Сонник плавати в басейні 😴 приснився, до чого сниться плавати в басейні уві сні бачити

Якщо приснилося, як ви плаваєте в басейні, попереду зустріч з давніми знайомими і друзями, з якими ви давно не бачилися. Можливо відродження забутих почуттів, як дружніх, так і романтичних.

Для юної дівчини сюжет про плавання в басейні уособлює привабливість сновідіци. Незабаром їй, ймовірно, вдасться завоювати прихильність корисних людей і зачарувати майбутнього чоловіка.

З ким ви плавали уві сні?

Плавати в басейні з чоловіком уві сні ▼

Тлумачення сну, де ви плаваєте з чоловіком в басейні, залежить від того, чи знайомі ви з цією людиною. Знайомий або один в подібному баченні нерідко говорить про приховані почуття до нього сновідіци. Невідомий чоловік – передвістя любовного переживання.

До чого сниться, якщо плаваєте в басейні з рибами ▼

Коли сниться, як ви плаваєте з рибами, доля подарує цілу купу цікавих подій, яскравих вражень, радісних переживань. Сновидець знайде багато нових знайомих, але не забувайте і про старих друзів, діліться з ними радістю, енергією.

Сниться, як плаваєте в басейні з дитиною ▼

Сонник стверджує: трактування сюжету про плавання в басейні з дитиною неоднозначна. Прозора вода обіцяє малюкові щасливу долю. Каламутна – віщує проблеми у взаєминах дитини з батьками. Незнайомий малюк символізує хороші зміни.

Як ви плавали в басейні уві сні?

Наснилося, як плаваєте голою в басейні ▼

Якщо приснилося, як ви плаваєте в басейні голою, подібне бачення уособлює сильну волю і вміння володіти емоціями. Ці якості в поєднанні з працьовитістю і професіоналізмом допоможуть домогтися багато чого.

Плавати під водою в басейні уві сні ▼

Сон, де ви плаваєте в басейні глибоко під водою, відображає бажання захиститися від жорстокої реальності, втекти від проблем. Здається, що ніхто не підтримує вас. Але прислухайтеся до близьких уважніше: напевно вони своєрідно, але висловлюють любов.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося плавати в басейні, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться плавати в басейні уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я плаваю в басейні в блакитний прозорій воді і насолоджуюся, плаваю з успішною подругою, потім хтось випускає воду з басейну і він виявляється порожнім, ми виходимо з нього

плавав з дружиною в чистому басейні голяка, багато радості, ми плескалися і плавали, було дуже затишно і спокійно

мене вчив плавати в басейні незнайомий мені чоловік, дуже уважно до мене ставився і з турботою, крім нас ще плавали діти, років 5-ти, у мене все виходило. через деякий час вода в басейні помутніла, з’явилися дошки, чоловік мене витягнув, у мене на нозі на п’яті виявилося кілька равликів без раковин, чоловік почав їх віддирати від мене і все прокинулася))

плавала в басейні довго і дуже вміло, пірнала на глибину
мені це дуже подобалося (в житті насправді я погано плаваю і ніколи не пірнала)
а коли вийшла &# 8212; пішла в душ мити голову, і мила її чоловічим шампунем
коли змивала пену- волосся жмутами стали випадати
я злякалася, на голові залишилася половина волосся

Вітаю! Я не дуже добре пам’ятаю сон. Пам’ятаю тільки, що плавали начебто в басейні. (Не бачила, що б це була річка або море, якесь закрите простір, тому швидше за басейн.) У багатьох плавців на нозі будь-якої вантаж на ланцюгу (камінь), але ніхто не тоне, как-будто просто долають перешкоду&# 8230;

Я пам’ятаю, що в огромномпомещеніі було багато-багато маленьких басейнів, викладених в червоно-білу плитку. Я і моя далека родичка, яку я вже давно не бачила, плескалися в одному з басейнів. Пам’ятаю, вона один раз мене відпустила з головою в воду, але відчуття паніки, ніби мене топлять, у мене не було. Решту часу ми з нею плескалися і сміялися, ніби про щось говорили, але не пам’ятаю, про що. Весь час вода в басейні постійно була неспокійна. Крім нашого басейну, були зайняті і інші. У них хлюпалися і раділи діти, років 8-11. Я їх не знала.

Перевірка вчила клас дітей плавати, спершу на підлозі перед дзеркалом, а потім у воді.після відходу я мила підлогу

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сон, де я цілувалася з незнайомим чоловіком. Ми були без одягу. Потім, пішли в басейн і стали купатися в ньому. Вода була чиста і прозора. У басейні, крім нас, були і інші чоловіки і жінки.

Мені снилося що я в інвалідному візку (причому я не знаю для чого вона мені була потомучто я і без неї могла ходити) купаюся в басейні.
Купалася я не одна там був якийсь чоловік.

Доброго дня! Мені наснилося що я плаваю в дуже красивому басейні в закритому приміщенні абсолютно гола з моєю подругою, яка давно померла. При цьому вона проявляє до мене сексуальний інтерес і обіймає мене

Мені приснився будинок з басейном, що знаходиться на березі океану. Я плавала в цьому басейнів що то там зловила (НЕ рибу). Океан був надзвичайно спокійний, але хто то мене попередив, що коли приходить зима, то океан піднімається на стільки, що переливається за краю басейна.

Я плавала в басейні з темною дуже холодною водою. Басейн був не дуже великий, але дуже глибокий. Там плавали ще якісь люди. Я прагнула скоріше його переплисти. На моєму шляху була жінка, якій, як мені здавалося потрібно допомогти дістатися до берега. Але коли я до неї допливла, вона мовчки в мене вчепилася і потягнула на дно. У момент боротьби я зачепила ногою якусь натягнуту в воді нитку і розірвала її ногою, і після цього ми виплили. А потім я добралася до краю і розплакалася. А прокинулася з відчуттям крижаного холоду, хоча в квартирі жарко.

Сучасний п’ятиповерховий замок, дуже мало людей, лише прислуга. Він був як музей. Я з бабусею своєю піднімалася вгору по просторій сходах і там всередині був басейн з чистою водою. Бабуся вчилася там плавати. Потім я з мамою сиділа в кімнаті навпроти шафи з зачарованою одягом, вона була різною і яскравою. Потім підійшла дівчина і сказала, що ми можемо її купити тільки потрібно бути акуратними, т.до її не можна проколювати гострими предметами

У лікарні лежала мама з переломом шиї, але вона не була сумною. Після цього я пішла на змагання з плавання, але раніше ніколи не займалася цим, та й плавати я не вмію. Мене без мого відома записали в цю школу, там були навіть уроки танців, школа платна. Я подружилася з дівчинкою, яка на вигляд була дуже маленькою, але виявилася моєї ровестніцей. далі уві сні я бачила тільки її і її життя, як вона спілкується з хлопцями і тп.

Мені наснилося, як я плаваю зі своєю коханою дівчиною в басейні. І взагалі спільне проведення часу з нашими батьками. Так само, коли я лежав зі своєю дівчиною, з під ліжка виоезла незнайома мені дівчина, і намагалася &# 171; відвести&# 187; мою. Я не дав цього зробити

Плавала в басейні . впустила сотку . Плавала на колоді . Слідувала за людиною, але він не обертався

плавала в басейні в теплій воді. було комфортно. але дивно було зустріти там давнього знайомого. плавали ще рибки. все дуже спокійно і позитивно

З розбігу пірнаю в басейн і красиво пливу, а в кінці доріжки пливе змія, побачивши її я злякалася і вилізла з басейну

Мені наснилося як я плаваю в басейні і збираю від туди траву в тазик. Пам’ятаю я навмисно розчищала басейн поки інші люди там купалися. Ще поруч був газон і мені сказали посадити там троянди з шипами, а без шипів висмикнули.

Взагалі я в натурі якщо у мене проблеми я хочу плавати в басейн і забути все.Щоб розслабитися і заспокоїти себе. Але я соромлюся від своєї фігури.Тому не йду в басейн. Уві сні мені приснився такий сюжет: я плаваю і там 2 хлопці 2 дівчини одну дівчину і одну хлопцеві знаю вони горді і як то ми з ними в житті не спілкуємося вони авторитетні дівчина вчиться в іншому школі, (давно ми в соц мережі просто спілкувалися) а з хлопцем не спілкувалися часто бачимо один одного в школі. І ще 1 дівчину, хлопця чето не пам’ятаю їх обличчя. ОСЬ і ми уві сні під час плавання почали спілкуватися навіть дуже добре і весело і ми змагалися і я перемогла я дуже добре плавала хоча в житті так не плавала.І ось ми там сфоткались базікали.і крім нас в закитим басейні ніхто інше не був

Я плавала з чоловіком в темному басейні він мене супроводжував щоб я не потонула, але в басейні були і інші люди їх було багато. В кінці сну у мене відкрилася одна грудь я була в купальнику.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ