4 (Четвірка) 🏺 Чаш Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Карти Таро відкривають перед нами світи минулого, сьогодення і майбутнього. Людина отримує необхідне для життя знання. Карту чотирьох кубків відносять до молодших Арканов. Вона відповідає за відносини між людьми.

Перед ворожінням подумки задайте питання. Відповідь буде отримано в кінці. Ворожіння періодично повторюють, але нечасто.

Існують такі варіації карти четвірка чаш:

  • Карта Таро четвірка чаш в класичному значенні уособлює невдоволення. Людина, якого карта характеризує, ображений на світ і вважає себе розумнішим за інших. Вона постає в розкладі самотньо сидить чоловіком перед трьома кубками. Він не звертає уваги на четвертий, який йому простягає хмара. Юнак демонструє злість і не бере те, що пропонується йому понад.
  • Четвірка чаш в Таро Драконів зображується з пагодою, в якій зустрічаються коханці.

Різні школи Таро пропонують свої версії тлумачень. Ви можете скористатися їх навчаннями або власною інтуїцією.

Розкіш чотирьох кубків

У прямому положенні, 4 чаш в розкладі – це розкіш, ситість і мінливість почуттів. Такі люди повністю задоволені матеріальним і соціальним становищем, але не отримують задоволення від нього.

Якщо Вам випала четвірка чаш в розкладі -Пора переглянути своє життя, цінності і цілі. Тільки переглянувши ставлення до неї, Ви зможете повернути заступництво Небес.

Значення четвірки чаш в загальному тлумаченні:

  • Звичка, нудьга, пересичення;
  • Втрата прагнень;
  • Апатія, небажання щось змінювати.

Періодично ворожіння повторюється.

Перевернутий аркан: чекайте сюрпризів

Значення 4 чаш в перевернутому розкладі тлумачиться по-іншому. 4 кубків відкриють нові горизонти і допоможуть завести друзів. Вас чекає сюрприз.

Ось кілька тлумачень перевернутої четвірки чаш або кубків:

  • Отримання добрих звісток;
  • Зміни на краще;
  • Знайомства;
  • відносини;
  • Зустріч друзів.

Через тиждень можна гадати знову.

Справи сердечні: пора щось змінювати

Чотири чаші надають особливий вплив на життя і відносини. Якщо 4 кубків, проявляться в прямому вигляді в розкладі – це показує, що любов в парі перейшла в стадію застою. Інтерес до протилежної статі, поки має значення розклад Таро, втрачається. Людина залишається один. Він не приймає допомогу, оскільки вважає, що не потребує в ній. Будь-які відносини, любовні і дружні, в цей час, зникають. Крім того, вони стають непотрібними людині, який впав у депресію.

Але є у цього аркана та інше тлумачення. Він віщує поява нових людей на життєвому шляху ворожбитів. В такому випадку, значення цієї карти вказує на можливі відносини і знайомства.

Гадающий живе повним життям, постійно робить відкриття. Весь світ належить йому. Навколо процвітання, злагоду і щастя. Всі задоволені ним і прагнуть отримати його в друзі.

Насправді, карти Таро не можуть вважатися надійним джерелом. Вони дають варіанти подій, а розшифровуєте їх Ви, спираючись на інтуїцію. За правильним тлумаченням Ви можете звернутися до професіонала або знайти відповідь на сайті.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ