясувалося, що це була собака дідуся і вона була заповідана мені. І я забрав її.

Мені приснився дідусь. Я була вдома а він порпався в своїй машині у дворі. І я трохи злякалася, тому що той будинок ми продали. І він зайшов додому попити води здається і на кухні горіло світло і лампочка з його боку гасла постійно. Потім ми пройшли в зал він взяв за руку і запитав як справи я сказала що все добре і розплакалася і потім він почав говорити що з ним там відбувалося і я плакала і прокинулася від. Того що у мене дійсно йшли сльози

бачив уві сні покійного дідуся-ніби він йде і сідає на заднє сидіння білої ваз 2106 і їде кудись назавжди.. а я як ніби намагаюся сфоткати його на телефон і встигаю лише зробити пару кадрів, коли він уже в машині і від’їжджає, мені аж сумно і я розумію, що більше його ніколи не побачу.. шкодую, що не сів з ним поруч.. До чого б це?

Бачила уві сні своє весілля, була купа народу. З близьких добре пам’ятаю тітку. З нею розмовляла про море, вчора воно було світле, спокійне, можна було купатися. А сьогодні не надто. Відчуття що весілля було на якомусь ковчезі, так як були забави з баранами. Після импровизирования викупу дідусь взяв мене під лікоть і відвів в іншу частину приміщення, за завісу, там виявився бар. Він попросив кави, а я обурилася, так як він ще ні чого не їв.(За життя він кави не пив). Дід був сумним, коли його запитали чому, Я відповіла за нього, що він мене останню видає заміж (хоча ще онуки є).подумала про братів і сказала, що я єдина внучка.дід відповів. Ігор (син тітки) стане або професором або юристом. (Він вже юрист).На цьому я прокинулася. Найбільше вразив кави.

наснилися покійні дідусь і бабуся померли онів старості а прісснілісь молодими років 50 а далі не пам’ятаю

мені снився мій дідусь (він зараз живий, старенький уже) уві сні він був теж живий і мені говорив:&# 187; Мені не довго залишилося&# 187; (говорив, що скоро помре).Що це означає?Дуже боюся його втратити.

Вітаю! приснився покійний дідусь, він помер 6 років тому, (до цього ніколи не снився) Він виглядав набагато молодше, був такий гарний. Я його обняла і він мені сказав, &# 171; через 30 тижнів я повернувся&# 187; я заплакала від радості і прокинулася в сльозах. Що це може означати?

Мій дідусь помер 12 років тому приснився перший раз він мене лякав грюкав дверима і задував свічки і говорив щось про дух не пам’ятаю Але він був злий

Я лікар. Уві сні з м / с лікував діда (операція на легкому), з ним була його дружина (бабуся), на перший погляд милі добрі. Потім я з медсестрою взяв історію хвороби (за вказівкою старшого лікаря) і понесли до юриста що то підписати у нього. У цей момент дід з бабою увірвалися в кабінет і стали пред’являти претензії які не зрозуміло (хоча дід повинен лежати). Потім дедначінает бити медсестру (кулаками), я відтягнув діда від м / сестри, а він знову на неї кидається, і тут я його два рази вдарив, кулаком, він впав але свідомість не втратив, бабка стала я його піднімати. І весь час на нас з м / сестрою лаялися. Потім події не пам’ятаю. Далі: місцевість за типом сільської &# 8212; зелень, дерева, будівлею старовинне кам’яне, паркан, за парканом собака, гавкає. Тут по черзі підходять три собаки: на вигляд вівчарки, великі, откорічневого до темно-кроічневого кольору. Я першою сказав гавкати, вона почала гавкати, і причому паморочиться і як би хапати себе за хвіст. Друга і третя так-же, тільки третя ще навіщо то вкусила мій правий мізинець &# 8212; без рани, без болю, просто в пащу взяла &# 8212; витягнув, насварив її і вона як дві інші почав гавкати і ганятися за хвостом. Страху не відчував, хоча з дитинства боюся собак. Сни запам’ятовую вкрай рідко, може 1 раз 2-4 місяці.

Дуже здивувалася тому, що побачила живим дідуся, який помер 1,5 роки тому. Він лежав на дивані, посміхався і мовчав. Я підбігла до нього. обняла. Його обличчя було холодне, а руки, як мені здалося теплими.

Доброго дня! Приснився уві сні дідусь, який помер кілька років тому. Дідусь за життя ходив сам і жив в приватному будинку. Уві сні він піднімався в під’їзді по сходах, спираючись на якісь саморобні палиці, впав назад (так в минулому році помер дідусь чоловіка). Я спустилася на кілька ступенів йому допомогти, але він встав сам, я за ним піднялася по сходах до квартири. Квартира була великою, в одній з кімнат я побачила ще й бабусю, так само померлу. Дідусь уже в квартирі був в повному здоров’ї і відмінно ходив без палиць, бабуся теж. Дідусь обняв мене, я здалеку привіталася з бабусею і проводив з квартири

Приснився покійний дідусь живим, таким, що сидить мовчки в кріслі, побачивши його я зридала голосно.Уві сні я усвідомлюють, що він адже мертвий і тому плачу.

Мені приснився дідусь (але він помер 4 місяці тому) ми стояли своєю сім’єю і розмовляли. І дідусь почав переходити дорогу, а там порожня дорога начебто була, але якось поїхав камаз і збив дідуся. Але уві сні у мене було відчуття, що типу цього відбудеться (ну що тип трапиться або аварія або кого-то зіб’є). Але потім я ще сказала дядькові, що я проходила повз дідуся і відчувала смерть. До чого бачити смерть мертвого дідуся?

приснився покійний дідусь, кольоровий сон, він говорив тонним голосом дивлячись в інший бік про те що згоріли будинок а я навіть не прийшла до нього.

Вітаю . Приснився дідусь який заглядав про закрите вікно причому кілька разів і віддалік біля нього стояла моя молодша дочка!!

Приїзд мене з мамою, двома двоюрідними братами і одного з них з дружиною в село.Але по приїзду винесли з машини подвійний труну в якому був покійний дідусь а другий невідомо.мама хотіла
подивитися і я відкрив засувку, але не відкривав його.Коли я зі старшим братом підняли труну-он в ногах, я-в Голв-то кришка відкрилася і вивалилася рука мого-Мамен батька на мою праву руку і я від страху прокинувся.

з померлим дідом сиджу за столом в кімнаті своїх дітей, розмовляємо, не пам’ятаю про що. Він добре виглядає, але не може ходити, тому я на руках відношу його в ліжко, але вже не в домі, а в якихось приватних дворах на курорті

приснився покійний дідусь, він ніби спустився з небес зі своїм другом, якого я не знаю, дідусь був з Бадіка, я його спускала з гори, він мовчав, я йому говорила що як він мені в дитинстві допомагав ходити так і я йому допомагати буду , тільки не йди, але дідусь сказав що у нього там робота, і йому потрібно йти спати бо завтра рано вставати, він з другом почали йти, потім я йому крикнула що б він почекав, наздогнала його поцілувала і сказала що люблю його, він мені сказав я тебе теж і зник

Бачила сьогодні вдень уві сні свого дідуся (помер в грудні минулого року). Нібито він у вигляді примари плив над сходами в під’їзді будинку по напрямку від квартири до виходу з під’їзду. Він там жив до інсульту (там зараз живу я). Він зупинився в повітрі, я попросила у нього пробачення, він мені щось відповів. Що саме &# 8212; не пам’ятаю, але без злоби і ненависті, доброзичливим тоном. І пропав.

Моїй дівчині приснився мій дід якого вона ніколи не бачила але описала мені його в тому в чому ми його похронілі він говорить що він не може до мене достукатися і просить її передати мені що цією дорогою їхати не треба вона стоїть на мосту де сталася страшна аварія і він просить обіцяти йому що вона це мені передасть справу в тому що я після роботи завжди їду по цьому мосту і в цей момент я збирався виїжджати

Здраствуйті, мені приснився покійний дідусь ми з ним гуляли просто і я запитав його про той світ він мені сказав що йому не можна говорить за це він отримає, і ще один сон, недавно снився, бігли два вовки один за іншим гнався по ходу по лісі і коли він добіг до мене прікланілся мені але я себе не бачив, до чого б ці сни підкажіть

Мій дідусь помер 3 роки тому. 1 серпня ми відзначали його день народження. Вчора, 6 серпня, він мені приснився. Уві сні, що дивно, я розмовляла з ним і могла думати. Він сказав, що він дуже хоче їсти сильно. Я подумала, ну да, адже 3 роки не їв, під землею, стало страшно, але я розмовляла спокійно і відчувала себе спокійно, адже це мій дідусь. Я сказала, давай я привезу тобі дачних наших яблук. Він сказав, немає, привези мені коасссних яблук. А на нашій дачі, коли він був живий, яблука він завжди збирав і нам сказали, що він просить нас їх зібрати. Але, я сказала, як я тобі їх привезу, я подумки уявила, його могилки і сказала ти Вадь дуже дуже далеко, і він на мене мовчки посмлтркл, хотів ято то сказати, але я прокинулася. Зараз поїдемо на дачу соьірать яблука, але я все одно думаю що щось не те. Мені потрібно здається ерівезті йому червоні яблука, так?

Мені наснилося застілля.Було багато людей серед них були присутні моя померла бабуся і моя померла тітка.Також за столом сидів старий ,, якого я ніколи не бачила, але звідки то знала, що він Василь.Цей старий попросив що б я до нього підійшла і поцілувала його в щоку, я його поцілувала як рідного діда, потім він мене поцілував і сказав, що там в кишені піджака, на вішалці лежить дещо для мене.Там були гроші.Я взяла одну купюру, після чого він сказав, що б я взяла велику купюру, вона для мене.Потім я хотіла з ним поговорити але він посміхнувся і ксказал, що б я ішла додому, мені вже пора.Коли я прокинулася і розповіла сон мамі вона сказала, що за всіма описами цей старий схожий на мого прадіда Василя.Який помер в той день коли я народилася.

мила підлогу дуже ретельно і дуже чисто, в будинку у своїх бабусі і дідусі, а за столом сидів померлий давно дідусь в доброму здоров’ї.

та що наснилося, я з одним мужиком вже у віці що то шукали, тут дід підійшов і говорить не буде 10 руб щоб в храмі за потребами сходити, так це якийсь свято було, я йому кажу зараз грошики розміняю і у мене був повний гаманець , і я розміняв, і дав йому не 10 а 20 руб, потім він мені подякував а з ким я був і слід прохолов.

Мене друзі запросили погуляти, я відмовилася!Тут пролунав телефонний дзвінок де було сказано що дідусь помер (його насправді немає в живих), після якого я наздогнала друзів і ми кудись пішли, я прокинулася&# 8230;

Вітаю!Мені приснився померлий дідусь два рази поспіль в першому сні він мені розповідає то що я мало знала але в подробицях що він служив в армії на підводному човні все про неї, і другий сон він сам українцем був рассказвал про свій будинок там ми вшити були там я виділа все як вони жили там раніше що б могло це означати підкажіть будь ласка

я ходила в городі потім прийшли мій друзі і родственики я побачила там дідуся і сперлася на паркан дідусь сказав що якщо доторкнутися до паркану то помреш і я померла але раптово ожила так сталося і з родичами потім я стала колишньою а мої родственики ходили і посміхалися дуже дивно.

приснився покійний дідусь своєму будинку, розмовляючи зі мною сон теплий і добрий, ми з ним садили квіти. а, у дворі пару років назад в реальності впав паркан, а уві сні дідусь сказав, що його знайома відремонтувала і я уві сні побачила його стоїть на місці і ми з ним сіли за стіл пити чай

Я підійшла до вікна і бачу що мій покійні дідусь спускається з невеликою гірці і направляється до мого дому у нього була велика сумка .Через не стільки секунд він заходить в будинок і тягне труп в дитячу (де спала моя мама) виявилася що у нього в сумці був мертвий чоловік!Все до то знаходився в будинку почали розглядати мертвого чоловіка.Коли приніс труп дідусь він відразу ж попрямував до дверей щоб піти.Я розвернулася і пішла за ним, почала йому говорити:&# 187; Дідусь ти живий.&# 187; -і погладила його по голівці, не чого не отримавши у відповідь.Він просто випарувався.
Що це означає?Адже я його давно не згадувала як вже пів року пройшло.

Я підійшла до вікна і бачу що мій покійний дідусь спускається з не великою гірці і направляється свій старий будинок (де я зараз живу) в руках він тримав велику сумку.Через кілька секунд він заходить в будинок і тягне труп в дитячу, виявилася що у нього в сумці був мертвий чоловік!Все хто знаходилися в будинку розглядали мертвого чоловіка.Коли приніс труп дідусь відразу ж попрямував в сторону двері.Я побігла за ним і наздогнала його і кажу йому:&# 187; Діда, ти живий, ми думали що ти помер.&# 187; -і погладила його по голові, але у відповідь від не кого не отримавши.він просто випарувався.
Що це означає, адже я його навіть не згадувала як вже пів року!

Мені наснилися відразу два померлих людини в цьому році, і вони мені навіщо то дали білу простирадло. ніби як що б я собі постелила на ліжку померлої бабусі (яка померла рік тому)&# 8230; жах. Але дід був добрим, хоча за життя він ніколи їм небув. І один померлий там же був веселим. Ще був тато, з ними. Тільки він живий ще

я стою на дорозі біля поля пшениці, по полю ходять люди, від туди виходить дід посміхається каже привіт дорогий!підемо відійдемо за дерево, а то мене втратять (діда).говорить у тебе в кишені повинна бути пачка прими і в ній горіла сірник і сигарети.я поліз в кишеню і точно дістав пачку прими верб ній сигарети і сірник.він мені сказав молися богу і я прокинувся

мені завжди сниться покійний дідусь то іноді що то дає іноді сумний іноді говорить готовтесь я через тиждень помру то спокійний нічого не говорить то говорить я відповідаю за її гріхи що юето означає низнаю

Приснився дідусь, я прийшла до нього додому, він мене обіймав, посміхався.Про що говорили не пам’ятаю точно, але мене здивувало уві сні, що там були кошенята, і я раділа і питала у дідуся за цих кошенят, де вони взялися і потім я прокинулася.

Дід був у великому будинку і готувався до зустрічі з бабусею яка ще жива. 5сентября буде 5 років як він помер. говорив що чекає її і скучив.

Снився мій померлий дідусь, ніби він живий, і був Пьюн, і продовжував випивати при мені, я з ним розмовляла, дивувалася чому він живий, цілувала його в щоку.ще ми бачили бійку-двоє били хлопця, точно не пам’ятаю, але на мою він був голий, бійку побачила жінка поліцейський і хотіла зупинити їх

Привіт, я з сестрою поїхали на дачу, нас зустрічала бабуся сказала що грошей немає бо дідуся задушили я почала плакати, на наступний день до нас приїхали родичі, я чомусь виявилася в якійсь лікарні і розмовляла з лікарем, в цей момент зайшов якийсь то чоловік і коли він почув нашу розмову відразу вибіг з приміщення я побігла за ним але він пропав

я лежала в ліжку з хлопцем, і подзвонив дідусь на телефон мого хлопця, сказав що пішов в магазин за батоном, тому що дочка його не може відвезти вона хворіє

Я був у нього в селі. Виходячи з будинку на веранді, побачив його і якогось чоловіка, уві сні я знав чоловіка!! я привітався за руку з ними (спочатку з чоловіком, потім з дідусем) дідусь був як живий! хоча я розумів, що воно помер і мені стало не по собі!! Ми вийшли на вулицю, було темно! дідусь почав йти!! я запитав куди він, ??
Відповідь була додому на автобусі. я розумів уві сні, що він поїде на кладовищі.

Приснився померлий 3 роки тому дідусь, я Зана, що він прийде в гості.Я йому купила 3 ​​носка, подарувала йому, він спочатку не хотів брати, а потім надів але 2 носка, розмір був замалий. Сказав мені що спостерігає за мною, і каже що йому не дуже подобається як до мене ставляться на роботі, не хочуть підвищувати, засовують мене. Запропонував допомогу, каже що допоможе вирішити мені мої проблеми. Я СПРО у нього є рай.Він каже і рай є і пекло. В раю люди живуть краще чим ми, і там навіть басейн є.
[email&# 160; protected]

Приснився померлий 3 роки тому дідусь.Ми знали, що він прийде в гості. Я йому в подарунок купила шкарпетки -3 шт, думала може у нього ноги замерзли. Він прийшов в гості, я йому подарувала шкарпетки, він спочатку брати не хотів, потім взяв, одягнув але розмір маловтат. Потім сказав, що спостерігає за мною і йому не подобається як до мене на роботі ставляться, не підвищують, опсстоянно засовують.Сказав, що хоче мені допомогти розібратися з моїми проблемами. Потім я його запитала чи є рай, він сказа і рай є і пекло.В раю люди краще нас живуть і там навіть басейн є.

Приснився померлий дідусь, як ніби я у нього в будинку, виду нього як у небіжчика, але одягнений, як зазвичай, мовчки дивився на мене, періодично опускаючи погляд, а я йому кричу:&# 187; Діду, діду, діду&# 187; і потім він зникає. Що це може означати? Він мені нічого так і не відповів.

приснився рідний дідусь, давно померлий, у нього була машина (уві сні) яку я у нього випрошував купити, на що він мені запропонував перепливти річку тримаючись однією рукою за човен, я побіг до річки по пляжу на якому було багато народу, якісь дівчата махали мені рукою, звали мене, але я пішов повз прикриваючись рушником, відчуваючи сором за своє тіло (я не пам’ятаю чи був я голий) чекав діда у води, але він не прийшов, коли я знову знайшов його то на питання чому він не з’явився, він сказав що обіцяв уже машину іншому, в наступний момент ми сидимо в хаті і він дав мені вареного м’яса і хліба, які я їв.пам’ятаю його добрі очі на одному з яких було два зіниці (один як годиться а другий трохи нижче на рогівці, він дивився як я їм і посміхався

Вітаю! Я бачила дідуся уві сні, тільки це був не мій дідусь а чужий дід. Він стояв у всьому блакитному і у нього очі були білі навіть сірі, він посадив мене на коліна і намагався дати мені цукерку. Але я стала кричати що, не буду їсти цукерку і я прокинулася.

Приснився дідусь, він помер дуже-дуже давно, я прийшла до нього на роботу (де він працював поки був живий). Він вийшов в піжамі, з газетою і босим, ​​посміхався. Я думала що він дуже схожий на свого сина, мого дядька. Я розповідала йому як у мене справи, як життя. Потім на лавці я його обняла і заплакала, а коли відкрила очі &# 8212; його не було.

бачила свого померлого дідуся, він був не дуже задоволений. також бачила яму з брудом, переходити не було звідки і дідусь пішов через цю яму, вийшов весь в бруді.

приснився покійний дідусь лежачи на ліжку, поруч попільничка, але він ніколи не курив, я приїхала з дітьми до нього в гості на квартиру в якій вони жили дуже давно.

Мені наснилося на початку що я їду кудись а потім ми зупинилися був тоді тато.Ми зупинилися біля якогось озера де росли лотоси.Потім дідусь щось сказав людям образливе і ми поїхали далі.Далі нас намагався обігнати якась фура потім ми зупинилися він погооріл з мужиком який їхав на фурі і дідусь чомусь заплакав.

Мені приснився мій улюблений дівчина, він помер 12 років тому. Він був мені замість батька. Приснився дуже хворим і тікає від мене, я ходжу за ним і запитую як його самопочуття. Він постійно мені говорить, що йому боляче. Він ліг на землю, було темно, я прибігла і поклала його голову собі на коліна і всередині мене була жахлива біль. Я хотіла плакати і не могла, в грудях все розривалося. Я прокинулась

Мій дідусь у заходів майже рік тому (26-27 жовтня 2013 р), його спалювали в крематорії, я не змогла увійти всередину, мені стало погано, на могилу я до нього не їздила, їздив мій чоловік з бабусею і моїм батьком. у мене маленька дитина, не можу залишити.
а сьогодні під ранок приснився сон, варто дідусь мій, жахливо неголений, не надто акуратно одягнений, не в лахміття, а просто неакуратно, ніколи таких капелюхів не носив, а уві сні в капелюсі з невеликими полями (такі капелюхи носив мій інший дідусь, його теж немає вже в живих, уже давно, років 5) і співає якусь хвацько пісню, хоча за життя він більше складав гарні вірші. Далі все якось зім’ято, тому що я уві сні злякалася, і подумала, що діда-то немає в живих, як так&# 8230; і потім ніби провал якийсь, вулиця, темна, дивлюся, йдуть дві або три жінки, я наздоганяю, а одна з них &# 8212; це моя бабуся, я її окліківаю, вона обертається, і тут теж якось все смутно.. бабуся-це ммоя рідна бабуся, вона жива зараз, але буває оч хворіє, хоча живчик ще той. вона коли повернулася уві сні, я так мимоволі відзначила, що вона начебто помолодшала, і я начебто почала їй розповідати, що діда бачила, вона мені щось відповідала, і сон закінчився.

Приснився мій померлий дідусь&# 8230; я з ним не розмовляв а бачив його з боку що він стояв з посмішкою на обличчі і був в такій хорошій фізичній формі, статура, і його тіло і обличчя було розфарбоване в якихось яскравих фарбах.

Мені приснився сон, я прийшов до тітки і зустрів свого покійного дідуся живим, він вийшов після лазні. Я підійшов до нього, обняв його і сказав &# 171; Дід! дід! Потім він запитав мене: це ти на вулиці зруб нарубав? &# 187; я відповів &# 187; немає, це мій дядько&# 187;

мені снився мій дід який помер недавно, він хотів поговорити зі мною а я від нього намагалася піти щоб не перетинатися, а коли все ж не вийшло від нього сховатися він мені сказав чому ви за мною погано дивилися, на що я відповіла я ж не жила з тобою чому ти мені це говориш і прокинулася

Доброго дня, Тетяно!Дідусь, у мене помер не так давно ще, не минуло 40 днів.Після, похорону мені приснився сон, ніби вже зима, і на вулиці досить холодно, а я у весільній сукні і зі своєю кішкою приходжу, в квартиру де жив дідусь а вдома порожньо і ні кого немає.Роздягаюся, проходжу в зал дивлюся телевізор, а кішка моя бігає по квартирі мяуукает і почуття тривоги мене не відпускає.Я встаю з дивана подивитися, що її так лякає і проходячи повз спальні, бачу свого мертвого діда, живим.Кажу, дідусь можна я з тобою спати ляжу не можу в залі одна.А він мені каже: звичайно лягай.я лягаю до нього на груди як у дитинстві і у мене вся тривога йде і мені так душевно добре.А кішка моя сидить в цей час на порозі коридору і спальні і нявкає, я її кличу до себе спати а вона не йде.І дідусь встає і каже: зараз двері закрию і будемо спати, все буде добре.І в момент коли він встав, щоб закрити двері в спальню, двері стали самі закриватися, а моя кішка встала на задні лапи і не давала закритися двері, як би штовхаючи її назад і поки дід йшов до дверей я сіла на ліжку і кликала кішку, до себе а вона нявкала і не давала двері закритися&# 8230;.І я цей момент до мене дійшло уві сні, що дідусь помер і я різко прокинулася&# 8230;.Двері так і не закрилася&# 8230; Тетяна, скажіть будь ласка що це означає&# 8230;.Дідусь, мені дуже часто сниться!!Те, що сниться після цього прості банальні, спогади з життя

Здраствуйте, мій дідусь помер 7 років тому і ніколи до цього мені не снився. Уві сні він був живий і я як зазвичай приїхала до нього в гості, ми цілувалися, розмовляли, весело спілкувалися. Також уві сні були покійна бабуся і мій тато. Я хотіла залишитися погостювати, але тато умовив мене поїхати. Дуже переживаю що сон про що то попереджає. Прокоментируйте, будь ласка.

Привіт, перед тим як я заснула, я лежала і була в півсні, як опинилася в будинку своїх бабусі з дідусем, переді мною дзеркало і в ньому відбивається я і дідусь, ми сидимо на його дивані, він посміхається
І я прокинулася
Його вже немає з нами більше року
бабуся жива!
Від нього мені передалися віщі сни ще з самого дитинства

Але вони рідкісні
Він практично не снився мені після смерті
Може не хоче мене лякати) він завжди був дуже світлою людиною і він завжди до мене був з самим добром і виховував мене як батько, коли його син &# 8212; мій тато поїхав в Америку, я була ще зовсім крихтою
Я відчуваю що це він був а не просто моя уява
І я впевнена в його найчистіших наміри
Хотілося б дізнатися вашу думку!
Наперед дякую )

Здраствуйте! Мені наснилася така картина я, мама, брат і бабуся чомусь біля місцевого магазину вимірювали на землі каккуето дошку не подалеку від нас як буд-то проходив покійний і чомусь сердитий дідусь і мама з ним розмовляє &# 8212; чому ви так робіть чому ображайтеся. і тут дідусь расерділся ще більше вдарила маму ноой потім схопив її руками об двері магазину потім кинув і взяв в руки обсолютно груглий величезний камінь і попрямував в сторону маму і я з криками дідусь не треба прокинулася.помиї ласка розібрати сон!

Доброго дня, Тетяно. Значить про сон. Я сидів за столом, поруч зі мною сидів мій покійний дідусь, повернувши голову від мене в сторону. Виходить що його волосся було трохи довше і стосувалися моєї шиї. На противагу стороні сиділа бабуся і ми з нею про щось розмовляли. Зазначу: бабуся жива в реальності, його дружина, нині вдова. І так вийшло в розмові що вона торкнулася кончину дідуся, до чого я здивувався що вона його ніби не помічає. Потім до мене повернувся дідусь, що то мені сказав спокійно пояснюючи, без емоцій. Пам’ятаю ще що було темно, і на столі стояла лампа яка і висвітлювала всю відбувається картину.
Я читав що це до зміни погоди. Дійсно сьогодні було жарко! Хочу почути думку від фахівця!
спасибі!
[email&# 160; protected]

здрастуйте мені снився покійний дідусь суть сну в тому що ми зним їхали в його машини але ні в одному з сні ми не доежалі до призначеної місця . по дорозі завжди щось траплялося то ми остоновілісь на заправці і вийшли з машини, а потім я прокинувся
в наступному сні у нас в машини по шляху в призначеному місці відірвало колеса і я прокинувся) але весь час з нами був мій рідний брат близнюк .
і ще в другому сні спочатку я їхав один з дідом ми доїхали до півдорозі і дід мені сказав що в багажнику велосипед і щоб я його взяв і їхав далі один, а він повернеться за моїм братом і я поїхав, але не доежаяя до призначеної місця я розвернулся і поїхав назад до німу додому) брат теж збирався їхати на велосипеді але дідусь сказав щоб ми їх залишили, що він нас сам довезе але тільки ми виїхали з дому і виїхали на трасу як тут же відразу відірвало задні колеса і ми сного не доїхали до призначеного місця

ето все сон / мене забрали в армію, я шол в село, не знаю чому і не доходячи до села у нас є озеро, і я побачив діда, він рибалив, я спустився до нього, а він запитав мене, що ето він зловив за рибу (ми з дідом завзяті рибалки!) І він каже може ето риба невістка з яскравими квітами, і потім дід мовчав, але все що ми зловили далі, було нам не відомо так ка раніше ми таких риб не бачили, і ещо в діда було дуже многа волосіні у воді, і про ету волосінь заплуталася човен, потім машина, ещо одна і так став цілий автопарк на воді, головне те що нічого не тонуло.

Було це в будинку діда і бабусі. Я сама прожила в цьому будинку багато років. Я приїхала з іншого міста з навчання. Насправді дід зараз після операції погано себе почуває. І ось я приїхала і розмовляю з ним. І він у мене питає а де я вмирати буду в якій кімнаті і показує на одну з трьох

Приснився, давно померлий, дідусь. Уві сні було так: він вийшов як би з кута будівлі або як з кімнати і посміхався мені нічого не говорив. Говорив я з ним: ти живий? Теж зрадів обнялися. Що це може означати?

уві сні хтось збив людину, бачила плач людей, багато крові, потім померлого дідуся, він не говорив зі мною, уві сні мама попросила мене сказати йому що я хочу, я попросила у дідуся щастя.

приснився будинок покійних бабусі з дідусем, я зайшла в будинок а там брудно я починаю лаятися що по підлозі фантики від цукерок чіпсів розкидані та інший непотріб думаю сестра перейде я їй задам почему не пребрала починаю брати віник подмітать в залі тут заходити вона починає допомагати і сообшіл що будинок вони зі своєю мамою сдовалі і після квартирантів ще не пребралі кажу добре довай приберемо а то щас травня мама перейде і інші родичі приїдуть.а ось навіщо ми всі хотіли собратся я і не зрозуміла в загальному ми пребралісь все прийшли і тут я розумію це сон я повертаюся до сестри і кажу їй що на мою це сон а вона на домною посміялася а уві сні я маленька мені років близько 5 7 і мамин двоюрідний брат вирішив підіграти мені і каже мовляв якщо це твій сон то для чого нас тут всіх зібрали я відповідаю так я не знаю.Тут у двері постукали мама відкрила зайшов покійний дідусь я його живого ніколи не бачила він означає проходить в зал починає з усіма спілкуватися посміхається і всім подарував подарунки чоловік бальзами Бітнер а жінкам косметику а ось молодшому двоюрідному брату іграшкову машинку а я стою думаю ну я ж маленька навіщо мені косметика і бальзам я пити не буду і машинка мені непотрібна а значить мені нічого не треба а дід посміхнувся мені погладив по голові і сказав ну значить у тебе все є.а потім ще посидів трохи і коли йшов встав в дверях між залом і кухнею і сказав мовляв стільки дітей онуків а бабці дах не можете почен потім попрощався і пішов.цей сон мені приснився 19.09.2014 і в цю дату Мамен сестрі рідний теж приснився сон вона виділа бабусин і дідусів будинок що у них дах зламана ну ми це витлумачили так що напевно могилка обвалилася і скоро поїмо на кладовищі і ще такий момент дідусь дарував косметику і бальзам для здоров’я а братові подарував машинку зараз на даний момен брат дуже тяжко хворий і лежить у лікарні!і ось я сиджу і думаю а що маю надіятись самої добре чи погане адже він мені чогось не подарував&# 8230;

Вітаю!мені приснився покійний брат мого діда, я начебто прийшла до нього на поминки, а він сам на своїх поминках сидить з людьми в окремій кімнаті, потім я опинилася з ним в іншій кімнаті, ми розмовляли, потім я вирішила піти, але він запропонував мене підвезти, я сіла з ним і поїхала

Вітаю! На скільки я пам’ятаю він нічого не говорив тільки дивився на мене. начебто сидів, як ніби я що повинен зробити або що то сказати&# 8230;

Приснився дідусь (помер 2 роки тому). Я в їх квартирі, сиджу на дивані. І тут виходить дід з кімнати, каже що дуже нудьгував і поцілував мене в щоку. Виглядав він дуже добре, молодше чим в той момент коли помер. Він хворів дуже сильно. Незнаю, до чого б цей сон.

Мені приснився дідусь який помер за довго до мого народження, але я була порада його бачити, на початку злякалася але він мене покликав і підійшовши до нього ми обнялися все це відбувалося в будівлі якомусь, потім він мене з нього вивів

Мені наснилося що я вкрала гроші які заповідав іншій людині, після чого покійний розлютився. я не бачила померлого, але він кидав речі зі столу на підлогу..

Сьогодні вночі погано спала. Десь . напевно, ближче до ранку наснився померлий дідусь.(Помер років 30 назад) Наснилася зустріч з ним у дворі в іншої рідної бабусі. Я була дуже порада зустрічі з ним, ми обнялися.Я сказала, що порада його бачити. Але не пам’ятаю.що конкретно він мені говорив.Раніше мені могли снитися тільки бабусі і рідко. Тому я здивована і не знаю що думати. що жати? Якщо це знак -як його зрозуміти? Раніше снилися віщі сни (рідко) Буду вдячна, якщо поясните.

Вітаю! Тетяна рассталкуйте мій сон будь ласка. Я от бачив сон про дідуся але він не рідний мені, я зайшов в хату на столі стояла пляшка пива, я взяв її і вийшов у двір, налив склянку і в цей момент з вікна виглянув дідусь і сказав що померла бабуся (вона по татовій лінії т.е його мама) хоча бабуся теж померла давно. я запропонував йому пиво і він взяв . Ось хотів дізнатися до чого б це ?

19,09,2014 у мене помер дідусь, а сьогодні, мені снилося, як ми з татом стоїмо в коридорі і несподівано з дідової кімнати доноситься його голос і він кличе тата, спочатку ми не надали значення, але потім згадали, що дідусь помер, ми вирішили зайти в кімнату, але нікого там не було, потім я прокинулася

Вітаю.Допоможіть мені розтлумачити сон.У житті мої дідусь з бабусею живуть в іншій країні, вони дуже старенькі і часто хворіють. Мені снилися військові дії і що ми з сім’єю виїжджаємо, а дідусь залишається в розваленому будинку. Причому уві сні я маленька дівчинка. Всі їдуть, а я вистрибують з машини бігу до дідуся і віддаю йому якісь солодощі, які він подарував мені. Він їх не бере і я повертаюся знову в машину до батьків і ми їдемо.Я розумію, що це означає що він вмирає. Уві сні я плачу і прокинулася теж від того, що плачу наяву.

Мій дідусь помер 3.10.2014 року, сьогодні мені приснився сон ніби він лежить на дивані в своєму будинку, за столом сидить бабуся, мама, а він мене накриває своєю рукою, потім я відчуваю, що його рука стала теплішати і він відкрив очі і сказав доброго ранку, я мама сказала , що потрібно його відвезти в лікарню, що він ожив, мама сказала ввечері відвеземо, і я прокинулася

Вообщем сон почався з того, як я опинився на знайомому мені кладовищі ,
І побачив раскопоние могили родичів . Потім виявилося що там дідусь, який теж помер робить там ремонт і відразу ж так мені завдання перенести колону . Після чого він пояснив мені як треба правельно робити цей ремонт . Взявши дуже кребко мене за руку ми почали бігти (Приємні почуття) . Бігти не поспішаючи я сказав йому що не можу швидко він вчив мене як треба . Ми прибігли вниз і наткнулися на зграю пацанів де один підійшов і дідусь сказав що (ти не втрачав &# 8230;. чтото не пам’ятаю) Він сказав що Так . і тут я знаходжу гроші не багато .дрібні і великі купюри . Далі нічого не пам’ятаю

Снилися похорон моєї прабабусі, яка померла в червні 2013 року.І на цих похоронах був присутній мій дідусь, який помер 10 років тому.

Покійний дідусь дає мені дуже велику суму грошей купюрами великого гідності тисячами і простягає мені як би з низу, чітко бачу добре витягнута рука вперед. При чому не коли раніше він мені не снився, до чого це скажіть?

я ВОСН сказав 3 рази олександр максимович (мій дід) врскресе .Поділіться вітер відкрилися двері і я побачив в дверях діда він вийшов і сказав мені пішли зі мною я пішов потім зупинився і сказав ні я не піду.після у мене з’явилася слабкість я впав на розжареного він підійшов з зади охотел проткнути мені голову я дістав чим і вдарив його двічі 3 .після він зник я вийшов з кімнати в якій він з’явився і вона відразу потемніла.після на підлозі були великі щілини і в цих щілинах я побачив світяться зелені очі і прокинувся

Привіт протягом ночі снилися по черзі померлі бабуся після дідусь, хоча за весь час з їх смерті ніколи не снилися. уві сні обидва виглядали добре, сон не страшний, про що то говорили, не пам’ятаю про що, з одного боку дідусь з чим вітав.

Дідусь який помер. Снився в строгому костюмі, він втік з моєї машини, коли ми їхали до циганки гадати&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;..я його наздоганяла по гарячому асфальту&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.наздогнала, знайшла його біля барної стійки з трьома стопками горілки, запропонував випити&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.я забрала діда -він був щасливий, сміявся і повела назад в машину, сказала більше не втрачайся

Приснився рідний дідусь (він ще живий) як він підходить до нас а я кажу що він погано виглядає, що здається по тихоньку, а потім нас починають фотографувати з ним удвох

Вітаю.Мені приснився мій дідусь по татовій лінії, він помер років 13 назад . уві сні я почула плач моєї дочки і звук сильного удару (їй днями чотири буде) забігаю в кімнату, а вона сидить і плачіт а не обличчям у неї величезний синяк а поруч стоїть дідусь, не знаю як але уві сні я знаю що це він вдаримо мою дочку, діда сидить на стільці трохи опустивши голову а я його лаю. а днями мені приснився тато (він теж помер) але сон не був поганим не пам’ятаю його&# 8230; на душі так щемить тепер&# 8230;..

З ким то прогулювалися, сказав відлучуся
відійшов за гаражі почав стріляти у вікно по померлому дідові
Пізніше в квартирі де жила дідусь з бабусею змивав кров, не встигав перед приходжу бабусі. З тієї ж квартири дивився у вікно (чисте) навпроти дорога за нею будинок, ТПМ в вікні 3-4 дівчини у білизні
Вид гарний теплі тони. По дорозі яка перед вікном йшли 3 жінки з бабусею

побачив сон. Старий будинок мого дідуся і бабусі. І я з відром тягаю воду з арика. Заходжу потім в будинок а там на ліжку стара тюбетейка дідуся. От і все

Вітаю!Мені сниться мій спокій дідусь, в листопаді буде рік як його немає (Сниться, то що я приходжу до нього на цвинтар він сидить біля своєї могилки і плачіт, каже щоб я йшла, тому що я вагітна і мені засмучуватися не можна (але насправді не вагітна, це тільки уві сні)&# 8230; просто дуже цікаво до чого це?

Мені приснився мій покійний дідусь який помер сім років тому. Приснився вдруге за весь час яке його немає. Уві сні я з ним розмовляю по телефону і питаю як ти там. він говорить все добре живу з жінкою в квартирі. Я йому кажу ми хочемо до тебе в гості приїхати. а він ні я сам приїду. І ось він приїхав до нас додому один . будинки мама. чоловік. я. Дідусь лежить на дивані в сімейних трусах і розмовляє з нами. про що не пам’ятаю але не лає. а що то запитує.

Мені снився померлий 10 років тому дідусь. Він лагодив годинник в старому будинку. Дідусь завжди голився. навіть коли був дуже хворий, а я його бачив неголеним, з щетиною. Я хотів допомогти полагодити годинник, він же заборонив допомагати і сказав, що полагодить годинник сам

Привіт, недавно приснився сон з дідусем опишу його максимально так як пам’ятаю. Я з дружиною перебував в одній кімнаті і чому то боявся відпускати дітей до нього, але дружина відпустила їх до нього, вони втрьох лежали на одній як зразок пам’ятаю була ліжко, а що то типу настілки на підлозі, так от поки вони перебували з ним я чомусь лаявся з дружиною за те що відпустила їх до нього і пам’ятаю ще той, що була його фотографія на якій він молодів і у нього почали проростати сильно вуса і борода сивого кольору, але я нагадаю що він на фотографії молодшав поки перебували з ним мої діти. Я кинув фотографію на стіл і побіг швидко до них і забрав їх до себе і ми відійшли і сіли на проти нього, Я не знаю що це може означати.

Сиділи ми з сестрою вдома самі. При цьому знали, що дідусь трохи більше, чим півроку тому помер. Раптом дзвінок у двері, я підійшла і подивилася у вічко, запитала хто і почула дідусів голос. Я дуже сильно злякалася, побігла до сестри і сказала, що там за дверима дідусь наш. Вона скзала мені відкрити двері. Відкриваю двері, а там стоїть мій дідусь весь блідий, схудлий, зневоднений в яких шортах, але голий по пояс. Ззаду визирає тато і каже &# 171; дідусь воскрес&# 187;
Далі дід заходить в будинок починає мене заспокоювати і гладити по плечу зі словами &# 171; Нічого, тепер все точно буде добре&# 187;
І я різко прокидаюся.

Я відкрив двері померлому дідусеві в його квартиру. Дід увійшов більш молодим у світлій футболці, ми обнялися Дід прийшов не до мене, пройшов до кімнати і розтанув в сумці незнайомій родички.

Сьогодні приснився моя рідна вже паро років як помер Дідусь. Події відбувалися у коло хати де ми всі в місці колись жили. Він гнався за мною, як я розумів з намерініем вбити або завдати болю, або просто хотів зловити мене але я розумів що якщо він мене зловить це буде кінець, цього не можна було допустити, це був чимось страшний сон. Він гнався за мною навколо дума і мені доводилося преодолівать деякі труднощі, т перелесть через паркан, то закрити хвіртку що б йому було складніше, і так постійно. але він бувало хитрував, коли я відривався від нього.. він не передбачувано міг з’явитися з іншого боку або ж навіть взагалі з боку з якою я точно не очікував його побачити.. Дід був такий як і в житті.. без змін, явроде як був трохи менше.. Зараз мені 20 а там було може бути 15 а може і 20 просо так Закаєв.. потім же незнаю, цей сон чи ні, то я був уже зі своїм однокласників, він не був бля мене другом, але і не ворогом, так спілкувалися як з однокласниками, але спілкувалися парою і я вже з ним довгий час не бачився бо не підтримуємо контакт&# 8230; але ВОСН ми були разом.. куди то йшли.. це було в селі тому ж де і дідусь жив і я впринципі теж, і мій друг коли кашляв ВОСН він харкав кровю&# 8230; кров була не надто Аллою.. какбуд то її розбавили з водою, але на землі крові було нормально.. не сказав би що мало.. і так час від часу&# 8230; Зараз наскільки знаю.. цей один мій .. на війні в Донецьку.. але чому він мені наснився я не знаю.. бо нічо про нього не чув останнім часом.. і не цікавився ним..

З сну я зрозуміла, що дідусь поховав бабусю (в житті було навпаки). Уві сні у них були різні будинки, але хтось із них жив в їх теперішньому будинку.

Доброго дня, Тетяно.сьогодні приснився покійний дідусь.на голові у нього синю хустку.післязавтра буде йому 22 роки як він помер.до чого етот сон,,

мені приснився Дедмен сним закатавалі машину і раптом він схвотілся за серца я розгубився не знав що робити а патом я різко праснулся

мені снився мій радной дедука він був живий а поруч бабуся але ана ще жива і зараз.і син мій йому 9 років.ми були всі біля річки вона була світла.і дідусь був ображений на бабусю.я його раніше ВОСН не бачила.

Привіт, до мене уві сні прийшов дідусь, все відбувалося як наяву, я за життя дуже сильно його любила, і він теж, можна сказати, що я була його улюбленою онукою :),.Тиждень тому я вийшла на роботу після декретної, ще дуже сумнівалася виходити чи ні, все таки двоє дітей, чи зможу я?
Вообщем він підійшов до мене уві сні такий гарний (до смерті він сильно схуд і був дуже темним), а це такий більш молодий, поправити, і каже мені: Ти на роботу вийшла? я відповіла: Так зовсім недавно, а він посміхнувся і каже: Ні півроку вже як. Я сказала: Ні дідусь, ти помиляєшся я тільки тиждень працюю. Він посміхнувся і сказав: Тут тебе все дуже хвалять, і хто до мене приходить говорить про тебе тільки хороше. І у нього була дуже задоволена усмішка. Потім він йде, і я згадую, що у нього була хвора поперек і кажу йому, Дідусь одягни спеціальний пояс, а то поперек буде хворіти, а він повернувся і посміхаючись, мені відповів: Ні, тут вже нічого не болить.
Вообщем я переживаю&# 8230; Що це може означати

бачила уві сні в труні давно померлого діда, який спокійно лежав без руху у мене в залі в будинку. Неподалік сидів мій батько і гриз горіхи.

Дідусь приснився як живий, хоча помер більше 4 років тому. Сидів в майці і переписував адреса, хотів для правнучки (моєї дочки) купити щось в магазині по записувалися адреси. У мене з ним відбувся діалог: Дід, я з’їжджу сам, він мені відповідає: Та ні, я поїду, куплю книжку.

мені наснився сон В ЯКОМУ ВСІ МОЇ РОДИЧІ СИДЯТЬ ЗА СТОЛОМ, в ТОМУ ЧИСЛІ І МІЙ ДАВНО померлого дідуся ВОНА РОЗМОВЛЯВ ЗІ МНОЮ!

мені наснилося що до мене приїхав померлий дідусь я обняла його поцілувала запитала чи все у нього добре він сказав та й сказав що любить мене нудьгує

я перебуваю в старому будинку, де раніше жив дідусь з бабусею. сниться дід (покійний) і бабуся (кіт зараз ще жива). ми як ні в чому бувало дивимося телевізор, розмовляємо. толком зараз вже не пам’ятаю. ніби як хотіли попити чай. він ще питав що до чаю. пам’ятаю стіл.

Я побачила спочатку дядька який теж помер і він мене покликав у двір де ми жили з дідусем і раптом виходить дід в непотребі і каже мені щоб я нічого не боялася і я буду жити довго.Я відчула теплоту його рук.Але він просив сказати позаду його вартим мертвим людям що він не поганий.Я весь час хотіла піти але він все тримав мене какбудто не хотів відпускати

снився покійний дідусь, уві сні я його бачила, разом сиділи поруч і розмовляли..як і раніше, і тут про у мене запитує..(у тебе якісь проблеми.. що щось трапилося, я бачу&# 8230; справа в молодій людині?і як його ім’я і прізвище ..попросив назвати.. я назвала&# 8230; і він що то почав мені пояснювати, в чому проблема і давати якісь поради, щодо хлопця, і почав про нього що то розповідати..) І тут я різко прокидаюся, і вже не пам’ятаю що він мені розповідав&# 8230;.

Бачила свого померлого діда в кожусі, він збирався на дворі обробляти і смажити орла. Він тримав його за крила, як би в розхристаному вигляді. Зі мною він не розмовляв, я бачила його як би з боку. А потім як би я відлітала і махала йому рукою.

приснився дідусь, він помер ще в 2000 році, за життя у нього була лисина, уві сні ніби у нього виросли волосся на лисині, я гладила їх, вони були чорного кольору, але були і сиві волоски, я запитала у нього про волосся, він посміхаючись відповів-ось виросли

Вітаю! Мені приснився дідусь, він у нас дуже любив риболовлю і ось я бачу як ніби він збирається з друзями на риболовлю, вудки готує, а мені терміново на роботу потрібно бігти а сина нема з ким залишити і ось дід збирається і його з собою взяти на риболовлю , кажуть що померлі якщо звуть або забирають це погано

Добрий день, сьогодні вночі наснився усміхнений дідусь, я його обійняв і поцілував у щоку, що може означати цей сон?

Мені наснилося, що ми з мій мамою і з бабусею стояли в якійсь квартирі, вона була в тьмяних тонах, а в сусідній кімнаті лежав мій дідусь. Тут ми почули гуркіт з кімнати, там де був дідусь і бабуся сказала моїй мамі &# 171; Сходи, перевір, раптом щось з дідусем&# 187;. Мама пішла і ми за неї пішли, а там дідусь блідий і холодний, він помер. Він коли лежав ще живий, на початку сну, він мучився, у нього був рак за життя і мені він приснився в такому ж стані.

Здраствуйте! Мені приснився сон ніби моєму дідусеві стало погано і він умерар. Хоча мій дідусь вуджу більше року як помер.

Привіт, мені приснився такий сон &# 8230;..ми знахо на річці з моїм дідусем (який помер років 8 тому) і ловимо рибу на вудку &# 8230; на річці ми про щось розмовляємо, в покійного тоні &# 8230;

Це було дуже похмуре і темне будівлю (як у фільмах жахів).Почав озиратися по сторонах, і мені прийшла ідея піднятися вгору. Ну я піднявся на 5 поверх, і там посередині кімнати лежав телефон на столі. Коли я підійшов до телефону, навколо мене почав бігати істота на кшталт привида (Дуже сильно схожа на пожирателя смерті з Гаррі Поттера). Потім я побачив дідуся.

Мені снився сон з моїм дідусем, який помер 3,5 роки тому, я його дуже любила. Дія відбувалася чомусь в квартирі моєї найкращої подруги. Він посміхався, добре спілкувався зі мною. Уві сні я плакала, бо не могла повірити, що бачу його. Я доторкнулася до нього своєю рукою, щоб перевірити, реальність чи це. Більше нічого не пам’ятаю.Я не можу зрозуміти, до чого цей сон. Він мені і раніше снився пару раз, але ми не розмовляли.

приснився дідусь покійний який дарує мені велику суму паперових грошей, я розплакалася обняла його подякувала, потім прийшла моя мама і я змушена була заховати гроші що б вона не забрала. вона запідозрила і весь сон намагалася їх забрати, і повідомила що дідусь залишився щасливим після того як я пішла.

у мене рік тому помер дідусь нещодавно він прийшов до мене уві сні ми ходили по вулиці де я живу причому коли то давно це реально відбувалося

Мені приснився дідусь молодим, красивим.Він встав з ліжка, поцілував мене, а я попросила у нього ліки і почала перебирати плакетки

мені приснився дідусь, його вже 10 років як з нами немає.Снився в останній раз він мені в перший рік смерті.І ось десь днів 10 тому знову приснився, Сон був як наяву ми ходили по місцях де жили раніше, але ці місця здавалися чужими і я уві сні не пам’ятаю чому але сильно плакала, так що коли прокинулася обличчя було мокре від сліз і який той незрозумілий страх, хоча нічого жахливого я уві сні не бачила.

йдуть дві бабусі мої з каляску поруч дудушкі один з них вже помер, йдуть і плачуть&# 8230;.йшли до під’їзду, близько підїзді труну відкритий стояв, а ми з чоловіком тільки приїхали.я вибігла з машини підійшла до бабусі дитина в коляски живий, вона мені що то сказала, я побігла в бік труни і прокинулася.

Мені наснилося, як мені сказали що у мене помер дідусь, і у мене почалася істерика, я ходила і постійно плакала і кричала, а ще підходила постійно до дзеркала і дивилася в нього, і хоч мені і сказали що дідусь помер, але я його у сні не бачила, бачила тільки як все готувалися до похорону. Що б це могло означати?

давно померлий дід питав порада з будівництва свого будинку, в якому живе зараз бабуся і ми до неї приїжджаємо у відпустку

Була війна, я з донькою опинилася на відстані 500 метрів від будинку і тут почали бомбити мій будинок, я стояла і думала, там же мій син, але чомусь була спокійна. коли снаряди стихли, я побачила свого покійного дідуся, який вивів з дому мого сина і привів до мене. Я хотіла його поцілувати, подякувати, але він якось відвернувся і відійшов. Дідусь був добре одягнений і виглядав добре, але не посміхався і не казав.

я турбуюся, що у мене не ізлечмое захворювання, яким хворий мій свекор, під ранок мені приснився дідусь (не снився раніше після смерті ніколи) я йому кажу, що він виглядає в хвороби краще, чим мій свекор. А він узяв моє обличчя в руки і поцілував.

Я йшла під час обіду з однієї зі сторін вулиці. Подивившись на протилежну сторону побачила невелику чергу в магазинчику при дорозі. У черзі стояв дідусь, який помер близько 10 років тому. Я його побачила і дуже зраділа. Помахала йому рукою і прокричала привіт. Він посміхнувся і був задоволений побачити мене. Я чітко пам’ятаю його обличчя, аж відчула, як скучила. Звичайно ж підійшла до нього, погладила долонькою по його спині, вітаючи його. У розмові спочатку був він, потім обличчя стало мого батька, тобто сина діда. Вже тато розповідав щось про лікування якогось захворювання, смутно пам’ятаю якого. І на цьому все. У черзі про яку я говорю люди купували їжу. Більше нічого не пам’ятаю.

Приснився померлий Дід, він був удома у моїх батьків. Ми почали розмовляти, і він повідомив мені, що скоро піде, і мені потрібно буде доглядати за батьком.

Я бачила уві сні свого умерщего дідуся він був радісний і повернувся до нас додому по дорозі він запитав мене це твоя дитина вдома я говорю так

Будинок діда і бабусі, я заходжу і бачу діда сплячого на дивані (він помер 10 років тому). Він просипаетс, дуже радий мене видить, підходить, плаче, обіймає. Я питаю &# 171; що ти плачеш&# 187 ;, він говорить &# 171; я дуже сумую&# 187 ;, я відповідаю &# 171; ну що ти не сумуй, я скоро приїду&# 187;. На цьому сон закінчується.

Приснився дідусь дружини (він уже помер), він прийшов до мене і сказав що дуже радий що у його внучки такий хороший чоловік.

ми разом з ним працювали за версток, він був бляхар. Але ми з ним не розмовляли або я вже не пам’ятаю. Носон був неогрессівний. кольоровий але кольори бліді, ближче до чорно-білому. З нами ще були люди які замовляли у нас вироби

пріснілса що він був жив лежав на ліжку але я його не бачила а прийшла до нього мені сказали що він помер а коли прийшла то був іще жив і я дуже плакала

Мені приснився як моя подруга викликає мого померлого дідуся, поставивши миску скаку-то рідинний?ма посеред кімнати, а отдуда висовиваеться ніби рука мого дідуся і намагається захопити мене і він дуже злий, я намагаюся його заспокоїти і розпитати про його смерті, як він помер що з ним трапилося (його знайшли в чужій хаті, припускали що його хто -то вбив але ми так і не знаємо що з ним сталося) це вже сон-потім він мені каже про якийсь конфлікт, просто слово конфлікт, потім появляється як-би тктень маленького купідончиків на

Уві сні я почула шум на кухні під плитою в будинку&# 8230;..вийшовши туди на кухню я зіткнулася з великою чорною змееё котра вилізла з під плити і накинулася на мене, але я її вбила чим те&# 8230; палиця або меч&# 8230; що то таке і вона впала в грубку або що то таке..з вогнем&# 8230;.і тут я чую що прокинувся мій дідусь і я йду за ним на вулицю, він що то говорить, що треба подивитися як там помідори&# 8230; на в саду зима і сніг&# 8230; і я його окликаю..мовляв дідусь, прокинься&# 8230; замети, каке можуть бути помідори&# 8230;&# 8230; він приходить до тями&# 8230; йде назад в будинок. Потім я кому то хочу показати вбиту змію, веду туди ж де була ця грубка з вогнем і замети на вулиці&# 8230;.але там вже немає нічого, тільки тала земля на грядках.

Наснилося я їду в кареті у мене в голові корона, хотіла переїхати міст але на шляху лежить убита стрілою качка, інша качка під мостом ховається і я викинула вбиту качку в озеро і не переїхала міст

Мені приснився цієї ночі сон в якому був мій дідусь помер півроку тому. Він лежав у передпокої моєї квартири з зв’язаними руками і ногами, одягнений він був у тому як його і поховали.
Після цього як я зайшла в коридор я побачила що дідусь лежить на підлозі, я у нього запитала: &# 171; Дідусь, ти чого лежиш тут і на додачу пов’язаний&# 187; Він мені на це створив якийсь звук який я не змогла зрозуміти, далі я розв’язала його руки і ноги допомогла піднятися з підлоги і присісти на стілець. Ми сиділи з ним за столом на кухні і розмовляли. А про що не пам’ятаю. Але при цьому він чітко, що я пам’ятаю передав всім привіт! І ще коли прокинулася я і мені здалося що все це було на яву.

Мені приснився що в мій День Народження вмирає мій дідусь (він живий) крім мене і інших онуків його ніхто не бачить.Допомагає мені робити домашнє завдання, щоб я не . на &# 171; похорон&# 187; я не поїхала, а поїхала відзначати на дачу до нього свій день народження з незрозумілими людьми, нібито друзі мої, а мої справжні друзі ігнорували мене, хоча знали яке лихо сталася зі мною.і завжди в кінці будь-якого сну мені сниться, що я перебуваю на якійсь вишці рівня облікової) хоча я страшно боюсь висоти) і я завжди злазив з неї з горем навпіл по звичайній залізними сходами.

З п’ятниці на суботу приснився померлий дідусь, його похорон, потім картинка змінюється померлим татом з яким ми кудись тікали, так само картинка змінюється з померлим дядьком, а в підсумку поруч опиняється поруч дитина маленька дівчинка і ми з нею ховаємося від кого то&# 8230;.

Prisnil cto spliu, kogda prosnulsia vo sne uvidel svojego deda na odnoi krovate somnoi, on izvenilsia, ja izvenilsia pered nim I my oba plakali. posle etogo ja prosnulsia, ne davno ja posorilsia s dedom I otnoshenije u nas ne ochenj na dannyj moment, ego zhena nastrajivaet ego protiv menia svojego vnuka.

Приснився сон в обід мені мій померлий дідусь, я йшла з татом і виxодіт дідусь, це все проіcxодіт у нього у дворі, він радісно посміхається і руками робить так як обійняти xочет і чи пританцьовував, я так дивилася на нього в подиві&# 8230; А ми живемо у нього в будинку

Я була в лісі, грала зі своїм другом і тут я побачила покійного дідуся який швидко їхав на велосипеді. У нього волосся і борода були як смола чорні. Він їхав дуже швидко і я не встигала. Щоб наздогнати його мені потрібно було перелізти через високу стіну, я кричала йому але він не зупинявся, я так і не вилізла на ту стіну і не наздогнала його, а потім я прокинулася.

мені уві сні наснилися бабуся і дідусь, було якесь застілля, дідусеві стало погано і його стали приводити в почуття- він діабетик був. Обидва дідусь і бабуся вже померли, але сьогодні наснилися живими, а дідусь помирав уві сні і помер (((

мені приснився померлий дідусь. я сиділа на його колінах і обіймала його. він посміхався, а я йому скаржилася і плакала.

Мені наснилося ніби я була у бабусі ми з нею розмовляли тут я побачила силует дідуся він сидів на кріслі, потім як то несподівано виявилася в іншої бабусі і теж бачила дідуся який сидів на дивані вони вже як років 5 назад померли, я питаю у дідуся ви там бачите мою прабабусю а він мені подумки відповів що взагалі не знав що вона померла!

Мені приснився мій дідусь. його немає з нами вже більше 10 років. Він знаходився в нашому домі який майже розібрали і він стоїть холодний і порожній. Ми перебували в залі, ніби як приїхали на новий рік, до мене прийшли 5 однокласників, не скажу що найближчих, але і не далеких. він зайшов поцілував мене в щоку 5 разів. коли він зайшов я здивувалася чому я не зайшла до нього по приїзду привітатися, хоча підсвідомо розуміла що не змогла б цього зробити навіть якщо дуже сильно захотіла б цього. коли він цілував мене в 5 разів його від мене відтягали мама і ще хто поруч. я сказала йому що зараз прийду до нього на цьому прокинулася.

Я прийшов з роботи на вулиці сиділа бабуся я з нею поздаровался і зайшов в внутр потім прийшов дідусь але він давно помер і у нього був пакет він побачив що я не так дивлюся на нього і підійшов і почав бити цим пакетом

бачила уві сні діда який помер два роки тому і спочатку мовчав і дав мені в руки голуб і цей голуб був різного кольору як хомелеон я взяла цю пташку так як він мені його дав на руки і я посадила пташку в клітку а далі ми з дідом сіли на диван і я помітила що у нього палець був поранений кров йшла я побігла за бинтом прийшла і хотіла зав’язати рану а він насварив мене і пішов все після цього я його не бачила і він більше мені не снитися перший і останній сон це був

Вітаю.Мені дуже часто сниться покійний дідусь.Те на машині підвозить, то на городі йому допомагаю, а після мого дня народження приснився і подарував шоколад.Мені іноді здається, що коли він мені сниться, у мене таке відчуття, неначе я до нього в гості ходжу. А сниться він мені іноді і 2 рази в тиждень.

Вітаю!дуже складний був рік, один за одним протягом трьох місяців пішли з життя найулюбленіші бабуся з дідусем. Спочатку снилася бабуся, сердита і розпатлана, пам’ятаю сни уривками, але в житті вона такою не була. Тепер дідусь же сниться майже щоночі, і сни майже однакові-небудь він приїжджає до себе додому, а я його не можу дізнатися і не впускають, або бачу як він стоїть на сходовому майданчику і називає мене по імені.Мені не те що б страшно, я просто не можу зрозуміти значення таких сновидінь … порадили роздати помині ще раз, думаю сходити до церкви і поговорити з батюшкою, тому що вони нікому не разу не наснилися з усіх наших родичів (а у них троє дітей і купа онуків). Період в моєму житті тяжкий і дивний.

Дідусь підійшов до мене і сів поруч. Сидів і дивився на мене. був серйозним. Виглядав на 60 років (помер в 91 рік). Нічого мені не говорив. А я з ним привіталася і запитала: &# 171; Як справи, дідусю?&# 187;
Минулої осені дідусь приснився мені і поскаржився, що в їх з бабусею квартирі (вони разом поховані) йде ремонт, багато сторонніх людей ходить і там оч.холодно і незатишно (навколо могил не було огорожі до цього моменту &# 8212; їх син (мій дядько) все тягнув з установкою). Швиденько спроворить огорожу на їх могилу.

приснився мертвий дідусь, який сидів у нас вдома на кухні з моїм живим татом і дядьком. вони між собою говорили. я зайшов до них на кухню і побачив діда, а так як я розумів, що він мертвий вдав що його не помітив. потім зрозумів що вони розмовляють з ним і він їм відповідав. я зрозумів що він реальний і запитав його -Дід, це ти чи що?! він мені відповів -так. я підійшов з ним привітатися і обійняв його. він почав мені говорити те що чув що він мені снився і то що я думаю про нього і він заплакав. після цього не витримавши заплакав і я,

От і все. на цьому я прокинувся.

Вітаю!
Сьогодні уві сні побачив померлого дідуся, якого я завжди вважав алкоголіком. Уві сні він був в повному адекватний. Але у нього було щось, схоже на мігрень. У нього був опухлий ніс. Я все плакав вибачався за те, що за життя вважав його недотепи, алкашнёй. Він уважно мене слухав і практично нічого не говорив. Єдину фразу він сказав спочатку, що вже кілька днів поспіль ніс все сильніше набрякає, голова все сильніше болить. Коли я плакав і просив вибачення перед ним, він дивився на мене, і очі його були косі.Ось все, що пам’ятаю.
Відбувалося це не можу сказати точно де. Швидше нагадує енергетику.
Велике Вам спасибі за Вашу працю.

ми все їдемо в машині дядька його з нами не було за кермом був померлий дідусь сиджу ззаду і раптом бачу дірку на даху і там миша жива

Мені приснився дідусь який помер більше року тому все наша сім’я була в будинку бабусі і дідусі ми все фотографувалися і раптово дідусь мене обняв притягнув до себе і посміхнувся і так нас сфотографували і я прокинулася але на душі було так добре як ніби нове життя почалося і все добре.

Бачила уві сні давно померлих дідуся і бабусю в їх оновленому будинку в повному здоров’ї. Бабуся набагато помолоділа, здорова. Розмовляла з нею. Розмови не пам’ятаю

Вітаю! в ніч з 7 на 8 січня 2015 роки я бачила уві сні померлого дідуся живим здоровим і веселим він прийшов до мене уві сні і я пригощала його всякими смаколиками він їв і весело розмовляв зі мною про що не пам’ятаю, але зазвичай коли я його бачила у сні він зі мною не розмовляв і просто мовчки дивився на мене

Мені приснився рідний і жівойдедушка він і зараз живий! Дідусь він був в нетверезому стані, і мої рідні як вони лаялися дуже сильно, і дідусь не витерпів і сказав щоб всі пішли і залишили його в спокої, і мало не заплакав коли це говорив і багато курив, але прогнати їх не вдалося.Але він хотів побути зі мною зі своєю онукою!

мій дідусь помер 10 років тому, 2 січня якраз було 10 років з того моменту як його не стало. раніше він мені ніколи не снився. я дуже любила свого дідуся. сон був такий, начебто я й не бачила його самого, він був живий, і потім нам повідомляють про його смерті і ми сидимо бабуся (дружина дідуся), мама моя і я і мама каже, ось як так, він помер, а я так і не поговорила з ним і навіть не змогла попорощаться, як ніби вони були в сварці, але коли дід помер, такі слова мені говорила мама, що дідусь їй скаржився на мене, що я була дуже груба з ним. так далі сон, потім мені ніби приходять смс від діда, я в шоці, він пише що з ним все добре і не треба переживати, я в шоці і потім розумію що це пише інша людина якого він просив мене передати. в загальному то і весь сон

Доброго дня, Тетяно! Дуже переживаю через сьогоднішнє сну.
Ось мій сон: ми з рідними були в селі.Там живуть бабуся з дідусем одні, ми на вихідні або канікули туди їдемо. Молодші грали, веселілісь- це було якось розпливчасто. Не пам’ятаю, що робили інші. Чітко пам’ятаю тільки дідуся. Він сидів біля старої друкарської машинки і щось старанно друкував (хоча у нас ніколи не було друкарської машинки, дідусь взагалі ніколи в житті нічим таким не займався). Кругом були якісь папери. я його здивовано питаю: &# 171; Дідусь, ти що таке робиш?&# 187; А він: &# 187; Не заважай, мені потрібно багато докінчити. У мене всього лише залишився 1 рік&# 187; Він знову взявся друкувати. Потім я прокинулася. (За дідуся в останні дні не переживала, нічим таким він не хворіє). Дякую заздалегідь. Чекаю відповіді.

Мені сьогодні приснився покійний (2 роки як) дідусь. У своїй квартирі, де він жив. Точніше не в квартирі, а за балконом, але як-ніби сидить на чомусь в повітрі. Говорить мені: &# 171; Не роби цього!&# 187;. Або щось в цьому роді.
А у нас з дівчиною була призначена весілля на березень, але я переніс її на червень. Сумніваюся я, чи потрібно мені це з цією дівчиною. І переживаю з цього приводу.
P.S. І ще проблеми з собакою. Завели на прохання дівчини, але паскудить скрізь дуже довгий час, я наполягаю, щоб її віддали, але дівчина проти.

Часто сниться пішов з життя дідусь.Уві сні я не завжди розумію що він вже помер.Сьогодні приснилося що він скаржився на запах гнилі.
З моменту похорону пройшло 4-5 роки.Тіло вже має починати розлагатся.страшно сприймати .Ніколи уваги не звертала на сни.

Весь сон вже не пам’ятаю, але слухайте. У мене у дідуся хвороба після інсульту взагалі собі звіт не дає, може піти кудись там. думки плутає і подібне. Наснилося мені що його сильно били була кров мног окрові, крім цього я ще бачив своїх рідних помоему, потім все начебто стало нормально і знову бачив кров і ось зараз не пам’ятаю помер він після цього його знову сильно побили він кудись пішов. Просто буває що він в житті куди то йде, і таке ж було уві сні&# 8230; підкажіть що може значить, я просто далеко від рідних зараз переживаю..

Я була у бабусі вдома, коли в двері подзвонили. Я відкрила двері і побачила свого померлого дідуся, я відразу кинулася його обіймати і плакати від щастя. потім вибігла бабуся (жива) і теж почала обіймати діда, а він просто стояв і мовчав і руки в кишенях тримав і сам якийсь сумний був. От і все

Вітаю! мені сьогодні, а точніше з суботи на неділю приснився мій дідусь. Насправді він зараз живий, і ніби як все нормально. може ще роль зіграє інше, 2 роки тому померла моя бабуся (його дружина) і тепер він живе один. Вообщем мені приснилося що я у нього вдома, виявивши що в одній кімнаті чомусь почав протікати стеля через дощу вирішив полізти на горище і подивитися в чому причина. Сходи виявилася зламаною. І тут з’явився мій дід і почав мені підказувати що робити і як її змайструвати що б я все ж виліз на горище. Через кілька хвилин в моєму сні, я чомусь розумію що помре або вже помер .. не будуть поховані нічого не було ось стоїмо біля його будинку цих сходів і я так думати починаю. я його обійняв і просив що б він не йшов від мене, він при цьому посміхався і говорив що буде до мене приходити (в якості духу напевно я так зрозумів) . Потім я куди пішов і на цьому сон закінчився .. і як це розуміти? все сонники кажуть по різному ..

Здр приснився сон неначе я на якийсь весіллі і бачу всіх померлих свох дідусів там вони давно як померли і один дід батько мого діда сивий а обличчя то ніби точно як на моє схоже або як моє кажеться і як ніби я але не я незнаю як і сказати але все як мпотустороннее

садили картоплю і я напився і вдарив дружину а патом лёк спати коли праснулся начитав собератся шукати дружину і кімнату зашол покоений дідусь і кинув напол гроші мені і сказав що образився на мене

Мені приснився дідусь, ми з ним сварилися якимось тюремним жаргоном. У підсумку з ним посперечалися, що мені потрібно постригтися налисо, за те, що я з ним так погано розмовляла.

чоловікові приснився покійний дідусь дає йому кошеня. Чоловік взяв його в руки і переклав на ліжко, але кошеня дуже красивий і слабкий, він просить його не вмирати, йому шкода. Смерті кошеня він не бачив.

дідусь сидів за столом і біседовал зі старим яподашла донього івзяла його заруку і запитала що він робить потім він був на караблі іушел на дно води не було був білий сніг як крізь землю а я залишилася на поверхні з Маленков дитиною на руках.

Вітаю! Прийшов дідусь і хотів подарувати мені беий як халат плаття, але розмір виявився не моїм, запитавши мій розмір пішов за новим і все

Мені наснилося, що я вбила свого дідуся поки він спав в будинку (застрелила).Дідусь помер 2 роки тому.До чого це?

мені приснився сон в якому були рідні по Паини лінії але тата не було в цьому сні і Умеш дідусь ми їли кавун і я вбила трьох черепах на суп але суп та й не зварила&# 8230;

Мені наснилося одночасно два дідусі&# 8230;.один просто сидів і мовчав, а другий начебто виправдовував мене перед ким то&# 8230;.. говорив що я хороша&# 8230; я давно шукаю роботу і мені в цьому сні сниться що я працюю в кафе&# 8230; і ще як ніби я їду в іншу країну&# 8230;

біля мого будинку є пляж і море (по сну). мій нині покійний дідусь підходить до нас з братом і каже: подивіться, величезна хвиля! ми втрьох: я, брат і дідусь тікаємо вулицями свого району. потім дідусь зупиняється і каже нам йти, а він залишиться посеред однієї з вулиць.
P.S. Чесно кажучи, вже пройшло 4 місяці, але я дуже часто про нього думаю і він мені дуже часто сниться. до речі, його смерть за 2 місяці до трагедії мені наснилася. моя покійна пробабушка сиділа в моїй кімнаті і говорила мені, що дідусь помер.

На початку сну я просто гуляла по лісі і бачила як Кабаниха сидить зі своїми кабанятамі на галявині.Потім по стежці вийшов дідусь (якого вже немає в живих 7 років, але він мені часто сниться), і ми з ним гуляли по лузі.

Приснився млй живий дідусь який уві сні помер, до чнму це підкажіть будь ласка, тепер боюся їхати до нього, він старенький вже, а раптом сон збудеться, страшно мені

Вітаю. Наснилося, що я викопала дідуся і переклала його в іншу могилу. А він прийшов до тями, прокашлявся і ожив&# 8230;..і потім він став молодим і безтурботним хлопцем.

приснився мертвий дідусь з подарунком машиною стояше в гаражі з вхідними дверима і без воріт. замок що б вигнати машину розвалили стіну і дід дав закритий замок з ключами.

сиджу на підлозі біля дивана і заходить дідусь я з ним привітався він зі мною теж і відштовхнув від себе був одягнений в Комуфляж але він в армії не служив

мені наснилося що я у своїх бабусь і дідусів будинку, але не знаю про те що вони вже померли. спочатку починаю розуміти про те нету дідуся дивлячись на його ліжко і на шафу, після дивлюся в іншу кімнату і він до мене з’являється і каже Ну як справи і в той же момент розумію що його немає і бабусі. я розплакалася і мало уві сні не задихнулася.

Привіт Мені приснився сьогодні вночі мій покійний дід, але Собене сну була в тому що я осозновал що н мертвий і я думав звідки він взявся він прийшов як то квапливо нервово, він ил не особливо говіркий але я дуже був радий його бачити я нудьгував по нього.Він був дуже суворий в погляді.Ми перебували в своєму будинку, ну тобто в загарадном в невідомому мені раніше все було дуже холодно і тьмяно, Я побачив свою маму і сказав їй: як це взагалі так може бути, від куди він?Мама була дуже здивована але не до шокового стану.Ми запитали у нього натяком але він Не хотів відповідати.Він взяв покликав мене кудись з собою у двір що то селать з ним але я не мпомнбю що і навіщо.Він хотів щось мені донести як мені здалося своєю поведінкою.Буду чень вдячний якщо ви мені зможете пояснити цей сон.Заранее спасибо, Тетяна

мені прийнятий що я з дедушкоі на машині в впали в воду&# 8230;&# 8230;&# 8230;.але я була суха а дідусь сидів весь мокрий і з нього стікала вода

приснився рідний дідусь, які вже як 9 місяць тому помер. Уві сні він був лежав на кшталт мертвим і я прийшла попрощатися з ним, але в той же час він перевертався &# 8212; але мертвим. Я говорила що його люблю і мені дуже шкода, що його не стало і обіймала його.

живу в частому будинку сам будинок снитися вперше начебто визирнула у вікно і бачу на вулиці біля будинку навпроти на своєму мотоциклі сидить давно померлий дід я дивуюся повертаюся назад і кажу що йде до мене з іншої кімнати мамі (теж померлої) Дивись дід приїхав потім йду на вулицю а там мене за ноги вистачає лапками мій кіт (теж померлий) а на вулиці мій син (живий) копає з кимось траншейку ось і все

Доброго дня,
приснився померлий кілька років тому мій дідусь, молодо виглядає, весь сяючий, сиділи з ним за столом і говорили, він весь сяяв від радості і спокою і говорив що у нього все добре. Сон приніс якийсь спокій і в мою душу. За життя він був дуже замкнутою людиною, на жаль спілкувалися з ним мало ;-(
спасибі.

Мені приснився голос дедушуі що я стоялв на кладовищі і бачила його, а голос діда говорив що що йому заважає і мало мместа.спасибі.

уві сні я сиділа на вулиці за столом який був заставлений їжею потім до мене подошол дідусь і сказав мені катя підемо дамою я встала з за стала і подашла до діда у нього були дві гарні коні одну він дав мені і ми пішли з ним по стежки додому і потім я в будинок зайшла одна і в будинку було темно

Мені приснився бабусин брат (померлий), він просив вибачення, справа була так я після школи йшла по дорозі і побачила він сидів під деревом дідуся (бабусин брат) я пройшла далі бо я боялася але потім я повернулася і стала плакати говорити що ти наробив навіщо ти все ті справи творив він сумував просив вибачення я його пробачила і обняла він показав креслення якогось будівлі якого я не знаю потім показав його і все він був в сорочці і в штанах ще молодий

У мене помер дідусь ще в січні.
Сьогодні мені приснився сон де я в інших чоловіках бачила свого дідуся і коли кліпала або оглядалася розуміла що це зовсім інша людина.

Здраствуйте. Мені приснився живий дідусь. Я лежала з сокирою на дивані, біля мене світився екран телефону. Я відчувала що дідуся вб’ю. Потім входить дідусь, мені здалося п’яний, його хтось чимось провів по обличчю. Найдивніше що волосся у нього темні, а в реальності вони сиві. З частини голови збривають волосся потім я прокинулася

Я була в гостях у тітки в селищі там також була подруга з якою на даний момент не спілкуюся і знайомий з дитинства і ще кілька хлопців з одним хлопцем у нас уві сні були відносини, потім я з подругою зібралася в будинок дідуся щоб допомогти другу віднести одну тарілку ложку коли приїхали побачила біля його будинку (який ми продали) дідуся він стояв і добро дивився на мене я підійшла хотіла обійняти але чомусь не змогла а просто помахав рукою і сказала привіт, після чого він посміхнувся і почати рити землю щось схоже на могилу а я стояла і плакала а потім запропонувала допомогу він відмовився і був підлозі оголений я запитала як він себе почуває він відповів що хворіє та ще й отруївся, а помер він від раку шлунка. Я простояла трохи і пішла в машину зайшла туди тамтдрузья а плакала і прокинулася

Приснився померлий дідусь, сидів за столом з нині живий бабусею, яка говорила мені, що сьогодні у діда день народження, а я їй казав, що дід помер, потім вона відвела погляд і я побачив свого діда живим, але він мені нічого не говорив, просто сидів і дивився.

Я їхав на мотоциклі і зрозумів що заднє колесо не накочене але їхав він не гірше. Приїхав в гараж до батька (він живий) там був він і померла мати вони щось робили. Батько попросив допомогти відремонтувати світло в гаражі ми почали ремонтувати знайшли несправну деталь і замінили, Спробували включити він попрацював трохи і запалала одна з деталей світильника, я подивився як горить і подумав чому? Вийшов на вулицю і бачу під’їжджає авто до гаража. З нього виходить дівчина &# 8212; вірменка і йде до нас. Батько її знав і відгукнувся про неї не добре. Потім батько і мати мене кудись звали я відповів категорично що не піду. Вони пішли. Я залишився з дівчиною в двоем вона була симпатична. Знову виходжу з гаража їде машина а в ній покійний дід по маминій лінії. Виглядав молодо- я був здивований. Він був за кермом. Дід під’їхав впритул до стоїть поперек машині. Попросив підштовхнути машину вперед. Я почав штовхати але машина майже виїхавши скочувалася в невелику ямку в районі колеса. Підштовхнувши машину вперед я підклав під заднє колесо цегла, щоб вона не скочувалася в ямку. Потім зрозумів що машина не проїде вперед так як стоїть інша поперек. Прибрав цегла з під колеса і машина заднім ходом розгорнулася і поїхала. Ми з вірменкою стояли біля гаража і розмовляли про мотоцикл, вона його хвалила, а я сказав що він застарів. З’явилася мати і сказала вірменці що він дорого стояв. Я погодився і поїхав додому на ньому.
потім сниться дотримуєшся&# 8230;
Я на машині їду по незнайомому місту з якихось справах. Їду порушуючи правила. Под’ёзжаю до заправки. Там стоїть вже мій знайомий (успішна людина) на вантажному авто. Заправка непросте. Бензокалонка стоїть на крутій горі. Я кажу йому як ти туди заедешь- він говорить легко і заїжджає. Я подумав раз він заїхав значить і я заїду і теж вз’їхав. Далі йде перехожий бачачи мене говорить що Меля шукають менти за порушення правил. Проїхавши трохи на машині розумію що незнаю куди їхати. Подумав про одного який знає дорогу -як його не вистачає. Вийшов з машини і пішов на тролейбус вибрав шлях і чекаю. З’являється жінка -водій тролейбуса і каже дорога закрита, типу не встиг і пропонує по іншому їхати. Їду в тролейбусі в руках сумка спортивна в ній крім пачки сигарет нічого немає. Чоловік їхав зі мною говорить заховай сумку, а то хлопці здогадаються куди ти їдеш. Ми їхали обганяючи мотоциклістів. Я відчував що їду не туди.

Дідусь мій померлий 2 роки тому десь приснився сьогодні що він стоїть на зупинці і я побачив його коли автобус проїхав я на ходу вискочив і побіг до нього на зупинку і обійняв його і поцілував потім я з ним і зі своєю подругою сіл в автобус і ми поїхали забрати собаку моєї знайомої я у дідуся питаю ти живий чому не повідомила нам а він каже що ми до нього погано ставилися або не увага не приділяли або як то по іншому не пам’ятаю точно

Сон починається з того? що я прокидаюся і чую що у нас у вітальні гості. Виходжу і бачу накритий стіл. За ним сидять мої живі батьки, які щось не знайомі мені люди і мій покійний дід. Він розповідає що його підлікували і що зараз він добре себе почуває. На ньому був чорний костюм. І виглядав він як живий. Я стояв і спостерігав за цією картиною. І в той же момент я розумів що він мертвий і не як не міг зрозуміти що взагалі відбувається.. Після я прокинувся

можна сказати, що я бачила 2 сну перший це: я була з дідусем в будинку, було тепло, чисто в будинку, я топили піч, він Калол дрова і ми розмовляли, але я не пам’ятаю про що, але мені було комфортно. я прокинулась. потім коли я заснула побачила свою кішку, яка померла, вона лащилася. а перед цими снами минулої ночі я бачила матір вона була молода, я проходила повз і вона сказала спасибі що зайшла до мене, і я вже бачу що ми з нею клеєм шпалери не зриваючи старі

У нас вдома було свято, прийшли рідне і дідусь дуже багато поцілувала мої доки, а потім віддала мені денги.

Доброго дня . Приснився померлий дідусь, у якого я сиділа в квартирі, спочатку він мовчав, потім ми розмовляли він натякнув що йому потрібна помощ, я постаралася допомогти але він був не до кінця задоволений моїми діями . Кінець сну я не пам’ятаю він дуже розмитий .

Сьогодні приснився дідусь який помер в кінці листопада 2014 р, на кладовищі у відкритій труні, я стояла поруч ставила свічку він як би ожив і почав зі мною розмовляти буквально на кілька хвилин, намагався встати але не зміг, потім він знову помер і чому то його тіло піднялося вгору в небо а душа спустилася вниз і влетіла всередину мене

уві сні я бачив дідуся померлого 3 дні тому, ми обговорювали про його похоронах, хто прийшов хто не прийшов, складали список тих людей хто прийшли на похорон і хто не прийшов .

мені приснився дідусь живий, і бачили його тільки я і батько. я з ним привітався а він мене послав і постояно розливалося молоко на підлогу, а батько мені каже не переживай я витер.

Zdravstvuite!Prisnilsja segodnja umershii dedushka, popolnevshii, v kakoi-to shapke, sidjashii s kakoi-to zenshinoi na sunduke.Vse proishodilo na kakoi-to zabroshennoi dache, kotoruju on jakobi prodal moei znakomoi.Mnogo ljudei zahodili v dom na vecherinku, videla kamin bez ognja iz krasnogo kirpicha.Sama pitalasj skritsja za stenochkoi, chtobi odetj trusi.Dedushka bil spokoen i skazal frazu_zdorovo ja ee nadul!Ja nachala sprashivatj ego zachem on ne ostavil dachu rodstvennikam, i chto nam s rebenkom daze nekuda teperj priehatj.P.S.Snachala ja ego daze ne uznala, kogda uvidela, no potom obradovalasj i obnjala.Dedushka molchal, nichego ne otvetil i ja prosnulasj.

приснився дідусь, зараз він живий але в погано себе почуває, сниться що він ходить по вулиці і йому стає погано, хоча він взагалі не виходить в даний час, я його беру на руки і несу в будинок

Вітаю.Мені приснився мій покійний дідусь.А снилося саме те що Мій тато заходить додому і каже&# 187; дивіться кого вам навів&# 187;.і заходить дідусь, посміхається, такий гарний.Махає рукою всім каже привіт.І я кидаюся його обіймати, кажу, що сокучілась і що люблю його, а він відповідає, що теж любить і сумує

Бачив уві сні нібито рідного діда, але я його в житті ніколи раніше не бачив, так як бабуся жила з іншим чоловіком і він мене був дідом і дуже хорошим. Але уві сні мені бабуся сказала, що це мій рідний дід, він дійсно був схожий на мого батька, але дід був сліпим, він мене гладив по обличчю і плакав. Плакав через те, що мене не бачить, але відчуває. Я прокинувся від-того, що сам плачу уві сні, оскільки знаю, що діда більше ніколи не побачу.

Задала перед сном питання &# 171; Що буде у нас з моїм чоловіком (недавно розлучилися) Приснився дідусь. Начебто живе на дачі. Хвалився відмінними фруктами і овочами. Був в прекрасній фізичній формі. Так само все відбувалося влітку і було жарко.

Мені наснилося, ніби-то я хочу залізти у вікно якогось будинку (він мені не знайомий). І тут вікно різко окривается і переді мною стоїть померлий дідусь і посміхається мені. Він допоміг мені залізти у вікно, а потім просто став питати про мою роботу.

приснився померлий дідусь, він вітає живу бабусю з днем ​​народження. запитав у неї скільки тобі років? вона відповіла 26. (День народження був на самом деле)

Привіт мені сьогодні приснився мій дідусь в чорному і він шкіл до мене, за життя він був інвалідом, я його попросила дати мені попити і він пішов набрати мені води приніс в сумці в трьох літровій банці води чистої більше боло провини банку і пішов сказав йому потрібно йти, до чого це він мені не снився це перший раз

Привіт Тетяна, уві сні з покійним дідусем ми грали в карти за столом (часто грали за життя), але грали і інші мої рідні, в основному брати (всі живі), місце для мене було незнайомим, якась тераса в якомусь будинку, але було відчуття, що цей будинок належить комусь із наших рідних, або нашій сім’ї. Граючи в карти, ми почали сваритися з двоюрідним братом (хоча в житті ми з ним в нормальних відносинах, і досить рідко спілкуємося, так що я взагалі не зрозумів чому він мені наснився), дідусь відразу ж почав нас мирити, жартувати і сміятися, взагалі був веселий, ну далі начебто помирилися, і сон закінчився. До речі, кажучи про будинок, не знаю чи має це велике значення. але уві сні була дівчина, яка мені подобалася давно, зараз ми рідко спілкуємося, і, в загальному близько нашого будинку, как-будто стояв будинок її сім’ї, зовсім поруч как-будто, дівчина прийшла до нас в будинок, вона шукала мене, а я в цей час був в їхньому будинку, потім ми з нею перетнулися коли кожен йшов до себе, там була купа їх і наших родичів, і було відчуття що нас сватають&# 8230;. ну і після цього раптово ми сіли за стіл і почали грати в карти (я описав вище), але дівчина не сиділа з нами за столом. Заздалегідь дякую Вам, і бажаю гарного дня

Мені приснився мій померлий дід. Він був дуже задоволений, добре виглядав і на моє запитання: як себе почуваєш? Сказав: Відмінно, дочка. Жити хочу, ще 50 років. І ми разом пішли в будинок дідуся і бабусі.

Вітаю! Сьогодні мені приснився померлий дідусь, ніби він через зійшов з того світла віддав моїй бабусі лист і пішов назад на той світ не сказавши ні слова . У листі було написано, що він поруч з Богом, що його добре годують і нібито бабуся писала якусь книгу і він написав, щоб вона не переставала писати. Лист було в очееь красивому незвичайному конверті, почерк був акуратним. Що б це все могло озночает?

Давно померлий дідусь стояв і посміхався а бабусин силует віддалявся в далечінь при цьому нічого не сказано начебто було і мсто було начебто знайоме і я місце це не впізнаю

Уві сні я з хлопцем (не своїм чоловіком) прийшла в гості до дідуся в будинок, його там не було, ми розігріли по є, сіли за стіл.Прийшов дідусь і запитав, де його пташка (вона жила в печі), а я відповіла, що в печі сиділи тільки 2 кішки, які вже влаштувалися на ліжка, дідусь почав заправлать ліжко, що б сісти я йому допомагала. І прокинулася.

У цьому сні ми були у Маєв дідуся індикатором помер .У дідуся у дворі була мені незнайома дівчинка яка сказала прячтесь а тоді була війна .Після того як вона сказала прячтесь вона пішла в дідусів сарай а там була яма ана в нейо пригнула а ми тоесть мама я дідусь крёсний і тітка сіли в дідову стару машину яка не працювала і я както побачила що над нами вертальот і він кидає снаряд а я в той час пересіла на заднє сидіння а в переди сідел дідусь і снаряд впав на нього і я бачила що він розлетівся на шматки ноги руки а потім ми побігли в бомбо убежише ну і все

Померлий дідусь приснився напередодні поминального дня в своїй старій квартирі, в якій жив в молодості. Він спав, дивився телевізор і ховався від усіх, що нібито він живий, а поховали не його (10 років тому). Я прийшла в ту квартиру прийняти душ і думала що там нікого немає поки не побачила Увімкнений телевізор крізь скло в двері. Не хотіла його турбувати і швидко почала збиратися до виходу, як він прокинувся і наспівуючи весело пісеньку зайшов до кімнати де була я. Я сказала здрайствуй дідусь, злякалася його гніву і прокинулася.

Спочатку я був на роботі потім з знайомим поїхав до покійного дідуся додому хоча давно виїхав з того міста, коли під’їхав до огорожі то було кілька слідів на снігу наче я вже приїжджав але не міг потрапити в будинок, після я вошол в огорожу а двері в будинок були прочинені у мене з’явилося недобре передчуття коли я зайшов до хати побачив покійного дідуся стояв боко до мене і облокотившегося на кухонний стіл, як тільки я увійшов він як би розтанув від свіжого повітря і осів на стіл напівлежачи спиною до мене

[email&# 160; protected] Привіт! Бачила уві сні дідуся. Ми були на нашій колишній дачі, дідусь добре виглядав, добре обличчя, посміхався. Ми з ним розмовляли про кроликів (раніше дідусь на дачі тримав кроликів), йшли разом до клітки з кроликами. Він мені розповідав чим їх годувати, як за ними доглядати. Підійшли до клітки, кролики визирали, тягнули до нас мордочки. Потім ми пішли назад, а за нами побігли дві білих кози. Потім дідусь зник. Погода була сонячна, все зелено, добре і спокійно. Ще у дворі грали якісь діти, але я їх не знаю, чужі, від 7 до 10 років приблизно.

Доброго дня.Сон був про покійного дідуся.Він запал паралізованим &# 8212; в такому стані, як знаходиться зараз батько, але окуратно одягнений і поголений

Доброго дня.
Наснилося, що дідусь подарував мені новий велосипед зеленого кольору, але старого зразка, велика рама з великими колесами і шкіряним сідлом. Мені велосипед не сподобався, т.до. ретро. Дід з одним як то намагалися переробити його, але мені все одно не сподобалося. Потім дідусь з бабусею повели мене в магазин вибирати велосипед, але так як там були дорогі велосипеди я відмовився. Було літо, сон кольоровий. Відчуття безпеки уві сні, але сором при їзді на веле. спасибі.

Моєму сіну приснився мій тато, которій помер і ще немає 40 днів, він дуже хворів, і чін бачив дідуся якобі в майбутньому з різницею 10 років т.до. він помер в 61 рік, а по сну Сін його відел вже седім, але в 71 і тато (дідусь) дуже при єтом плакав, і коли Сін йому запропонував повернутися, то він йому сказав уві сні, що на землі його немає і він тут і йому якобі тут краще чим на землі&# 8230;. але чому він при єтом плакав&# 8230;. і Сін його відел якобі дуже седім і також лежачим в ліжку&# 8230;.

Zdrastvuyte umena vosne ya doma dedushki i tam akayta nekrasiva malenkarostim jenjina v ruke rebyoonok ona veshaet dedushku i ya bigu zaey shtobi otomstit a ona ubegaet a umena eyo sin on malish goliy negr ya byu vsem gavaryu chto ona uybisa i ona ewo 5 6tih ludey vewaet ya plachu ochen gromko i ya poymala eyo no eyo moyi rostveniki ey pamaget ubejat maya babuwka vzyala u meny maliwa iz ruki i uvela i doma u akni est zanaves tam viju nogi vesyawie i ya plachu na ulise gavaryu rodstveniki tpustili ubisu pomogitrmne nito ne pamog matom ya sama zaney ganyus i ona ubejala v pofval ya bayus padvaley tam mne strawno i ya indu zaney podval i yana neg volsoi kudryavieee odnim glazom namenya posmotrlea menya prosto treslo ot straxa ya stala srazu i neznayu eto chto znachit

дідусь питав про свій сина як він помер покажи мені а я показівал типу йому ось так

Бачила уві сні померлого діда з боку мами на фотографії з чоловіком і з моєю мамою.всі обличчя щасливі.що б це значило.?

Снився вже померлий рідний дідусь, якого збираються ховати, а він лежить на ліжку і розмовляє з відкритими очима (правда поводиться як не є адекватним, каже набір усіляких нісенітниць, які не зв’язковою, а потім сідає як собака і починає на мене гарчати), а бабуся каже, що це нібито передсмертна конвульсія. А я кажу що його не можна ховати живим, він же задихнеться.

Приснився мій дідусь, який зараз знаходиться в іншому місті в постинсультном стані, проходить терапію для одужання, а уві сні він був абсолютно здоровий. Цей сон не віщує його смерті, як по іншим тлумаченням?

Привіт, мені приснилося що я сиджу з подругами на поле і туди йде моя бабуся (вона жива) і з нею йде літній чоловік з довгою бородою.
Тоді я і розумію що це дідусь (він помер 3 роки тому).Він йшов поруч з нею, але бабуся його не бачила.Я запитала у подруг чи бачать вони його.Вони сказали що нікого не бачать.Тоді я побігла за ним і почала його кликати.Він повернувся подивився на мене і я прокинулася.

Доброго дня!
Снилася, наша з батьками квартира, в якій ми жили років 10 назад в іншому місті. Вночі На кухні, мої тато і мама стоять на тілом літньої людини, який лежить, і почуття в голові що він вмирає. Цей літній чоловік добре знайомий мені і моїм батькам.Він з міста в якому ми зараз живе, а точніше батько моєї колишньої нареченої, з якою зв’язку зараз втрачені остаточно. Поруч сидить на стільці мій помер торік дідусь, і каже моїм батькам повернути лежачого ногами в інший бік. Спочатку ноги були в сторону матері моєї, а мій дід сказав повернути ногами до мого батька. І цим закінчилося все. Дякую за тлумачення. Сон сильно стурбував мене. Моя реакція була що я різко встав з ліжка! email: [email&# 160; protected]

Вітаю. Мені приснився мій давно померлий дідусь, який відноситься до мене не як до онуки, а як до жінки, цілує спочатку в щоки потім не багато в губи і хоче зайнятися зі мною любоиью.

мені приснився мій померлий дідусь.ми сиділи у нього вдома і він весь час посміхався.причому не розмовляв зі мною. за вчинками можна було зрозуміти що його смерть була вигаданою.потім він мені снився як скелет лежить у ванні

Коли, дідусь помер, він приснився мені через три тижні, розмовляв зі мною, привітався, потім пішов до своєї кімнати, я заглянула, він сидів за столом, потім знову зайшов до мене, і запитав мене, Скільки можна плакати? я промовчала, ніби мова проглатіла, а потім він постояв біля дзеркала і я прокинулася!! Минуло вже два місяці як його немає! він сниться три дні поспіль мені, і кожен сон різний!

Ко не додому прийшов народ (хор) шкільний, ми співали і раптом я пішла прибирати ліжко і всі інші зникли, але залишилися 2 дівчинки вони продовжували співати і раптом я почула що приїхали мої батьки (бабуся і дідусь не в цьому місті і взагалі не в цій країні) і я чую хто то піднімається а це дідусь з паспортом (мені 14) і я так і недоубірав ліжко пішла назустріч йому.Далі у мене задзвонив телефон і я прокинулася,
Допоможіть будь ласка!

драствуйте подскажите до чого сниться мій рідний дідусь на він насправді мйртвий какбетото я його витягаю з вікна на годину війни что ето може обозночало

Вітаю! Приснився покійний дідусь, але уві сні він був живий, я запитав у нього як справи. він сказав що все добре! Що це означає?

Привіт мені приснився мій померлий дідусь, якого я ніколи не бачила.Я ніби дивилася на фотографію його, а потім опинилася поруч з ним.

Мені наснилося, що ми сиділи в гостях у нашої родички і мій покійної прадід, витер піт з чола, попросив налити йому пиво.

Мені приснився покійний дідусь, який помер 1997 році. поруч сним я плачу не хочу його відпускати, а він не хоче піти.Він був таким теплим як живий, я його смикаю за руку плачу і кажу не дам його ховати, адже він живий.

Мені приснився дідусь, який помер в минулому році.
Буд-то я його тримаю в руках як маленьку дитину.
Що це означає??

Сьогодні днем ​​мені захотілося сильно спати, так як була втома. Я лягла і заснула&# 8230; потім бачу сон, що бабуся лягла в лікарню, а дідусь залишився вдома, він був паралізований. Тут приходить звістка, що він помер, його привезли до бабусі в лікарню, поклали поруч (мертвого). Він лежав кілька днів, а потім його вже почали готувати до поховання, а він виявився живий. Уже став ставати на ноги. Я страшенно плакала, обіймала його. і він обіймав мене. Він ставав на ноги і після декількох кроків падав, я його піднімала і обіймала (він був голий, я його покривалом ще закутала). Прокинулася вся в сльозах.

добрий вечір, сниться мені якийсь торговий центр (я працюю в тц), я тікаю від кого то містичного, знаходжу двері заходжу в неї бачу живу сестру яка шукала мене ми повинні були піти до її матері, сестра кудись йде, а я потрапляю в кімнату де знаходяться моя рідна тітка і її чоловік, вони лежать на підлозі і про що то базікають, я проходжу і сожусь на підлогу між ними і диваном на якому лежить мій померлий дідусь.уві сні я сказав тітці що мені треба йти до сестри, нас чекає її матір (її мати ця моя хрещена) повертаюся до діда а він дивиться лежачи на мене і що то починає говорити про моє життя що саме не пам’ятаю зараз, я починаю відповідати йому на питання в слід задавати, повертаюся до живих тітці і дядька питаю чи бачать вони, але вони мовчать.потім дід мені каже такі слова власне через які я почав шукати відповідь на сайтах, щоб я притулив своє праве око до його правому оці, відповідно і лівий і ліву щоку і попросив притиснутися посильніше, я робив як він і говорив, тому що розумів що я роблю і з ким розмовляю, потім взяв за руку.після цього взагалі не щасливчики! якась тітка десь в кінці кімнати сидить спиною потім зовсім зникла, дядько лежить вже на животі витарщів очі, я відразу зрозумів що він теж бачити діда запитав у нього він промовчав, а дід в той момент з якихось причин сам взяв перекинувся з дивана напол .після чого я озирнувся в пошуку тітці треба ж було покласти небіжчика на місце, її не побачив, дивлюся на диван а дід лежить із заплющеними очима, я розумію що цей не лепость глянув знову на своїх живих рідних вони на місці, і знову на діда а він вже дивиться на мене і посміхається, я теж посміхнувся і прокинувся.кстате дід розмовляв тільки зі мною, що може це означати?

мені приснився дідусь живий, він мені каже що я ні коли не умераю, і в труну поклали не мені а іншу людину, а я зраділа і почала обіймати його

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ