Сонник Піжама 😴 наснилася, до чого сниться Піжама уві сні бачити

Ви хотіли для себе придбати піжаму – доведеться мати справу з нав’язливими і нудними особами.

Якщо піжама у вас пропала – вашої волі можна тільки позаздрити, ви завжди тримайте все під контролем.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Піжама, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піжама уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я піднімалася вгору по сходах, при цьому хотіла обігнати якогось чоловіка. Ми поспішали увійти в ліфт, причому ліфт без дверей. Йому вдалося це зробити першим. А мені потрібно було щось перенести до ліфта. Коли я натиснула кнопку, виявилося, він нікуди не поїхав. Я пішла в ліфт і ми разом поїхали наверх. Доїхали до якогось поверху, увійшла жінка, поїхали вниз. Далі цей чоловік намагався мене зловити, але мені не було страшно. Я вирішила втекти. Раптом я зрозуміла, що біжу в піжамі і в шкарпетках. Вирішила зняти шкарпетки побігти босоніж. Попереду мене, навколо було поле або луг: сонце, тепло, трава зелена, м’яка шалений приємна. Розумію, що мені комфортно. Знімаю шкарпетки і біжу, дивлюся на ноги а вони навіть і не дуже забруднені землею. Бігла досить довго. Потім звернула увагу, що ноги не в землі, а в піску. Добігла до якогось приміщення, але була вже одягнена-по-іншому і не брудна.

Вітаю!
Мені снилося як я у своєї подруги розглядаю альбом з фотографіями, на кожній фотографії я в своїй вночі сорочці (шовкова &# 8212; темно фіолетова) сорочку видно з під одягу.

Сон, в якому я вибираю піжаму світлу з червоними квіточками, в секонд хенді. Збиралася в дорогу. Вибирала піжаму з двома друзями.

Мені наснилося, що я сиділа в Лобі одного готелю 5 * з кимось (не пам’ятаю з ким, виразності не було). І дивлюся, що також в лобі перебувати Путін В.В. і звертає на мене увагу, він був так само з якимись чоловіками (не знаю з ким, вони ніби в тумані), у них напевно була каке-то зустріч. А потім дивлюся і бачу, що всі ми сидимо в піжамах, Путін зі своєю компанією вже точно був у піжамі, а себе в піжамі бачила нечітко. Дивний сон, ніколи такого не бачила. До чого б це?

Вітаю.Я відкриваю шафу, а там на плічках висять сорочки чоловічі.Нові та все такі яскраві, помаранчева, яскраво зелена, їх багато.хотіла вибрати одну для чогось, але відкрила другий шафа, а там на плічках висять дві піжами чоловічі, тільки з дитячим малюнком (ведмедики якісь).більше не пам’ятаю нічого.

прийшла додому у двері бачила сліди від взуття і здогадалася що це колишній чоловік&# 8230;.заходжу сидить на моєму ліжку в шовковій піжамі&# 8230;.і пропонує продати його корову яка йому типу набридла&# 8230;..

це був звичайний день я пішла в школу і у нас повинна бути фіз-ра я чомусь стала переодягатися в піжаму а не в спорт. форму потім я дізналася що у нас помилка в розкладі і у нас зовсім не фіз-ра а ін урок я стала дуже швидко перевдягатися нервувати ну що на ур опаздать і все я потім прокинулася

Наснилося що я з чоловіком лягла в ліжко спати я в піжамі а він без&# 8230; коли прокинулися на мені кофта а на ньому штани від моєї піжами &# 8230;
що це означає?

Ми з мамою пішли на базар. А там ми випадково зайшли в магазин а там було багато піжам.Там я знайшла піжаму про який я мріяла і його мама мені купила і ми вийшли звідси

Я їхала в автобусі на мені була одягнена біла в синій малюнок піжама, потім я подивилася навколо і на водія і кондуктора були теж одягнені піжами в біло-зеленому кольорі.

Доброго дня. Я вечеряла з Путіним за круглим столом зі світлою скатертиною у нього в штаб-квартирі (можливо в Кремлі). Ззаду були великі вікна і за вікном темно. Ми розмовляли, він був позитивно настрій, посміхався. Таке відчуття що я виграла вечерю з Путіним. Ми ще дивилися щось на кшталт фільму. Час було десь 23, він встав і попрямував до себе в кімнату, давши зрозуміти що вже пізно і пора йому спати при цьому він був в піжамі (шовкові штани і халат яскраво малиновий з синім принтом). Ще був уривок сну що ми були на заході, багато людей було. Потім уривок сну труну з синьої тканини (як джинса) там лежали Путін я і ще хтось у свідомості (це як типу жарти). Ще мені здається щось в руках було.

Вийшла в під’їзд вночі, була в піжамі, якщо не помиляюся. Не пам’ятаю точно, що робила, але вийшла з горщиками кімнатних квітів (або один горщик був, точно не пам’ятаю), я міняла добриво, землю, якщо не помиляюся. Заходжу в під’їзд, а там мій сусід-хлопець молодий, живе досить далеко від мого під’їзду, так ось, він до моєї сідниці прікаснулся, а його друзі були навпроти під’їзду і сміялися дико, зі словами &# 187; у тебе вийшло&# 187; і щось на зразок цього. А той хлопець мене додому не відпускав, своїм друзям казав: &# 171; Пам’ятайте її? Ми її хотіли зґвалтувати, полякали трошки в той день&# 187; це не точні його слова, але було приблизно так. Я відразу згадала (уві сні) про той випадок, про який він говорив. Мене правда намагалися ізгасіловать вони, так само уві сні, але це було давно, не пам’ятаю точно коли. Його друзі не згадали на мою той випадок, не має значення. Мій сусід мене зі сходів під’їзду притиснув до стіни біля входу в під’їзд, його друзі відразу приєдналися, почали лапати, я сопратівляться, мені було страшно. Один з них мене різко штовхнув, я врізалася головою об стіну, підсумок: смерть. Але найцікавіше і дивне, я спостерігала за цим з боку (моє приведення або що? хто? Я без поняття) друга я, так би мовити, спостерігала за цією сценою до самого цього несчатного випадку, вона побачила власну смерть (я побачила). А ті хлопці злякалися, були в шоці злегка. Мій привид (або хто, не знаю сама) зайшла в будинок, брату говорить, що б він в під’їзд вийшов, сам брат трохи внепонятках, повяшает голос на мене (примари, думаючи, що я жива), виходить все ж в під’їзд і бачить мене з пробитою головою, все в крові. Дивиться здивовано на труп і на привид, я так і не зрозуміла суть цього сну, що далі було не пам’ятаю, на цьому все напевно, я прокинулася відразу, злякалася дуже. Час було 2 години ночі, не могла заснути, через пів години все ж заснула і побачила абсолютно інший сон, не пов’язаний з цим, але такий же дивний. Сон цей побачила в пн зі вт так би мовити, до 2 годин ночі (13-14 листопада).

Я приїхала в інше місто з колегами, один з них (чоловік на багато старший за мене) зробив мені подарунок: піжама легенька красива, хорпоковая і пеньюар мереживний теж дуже гарний).

Рожева піжама була брудна в чужому кімнаті, піжама шорти були білі плями. Хотіла випрати і тут же прокинулася. Що означає?

Вітаю.Мені наснилося, що я біжу в дуже красивою атласною блакитний піжамі.сон яскравий .Блакитний-мій любімій колір

Наснилося що що сестра мого хлопця в моїй піжамі ходить. Тільки бачу штани які я дуже люблю і вони теплі, я дивлюся на неї а вона у відповідь сміється.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ