15 Основних символів, амулетів і талісманів фен-шуй і їх значення

Допомогти в справі гармонізації життєвого простору покликані різноманітні талісмани і амулети фен шуй. Їх рекомендується розставляти в певних секторах, згідно сітці ба гуа.

Перелічимо основні талісмани фен шуй і їх значення.

 • 1. Фігурка слона – одного або декількох

Слон символізує стабільність, здоров’я, удачу, плодючість. Своїм піднятим догори хоботом він як би рятує на мешканців будинку багатство і успіх. Якщо ви відчуваєте, що в будинку чогось не вистачає для повного щастя, поставте слоника на підвіконня, хоботом на вулицю. Через деякий час розгорніть хоботом в кімнату, щоб накопичена їм позитивна енергія влилася в ваше житло.

 • 2. Жаба з трьома лапами і монеткою в роті

Потужний талісман, покликаний привернути в будинок багатство. Розміщується в південно-східному секторі спиною до входу. Під лапки жабі регулярно потрібно підкладати блискучі монетки і хрусткі купюри, тоді гроші в будинку будуть завжди водитися.

 • 3. кінь

Фігурка доглянутого породистого скакуна символізує удачу і кар’єрне зростання. Її ставлять в північному секторі, щоб активізувати сектор кар’єри, або в південному, щоб добитися слави і пошани. Найкраще, якщо кінь не стоїть на місці, а скаче або встає на диби.

 • 4. декоративний фонтан

струмливим вода – один з важливих символів фен-шуй. Вважається, що чистий проточна вода притягує позитивну енергію Ци, тоді як брудна і стояча служить притулком для шкідливої ​​енергії Ша. Ставлять декоративний фонтан в зоні розвитку (схід) або багатства (південний схід).

 • 5. акваріум

Хоча вода в ньому і не може вважатися проточною, вона все ж весь час рухається під дією насоса або в результаті переміщення рибок. Тому такий символ може замінити фонтан.

 • 6. черепаха

Символ спрямованості вперед і успішності в досягненні будь-яких цілей. Черепаха також може подарувати господарям будинку довголіття і мудрість, удачу в справах і процвітання.

 • 7. Монетки з отвором по середині

Ще один потужний грошовий талісман. Монетки прийнято пов’язувати між собою червоною ниткою – дві, три, п’ять, шість, вісім або дев’ять штук. Залежно від кількості, вони будуть сприяти накопиченню багатства з різних джерел. Але і віддача від вас буде потрібно відповідна, тому, добре подумайте, чи використовувати вам пару монеток або всі дев’ять. Місце для монеток – під килимком біля вхідних дверей або в гаманці господаря.

 • 8. талісман «музика вітру»

Використовується для затримання позитивної енергії Ци, з цією метою розміщується в дверних і віконних отворах. На відміну від багатьох інших амулетів феншуй, може розміщуватися в різних секторах, в залежності від того, який саме необхідно активувати. При цьому важливо вибирати талісман, виготовлений з правильного матеріалу – для півночі підійдуть металеві трубочки, для півдня – бамбукові і т.п.

 • 9. Ганеша

Бог мудрості, який прийшов в фен шуй з Індії. Допомагає усувати перешкоди, що стоять на шляху людини. Фігурка Ганеші ставиться на півночі для активації зони кар’єри або на північному заході, в зоні помічників і подорожей.

 • 10. Фенікс

Як і в багатьох інших міфологіях, в Китаї птах Фенікс вважається символом відродження, подолання будь-яких перешкод. Вона допоможе своєму господареві знайти силу духу, дасть йому можливість доводити почату справу до кінця. Розміщують фігурку на півдні, в зоні слави і пошани.

 • 11. дерево

Штучне деревце, замість листочків на якому – монетки. У деяких варіаціях замість листочків кріплять кольорові камінці. У першому випадку таке деревце виступає сильним фінансовим амулетом фен шуй, у другому – талісманом на щастя й удачу. Відповідно, грошове дерево ставлять в зоні багатства, деревце з камінчиками – в зоні здоров’я і розвитку або сім’ї.

 • 12. дракон

З дихання дракона народжується енергія Ци, не дивно, що цей талісман вважається дуже могутнім. Фігура дракона була покровителем імператора, перлина, яку звір тримав в лапах, символізувала багатство і влада. Помістіть дракона в зоні слави або кар’єри, але не високо, інакше жага отримати славу і багатство почне домінувати над вами.

 • 13. Черепаха з головою дракона

Цей симбіоз породив істота, яке одночасно обдаровує свого господаря довголіттям і мудрістю черепахи і живить його живильною енергією Ци. Поставте фігурку в центрі свого житла, і вже скоро ви відчуєте, як в житті почнуть відбуватися позитивні зміни.

 • 14. Сміюся монах Хоттей

Інший варіант назви – сміється Будда. Символізує щастя і достаток. Фігурка пузатого ченця, з мішком в руках або за плечем, завжди усміхненого, принесе в ваш дім здоров’я, удачу і добробут. Прообразом символу, згідно з легендою, став справжній монах, що жив 10 століть тому. Він ходив по селах з полотняним мішком за спиною, завжди знаходився в піднесеному стані духу, і там, де він з’являвся, біди зникали самі собою.

 • 15. Пі Яо

Собка з домішкою інших істот, в тому числі дракона і бика, – таке міфічне створення Пі Яо. Його усміхнена пащу з гострими зубами стоїть на сторожі вашого спокою, а потужні пазуристі лапи символізують спрямованість вперед і здатність відштовхувати від господаря будь-який негатив.

Символи феншуй і їх значення важко переоцінити, якщо ви всерйоз захопилися цим вченням. Але головне – щоб фігурка викликала у вас позитивні емоції. Якщо їх немає, то навіть від самого сильного амулета користі не буде.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ