8 (Вісімка) 🔯 Пентакль Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Картинка карти недвозначно показує майстра. Захоплений своїм ремеслом, він наповнений задоволенням від заняття їм. Положення і внутрішнє відчуття працівника говорить про його старанності. вісімка Пентакль &# 8212; це символ наполегливої ​​і сумлінної праці. Працьовитий майстровий відноситься до будь-якої справи творчо, виконуючи його найкращим чином. Акуратність і зібраність видно в ретельно зав’язаному фартусі, в розміщенні готових дисків на дерев’яній планці. Ніщо не відволікає майстра, навіть шум видніється вдалині міста.

Вісімка Монет – шлях до благополуччя через працьовитість

У прямому розкладі карта говорить про працьовитість і вміння монотонно виконувати певну діяльність, яка обов’язково призведе до вершини успіху. 8 Пентакль прогнозує вам зростання добробуту і реалізацію задумів при достатньому вкладенні ресурсів – сил, часу, знань. Цей непростий шлях повністю виправданий і надійний. він &# 8212; ваша база, спираючись на яку, впевнено можна рухатися далі. Тут все відбувається тільки завдяки рішучості, силі Духа. Вісімка Пентакль – це цілком реальний шанс на якісну зміну вашому житті завдяки вашій майстерності і наполегливості.

Основні значення прямої карти:

 • Майстерність, професіоналізм.
 • Неординарний підхід до діяльності, що приводить до успіху.
 • Творчість і винахідливість.
 • Захопленість і працьовитість, позитивно впливають на кінцевий результат.
 • Висока самоорганізація і відповідальність.
 • Розумний підхід і бережливе ставлення до будь-якої справи.

Значення перевернутої вісімки Монет: попередження для трудоголіків

Трудоголік – це людина, надто ретельно займається чимось одним на шкоду іншому. Вузька спрямованість позбавляє особу всебічного розвитку. Перевернута карта 8 Пентакль вказує на об’єкт, занадто поглинений своїми внутрішніми думками, він живе в повній ілюзії до зовнішнього оточення. Вісім Пентакль в такому розкладі показує ущербність його відносин з усіма людьми. Він надмірно зайнятий особистої персоною і готовий «варитися» в собі до кінця віку. А ситуація ускладнюється ще тим, що природне працьовитість працює проти його власника.

Основні значення перевернутої карти:

 • Робота заради самої роботи, а не результату.
 • Відсутність цілей в діяльності.
 • Невпевненість і самоприниження.
 • Звалювання занадто великого вантажу на плечі, не вміючи з ним впоратися.
 • Неадекватна оцінка ситуації, помилки і прорахунки в діяльності.

Значення Вісімки денаріями при міжособистісних стосунках

При прямому розкладі карти:

Вісім Пентакль для особистості є символом таланту, майстерності та вміння якісно здійснювати діяльність. Це може відноситися до роботи, навчання, процесу саморозвитку і до творчості. Значення цього розкладу дозволяє сподіватися на успіх в обраному шляху. такий шлях &# 8212; це шлях до заслуженої нагороди, до виконання задуманого, завдяки самовіддачі та цілеспрямованості. Це однозначно прогрес в діяльності, в досягненні наступному ступені кар’єрних сходів.

Якщо значення Восьми Пентакль враховувати в контексті здоров’я, тоді ворожить повинен задуматися про своє здоров’я. Можливо, слід зайнятися фізичними навантаженнями або переглянути режим або харчування.

В міжособистісних відносинах карта підказує про необхідність застосування деяких зусиль, тоді ваші очікування будуть винагороджені. Можливий такий розклад при зародженні нових романтичних відносин.

При зворотному розкладі карти:

Вісімка Пентакль перевернута несе негативну оцінку багатьом діям і вчинкам ворожбитів. Зворотний розклад Восьми Пентакль говорить про незібраність і розхлябаності об’єкта ворожіння. Або він маніяк – трудоголік, що перетворився в механізм безглуздою діяльності, або людина, яку допитливий розум забрав в нескінченний круговорот самоповторень і нісенітниці. Не видно &# 171; ні кінця, ні краю&# 187; його зусиллям, немає рішень, немає навіть виходу з найпростіших ситуацій.

У ворожінні Таро Вісімка Пентакль, що випала іншим кінцем, звертає увагу на часті конфлікти чи непорозуміння з людьми, особливо близькими і дорогими для вас. Вісімка Пентакль вказує на гостру необхідність підняти голову, звернути свій погляд на світ і на людей навколо вас. Саме вони є відображенням ваших досягнень і життєвого успіху. Негайно починайте налагоджувати свої міжособистісні відносини в родині, на виробництві, словом, скрізь, де дозволите собі вийти з дорогоцінної глухий шкарлупки егоїзму і самознищення. Займіться новою справою, знайдіть собі захоплення до душі, почніть співати або малювати і ви дізнаєтеся, що значить жити по-справжньому.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ