Сонник вставна Щелепа 😴 наснилися, до чого сняться вставна Щелепа уві сні бачити

Якщо наснилася чужа вставна щелепа, сновидец стане жертвою інтриг і наклепу. Заздрісники будуть розпускати неприємні чутки, придумувати порочать факти, але ваше гідне поводження стане кращим спростуванням цих наклепів.

Вставні щелепи, що належать сновидцу, повідомляють про те, що його самого спіткає покарання за плітки про інших. Постарайтеся бути обережніше в спілкуванні, що не розкривайте секрети своїх знайомих, навіть якщо мовчати складно.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася вставна Щелепа, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вставна Щелепа уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилося, що випала щелепу і зламалася на дрібні шматки, але зуби в щелепі такі красиві, білі. Я так плакала уві сні, що як я буду відновлювати, грошей і так мовляв немає

Уві сні спілкувалася з людьми, розуміючи, що мені вони чужі і мені треба якось від них піти, інакше я буду така ж як вони. При цьому щось їла. Відчула, що в роті їжа все пов’язала. Йду в туалет, знімаю свою вставну щелепу, чищу і мою її, і чисту вставляю назад. (На справді в живу щелепи в роті у мене поки немає)

Сниться, що моя вставна щелепа зламалася на багато дрібних частин, Воно ламалося в руках як сухе печиво. При цьому ні болю, ні крові не було. Просто була досада, що щоб все відновити треба багато грошей. А зараз як раз криза

в загальному сон взагалі маревний. снитися мені що якийсь дідок в загальному нахабний і злий ломитися в усі двері, але я не вдома у себе і я в тому будинку балу перший раз, там був мій дідусь і бабуся, я розумію що він намагається зламати замки що б зайти, була ніч, я розуміла що він хоче випити. і тут я набрала десь чарку і плеснула в очі, але потрапила не багато і він закричав і втік за ріг будинку, потім розігнавшись хлюпнув мені в відповідь, але не влучив, потім я плеснула і потрапила в очі, він дико закричав і впав при цьому випала щелепу і відкотилася і впала поруч з нізвідки не візьмись хорошою, чистою вставною щелепою і трохи більше розміром, а його щелепа була брудна з неприємним запахом. я втекла до хати і почала будити дідуся, на ранок я дізналася що я його вбила. Але найцікавіше що на похоронах я дізнаюся що це зовсім не дід чоловічої статі, а жінка повія в минулому, і стала вона така зла, що не встигла насолодитися вдосталь
цією справою, а молодість пройшла. В самому кінці я і ще якісь люди ділили або продавали її приватні залишилися від молодості речі!

у мене заболів зуб.пішла до лікаря, і через деякий час я розумію, що в роті порожньо зубів немає. бачу в руках вставну щелепу незвичайної круглої форми намагалася вставити, а вона незручна, але все ж потім пристосувалася.і на протязі всього сну відчувала в роті порожнечу.а можна ще питання?останнім часом мені сняться такі сни, що коли я прокидаюся мені здається, що він обьязательно збудеться.на днях приснилось, що п’ю чай зі своєї чашки і помічаю, що чашка не має фрагмента.мені здається, що ці сни не спроста

у дочки втсавная щелепу (хоча у неї все ВОІ зуби) і ця щелепу якась вузька. Я хочу подавати на стоматологів в суд.

Наснилося що у моєї мами гнилі зуби і вставна щелепа. і я плачу і кажу що треба обезательно її поміняти на білі хороші зуби.

Приснився сон нібито я поїхав на Каспійське море і перед моїм від’їздом
моя дівчина мені каже давай я буду зустрічатися з іншим а ти з іншого я відповів давай потім коли я був на Каспії. то я їй писав кожен день що не можу так а вона у відповідь надсилала фотки з ним потім я сидів в машині і чому то дістав свої щелепи це все до чого?

Привіт Тетяна, мені сьогодні (тобто в середу) з 09-11 ранку наснилася моя вставна щелепа, яка мені натирала, але зуби були білі, красиві

виходжу з дверей на звий роботі і на землі лежить вставна щелепа великих розмірів. на зубах жовтий наліт. і говорять . що щелепи належить співробітниці.

побачила маму з сольним синцем в області губ, навіть жахнулася від побаченого, запитала &# 171; В чому справа?&# 187; а вона відкрила рот і показала вставлену нижню щелепу, з гарними зубами. я запитала , &# 171; А верхню підточила, тепер зручно ?&# 187; мати сказала &# 8212; та.

Пніснілось, як буд-то людина з яким давно розлучилися це дівчина, ми знову устретілісь, вона мені загрожувала, потім пішла, в ході з нею розмові розумнішаємо стали заважати вставна щелепа, я йшов у ванну, виймав, потім вставляв, потім вцпадалі зуби з цієї щелепи в раковину

Мій улюблений чоловік стоячи переді мною доста у себе з рота вставні щелепи і кинув їх на підлогу (на килим), щоб вони нам не заважали, я подумала про те що у мене теж вставні верхняе зуби (і це правда) та потім ми почали цілуватися і я відчула його гладкі ясна і це було не дуже приємно.

Здрравствуйте ! Мені наснилося що випали передні коронки і розлетілися на дрібні частини .А потім приснилося що я йду по коров’ячої рідині і дві корови.

Мені снилася моя вставна щелепа. Я підійшла до мами витягла її і кажу: &# 171; Мама мені потрібна нова, а вона сказала що доньку, вона ще не снасілась. носи ще.&# 187; До того ж я витягла нижню щелепу. І зуби там мої були такі жовті з нальотом страшні.

Доброго дня, Тетяно! Допоможіть будь ласка розтлумачити мені сон.Уві сні я побачила, що мій тато тримає за руки маму. Я сиджу поряд з ними. Ми знаходимося на якомусь застілля.Папа дивиться на мене, він добрий. А я на нього і кажу: &# 171; Пап, так хочеться тебе обійняти, я скучила&# 187; (Але в підсвідомості я пам’ятаю, що мертвим уві сні не можна руку подавати, інакше помреш. Так бабуся і мама мені говорили) Так ось я дуже хочу хоч за руку взяти тата, але все таки не наважуюся. А тато як би мене з чим то вітає і так соромлячись говорить &# 171; Ну ось ця щелепа стане в нагоді, коли будеш старою&# 187; Папа вже помер 18 років тому.(Він потонув, були версії, що його вбили)

Мені наснилося, що я цілуюся з чоловіком у нас зачепилися вставні щелепи і ми їх розчіплювати. Чоловіка не знаю.

Сниться що я приміряю вставну щелепу разом з подругою.У неї нормальні зуби на щелепі а у мене кришаться і випадають

Зі вставною щелепи випали іскареженние металеві зуби абсолютно без болю, не налякавши і не здивувавши. не поранивши.

мій чоловік забрав у своєї колишньої дівчини (колишня тільки уві сні) вставну щелепу і взяв її в свої зуби так що вона стирчала в верх, таким чином він намагався мене розсмішити, коли він це робив ми спускалися в низ по темному під’їзду.

Наснилося, що я приміряю вставну щелепу своєї подруги і ця щелепу виявляється дуже не красивою і не зручною.

мені приснився якийсь сарай розруха все валяється, які то гнелие старі дошки і тут мені мій свекор п’яний вивалює на мене свої щелепи і каже потримай.мені було бридко

У стіні квартири знайшла нову в пакеті упаковану щелепу батька (який помер).І на мою моя мама (яка померла) або інша якась жінка сказала, що треба віднести на могилу батька.

Вітаю! Мені наснилося що у мене вставні щелепи, при цьому мої зуби на місці, я що то їм, до них прилипає їжа ч їх дістаю і мою, і так несколькораз

здраствуйте мені снилося що приміряв верхню щелепу передні були білі і красиві а задні чорні і великі что ето значить

Наснилася в небі дуже чорна величезна хмара і ми ховаємося і налякані далі сниться, як я дістала у кого то зуб, а мені в руку випала нижня, чужа щелепу, з поганими зубами.

Сон приснився чоловік з вставною щелепою, жахливою просто слюні він розмовляє а я прям поче Муто в рот йому дивлюся&# 8230;.і лежу поруч ще хтось знаходиться&# 8230;.потім він знімає і я бачу просто жахливий рот без зубів і ясна моторошні &# 8230;.він знімає і недбало покладає як би їх на мене я їх скидаю з себе акуратно ковдрою

Наснилося що з’ясувалося що у мого чоловіка виявляється статутна щелепу, а я раніше про це і не знала. Він дістав Її і я Її побачила, було здивування і шок і противно.

Я перед дзеркалом витягнув нижню чол є тк вона мені заважала дуже сильно коли я її витягнув то вона виявилася ніби іграшкою

Доброго вечора. Мені наснилася покійна бабуся просячи води. Я їй даю, а навколо склянки її вставна щелепа з зубами нормального здорового кольору.

Привіт, приснилася вставна щелепа у чоловіка, він нею хвалився. Дуже біла, красива але на кожен зуб окремо, як чохол. Тобто він на свої зуби одягав нові.

Я тримаю в руках вставні щелепи (верхню і нижню), зуби всі, білі і здорові. При цьому я розумію що в мене зуби на місці

сон приснився, кадбуто я віддала свою нижню вставну щелепу дочки, і вони з чоловіком пішли до зубного вставляти їх

Привіт, мені приснився сон що зі мною хоче зустрічатися хлопець, підійшла його сестра і наполегливо просила щоб я з ним зустрічалася, коли я відмовила так як у мене є хлопець дівчина сказала чи не хочу я зустрічатися з її двоюрідним братом, а хлопець який хотів зі мною зустрічатися при це стежив за мною і знімав на камеру коли я була в компанії інших дівчат, при цьому його сестра наполегливо потім з погрозами пропонувала зустрічатися мені з ним або з її двоюрідним братом, після ми почали з нею сваритися, майже дійшло до бійки, а далі я пішла і мене покликала ця дівчина зі своїми братами і так сталося що ці люди хотіли мене згвалтувати, але я втекла, якимось чином опинилася вдома, почала розмовляти з мамою вдома потім побачила що мама сильно захворіла і в неї якась дивна вставна щелепа, мама зняла цю щелепу у неї виявилися гнилі зуби яких майже немає і ясна,потім ми почали лаятись з родичами, з моїм хлопцем, я йому розповіла що мене хотіли зґвалтувати він став ще зліше і не повірив мені (хлопець з яким я уві сні зустрічалася, та сама людина з яким я на даний момент у відносинах на самом деле).

Мені приснився померлий чоловік. Наче ми живемо в якійсь незнайомій місцевості в незнайомій будинку. Діти залишаються вдома спати, ми виходимо з дому. Він каже я поїду на роботу. Я дивлюся на нього і думаю, де ж він був ці 3 роки і збираюся ним їхати. Я залишаю свою машину за перехрестям і начебто б забуваю її заглушити, сідаю з ним в якийсь мікроавтобус і їжу нібито до нього на роботу. У машині незнайомі люди, я починаю замислюватися, що за ці 3 роки у нього напевно були відносини з кимось із цих жінок. Ми виїжджаємо з міста, проездаем блок пост і я розумію, вдома ж діти залишилися, як я до них повернуся (Зараз карантин і переміщення між містами заборонені)? Та й машину я ж не заглушила. Потім він повертається до мене, а він сидів поруч з водієм, і починає витягувати зуб і ставити його на місце, демонструючи мені це, а інші зуби, це вставні щелепи фіолетового кольору він їх витягає з порожнини рота і віддає поруч сидить жінці, щелепи як ніби несправжні, а для ігор і з порожнім місцем для того зуба, який він витягав. Він мені показує свій рот без зубів, я його відштовхую. Він падає і вивалюється з мікроавтобуса. Я дивлюся на це. Я розумію, що зараз ми зупинимося, мені потрібно втекти, повернуться в місто до дітей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ