Дев’ятка хробаків – значення карти в розкладах і ворожіннях на любов, роботу або майбутні події

У загальному значенні червова дев’ятка говорить про радість, стан задоволення, про удачу. Також карта може передбачати підвищення рівня фізичного стану, особливо це актуально, якщо поруч виявляється бубнова десятка.

Якщо мова йде про якусь подію, то вона вказує на якісь вести, побачення або того, хто стане кур’єром добрих новин.

Характеризуючи людини, вона вкаже на його емоційну незалежність, на впевнену поведінку і на рішучість.

Взагалі ця карта, як правило, трактує не конкретні обставини, а в більшій мірі їх напрямок, вектор. Конкретику тлумачення дають карти, які опинилися в розкладі з дев’яткою черв’яків. Наприклад, коли вона пророкує отримання звісток, то в парі з червоної вісімкою вона каже, що звістка буде отримано від жінки або при її допомоги. Якщо випаде червовий король, то новини слід чекати з рідних місць або звідти, де ворожить з’явився на світло. Поєднання з шісткою будь-якої масті вказує на швидку несподівану зустріч.

перевернута

У такому положенні її трактують як тривога, дратівливість, незадоволеність. Крім того, вона може означати отримання неприємних звісток. Однак карта несе в собі досить сильний позитивний заряд, так що не варто переживати про негативну трактуванні, адже всі труднощі носять виключно тимчасовий характер і вважаються, скоріше, швидкоплинними явищами.

Якщо в парі з нею виявляється хрестова сімка, то гадающему слід приготуватися до тривожних звісток. Комбінація з вісімкою пік може вказувати на швидку хвороба того, на кого робиться розклад. Поєднання з піковою шісткою передбачає появу в оточенні людини, гідності і досягнення якого дуже сумнівні.

Любовні стосунки

пряма

У ворожіннях на відносини дев’ятка хробаків традиційно трактується, як сильне любовне почуття. При цьому, почуття мають доказову базу у вигляді конкретних дій. Наприклад, якщо пара давно складається у відносинах, але ще не пов’язала своє життя офіційно, то карта буде означати швидке весілля.

Коли мова йде про людину, яка лише почав пошуки свого партнера, то вона передбачить отримання звістки про те, що ворожить любимо.

Якщо розклад робиться на складні взаємини, то карта буде тлумачитися, як розтин всіх проблемних місць, що ворожить зможе побачити коханого або кохану в правдивому світлі, зможе розгледіти всі достоїнства і недоліки людини.

Коли вона характеризує коханого або кохану, то мова, швидше за все, піде або про яснооким або світловолосого людині, або про творчу особистість, яка здатна виявляти великі емоції.

Комбінація з червоної дев’яткою вважається символом взаємності почуттів ворожбитів, при цьому, чим більша кількість червоних карти буде на столі, тим сильніше і глибше буде любов, яку відчувають до питаючому. Якщо поруч випала дама пік, то це символізує щастя в сімейному або спільного життя. Поєднання з хрестовим дев’яткою говорить про отримання визнання в любові, яка буде взаємна. Пара з бубновою сімкою вкаже на вирішення проблем у відносинах і значні поліпшення в них.

перевернута

Дев’ятка хробаків в перевернутому положенні символізує перепони для закоханих. Перешкоди можуть створюватися як людьми, так і зовнішніми обставинами. Як би там не було, все це заважає з’єднанню пари.

Якщо поруч виявляється бубнова дев’ятка, то трактування буде такою – кохана і коханий зовсім не підходить гадающему. У разі, якщо поруч лягла червова сімка, слід готуватися до незаслужено нанесеною образі. Інші не фігурні черви будуть говорити про неприємності, пов’язаних з кимось із друзів або рідні, а фігурні карти червоної масті трактуються як розчарованість в сердечних справах.

Робота, бізнес, кар’єра

пряма

У ворожіннях на професійну сферу червова дев’ятка тлумачиться як успіх при вирішенні труднощів, як отримання задовільного результату від роботи, проекту чи великим везінням. У випадках, коли мова йде про якомусь починанні, дев’ятка хробаків стане свідченням позитивної динаміки, стрімкого розвитку обставин, які пов’язані з проектом. Разом з тим, карта може стати передвісником народження нової ідеї, яка буде мати хорошу перспективу розвитку.

Якщо поруч виявиться бубнова шістка, то все нові ідеї будуть реалізовані у вигляді конкретних проектів, інші бубнові карти вкажуть на великий діловий успіх, кар’єрний ріст або істотне поліпшення фінансового становища.

Комбінація з десяткою пік вказує на співпрацю з іноземцями або на ділову поїздку за кордон, піковий туз в парі буде символізувати отримання цікавої пропозиції.

Коли поруч випадає хрестовий туз, то ворожить може розраховувати на похвалу і високу оцінку з боку близьких і друзів, інші карти хрестової масті вкажуть на отримання раптової великого прибутку.

перевернута

Червона дев’ятка в перевернутої позиції може говорити про надмірну самовпевненість, про необґрунтоване очікуванні успіху і неможливості прорахувати наслідки своїх дій. Найбільшу негативне забарвлення вона набуває при поєднанні з іншими картами розкладу.

Так, випадаючи в парі з хрестовим вісімкою, карта служить попередженням про великі втрати через непродумані дії в сфері торгівлі. Якщо поруч лягає хрестова десятка, то в роботі, справі або новому проекті виникнуть затримки і перешкоди, через що все буде розвиватися гірше очікуваного.

Коли поруч виявиться валет бубон, ворожить отримає вельми сумнівні результати від реалізації того, що було задумано.

Поєднання з піковим тузом вкаже на розчарування від пропозиції, яка не принесе вигоди або буде відкладено на невизначений термін.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ