Сонник Втіха 😴 приснилося, до чого сниться Втіха уві сні бачити

Якщо вас втішають – це говорить про те, що ви можете знайти підтримку в колі друзів і знайомих.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Втіха, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Втіха уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня!
Сниться темна кімната (світла немає), вечір, я беру в руки кілька букетів квітів і плачу. Ці букети мені подарували на день народження (як-ніби уві сні у мене день народження). Один букет в червоній обгортці, пам’ятаю що стебла квітів салатові, самих квітів не бачу. Я плачу і мене втішає якийсь білявий молодий чоловік.

Я потрапив в табір, я їжджу туди вже кілька років і уві сні потрапив туди ж. У головній будівлі все дуже дуже змінено, інтер’єр як у будинку, напевно, 19 століття&# 8230; Я зустрічаю там дівчину світле волосся, синя футболка зростання мій, 176. Ми спускаємося по сходах (вони з дуже красивого темного дерева) на перший поверх, там дірка в стіні, і на землі немов маленькі скелети / трупики / примари грають пісні, кричать сміються корчаться ми всім їм опладіруем&# 8230; Я був уже в будівлі табору, і на цьому концерті, але в ошлий сон я не піднімався на верхні поверхи і скелетики грали сумне щось.(Сон все одно був ДУЖЕ барвистий, теплі тони). Потім ця дівчина заходить до кімнати (вона відразу від &# 171; сцени&# 187; зліва, відкриває
Там сидить теж дівчина, сусідка її, чим шукає, згущене молоко відкрити, в результаті вона його не знаходить, і вони просять мене принести. Як тільки двері закривається за моєю спиною, у мене в руках навіть не чим, а мачете!! Я виходжу з будівлі, зустрічаю там своїх &# 171; одноотрядцев&# 187 ;, вони тільки приїхали всі ще з речами, вітаюся з ними з ким то обіймаюся, тепло так, я навіть запам’ятав відчуття їх шкіри, запах парфумів (мені дуже рідко сняться сни але вони деталізованості до ступеня смаку і дотиків, Full 156D) ), вообщем я відходжу з знайомим (він приїхав трохи раніше речі розклав вже) і йду через ліс, розмовляємо про щось, не можу згадати забув, і ззаду до нас підходить дівчина, далі опишу її, і ми йдемо на подобу дитячої площі. А дівчина постійно говорила щось і звинувачувала Вову (знайомий), в результаті він почав як то толі паморочиться навколо штиря, толі на турніку розгойдуватися і вдарив її в Леово плече черевиком. Вона відбігла і заплакала присівши на поріжок / сцену (сцена як в парках в літніх театрах, просто півколо бетонний, цей примикав до будівлі). Я кричу на нього що він ідіот тупий і т.д і біжу до дівчини. Вона плаче і стискає плече, я кидаю цей недомачете, і м’яко дуже відводжу її руку, подивитися що з плечем, а там дійсно сильного удару! Сині патьоки, на підлогу плеча. Я помацав трохи, оглянув, усопкоіл дівчину, ми обнялися, постояли так трохи, вона мені подякувала, поцілувала в щічку кілька разів, і втекла кудись. А на сцені стояв мій загін, і розчулено дивився на це щохвилини зітхаючи. У підсумку коли я підходив будуватися, вожата сказала мені: Ти дивись яка вона, висока, і ти тягнися! відповідати повинен! І я прокинувся. Опис дівчата: Волосся яскраво червоні, майже криваві, дуже довгі, я навіть нарощених таких ніколи не бачив, зібрані в кінський хвіст. Очі дуже красиві, великі, по-моєму карі, але дуже темні. Губи і ніс не запам’ятав, вуха теж (у мене взагалі на пам’ять осіб уві сні погано). Сама худа, навіть дуже але не анорексічкі, їй худоба йде. Шкіра дуже біла. На дотик&# 8230; Дуже приємна, доглянута, трохи прохолодна&# 8230; Зростання, як уже говорив, вище мене чуть чуть, десь 180. Ноги худі і довгі. Одягнена була в джинсові шорти, червона майка.

У мого знайомого (рідкісного бабія) сталося якесь горе. І я уві сні була його близьким другом. Він прийшов до мене потім розповідав, розповідав щось і ми обнялися. Потім він узяв і поцілував мене. І все відбувалося при натовпі людей.

Наснилося, що з колишнім чоловіком налагоджуються стосунки. Тут він мене знайомить з дочкою своєї сьогоднішньої супутниці. Знову відбувається сварка. Від образи я гірко плачу. Опиняюся в Моске в той же момент. Зустрічається жінка, яка ведемо мене додому і там втішає. настає умиротворення. А квартира її перебувати в будівлі розташованому на Червоній площі.

Вітаю!Наснилося що мама мені повідомляє що мій тато помер і чому то йде продавати його телефон, а мені доручає сидіти з дітьми.Я виходжу в під’їзд і в під’їзді сидить дівчина яка в реальному житті мертва і вона згадує мого батька.Я виходжу з під’їзду зустрічаю іншу дівчину і уві сні вона мені ніби подруга ми гуляємо з нею по вулицях міста і вона весь цей час мене втішає.Потім я збираю всіх дітей і йду до мами яка сидить на лавці і тут я більше не витримую і починаю на плечі у мами гірко плакати з смерть батька вона мене утещает і показує якісь листи в блакитних конвертах, але я їх не читала.Я уві сні дуже плакала і прокинувшись від сну у мене котилися сльози градом.До чого цей сон?

Вітаю. Сон приснився з в ніч з понеділка на вівторок. Уві сні я втішав сильно плаче чоловіка. Відчувалося, що він плакав більше від горя&# 8230; Ми сиділи Радом на якомусь дивані в кімнаті с, на скільки я пам’ятаю, інтимної отмочферой. Не пам’ятаю, щоб вікна були відкриті. Нотпомню, що було досить затишно. Чоловік середніх років плакав і давав себе втішати. Дуже співчував йому, гладив навіть по плечах і спині, сидячи поруч. Ми ні чого не говорили, слова були зайві. Чоловік розумів і приймав моя участь, але сльози його текли непереставая, він дивився перед собою, відчувалося, що у нього сталося, що то необоротне. Але він не кричав, не голосив, просто плакав беззвучно, даючи себе втішати, але від цього, як відомо, в перші моменти ще важче. Ми були занадто з’єднані, об’єднані, тим, що з ним сталося.
Я прокинувся від цього жалю і співчуття, майже фізичного, до нього. Все було дуже реально.
P. S.
На передодні я надіслав листа одній людині, з яким не був в контакті довгий час і тепер чекаю відповіді. Його відповідь (думка) для мене важливий.
спасибі.

Доброго дня, Тетяно. Мені приснився сон, де я побачила чоловіка, який мені дорогий. Він був в поліцейській формі, запитав як у мене справи, а я замість того щоб сказати, що люблю його, розплакалася і відповіла, що все добре. І він обняв мене і став втішати.

прсіснілось мені що від мене пішов чоловік, і я його шукала плакала дуже сильно. потім мені прийшла записка що б я вийшла на вулицю і підійшла до магазину але там я крім ще одного листа більше нічого не виявила в цьому письмі було написано якщо любиш я повернуся. попереду я побачила того хто залишив цей лист спочатку я подумала що це мій чоловік тому як одяг його але виявився мій колишній з яким жила до нинішнього чоловіка. він мені сказав що не вірить. і тоді я вирішила зістрибнути з даху але він мене зупинив і почав успакаівать зі словами що любить. а далі я не пам’ятаю

Перебував я в компанії друзів, мені якийсь незнайомий чоловік дао гроші які я поклав до внутрішньої кишені, при цьому він сказав що мільйон мій. Ти пішли гуляти, збиралися поїхати на природу. І по шляху я знайшов ще купу грошей, хтось запропонував залишити їх зі словами вони ж все одно твої, але я їх забрав і сказав що Малоло хто їх забере. Ми дійшли до машини, у моєї подруги якісь неприємності були, вона стала дуже маленька, як маленька дитина, тримаючи її на руках я заспокоював її, вона заспокоїлася і ми так само зібралися їхати.

Колишній хлопець втішає і цікавиться нашим загальним дитиною. Мені було приємно, відчула турботу.

Мені наснилося що спочатку ми були в магазині ловили &# 171; замовлення&# 187; І в бігу я зловила хлопчика щоб той не врізався в іншого. Потім ми всі вийшли на кришечкою магазину і я побачила як мій новий друг з реальності плаче, я підійшла до нього і обняла гладячи по спині говорила не плач, що трапилося, він відповів що мало не врізався в того хлопчика і його обприскати духами.

Мені наснилося що мій новий друг з реальності стоїть на ганку магазину з якого ми всі вийшли і він плакав. Я підійшла до нього і обняла, стала гладити рукою по спині запитала чому він плаче. Він сказав що трохи не врізався в хлопчика в магазині (Я цього хлопчика спіймала щоб не врізався) і що на нього потрапили духи не смачно пахнуть.

Уві сні я плкала через нерозділене кохання, але потім поруч зі мною присів той хлопець який мені подобається і став втішати.І ми стали разом смеятс я і дивитися один одному в очі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ