Сонник Президент 😴 приснився, до чого сниться Президент уві сні бачити

Побачений уві сні президент – символ авторитету. Ви приховуєте нерозкриті амбіції, а в глибині душі прагнете до лідерства та управління. Саме час заявити про себе – заповітне бажання має шанс здійснитися, зірки сьогодні цього прихильні.

Приснився діючий президент вашої держави – чекайте розчарувань на діловому терені. Надмірні надії на успішну реалізацію глобальних проектів і доленосних контрактів закінчаться розчаруваннями. Краще зайнятися накопиченими повсякденними питаннями, забувши про амбіції.

Чим ви займалися уві сні з президентом?

Наснилося, як цілуєтеся з президентом ▼

Цілуватися з президентом уві сні – ознака надмірної стурбованості державними питаннями. За розмовами про політику, економіку, соціальних і міжнародних проблемах ви забуваєте про насущне.

Спустіться на землю – навколо безліч справ, які потребують вашого особистої участі. Не варто жити глобальними поняттями, бережіть нервові клітини, які не відновлюються ні за які гроші, на обстановку в країні і політичну стратегію все одно вам не вплинути.

Займатися сексом уві сні з президентом ▼

Секс з президентом сонник Felomena трактує як знак незабутої образи. Слова близької людини принизять і образять, обернуться ляпасом, смертельним ударом по самолюбству. Перш чим включити функцію видалення кривдника з життя, постарайтеся його пробачити хоча б в душі.

Завжди пам’ятайте: у вас є друг, з яким прожито чимало. Якщо не вдасться забути про образу, дайте йому можливість хоча б виправдатися.

Обніматися з президентом уві сні ▼

Ділові зміни на краще, за сонником, повинні настати, якщо в сновидінні довелося обніматися з президентом. Нове місце роботи стане обителлю всіх благ: передбачаються висока заробітна плата, можливість кар’єрного росту, згуртований дружний колектив.

Не відмовляйтеся від привабливої ​​пропозиції – вічний страх змін забезпечить кар’єрний застій.

Наснилося, як фотографувалися з президентом ▼

Той, хто фотографувався з президентом уві сні, може розраховувати на кар’єрне зростання. Незабаром завдяки працездатності, старанності, акуратності і дисциплінованості вдасться роздобути високу посаду. Подбайте про налагодження конструктивних і дружніх відносин з новими підлеглими.

Подібний сон часто говорить, що ви мрієте стати знаменитими. Лаври зірок, слава, суспільне визнання і популярність не дають спати ночами.

Згадайте про зворотний бік медалі – відомих людей мучить повне занурення в роботу, відсутність часу і особистому житті, папараці на кожному кроці, жовта преса.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Президент, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Президент уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

уві сні я сидів з нашим президентом на трибуні футбольного матчу, наша команда програвала і він сказав мені що я повинен встати на ворота і ще щоб я залишив йому свій домашній телефон!)))))) до чого це. ))))))))

Кирило, швидше за все ваш сон про зустріч з президентом всього лише гра вашої підсвідомості, не варто його сприймати серйозно.

мені прісної що я сиджу з Путен і граю в карти за маленькими столом і беру какуето книгу і він каже довай ізучяй продукт

Додому до нас прийшов електрик. До огорожі балкона приворачивают розетки. У ролі електрика президент Дмитро Медведєв. мене
це анітрохи не дивує, бо уві сні сприймаю його просто, як фахівця і не впізнаю.

Ірина, швидше за все образ президента Медведєва в ролі електрика сплив у вашій підсвідомості завдяки тому, що наяву ви у вас якось переплелися два ці події, не варто на сон звертати належної уваги.

Президента Медведєва бачила уві сні усміхненим.

наталия, можливо, ваш сон маленький епізод з телевізора.

Кілька разів снилися Путін і Медведєв, причому снилися часто разом. Один раз Медведєв був зі мною в школі (навчався в класі зі мною) тоді я побачив його дуже авторитетним і сильною людиною з вражаючим владним, але справедливим голосом. Путін одного разу наснився і уві сні, нагадав мені дуже сильно мого батька, теж шляхетним чоловіком, справедливим побачився мені. І вони в цьому сні з Медведєвим мені допомагали. А потім був сон де мій батько став президентом, причому він як би заміщав Путіна і знову ж я їх ледве не сплутав, чому то по духу вони були схожі один на одного.

anton, можливо сон в якому ви бачите президентів Путіна і Медведєва, як і ваш сон про Бога, відображає ваше бажання щоб вам хтось допоміг, причому той хто у кого є «необмежена влада».

Стою під дверима кокого- то кабінету .відкриваються двері &# 8212; виходить Путін В.В. Він п’яний і посміхаючись вітається зі мною за руку. Далі ми вели якусь розмову.
Р. S.
Я сам живу на Україні.

Євген, можливо такий сон говорить про те, що наяву ви можете зблизитися з якоюсь важливою людиною.

А мені Путін сниться вже вдруге. Перший раз він мені наснився 3 роки тому. Наче я йду по вулиці свого провінційного міста. Поруч зупиняється красива біла машина. З неї виходить Путін і дарує мені величезний букет троянд! Потім я бачу що ми з ним в якийсь шикарній квартирі і він за мною доглядає. Він був такий гарний! І одягнений не в костюмі як ми його звикли бачити, а в футболці і джинсах. Причому так модно і стильно. Другий сон приснився сьогодні. Знову я йду по вулиці і повз проїжджає президентський кортеж. Опускається скло машини, а там сидить Путін і дивиться на мене. Потім посміхнувся мені. Вони проїхали і я розповідаю своїм друзям, а вони мені не вірять. Кажуть він не на тебе дивився! Потім ми пішли додому. Я не хотіла йти і зупинилася. І тут знову його машина. І знову він дивиться на мене, посміхається і рукою на мене вказує (типу так, так я на тебе дивлюся). І поїхав. Я пішла просто світ за очі і тут зупиняється машина відчиняються двері і кажуть мені &# 171; сідайте&# 187;. Я сіла і мене привезли в якийсь заміський будинок. Я сіла на диван. сиджу чекаю. І тут в кімнату заходить ВІН! Як мене побачив &# 8212; заусміхався. Підійшов і обійняв мене. І тут я думаю що все як уві сні. Але я ж уже бачила сон про нього! А це реальність і НЕ сон! І я прокинулася в такому розчаруванні що мало не розплакалася! Мені найбільше запам’ятався його запах, його дотик до мене. Я його досі відчуваю і пам’ятаю, як ніби це було 5 хвилин тому! І звичайно його очі! Вони так горіли! Багато я написала звичайно, але сон був дуже чіткий і реальний! І я навіть не знаю ЩО це таке. Помогітеееееее.

Ольга, швидше за все такі сни про президента Путіна, відображають ваше підсвідоме бажання щоб наяву хтось із можновладців, або відомих людей, звернув на вас увагу.

А мені приснився сон: якимось незрозумілим чином я опинилася на раді, в якому брали участь майже всі глави всіх країн і я прохолоста повз їх, віталася совсемі за руку. А з Обама навіть про щось розмовляла.

Любаша, швидше за все такий сон результат вашого підсвідомого бажання опинитися в центрі уваги наяву.

Доброго дня! Я теж бачив уві сні президента навіть він мені залишив свій номер телефону пам’ятаю струму початок 8985 і я йому хотів яблуком пригостити. І він якісь папери мені дав що б я перевірив і він коли почувши що документи готові танцював з легка він був під градусом)) до чого це підкажіть будь ласка . спасибі вам за рані.

Доброго дня! Дякую за Вашу роботу і допомогу.

Мені теж приснився Путін &# 8212; випадково зустрілися з ним в лікарні. У нас відбувся дуже душевна розмова, він виявився простим, добрим і дуже приємною людиною, нагадав мені батька. Потім він подарував мені чогось дитячий автомобіль і сказав, щоб я розгадала що в ньому особливого &# 8212; всередині виявилися великі годинник. Після сну у мене було відчуття великого щастя і підйому.

У мене зараз дуже важкий період в житті. Чи може цей сон передвіщати щось хороше?

Настя, швидше за все президент в вашому сні віщує важливі позитивні зміни у вашому житті.

А мені приснився сон: Іду я з якоїсь розваленої організації типу бетонного заводу, кругом бруд а туди приїхав Путін навіщо то, зі своєю свитою? І я з ним зіткнувся почали розмовляти, як старі друзі.Потім задзвонив телефон у нього і він засунув трубку мені приколюючи як би, на дроті був наш губернатор області і почав кричати де ми є?Напевно думав що трубку взяв один з його підлеглих В.Путін сказав що хоче подивитися як я живу після наради, я зрадів що він прийде до мене додому але згадав що у мене здох акумулятор у фотоапараті, він відповів: що ця година заїдемо в магазин і купимо новий.Ну ось він пішов на нараду а я залишився чекати його на прохідній, де не міг додзвонитися до будинку щоб там трохи прибралися.

Олексій, то, що вам снився президент, швидше за все, обіцяє вам знакові події.

Тепер приснився Ющенко.
Ніколи раніше не снилися президенти.

Євген, то, що ви бачите уві сні президентів, ймовірно, говорить про вашу стурбованість політикою.

Здраствуйте! Мені теж сьогодні приснився Путін, як ніби ми сидимо в класі за шкільною партою і ліпимо суші. Який то людина через парту диктує мені рецепт, а я передаю його Путіну і допомагаю йому. Ще ми про щось розмовляли. Уві сні у мене навіть склалося враження що я з ним фліртую. Я навіть рецепт запам’ятала (креветки, з горіхами, горох, яка то чорна трава в норі і соус із сої і меду з горіхами). потім В.В. пішов, а я їла ці суші.

Ія, то, що в вашому сні був президент ймовірно, вказує на те, що ви високо оцінюєте свою персону.

Сьогодні мені приснилося, що хтось із моїх знайомих бере інтерв’ю у Д.А. Медведєва. Ми все в Троєм: мій знайомий, Д.А. Медведєв і я сидимо за круглим столом. Я навіть чітко пам’ятаю як Дмитро Анатолійович весело сміявся спершись на спинку стільця, мало не до сліз, з’їжджаючи зі стільця вниз.
До чого це? У перший раз в моєму житті мені сниться Президент Росії, а я вже пів року живу закордоном.

Вероніка, то, що вам снився такий сон, в якому був президент, швидше за все, говорить про те, що ви занадто сконцентровані на своїй зарозумілості.

Сьогодні мені приснився В.Путін. Йде якийсь великий прийом, всі гості сидять за окремими столиками. Я сиджу поряд з В.Путіним (він дуже доброзичливий) і запросто про що то з ним розмовляю і пригощаю.Потім я запропонувала йому ще порцію відбивних і пішла за ними.По поверненню застала його розмовляє з публікою.
До чого б це?

Ірина, то, що в вашому сні ви бачили президента, ймовірно, говорить про те, що вам не вистачає уваги.

наснилося що мене віз у своїй машині призедент він був за кермом а я сидів поруч і ми при цьому розмовляли. бесіда проходила дуже душевно. що це може означати

Борис, то, що в вашому сні вас віз президент, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром зможете багато чого досягти, що зробить вас гордим.

А мені наснилося, що я йду додому і почалася злива і підходить до мене Путін з великим чорним парасолькою і вкрив мене і проводив до дому.

снежана, то, що в вашому сні президент переховував вас від дощу, ймовірно, говорить про те, що ви готові прийняти допомога не від кожної людини.

Мені пріснлось що я беру участь в якому то незрозуміло захопленні заручників ми їх змушуємо мовчати, тому що повинен прийти президент =)
Вообщем він приходить запитує у мене як справи, а я йому кажу що справи то недуже мовляв люди жити не хочуть (до чого б це =)) . Далі я опинився з іншим товаришем на кшталт Гордон прізвище з телеівізора теж, мовляв він говорить підемо погуляємо, я розумію що вже все знають що ми захопили заручників кажу ну пішли &# 8212; йдемо з ним він запитує у мене, а чому ти кушаеш какашки ? І чому у вас в підвалі знайшли залишки там кого то &# 8230;..
Я йду і починаю розповідати йому що какашки їдять все =), далі я чую як йому дзвонить телефон і він каже де ми і мене забирає Міліція &# 8230;&# 8230;

Вот такой вот бред мені приснився &# 8230;.. Думаю якісь помилки мозку але прокинувся в поту так як весь сон думав що мене посадять у в’язницю надовго
хоча сам по собі я не займаюся чомусь злочинним ! млинець сиджу сміюся &# 8230;

Рома, то, що в вашому сні був президент, ймовірно, говорить про те, що вам не вистачає уваги.

знову приснився ВВП.
на цей ми в номері готелю, досить тісному. весь час тиняються якісь люди з його свити, звертаються з питаннями, просто спостерігають, &# 8212; в загальному, заважають.
я його дуже тонко (як мені здається) спокушаю, він – не відразу – але ведеться на гру.
спочатку обоє були вже трохи соромимося, але нас явно тягне один до одного. легкі торкання, перекидання незначними словами. вже говоримо один одному «ти».
при цьому постійне відчуття того, що хтось може нас застукати, т.до. вікно не зашторені і двері не замкнені (ось чорт!)
він бере мою руку, захоплює за собою на підлогу (хоча поруч є ліжко), але відразу ж піднімається і каже щось на зразок того, що давай відкладемо цю справу до повернення в СПб. я, ясна річ, погоджуюся.
ми прощаємося «до скорого побачення», а я відчуваю, що так хочу його знову побачити, і так мені лестить його зацікавленість і прям розпирає від гордості, що я такого чудового мужика склеїла!&# 8230;
щаслива, прокидаюся … ржу не можу))))))
цікаво, нас 25-м кадром, чи що, зомбують?

Alisa, такі сни, в яких часто зустрічаються відомі люди, як правило, говорять про завищену самооцінку сновидіння.

Мені наснилося, ніби я &# 8212; президент Російської Федерації, хоча я &# 8212; корінний українець і живу на Україні. До чого б це.

якби Союз не розпався, то нічого фантастичного в вашому сні не було б.
адже тоді ви &# 8212; так само, як і будь-який інший громадянин, &# 8212; теоретично мали б право стати президентом своєї країни.
може, це підсвідома туга за СРСР?&# 8230;))

з четверга на п’ятницю приснився сон, в якому я і ще хтось, сиділи за столом і їли разом з Путіним, потім я щось сказав матом))) він мені зробив зауваження, я Вибачте і ми продовжили відпочивати, потім ми з ним поши гуляти, він був в кошеміровом пальто як у мене, я його теж одягнув і ми йшли по місту гуляли, посміхалися і веселилися)
що б міг означати цей сон?)

Денис, то, що в вашому сні президент був поруч з вами, швидше за все, говорить про те, що ви можете дуже багато чого досягти.

Приснився мені колишній президент України, Віктор Ющенко..Він стояв на вулиці, я йшла, ми потиснули один одному руки і про щось розмовляли..

Мені приснився на президент Янукович. Він був в якомусь будинку з купою охорони і ще якихось людей, я ж хотіла повідомити йому щось важливе, на кшталт того, що будівля може обрушитися, але його охорона мене до нього не пропустила. Потім цей будинок почав тріщати, все повиходили на вулицю, і президент підійшов до мене обняв і поцілував (не пам’ятаю куди) і подякував, що врятувала йому життя. Що ж це означає?

Ольга С, то, що вам уві сні бачився цей президент, ймовірно, говорить про те, що вам хочеться привернути до себе увагу людей.

Привіт, моєї дочки наснилося, що до нас в гості прийшов, наш президент Назарбаєв, переночував у нас, а вранці точив наші ножі на верстаті. До чого цей сон?

Мені приснився президент Медведєв, як ніби він зустрічався з людьми і вони задавали йому питання, і я до нього підійшла і попросила дозволу задати питання йому особисто, я коротко сформулювала що мене хвилює питання по роботі і розповіла про свій творчий хист, і він відповів ти будеш працювати в МВС саме там.(І що це може означати я не военнобязанная)

Вітаю! мені приснився Путін, незнаю як опинилася в оточенні Путіна, але стояла поруч з ним і усвідомлювала що зараз двері перед нами відкриються і ми з ним вийдемо в зал (такий як в палацах) а там камери преса і всі чекають нас і тут двері відкриваються і він мене підштовхує і ми з ним виходимо в зАЛУ величезну, я хвилююся але справляюся з хвилюванням і ми з ним йдемо а посеред залу п’едістал варто і Путін рухається до нього я ніяковію але він входить на трибуну зі мною я поруч і я усвідомлюю що він одружений а я тут поруч стою а між нами нічого немає але при цьому я розумію що щось є я йому подобаюся і тепер все камери спрямовані на нас він держиться впевнено відповідає на питання я стою поруч навіть ніби як ніби присіла ніби стілець дали, далі снитися що я вже сиджу вдома і старшому братові кажу що була з Путіним і нас знімало телебачення і як мені було страшно, він мені не вірить і тут вмикає телевізор і показують новини і я бачу що показують мене і Путіна саме те що писала вище, я дивлюся на все це розглядаю себе з боку і знаходжу себе дуже Симпотичная. Що б це могло означати.

Ймовірно, такий сон, в якому був президент говорить про те, що ви відчуваєте брак уваги.

Вітаю! Нещодавно приснився дивний сон&# 8230; пісок, море, тиша і я гуляю з Медведєвим і Путіним&# 8230; йшла позаду них&# 8230; а потім з ними розмовляли&# 8230; вони обіцяли чим те допомогти&# 8230; вирішити якийсь питання&# 8230;

mne prisnilos, budto prezodent shol v moyustoronu i vzyal na ruki radostniy, moego 9 mesyachnogo sina 🙂 chto eto znachit, pomogite, pojaluysta rastolkovat&# 8217;

Кирило, твій сон.в якому ти сидиш поруч з президентом, говорить про те, що твоя кар’єра, твої справи підуть в гору.У нас за мусульманським сонником це саме так!Перевірено мною і близькими мені людьми.Цей сон до багатства.

Сон був дуже реальний і дуже мене схвилювала!
Я присутній на відкритті величезного розважального центру, кількість гостей велике. На банкеті, під час відкриття, сидячи за столом шукаю можливість сфотографіроватся з Д.М.Медведєвим, підійшовши до нього говорю як я порада, що він мені подобається, як я їм захоплююся. Він відводить мене в сторону від людей і ми починаємо розмовляти як ніби давно знаємо один одного, і він мене цілує&# 8230; Цілує так, що у мене підкошуються ноги, поцілунок триває довго. Наступний сюжет: я пояснюю батькам що Він забирає мене в Москву, Він любить і одружується на мені, що мені скоєно наплювати на мого чоловіка.
Прокинулася з відчуттям що мені дійсно наплювати на чоловіка, а поцілунок хвилює вже тиждень.

Швидше за все, сновидіння такого плану вказує на те, що ви можете приступити до підготовки дуже важливого для вас заходи.

Вітаю!! Мені приснився такий сон, що до мене на роботу в іподром приїхав наш президент республіки Кабардино-Балкарії Арсен Каноков, підійшов до мене там в скаковом колі де коні скачуть і сказав, які у вас проблеми на роботі і в житті, на що я здивувався і не зміг відповісти на його питання. Пізніше він Попрас щоб я до нього приїхав в резиденцію, приїжджаю і він мені дарує ноутбук для роботи в його резиденції. Що означає цей сон?

Сновидіння, в якому з вами говорив цей чоловік, швидше за все, вказує на те, що ви можете знайти серйозного покровителя.

Вітаю! Мені приснився сон де я побачив в коридорі Путіна він проходив один і повз, я його зупинив і ми заговорили, ну і щоб просто так його теж не відпускати, я йому сказав давайте сфотографуємося? і дістав свій мобільник час було близько 19.00 коли мало хто був уже в цій будівлі я бачив тільки техничку, ця будівля була схоже на стару лікарню де вже навіть і стелі відпускалися. Потім дістав мобільний телефон дивлюся світла в приміщенні не вистачає включив світло в загальному і почав фотографуватися, далі я почав жартувати з президентом і ми довго сміялися з ним на різні теми. Але потім прокинувся. Сам я з Казахстану, г.Астана. До чого б це?

Вітаю!мені наснилося що я організовую полювання президенту, він прилетів на верталёте, з ним було дуже багато людей, я його зустрів, він підійшов до мене, потиснув руку і сказав що все йому сподобалося! що означає цей сон?

Я була на роботі, виглядаю у вікно а там Д.А.Медведєв з якимись людьми ще. я кличу його.Сідаємо за стіл. віддаю весь дріб’язок з гаманця, після забираю її ж, і віддаю 15 гривень

Вітаю. Мені наснилося сон де я і наш президент і мій чоловік все їдемо на машині. Я їдять яблуко і до кінця. А чоловік ззаду сидить. Я розмовляючи з президентом а чоловік просто дивиться в наш бік.
спасибі.

підкажіть будь ласка, що означає сон де я бачу Єльцина живим? сон такий бачив президента видали, бачив як він просто йшов.

Вітаю.Дуже цікавить значення цього сну.Мені приснився Медведєв.У мене в гостях на кухні за столом сидить, чай п’є.Зі мною розмови розмовляє.І я уві сні чітко розумію, що це президент нашої країни, але ніяк не зрозумію, що він у мене робить.А він такий добродушний, балакучий.Запитує у мене, чи правда, що я проклята або прокажена?Я кажу: А що? Він відповідає, та просто люди кажуть, ось вирішив уточнити, я теж прокажений, говорить. Починає соватися і хихикати, я питаю чого це він, а він каже, що у нього у внутрішній кишені піджака тхір сидить і щекотит. Відкриває полу піджака і показує тхора.Такий маленький, гарненький.Медведєв відпускає його на підлогу, а той сидить-не ворухнеться, тільки мордочкою в різні боки крутить.Я все погладити його хочу, але мені щось заважає, ніяк не можу до нього підійти. Потім Медведєв йде, а я сиджу і думаю, що тепер навіть похвалитися не зможу, що до мене сам Медведєв приходив, навіть боюся говорити про це, тому що впевнена, що мене за божевільну візьмуть.Ось якийсь такий сумбурний сон.

Найімовірніше, такий сон, в якому був президент, вказує вам на те, що ви можете домогтися визнання з боку високопоставлених чинів.

Вітаю! Сьогодні бачила уві сні Медведєва &# 8212; як ніби він приїхав до мене. Один, під чужим прізвищем, і думає, що його приймуть за його двійника. Як би нікому і в голову не прийде, що президент може їздити без охорони. Але народ все одно звертає на нього увагу і дізнається. У мене з ним роман, він обіймає мене, цілує&# 8230; Я хотіла сходити в магазин, але він зголосився піти сам, хоча була ніч. Я пару раз прокидалася, але знову бачила продовження свого сну. Цікаво, до чого б мені таке наснилося?

Швидше за все, таке ваше сновидіння, в якому брав участь президент, попереджає про те, що вами може опанувати гординя.

допоможіть витлумачити сон&# 8230; приснився сьогодні Путін, ніби він діючий президент і приїхав до нас в провінційне місто..але чомусь на зустріч і на зйомку з ним вибирають з натовпу людей саме мене.ми йдемо по широкій вулиці, гуляємо, розмовляємо на тему історії Русі і раптом він у мене питає знаю чи я про Олександра Невського і хто він такий.в житті я знаю, але уві сні я так збентежилася і зам’ялася..в результаті реакції чіткого так і не дала..а потім переживала що це покажуть по телику..вранці прокинулася під враженням..до чого б це))

Ймовірно, ваш сон, в якому стався такий візит, говорить про те, що ви підсвідомо прагнете показати себе краще, чим це є насправді.

А мені сьогодні снився Д.А. Медведєв)) сниться, ніби він запросив мене на побачення і ми з ним гуляли по березі озера, розмовляли і трималися за руки. Причому навколо було народу і ніхто його не впізнав, я ще подумала, може це тому що він без піджака був)))

добрий вечір! Сьогодні вранці я бачила уві сні Медведьева. Він у мене начевал а вранці прокинувся з пив води і поїв печиво. Після цього я уб’ю ж прокинулася в прекрасних ощушеній.не можу зрозуміти цей сон!
Поясніть будь ласка.

Рази 3-4 сниться Путін &# 8212; в різних снах, але суть приблизно схожа &# 8212; як ніби він якийсь далекий родич, або знайомий родичів, приїжджав в гості, розмовляв з іншими і зі мною, але начебто був ображений за щось на мене.

Сьогодні, з вівторка на середу, приснився сон, де я сиджу у Медведєва на колінах, він мене починає цілувати і я зовсім не чиню опір. Начебто, це відбувалося в Кремлівському палаці.

Сьогодні з неділі на понеділок мені приснився президент Д.Медведєв і В.Путін. У підсумку, я кохалася з Путіним і сама в шоці. Він спершу доглядав, а потім &# 8230;))).

Медведєв з Путіним вже як народні кумири)))) типу зірок.
А цікаво, в радянські часи людям напевно такі сни про Леніна снилися? )))

Уві сні сиділа з президентом за одним столом але він строго дивився на мене і не розмовляв зі мною я злякалася і швидко пішла. Потім бачу він одягнув національний костюм і ще кілька людей пішли зним робити поломничества

Снився президент моєї країни, я його бачила вперше, але я впевнено знаю, що це президент. обличчя абсолютно нове, ніколи його не бачила. Уві сні він зі свитою, яка то зустріч, в якому то залі. В кінці, коли всі розійшлися до мене підходить людина і дає мені наручні годинники, годинник які були на руці президента.
Хто я там, що я там робила, я не знаю. Годинники значні, з діамантами.

я їду з другом на велосипедах по трасі в місто один, розвилка, шукаємо у кого запитати дорогу, знаходимо натовп людей, це Путін, його оточення, обивателі, які з ним фотографуються, ми з другом задоволені що можна сфотографуватися з самим Путіним, спочатку мій один, потім я фоткаемся з ним

Привіт, мені сьогодні таку ганьбу приснився))) соромно розповідати. вобщем, цілувалася я з нашим президентом &# 8212; Дмитром Анатолійовичем. гуляли з ним в лісі, тримаючись за руки, а потім від журналістів тікали, які нас сфотографувати вирішили)) і така у нас любов з ним була сильна, аж ревіла, коли він їхав))) прокинулася щаслива))

Здраствуйте, сьогодні мені приснився сон (на Св.Миколи) з суботи на неділю начебто я їду з президентом Януковичем в джипі і він за кермом, а я зади нього сиджу і ще збоку якісь люди потім ми вийшли з ним і йдемо поруч і я взяла його під руку і він посміхнувся і так йшли і уві сні я відчувала гордість, що я йду з президентом і така радісна))) Підкажіть, що б міг такий сон означати?

Сновидіння, в якому ви побачили президента, найімовірніше, говорить про те, що ви можете домогтися визнання в своєму оточенні.

Я входжу в кімнату по центру стоїть довгий стіл, а біля нього стоїть чоловік сім, бачу Януковича все його оточать про щось говорять.Потім до мене підходить його помічник і щось мені говорить.Я дивлюся в сторону і бачу В.Ф.вже сидить за столом і їсть.Я хотіла до нього підійти, але не стала цього робити.А потім просто вийшла з кімнати.

А мені приснився Медведєв, як буд-то ми їдемо з ним в ліфті і у нього несподівано пішла на лобі кров.

мені приснився Путін і Медведєв у селищі, де я живу.я запросила їх у гості додому, а в голові думаю: я ж була в Москві, вдома напевно безлад.заходимо в будинок, а обстановка не як в моєму домі, а гірше і зовсім інший вид внутрішній т.е.зовсім інша обстановка.Медведєв залишається в порозі розмовляє з батьками, а я сіла пити чай з Путіним і все.

уві сні привітався рукостисканням з президентом Казахстану
до чого б це?

А мені сьогодні вночі наснився наш покійний президент Б.Н. ЄЛЬЦИН. типу я їду з ним, і його помічником-водієм в дорогій машині, мені здалося що ролс -ройс, всі ми троє спочатку сиділи попереду (в Троєм. ) ЄЛЬЦИН спочатку був за кермом але помічник перемикав за нього швидкості. потім за кермом був водій а ЄЛЬЦИН лежав на задньому сидінні і видно було чтоему Лікаря не потребують здорові, погано з серцем, але в той же час не було відчуття що це смертельно, просто погано але це пройде. Потім ми зупинялися і він спілкувався з народом, виходить що я брав участь в його агітації. потім за задумом його якогось помічника ми мали пройтися ладом на камеру (знімали нас) в його підтримку напевно, я йшов по пояс голий потім взяв за руку ребенкка, дівчинку начебто, маленьку років чотирьох і так з нею пройшов на камеру. ЄЛЬЦИН зі мною нема про що в машині не розмовляв я лише сидів мовчки. Від його помічника я зрозумів що в подальшому я за такі пездкі буду отримувати гроші.
Сон мені цей приснився після того як у мене розбилися друзі на трасі все живі але в лікарні двоє. Буквально ось я приїхав на аварію вночі потім по лікарнях їздив приїхав додому ліг спати і приснився цей сон.

Подібні сни, як правило, говорять про те, що вашій особистості зараз не вистачає уваги.

А мені приснився МЕДВЕДЄВ, ми цілувалися, а він мої груди тіскал.А сниться вже вдруге.дуже цікаво до чого це?

що означає сон в якому тебе намагається поцілувати президент, а ти цього не хочеш&# 8230;.

Наснилося сиджу вдома з сестрою, і навпаки, на дивані, закинувши ноги вище голови, лежить Медведєв, а у сестри iphone 3gs, уві сні вона його називала 4s, але Медведєв тут же надала роз’яснення, мовляв що це 3gs і що він добре раздбірается в айфонах

Наснилося (з 8 на 9 дек. 2011): лікарня, лежимо в палаті рядком на ліжках, проходить коммисия якась, запитують про щось нашої думки (видно, що так, для галочки).Через якийсь термін знову делегація (ніби як знову, для проформи).Ну я висловився в тому дусі, що толку від Вашої показухи.Тут серед інших на передньому плані В.В.Путін промальовується, типу:&# 187; ваша нагорода вже готова, ось вона і документи до неї.Вручити запланували, ось тільки відповіді нам на &# 8230; (тут питання задає з моєї біографії, не найприємніший).поруч мужичок (засланий?) Вусатий (з зубами протезування) що по сусідству лежав, піднімається, і мені:&# 187; підемо, поговоримо в сусіднє помищение.Там все і пояснив&# 187;.Ситуація несподівана, зніяковів.Я встаю, йду з ним, сам з думками збираюся: як це все в уявити в потрібному світлі, з урахуванням того времяни.Про себе кубатури-повинні зрозуміти ситуацію-самі ж вони не на місяці в цей час були: все своїми очима бачили, знали що, так як.Та й чим вони самі тоді займалися, що робили, що б запобігти подібному?І як би на моєму місці вчинили?А В.В.Путін мені такий знак: йди з ним, ща НЕ 37-ий.А сам на мою койку так непренуждённо лягає в костюмі !А нам:&# 187; давайте мужики, не дуже-то просторікувати, а ми вас тут поки почекаємо&# 187; Прокинувся я звичайно в сум’ятті, але висновки для себе зделал.Ось такий сон!)

Те, що в вашому сновидінні була ця людина, швидше за все, говорить про те, що ви можете пережити серйозні кар’єрні успіхи, налагодити контакти з впливовими людьми.

Наснилося как-будто приїхав Путін зі своєю охороною в гості до нас на велику резиденцію. Сиділи спілкувалися разом з ним, він почав співати і грати на гітарі.

Я бачу уві сні Президента, і люди навколо нього танцюють релігійний танець &# 8216; ЗІКАР&# 8217;. І проходять 2 корови вимовляють слова &# 8216; ЛАІЛАХЬА ІЛЛАЛАХЬУ&# 8217;.

Додому до нас прийшли Медведєв і Путін &# 8230; Медведєв хотів готувати обід ..готував він я не пам’ятаю але я з ними обідав..До чого це може бути . взагалі то я їх дуже поважаючи

Бачив сон з четверга на п’ятницю!Що типу я керую групою будівельників і Медведєв приходить і каже що типу у тебе &# 171; братан&# 187; мало працівників і покликав усіх радників і друзів навіть з інших країн щоб допомогли 🙂 Але вони не дуже були цьому раді і гналися за нами ось так&# 8230;.

Вітаю! Мені приснився В.Путін. Наче він мій хлопець. І він мені каже, що ось ми зустрічаємося, а ініціатива йде завжди від нього. І каже, типу роби теж кроки. А то не буде він зустрічатися зі мною. Ось такий прикольний сон.

уві сні я розмовляв з президентом РФ по сот. тел., причому він сам мені телефонував, я навіть до сих пір пам’ятаю номер його сот., а також слідом дзвонив губернатор одного з регіонів, обидва просили мене про рішення якогось питання!))) Підкажіть до чого сон??

Вітаю! Мені приснився сон, мене Медведєв нагородив якийсь медаллю. А потім ми з ним цілувалися в губи, чому то 6 разів.

Бачив нашого през.що я з ним спілкувався і ми поговорили про життя моєї що чим я ша займаюся (в даний момент я безробітний) і він мені пообіцяв що розглянути цю справу що знайде мені роботу .Ось це і вага мій сон. Що б це значило.

Мені наснилося що я дочка Путіна. І я впевнено називала його президентом, а себе його дочкою ..) Нібито купую плаття золотого кольору, Чорні блискучі туфлі і мені потрібно бути з ним на фуршеті ..А до цього я була не одна з дівчиною не знайомої мені, так ось ми втекли з кафе не заплотів&# 8230; Не те що б втекли, а просто встали і пішли, в руках у мене було багато куплених речей на вішалках, виходячи з кафе я побачила дівчинку, яка стоїть з букетом рожевих троянд, вона подякувала мене за ці квіти, вони припали їй до душі .. До чого це ?

Я постійно бачу нашого президента республіки, в нашому будинку і ці сни повторюються в кожен раз. Мені здається завжди, що він мені найкращий друг. Я готувала йому їсти і зі мною говорив і він до мене ставився дуже ввічливо і пішов собі спати. І що означає.

А мені сьогодні вночі Єльцин приснився&# 8230; Стояв в якомусь приміщенні на сходах, в светрі синьому (виглядав дуже навіть непогано), навколо нього (біля сходів) людина 10, слухали його. Тут мені зателефонувала колега і попросила передати трубку Єльцину, що я і зробила. Думала, що він не візьме трубку, так як я ніби як його відриваю, а він ні, взяв і поговорив)) Вот такой вот сон приснився&# 8230; До чого б це?

сидимо за столом мати, сестра, я і батько Путін, дивно, я равесніца Путіна. Запитуємо у батька Путіна, чому він про нас не дбає, адже ми його сім’я. Він дуже не задоволений питанням.

Вітаю! А мені такий сон приснився&# 8230; Дмитро Анатолійович сидить у мене на ліжко (сперся одним ліктем на ліжко, т.е. напівсидячи) і розмовляє, а я сиджу поруч, нічого не говорю, його слухаю. Чітко бачу його обличчя, волосся. Другий раз таке наснилося

Сьогодні вночі снився мені Лукашенко, я перебуваю в його резиденції і він мені залишає свій автограф на моїй руці.

я стою в океані або в море по пояс у воді, хвилі і вітер, а на березі Обама і Путін. вода прозора. Бачу на дні 2 горобчика сидять, я пірнаю і по черзі виношу їх на берег.))) Після чого я вже стою і писав у унітаз, а за спиною Путін))) запитує у мене &# 8212; що я зробити встиг.. А я кажу, ось, 2х горобчиків врятував)))))))))))))))

Приснився сон, в якому Д. Медведєв сам до мене приставав. Обіймав, цілував, причому мені було приємно. Крогда я говорила, що у нього дружина, він відповідав, що в 2007 році вони розлучилися і тільки іноді виходять у світ разом, тому що так треба. Потім показував свій фотоальбом, відпочинок в ОАЕ, колишню дівчину..Д.М. був добрий, ніжний і лагідний. У цьому ж сні ще потім був присутній Путін, але як вже не пам’ятаю

Мій сон сьогодні вночі &# 8212; цілувала президента Медведєва і вирішила вибрати його в чоловіки там же уві сні був Путін &# 8230;.. Стояв вибір Путін чи Медведєв&# 8230;. Я вважала за краще Медведєва цілуючи його ..Він був не одруженим і здався мені дуже надійним і стабільним партнером для життя

А мені наснилося ніби Путін розпоряджається в моїй квартирі ремонт зробити (нерухомості в реальному житті у мене немає). Потім ми розмовляли як старі друзі, враження уві сні були про нього краще чим наяву. Політикою я в житті особливо не інтрес. Що це може означати?

Сьогодні приснився Путін, ми сиділи вдвох у ложі театру, схожою на невелику багато прибрану кімнату. Путін залицявся і фліртував зі мною.
А минулого місяця Медведєв приснився на вулиці, теж залицявся.
Цікаво, до чого це?

З понеділка на вівторок мені сниться незнайома мені кімната, там стоїть величезне ліжко і я з президентом нинішнім там лежимо, в кімнаті є якась жінка, по відчуттях обслуговуючий персонал. Лежачи в ліжку ми розмовляємо але насправді болісно думаємо як би нам усамітнитися.Постіль чиста, світла і приємно дуже там було лежати, але присутність в кімнаті третього нас бентежило. Потім президент встав з ліжка (він був в трусах) І СТАВ ХОДИТИ ПО КІМНАТІ І ЩО ТО пафосно РОЗПОВІДАТИ, У НЬОГО БУЛА ДУЖЕ ГАРНА ФИГУРА, як у атлета давньогрецького. На цьому я прокинулася. На наступну ніч мені сниться знову сон і знову уві сні був нинішній президент.Ми в будівлі, кінець робочого дня, коридори майже порожні, ми зустрілися з президентом і тихенько, щоб нас ніхто не почув домовилися як би нам і де зустрітися але нічого не придумавши я запропонувала що буду чекати його кортеж на виїзді з цієї будівлі.Я вийшла на вулицю, вже був вечір і на вулиці було сиро, горіли вуличні ліхтарі, і я чую як люди все здивовано шумлять і повлазілі на лавки з ногами. А під ногами і кругом була навала щурів, вони були сірі й пухнасті і якісь доглянуті, я подумала що в країні, а можливо і в світі що то відбудеться не дуже гарне. Я вийшла на дорогу і пішла озираючись на всі боки що б не пропустити кортеж з президентом, але щурів вже не було.Одягнена я була в світлу бежеву курточку і такий же хустку на голові. Наяву я не ношу хустки.

Уві сні, президент країни підійшов з келихом з шампанським і чекнулі зі мною. сказав:&# 187; Все буде добре!&# 187; і пішов на трибуну.

Мене уві сні викликав президент Путін і здорово вилаяв за те, в чому я не винен &# 8230; потім спробував поговорити зі мною по душам

уві сні я розмовляла з президентом Путіним. я захотіла розповісти йому дабнюю історію свою я не вступила до консерваторії і на пропозиції у вас є антисемітизм в країні він перервав розмову і сказав що йому потрібно піти в якийсь місце, він призначив мені інше місце зустрічі для продовження розмови. Я довго чекала, але він так і не прийшов. Я була дуже разочаровна у прокинулася.

До мене додому прийшов президент нашої країни разом з дружиною. Я знаючи його дружину обіймаюся з нею і забираю її на кухню пити чай, а тим часом президент в іншій кімнаті вирішує справи. Коли ми п’ємо чай, моя мама першу леді не дізнається, а коли дізнається вона входить в шок &# 187; як вона і у нас?&# 187;. Поки вони розмовляють я мию посуд, але чому то мені соромно за брудні ганчірки. Я звертаюся з побутової, але для сім’ї важливою проблемою і вона взявши стільниковий телефон дзвонить і вирішує цю проблему.

Сьогодні приснився дивний сон на політичну тему&# 8230; Його можна розділити на 2 епізоду. Мені взагалі про політику до цього не снилися сни.
Вообщем, приснилося, що я перебуваю в Держдумі. Бачу Путіна і сидить поруч з ним Медведєва. Раптово розгорівся якийсь скандал (не пам’ятаю про що він, але я ясно бачив кричить Жириновського). Потім люди повставали изза своїх місць, і відтягли кудись Путіна. А на його місце сів інша людина (при цьому Медведєв спокійно сидів на своєму місці, не намагаючись допомогти Путіну). Людина, що сів на місце Путіна, мій знайомий, з яким я дружив в дитинстві (зараз я з ним не підтримую ніяких зв’язків). На цьому закінчується перший епізод. Після цього я перебуваю у себе вдома, а по телевізору показують Путіна в операційній. Не знаю,
помер він чи ні, але його оперували в області живота.

уві сні я стою з донькою і батьком, повз проходить президент нашої республіки і каже мені заграючи &# 187; зайди до мене в кабінет&# 187;. Я дуже здивувалася, я зрозуміла, що він хоче інтиму.

Привіт, мені сьогодні приснився Путін. Він за мною доглядав.І навіть був секс з ним.А після ми були як пара разом.І якщо у мене виникали якісь проблеми уві сні, то я зверталася до нього.Всі люди вже знали, що у нас відносини, на мене дивилися з заздрістю.А я була як в раююю&# 8230; Що це означає?

Путін приходить до мене додому, ми з ним лежимо на дивані і про що то розмовляємо, раптом з’являється хлопчик рочки 3-4 повзав по дивану і зістрибує, але не постраждав, Путін встав, я йому запропонувала чай і мені стало не комфортно що я перебуваю у звичайній квартирі, він звик до високого рівня, але я пішла наливати чай і бачу як хлопчик маленький залазіет ще вище і намагається зістрибнути в низ, у мене переживання що він розіб’ється, е стрибнув але не НЕ постродал, і так було кілька разів і я прокинулась. Скажіть до чого все це

мені приснився Путін, ніби він підійшов до мене і покликав з собою пройтті, після він покликав фотографа і ми сфотографувалися разом

Доброго дня! розтлумачте будь ласка. Мені приснився чоловік у величезній світлій аудиторії, повної людей, такі бувають в інститутах, схожі на амфітеатри. Всі знають уві сні, що цей чоловік майбутній президент нашої країни. Уві сні я дізнаюся, що він сильно любить мене, він планує взяти мене за дружину, але поки він не сказав мені цього, він дуже дбайливо піклується про мене

Вітаю ! Мені наснилася що я уві сні каталася на машині з президентом (Путін). Він уві сні був дуже скромний, ми спілкувалися, таке відчуття що він уві сні проводив мені екскурсію по сусідньому місту.

До мене в гості в великі два будинки приїхав Путін. Там було багато народу і багатий стіл накритий. Путін говорив, що йому у нас дуже сподобалося і поводився, як наш старий друг. До чого б це?

До мене в гості в великі два будинки приїхав Путін. Там було багато народу і багатий стіл накритий. Путін говорив, що йому у нас дуже сподобалося і поводився, як наш старий друг. До чого б це? На самому діли ці будинки уві сні я бачила вперше, але розуміла уві сні, що це мої з чоловіком будинку і ми вних живемо.

Їхала з незнайомим чоловіком на машині щось типу &# 171; газель&# 187 ;, по дорозі повз зелених дерев і зруйнований ного будівлі.дорога втомила мене хотілося спати.прокинулася від т ого, що на мене задумавшись дивиться путин.озирнулася, а у коло йде народне гуляння.

Приснився Абама, причому сон ну дуже маревний, але я його пам’ятаю де скандально просто .
Я наче в мультики на самому початку, але тільки перші хвилини
Абама обдурив мене з водою, але потім відчув провину
Потім я йду по дорозі і дивлюся, а його будинок горить.
І різко перед мною новини спливають, і починаються там говорити, що
Абама побив рекорд, він пробув у вогні 2 хв і побив рекорд салістого групи &# 8216; хім&# 8217; Віллі Валло і тут починається кліп, і в цьому кліпі, цей салістого вистрибує з палаючої машини, т.е цей йде той самий кліп.
Потім я заходжу в білий будинок, а там Абама мені посміхається і поруч, а з ним крісло стоматологічне крісло і в ньому сидить його дружина і він їй лікує зуби і я прокидаюся.

Уві сні Путін заїхав у двір нашого будинку розмовляв з мешканцями я теж там була присутня і щось просила але сказав що розгляне мою пропозицію в найближчому майбутньому.

Вітаю! Мені наснилося сьогодні, що я їду в ліфті великого офісного хмарочоса вгору на дуже високий поверх (приблизно двохсотий) і вниз, причому вниз на великій швидкості, та так, що серце в п’яти йде.І так кілька разів. Їду ніби як у справах одна.Потім кілька разів їжу з Путіним і Кабаєвої, як ніби ми дві його &# 171; подружки&# 187;. Потім їду з ним наодинці і він фліртує зі мною.У мене до нього теж потяг. Потім виходжу з ліфта і йду в магазин. А господар магазину-наш зав. кафедрою (він в реальному житті пішов вже з інституту, був помічником президента Татарстану, потім міністром економіки). Він показує мені свій товар-якісь металеві предмети, ніби як начиння, кавники, чайники. Підкажіть що означає цей сон? Скоро нам летіти на літаку і я переживаю з цього приводу.Може це з поїздкою пов’язано?Або начиталася перед сном відгуків про авіакомпанію.

мені приснився президент з яким я разговврівала по телефону..після він запитав де перебуваю я йому пояснила і він приїхав зайшла в машина а це виявляється їдальня де дуже багато народу але президента не бачила. Після вийшла з цієї їдальні і опиняюся всередині торгового дому..

Наснилося президент Республіки Казахстан і Узбекистан. Вони разом були в моїй хаті. На якісь документів підписали президент Рес Казах, Але президент рес Узб не підписав там було помилки. Всі ці документи я готував Рес Узб не підписав документу а Рес казах підписав

Наснилося, що Президент РФ Путін В.В. доручає мені принести з його кабінету його портрет для того, щоб подарувати комусь.Але попереджає, що він графітний і принести обережно, щоб графіт не слід сипати, а то портрет не. Тіло такої-йде нарада, величезна кількість народу, сходи. Я знаходжу на його столі полотняні мішечок і в ньому у вигляді книжки в сіро-білої обкладинці всередині на розвороті портрет молодого Путіна. Я біжу, нарада вже закінчено, наздоганяю його, він уже в чорному демісезонному пальто і віддаю. І починаю усвідомлювати, що виконала таку дрібницю, але як хвилювалася! А що ж відчувають наближені до нього люди?

19 лютого мені приснився сон, в якому я в кабінеті президента Путіна наношу йому косметичну маску на обличчя, а його дружині Людмилі роблю старанно масаж нижніх кінцівок.Після закінчення масажу я збираюся Людмилі наносити косметичну маску на обличчя.Склад маски знаходився в відрі і на дотик і колір нагадував за складом на червону ікру.Під час всього того, що відбувається у мене не було напруги як перед високопоставленим обличчям-навпаки ми вели себе уві сні як давні друзі.

Мій брат побачив уві сні, що до нього кілька днів поспіль приходять в гості в його будинок, президент нашої Республіки, президент Росії і президент Америки.. Як тільки він входить додому, вони вже йдуть&# 8230;.і прокидається він від азану, на ранковий намаз. Що б це могло озночает?

Бачив уві сні Путіна, який сам підійшов і розмовляв з ним невимушено.Розмова наша була доброзичливий.неподалік була якась приваблива дівчина з якою я розмовляв пізніше.Пам’ятаю, що ми після розмови з Путіним, прогулювалися з нею по місцевості навколо якої гори і я говорив їй про те, що вона дуже гарна дівчина і будь-яких вульгарних думок у мене не було.Прокинувся з легким серцем.Сон свій бачив в ніч з неділі на понеділок.
Підкажіть значення сну.З повагою.

мені снився дружина президента Азербайджану Мехрібан Алієва . це де б
ла не знаю, бачу перебуваю в коридорі і зграю біля двері, яка виходити жінка одягнути в Рітус і коли вона обернулася комне я її впізнав що ця вона.
вона советовалас понад одягнутися шубу я погодився і в цьому я їй
допоміг.. вона туфлі взувала теж я теж допоміг тільки праву ногу а ліву вона сама встигла взувати&# 8230;

Дорий день!
Мені приснився Путін. Ніби я в вечірній сукні, на прийомі, красивий зал, і там Путін. Підходить до мене, я кажу що порада його бачити, він бере мене за руку і веде в затишну кімнату, &# 8230;.я не погоджуюся на близькі стосунки так як я розумію що я заміжня. Ми цілуємося і розбіжність&# 8230;.
Другий раз мені сниться. На ділі мені він подобається як особистість, не більше.
Але після такого сну відчуваю якийсь час що не байдужа до нього, це тільки коли сниться.
Що це таке?

приїхав сім’єю незрозуміло куди, але в підсумку залишився один, вся моя сім’я кудись поділася&# 8230; був банкет, на якому були присутні багато чоловіків в костюмах ділових&# 8230;.вони мене оточили&# 8230; потім я побачив свого президента Лукашенка і ті мужики почали задавати мені питання на рахунок роботи, знання мов і т.п.на цьому сон обірвався дзвінком будильника.

Вітаю! Я живу в Казахстані, мені наснилося, що я везу Путіна і Медведєва в великому позашляховику, Ми їдемо відпочивати на дачу, причому в ту сторону, де знаходиться дача нашого президента. Все відбувається в дружній обстановці, как-будто ми друзі, тільки мені важко справлятися з педалями, але машина на подив йде дуже слухняно. спасибі!

Добрий день допоможіть будь ласка розтлумачити сон, сиджу за одним столом з президентами РОСІЇ і ще пару держав серед президентів є жінка з якою в кінці обіймаюся і цілу в шию хоча перший раз бачу її таке відчуття що я їй сподобався і ще обнявшись кружляю її все це відбувається в аеропорту в кінці дзвонить Сергій Лавров з борта літака і квапить

Вітаю. Мені наснилося, що я в аеропорту сплю, і раптом мене зачіпає Назарбаєв, вибачається, я говорю з ним українською. Тут приходить Путін, показує годинник. Назарбаєв дивиться на мій годинник (недорогі) виходить різниця в годину поясах, та й в хвилинах, на що я кажу у вас годинник дорожчий.. Вони поспішають, Назарбаєв тепло зі мною прощається, обіймаємось і цілуємося.. Дивовижно&# 8230;

Приснився сон, де я на якомусь святі, там був запрошений Путін В.В. і я підсів до нього і став скаржитися на своє керівництво про несправедливість і упередженості і просив допомогти мені в кар’єрному зростанні, потім ми ще про щось говорили і мені він пообіцяв допомогти&# 8230;. потім сон обірвався і ми вже на вулиці і він мені дарує теплу шапку вушанку з натурального хутра)) і одягає мені на голову &# 8230;. До чого це. Сон з вівторка на середу. У реальності є проблеми з роботою, точніше з підвищенням за посадою&# 8230;.

Привіт, мені приснився сон, ніби-то я прийшла в школу і побачила там президента Путіна. Я підійшла до нього і він вручив мені чотири брошурки і на одній з них був зображений дитина. Потім ми разом з ним зайшли в шкільний клас, я сіла за парту, а він стояв посередині класу як учитель.Потім я прокинулася.

Приснився президент Росії Путін, хоча я живу на Україні. На великому стадіоні при великій кількості людей Путін йде по біговій доріжці і вітається тільки зі мною, не помічаючи інших, при цьому назвав мене по імені. другий сон &# 8212; разом сидимо на кухні в невідомої квартирі, він щось пише або читає, періодично звертаючись до мене, як до дружини (. ) Ласкаво і ніжно. До чого це?

Наснилася весілля, після весільний банкет, на якому президент нашої країни випадково опинився на проти мене за столом. почали спілкуватися, він зазначив мої позитивні людські якості, дав кілька порад. потім прийшла його охорона, і він пішов.

ВОСН приснилася президент як він мене піднімає калюжі

Мені наснилося, що я була в гостях у екс-президента вдома. Там були він і його дружина. Ми розмовляли дуже довго і мило. Мене навіть зворушило дещо, я розплакалася, ну не те, щоб сумно стало) просто сказала йому мовляв який же ви хороший чоловік. Потім я пішла, і забула у них вдома свою сумочку, хотіла повернутися, але не повернулася за нею, подумавши про себе, що краще зараз не повертатися, щоб потім мати привід повернутися сюди ще раз&# 8230;
Ось такий незрозумілий сон&# 8230;

У мене влюбілса путин і в Раптом зашол в наш будинок де були ще гості обійняв за талію багато розмовляв на кухні залишив світло-карічневое велика сумку і я повинна була щось в ній покласти на кухні були незнайомі жінки і моя кума в чорний одежа

Бачив у Снел президента Путіна, він спілкувався з ким то в кімнаті, де я перебував, я перебив їх і поставив питання Путіну, Він грунтовно почав відповідати на питання, потім я привів дитину, приніс щура з кішкою пухнасту, одна голімотья

В ніч з четверга на п’ятницю приснився Президент Путін. Дуже мило з ним спілкувалися, обнімалися, ходили разом з якихось кабінетах. Потім він виявив, що від його піджака відірвалася гудзик, запитав мене, куди вона поділася, я відповіла, що, мовляв, в кишені, залізла в його кишеню і знайшла.Потім він багато доброго мені говорив. Призначив на якусь посаду, де я мав навести порядок. Чітко знала, що там мені необхідний досвід роботи, де працюю зараз.В один з моментів ми повинні були їхати кудись з ним. Мені люб’язно дама-водій відкрила передні двері його машини. Там уже були люди. Чекали самого Президента, але він поїхав іншим транспортним засобом, а ми &# 8212; на його автомобілі. Там, куди приїхали, він вже чекав мене. Знову мило поговорив зі мною, навколо все нашіптували в зв’язку з цим. А потім він різко підхопив під руку молоду дівчину і ми пішли на його прес-конференцію. Я теж знайшла собі місце за столом навпроти, дістала фотоапарат, але зйомку треба було без спалаху проводити. Ось поки я його налаштовувала, дівчині-сусідці дали слово для питання. Пам’ятаю, як плаття у неї задралося, я допомогла стримати його і косу поправила. На цьому моменті і прокинулася. А в проміжках між цими подіями бачила пожежа, нібито, горів завод. А ще в церкві сповідалася, чітко пам’ятаю звані священику гріхи. Той по-доброму мене повчав. Ось такий сон. прошу розтлумачити. спасибі!

бачила уві сні президента Назарбаєва і його будинок я обслуговувала його як офіціант хоча я і є столики
ка

Вітаю! Мені наснилося.що Путін разом Медведєвим прийшли до мене в гості я їм робила чай вони були в простої домашньому одязі. говорили що у мене їм добре і спокійно. До чого це ?

Приснився президент, як-ніби відзначаємо торжество.Навколо їжа, тортики гарні.Ми з ним танцюємо.Він поклав свою руку нижче талії.Я взяла його руку і поклала на його голову, потім він запросив до німу на роботу. Я начебто погодилася, а сама думаю, навіщо мені це треба

зустрів чинного президента, він був п’яний, я я взяв його за руку і допоміг дійти до його охорони, щоб відвели його спати&# 8230;.

президент був у мене вдома і в підсвідомості він був для мене найдорожчою людиною ми з мамою готували картощку

Добрий день, моїй мамі приснився путин, який водив по своєму будинку і садибі в спортивному костюмі. Що б це значило?

до чого сниться спочатку спілкування з президентом, а потім він приносить двох обезголовлених курей, по-моєму на обід.ніколи раніше не снився

Наснилося, що я з подругою в клубі відпочиваю і зустріла там нав’язливого шанувальника, який став бити мене за мою відмову бути з ним. У підсумку я втекла від нього в сусідній ресторан і там сидів Путін, побачивши мене він запросив мене до свого столика, сказав, що все знає і більше мене ніхто не скривдить. Взяв мене за руку сказав, що закохався в мене і обіцяв передзвонити завтра все.

Вітаю. Приснився Путін В.В. Прокидаюся в ліжку а він лежить поруч і спілкується з усіма рідними (мама, брат). Мама щось йому розповідає ходить туди сюди метушиться. Потім він звертається до мене і каже а знаєш що-поїхали зі мною. Я кажу так мені треба манікюр педикюр зробити в душ сходити, зачіску і т.д. Він відповідає да какая разница-ти не уявляєш куди ми поїдемо і що я можу&# 8230; я ще думаю про себе-а я так не можу мені треба зібратися і починаю шукати що одягнути. Він йде. І мама передає мені що він сказав що машину надішле, машину я не дочекалася і пішла по дорозі, і тут бачу зупиняється машина виходять дівчинки і викидають сміття у мусорки, я розумію що це машина президента-сідаю туди разом з дівчатками і їдемо в резиденцію. там я заходжу в ліфт і піднімаюся нескінченно довго одна розглядаю стіни ліфта, дуже красиво все з мармуру і скла кольорового. і все-на цьому закінчується сон.

мені снитися сон . я і В.У ПУТІН В ОДНІЙ КІМНАТІ. І ВІН БРОСИЛ ПОГЛЯД НА МЕНЕ. Він підійшов до мене І СКАЗАВ &# 8212;&# 171;&# 187; НАДЯ МЕНІ ЩО ТО НЕ ДОБРЕ . Я ЙОМУ В ВІДПОВІДЬ МЕНІ ЙОГО СТАЛО ЖАЛКО І ми прокинулись на ліжку. ВІН МЕНІ ПОКЛАВ ГОЛОВУ НА МОЇ Кален (ОН СКАЗАВ &# 8212; ЯК М’ЯКО СПАТИ НА НИХ) І ЗАПРОПОНУВАВ МЕНІ ПІД КОВДРА . І ми прокинулись під ковдрою. АЛЕ У МЕНЕ БУВ СТРАХ ЩО ЗАРАЗ ДО МЕНЕ підійде ЧОЛОВІК. І ЯК тольо МИ СТАЛИ пестити ЧОЛОВІК ВІДКРИВ КОВДРА. І я прокинувся: 🙂

Сьогодні приснилося (з неділі на понеділок), що зустрів Дмитра Медведєва в туалеті, де він був з другом..Дмитро Медведєв пройшов кілька разів повз мене по коридору, чогось посміхаючись, але не захотів вітатися.

Був в гостях у Путіна. будинок був звичайний але в ньому було добре.там познайомився з дівчиною.яка мені ворожила на картах на ліжку у президента.випали одні тузи.ми сміялися.потім ми пішли і на заправці з дівчиною їли шоколад і пили коктели.там побачив двоюрідного брата і його рідного який загинув але не розмовляли він з автобуса сліз і мене не помітив

Я і мій хлопець, пили горілку за одним столом з президентом, президент був невідомий мужик в похилому віці. Пили в стилі &# 171; На трьох&# 187; і стіл був високий на одній ніжці, за яким не посидиш. За сусіднім таким же столом Стояв Барак Обама зі своїми міністрами і щось обговорював.

Темний простір (нагадує поле) і в центрі стоїть моя невістка.І раптом я чую звідкись голос, що говорить. Вона була одружена&# 187; І тут я прокинулася.

Вітаю! Мені приснився сон, що я їжджу на перегонки з Путіним! Причому у нього був картинг схожий на ладу калину, а у мене якась іномарка, але теж маленька! Каталися в горах, по боках дороги через певні проміжки бачив охоронців! Коли гонка закінчилася, ми обмінялися думками і пам’ятаю що я з його думкою не погодився і як то на цьому розмова закінчилася, але потім я згадав що хотів дізнатися у нього що він збирається зробити що б нашим пенсіонером жилося краще і на цьому я прокинувся! До чого такий сон ?

Бачу Путіна попереду метрах в 5 від себе, поряд з ним один або двоє чоловіків. Стоять як би в альтанці-за пояс дерев’яну огорожу. Путін дивиться на мене, у нього радісне і сяюче обличчя і я розумію що він мене знає. Я безмежно порада йому, підбігла, обняла і розцілувала. Тут він почав збиратися кудись, піднімає голову, обличчя таке ж сяюче і каже мені ,, я ще повернуся до тебе (або за тобою) ,, Все.

Наснилося, що Путін був дуже добрий і уважний до мене, провів мене в зону, куди вхід заборонено і запропонував купити мені норкову шубу, на що я відповіла, що вважаю за краще кролячий хутро.

Їхав з Путіним в кудись і про щось говорили про що не пам’ятаю їхали була начебто зима чуства після цього сну сприятливі до чого б це?)))

Бачила президента Путіна зі зламаною рукою. Але він був дуже привітний і дружелюбний по відношенню до мене.

Мені снився президент Путін, якому я гладила брудні штани, а він запізнювався на нараду і квапив мене. Я сказала йому купити нові штани і туфлі.

Бачила Президента поруч з собою . Він витягнув мене з натовпу і ми з ним за руку побігли&# 8230; були в якійсь квартирі, були відносини, все було дуже красиво. Зустрічалися кілька разів&# 8230; розмовляли&# 8230;

Я кудись ішла, зі мною були діти, потім ми зайшли чийсь двір, зайшла в будинок мене зустрів молодий чоловік, ми привіталися він обійняв мене. Про щось ми говорили, і він сказав, що це президент, він теж тут, і показував на нього, вони лежали на тахті / напівлежачи / і розмовляв з хлопчиком .Потім він мене побачив і піднявся підійшов до мене привітався і обійняв кілька разів, посміхався і я теж посміхалася хвилювалася, так приємно було ми обидва раділи

Мені наснилося як я прокидаюся рано вранці, близько мене стоять якісь люди і нагороджують мене короною і кажуть мені що я президент. А самого Путіна виганяють з престолу президента .

Бачив уві сні президента Єльцина, який спокійно граючи спілкується зі своїми онуками. Особливо прив’язаний до Єльцина молодший Діма, який проводжає перед сном його в окремий будинок для ночівлі та біля воріт залишає завжди свою іграшку до ранку, а вранці приходить її забирати раніше всіх. Наїна Єльцина сказала, побачивши моє здивоване обличчя, що смерть Єльцина була інсценована. Нібито він хотів спокою. Охорону і прислугу не бачив, живуть вони в гористій місцевості в лісовій зоні на галявині. З Єльциним я не спілкувався . Побудував на свої гроші нижче їхнього поселення дві гарні греблі

Приснився президент Путін. Я з ним вечеряв у мене вдома, і розмовляв з ним. Потім він переночував у мене в будинку і відправився з ранку на зустріч з депутатами. Під час розмови були присутні мої батьки.

приснився Президент Казахстану Н.Назарбаєв. І він був в нашому будинку, вечеряв потомс нами їв торт.) Уві сні він був дуже добрим. і розповів бути президентом не надто погано).

Звичайно я прекрасно розумію, що ВИ не тлумач снів, а я не Путін і США не матеріальний, але все-таки, хотілося б відправити ВАМ питання! Грошей немає, хочу безкоштовно!

Привіт всім.Мені приснився сон, який за 15 років не снився.Вообщем Мені приснився президент путін як би він в моєму місті.Я його попросив про якомусь кріслі купити, потім він мене відправив в КПЗ до чого цей сон підкажіть пажалуста = (.

Путін з’явився в нашому селі ввечері, в цей час з чоловіком були в будинку, який зараз знесений.Зібрали на стіл що було, правда убогий вийшов стіл.Запросили до себе в інший будинок, але він відмовився.Попросив номер мого телефону, чоловік дав йому свій, а мій номер не дав.Сиділи в обнімку втрьох за столом, чоловіки випивали.Виявився ВВ простою людиною.Потім я намочила свій телефон, і засмутилася, що не подзвонити президенту.Багато про що говорили.Він ніяк не міг виїхати до місця призначення, і ми втрьох поїхали на тракторі.По дорозі зламалися, полагодити, потім ВВ забрали люди його.Після цього сну залишилися приємні спогади.Те місце, де раніше стояв наш знесений будинок, часто сниться.Особливо про кінець світу-ядерний удар

Ми з Володимиром Путіним &# 8212; президентом мило спілкуємося в парку, заграємо один з одним, і домовляємося про наступні зустрічі.

на трибуні було багато людей, в т.ч. президент.Я стояла навпроти трибуни, а президент кликав мене по імені.А потім я прокинулася.

Я в кімнаті президент (наш нинішній) підносить мені прозоре біле плаття, збуджується від нього, кладе поруч і починає мене цілувати. А потім роздягається і я його скрізь цілу. Потім його хтось заповіт. Я встаю і починаю одягати свій одяг.

Наснилося що беру участь в програмі холостяк, а в ролі холостяка Путін.І він вибирає з усіх дівчат мене і робить мені пропозицію руки і серця :-).Сон дуже гарний і барвистий.Як весільний подарунок він подарував перстень з зеленим каменем.

Я сиджу в якійсь невеликій, всередині обробленою залізом або сталлю кімнаті.Туди заходить Б.Н.Єльцин, сідає переді мною і каже:&# 187; Ми з Путіним пропонуємо тобі стати президентом Росії.Зараз він на переговорах з американцями і все йде дуже нерівно.Ймовірно, він зараз прийде і в його обличчі можна буде рассмотерть якусь безвихідь.Окупаційний режим США сильний щодо Росії, і ймовірно її чекає сумне майбутнє.Путіну складно управляти країною в такій ситуації, плюс народ не розуміє, що він в окупації.Сейас зайде Путін і все скаже практично те ж саме.І, до речі, наша розмова записується на диктофон&# 187;.Він показав його і додав:&# 187; На цьому записі всі розмови мене і Володимира Володимировича, а тепер і твої.Цей диктофон не повинен потрапити нікому в руки, і ніхто не повинен дізнатися про них.&# 187; І дійсно, заходь Путін, з засмученим виразом обличчя і каже мені все те ж саме, що сказав Єльцин.Я сказав, що як я можу стати правителем Росії, я адже мало чого знаю, погано розбираюся в політиці і все інше, на що мені відповів Єльцин, що мене всьому навчать, якщо погодишся.Вже не знаю як, але в цю кімнату трохи пізніше заходять і американці, і мені довелося закрити диктофон, який лежав на підлозі, ногою, щоб американці не побачили нічого.Після, ми вийшли з кімнати всі, я, Путін, Єльцин, янкі і пішли кудись вгору по-сходах, далі по якомусь коридору з жовтими стінами.Ось, весь сон, начебто.

Я розмовляю з колишнім президентом, я ставлю йому якесь питання і сам же відповідаю на нього, після встаю і цілу його в щоку.

Уві сні я продавала глюкометр Путіну (я працюю в аптеці в реальності, але місце де був продаж не моя аптека, а інше місце, типу окремого кабінету), дуже добре бачила його обличчя, розраховуються він банківською картою, коли я повертала йому карту, пояснювала що в наборі мало тест-смужок можна докупити упаковку смужок додатково, тоді він взяв мене за руку обома руками і сказав що обов’язково зайде пізніше.

приїхав в гості президент Назарбаєв зі своєю 4 дочкою яка запалила в кімнаті красиву люстру, при цьому помгла зібрати намистини і вислухала мої скарги на співробітників фінансової поліції

Мені приснився президент, ніби він наполегливо запрошує мене в кафе, а я дуже хочу, але чому то відмовляюся, від нього було таке тепло. як ніби рідний. але близько нас завжди ходив його друг і куди то його кликав і я була з ким то і соромилася при цьому людині погодиться на зустріч з президентом

Мене звати Тетяна.добрий вечір, Тетяна! Живу в своєму будинку і приїхав Путін зі своєю Людмилою, але вона не в огляді була. поклала спати. На ранок я вибачилася перед ними, що кімната не &# 171; люкс&# 187;. Він заспокоїв, що він так давно мріяв побути в сільських умовах.Потім обійняв мене і притиснув до себе так, що мій ніс виявився у нього в вушній раковині і мені шепотів в цей час подяку і компліменти, потім вони пішли. Заранее спасибо Вам, Тетяна.

Мені приснився президент Чечні Рамзан Кадиров, я вітався з ним за руки у нього був чим в руці спрямований на мене і він мені сказав ти не боїшся смерті? а я відповів йому що я не боюся смерті і він мене запросив до себе на банду. Скажіть будь ласка що ж означає цей сон? Заздалегідь дякую!

здрастуйте, мені приснилося що я жінка або дружина Путіна, раніше мені снилося що я була жінкою путина, або жінкою Лукашенко, сьогодні ось знову подібний сон&# 8230; до чого б це? спасибі

Наснилося, що Путін застилав мені ліжко, при цьому він був в різних черевиках. Я стояв поруч і від і переставив в кімнаті свої нові черевики в інше місце.

Приснився мені президент Володимир Володимирович Путін втакому дусі що він хворів і скаржився на хворобу в роді у нього була грижа !

дуже короткий сон. приснився президент. Ми сиділи один проти одного за невеликим столом. ззаду мене справа голос сказав що це президент і я прокинулася

мене наполегливо &# 171; запросили&# 187; на аудієнцію до інкогніто.Я розгублена, перебираю в якійсь кімнаті якісь статуетки.За вікном ніч.входить президент.Я приголомшена.Він звернув на мене увагу десь раніше.мене привезли.Я йому подобаюсь.стан шоковий&# 8230; Потім бачу ситуацію, спровоковану мною спеціально.Я не підкоряюся прохання президента і фліртую з якимось чоловіком..Він бачить.Схоплюється на коня і з охороною їде.Я одночасно засмучена і зраділа&# 8230;

сиділи всередині машини з зади Володимир Путін сидів по праву сторону, а Дмитро Медведєв по ліву я сиділа по середині, вони мені що то розповідали і показували з вікна машини, пам’ятаю, вийшли дивилися на якісь руїни сон був сірий

Привіт, я бачив Путіна на машині, коротше він сів переді а я сів позаду, ми спілкувалися, а машину водив одна жінка не знаю це може було його жена_, а потім десь зупинили, і куди то я пішов і назад повернувся було вже інша машина, а потім сіли куди то їхали

Привіт, сняться окремі особистості . Такі як Мадонна. Пугачова і чому то Єльцин, хоча я про нього взагалі не думаю.. Сниться періодично в різних снах. І весь час з хорошим відтінком сни. У нас з ним дружні або любовні стосунки.. Чому ніхто з інших політиків не сниться? той же Путін.. Чи можуть ці особи бути якимись вчителями раз вони приходять через сни..

Вітаю! Сьогодні приснився сон про Путіна У.В. Сиджу я з хлопцями у великій кімнаті і за великим столом, граємо в карти. Весело, все спокійно і раптом заходить Путін і усміхнено пропонує приєднатися. Для всіх це була несподіванка. Він обходить стіл і одну ногу ставить на лавочку, в задній кишені колода карт у нього і він запитує в яку гру карти розкидаємо. Ми з ним розмовляємо і він збирається грати з нами. Уві сні він такий елегантний, засмаглий і видно, що роки беруть своє, обличчя зморшкувате, але дуже задоволене. Потім я прокидаюся. Що такий сон може означати?

Ja tolkom-to i ne pomnju.Unas snim zavjazivalisj otnoshenija, vo sne on bil zenat na svoej bivshej zene, no sobiralsja zenitsja na mne.Ja bolela, lezala v krovati, on prishel so svoim sinom, hotja na skoljko ja znaju sina u nego net, tak ze ko mne priehali moi znakomie, kotorih ja ne videla let 15 najavu, i privezli mjaso siroe ,, baraninu, pochemu-to pahnuschee uksusom, tak boljshe nichego podrobnee ne pomnju, no son bil ochenj dobrijnteplij, prosnulasj v horoshem nastroenii.O chem -to s Putinom razgovarivali, on ochenj berezno ko mne otnosilsja.On ochenj chasto snitsja

приснився Єльцин. Уві сні він виділив нам з дочкою квартиру. Убогу, але уві сні я подумала, не важливо, що така, головне є, а в порядок ми її приведемо. (В реальному житті питання з квартирою дуже гостро стоїть, ми знімаємо житло).

мені приснився особливий сон: мені приснився чоловік, який мені цікавий як чоловік, але ми не знайомі і він живе далеко від мене і сам факт знайомства не реальний&# 8230; він приїхав по роботі, ми розмовляли, жартували&# 8230; але в кінці для нього готувала обід і я чистила рибу, яка перетворилася в іншу живу істоту і я прокинулася&# 187;

докладніше: почалося начебто я живу в кімнаті в гуртожитку, де 4 ліжка&# 8230; стук у двері і входить комендант і каже &# 187; так дівчинки до нас перевірка&# 187;&# 8230; я в шоці від того що з нею заходить цей чоловік&# 8230; з ним був ще другий чоловік&# 8230; посередині кімнати стояв стіл, накритий скатертиною&# 8230; спочатку я була одна, але тепер я з подругою намагаюся записати номер телефону другого, але не можу &# 8212; не бачу&# 8230; і я вирішила звернутися до першого (важливого для мене чоловікові) і бачу його напівсидячи на ліжку в шортах, ноги покриті волоссям кучерявими&# 8230; я бачила кожен волосок на ногах &# 8212; русяве і кучеряві, але не густі&# 8230; потім я йду з ним по великому залу &# 8212; типу виставкового залу і розмовляю з ним&# 8230; говорю йому про те що він мені подобатися і пропоную забрати мене з собою&# 8230; картинка змінюється і я бачу його напівлежачи на підлозі на постілки типу, а я навпаки також на підлозі чищу великого ляща і розмовляю з ним, але риба стала не рибою, а якимось живою істотою (може навіть я)&# 8230; я прокинулась
___

Мені наснилися два президента, Росії та Казахстану, з президентом Росії я сидів сміявся жартував з ним, він мені посміхався, з президентом Казахстану ми теж спілкувалися він відповідав на мої питання, я йому говорив який ти виявляється простий в житті, потім ми пішли по сходах на верх не пам’ятаю навіщо, він йшов в спереду мене і я ще подумав що занадто мало охорони навколо як раптово мене обганяють 3 людини і нападають на президента РК, і почали бити по спині типу батогами, там я вже погано пам’ятаю, але пам’ятаю що я зразок погнався за ними що врятувати президента і мене теж один раз ударили, і я побіг назад, по дорозі мене намагалися зупинити двоє людей чимось на зразок бризкаючи але не змогли, коли я біг я побачив жінку врятувати і витягнути з машини на мою президента, я підбіг і допоміг відкрити двері, смутно пам’ятаю але ми начебто витягли президента потім вона запитала тебе теж ударили я відповів так, після чого президент мені каже, що такий напад вже втретє, в день або взагалі, не пам’ятаю, я здивувався який він спокійний після всього. Наче все.

Вітаю&# 8230; мені наснилося&# 8230; я перебуваю на неофіційному прийомі, в кремлі напевно, у президента ВВП. У нього добрі, злегка втомлені очі. Він підходить до мене, дивиться з ніжністю і злегка торкається до моїх губ своїми. і мені це подобається, далі були бесіди про події в Україні, Він радився з нами як допомогти цим людям. До чого б такий дивний сон?

Вітаю. мені снився Порошенко і Яценюк начебто як пропонують роботу. Як би я відійшла від своїх друзів і мене запросив порошенко з ним їхати в купе..Я села спочатку біля Яценюка а він каже мені що б я я пересіла ближче Порошенко. Вообщем їхала в купе сПорошенко і Яценюком

вообщем мені приснився наш президент путін я йому допомагав збирати техніку і потім він стоячи за стійкою сказав перед народом я кращий потиснув мені руку і потім я прокинувся

я їду кудись на поїзді і мені кажуть, що поруч в св їде Путін.Мені треба було виходити і я пішла в сторону цього св свідомо щоб з ним познайомитися.Спочатку я його не бачила, але чула його голос, була зима.поїзд зупинився.двері відкрилися і був дуже широкий прохід, як у вантажному поїзді, так що я могла бачити сніг на вулиці.Тут хлопець, я його бачила в житті лише один раз, коли летіла з Москви вирішив мені допомогти винести багаж.Поставив його на вулиці без мого прохання ,, але я залишалася в широкому проході як би в тамбурі св вагона президента, тому що вже по-дружньому спілкувалася з його міністрами і помічниками..потім я розумію, що двері закрилися і ми вже як би їдемо, у мене починається істерика, тому що мій багаж залишився на снігу на пероні.Я ридаю бо залишилися дорогою валізу і дуже дорога сумка з речами і я боюся що її вкрадуть ока я встигну повернутися.Все це бачить президент Путін.Мене заспокоюють його міністри і помічники, щоб я не переживала, тому, що Путін допомагає всім, хто в біді.А мені шкода мої сумки.Помічники кажуть що на наступній станції Путін виходить і допоможе мені з цим питанням.Потім я не бачила як ми виходили з поїзда, але вже я бачу Путіна біля його машини, дверцята машини відкрита, навколо сніг.його чекають його помічники, а він чекає мене, щоб надати мені допомогу.Каже що знає, що я втратила багаж.Дав мені конверт з грошима, щоб я купила собі нові речі.Я як би вже сиджу на стільці і на коліях вважаю гроші.Всі великі гроші.Я думала що це євро, нарахувала тисячу, а потім розумію що це дорожче валюта за номіналом, що це фунти стерлінги і дивлюся що там не тільки тисяча, а набагато більше.Скільки було валюти, я не знаю, але знаю, що було багато. потім вже як би інший сон.Які то женихи, бачила якісь кімнати, але не мої.І намагалася гладити брюки на не зручно дивані, через марлю, яку відрізали мені спеціально для прасування, потім чітко все вже не пам’ятаю.

Доброго дня, Тетяно. Сьогодні вночі мені приснився президент нашої країни В. В. Путін і два його двійника. Я був приємно здивований бачити президента в живу. Потиснувши руку президенту, сказавши, &# 171; Дуже приємно, Володимир Володимирович&# 187 ;, я обернувся назад і побачив його двійників. Потиснув руку кожному з них, сказав точно таку ж фразу &# 171; Дуже приємно, Володимир Володимирович&# 187;. Вони трохи відрізнялися від &# 171; оригіналу&# 187;. І &# 171; оригінал&# 187; сказав мені: &# 171; Це Я Володимир Володимирович, а це мої двійники&# 187;. Одного з них він назвав Олексієм. Я прекрасно розумів, коли двійникам тиснув руку, що звуть їх по іншому, але тим не менше назвав їх так, як назвав. На цьому сон закінчився.

мені приснився владимир путин ми сідали з ним за столик обідати він налив мені шампанського а собі якогось дорогого вина було багато папараці і поруч йшла гра в настільний теніс потім мені сниться що мені приходить на емеіл лист із зазначенням на відео з папараці я подумав ну ладно хоч став відомим

Мені наснилося, що у мене роман з Януковичем і я його дуже люблю. Ми їхали з ним в метро, ​​сиділи в обнімку і я пам’ятаю як я його тримала під руку і дивилася в очі.

Спілкування дружні приятельські з В.Путіним Д.Медведєвим.У будівлі великому якому то, може Кремль&# 8230;..суть не пам’ятаю.Присутність своє точно пам’ятаю і спостереження.

Віддавала президенту квіти герань викопують їх із землі Останній квітка з землею тримала в руках і думала як би зробити поменше землі йому буде важко і говорила, що Медведєв уже приїжджав о 6 годині ранку

Я з’явився в якомусь коридорі, ніби як приймальня в лікарні (в фільмах часто показують американських), мене покликали пройти з ними, відвели в кімнату. До мене підійшов президент і міцно потиснув руку, потім почав всіх поіменно перераховувати. моє ім’я сказав відразу, потім сказав &# 171; як там тебе&# 187 ;, назвав ім’я Женя (жіноче). Він влаштував якісь ігри або тести, я їх не пам’ятаю, але мені сподобалася така поведінка.
Тепер в деталях. Я був дитиною років 12-14, як і всі присутні в кімнаті. Нас було чоловік 7 + президент. Президент був одягнений в кремову сорочку заправлену в білі штани з коричневим ременем без пряжки, на ногах були чисті коричневі черевики. Він весь час посміхався. Ми сиділи за овальним столом, я сидів чітко навпроти нього, поруч сиділа та сама Женя, її обличчя я не пам’ятаю, але на руці був золотий браслет, який чи яскраво-жовтим кольором.
Потім я знову опинився в коридорі, потім сон скінчився

Спочатку був на святкування як мені здалося масниці, снігу було мало майже все розтануло, сміх і радість навколо, проїжджали великі сани, було позитивно. Потім опинився в коридорі біля входу в кабінет, заглянувши в нього побачив три столи за дальнім біля вікна сидів Путін В.В. я як би з обережністю зайшов, але В.В. сказав що б почекали на вході що їх розмова ще не закінчений, я трохи збентежений вийшов чекати біля відчинених дверей&# 8230;

Я приїхала в райський куточок і там були всі знаменитості. Потім Володимир Путін зустрів мене як довгоочікувану доньку, став міцно обіймати. І після стали говорити на різні теми.

Мені приснився сон як я бачу Рядо Путіна і як ніби ми давно вже знайомі і нас стали фотографувати з одного боку син з іншого боку я сама і както було цікаво етоже так цікаво не всеж можуть біля призидента фиоткаться і мв так з сином обійняли його начебто ми давно знайомі було смішно коли прокинувся .

мені наснилося, що наша сім’я як би президентська, це як монарша тільки в моєму випадку главою був президент. І ось президентом повинна була стати моя сестра, але вона зреклася, так скажемо від престолу, в мою користь. Я не дуже була цьому порада, т.до. думала, що це велике навантаження дуже і рідні не будуть мені допомагати. Ось такий сон. Буду порада почути його значення.

Року 3 назад приснився сон, на майданчику багатоповерхового будинку чекаю ліфт. Майданчик велика і ліфтів багато.Я стою у одного з них, раптом з’являється Путін з декількома людьми і йде до свого ліфта (іншому). Бачить мене і підходить до мене один. Каже щоб я купила книгу Моуді, повторює це кілька разів і йде до свого ліфта. Ми роз’їжджаємося по своїх напрямках. Цей сон я довго пам’ятала, я не знала хто такий Моуді і чи є він взагалі. Як-то з чоловіком поїхали в АШАН і проходили повз книжковий відділу, випадково впав погляд на книгу, я остовпіла-автор Моуді.Ще більше остовпіла коли прочитала назву книги Життя після життя. Я купила цю книгу, але прочитати так і не можу, мені здається ще не час.До чого він мені все це говорив?Зараз він сниться мені втомленим, хочеться пожаліти. Воно і зрозуміло.

Приснився президент, спілкувався з ним біля Кремля (розписати стіни Кремля і зробити скульптури) пропонував.

Мені приснився Путін. Ми розмовляли з ним в інтернеті, подружилися і він вирішив приїхати до мене поспілкуватися особисто. Стали хорошими друзями. Він дійсно приїхав і ми обидва ми раді цій події. Ми багато розмовляли, але не про політику, а як просто хороші друзі, про все. Про життя, про особисте, просто жартували, насолоджувалися цим спілкуванням. Уві сні я була під сильним враженням від його приїзду, але не тому що він президент, а тому що ми друзі і наше спілкування було прекрасним.

Я стаю близько самалота ідеот президент Путін і здаровіятс а заним мідведев він храмает він папрасіл памоч я памог

мені снився сон.ЩО ЄдУ В електричці.ВОНА ПОДНЕМАЕТЬСЯ В ГОРИ, АЛЕ ТУТ РЕЙКИ БУЛИ розібраному І ВСЕ люди зійшли.Я ЗАЛИШИВСЯ В електричці ОДИН.ДИВЛЮСЯ ПО СТОРОНАМ, А ТАМ СИДИТЬ ПУТІН.Я ЗВЕРНУВСЯ ДО НЬОГО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ І ПРОКИНУВСЯ.

Я був в гостях у губернатора одного з суб’єктів рф обшаться у нього вдома вечеряли базікали про те про се, як я опинився у нього не пам’ятаю

з низу живота зростає гілка, померла бабуся тримає руками, не дає далі проростати, кричить: не треба, не треба щоб це було!&# 187; потім зелена гілка перетворюється в металеві прути. було здивування, потім страх.

Приснився Путін, я йому задавав питання-що у мене є подвійне громадянство, Я задав питання &# 8212; що мене не торкнеться новий закон. Він відповів &# 8212; Ні, і я прокинувся. Що б це значило.

З неділі на понеділок бачила президента уві сні. Вірніше говорила з його духом. Я була з подругою, спочатку вона намагалася з ним заговорити але він від неї від повернувся і пішов, я пішла за ним і почала з ним говорити на що він відповів мені привітністю і теж говорив зі мною. Я задавала йому питання, не пам’ятаю які саме. Але потім якась жінка увійшла в кімнату де ми були і сказала що тут не можна перебувати і запитала що ми тут робимо. Я відповіла що говорю з духом померлого президента на що вона засміялася. І я їй сказала що мовляв добре що я тут не одна і у мене є свідок, а то мене взяли б за божевільну і ми всі пішли. Як розтлумачити цей сон?
спасибі!

сиділа за столом круглим з президентом іншої країни розмовляла, вела переговори сама сиділа на дивані поруч зі мною сиділа дівчина з маленькою дитиною дівчина дуже приємна. коли чоловік пішов по яким -то справах вона мені шепотіла щось на вушко

Вітаю! Мені приснився президент, я приїхала додому до мами, а там як раз він з сенаторами. І почуття було радісне, я вела з ними світську бесіду :))) Що це значить? (Політикою цікавлюся на побутовому рівні :)), не більше)

Мені наснилося як я з президентом еліциним ловила риб в ополонці, спочатку не могла зловити, а потім на льоду побачила багато щук і схопила одну двома руками &# 8212; зловила!

Я стояв біля під’їзду і чекав когось. Потім з під’їзду вийшов президент (Володимир Володимирович) і ми пішли гуляти по вулиці. Я закурив сигарету і Путін теж закурив, ми були одягнені в офіційні костюми і темні окуляри, йшли, як в деяких фільмах показують, ніби уповільнена зйомка і на пафосі, при цьому курили. Потім на іншій стороні нас побачила дівчина (вона говорила по телефону) і почала говорити в трубку: о Боже мій, це Путін. А ми тим часом курили сигарету і йшли далі. Ось такий от сон.

Уві сні приснилася Президент Нурсултан Назарбаєв близько до мене підійшов і він мені показує свою роботу і мені підказує як робити звіт і ми з нею разом работаем6 а сьогодні ми знаходимося на великому палаці урочисте заходи якийсь

Вітаю, приснився президент Казахстану Назарбаєв, сидів на дивані в якійсь халупі скромною пере до мною з якихось мордатий мужиком з парламета, розмовляли один з одним, я на проти дивилася якісь документи і потім знайшовши маленький папірець на подобі чека без будь-яких написів крім суми отриманої по цьому папірці, стояла потім і вичитувала Назарбаєва за що, що це не документ і відсутність будь то записів на ній це порушення законодавства &# 8212; він погодився і наказав все переробити секретарці як я скажу. Потім снилося, що вийшла звідти і пішла до клітин з перепілки, знайшла там знесене яйце, стиснула його в руці &# 8212; воно тільки лише знесене &# 8212; дуже тепле і забрала його додому.

я мам і презідеіт путин каталися на кораблі, пом кудись одягли оь нас мама, ми беседовапі, припливли кудись, потім зник президен, яч залишилася одна і їх шукала, чула спів під гітару через зачинені двері

Вітаю. Уві сні мене забрав Президент Назарбаєв, ми разом поїхали до військової частини, всі давали йому честь, і заодно, мені теж. Ми з ним радилися, він у мене питав &# 171; кого можна поставити на пост Президента&# 187;&# 8230; А потім він мені залишив, звідки забрав. Що це може означати? Я сам з Казахстану&# 8230;

присниться таке! Я уві сні був у владі сша (Не президентом), розмовляв з Обамою і першої леді (так стрьомно, що боялься сказати слово, думав що на кол посадять), було классго!

мені приснився президент.Він запросив мене в якості спостерігача (економки) в свій будинок, бачила як він приїжджав туди, був по-домашньому простий і в побуті і в одязі, відпочивав&# 8230; також бачила дитину, але не зрозумію чи то мій, чи то внук, моїх вже немає в живих&# 8230; і прокинулася&# 8230;

Ми з Президентом сиділи за столом і розмовляли, а потім йому подзвонили по телефону і він заплакав так як втомився вже від усього&# 8230;..

Періодично сниться президент країни (Казахстан), що тільки саме я входжу з ним в позитивний контакт і завжди з ним фотографуюся.

Я перебуваю в суспільстві президента в палаці, де дуже багато народу, зі мною ще одна людина, здається жінка, президент веде мене під руку, дуже люб’язний зі мною, ми заходимо в якийсь зал, він моєму супутнику дає воду і ще щось то, а мені забуває щось дати, потім я опиняюся поза палацу, спохвачуються, що не отримала чогось і повертаюся, щоб знайти його (презідента0-кінець сну

Мені приснився Путін.
Я з ним вкрав трохи печива на виставці, потім ми розмовляли про те що мені прийшла повістка в армію. Після цього ми гуляли по пляжу і розмовляли про бізнес. Як прогулянка підходила до кінця ми стягнули ще трохи печива, поїли і я прокинувся.

Приснився Путін, одягнений в кімоно.Ми з ним сидимо на підлозі, наче медитуємо разом, однією рукою він тримає мене за талію, потім просто ми тримаємося за руки, сидимо весь цей час на якийсь сцені, ззаду люди&# 8230;

мені приснився сон ніби довгий міст не нові дошки, міст як сходи, на нижньому леснице я стояла, була одягнена в чорному піджаку дивлюся почали розбирати і подомной не стали дошки і я стало тримаються на верхні і мені намагалися допомогти підняти але не змогли я падала вниз в воду довго падала, а вода була глибока, велика ніби океан, я пішла на дно і звідти вийшла не знаю як, сильно наляканий, розповіла уві сні людям про це і сама сильно плакала були і жінки і чоловіки і був президент Путін не зрозуміло то чи я їх знаю чи то ні-цих людей,

Моїй мамі (49 років) приснився сон (відповіді на питання давала вона), що я (дочка, 23 роки), зовсім маленька. Ми гуляємо разом з нею і з’являється діючий нині президент, і каже їй, щоб ми втікали з нею, і показує на військових за нашими спинами. І він сам побіг під гору, потім схопив за серце і впав. Мама мене залишила, сказала біжи, а сама потягла його рятувати. Резиденція його була закрита, потім вона знайшла якусь їдальню, там були його соратники, і вони їх впустили. Потім мама повернулася за мною, і ми теж встигли сховатися в цій їдальні. кінець сну. Що це може означати?

я гуляв у себе на провулку, з товаришами, бачу троюрідний брат йде з якимось чоловіком. відразу не розгледів, потім придивився-Путін. ми з ним привіталися за руку, наче давно знайомі. не пам’ятаю звідки з’явилася машина (срібляста, якщо має значення). Путін мені каже сідай на пасажирське сидіння ми від’їжджаємо не далеко, буквально за кут і він іде. машина почала котитися, я з пасажирського сидіння став вирулювати, щоб нікуди не врізатися. потім він підійшов і я не пам’ятаю.

у мене вдома був президент, в певний момент я зрозуміла що він може бути близькою людиною що може належати тільки мені і що він теж не проти, коли прибіг мій син він двічі наполегливо назвав його татом, були присутні обійми

я бачила уві сні нашого президента. він приходив до нас в гості додому. і дивився на мене з вдячністю. його візит був пов’язаний з тим щоб отблогодаріть мене за якийсь справу. не знаю за яке. я була дуже горда. і скпзала йому про це. він посміхнувся.. але не відповів. далі не пам’ятаю.

Мені приснився Путін&# 8230; ми стояли віддалік один від одного&# 8230;.потім я закрила очі і в голові промайнуло що він мене поцілує &# 8230; та він дійсно почав мене цілувати &# 8230;.беручи своїми губами мої &# 8230; окремо то одну, то іншу (я прямо відчула це&# 8230; і в той же час усвідомила що сплю і рот у мене відкритий&# 8230;.промайнула думка, а свіже чи у мене подих?)&# 8230; чомусь мені було легко&# 8230; просто&# 8230; все як буд-то так і треба &# 8230; виникла і зникла думка&# 8230; без подиву&# 8230; просто пролетіла&# 8230;&# 187; я і президент.&# 187;&# 8230; потім ми лежали&# 8230; то чи на землі, то-ли на кріслах як на стадіоні, але з відкидними спинками, я була в якихось светлокорічневие одязі, а він в костюмі, сорочці&# 8230; краватки не пам’ятаю&# 8230;.ми лежали відкинувшись на спинках крісел&# 8230; у нього ліва рука була під головою&# 8230; я ще подумала що йому незручно так&# 8230; а моя ліва теж під його головою. Потім ми їли печиво горішки з начинкою і горішком всередині (як у Рафаеля), тільки горішок більше нагадував фісташку&# 8230;.я виймала ці горішки і їла&# 8230;.Путін сказав що йому теж подобаються ці горішки&# 8230; і я стала виймати їх з печива і розкладати на тарілку разом з половинками печива&# 8230;.мені було дуууже легко і просто з цією людиною, все як само собою зрозуміле&# 8230;.і було усвідомлення того що я просто його жінка &# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.що це було? Буду дуже вдячна за відповідь! Писала докладно на скільки могла. У моєму житті був віщий сон, коли я попередила людини, але він відмахнувся від мене&# 8230; в результаті він дійсно перекинувся на машині і з крутої гори, як і бачила уві сні.

Мені приснився діючий президент моєї країни-Порошенко, він обіймав мене і цілував так як ніби ми разом і потім я помітила що у мене загубилася сережка і я була дуже схвилювала і жалосно росказивала йому що толькошто втратила своє кільце а тепер ще й сережку але кільце мене не надто ростраевало а ось сережка дуже.І потім він подошол до мене і зняв з мого волосся шматочок сережки а решта загубилося (але цей шматочок був ніби не від моєї сережки він відрізнявся від моїх сережок) і він сказав не переживати він мені купити лутшие або замовить в ювелірному магазині такі самі по ескізу вцелевшей сережки. Він мене постійно упакаевал що все зробить і купити нові а я була дуже грусная так як переживала що це не до добра.Сон приснився з п’ятниці на суботу 2 серпня. Мій e-mail- [email&# 160; protected] сподіваюся це бессплатно так як платити не готова. Зазделегідь дякую.

Мені наснилося ПОКІЙНИЙ ПРЕЗИДЕНТ Єльцина.ВІН ДАВ МЕНІ ДВІ троячки І ДЕСЯТКУ, ЩОБ Я КУПИВ ЙОМУ ГОРІЛКИ АБО коньяку.По магазинах ХОДИВ, АЛЕ В МАГАЗИНАХ БУЛО ТІЛЬКИ ВИНО.ПОТІМ НА МЕНЕ НАПАЛИ І ХОТІЛИ ЗАБРАТИ ГРОШІ. І ПОПЕРЕДУ Я БАЧИВ ЧОРНЕ грозове небо.

розмовляв з Путіним, як би вранці, і ще раз ввечері, що нагадав йому про отреннней зустрічі, після чого з’ясувалося, що вранці був його двійник&# 8230;

я з подругою стою на зупинці і раптом бачу як під’їжджає джип в якому на задньому сидінні сидить президент путін. я говорю про це своїй подрузі . в цей момет машина з президентом заїжджає на узбіччя і до неї збігається натовп народу . я опиняюся в самому кінці цього натовпу . і чую голос свого колишнього класного керівника. На цьому моменті я раптово прокидаюся . що це може означати? цей сон мені снився з вівторка на середу

Десь-тиждень тому снився сон з Медведєвим і Путіним. Я була запрошена в кабінет до Медведєва. Я зайшла, там був Путін. Він привітався зі мною попрощався Д.А. і вийшов. Після чого Д.А. став до мене приставати як до дівчини (марення повний, з огляду на те, що він мені ніколи не був симпатичний =)). Я відшила його і вибігла з кабінету. А вчора вони знову мені снилися =) Я В.В. поскаржилася на Медведєва, а він сказав, що поговорить з ним =) Не дають спокою вони мені!=)

Приснився Путін В.В.,зразок на якомусь зібранні.Потім він розв’язав мені шапку і начебто розстебнув пальто верхні 2 гудзики.Дуже уважне ставлення (без вульгарності).як залицяння. А потім я для нього готувала якусь випічку.Все відбувалося дуже приємно.

Здраствуйте.
Сьогодні (11.08.14) під ранок мені приснився такий сон:
Молодий хлопець продає квартиру &# 8212; документи не готові і йому треба продати терміново&# 8230; за 1,5 млн гривень.
Я, маючи такі гроші на руках на покупку квартири, з радістю погоджуюся. Квартира дуже стара, з дірками в стіні, старими вікнами, старими меблями, убита.
Зустрічаюся з Дмитром Медведєвим, обговорюємо з ним цю ситуацію, на що він мені каже: &# 171; Ви дуже опрмедчіво надійшли, погодившись купити цю квартиру. Чому ви так швидко погодилися?&# 187; Я відповідаю, що у нас рівно 15, млн гривень і дуже потрібна квартира і це єдиний варіант доступний.. На що він похитав головою і пішов.
Я повернулася в квартиру, подивитися її ще раз і оцінити, в скільки виллється ремонт. У цей момент в квартирі молода дівчина, дружина молодого людини, з ким ми підписали папірці про купівлю-продаж квартири, показвивает квартиру старої бабусі.. Я обурююся, що я покупець цієї квартири і що вони тут роблять! На що дівчина відповідає, що ми таким способом заробляємо гроші! Ми недавно переїхали з чоловіком в бабусину квартиру і треба робити ремонт! і щоб заробити на ремонт гроші, вони збирають &# 171; застави&# 187; зі смотрщіков а потім їх кидають! Плюс за кожен перегляд вона бере 3.000 руб.
Я назад до Медведєва &# 8212; мовляв що таке відбувається, чому так чинять люди. Він мене уникає. Молоду людину теж не вдається зловити, він весь час від мене тікає.. Прокинулася з величезним розладом на душі..
P.S.: У нас зараз гостро стоїть питання про покупку житла, т.до. я одна з дитиною без квартири&# 8230;

приснився В.В.Путін і Медведєв, запропонували роботу, але попросили ні кому не распростанени про даний факт, але офіційно ще не погодили всі, уві сні було таке відчуття, що перевіряють мою конфіденційність і стежать за мною.

Бачив уві сні президента я піднімався по сходах вгору він мене покликав на ім’я і Можаєв мені руку і каже мені йди займайся футболом і я полетів над чистою блакитним морською водою

Іду по вулиці, а на паркані сидить наш Путін і не може злізти. Спочатку я подумала, що він п’яний, допомогла йому спуститися, ми з ним впали в бруд, обидва забруднилися. Насправді йому було погано з серцем. Я його обняла і ледве-ледве дотягла до себе, він прямо висів на мені, додому, де Путіну допомогли мої родичі.

Іду по вулиці, а на паркані сидить Путін і злізти не може, я йому допомогла і ми впали і забруднити, він здався мені п’яним, я його підняла і повела в обнімку до себе додому, він прямо повис на мені. Насправді у нього стало погано з серцем. Я його довела до себе додому, де йому допомогли мої батьки.

їдемо з дідусем на машині де сирний завод і біля нього стояв президент Захотіла покататися на машині і на середній швидкості поїхала. а президент поїхав на тракторі. президент обігнав мене на тракторі

Путін приїхав до нас додому, посидів снами, він потім каже поїхали з’їздимо на ринок, сам сів за кермо мого авто і повіз мене, приїхали пройшлися по ринку, він мене повіз назад. Припаркували авто і пішли далі, дивлюся він йде абсолютно голий, я йому знімаю шорти, він їх одягає і ми йдемо далі. тут на зустріч жінка, ой це ж Путін, я говорю, так президент всієї країни, він посміхнувся і каже, не країни а тільки Росії. Ось такий сон

ми розмовляли з президентом уві сні, я розповів йому свою проблему і він отреогіровал на це зі злістю, нібито як так може бути є закон а ці люди його не дотримуються і все

сьогодні мені приснився сон я пригощаю Президента чаєм наливаю вершки в чай ​​(у мене вдома є ця молочниця з якою я наливаю вершки) і Президент знизує мені руки що це значить Дякую

приснився президент країни, в якій я живу. Ми з подругою перебували в якомусь приміщенні схожому на школу, або щось на зразок, куди повинен був приїхати президент з делегацією. Всі вийшли на вулицю і ми відповідно теж. Далі ми на вулиці, на території даної будівлі, купа людей. Потім бачу як президент бере мене і ще когось за руку, я беру за руку свою подругу. Руки у нього дуже теплі і м’які, сам він весь такий дуже світлий, як ніби світло якийсь від нього йде. Подрузі щось про роботу сказав, не пам’ятаю що. Мені нічого не говорив, просто тримав мою руку і про нього йшла така теплота, свого роду як підтримка. Було таке відчуття уві сні, що начебто це людина мені близька, рідна чи&# 8230;

Лежали в ліжку, дуже красивою, Президент тримав мене за ліву руку посміхався і мовчав, а я щось говорила і була щаслива!

У моєму сні я бачила двох великих розмірів биків сильних і вгодованих біло-коричневий кольори, від них виходила загроза так як вони знаходилися в безпосередній близькості від мене, до мене підійшов чоловік в якому я дізналася Путіна, він мене обійняв і так спокійно сказав що все добре і відсунув однією рукою їх, і як то відразу стало легше.

Мені сьогодні наснилося, що до мене приставав В.В. Путін, обіймав мене, хотів поцілувати, але я змогла все це розрулити, і не дала себе поцілувати, говорила, що все це не правильно&# 8230;

Брат президента лежав на золотий двоспальним диваном і тримав на руках новонароджену дитину і каже вот смотри це мій син. Розтлумачте будь ласка і до чого це!

Привіт з четверга на п’ятницю мені приснився Путін, він прийняв мене в свою спортивну команду з плавання, причому урочисто на трибуні, після чого обійняв і привітав&# 8230;&# 8230;

Я їла шоколадні цукерки&# 8230; зайшов призидент&# 8230; пішов до мене на кухню..включив воду налив у склянку..попив..потім я підійшла до нього з величезною надією&# 8230; і попросила приділити мені 2 хв. він сказав увечері&# 8230;
А мені так хотілося попросити його допомогти мені з житлом&# 8230;
У реальному житті мені ніде жити&# 8230;

здрастуйте, мені наснилося нібито моя знайома вмикає телевізор і показує інтерв’ю президента і ще кого то і в кінці цей хтось показує президенту своє якийсь виступ чи спортивне в голому вигляді

Добрий день, мені снилося що я випадково на природі познайомився з Володимиром Путіним, зустрівши його там, у нас сним відбулося спілкування в ковзає я висловив йому свою точку зору і Відін по деяких проблемах в країні. Його охраник ставився до мене оочень обачно, &# 8212; так що ВВ Путін (Призидент) поросят його залишити нас. Ми гуляли по гірських месностямна невеликі відстані, і на вадопаде були і на вершині какойто гори. Ми всёвремя говорили, він мене запитував а я отвічал, він мене з цікавими слухав, як б фіксуючи мої ідеї, і ставив все нові питання. До тих пір поки мене не розбудила моя дружина, зі словами &# 8212; Блін Я проспала приготуй мені сніданок.)) Про що з ним говорили не пам’ятаю. Ланшавт був зеленим повітря прохолодним вологим. Інтерес був великий, і навіть не від величини фігури &# 8212; призидент. А від того як він із захватом слухав мене і заглиблювався в діалог.

Привіт, мені приснився сон про Путіна, як ніби ми з ним ходимо по магазинах він мені купує різну гарний одяг і дивиться на мене посміхаючись і каже -Тебе красиво одягнути ти у мене лялькою будеш. Підкажіть будь ласка що це означає.

ми сиділи з президентом поруч, як би в кіно, зі мною була ще дівчинка років 5-ти, він був дуже добрий до мене, потім дівчинка пішла і потім я її бачила як би на квартирі, яку я знімала, там була ще господиня. Потім я опинилася в якомусь приміщенні з президентом, ми були вдвох, потім прийшли гості його, багато, я пішла до себе, по якомусь коридору і опинилася знову на тій квартирі, де дівчинка, потім президент прийшов в цю квартиру і він сидів за столом, де була їжа, він пив чай. Все, я прокинулася.

Наче я бачу міст прямо лежить на воді і президентський кортеж сам презедент сидить в 1 машині і як починається середина дороги міст провалюється в воду і машина з Презедента, я рятую його.Потім цей сон переростає в той же день вранці сама катастрова трапилася в 11.50, і я повинна потрапити в кремль і попередити презедента про те що в 11.50 він помре, що б він не їхав по мосту.Але на 1 раз він не послухав мене і поїхав, і я знову його врятувала так тривало кілька разів.Потім цей сон переростає в події з похорону диктатора північній Кореї.

Доброго дня, Тетяно!&# 8230; мені приснився сон де я з нашим президентом Путіним граю в морський бій, там були мої однокласники хоча я вже давно закінчила школу&# 8230;

мені приснився ..Рамзан Кадиров (призедент Чечні) в спортивній формі..(Ну ніби як на ЧС в Москві грав)&# 8230; він був воротарем..він виніс..м’яч..яке не пам’ятаю повинен бути переможним ..для Сб.Росії ,, сон тривав з вськ.на понеділок..до це цього снився -Обама..це (2 й мій для мене)

Мені наснилося ПРЕЗИДЕНТ ПУТІН, У НЬОГО В РУКАХ БУЛА КОШИК З яйцями перепелиними, АЛЕ РОЗМІРОМ З КУРЯЧІ ЯЙЦЯ, приснився з доброї, ЯК ХОРОШИЙ ЗНАЙОМИЙ..

Привіт я бачила уві сні президента він просив мене принести якісь (комбінашкі) тоисть це за радянських часів одівалі всі жінки під сукні щоб не просвечіволось.сказав мені про котися на своїх ковзанах і я поїхала за ними і превізла комбінашкі для його дружини дві штуки нові. Спасибі величезне за увагу!

Гуляла з президентом по селу, в якому жила раніше, і він весь час мене обіймав. Потім у свого колишнього художнього керівника просила дозволу купити кавоварку. Він був веселий, доброзичливий і дозволив&# 8230;.

Мені наснилося, що я була на прийомі у В.В.Путіна і Д.А.Медведєва. Вони були лікарями, а помічник Медведєва записував (замість мед. сестри) Потім я їм сказала, що мені не потрібен лікарняний, і що я можу працювати, що у мене прекрасне самопочуття.

президент нашої країни радить мені про мою майбутню роботу, що мені буде важко щас знайти роботу за фахом. і з нами був мій батько

приснився Путін, ми з ним випадково на вулиці зустрілися, так мило поспілкувалися, потім попрощалися, я його в гості запросив, він сказав з задоволенням би, але часу немає, але як зможе обов’язково приїде йому у нас сподобалося, обнялися, під час рукостискання грошей мені дав і я втік вирішувати свої проблеми

Доброго дня! Сон мій такий. Ми вдвох з президентом дивимося на стадіоні якесь шоу, типу великих гонок, тому що я бачила людей які бігали від бика. Стадіон відкритий на вулиці осінь, я до нього притулилась і обіймаю його за талію і думаю, як же мені з ним добре, він такий сильний, такий улюблений і рідний. У він мені сказав. що у нього тиждень відпустки і ми проведемо його разом. Т.е уві сні я його сприймаю як свого чоловіка, а не як президента. Потім ми йдемо з цього стадіону. якимись запутан6нимі шляхами, прямуємо до мене додому, І все, дзвонить будильник, я прокидаюся. з дуже приємним відчуттям.

я був на ауідіенціі у глави держави я був одягнений в шорти і футболку і президент теж вийшов в шортах і в сорочці, ми поздовалісь говорили про що та і він пішов в спальню я прокинувся

Спочатку я сиділа де -то в дуже людному місці, раптом переді мною виник Путін, уважно дивився на мене і у нього виникли якісь близько- родинні почуття. Далі мене запросили на обід у присутності Путіна. Я повинна була прочитати вірш з політичним текстом, але забула. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, я прочитала інший вірш: про взаємну любов. І мала ще більший успіх. Всі плескали в долоні. Від надлишку почуттів &# 8212; я прокинулась.

на роботу до нас приїхав президент В.В.Путін. він забруднив праву руку і я стала його мити під краном чітко пам’ятаю що тримала і мила його руку.потім дала серветку і витерла. потім він сказав що я піду з ним куди то не те на концерт якийсь або ще кудись. я сказала що мені нема чого одягти. він сказав не хвилюйся йди в магазин і все що потрібно собі купи. я дуже зраділа.

Я був у гості президента він зустрів мене і зробив мені подарунки подарував костюм сірий і маленький ножик і він поїхав а я пішов додому

наснилося що була я на якомусь бенкеті. але не за столом. а поспішала зробити торт. Котрий. до речі. мав дуже апетитний вигляд. Тут за мною зайшли гості питати. мовляв. чому я не з ними. і тут з’являється путин і я з ним йду. ми йдемо прогулюючись. і я себе відчуваю як в небесах. ніби він мій супутник до коца моїх днів. мені дуже легко і приємно. в той же час незрозуміло. &# 171; чому? я ж не одабріваю його політику!&# 187 ;: крутилося в мокй голові. і продовжувала йти з ним вного. балдеем від блаженстваю

мені приснився президент путін він у мене вдома в оточенні молодих хлопців вони ставлять йому запитання він на них відповідає потім хлопці пропадають путин остається один я хочу його чим небудь почастувати але розумію що вдома немає нічого смачного я намагаюся заварити хоча б чай він швидко встає і прощається зі мною на татарською мовою я не раслишала і відповіла досвіданія потім я заглянула в шафу і виявила повну тарілку з тістечком і з вершковим маслом

мені снилося, що я перебуваю в якомусь кабінеті разом з Путіним. Ми розглядали якісь папери і розмовляли, іноді він працював з документами, а мені просто було приємно знаходиться поруч з ним, не хотілося йти.Я розуміла, що подобаюся президенту і потім він мене поцілував у губи, це був дуже ніжний і приємний поцілунок, я не вірила, що це правда і була дуже щаслива.

Пам’ятаю епізод, але дуже яскравий за відчуттями. Путін В.В. в костюмі (тони) чорно-біле кіно.
Лежить в ліжку, відвернувся від мене, спить. Я його обняла і теж заснула. Дуже доброзичливе ставлення і тепло йшло від його спини. Я спокійна і впевнена в тому, що у нього все буде добре.

Ми з ВВП складаємо пару, не знаю, як ми познайомилися, навколо, в якомусь особняку, багато його родичів, які засуджують наші відносини. Але близькою зв’язку немає, все серйозно і конкретно. Чим закінчився сон, не пам’ятаю, були спільні зустрічі, спілкування з різними людьми. здивована. До цього 3-4 рази снилася Алла Борисівна, 2 рази Кіркоров, 1 раз Газманов. дивно

Мені снилося, що я сиджу в великому залі на багато місць, а поруч зі мною місце президента, але він відразу не прийшов. А потім, коли зі сцени звернули увагу, то він таки прийшов на це місце

Вітаю!
Сьогодні мені приснився наш президент Володимир Володимирович Путін. Він приїжджав до нас в університет і в теплій обстановці спілкувався з групою студентів (в тому числі і зі мною) в За 4 години.
Що це може означати?
спасибі!

Іду я поруч з президентом через натовпи народу по вулиці, а навколо охоронці нам шлях прокладають (розштовхують людей навколо нас, так що нас ніхто навіть не штовхає, хоча людей дуже багато і всі вони кудись рвуться і рухаються). Я йду і думаю, що треба пишатися, що я йду поруч з президентом .

Привіт, мені приснився сон, що я потрапила в гості до Аліни Кабаєвої, вона в декреті, доглядає за маленьким сином, її мама накриває на стіл, додому приходить Путін, бере синочка на руки, а він копія його, ми посміялися, пожартували.Я отримую від Аліни в подарунок 2 пари золотих наручних годинників і 2 золотих колечка.Питаю, що я повинна за це?Аліна сказала, що це замість косметики, яку я їй принесла.І просила приходити частіше в гості, так як подруг у немає.Дуже яскравий сон.Я також у неї вдома розглядала колекцію золотих прикрас, яку вона расспродаёт.

Був якийсь прийом, було багато людей, президент був щасливий і все навколо теж! У залі було світло і тепло, і я відчувала радість і щастя!

Президент Чечні стояв на колінах і молився на килимку. Ми пройшли повз нього з подругою і дуже здивувалися що це був він. Потім коли прийшли додому, через вікно бачила як падав сніг

Прісних президент начебто він приїхав до нас в селище. завести зі. інший отношеніея. Пришол додому зі. Експертні та закускою на побачення але комне прийшли друзі і почалося. застілля. йому прешла. ходити кілька. раз. В. Магазин. Як пили не бачила. Бачила горілку в пляшці.

Іду пішки вранці по дорозі оточеній заміськими будинками в правій руці букет з червоних троянд, варто путин в джинсах і майці з короткими рукавами руки в кишенях, з одного боку радник чоловік з іншого радник жінка, я проходжу мимо не кажучи ні слова а він до цього посміхався і жартував з ними як побачив мене посмішка пішла кудись, а я пройшов повз і тут же прокинувся.

Майже рік мені дуже часто сниться що наш президент мій чоловік. Під час цих снів я так солодко сплю, відчуваю себе щасливою. Але коли прокидаюся, то впадаю в розпач, що цього ніколи не судилося збутися.

ми їхали на машині. потім зупинилися на роздоріжжі 4 доріг . вийшли . він дав мені в руки немовляти і сказав слідувати за ним в гори. влітку гори все в зелені

Я була дружиною президента, і всі про це знають, його називала по імені, і ми крадькома цілувалися, потім я його рятувала від бандитів, але даремно, вони виявилися простими будівельниками.

Я уві сні бачила президентський кортеж &# 8230;.і прям загадала бажання прям уві сні що, я теж в житті була б в президентському картеже &# 8230; і я потім бачила дорогу довгі, чисті &# 8230;

наснилося, що путін покликав заміж і дуже наполегливо. смішно, але так приснилося. обіймав, цілував, тепло розмовляв

здрастуйте сьогодні приснився наш призедент ПУТІН він сниться вже вдруге.ніби підійшов до мене і запитав сумуєш?я відповіла немає.обіймав і цілував мене.

їхати в електричці повної народу все не могли знайти дверт а я знайшла і розмовляла в своїй квартирі з президентом

Путін для мене -чужі президент і раптом приснилося, що я чекаю від нього, як від чоловіка зізнання підозрюваного й несподівано він чмокнув мене і я відповіла, хоч він не в моєму смаку чоловік і наяву я б навіть не відповідала б взаємністю, мені він подобається діями , як президент країни

Бачив уві сні Путіна В.В але дуже в дивному вигляді і він був п’яним і одягненим за радянських просте трико в клечетой начебто синій сорочці і мені говорив те, що я звільнений.Говорив мені &# 171; ти звільнений&# 187; ти звільнений&# 187;

Уві сні бачив президента Путіна. У нього на руках дитина близько трьох років, біг і каже дитині, що в образу не дасть. Сльозинка на очах.

Уві сні сиділа за одним столом з президентом Назарбаєвим і багато інших з уряду, вони сиділи в гостях вдома у батьків.,було багато сусідів, людей навколо будинку нашого, танцювали їли Бешпармак, пили .

я з донькою випадково в перехожому дізналися Путіна він просто проходив повз вулицею де ми живемо ..досить далеко від нашого будинку і в сторону від нашого будинку&# 8230; ми просто здивувалися він це чому один і так далеко від Москви.

Я приїхала до бабусі в гості бабаушка моя померла 8 років тому але вона була жива ходила готувала ніби й я побачила на веранда Президента Узбекистану підійшла до нього розмовляла і ми раптом почали цілуватися він мені зробив прідложенія за хотів познайомиться з моєю мамою я погодилася

пам’ятаю смутно&# 8230; Путін В.В., обстановка м’яка, розслаблена, я була дуже спокійна, без мандражу! Приміщення офісне, сенс зустрічі неясний, швидше за просто не пам’ятаю&# 8230; пили чай!)). Приблизно так&# 8230;

Доброго дня, Тетяно! Я танцюю повільний танець з В.В. Путіним. Президент посміхається мені у сні. Він у білій сорочці, верхній гудзик растегнутой, в краватці, я танцюю босоніж, на мені білосніжна простирадло до статі, на спині прихвачена, схоже на плаття в обтяжку, літо, танцюємо на асфальті, потім йду, люди дивляться на мене, йду спокійно, впевнено, з легкої усмішкою.

Вітаю! приснився ін.Путін не пам’ятаю в Ккак обстановці, але обличчя чітко його і колір очей яскраво, я б сказав, приємно блакитний, і радісний без
тіні злості . ось так&# 8230;

ЗДРАСТУЙТЕ; МИ ОБГОВОРЮВАЛИ якусь женшиной І РОЗМОВА перейшов НА ЙОГО Жон.МИ УЛИБАЯС ОБЬШЯЛІСЬ І ВІН СКАЗАВ БУДЕШ ТИ МОГО ДРУЖИНОЮ Я І НА ТЕБЕ можу одружитися. ЦЕ БУВ ПРЕЗИДЕНТ Рамзан Кадиров

ми з президентом РК разом плаваємо у чистій прозорій воді т.е.в басейні, і він виглядав неважливо, як би втомлений

мій чоловік уві сні рятував президента Путіна він сидів в машині, кругом йшла війна, машина перекинулася мій чоловік підбіг до машини і витягнув з цієї машини Путіна. цікаво що б це означало?

Починається якесь засідання, людей не багато (5-6) Все моє увага зосередилася на ньому.Не розумію як я тут опинилася і Путін поруч. мені здається я боюся навіть дихати, а він якийсь втомлений что-ли, або як ніби гуляв всю ніч, але намагається триматися бодрячком. починає сідає поруч зі мною в крісло, чекає якихось висловлювань щодо вирішення питань, мляво щось виходить.Він вимагає бути більш активними, а я в цей час намагаюся непомітно стримати плаття, яке піднялося трохи вище коліна, адже ВІН поруч і подумає не бог зна що.Він не може розігнати своїх колег та исам відчуває що засинає на ходу, просить допомогти йому прийти в себе.Я не смію навіть поворухнутися.Ніхто нічого не може зробити йому стає все важче з собою справлятися.Нарешті я наважуюсь, відчуваю що у нього болить голова, а я знаю один спосіб зняття головного болю.Думаю якщо хоч ненадовго зніму, і то добре, зате хоч помітно для нього буде.Для цього треба натиснути на певну точку на долоні.Пропоную свою допомогу, простягає мені руки, дивиться в очі, шукаю точку, натискають, по реакції міркую що зробила все правильно.допомогло. Потім спілкуємося тільки очима просить ще, на іншій руці під великим пальцем відчуваю шрам, боюся зробити боляче Заспокоює. натискаю. знову по реакції розумію що все вийшло
І далі пішло бажання з обох сторін.але ми себе не можемо видати.Далі я починаю в голові прокручувати різні варіанти розвитку та в якийсь момент відчуваю оргазм вже не розумію на самому це справі було або тільки в моїх фантазіях.

мені приснився президент моєї країни, я проходив повз і раптом він мене кличе. каже а що ти повз проходиш, що не вітаєшся

Мені при приснився президент В.В. Путін, ми стояли з друзями на шкільному полі і чекали його через годину або півтора він прийшов і став на драбинки школи і почав відповідати на різні запитання мешканців, зібралося багато народу, хто біля нього стояв він роздавав подарунки, я стояв осторонь а мої два друга стояли біля нього і слухали його і жителів, незабаром він закінчив говорити і роздав подарунки мої друзям подарував два гірських велосипеда, все розійшлися і він підійшов до мене і каже &# 171; Ну що підемо кого небудь поб’ем?&# 187; і ми пішли кудись і я прокинувся.

Доброго дня, Тетяно! Приснився сон, що я в якомусь суспільстві, поряд знаходяться якісь жінки, Здається одна з них актриса, яку рідко знімають (може бути навіть тільки в епізодах), по-моєму нещасна, розведена. І ще жінка &# 8212; по-моєму теж не все так добре. Можу помилятися, точно не пам’ятаю (це по відчуттях, коли прокинулася). Тут же перебуваю я. Наступний кадр такий. Мене запрошує на танець (можу помилятися &# 171; на танець&# 187;). Але тільки чомусь він мене запрошує, я встаю, він стоїть переді-мною, простягає мені чарку з горілкою (уточню, в рюмне вода + трохи горілки, фактично вода), після того, як з ним випили, він мене міцно (саме міцно, так, що відчуваю сталь чоловічого тіла, міцного, спортивного, напевно сексуального, або якщо не точно висловилася, то напевно, дуже чоловічого), ми цілуємося взасос. Я його теж цілу взасос, але не тому, що мені дуже це приємно а так, як на публіку (щоб &# 171; не відставати&# 187;). Пам’ятаю відчуття, що мені дуже не зручно цілуватися при цих жінок, т.до. вони нещасні в життя. Більше нічого не пам’ятаю. Це весь запам’ятався шматок, та більше на цю тему і не було. Що б це значило? Трохи прочитала в інтернеті, все це не дуже добре для мене. А що думаєте Ви?

Президент У.У коштує зовсім голий вибачте за вираження у нього стоїть чоловічу гідність я чомусь ще дивився з боків все вірно

Приснився Путін я з рим розмовляла питала про війну. Пригощала огірком він не їв а шматочок сухаря гриз

Мені наснилося що чинний президент дав мені роботу і житло хороше робота повязані з охороною, але чого не пам’ятаю що то серйозне

Вітаю! Живу на Україні, а приснилося, що Путін запросив мене на риболовлю і дав снасті з наживкою. З нами була людина, особи не пам’ятаю. Від Путіна виходило людське тепло і турбота..

Я бачила Президента РК Назарбаєва, В простому приміщенні. Він був дуже привітний. Ми з ним розмовляли на звичайні теми.Він говорив, а я думала що йому холодно. У приміщенні було прохолодно. Я весь час хвилювалася щоб йому було не холодно. Накрила його теплим пледом і принесла вовняні шкарпетки. Коли я прокинулася близько 5-ї години ранку, ковдра впала, тому я відчувала прохолоду

Сидів на дивані з Путіним і Медведєвим але ближче до Медведєва і з ним розмовляв але не пам’ятаю про що а Путін сидів слухав і дивився посміхаючись..

Сиджу за святковим столом з президентом в ресторані, розмовляємо про щось дружелюбно. Чекаємо частування, а його все не несуть. Президент встає і йде дізнатися &# 8212; чому не накриває стіл. У мене в голові думка: &# 171; як він не обережно поводиться, адже за столами дуже багато людей, сюди все прийшли і нікого не перевіряли, адже, якщо захочуть його убіть- простіше простого&# 187;. Він відійшов недалеко від нашого столу, назустріч офіціант з частуваннями, президент повернувся за наш стіл, офіціант накрив стіл, у мене знову думка: &# 171; Ось зараз йому дістанеться, що так довго не йшов&# 187;. Далі не пам’ятаю.

Ми часто спілкуємося уві сні з президентом. Але мені не вдавалося сказати йому, що я написав пісню, яку послужить зміцненню миру і попросити допомоги для її запису. У ніч під Різдво бесіда була надзвичайно теплою, я нарешті йому сказав, що хотів.Пам’ятай ми йшли з ним по ринку і він &# 8212; пам’ятаю чітко! &# 8212; наступив на кінський послід. Але він сильно не забруднився, ми вийшли з ринку, Його чекала за рогом машина, він довірливо мені пообіцяв допомогти.

як ніби Путін приїхав в якусь село в гості до простого народу, а точніше до бабулькам і я там, якимось боком виявилася, він так просто з усіма спілкується, вони ніби стіл накрили по російськи, типу пироги і тд і мені навіть здалося, що між нами симпатія виникла, але не сексуальна, а більше людська, я жартувала, він посміхався, я підбирала слова, але спілкування все одно здавалося легким-це основне&# 8230; хоча ще були різні моменти, там ми і ночували в цьому будинку все по різних кімнатах і голився він з ранку і тд

Я розмовляла уві сні і йшла з президентом Путіним поруч, він тримав мене під руку.У розмові він говорив про те, що він вільний, запитавши його про те, зустрінемося ми ще, він відповів що можливо.

Приснився Президент В В Путін, Спілкувалися мило з ним на кухні і обговорювали
деякі нюанси потім сміялися, веселилися.

мій чоловік став президентом, я ще йому кажу ось бачиш я ж коли то говорила що тебе треба поставити президентом. а потім я міняла замки, щоб ніхто не заліз в наш будинок

Здрастуйте. Напевно даремно пишу, адже тут полю денюжку заплатити треба буде, але хрін вам). Ну ладно поїхали. Вобщем я пам’ятаю що розмовляв з президентом Путіним, і він доручив мене доставити поиску, причому дставіть в одну фірму, яка була в тій же будівлі, де і президент, але на якомусь вищому поверсі, на 20-25 поверхів вище, але там якась проблема була з ліфтами, не всі йшли куди треба, тобто треба було пересідати на інший ліфт / і ще якісь терки невеликі були з одним з 3 охоронців біля ліфта, він нібито прокоментував неприємно якусь мою помилку, я як -то неправильно вибрав маршрут, ну я йому теж відповів в тому ж стилі, потім він пішов за мною нібито виправдовуючись або щось типо того, потім зайшов в глухий кут і повертався тим же шляхом, ну і все на цьому сон закінчився. Але уві сні були ще кілька моментів, перед тим як заснути я думав про нудистському пляжі, і наскільки там нверно легко познайомитися з протилежного підлогою, адже він як відомо в інших будь-яким місцях тільки мізки ебет а знайомитися не бажає, а потім ці тупі суки ще пишуть на форумах, нібито чому я така самотня, мене ніхто не любить і.т.д., ось долбоебіни то пздц!. Так про що я, втім наснилася мені дівчина якась яка мені якось особливо не подобалася, але настрій був трохи пофігістському і грайливий чтоли, я лежав на тому самому ліжку де спав і ця дівчина звернула увагу на моє господарство)), що не пам’ятаю що вона сказала, але я відповів &# 8212; якщо хочеш помацати &# 8212; будь ласка) і вона помацала,)), було дуже круто, потім ми з нею чим то займалися в цьому роді)). Але ще був момент якийсь дивний нібито ми пішли знайомитися з якоюсь компанією, і я впав чомусь поруч з нею, 2 чола протягнули руки і начебто допомогти хотіли, але слабо тягнули, я говорю, нібито, по нормальному не можна потягнути? І після цього вони мене підняли і чомусь з двох боків почали мене ліктями душити, ну я пручався пару миттєвостей, але це не принесло результатів, після цього я їх взяв обох, і прихопив ще пару чоловік в тому числі дівку якусь, і зі всіма стрибнув, і впустив всіх на голови, моя не постраждала але я робив вигляд що вдарився боляче, так як деякі майже кричали, і потім виявилося що у тій дівки взагалі голова проломлена, але вона встала какби. І мене все звинувачували, ще побачив брата двоюрідного, він нібито як би змусив писати документ якийсь з приводу визнання провини або щось таке. Ще часто бачу в снах що літаю, і часто перешкоди у вигляді проводом заважають. Що бігаю уві сні. І їжу на різних машинах і мотоциклах. Лана вистачить одкровень, все одно ніхто читати не буде, ща денюжку зажадають)

Бачила уві сні дві весільні сукні, одно-чорне, інше &# 8212; біле! встигла приміряти від чорного весільного плаття тільки спідницю&# 8230; весь чорний весільний наряд (блузу і фату) приміряти не стала. Сон приснився з 15.01.на 16.01.

Привіт я сьогодні уві сні вечеряла з президентом В.В.Путіним хоча я громадянка казахстана . Ну справа не в цьому ми були з вмец його сім’єю з його колишньою дружиною і були ще люди пам’ятаю розмова зайшла хто як хороший в ліжку а він гр ОВОР ось моя нинешнчя подружка настя начебто сказав ьона нібито просто чудо. Потім за стіл подали рибу що то типо юшки а вона була жива і плавала в тарілки він говорить убий і еш нібито це така риба а я НАСА плакати і кажу я не можу вбити мені шкода. Потоиу він говорить ну пішли їй ССМ рибеі що то піщет я говорю покажіть що ви написали його колишня дружина підійшла і почала прати то що написав говорить ми хочемо подивитися що ти думаєш ось такий сон не знаю що це означає

ми були з Володимиром Путін і про що то розмовляли на вулиці було тепло на мою літо ми сиділи дуже близько але він був що то трохи застарий у нього будинок був старого зразка зеленого кольору він мені щось важливе говорив

Я перебуваю в кінозалі. зал повний. Я стою між рядами. Ніби я педагог і в цьому залі знаходиться Порошенко, президент України. і його син в колі друзів. І я ніби викликала Порошенко поговорити про погану поведінку або за щось інше. Вони стоять далеко. Порошенко стоїть боком до мене. А я обурююся, що він мене навіть не запитав, що його син зробив. А люди в залі гнівно викрикують на адресу президента.

Ми зустрілися на вулиці. Пішли в виробниче приміщення. Йому стало погано з серцем. Він став дзвонити комусь, але не зміг розмовляти, віддав трубку мені, я в ній нікого не почув. Я почав кликати інших на допомогу, але ніхто не звертав увагу. Потім йому стало краще і почалося велику нараду з керівниками нашого підприємства.

приснився путин, як буде дає мені свій паспорт і каже там помилка їдь в паспортний стіл тим все зроблять як треба. вони в курсі, і я поїхав.

Добрий день, допоможіть, будь ласка, зрозуміти мій сон. Путін навідався в гості до мене, з подарунками, шампанським, тортиками і іншим святковим частуванням (не міг це бути наш день народження? У нас в один день, але символіки дня народження не було). Він був один, і розмовляли ми з ним по простому, по-дружньому.. багато питань, які я задавала йому, забулися.чітко пам’ятаю питання, коли закінчиться криза в країні, але що відповів президент, не пам’ятаю, запам’яталося тільки, що він широко і щиро посміхнувся мені. спасибі

4 роки тому ми спрізедентом і прем’єр міністром Медведєвим сиділи в лазні і щось обговорювали з середи на четвер я бачив нашого призедента в будинку але будинок не мій ми також що то обговорювали моя пошта [email&# 160; protected]

Повністю сон не пам’ятаю, пам’ятаю, що я був у своїй кімнаті, потім пішов на кухню, і проходячи повз залу зауважив президента Обаму, якесь n-е кількість часу вони розмовляли не пам’ятаю про що, а потім, мене батько попросив довезти його до аеропорту.перед &# 171; точкою призначення&# 187; я попросив його, щоб той не тиснув на нашу економіку, але той нічого не відповів, попрощався махнувши рукою і пішов.

В ніч з 09 по 10.02 уві сні бачив президента з його маленьким сином в колясці в березі моря гуляємо місці і спілкуємося, я син президента кота в колясці і питаю його ім’я, чут в дали від нас хтось їсть!

Ну все почалося з того що я опинився поруч з Володимиром Володимировичем Путіним потім ми почали про щось з ним говорити і незабаром прийшли на якийсь завод, пам’ятаю що стіни були з червоної цегли там були 3 робочих і вони почали нам погрожувати і хотіли побити Путіна але путин не з чіла боязких він взяв цеглину і хотів дещо їм пояснити ну ті відразу ж зрозуміли і відійшли потім за ними приїхала броньована машина і відвезла нас нас на карнавал де він мене залишив з купою людей але там був один знайомий друг він був п’яний .Я сказав ти підеш додому він сказав залишиться, раптово з’явився Путін і ми з ним про щось розмовляли після цього він поїхав знову а далі я не пам’ятаю .

путин сидів зі мною близько години і ми спілкувалися після п’яти хвилин розмови вже як далекі знайомі, але в кінці сну мені чомусь стало здаватися що це двійник

Вітаю! Мені наснилося, що я розмовляю з Путіним:
&# 8212; Скажітеб буде війна?
&# 8212; Так буде!
&# 8212; скоро?
&# 8212; Дуже скоро.
&# 8212; Яка вона буде?
&# 8212; ядерна.
&# 8212; Значить мені не варто будувати будинок?
&# 8212; Ні, не варто.
і вся розмова він мене обіймав, і поцілував на кшталт в кінці

Вітаю. Наснилося, що президент залицявся до мене і ми стали добре спілкуватися. Сон був дуже позитивний. І два тижні тому теж приснилося, що ми вже знайомі і добро спілкуємося, а мене підвищили до голови купно району в місті. Дивує сам факт появи Путіна в снах &# 8212; новини не дивлюся, газет не читаю і взагалі президентом і політикою особливо не захоплююся)))

Добрий день, Тетяна! Хотілося б дізнатися до чого сниться сон, в якому бачиш себе розмовляє з Президентом Республіки Казахстан?

Я прибирала в кімнаті, там був безлад і, раптом, дивлюся на вікно, а в нього дивиться наш президент, як-то збоку.Мені незручно стало.І начебто мій чоловік в цей момент пробіг по кімнаті роздягнений.

Розмовляв лежачи на ліжку з Порошенком, обстановка тепла домашня, але втомився, хотілося спати, він укрив мене дбайливо, по батьківськи ковдрою.

Вітаю! Мені приснився президент Путін, ніби він прийшов до нас в гості, ми сиділи за столом, випивали, їли, потім мій чоловік мені сказав щоб я Путіна не залишала без уваги. Потім ми з Путіним про що то розмовляли наодинці, і дивлячись на те що він був напідпитку, я вирішила його укласти спати, Путін перед тим як лягти в ліжко, сказав мені що таку жінку він ще не зустрічав, я лягла з ним поруч, і він заснув, а в цей момент зайшов чоловік, і побачивши мене з президентом, вийшов з кімнати, я йому намагалася пояснити що між нами нічого не було, але чоловік не повірив.

Я в ліжку з Путіним, займаємося сексом, все нормально, але потім перестаємо і я починаю мазати йому ноги кремом, йому подобатися.При цьому він скаржиться на свою колишню дружину, говорить, що за 14 років шлюбу, останні 4 роки з нею неможливо було в інтимному плані спілкуватися, відстала мовляв від життя))))

мені наснилося що до мене прийшов Путін з усією своєю охороною і ми з ним цілувалися.Політикою не захоплююся телевізор дивлюся рідко, нічого не розумію&# 8230;

Я з президентом в дуже хороших відносинах, але не панібратських. Розмовляю з ним про щось хороше. Так ось і все.

прзідент приїхав до нас в село проверкоі і я зустрів їх і ми разом ходили кудись він обіцяв влаштувати мене на роботу

Я пила чай з президентом і розпитувала про труднощі його роботи і мені було його дуже шкода, але він виглядав таким спокійним і красивим

Уві сні сиджу за столом їдять навпаки сидить президент а поруч зі мною доросла жінка. Я хочу поговорити з президентом але боюся що щось не те скажу. потім прокинувся

добрий ранок. Мені снився Президент. Було якесь захід а він нізвідки не візьмись виявився у дворі якогось будинку, в думках неначе мій будинок, він лежав у дворі в альтанці на боці і йому було погано, виявляється на спині по нижню частину весь в зеленці і в мазе. Поруч з ним була його молода дружина хотіла йому банку поставити на спину, і не окуратно. Я втрутилася і кажу що сама зроблю. Починаю ставити банку і він до мене пристає бере за руку і каже я хочу лягти на тебе або що б я під нього лягла, потім я відмовляюся мені стає огидно і кажу що у мене син і я розлучена, що з ним не хочу бути. І тікаю. Президент снився Казахстану і сама я з г.Алмати.
спасибі. Буду порада дізнатися вашу відповідь&# 8230;

Ми, я і призедент Франції Фрацуа Аланд випивали шампанське на п’ятому поверсі не знайомі мені квартири, далі раптом приємно стала покачіватся весь будинок і призедент вийшов на балкон і впав в низ але не розбився. Потім я вийшов на балкон і став повільно падати, мотузки натягнуті на балконах мене затримували від падіння, рвалися&# 8230;

Доброго дня! мені снився ось такий сон&# 8230;. я в одному великому будинку&# 8230; і там я мазала глінай стіни&# 8230;.. патом приїжджає глава нашої республіки на білій машині і я з ним уеезжаю на цій білій машині &# 8230; але на зворотному шляху я виходжу з машини і заходжу в будинок і я бачу як він мене чекає&# 8230;.. але я не виходжу і він їде &# 8230; я стораюсь наздогнати його і на цьому обірвався мій сон&# 8230;&# 8230;

гуляв я брат і друг, і путін з нами. йшли по дорозі говорили про бізносе, ми займаємося обробкою і будівництвом. путин запропонував пару варіантів. в цілому поводилися як дуже хороші знайомі. і так поки не прокинувся.

я бачила президента, я переходила дорогу з подругою його охоронці і він зупинилися подруга смикнула мене і витягла з дороги в цей момент я порвала взуття це помітив президент і він вибачився і сказав охоронцеві відвести мене в взуттєвої центр і купити взуття. президент у їхав і сказав подбає про мене охоронець подарував мені букет квітів. і.т.д

Я була в одній кімнаті з президентом Путіним В.В. Наче я щось їла і крихти і шматочки їжі виявилися на підлозі. Путін став їх піднімати і покартав мене за мою неакуратність. Я його бачила дуже чітко, прямо за півметра від себе і коли він зі мною розмовляв, дивився мені прямо в очі. Я відчула якесь незручність від того, що сам президент зробив мені зауваження.

Наш нинішній призедент зустрівся випадково, він був з колегою де то в будівлі адміністрації і ми з ним зустрілися . Я йому сподобалася і він став за мною доглядати, спілкувалися сиділи десь за столом, потім він купив подарунки а мені треба було їхати додому і засмутився що я їду.

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені приснився президент Путін.дуже виразно.Він кудись їхав сам в автомобілі з супутницею (смутний образ) і заїхав до мене, правда квартира мені незнайома, але вона як би моя.Я з ним розмовляю на рівних, найбільше мене цікавить питання, яким чином він, маючи стільки недоброзичливців, примудряється уникнути &# 171; пристріту&# 187; і чи є у нього енергетична безпека і навіть натякала, що можу йому допомогти, маючи на увазі мою знайому-&# 171; білу відьму&# 187; Він був зі мною дуже милий, жартував, такий приємний дядечко.Дає щось мені подарував, що-не пам’ятаю, здається якусь прикрасу.Сон дуже незвичайний, весь ранок під враженням.

Привіт мені приснився сон, мені снився Путін В.В. президент нашої країни, нібито я з ним хотіла вступити у близькі стосунки, а моя мати постійно цьому заважала, До чого сниться цей сон

Вітаю!Мені приснився наш президент в формі моряка-безкозирка і таке інше.Він на десь виступає веселий і навіть не багато зухвалим.Дивний сон ні коли такого не було

Приснився призидент нашої НЕ обьятной В.В.Путін сидить весь побитий в СІНІК ну всерівно дуже охайний він расбілся зі своїми Коллека в авіакатастрофі вони загинули а він немає і каже я вижив тому що я добра людина зі світлими помислами а мої два приятеля ну вообщем розумієте&# 8230; Потім я сам різко як то опинився біля Кремля тільки не на землі а на висоті там якась довга прибудова нібито моста була дерев’яна і на ній люди і я в тому числі а внизу в сто крат більше людей і ми їм скидали всякі речі допомагали взагалі вони раділи розбирали ці речі хто що міг взяти була велика ощущуніе 90х років хоча я народився тільки в 96 і ось хтось з знаходяться вгорі скинув сумку кому то на голову з речами йому надто не стало ну ми сміялися потім вони різко і дуже швидко частку секунди втекли всі хто був під нами залишилися трохи подалі люди і кінець сну

З Путіним поруч дивилася космічні кораблі атомні криголами. Було багато народу натовп, але я стояла зовсім близько до нього і просила сина сфотографувати нас.

уві сні помер президент наш Назарбаєв, і я кажу всім як він помер, скоро ж вибір президента, тоді замість нього кого у той призначити треба швидко, Сапарбаева наприклад говорю

Наснилося те, що президент прийшов мені на допомогу я перебуваю в літаку, який зазнав аварії.Більше нікого немає навколо, він заходить в блакитній сорочці і вітається зі мною, я йому відповідаю, знизує мені руку.Ніби як дивиться з повагою на мене.Після або перед цим я перебуваю ніби в лікарні, заходжу в ліфт прозорий і він різко піднімається вгору, крізь дах я різко злітаю в небо.

снився сон, президент прийшов до бабусі побачитися, і в цей час я теж зайшов до бабусі і привітався з президентом і обійняв з посмішками.

Президент сидить навпроти мене, і дав мені дуже красиву, прямо червону з діамантами кільце. густо іншими роздавав подарунки, а мені дуже найкращу виявляється.

Єльцин пропонував співпрацювати, уві сні він здавався занадто найвпливовішою людиною чим він був насправді.

я приїхала в будинок до президента і ми у нього снідали з його дружиною і двома дітьми, діти були одягнені у військову форму, але вони були років 6 або 7. Отже на наступні день я знову у нього снідала

Уві сні запропонували стати президентом невідомої мені країни, уві сні мені були відомі положення країни і я почав обмірковувати рішення підходять для країни.
Що б цей сон означав?

Мені приснився Лукашенко немов він у нас в квартирі без охорони. Спершу він з балкона (2 поверх) говорив якусь промову внизу стояли людям, потім сказав що вибився з сил і йому треба прилягти на пару годин, щоб ми не турбувалися, він нібито потім тихенько поїде, він пішов в мою кімнату і ліг спати під ковдру, не знявши зверху плед. я запитала може йому відкрити вікно щоб не було душно, він сказав можна трохи щоб не дуло і попросив посидіти просто з ним поки не засне. Я сказала мені треба укладати доньку (їй 6 років, ложу спати в сусідній кімнаті) і що мені треба йти до неї і тихенько вийшла. на кухні доварювати кашу вівсяну для дочки, немов уже пройшов якийсь час (годину або більше) він вийшов уже одягнений в костюмі бадьорий (ще молодий, худорлявий, без седени) я запитала чи не хоче він каші, він не відмовився, сів на кухні, я поклала йому в тарілку, а сама стояла до нього спиною і щось ще доварювати на плиті, помішуючи в каструлі, і ми трохи розмовляли. потім він немов зник, і я прокинулася. до чого б це все? я зараз в положенні, може якщо буде хлопчик треба назвати Сашком?

ВО СНЕ Пісний ПРЕЗИДЕНТ РФ В.В.ПУТІН ми сиділи за столом НЕ ПОМНЮ АЛЕ несклько ЛЮДЕЙ БУЛО розмовляв

Сон вночі з неділі на понеділок: обіймалася і фліртувала з президентом, що він мені говорив, як би отримував.

У моєму сні президент В. Путін був присутній десь в районі нашого міста нібито для якогось свого виступу, до якого він посилено готувався. Зі мною розмовляв запросто, але в розпорядчому тоні (ніби як я була одним з його співробітників). І ось під час такої розмови президент різко наморщила від зубного болю: як ніби у нього вискочила пломба і зуб страшно розболівся (самих зубів, як і їх пломб, я уві сні не бачила). І тоді мені довелося в терміновому порядку закликати якусь жінку у віці, яка нібито була місцевим стоматологом (дуже професійним), але в даний період чомусь виконувала роботу прибиральниці (прямо десь поблизу, буквально в апартаментах самого президента або прилеглих територіях &# 8212; так мені здавалося уві сні). І я, викликавши цю жінку, (яка, до речі, стала чинити опір, оскільки їй &# 171; не дали закінчити прибирання&# 187;) повела її під лікоть до президента, щось примовляючи про те, що зуб В. Путіна набагато важливіше (з чим вона, врешті-решт і погодилася). Пам’ятаю ще розмовляла я з нею так владно-поблажливо, в житті я так не кажу. А сон закінчився тим, що жінка сіла навпроти президента ремонтувати йому зуби, а я пішла стежити за ходом інших справ, побачила, що навколо насправді досить багато людей і серед них багато моїх знайомих, які дивилися на мене з цікавістю і заздрістю, тому що я як би &# 171; наближена до Самому&# 8230;&# 187;. Ну ось такий сон&# 8230; Що б це могло означати?

Єльцин прийшов до мого дому, а потім разом увійшли в будинок. Будинок в житті не мій, а колишнього директора. У будинку за столом сиділи мої діти, але в житті таких дітей у мене немає.

я нашого Президента на дорозі побачила. потім я просила допомоги, типу гроші потрібні на навчання на грант надходити. Потім він запросив мене до свого кабінету. І я пішла а він хворів. все далі не пам’ятаю.

Доброго час доби! Сьогодні вночі в моєму сні була зустріч з президентом країни Назарбаєвим Н.А. ми їхали в гості до моїх батьків. машина була кольором білого. марки джип ланд крузер. Моя мама (її вже немає з нами більше 5 років) готувала бешбармак для гостя. Під час поїздки ми говорили про щось, я не можу пригадати. Кімната була світла і речі були світлих тонів. Вообщем сон був позитивним. ось тільки значення сну я не можу визначити. І взагалі мені часто знятися великі люди

Мені приснився сон, що я розмовляю з президентом РК, питання задаю а він відповідає на всі мої запитання, без проблем. В результаті я задоволена, я подякувала йому, що він приїхав, відповів на мій питання, сказала спасибі

Мені приснився портрет Путіна, я стояла і довго дивилася на нього, як буд-то что-то мало статися

Зустрів Президента і він не був здивований нашій зустрічі так він нібито знав мене по роботі, і він вирішив мені допомогти зі зв’язками представниками великих компанії

мені приснився президент разом зі своєю охороною, я сіла поруч з ним, він мені щось дав або сказав, я подякувала потиснувши двома руками його руку, але він не випустив моїх рук зі своєї, а потім спробував зі мною поцілуватися, але не дуже вийшло.

Вітаю! Наснилося дуже докладно, що я з Путіним і я нібито його закохана я з ним спала. тільки уві сні міцно обіймала його, потім сорочку вибирала яку одягнути вранці, але за тим він поїхав з охороною і водієм а я чекала а мені хто то каже.що він людина зайнята. що звикай так воно і буде

Сниться, нібито я в гостях у президента Володимира Путіна. Він дуже дружелюбно до мене налаштований, і я звертаюся до нього на ти. Він водить мене по кімнатах (кімнати більше в червоно-бордових тонах в східному стилі), і показує фотографії своїх предків. В одній з кімнат я бачу якогось чорного черв’яка, він тут же перетворюється в чорну невелику змію, повзе до мене і накидається на мене. В.Путін вистачає цю змію, власне рятуючи мене від неї.
Якщо це має значення, сон приснився з понеділка на вівторок.
Заздалегідь вдячна за розшифровку мого сну!

Сниться, нібито я у президента В.Путіна в гостях. Він дуже дружелюбно до мене налаштований, і я звертаюся до нього на ти. Він водить мене по кімнатах (кімнати в основному в червоно-бордових тонах в східному стилі), і показує фотографії своїх предків. В одній з кімнат я бачу в кутку невеликого чорного черв’яка, який раптом перетворюється в чорну змію, стрімко повзе до мене і накидається на мене.
Я в довгій спідниці, кручусь, і не можу дістати цю змію. В.Путін рятує мене від неї, хапає її і кидає в сторону. Уві сні я відчуваю, що вона встигла впитися мені в ногу.
Якщо це важливо, то сон приснився з понеділка на вівторок.

Здравствуйте, меня зовут Євген. Мені снився покійний дідусь, раніше часто. Після мені снився президент Джон Кеннеді (його немає в живих). Часто сни сняться на тематику президент, політика. Нещодавно сон приснився як ніби я виступав за трибуною президента, переді мною була публіка а поруч зі мною прапори.

я йшла поруч з Володимиром Путіним багато народу і всі аплодували, фотографували.на мені було чорне пальто і білу хустку на шиї..я ще чепурилася перед дзеркалом, поправляла зачіску, в будинку мого дідуся з маминого боку, я щаслива була

Привіт Тетяна, мені снилося що я став президентом Америки, далі пам’ятаю що я лежу в кімнаті для всіх останніх президентів США, а поруч зі мною сплять колишні президенти, лежу і таке відчуття, що доля держави тепер в моїх руках, коротше здається що тепер в Америці все буде добре і тому подібне;) це все що я пам’ятаю з сну

Вітаю . Наснилося що я президент США і лежу в кімнаті з колишніми президентами США вони все Сплять так як була ніч а я лежу і думаю і така всередині впевненість що почалося моє час і все в країні буде добре і так далі &# 8230;

Доброго дня, Тетяно!наснилося як -будто я народила сина від президента Назарбаєва, я сама в білому комбінезоні і він мене зустрічає з парадом&# 8230;

Приснився померлий ПРЕЗИДЕНТ ЄЛЬЦИН. Я обслуговувати його В МАГАЗИНІ. ВІН ПОКАЗУЄ ЩО ЗА вікном ВИСИТЬ ВЕЛИКА бурульки.

Снився дві ночі. Перший раз я його пригощала чаєм, струшувала з його рук крихти, він запитав що потрібно, я відповіла &# 171; багато не дасте, а мало просити соромно&# 187;. Другий раз приснився сьогодні ми з ним розмовляли, потім я давала йому якісь ганчірки.

Бачила призедента Путіна і Медведєва вони приїхали на машині щоб нам допомогти в якомусь справі і я хотіла їм розповісти нашу сімейну проблему але не встигла. Я прокинулась.

За одним столом сиділа, з президентом він спілкувався, сидів до нас полубоком, (тобто стілець його був спрямований в інший бік, а він розвернувся щоб розмовляти з нами) розмовляв які галузі треба розвивати, були охоронці, стіл святковий, охоронці його були, сказав смачного, уважно слухала що говорив, сказав що в майбутньому треба обов’язково розвивати ісиик куль. Він встав почав ходити розмовляти свято було під відкритим небом з відкритого простору і охоронець сказав що треба мені стати перед Вами і я відчула там для нього загрозу в повітрі побачила крутиться точку вона схожа була на кркжочек який крутиться і запускається в комп’ютері, і цей кружечок як б символізував уві сні небезпека для президента, потім він знову сів і небезпека припинилася.

Мені приснився В.В.Путін він був в якійсь школі в якій я навіть не вчився ніколи і не був, але уві сні я як-би там навчався і однокласники мені були не знайомі. Школу я закінчив рік тому . В.В.Путін щось говорив і на обличчі у нього на лівій частині обличчя на всю щоку було якесь тату червоним кольором. Я в тій школі познайомився з якоюсь дівчинкою, і її ім’я на скільки я пам’ятаю ніби-б Христина, і ще я там побився . трьом однокласників по морді дав . Ну як то так з моменту коли я прокинувся вже почьті добу пройшли &# 8230; в наступний раз буду писати відразу як прокинуся . спасибі за увагу!

Була в якомусь місті, поруч з горами, прекрасне повітря, йшла купатися до моря, побачила дитячий сад, а там Путін-президент був п’яний, хотів давати інтерв’ю дітям і дорослим . Розмовляла з ним, був грайливий і веселий .

перший раз приснився так, я на балу сумна, але треба бути, звідки то він (Путін) з’являється і каже, так м’яко тепло: У тебе все буде добре, чіпає по плечу, мені таке блаженство по тілу пішло, що я з цим почуттям весь тиждень ходила, боялося це добре від себе відпустити, і ось позавчора тихенько підходить ззаду, преобнімает за плечі, тихенько їли торкаючись і знову говорить, що все буде добре, нічого не бійся, ходить зі мною поруч, чоловікові моєму кажуть, а він відповідає , я нічого не можу вдіяти, тут сам він її оберігає. і ось знову я березі це тепло вже два дні

Вітаю !бачив уві сні що я приходжу в школу под’ежает до школи Путін вітається і ми разом заходимо в школу, другий сон, знайшов злитки золота і не знав куди їх заховати всю ніч ховав їх а дві поставив в туфлі свої .

Уві сні приснилося, що сиджу за одним столом з президентом країни. Я приготувала йому якесь страва, йому сподобалося, і він попросив ще добавки. Але він як завжди такий строгий. Начебто потім хоче забрати мене до себе працювати, щоб я йому готувала це страва. Ну ось він так не говорить, але чомусь я так зрозуміла, коли прокинулася

Мені Приснився Єльцин Б. Н. Наче на роботі він приїхав з начальником і ще якимись мужиками))) після свята, я з ні привітався за руку, і посміхнулися один одному

Мені наснилося що президент Росії Володимир Путін приїхав до нас в місто Самарканд.І дивився наші статуї.І я йому запропонував сфотографіровиваться.

Мені наснилося, що Володимир Володимирович Путін прийшов до нас на роботу і запитав керівника, ми його направили в кабінет керівника і коли він відходив запитав мене хто така (назвав моє ім’я прізвище), я йому відповіла, що це я, він посміхнувся і попросив принести води і пішли вони, з помічником (може це і Медведєв був, я погано пам’ятаю) в кабінет керівника. Підкажіть будь ласка до чого цей сон?)

Я була в старій будівлі, 19 століття, як мені здалося нашої обласної лікарні. Було багато людей і серед них президент. Зі мною він був дуже люб’язний, складалося враження, що ми з ним і раніше спілкувалися. У мене залишилося відчуття закоханості з його боку. Потім щось відбувалося, точно сказати зараз вже не можу, але вже вулиця вночі з натовпом схвильованого народу. Перзідент дуже турбувався про бо мені.Пам’ятаю, що все закінчилося добре, так як почуття залишилося від зустрічі з президентом щасливе.

сьогодні мені приснився сон, що до мене в гості приїхав ВВ Путін разом з дружиною і дівчатками, он7і ще маленькі, а Путін молодий. Дружину я практично не пам’ятаю, а з Путіним я розмовляла і пригощала їх з дружиною і дітьми чаєм, а потім з його молодшою ​​дочкою пішла в гості до своєї подруги, що це означає. Я дуже переживала, щоб Путіна не турбували.

Стояла на мосту і дивилася в воду на рибу величезну як кит . Потім бачила президента Путіна з яким шукали хлопчика візочника, якому хотіли допомогти .

Бачила усміхненого нашого президента. Біла сорочка. На його прохання щось робила, а що не пам’ятаю.ніби як справа була важливим.До справи поставилася з усією відповідальністю.

будинки у померлої подруги . вона показувала свої гнилі зуби. а путін з двома маленькими дітьми прибиранням займався

Я їхав в машині з Президентом РФ В.В. Путіним. Причому Володимир Володимирович був за кермом а я сидів на задньому сидінні. Дорогу перекрили якісь люди але ВВП не став себе обнаружтвать (скла в машині були по видимому затемнені оскільки ВВП ніхто не дізнався через скло) і незабаром ми проїхали (люди пропустили машину) і зупинилися біля якогось незнайомця будівлі (будівля на вигляд держ. заклад) Потім піднімалися по численних сходах і увійшли в кабінет&# 8230; потім я прокинувся
І до чого б цей сон.

я з України, а до мене приїхав президент Росії.Він посміхався йдучи мені на зустріч.Я доклала сфотографуватися з ним.Він погодився.Коли ми встали, щоб фотографуватися, я запросила людей, які були поруч теж встати з нами.Їм теж хотілося мати таку фотку.вони встали.А він сказав:&# 187; Хм, несподіваний поворот.Не тільки сама, а й усіх за собою&# 187; Усміхнувся, потиснув руку бентежачись і ми сфотографувалися.

Я обіймалася з Путіним міцно і відчувала до нього любов, як до рідного батька, я знала, що ми разом і по-справжньому і він мене любить&# 8230;
Потім ми йшли кудись разом і на нас була взуття одягнена зі спеціальною селіконовие-гумової прозорою захистом майже до стегна&# 8230; Я цього приємно здивувалася &# 8230; Думаю ноги сухі і чисте взуття залишиться &# 8230;..
Більше не пам’ятаю &# 8230; Але почуття любові міцному справжньою пам’ятаю &# 8230;&# 8230;

наснилося, що президент виявився моїм батьком і він повинен мене вивести з країни, особливо мені цього не хотілося, я пояснювала, що афішувати це не обов’язково і буду жити як жила, спочатку летіли на літаку, він мене по батьківськи обіймав, і заспокоював, що б мені не було страшно, потім якимось чином їхали в кортежі і приїхали в Ялту в порт, тут я йому стала пояснювати,
що в Ялті живе його внучка і тоді її забирати доведеться а вона тільки заміж вийшла і на навряд чи захоче це робити але це зробити. в цей час на морі почався парад кораблів і охорона мені пояснила це спеціально, що б спокійно мене вивести, тому, що вже за мною спостерігають журналісти. підводний човен підплив але сісти я в неї не встигла. прокинулася. в загальному якийсь бред))))) може через те, що вчора дивилася інтерв’ю з ним&# 8230;..

Варю НА КУХНІ Куряче М’ЯСО І РАПТОМ вона розтала підійшов Путін і ВОНО ЗНОВУ З’ЯВИЛОСЯ Я БУЛА В ШОЦІ ВІД ТАКОГО ФОКУСА А ВІН УЛАБАЛСЯ І УСПАКАІВАЛ ІЕНЯ

мені приснився сон, ніби я спала з Медведєвим Д.і він посміхався, потім я йому готувала сніданок, а він мені сказав що забере в Москву і я уві сні сама собі сказала, що якщо забере обов’язково поїду

Було якийсь захід і ми стали в ширінку і президент з’явився ми повинні були вітати його стоячи, черга дійшла, він двома руками взяв моє обличчя і поцілував в губи назвавши мене ЗДРАВСТВУЙ МАРІЯ а мене звати Людмила і потім протер мої губи так -як вони були в його слині&# 8230; що означає? PS настрій його було відмінне.

спочатку я ікала переплутані тапки на роботі і знайшла їх потім сперечалися изза роботи-у кого які обов’язки.Всі незадоволені начальством.Далі йду по парку, обходжу великий басейн, через середину басейна перекинутий міст-гірка і там грається президент Путін (п’яненький) зі своєю свитою, все дарують йому подарунки-спиртне і ін.Я підійшла до нього і дістаю листа з кишені поруч стоїть охорона.Він розгортає і починає читати, і я розумію, що це не той листок, на цьому вірші кавказької дівчинки про утиски.Розумію, що потрібно віддати скаргу, але соромлюся зайняти час інших прохачів

кімната все біле ліжко подушки все дуже чисто президент посміхається у мене до нього неймовірна теплота і він улибаеться він мій покровітельпеостучалі в двері увійшов дуже високий чоловік у білому костюмі у них почався серйозна розмова і я вийшла що б не заважати

Мені наснилося ПРЕЗИДЕНТ У.В. ПУТІН. НІБИ МИ З НИМ ПОЇХАЛИ НА СВЯТО, ТУДИ ПРИЇХАЛИ ЙОГО ДІТИ (ДОЧЕРИ), Я БУЛА за кермом АВТО.

Добрий день, Тетяна!
З середи на четвер приснився Президент РФ, який вирішив допомогти з оформленням квартири. Були оформлені документи на квартиру. Уві сні бачила документи з печаткою. Питання вирішилося позитивно і ми розділили квартиру з родичами, які також наснилися мені. Допоможіть розшифрувати даний сон, чи не зможуть родичі в реальності перешкодити мені.

Їду в машині. А за кермом чоловік в точності схожий на президента. Бачу свої красиві ноги і гарний одяг. Ми люб’язно спілкуємося. Потім машина зупиняється і президента в стороні чекають багато чоловіків. Ми попрощалися, він пішов в сторону чоловіків, я у своїх справах. До чого б це побачити цей сон. Але від сну у мене залишилися позитивні емоції

Наснилося: президент Путін В.В. Приїхав в Амурську область таємно. І чому то опинився в моїй квартирі. Ми мило розмовляли і вирішили прогудяться удвох по Благовєщенську і без охорони . Вечір літо тепло. Він допоміг мені переводеться в сарафанКак то потрапили в якийсь будинок чи то навчальний то чи театр за лаштунки. Від кого то втікали ховалися. Вискочили на вулицю і пішли по набережній. Побачили світанок і він обійняв мене. Я йому сказала що сина назвала в його честь хоча на той момент президентом був Медведєв. Прийшли до мене додому а там чекає охорона, йому пора їхати. І я прокинулася.
Сон приснився вранці 24ноября 2015

Я чоловік і мені приснилося ніби мене взяли в охорону презінента Єльцов і вхожий був в сім’ю він зі мною радився і вся сім’я до мене ставилася тепло [email&# 160; protected]

Наснилося, що ми стоїмо з ним на балконі мого будинку, на вулиці літо, я курю, а він ні. Я його питаю як одного, що буде війна? Він відповідає, що так! і далі дивиться з балкона вниз. Я в шоці прокинувся

бачу президента в гостях у нас вдома добре розмовляємо він мені каже потрібно для тебе відкрити бізнес

наснилося що запросили на зустріч з президентом Путіним, я вибираю одяг і вибрала костюм бежевий з довгою спідницею, за чеками дуже дорогий.

Я сама з казахстана.мені приснився путин буд то б він у нас в гостях і я фотографую його з чоловіком окремо на телефон .путин сміється жартує.потім він присів на диван.а я протирала підлогу в цій кімнаті

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; В сні побачила що жалуюс в призидент

У кабінеті призедента, він розмовляє по телефону, потім я встаю зі мною моя собака і бажаю йому багато здоров’я

приснився президент Путін В, В, на який то зустрічі і стіл по шведцкі він підходить до мене і я відчуваю дотик його руки і поцілунок в щічку

Мене звати Віра. Я бачила уві сні нашого президента . Розмовляла з ним.
Він мене хвалив за щось, підказував як мені краще робити щось .А про що говорили я не пам’ятаю. Моя пошта: [email&# 160; protected]

президент грає на роялі музику на концертному залі, потім брав участь збори з президентам

Прийшов до мене в гості Президент Путін, одягнений в джемпер, штани, сорочку, без краватки, вобщем, як один. Ніби ми один одного давно знаємо, і він насправді один мій (я самотня, мені 53 роки). Ми розмовляли як друзі, посміхалися. Був навіть секс, але якось дивно, в сенсі я не пам’ятаю ніяких деталей, поцілунків і т.п. Просто відчуття близькості як улюбленого дорогого друга. Пішов якось непомітно, поки я щось шукала (якусь музику або подарунок-хотіла йому подарувати). Сказав, що йому пора. Був как-будто цілий день в гостях. Була вражена і говорила йому- &# 171; Адже у тебе немає часу, як ти знайшов час для мене??&# 187; Що це було? До чого?

Мені приснився сон, що ми відпочивали і купалися в басейні з сином і прийшов туди купатися Путін підійшов до нас і фотографувався . У басейні вода була прозорою і теплою.

Президент РФ дав мені свою краватку в коричнево-кавових тонах, щоб я його випрала, хоча я не побачила на ньому бруду

Наснилося ПРЕЗИДЕНТ Я У НЬОГО БУДИНКУ В БІЛОМУ В довгого весільного плаття

добрий вечір.Мені приснився президент РФ (одягнений &# 8212; тонкий лляний костюм блакитного кольору, костюм був прозорим, під штанами були відуни труси стрінги синього кольору, обут- туфлі чорного кольору, лаковані, сидів на підлозі в руках чотки.Сидів в залі на підлозі, проходило якийсь захід.Наперед дякую.

Сиджу я на лавочці і підходить Путін, не пам’ятаю віталися чи ми! Про щось розмовляли, і він, і я розмовляли, потім він підпер підборіддя рукою, нахилився голову і щось сказав про велосипед, на якому він кудись їхав! Ми спілкувалися спокійно, я навіть і не здивувався, що сиджу з ним, дивився по сторонам, чи побачать мене люди, був гордий цим! Потім Путін сів на лавку-гойдалку і я до нього підійшов і сон обірвався&# 8230;.Сам я з України

Мені наснилося, що Путін стояв поруч і потім полетів вгору і я теж полетіла з ним вгору

Бачу президента Гейдара Алієва, якого немає зараз. Бачу ми танцюємо з ним. всі посміхаються

навколо багато сміття, я його собірааю.Поруч стоїть Путін, в чистих, лакування, чорних туфлях і зверхньо по доброму улибаеца. Незабаром після цього сну, зі скандалом звільнилася.

Я розмовляла у сні з Путіним. Я сиділа в залі, він підсів поруч і почав посміхаючись розмовляти зі мною.

Президент Чечні якусь жарт зробив типу кинув в пердгоріі і мені потрібно було добіратся до міста що то в цьому роді

ya uvidela, sto mi s prezidentom lejim v odnoy kravatke vmeste, on mne pomoqal v postuplenii v universitet

добрий вечір! Сьогодні вночі бачила уві сні таке-стою я в натовпі людей. Президент нашої республіки мене дізнався, назвав по імені-по батькові. Запросив до себе. Знайти я його не змогла і не встигла (розбудив будильник).

снився президент лаються або обговорює що то зі своєю дружиною, а на вулиці його чекали охоронці і чорний лімузин
це я побачив у вікно

Снився президент було багато снігу, він йшов в шубі а я йому підтримувала так як вона була довга

здрастуйте мені приснився президент Путін що то мені розповідав і продавщиця продавала мені товар зі знижкою і так віддавала продукти і що то ще

Екс президент сидів на трибуні, натовп людей слухали його, я повинна була обслуговувати президента, шукала посуд що-б подати їжу, знайшла тарілку-човен, скляну

ВО СНЕ ПРЕЗИДЕНТ ЇХАВ НА МОЮ ВОЛГУ з гарним НАСТРОЄМ, ДО ЧОГО ЕО СОН?

Приснився президент Путін в оточенні своїх помічників. Приїхав на якусь зустріч. Я як би працювала при цій організації директором будинку культури. він хотів оглянути околиці міста. Підійшов до мене . спочатку потанцював зі мною без музики. потім взяв мене під руку і ми всі пішли . Але ми удвох пішли по дахах, інші були внизу, супроводжували. ми з ним розмовляли.Ми з ним розмовляли. Я сказала, що він схожий на мого колишнього однокласника. Він зі мною був дуже милий. Я говорила йому про більшого контролю, про мізерної пенсії. Він погоджувався про пенсії. Але про контроль сказав. що він один і йому важко впоратися..Я була у захваті. що він вибрав мене в співрозмовники і дякувала йому за те що він довів мене. Але серед супроводжуючих були і жінки. і одна завідовла. А я частенько віддалялася від президента, щоб поправити панчохи і сховати кінці пояса для панчіх (раніше такі носили) і потім я їх втратила з поля зору. вони знову були всі разом &# 8212; це був якийсь старий завод і я більше не наздогнала їх. заплуталася в цехах і шукала вихід на вулицю. Вихід мені підказала одна працівниця, я пішла туди і прокинулася, але не встигла вийти. Вставати було ще рано і я повернулася на бік і заснула знову. Мені приснився мій будиночок дитинства. я сіла на лавочку біля будинку. Село було безлюдна, вечір. Звідкись з’явилися молоді хлопці і підійшли до мене присіли для знайомства. Першого звали Нікіта. Потім під’їхала величезна фура і в’їхала в мій двір. Вийшов водій неросійський і натягнув тент у вигляді парасольки і почав складати кавуни, які в невеликій кількості були в купці у дворі під парасольку. Далі я прокинулася.

я поговорила ВАСН з призидент і ми обговорювали глабалние проблеми

ми з ПУТІНИМ в одній кімнаті готуємося до сну і я йому пояснюю що при пожежах гинуть в першу чергу більш високоорганізовані істоти

сидів десь на лавочці підійшов держ.Путін і так тепло потиснув руку і ми про щось розмовляли хотів сфотографуватися але мені сказали що планшет впав введення я злився і потім ми прийшли в будинок покійної матері вона йшла до нас на зустріч і я кажу що це не мій будинок і прокинувся

наш президент Нурсултан Назарбаєв.Я уві сні бачила двійника нашого президента, я розмовляла з ним, і негайно відкрила свою фронтальну камеру і зробила з ним Селфі.І показувала всім своїм рідним . що Президент знає мене.
і пригадаю що раніше я бачила сон де в мій будинок прийшли Барак Обама.Володимир Путін.Нурсултан Назарбаєв я знизала їм руку і вільно разгварівала з ним

Мені наснилося що мене бажає Путін, а я ховаюся, але він підкупив мене виділивши 30 млн. гривень, щоб роздала борги і купила квартири синам. Віддалася чи ні не бачила так як прокинулася в поту. Снилося на середу 13 липня 2016р

Мені наснилося на 13 липня 2016р, що Путін мене бажає і намагається зловити, але я бігаю від нього. Потім отримую від нього перев 30 млн. гривень на погашення боргів, придбання квартир синам. Гроші не бачу але нібито відбуваються безготівкові розрахунки.

Вітаю. Сьогодні мені приснився сон з нашим президентом. Всі подробиці не пам’ятаю. Але справа була влітку. Ми виходимо з машини, а під ногами виявився лід. І мені довелося його притримувати, щоб він не впав. Ми зайшли в якесь кафе, і він мені запропонував заварний чай, який був у нього при собі. Більше нічого не пам’ятаю. спасибі.

Приснився президент, я з ним розмовляла, подарувала йому книгу. До чого це?

їздила на розваленому лімузині з Путіним і його радниками на обід, сіли за розвалений стіл з тарганами ІІІ прокинулася

Приснився Президент республіки, доглядає за мною, дарував гарні букети квітів світлих тонів, і журився, чи не занадто нав’язливий. Я перебувала у великому красіворм будинку зі своєю сім’єю.

Двоем говорили обьшаліс, він запитує, що мовляв ти але я хочете женшине допомогти інвалідам, я говорю так! А потім великий стіл він ещо хто то накривають настільки вилки, ніжки тарілки та інші

Уві сні мені наснилося, ніби я спала, а президент Путін мене розбудив убивши отруйного павука який хотів мене вкусити.Що це означає?

Мені приснився сон де все люди за столом стояли і там був Абама серед нас, за столом тільки великий торт на весь стіл. і він сказав налітайте а я взяла шматочок торта і пішла додому! Що це означає?

наснилося, що я чекаю чоловіка, він приїжджає випімші, і це б. єльцин! я йду за ним і дивлюся, що він десь пропалив брюки, сів на що то брудне, йду і обурююся.

снився Путін. Орендував будівлю під офіс.Принесли йому договір і розрахунок оплати. Я почала перевіряти розрахунки і зменшила йому плату за оренду.

Доброго дня! Уві сні я була стурбована тим що у мене немає власного житла&# 8230; (В реальному житті його немає) раптом пояілась пбившая Президена і каже мені що їй потрібні люди які їй би допомагали і запитала скільки у мене зарплата я відповіла 13 тис.неожидано з’явилася іоя покійна молодша сестричка і почала з радістю обіймати бьившую презіденшу. я була недовльна тим що у нас перервався розмову і прокинулася-

ЗДРАСТУЙТЕ, БАЧИЛА ВО СНЕ Єльцина, ВІН БУВ У МОЄМУ ДОМІ І НІБИ спав поруч, ВІН З ДРУЖИНОЮ, Я З КРАЮ.посміхався мені.НІЧОГО НЕ КАЗАВ.І НІБИ Я ПІСЛЯ ЗНАЙШЛА РОБОТУ.ЯКА МЕНІ ДО ДУШІ.

я перебувала на спортивній арені, де проходять перегони. Людей на трибуні було небагато, і я сиділа серед них. Під’їжджає урядова машина, з неї виходить президент, вибирає мене з глядачів поглядом, підходить, бере за руку, і веде до машини. Я відчуваю радість і любов, і де то всередині розумію, що він вибирає собі подругу, коханку. Я сідаю з ним на заднє Седень, охорона теж в машині. Здається саме в машині він мені робить пропозицію стати його любовніцей- я погоджуюся і ми чіпаємо один одного за руки і обіймаємось. Я відчуваю неймовірне щастя. Ми приїжджаємо в якесь про приміщення-кімната звичайна і в ній три двоспальні ліжка незастеклённий і якісь чоловіки-я так розумію соратники Путіна. Вони сидять на ліжках і спілкуються, ми з Путіним теж сідаємо і обговорюємо наше майбутнє життя. Потім опиняємося на вулиці, як би у дворі якогось приватного будинку, там грають діти. Вони підбігають і говорять-давай ми обчислимо твій нумерологический гороскоп, адже Путіну підходить дівчина з 2 в нумерологический гороскопі. Я даю свої дані і вони тікають вважати. Ми з Путіним продовжуємо спілкуватися, обійматися, він дивиться на мене закоханими очима-я теж. Підбігають діти і говорять, що я підходжу, у мене двійка в гороскопі. Я на сьомому небі від щастя

Наснилося, що я в одній кімнаті з президентом Путіним і він несподівано закриває двері і різко цілує в губи.Сон не кольоровий.Треба відзначити, що з початку подій на Україні ВВ Путін був до мене уві сні три рази.це четвер.

сниться през Путін (раніше ніколи не снився) ми сним .як друзі.багато води.вода чиста.видно каналізаційно.люки.Я сиджу десь на верху .бачу все зверху.були ще люди.вони перевіряли і відкривали ці люки.потім Путін нял мене зверху і ми пішли

Приснився президент какбудто у нього що то з горлом шия була перев’язана бинтом зі слідами йоду і ямоя дочка хотіла його про щось запитати він говорив що колись і так нічого і не запитали

Lyubit xocet menya dobitsya no ne mojet nacinaet pomoqat drujet I vdruq celuyet u menya s nim sexs scustvomi s lyubovyu utrom uejaet ostavlyaet oxranu menya ne puskaet damoy dumaet ubequ

я побачив уві сні президента своєї країни в поспіль 2 дня,
в перший раз на сцені вдруге в класі шкоьном

Вітаю! Мені наснилося що мій тато став президентом! Але не всі країни РФ а республіки в якій ми в реальності народилися і живемо. І уві сні я пам’ятаю ми сидимо в залі і чекаємо коли його покличуть на трибуну для мови) до слова мій тато взагалі доктор за професією, цікаво до чого таке наснилося))

Уві сні я бачила призидента він прийшов додому і розмовляв з домашніми людьми і зі мною. І багато-багато маленьких птахів, риб, звіряток вдома ходили бігали

Мені приснився президент з ним молода жінка. Спочатку з’явився президент, потім жінка. Пішли вони разом.

Була на прийомі у П, сиділи з ним за столом, фотографувалися з ним і ще однією дівчиною, втрьох на фото. Розмовляли, потім він дав мені записку, в якій обіцяв розібратися і допомогти. Сиділа у нього на одній коліні, ми базікали, не пам’ятаю про що. Він був в костюмі.Бачила сильні м’язи на його нозі на іншому знімку, де він танцював якийсь народний танець. На фото зі мною і дівчиною, він знаходиться посередині і приобнимает нас за плечі&# 8230;

Мені прісної наш діючий президент, я як би була його дочкою, і він повинен був куди поїхати, і брат був на сердитий, мій брат і моя сестра уві сні, чи не були мені знайомі на яву. Ми прощалися і кожен з його дітей і я теж цілували його в щоку

ПУТІН БУВ У МЕНЕ ВДОМА.Я привітався за РУКУ І пожартував ЩО ТИЖДЕНЬ РУКУ НЕ БУДУ МИТИ.ПОТІМ ВСЕ НАМАГАЛАСЯ НА стіл накритий.СПОЧАТКУ ВРОДЕ НЕ виходить щось.АЛЕ ПОТІМ БАЧИЛА СТІЛ накриття.І Я ВСЕ дивує ЯК ВІН БЕЗ ОХОРОНИ ТА зайшов САМЕ В МІЙ БУДИНОК.МІЙ СОН НА РІЗДВО приснився.

Я в своєму кабінеті, заходить В.В.Путін. Гарний, світлий, усміхнений, в біленької сорочці. Спілкуємося легко, просто. Дістаю фізичну карту Донбасу. Він показує на ній щось. Проводжаю його, йдемо по моїй вулиці до пам’ятника Леніну. За ним приїхала машина, він поїхав. Прокинулася в прекрасному настрої. спасибі!

снився сон я на великому прийомі у президента країни присутній Медведєв. Путін пропонує мені сховатися і по-товариському співчуває і сімптізірует в прихованій формі, але я розумію, що оточена з усіх боків і не вирватися.

Вітаю! Уві сні я сиділа на дивані, пліч-о-пліч з президентом і ми разом переглядали фотографії, де він був зображений. Фотографії були яскраві. Що це означає?

я розмовляв з ними і фотографувався c Путіним і Медведєвим і сперечався з ними ми стояли у великої купи снігу

Приснився Медведєв в будинку померлих родичів. Господиня цього сну була інша далека родичка, яка насправді живе в іншому місці. Я туди зайшла в гості, Медведєв теж був в гостях. Він був БОСОНІЖ (я особливо на це звернула увагу) і одягнений по домашньому. Я була в деякій растеренності, як мені поводитися?

Уві сні приснився наш Президент РК Назарбаєв Н.А., як ніби він проводив нараду, колегію МВС РК, і я там сидів в першому ряду, і навіть допоміг йому підняти його блокнот який він обраних, а потім ми пішли типу в будинок-музей Назарбаєва, де давали обід.

Мені приснився президент Білорусі.Сниться що призедент прийшов в приміщення, де я хотіла почати працювати, обійшов його і схвалив роботу .

Доброго дня.цікава ваша тлумачення.приснився наш президент, ніби я толі працюю у нього, чи то поруч йду .потрапили в громадське місце, знову таки толі ринок, будинок біля.ясмотрю на нього такий привабливий теплий людина.але чомусь хоч і досвідчений наш президент, але на обличчі побачив сильну заклопотаність, розмовляє зі мною а думає про інше.хоча розумію що хрест у нього не можна порівняти з моїм.не посоромився запитати, може щось трапилося?Каже, що крім усього іншого і син на відповідальне завдання.і переді мною стояв не тільки наш президент, а й хороший батько.і чесно сказати ніколи не був з ним на зустрічі, але відчуття залишилися незабутні і з великим позитивом.Я вам так скажу, що якщо що присниться, то чогось чекай.перед майданом на Україні сон приснився, я прочитав і відповідь: будуть народні хвилювання, аж до військових дій, я тиждень ходив і думав, а потім забув.а після майдану згадав цей сон.місяців 8 тому знову приснився сон, прочитав, написано -самі можливо будете брати участь у війні.до чого б все це?

Привіт, Я їду в машині з Порошенком. Обговорюю з ним якісь проблеми. політичні. Він погоджується зі мною.Причому я обурююся . Незадоволена нинішньою владою. Потім висаджує мене на кінцевій зупинці трамвая.хоча міг би довезти до будинку. Я виходжу. І розумію що мені потрібно йти .доїхати я не можу. вже пізно. попереду тільки трамвайні рейки. я йду по рейках. не знаю чи зможу дійти чи ні. боса. і прокидаюся

Я уві сні кілька разів фоткалась зі знаменітностямі.(З Путіним; Джастіна Бісером, ітд.) Що це означає ?

Інопланетяни розмовляли зі мною телепатично. У осном один блакитноокий блондин з хвилястим волоссям. Сказав, що давно спостерігають за нами і толку від нас немає. Швидше за все будуть знищувати, але всіх.

Допомагати з цінними паперами президенту сидів зі мною пліч-о-пліч, після його відходу за мною бігав чоловік хотів відібрати ці папери я перерізала йому горло кухонним ножем

Наснилося ніби отримала роботу в команді нашого президента. І відразу виїзд в якийсь далекий маленький місто. Готель з брудною білизною з плямами крові. Потім сумбурно якісь зустрічі, люди. А після всього чітко: він і я в кімнаті біля вікна, він з такою гіркотою говорить про якісь проблеми, а за вікном на балконі ходить начебто його дружина, але уві сні я розумію, що вже не дружина. І він такий самотній, і тягнеться до мене. Обіймає мене, і каже щось на вухо. І при цьому я чомусь чітко усвідомлюю, що я тепер з ним.
Що за сон такий??

Президент Путін був у мене в гостях. Він з доброзичливим поглядом, культурно і з великим задоволенням їв рибу (на кшталт лососем)

Снився сон, що Обама з сім’єю приїхав в Україну з офіційним візитом, але чомусь знайшов час щоб прилетіти поспілкуватися зі мною. Я спілкувалася з ним і його дружиною. Одна з дочок постійно мені на коліна садила маленьку дівчинку (нібито теж дочка Обами). З дружиною спілкувалися на звичайні жіночі теми. Потім я робила Селфі з Обамою і його дружиною. А коли подивилася на фото, там виявилася і ця дівчинка з нами. Потім я збирала тормозок їм в дорогу))) Бред звичайно, але так все яскраво було, як наяву.

президент Н. Назарбаєв пропонує мені забрати мішки з цукровим піском і вибирає цукровий пісок самий білий, а його дружина не суперечить йому, але хоче щоб Назарбаєв дав мені самий білий цукровий пісок. Але тверде рішення Назарбаєва бере верх.

Снився Путін, Медведєв, я і ще одна людина (швидше за все, мій батько). Ми сиділи в Кремлі за столом. Повинні були щось обговорити. Далі Путін запропонував вийти покурити.Медведєв пішов першим, за ним ВВ, потім я і я прокинувся&# 8230; Можливо, що ВВ мені щось встиг сказати, точно не пам’ятаю

Уві сні сниться розмови про зламаній нозі і хребті президента нашої держави нібито він вмирає народ прийшов прощатся я аіжу він лежить навколо нього лежать наближені і навколо них хлеткі порожні для маленких птахів брудні і всі плачуть президент одягнений в костюм лежить на наближених своїх

Наснилося що я стою на автовокзалі. До мене підходить Трамп Дональд .каже сідай в машину . машина що то на подобі феррарі . я сіла і він свій верхній одяг на мене накинув і обійняв так міцно і ніжно

Я стояла поруч з президентом, він був офіційно, як завжди одягнений. Щось говорив, виступав. Деталі не пам’ятаю&# 8230;

сидимо з прeзідентом у мене у дворі і куримо сигарети, і тепло спілкуємося і він катає мого сина на екскаваторі

Президент був у мене в гостях, прийшов несподівано сидів з нами в коло моїх батьків і сестер як у себе вдома . Їв з нами то що було у нас на столі, звичайну нашу домашню куховарство, він дуже був простою людиною як з народу, довго побув у нас . Я хотіла сфоткати з ним але у мене не вийшло .. а так сон сам по собі дуже приємний ,

Вітаю! З президентом наводили порядок в якомусь звичайному приміщенні.Він керував прибиранням. Викидали дрібний мотлох. Про щось перемовлялися. Я навіть ненароком сказала йому &# 171; ти&# 187;. Але потім в розумі все зрозуміла, і мені стало ніяково. Він не надав значення.

Бачила сон неначе пила чай з Нурсултаном Назарбаєвим і його дружиною і їли хліб свіжий разом ми дуже добре розмовляли ввічливо як ніби ми давно знайомі

Мені приснився глава республіки в якій я живу. Я опинилася в міністерстві, сиділа і сумувала в якомусь кабінеті. Він прийшов і почав зі мною розмовляти. Потім цілувати і потім все закінчилося сексом. Політикою я не цікавлюся, новини не дивлюся. Давно його не бачила, та й сни сексуального характеру мені рідко сняться. Якихось ніжних почуттів не відчуваю до глави&# 8230;..Якщо підсвідомість, то чого воно таке видало?

Біля набережної коштує президент, я вирішила підійти, звідки з’явилися наречений з нареченою, дивлюся на себе на мені було ясно сірий костюм, нас так сфотографували разом .

Трамп був за одним великим прямокутним столом, після невеликого привітання йому, він підійшов дуже близько і дав вказівки, запевнивши в його особистій підтримці і протекції. Відчуття було радісним і заслуженим. Сон приснився з П’ятниці на суботу. Перед сном про Трампа і політиці взагалі не думав, як і в перебігу дня.

Президент Путін про щось питав, узгоджувався зі мною дуже по-дружньому прямо прікосаясь голову до голови серед багатьох людей, сиділи ми на почесному місці, а я трохи ззаду з правого боку, розмовляв він зі мною повертаючись до мне нахиляючись притуляючи свою голову до моєї голови і правої своєю рукою притискав також мою голову до своєї і було мені дуже приємно, що він ставиться до мене так добре.

Уві сні мені президент гроші дав зелене по 2000 тенге взагалі 20тис тенге і розмовляли про щось не пам’ятаю

Напали ауқим великі спускплісь з путин.Одан вкусив за сіна і відклав яйця.спина була вся липка і в павутині.потім өт туди виходили жовті павучки.зухвалий страшний сон

Приснився президент Путін.ми з ним познайомилися. Він почав до мене залицятися. Уві сні він був молодим років 25.( Мені 19 років. Як і є насправді)

Я уві сні бачила резидента В.У Путіна. Я працювала в його будинку. Чистила у нього будинок.готувала. прала .була його дружина, багато гостей

Уві сні я бачила що Призидент росії хотіли стріляти я побігла і підняла його і побігла до поліцейському машині і сказала їм щоб швидко виежать від сюди вони хотять призидента вбити ..і коли я підняла призидента він був таким легким

Я стояла поруч з Путіним і задала йому питання. Він подивився на мене дуже уважно, взяв мене за руку і повів і сказав&# 8230; &# 187; зі мною сидіти будеш&# 187;. І ми сіли поруч.

Вітаю.Приснився сон з п’ятниці на суботу.багато народу стояло в аеропорту.або на поїзд точно не пам’ятаю.мені мама передала пиріжки .я бачила президента Росії і його пригостила пиріжком він мені подякував.через місяць їхати в Росію собераюсь.

Приснився військовий духовий оркестр на площі, а на трибуні стоїть президент з охороною. Я спостерігала знизу.

Приснився ВВПутінего вивели лікарі проходячи повз мене він подав мені руку і пройшовши кілька метрів впав і став помирати в конвульсіях я підбіг до нього а він рукою махнув в мою сторону.і я прокинувся.ну він був як кажуть в такому випадку ДУЖЕ ПОГАНИЙ.

здравствуюте!мені снилося я стою біля дорого будинку президента і мені мама подзвонила сказала ти де я щас приїду до тебе і я їй сказав я стою біля дороги будинку президента

Уві сні розмовляв з Путіним. Він був спокійний, мені дуже сподобався його тон розмови.Він сидів на стільці і я підійшов до нього.Сон бачив вночі сьогодні.

Уві сні покійний призедент вигледят хворим скаржився на своїх дітей я допоміг йому не впасти притиснувши до себе відвів йшов по дорозі заспокоював його

Я бачила вчора уві сні президента Чеченської Республіки ми обшаться сним дуже тепло стояла під коло ево охорона, і з іншого боку стояли безліч людей і ми прямували до ці людям і коли ми наближалися до цих людей я по соромилися що поруч сним йду і думала що люди неправильно зрозуміють нас, і в цей момент він взяв мене міцно за руки, і сказав що ми одружимося і в цьому сні я була дуже щаслива. Я сама чеченка. Рамзан Кадиров наш президент, але він мені і раніше багато разів снився .

Бачила сон, Ніби я на кухні готую&# 8230; а у дворі зібралися люди і серед них був президент (який загинув) і цей президент возврашает одному строків його землю .з двох сторін чиста прозора ріка а посередині так трава зелена&# 8230; і мене попросили подивитися..я таку красу побачила&# 8230; і уві сні я намагалася цей сон розповісти матері та сестрі..але вони мене пережили і не дали їм розповісти.

Хто із знайомих мене познайомив з Президентом США в неформальній обстановці. Спілкувався з ним по бізнесу, і в один момент ми заговорили про прибуток по одному з проектів. Він сказав ок тут ти багато не заробиш, але в наступних проектів є майбутнє і прибуток. Потім в домашній обстановці у його будинку після сауни в халатах говорили про майбутні бізнес справах, можливе спорідненість під віскі з сигарою, але без почуття феєрії з мого боку, я відчував себе приємно здивований, але стриманий.

Приснився Путін подарував мені посуд, потім приснилося небо а на небі ліік ббога я началлаа його фотографувати, потім подніммаюсьь важко так по сходах, але піднялася, на останній сходах руку жінка мені подала, я їй по скаржилася кажу ноги болять, так важко мені.спасибі

Живемо в п’ятиповерхівці тому я спочатку здивувався коли побачив що в квартиру де я живу з мамою входить президент
Пам’ятаю що ліг він на мамине місце де вона спить зазвичай
Відчуття уві сні були спокійні і приємні, навіть було відчуття безпеки
Далі президент що то робив лежав, не пам’ятаю, а я слухав музику вконтакте і скинув йому церковні піснеспіви красиві
Потім ми пропали ніч вранці прокидається він почав побачив повідомлення вконтаке і став слухати співи
Причому були такі відчуття що я скинув більше чим він послухав і саме нормальне було останнім і він послухав тільки кілька останніх пісень і став збиратися
Я слухав в навушниках, він без
Ні слова за весь час не було
Маму уві сні не бачив але було відчуття що вранці я нібито їй розповів що я відправив ці співи та вона в курсі
Все потім прокинувся, нічого не зрозумів

Привіт, я бачила уві сні що президент дарує мені годинник і я це бачила четвер ночі. А я сама була така радісна, подумала всі мої мрії збудуться.

була в гостях у президента в Кремлі, і він хотів щоб я, залишилося з його дружиною. він був гарний і молодий, кругом була його охорона

Мені наснилося що я перебуваю в трьох поверховому будинку з Путіним, там було повно охорони . Але ми спустилися в підвал, і Путін один теж почав виходити на вулицю зі мною і з одним . Я попросив у Путіна, можна сфоткати, але млинець камера чет лага, секунди три я намагався і він далі пішов . Поки він йшов, я йшов в перед нього і намагався зробити фото, але його там в телефоні не було видно і так фото до останнього не вийшло . Він вийшов на вулицю, сів в стареньку машину і поїхав у своїх справах кудись . А я так селфач і не зробив

Я бачила сон і бачила нашого президента деталі не пам’ятаю, пам’ятаю як я називала його ім’я з по-батькові він був радісним в якомусь приміщенні

бачу уві сні президента як він сидить за столом такий задоволений як ніби кого то чекав я покликала з хлопців навіть він в саду став співати голосно

Побачила президента і підбігла до нього. Сказала як я давно мріяла з вами зустрітися. Потримала його руку. Потім попросила допомоги. Він відповів сказав щоб я написала лист йому

Їхав з президентом ст Путіним в автобусі потім ми з ним вийшли він упустив телефон у сніг я підняв і віддав йому

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ