Сонник зламаний зуб приснився: до чого сниться зламаний зуб уві сні — тлумачення снів

До чого сниться зламаний зуб — тлумачення сну по сонникам

Уточніть для тлумачення сновидіння

Сонник Міллера

зламаний зуб уві сні до чого це

Бачити уві сні зламаний зуб по соннику Міллера означає тяжіння складних, іноді фатальних життєвих ситуацій в житті. Проблеми зі здоров’ям, втрата фізичної рівноваги, ускладнення ситуації зі здоров’ям, іноді складні та рідкісні хвороби. Зуб за Міллеру — це корінь життя, будь-які дії з ним можна виразно перенести на себе. Зламані зуби сигналізують про початок серйозних проблем.

Сонник Ванги

зламаний зуб за сонником

Згідно соннику Ванги, зуби є родичами. Так передні зуби — це Ваші брати або сестри. Зламаний передній зуб може розповісти про проблеми у відносинах із сестрами або братами, над якими терміново потрібно попрацювати. Різці — це батьки, далекі зуби — дідуся і бабусі, іноді приятелі і друзі. Побачивши такий сон Ви без праці зможете провести аналогію з життєвою ситуацією, яка вже сталася у Вашому житті і зрозумієте як діяти в даній ситуації.

Сонник Цвєткова

зламаний зуб уві сні

Квіток так само розглядає зуби родичів і близьких людей. Якщо зуб зламав — значить скоро в оточенні з’явиться сильно хворий, якщо при цьому з’явилася кров — сильно захворіє близька Вам людина. Якщо зуб зламали Ви самі, наприклад, відкриваючи щось, або гризучи горіхи, то сон до удачі. Якщо Ви зламали зуб у бійці — вам не пощастить. Якщо зламався давно хворий зуб — Вам пора зупинитися і перепочити.

Мусульманський сонник (Ісламський)

тлумачення сну зламаний зуб

Якщо зламаний зуб лежить у Вас на руці — це до багатства, придбання, радощів. Зуби означають рідних — кожен із зубів може бути сприйнятий батьком або матір’ю. Якщо зуб просто зламався — чекає людини випробування, треба бути напоготові.

Сонник Фрейда

зламаний зуб за сонником

Фрейд вважає зуби ознакою маструбації. Зламаний зуб за Фрейдом говорить про страх покарання за маструбацию, про побоювання, що таємне стане явним. Якщо людина посприяв поломки зуба — він віддає перевагу самозадоволення.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ