5 (П’ятірка) 🏺 Чаш Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

У розкладі 5 чаш має негативне значення. Ці карти вказують на горі і розчарування. Але якщо вони зустрінуться – не впадайте у відчай. Ворожіння має безліч тлумачень і події, ними віщувало, можуть не статися. Ви зумієте тільки отримати приблизний відповідь на питання, а результат вирішення проблеми буде залежати повністю від Вас.

Зовні карти Таро п’ятірка чаш представляють собою людину, що зник за полою плаща. Перед ним лежить кілька кубків і ще два стоять позаду. Всім видом людина зображує горе, розчарування і відчай.

У Таро Драконів п’ятірка чаш має зображення дракона, що минає з радісного міста. Незважаючи на те що святиня піддалася руйнуванню, він встояв під натиском чудовиська і продовжує існувати.

Найчастіше, 5 чаш або кубків, трактується як «несподівані звістки». Такі карти справедливо називають поганими вісниками.

Прямий аркан: все валиться з рук

У прямому положенні – віщує невдачу в будь-яких справах. Це можуть бути сімейні проблеми, розірвані стосунки, зрада, обман, руйнування всіх планів. Якщо вона зустрілася Вам в розкладі карт, відкладіть всі справи до тих пір, поки він не втратить своє значення.

Також п’ятірка чаш матиме таке значення:

 • Розлука, печаль, біль;
 • Проблеми в родині;
 • шахрайство;
 • зрада;
 • обман.

Всі побудовані плани в цей час, будуть зруйновані і Ваші очікування не справдяться. Що стосується людини, якого може описувати п’ять чашею, то це буде або колишній коханець, або зневірена особистість.

Зворотній карта: вісник горя і переживань

Перевернута п’ятірка чаш також має від’ємне значення серед карт. Карта п’ять кубків, що випала в розкладі, свідчить про глибокі переживання або емоційної болю. Якщо вона з’явилася у вас в ворожінні, значить, Ви втратите те, про що потім будете сумувати.

Але це не єдине значення карти п’ятірки чаш. Вона також означає:

 • Поява колишніх почуттів;
 • Повернення надій;
 • Поява колишніх друзів;
 • Хвороба, яка скоро піде;
 • Остаточний розрив відносин або поява нових;
 • Нові партнерські відносини або повернення старих.

Прогноз на відносини: чекайте старих знайомих

Вплив на відносини карти п’ять кубків є величезним. Люди, яким вона випала, можуть прагнути до повернення втрачених знайомств. В цьому випадку потрібно дивитися на інші значення в розкладі, адже від них буде залежати відповідь, до чого це призведе. У разі туманного відповіді – будьте обережні.

При характеристиці особистості за допомогою Таро, п’ять кубків в розкладі на увазі коханих або друзів. Вони можуть надовго виникнути в нашому житті і змінити її кардинально. Щоб дізнатися подробиці – потрібно дивитися на інші Таро поруч.

Ваша доля писати не Таро, а Вами. Не переживайте з приводу негативного результату карт Таро і отримуйте задоволення від життя, тим більше що ворожіння має шанс і не здійснитися. Через якийсь час повторіть ворожіння.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ