6 (Шістка) 🏺 Чаш Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Значення 6 чаш виявляється не тільки позитивним. Кубки можуть мати негативні якості. Вони відносяться до молодших Арканов і черпають силу з енергії стихії води. Багато століть ворожки не довіряли цій карті через її підступності. Їх тлумачення є неоднозначним. Для отримання повної картини – рекомендують звернутися до професіоналів. Також Ви можете скористатися інформацією на сайті.

Існує кілька різновидів 6 чаш:

 • Карти Таро шістка чаш, зображують сцену: хлопчик дарує кубок дівчинці з розпустився квіткою. Кубків у дворі будинку залишається ще шість.
 • У Таро Драконів шістка чаш демонструє, як дракон напуває ченця талими водами.
 • У третьому варіанті карти, старий цілує молоду красуню. Вона уособлення минулого, яке людина не може відпустити.

Значення цієї карти: допомога, щедрість, гармонія.

Перспектива в любові

6 чаш – задоволення. Це спогади про минуле і надія на майбутнє. Любовні стосунки, з цією картою в розкладі, мають перспективний розвиток.

Шістка чаш в розкладі має значення:

 • гармонія;
 • Розвиток кар’єри;
 • Зустріч з друзями;
 • Спогади про любов;
 • щастя.

Зверніть увагу на поєднання карт в розкладі. Ви зрозумієте, що Вас очікує. Скоро буде потрібно гадати знову.

Дволикість шести кубків

Шістка чаш або кубків в перевернутому значенні – зміни на краще. Удача передбачається навіть тоді, коли Ви допускаєте помилки. Ви можете сміливо забути про невдачі. Вас чекає велике майбутнє!

Ще одне значення перевернутої шістки чаш – негативний. Вона означає:

 • Застій і бажання жити минулим;
 • Повернення хвороб;
 • Боязнь розлучатися з відносинами.

Ці якості, які проглядаються в розкладі з шістьма чашами, можуть стати причиною відсутності розвитку в особистісному і професійному плані і втрату нових можливостей. При здійсненні ворожіння, необхідно уважно дивитися в розкладі на прогноз інших карт, які можуть внести ясність в результат подій.

Любов або звичка?

Карти шість кубків мають вплив на відносини між коханцями. Вона говорять про наявність звички. При цьому людина залишається щасливий з партнером, відчуває себе надійно і захищено. Якщо вас влаштовують такі відносини – можете все залишити так, як є, якщо немає – її поява у Вашому розкладі карт Таро буде тривожним дзвіночком до змін.

Шість кубків може характеризувати не тільки ситуацію, а й особистість. Людина, якій вони належать, зациклений на минулому і стоїть повітряні замки, не бажаючи поглянути реальності в очі. Ви повинні захистити себе від присутності таких людей в житті.

Вірте інтуїції: вона Вас не підведе.

Якщо ви отримали цю карту, зверніть увагу на інші, щоб роз’яснити ситуацію і прийняти рішення. Шістка кубків значима нетривалий час. Фахівці рекомендують скоро розкинути карти знову. Отримавши відповідь на питання, врахуйте, що вважати Таро авторитетним джерелом не можна. довіряйте собі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ