Сонник Розписуватися 😴 приснилося, до чого сниться Розписуватися уві сні бачити

Якщо ви розписуєтесь – виникнуть проблеми з правоохоронними органами.

Автограф ставлять інші – ваша недосвідченість і непоінформованість не звільнять вас від покарання.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Розписуватися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Розписуватися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Ніби як виходу заміж, сиджу в машині чекаю свою чергу і шукаю чоловіка, т.до. я його не знаю і не бачила жодного разу в обличчя. Потім розписуюся в документі. Одягнена була в білій сукні, але не весільну.

мені снилася як я прідумивалбпробивал, вивчав різні розпису в якості нової, і мені в цьому допомагали ще двоє людей, в кінці я все таки зміг зробити розпис яка мені дуже сподобалася

Мені 32 роки навесні в квітні 2010 року мені сниться сон ніби я перебуваю на якійсь покинутій будові (будували, будували, але закинули), спереду мене вікно, в руках мікрофон, попереду стіл перед вікном, позаду купи будівельного сміття і мотлоху! Далі чую раптом кроки, як стукіт копитами коней об асфальт, бетон, чіткі і дзвінкі удари як підкованою коні, до мене на будівництво раптом заходить галантно, дуже стильно, дуже багато одягнений чоловік, в дуже хорошому дорогому костюмі, з сильним дорогим парфумом який я відчув уві сні, але ніколи ні разу ще не відчував цей аромат в життя! У правій руці у нього дуже дорога тростину із зображенням черепа на рукоятці, на одному з пальців правої руки печатка також із зображенням черепа, кроки у нього дзвінкі і чіткі, при тому віє дуже дорогим парфумом, Мені стає страшно, моторошно і дуже небезпечно, я навіть намагаюся залізти під стіл. Я спостерігаю далі за цією людиною. Він проходить в сусідню кімнату і я з полегшенням зітхаю, але потім чую, як він знову повертається і вже прямує до мене! Я вилажу з-під столу і бачу він йде до мене, підходить до мене, простягає руку і одночасно починає гіпнотизувати і каже:&# 187; Вступай в армію тьми!&# 187; Мені страшно і моторошно. Що б це значило? Скажіть будь ласка? Далі сон переривається і продовжується я дивлюся у вікно де стояв і бачу всю планету, всю землю, і несподівано раптом земля починає горіти, горить все, абсолютно все. Вогонь почався і пішов із заходу і горить і горить не згасаючи, доходить до мене і починає мене всього випалювати! Мені страшно, моторошно й боляче! Потім я бачу як вогонь піднімається вгору на небо і на небі справа наліво починають випалюватиметься цифри спершу три, потім знову три, після нуль, в кінці два, Виходить цифра або дата 2033, Скажіть будь ласка щоб це могло означати? І чому я бачу такі сни!?дякую заздалегідь за відповідь!

жінка віком одягнена чорної гратчастої одязі в капелюсі кавото шукала і підійшла камені показала багато лесточкав попросила поставити потпесь і я Ставелєї потпесь ітрогал її ноги вона була спокуслива вона запитала тобі подобатися таке тіло я відповів та й пішла далі шукати інших і япроснулся.

гуляв з дівчиною уві сні з сусідкою, переходили вулицю мене зупинили і попросили розписатися, я розписався а потім запитав за що, сказали що за суд

здрастуйте, мені приснилося, що у мене звичайний день, я дізнаюся, що я розписалася з моїм чоловіком, в соц.мережі міняю своє прізвище на його. що б це значило?
p.s.: При цьому дуже хочеться заміж)) з моїм чоловіком у цивільному шлюбі

Мені наснилося що ми з моїм не так давно колишнім хлопцем потай роспісаоісь і прийшли повідомити про це моїм родичам, сон був теплий і приємний, ми сказали &# 171; ми повинні вам дещо сказати&# 187; і почули що &# 171; то що ви не помили посуд ми вже знаємо &# 171; (і сміх)

Я сидів з дівчиною і вона запитала, а покажи як ти розписуєшся. Я став розписується, а розпис не виходило. Я розписуюся а розпис не виходить. До чого це?

Снився людина якого я люблю з ним були двоє чоловіків, один з них помацав мою праву руку і попросив розписатися, на цьому папірці стояла вже розпис коханої людини, я теж розписалася ,

весілля..
по-п’яні розписалися з одним.
звучало так-так пофіг, давай спробуємо, не сподобається-розлучимося
і добре пам’ятаю що золоте кільце було на безіменному..
і печатка в паспорті..

здраствуйте мені наснилося як ми поїхали на розпис чоловік роспісвался а, я ні, я обурювалася чому він рапісвался я не була готова, ні чого уві сні не бачила над зал ні чого такого

Я з мамою стою перед РАГСом, мама каже / запізнишся на розпис /, а звідти виходить під ручку з іншою жінкою, мій чоловік

Мені приснився чоловік, з яким я була знайома, коли була зовсім молода.Він помер приблизно років 15 назад.Уві сні він показав мені якийсь папір або як скоринка від свідоцтва і сказав.Тепер ми з тобою розписані.

Цивільний чоловік який на яву, уві сні ми одягли обручки .кільця до чого це

Мені наснилося що мені дівчина сказала давай розпишемось що це значить
Чого ще написати не знаю я тільки запитую що це таке?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ