8 (Вісімка) 🥢 Жезлів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

На карті таро вісімка жезлів ми бачимо застиглі в польоті дерев’яні палиці. Аркан всім своїм виглядом демонструє динаміку і неминуче досягнення цілей. Пасторальний пейзаж з річкою і масою зелені на задньому плані відразу ж налаштовує на позитивний лад. На завислих в повітрі жезлах починають розпускатися листочки, символізуючи швидкі зміни.

Випало пряме положення карти – успіх не змусить чекати

Пряме положення карти, отримане при розкладі, готує ворожбитів до наближення успіху. Це може виглядати як несподіване, випадкове явище, так і цілком закономірний, напрацьований результат. Трактування аркана однозначна – смуга невдач закінчилася і починається вдалий час. Карта масті жезлів обіцяє тріумф в будь-яких починаннях.

Випали 8 жезлів мотивують як на продовження звичайних справ, так і на пошук нових занять. Незалежно від авантюрність проектів, фортуна буде посміхатися гадающему. Однак не варто забувати, що удача любить тільки сміливих. Варто проявити ініціативу і зміцнити свій визначений успіх реальними діями. Аркан вісімка жезлів може також обіцяти зміну обстановки, але виключно в позитивному ключі – захоплююча поїздка або навіть тривалу подорож.

Перевернутий аркан застерігає від поспіху

Перевернута вісімка жезлів в розкладі ясно рекомендує гадающему не надто квапити події. Напористість і ініціативність гарні в міру, надмірна активність не завжди є хорошою тактикою. Значення аркана в цьому положенні обіцяє не менше райдужні перспективи, але накладає і велику відповідальність. Карти радять ретельно обмірковувати кроки, не робити необачних і добре зважувати навіть здаються стовідсотковими.

Вісімка жезлів не виключає негативного розвитку подій, але причиною в більшій мірі буде сам ворожить. Конфлікти в родині, бізнесі, в дружбі можуть серйозно осадити надмірно завзятого. Негативні віяння будуть розвиватися дуже швидко, якщо зробити неправильні кроки. Перевернута 8 жезлів рекомендує зважувати кожне рішення. Але робити це потрібно досить оперативно – адже бездіяльність часто куди небезпечніше зайвої активності.

Відносини налагодяться, але ревнощі може все зруйнувати

В цілому позитивні зміни, які передбачає вісімка жезлів, стосуються і особистих відносин. Сімейні узи зміцніють, друга половинка нарешті зустрінеться, будуть забуті старі образи. Не бійтеся здивувати кохану людину – з великою часткою ймовірності це буде приємне здивування. Масштаби вчинку не мають значення, адже важливо надану увагу. Прямі вісім посохів запевняють, що благородні починання будуть винагороджені нової світлої сторінкою у відносинах.

Карта вісім жезлів має сприятливе значення в різних положеннях, але перевернуте положення приділяє головну роль самому гадающему.

Зіпсувати прогноз може бич будь найміцнішою закоханої пари – ревнощі. Не варто подавати приводу свого партнера і шукати приводи самому. Зважена позиція допоможе відновити втрачене сімейне благополуччя, але гарячність і поспіх можуть все погіршити.

Перевернута карта обіцяє нелегкий шлях для закоханих. Але пройти його разом реально, варто лише проявити стійкість і великодушність. Розклад не гарантує хорошого результату, але повідомляє про його високу ймовірність. Вісім жезлів змушують більш відповідально ставитися до оточуючих і самого себе.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ