Сонник Пістолет 😴 приснився, до чого сниться Пістолет уві сні бачити

Пістолет уві сні символізує темну сторону душі сновидіння. Він відображає страхи, сумніви, таємні бажання і ниці наміри. Наяву відбувається внутрішня боротьба світлих думок з непристойними помислами. Хто здобуде перемогу в цій битві, допоможуть дізнатися інші супутні символи сновидіння.

Якщо це було ваше власну зброю – встояти перед спокусами не вийде, дасте слабину, щоб отримати швидкоплинне задоволення непорядних потреб і потім будете відчувати докори сумління з цього приводу.

Чуже вогнепальна зброя означає, що ви зможете чинити гідний опір супернику, який спробує вам нашкодити і зруйнувати ваші плани.

Пускати зброю в хід – негативна природа вирветься назовні, і ви вже не зможете з нею впоратися. Це буде відбуватися поступово, тому ви не помітите, що зрадили свої моральні принципи.

Що ви робили з пістолетом в вашому сні?

До чого снилося, що тримайте пістолет в руках ▼

Якщо уві сні тримали пістолет в руках – значить, в реальному житті ви не зможете відмовити собі в заборонених задоволеннях, підете на поводу у своїх ницих бажань. Забувши про моральність, ви опинитеся в полоні п’янкої пристрасті, яка призведе до моральної деградації особистості.

Для жінки таке сновидіння є зазначенням, що вона робить велику помилку, зраджуючи почуття гідного людини. Віддаючи перевагу раптово охопило її захопленню, сильним почуттям, що нахлинули несподівано, вона ризикує залишитися з розбитим серцем і порожнечею в душі.

Що сталося з вами уві сні?

До чого сниться, що знайшли пістолет ▼

Згідно сонником знайти пістолет – означає, що доведеться відповідати за вчинки, яких не скоювали. Будуть пред’явлені помилкові звинувачення, які дуже важко буде спростувати. Або ви, щоб позбавити від неприємностей близького друга або рідну людину, візьмете на себе провину за його провини.

Якщо уві сні поранили з пістолета ▼

Бачити уві сні, що вас поранили пострілом з пістолета – стати предметом недобрих розмов наяву. Хтось за вашою спиною поширює неправдиву інформацію, щоб зганьбити вашу честь і гідність. Має бути довгий з’ясування відносин з кривдником, результатом яких стане повне спростування чуток і відновлення вашої репутації в очах оточуючих.

Якщо рана була не смертельною – очікується виникнення напруги у відносинах між друзями, швидше за все, з приводу спільного ведення справ. Однак, конфлікту вдасться уникнути завдяки щирої розмови.

Бачити кров в результаті поранення – до сварки з родичами. Існуюче між вами незгоду з деяких питань виллється в гучний скандал, де жодна сторона не зможе довести свою правоту, і кожен залишиться при своїй думці.

Тлумачення сну, в якому пістолет направили на вас ▼

Людина, яка уві сні направив на вас пістолет, відчуває сильний інтерес до вашої персони. Це може означати, як приховану симпатію і бажання зблизитися, так і агресію або затаєну злість. У будь-якому випадку, варто з’ясувати наміри цієї людини якомога швидше, і далі будувати свої відносини з ним вже з урахуванням відкрилася правди.

Яка подія сталася уві сні пов’язане з пістолетом?

Кому наснився пістолет?

До чого жінці бачити уві сні пістолет ▼

Сонник Felomena трактує бачення, в якому жінка бачила пістолет, як попередження долі про те, що слідуючи заклику пристрасті, а не серця, вона може сама приректи себе на нещастя і страждання. Таке сновидіння слід розглядати, як спробу підсвідомості уберегти її від необдуманих, імпульсивних кроків, які ведуть з дороги, що веде до справжнього щастя.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пістолет, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пістолет уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

раніше я займалася танцями, і від туди в мене була якась знайома, але ми майже не спілкувалися, а зараз взагалі не спілкуємося.
сьогодні мені приснився сон, як вона тримає в руці чорний, досить великий пістолет і направляє його на мене.
бігти не куди. я плачу, молю про пощаду, питаю її &# 171; в чому я Правіну?навіщо мене вбивати?&# 187;-. &# 171; Ні в чому. Просто так&# 187;.
далі я захлинаючись власними сльозами, розповідають про свою нещасну любов, про те як мені і так невезёт в життя, про те що люди зневажають мене і ненавидять.. Вона різко засміялася і відповіла &# 171; Це жарт.пістолет іграшковий&# 187;..

Що б це значило?

лілія, можливо даний сон говорить про те, що вам необхідно переглянути деякі моменти в своєму житті і спробувати їх виправити, інакше це може викликати згубні наслідки.

наяву ж мене підманула ворожка, т.е. взяла гроші і пішла. І ось приснилося, що вона прийшла до мене і та принесла паперові гроші і 2 пістолети.Каже що знайшла.Я взяла в руки пакет і не знаю що робити з ними.

гуля, швидше за все такий сон є результатом вашого підсвідомого бажання щоб циганку наяву наздогнала якась кара, каяття.

Уві сні, якийсь незнайомець цілитися в мене пістолетом. Дивиться на мене люто, і хоче вистрілити. Я сідаю на коліна і зі срахом в серці починаю плакати, відвертаюсь від нього&# 8230; В кінцевому підсумку йому стає мене шкода, і він не стріляє. До чого цей сон?

Аліна, то, що в вашому сні на вас був спрямований пістолет, швидше за все обіцяє вам наближається загрозу.

У мене стріляв мій колишній друг з пістолета, ми з ним сваримося перед цим&# 8230; Після цього в меян потрапляє три кулі&# 8230; я якимось чином доходжу додому, розумію що вони не глибокі, дістаю їх з кров’ю і на цьому прокидаюся&# 8230;.кулі різного калібру&# 8230; до чого це сниться? заздалегідь дякую

кстате перед цим в реалі з цим другом грубо кажучи посварилися, стали мало не ворогами&# 8230;

Кирило, то, що в вас стріляв ця людина, швидше за все, є віддзеркаленням вашої реальної сварки.

в мене стріляв мій батько, пістолет був з глушником, куля попарла з лівого боку в горло, я померла.що це?

Сьогодні приснився дивний сон.Наче щось таке трапилося, а може і не сталося, але чомусь якийсь чоловік (ну по сну один або на зразок того) з хорошими намірами дає всім людям навколо мене (зі сну як би якоюсь компанією що чи сиділи і начебто спілкувалися так по-дружньому) і мені в тому числі зброю, пістолети.У мене було 2 пістолети-по одному в кожній руці, і точно пам’ятаю, що вони були різні.Я їх спокійно взяла, хоча до цього жодного разу ні з чим таким не стикалася (по відчуттях).І далі момент, как-будто підходить якийсь незнайомий чоловік і задає нешкідливий питання, і як би для тих хто був зі мною уві сні це відбувається якось несподівано і ми всі злякано підхоплюється і як по команді все спрямовуємо свої пістолети на цього людини.Потім розуміємо що нічого страшно і опускаємо їх.Причому в голові прям чітка збереглася картинка ось цих самих спрямованих пістолетів&# 8230; Далі дія сну не пам’ятаю.Просто можу сказати, що потім протягом сну я ходила з двома цими різними пістолетами і була як би завжди напоготові їх використовувати.Причому це далеко не кошмар був.А просто скажемо так дії, які не викликали переляку або чогось на кшталт&# 8230; І мені все це як би навіть влаштовувало&# 8230;

Те, що в цьому сні вам хтось вручив пістолети, швидше за все, поредупреждает про те, що ви можете дізнатися щось, що може в ваших руках породити конфлікт.

Вітаю. допоможіть розтлумачити сон. У мене стріляли відразу з двох пістолетів. Це були мої скажемо не дуже хороші знайомі. Що це означає? І може-ли зі мною що-небудь статися в реальному житті?

Приснився страшний сон. Я перебуваю в якомусь старовинному залі, схожому на музей, навколо мене незнайомі люди. Раптом хтось із них затіває бійку, тримаючи в руці ПІСТОЛЕТ.Якийсь чоловік вибиває зброю з рук призвідників конфлікту і цей пістолет відлітає кудись за двері. Далі починається паніка, всі штовхаються, тікають, а я стою як укопана (хоча розумію що треба бігти) і раптом з тієї самої двері, куди полетів пістолет в мене стріляють (не бачу хто) Куля потрапляє в горло. Болі як такої немає і крові теж, але я починаю задихатися (і це було страшно) Падаю на коліна, повзу до якогось ящика і пишу записку: &# 187; він не винен&# 187; (Хоча навіть не маю поняття хто стріляв). Потім втрачаю свідомість&# 8230;.і прокидаюся.
Розшифруйте будь ласка, дуже налякав цей сон.

Швидше за все, сновидіння, в якому бачили пістолет вказує на те, що ви можете взяти участь в конфлікті, розвиток якого буде вкрай непередбачуваним.

сни сняться рідко&# 8230; але цей насторожив&# 8230; підкажіть будь ласка перечитав багато.Відповіді не знайшов.
І так зміст сну:
Придбав авто (в реальності зайнятий пошуком авто) їдемо з батьком зупинилися днем ​​біля ринку, і пішли до жінки певної купили предмет (не пам’ятаю який, але маленький коричневий) жінка виявилася циганкою і сказала що ми повинні за дрібничку велику суму. Ми обурили і сперечалися дуже довго. Настав вечір. у мене практично нервовий зрив. І ми йдемо не заплативши до авто.і бачимо що її чоловік б’є моє авто каменем. підходячи до нього я дістаю пістолет свій (газовий) і стріляю йому в голову (але не вбиваю) підбігає циганка я і їй стріляю в голову, вони тікають, дивлюся на авто на машині майже немає пошкоджень сідаю і їду. і я прокинувся&# 8230;.

підкажіть буду вдячний.

Найімовірніше, таке ваше сновидіння пов’язано з вашими страхами втратити поки ще не куплений автомобіль.

Наснилося, що чоловік, до якого ставлюся з великою повагою (він мене набагато старше, начальник чоловіка) як би терся об мене через одяг. Я сиділа він наді мною стояв. Уві сні я не могла зрозуміти чи так це насправді чи мені тільки здається, хоча це було очевидно. Просто я ніяк не могла уявити його в цій ролі в реальному житті. Снився сон напередодні його дня народження. Чоловік в реальному житті був без мене, я погано себе почувала, тому не пішла. Сон продовжився тим, що деякі люди стали теж звинувачувати його в тому в чому і я. Я цього чоловіка вголос при всіх обізвала, він дістав пістолет (з метою вбити самого себе) і кудись побіг. Ще в цьому сні були стиглі сливи і шампанське розливали по келихах. Шампанське не пила, сливи не їла. Зливи протирала уві сні серветками. З реального свята мені все передавали привіт, в тому числі і цей чоловік. А привітала я його по електронній пошті. Так склалося, що привіти він мені передає через чоловіка завжди. Підступу тут абсолютно ніякого немає. Це просто знак ввічливості.

Ваш сон, в якому був такий пістолет, найімовірніше, говорить про те, що ви можете мати в руках засоби для провокації конфлікту.

Бачила уві сні хлопця, який таємно передає мені 2 пістолети і ключ, які я повинна була тримати у себе на всякий випадок. За нами полювали якісь люди, від яких ми тікали. Ми змогли втекти, але я впустила ключ, який ми з ним потім, коли все стихло, повернулися і підібрали, тому що я бачила де саме він впав. До чого б такий дивний сон?

До чого наснилося, що я пішла в магазин і купила новенький і найдорожчий, з тих що там продавалися, револьвер та набої? Він такий новий і красивий&# 8230; і я навіть уві сні один раз вистрілила з нього&# 8230; але ні в кого-то, а просто в якусь Мешеном типу банки. Так&# 8230; купила я його, типу один на трьох з моїми двома подружками&# 8230; До чого б це?

Привіт, допоможіть розшифрувати сон.
У реальному житті зустрічаюся з одруженим. Він між мною і дружиною метається і все обіцяє залишитися зі мною.
Уві сні приходить до мене його дружина з пістолетом. Я подумала, що вона хоче мене вбити. Але вона наставила його собі в лоб і вистрілила, на смерть.

Наснилися прибульці в чорних робах (як у смерті), в біло-фіолетових нарізних лялькових масках. Вони були високі на зріст. Чи не ходять, а літають над землею (жжуть!). Сам сон відбувається на чорно-сірому, синьо-блакитному тлі. Почалося так: спочатку я покликав із сусідньої квартири старого друга (я його не бачив вже 3 роки і сумніваюся, що взагалі побачу), а звідти вибігає бомж, який колись крав мою дачу (це було насправді). Далі я заходжу в туалет і бачу як цей бомж займається сексом з якою незрозумілої дівчиною (брюнетка &# 8212; я її не знаю і сумніваюся, що воообще зустріч). Середину сну не пам’ятаю. Пам’ятаю, що далі я разом з одним знаходимо однозарядні дерев’яні пістолети&# 8230; з зарядом-цвяхом. одним цвяхом (цвях блискучий). Далі я виганяю бомжа з дачі (вона, до речі згоріла), але з пістолет не вистрілюють. Потім вибігаю з дачі і бачу 3-4 прибульця. Вони намертво парять над землею. Інтуїтивно я розумію, що вони розмірковують над тим, хто полетить до мене. Я від страху бігу назад в дачний будинок. Беру пістолет з цвяхом, але розумію, що прибульця не вбити (до речі прибулець була дівчиною: у неї маска поменше і форма тіла жіноча). Друг мені каже:&# 187; пощастило, як раз для себе, т.е. для мене&# 187;. Я дивлюся на стовбур і розумію, що краще застрелитися, але ВЖЕ, усвідомлюючи кошмар, прокидаюся.

Мені все одно на бомжа і прибульців. Можу сказати, що дуже сильно закоханий в дівчину, яка мене не любить. Ще хочу стати дуже дуже багатим. Я розумію, що сон швидше за все поганий, але все одно. Є якісь небудь припущення? Я ВСЕ ОДНО доб’юся СВОЄЇ МЕТИ!

Сновидіння такого плану, найімовірніше, говорить про те, що ви можете спровокувати тривалу сварку.

Моїй мамі приснилося, що хтось направив дуло пістолета їй прямо в рот.Більше нічого &# 8230;.До чого?

Наснилося, що я була поліцейським і гналася за злочинцем, в руках відповідно тримала пістолет, до чого б це?

Знайшов 3 старовинних пістолета в хорошому стані на дні річки, взяв в руки подивився їх а потім назад поклав . цікаво до чого такий сон, допоможіть будь ласка розтлумачити цей сон .

Мені наснилося що я ховаюся під халупі від деяких окупантів (які поводяться спокійно, вони без зброї і не агресивний) в віконце мені передають амуніцію і зокрема я беру в руки чорний пістолет, новенький, я перевірив обойму і виглядав у вікно приготувався вибиратися, розглядаючи людей (яких треба врятувати) знаходяться ззовні.
П.З. відчуття уві сні були позитивними, я був радий що мені допомогли і відчував що у мене все вийде і я всіх спасу&# 8230;
До чого б це?
Заранее спасибо за Вашу відповідь.

Таке сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що навколо вас буде панувати атмосфера недовіри і сумнівів.

Наснилося, що я вбиваю своїх ворогів з пістолета, але всіх встигаю закінчуються патрони.
Що це означає?
спасибі!

Приснився сон як буто, я служу каму-то і нас з одним найняли вбити людину, там сказали що пістолет там то там-то буде лежати. Ми прийшли і я начитав стріляти ну окозалось що це була воздушки НЕ натуральний пістолет. Потім ми пішли у мене мій найкращий друг питав пістолет і я його не дав.
Що це може бути?

Мені наснилося КАФЕ, В ЯКОМУ ми сиділи з моїм знайомим ВІЙСЬКОВИМ І ТУДИ увірвалися БАНДИТИ ЗІ ЗБРОЄЮ. ЛЮДИ ВІДРАЗУ ВСЕ ПОЧАЛИ ховатися під СТОЛИ, ХТО ПРОСТО НА ПОЛ. А я сиділа ДО НИХ СПИНОЮ, склавши руки за ГОЛОВУ.Мене охопила СТРАХ, Я НЕ могла поворухнутися.Я ВІДЧУВАЛА ЯК МЕНЕ ТРИМАЮТЬ ПІД ПРИЦІЛОМ, ЗДАВАЛОСЯ ЩО Я ЖИВУ ОСТАННІ ХВИЛИНИ&# 8230;.. АЛЕ ТУТ МІЙ ЗНАЙОМИЙ ВИЙШОВ ІЗ туалету і злякав БАНДИТІВ.ВИЯВИЛОСЯ ЩО ВІН ДАВНО ШУКАЄ ЦИХ ЗЛОЧИНЦІВ.(І ВІН ЇХ СПІЙМАВ)

Те, що в сновидінні був пістолет, швидше за все, говорить про те, що ви можете стати володарем потужного важеля маніпуляції.

мені наснилося що я взяла у торговки іграшковий пістолет, купила батарейки, вставила в пістолет і віддала продавцеві в робочому вигляді

Вітаю! прошу допомогти в тлумаченні. Наснилося, що в я сиділа в барі і пила коктейль. якийсь чоловік відправив до мого столика записку. я не прийняла її. потім пішла в готельний номер. Чоловік, що послав мені записку, увірвався до мене і почав стріляти в мене в упор. Найцікавіше, що кулі тільки зачіпали мене злегка, залишаючи криваві подряпини на руках і ногах. він витратив всю обойму, потім змінив її на іншу, але та виявилася порожньою. я якось нейтралізувала його і вибігла в коридор. я намагалася крикнути, але голос не виходив. зібравши всі сили, зуміла покликати нового знайомого (чому саме його-поняття не маю) і він прибіг. обійняв і почав заспокоювати.
спасибі.

з четверга на п’ятницю приснилося що я вкрала пістолет витягнула його з кобури і ходжу по вулиці, як ніби чекаю нападу, переживаю, оглядав на всі боки.Справа в тому що на днях у мене повинні робити планову серйозну операцію, я дуже переживаю.Цей сон має відношення?Добрий знак?

Юлія:
Батько прийшов додому дуже злий чомусь, і сказав мені щось зробити..по-моєму почистити апельсин. ну я (як будь-який підліток) щось йому відповіла і взялася до роботи. Він дуже сильно розлютився і почав ганяти мене по двору, по черзі брав в руки всякі предмети: камінь, батіг ну і пістолет, коли він його навів на мене я дуже вщухла і стояла мов миша перед змією&# 8230; і все кінець сну.

Приснився сон: ми всією сім’єю біля незнайомого багато поверхового будинку. Там якісь люди починають загрожувати нам зброєю.Ми тікаємо в під’їзд, просимо про допомогу, але всі бояться нам допомагати.Тільки один чоловік врятував нас з донькою. А чоловік з сином кудись пропали.Що б це значило?

Мені наснилася якась невелика перестрілка, учасницею якої стала я. Людина спрямовує на мене пістолет (не дуже близько), але як би &# 171; грає&# 187 ;, не стріляє, лякає мене. Це триває дуже довго, може хвилин 20.. за ці 20 хвилин я готував себе морально, до того що я помру в будь-якому випадку.. я налаштовую себе на ті больові відчуття, які я відчую коли куля прониже мені голову або живіт, серце.. малюю собі все це в яскравих фарбах, налаштовую себе на те, що це буде всього лише хвилинна (або трохи більше) біль а потім все закінчиться.. готував, готую себе.. ближче до моменту пострілу я як би розумію що цей мій настрій мені не допоможе, &# 8212; мені все одно буде дуже боляче, і я все одно дуже сильно боюсь пострілу, боюся кулі в моєму тілі.. страх.. відчуття досить не маленького страху.. коли людина нарешті, змучивши мене очікуванням, стріляє я прокидаюся і розумію що це тільки сон.. але було дуже реалістично..
Скажіть, будь ласка, до чого?

юля я розійшлася з чоловіком і залишилася одна з дитиною а він уже Жеведь з іншого, і мені наснилася що у мене є пістолет я стріляла в сонце захисні окуляри і концелісь потрон але я знайшла ще два потрон але їх мені була мала кчему ця.

Вітаю..мені приснився сьогодні сон з четверга на п’ятницю ..що мене хотіли пристрелити.До того я йшла по центру Москви ..у мене стало боліти горло я їла морозиво.потім випадково зіткнулася з двома невідомими мені типами.Пробурмотів щось після того як вони до мене стали приставати я пішла сховавшись щось схоже на якесь приміщення..але з’явилися схоже два пацана які прикинулися хорошими..підняв один з них мене..причому підняв мене до стіни утримуючи мою шию я побачила пістолет.він приставив його до лівого скроні..я стала кричати не треба..але вони нічого не слухали.я сказала тчо зроблю все що ви хочете тільки не вбивайте мене.. у відповідь я почула..схоже замеделнное дію..як ніби ось-ось вистрілити..біль якусь в голові.. і звук пістолет коли тільки збираються вистрілити такий-скрип від руху..після я прокинулася дуже боліла голова..пожалййста допоможіть що це означає

Вітаю! Я з дружиною живу разом з батьками. Їм за сімдесят. часто конфліктуємо. Жити стало нестерпно. Днями ми купуємо квартиру в іншому місті і їдемо. Батьки це знають. Я хвилююся, як буде відбуватися переїзд. Батьки- конфліктні люди. Сьогодні мені приснилося, що ми вже переїхали і я захотів купити пістолет, для охорони будинку. Я звернувся до знайомого, який міг би мені допомогти в цьому. Він допоміг, і я купив пістолет. У лісі я спробував стріляти. Вистрілив два рази в повітря і здивувався, що більше немає патронів.

Снилося, ніби я забула зачинити вхідні двері, і в квартиру прийшли якісь хлопці. Я побігла в комору за зброєю, але одного пістолета не було і я взяла револьвер. Заряджати не стала, ніби зрозуміла, що маленькі кулі проти тих хлопців не допоможуть. Вони пройшли на кухню, я наставила на них револьвер і стала кричати, щоб вони пішли з квартири, а вони у відповідь реготали, а потім наставили на мене мій пістолет. Я від кудись знала, що він теж не заряджений. Спробувала розбити обличчя одному з хлопців револьвером. По справжньому я б уже проломила б йому череп, била дуже сильно, але уві сні все було як в подушку. Йому навіть боляче не було. Я зрозуміла, що зброєю мені їх не вигнати, і відкрив всі конфорки газової плити на повну. сказала: &# 171; Квартира наповнюється газом. Валіть, або заснете тут назавжди, а потім вибухнете.&# 187; Бандити дуже злякалися, почали говорити: &# 171; Та все, все! Ми зрозуміли! Ми вже йдемо! Ти чого? божевільна?!&# 187; і пішли. Я закрила двері за ними і вимкнула газ.

мені наснилося що я йшла зі своїм другом по дорозі ближче до узбіччя..і тут я почула як зі швидкістю хто то їхав і було чути звук гальмування, тоді мій друг втік в одну сторону, а я в іншу і машина пролетіла повз мене мало не задавив мене&# 8230; мій друг втік а я сховалася за якийсь стіною бо там стало коїтися щось незрозуміле, було відчуття страху..на тій стіні був пістолет захований під скотчем як ніби хтось його туди спеціально сховав для себе, мені довелося стріляти з нього в однієї людини який явно шукав мене щоб зробити що щось погане так як я була свідком тієї аварії.але патрони не вбили його і навіть крові не було, потім я втекла звідти і знайшла свого друга, уві сні мені було неприємно що він залишив мене одну там&# 8230;&# 8230;&# 8230;., підкажіть як розуміти такий сон?

допоможіть розтлумачити бачу третій син схопив пістолет і втік потім кричати сильно жінки і показують ніби там мій син убитий дивлюся він начебто стоїть але я теж сильно кричу боюся і так кричу і б’юся в крику прокинулася вся тремтячи і налякана страшно

уві сні довелося вести бій на вулицях міста з короткого калаша 5.45 коли я побачив що в магазині залишилося мало патрон, я як то відняв у ворогів великий чорний пістолет на ньому були якісь дрібні написи і одна велика напис GLOCK . З автомата і пістолета я стріляв по олюдям і на довгих дистанціях і в упор

Отже, коли я виходжу з магазину, не далеко від мене стоїть страшний хлопчик з рюкзаком і пістолетом, ну я подивилася і почалася спускатися по сходах, поварачівается спиною, а він в мене стріляє, я втрачаю свідомість, потім з сусіднього магазину виходить хлопець, піднімає меря і заносить в приміщення, через деякий час я відчуваю себе нормально, ну я виходжу цей хлопчик все ще там стоїть, я кричу йому що то типу &# 171; козел траханий&# 187; . Він повертається і йде на мене, в результаті я бігала по багатоповерхового будинку, каталася туди сюди на ліфті, т.до. він дуже швидко ходив, і я не могла вибігти на вулицю, в результаті він убив 3 людини, а коли я залишилася одна він цілився мені в живіт і тут я прокинулася. ось 🙂

Вітаю!Мені наснилося що хлопець який мені дуже сильно подобається, хотів вистрілити з пістолета в нашу спільну знайому, потім підбігла я, направила пістолет на себе і він вистрілив мені в живіт.Крові не було.І коли вистрілив, не було не боляче, а навіть дуже приємно.Цікаво до чого мені приснився цей сон&# 8230;??

Здарствуйте, мені наснилося, що якийсь чоловік стріляє в голову мені і моїм маленькому синові, причому на мої благання, про те що б він не вбивав мого сина, так як я його дуже сильно люблю, він навіть ніяк НЕ отріагіровал, прокинулася в жаху , після того як він на очах убив дитину, потім мене.

Наснилося, що якийсь незнайомий чоловік вбиває на очах мого маленького сина, потім мене, дуже мене турбує цей сон, я дуже сильно люблю свою дитину, і саме ці слова я йому говорила уві сні, а він мені каже любиш?&# 8230; і стріляє йому прямо в голову, що б це могло означати.

моєму другові приснився револьвер з однією кулею який він просто крутив в руці що це значить?

Вітаю. ..мені наснилося що до нас додому хоче пробратися пацан якого я знаю і він побачивши мене направив на мене ствол але я дивилася на нього і заснула уві сні а коли вже прокинулася його вже не було&# 8230; це все мені наснилося&# 8230; до чого б це?

добрий вечір! приміщення роботи.краде дитина сторонній пістолет але не мій і намагається сховатися.але я змогла його зловити і попросила запросити психолога.його пояснення для чого він це зробив.не хотів щоб моя товаришка по службі покінчила життя самогубства.

Доброго дня!
Сьогодні мені приснився сон, що я вбиваю бандитів, на замовлення, що то типу кілера, трьох вбила, 2 поранені, в результаті я стрибаю з 3 поверху разом з девшукой (вона така ж вбивця як і я), раптом вона кудись зникає , в мене стріляють, потрапляють в ноги на руки, близько 40 шрамів, вже зажили, я від них тікаю ховаюся&# 8230; і я прокидаюся в дикому страху&# 8230;

Приснився колишній хлопець що він прийшов до мене додому з пістолетом і хотів би я з ним поговорила, а я живу вже з іншою людиною до чого це??

уві сні мій чоловік заряджає на моїх очах пістолет, причому заряджає її тільки однією кулею і дає мені в руки, поставивши на запобіжник, зі словами: це тобі про всяк випадок&# 8230;. ось такий незрозумілий сон&# 8230; до чого він?

Сон був довгий, зараз все не пам’ятаю, може бути пізніше спливе в пам’яті. Найголовніше те, що мені наснилася моя &# 8216; колишня&# 8217; подруга, якщо можна так сказати. Більше року не спілкуємося, посварилися. Загалом і в неї і у мене був в руках пістолет. І ми намагалися пристрелити один одного. В якийсь момент, ми підійшли впритул один одному, так як я розуміла що моя зброя не працює і треба підібратися ближче. Коли ми стояли на відстані витягнутої руки, я зрозуміла що мої патрони закінчилися, я стала говорити щоб вона зупинилася, так як це несправедливо і нечесно. Вона ж продовжувала довго стріляти в упор, але не потрапляв. У підсумку вона на секунду задумалася, причепилася в серці і я зрозуміла що зараз помру. Але вона знову промазав, або так і планувала зробити (50 на 50)&# 8230; Загалом коли я подивилася на свій тулуб, правіше від серця була маленька дірочка і мені стало важко дихати. Але замість того щоб викликати швидку, я подзвонила мамі. Рана почала затягуватися і дихати ставало легше, хоч і було страшно. Знаєте, поки сюди писала вже все сама розтлумачила!) Але все одно відправлю, що вже, даремно писала?;)

Мені наснилося, що я сиджу на лавці з друзями і тут підходить моя колишня і наставляє на мене пістолет і йде.стріляти не стала до чого ето?

Наснилося що я стріляла з величезного чорного пістолета. Просто стріляла з цікавості. У дерево, в залізяку. І потім величезні залізні кулі, до речі, без єдиного ушкодження, відколупували і збирала в руку. Кулі прям ось як срібні.

Я тримала пістолет в руках, крутила його, курок був на взводі. Я побоювалася, що він може вистрілити, але не сильно.

чоловік хотів мене застрелити з пістолета, ми з ним боролися, він вихопив його але пристрелив себе, його відвезли на швидкій, але я знала що все буде добре, але прийшов президент і сказав що все буде добре і він найме кращих лікарів

мені наснилося, ніби я тримаю в руках пістолет, заряджаю його. а потім хочу стрельнути з нього на ворога, обертаюся, щоб зробити це, а потім прокидаюся.
ще наснилося, ніби я влаштувалася на роботу офіціанткою. робота подобалася. це вже другий сон.
раніше ні один, ні інший не снилися.

Наснилося ніби у мене рушницю і я перебуваю біля якогось приватного будинку, поруч з додому якісь люди, я прицілюється і стріляла в них усіх.Потім я зайшла в цей будинок, там були клітини від тварин.І була кішка з кошенятами, кішка побачивши мене кудись пішла, залишивши кошенят.У мене була думка і їх застрелити, але мені стало шкода чи що і я лише погладила

мені приставили до скроні пістолет і я молила про те, що б мене не вбивали. пістолет тримав чоловік. стояла на колінах і говорила, що ще й пожити не встигла, не любила ще нікого, що я занадто молода. мені дали втекти, але прибігла жінка і почала стріляти мені в спину. я втекла.

Мені наснилося що я їду в електричці і на мене чоловік направив пістолет і почав кричати і виганяти погрожував що застрелет

Наснилося, що друг, швидше за все п’яний, намагався вистрілити в мене і щось говорив, не пам’ятаю що, але він промазуйте гарненько. був один тільки в штанях і сидів.. Незабаром я вирвався ис приміщення і зустрів ще одного друга, який теж походу втік, він сні сказав &# 171; красава&# 187; що типу вирвався і все&# 8230;

Привіт, мені приснилося що в мене цілилися якісь дві дівчини але не встигли вистрілити в мене так як в них вистрілив якийсь чоловік (старий, і по-моєму він мене захищав), і я бачила їх рани на тілі, тільки без крові.

наснилося що я тримала пістолет в руках і натиснула на курок і цілилася в рідного батька але він не вистрілив там не було куль

взяв в руки пістолет, був в компанії, звів курок після чого поставив на запобіжник і розрядив його, без пострілів.

Я був з другом, і сторонніх осіб подарував йому пістолет, але я його тримав у руках. Цей чоловік сказав що мій подарунок чекає мене на вулиці, але, на жаль я прокинувся!

Заходячи в квартиру побачила у сусіда пістолет з глушником.Він посміхнувся, до нього підійшов ще чоловік з таким же пістолетом і глушником. Вони мені сказали, що мовляв не варто поширюватися про побачене і я увійшла в свою квартиру.

Привіт приснився пневматичний пістолет, уві сні я з нього стріляв просто в повітря, потім перестрілювалися з дівчиною ніби жартома, ніби як грали що з нею, я її не знаю і вона ділків то від мене була, ховалася за деревами в листі, а я був ніби на пустирі до чого це?

`Друг дитинства йшов зі мною на вулиці і раптом почав ховати два пістолета в салафанових пакетах під стопками ковдр взагалі потім я один їх знайшов і поцупив як би

Мені наснилося, що я випадково вистрілила з пістолета в дівчинку, я була засмучена, адже я не хотіла цього робити, все вийшло випадково. Я нестримно ридала, викликали моїх батьків, вони були страшенно злі на мене і тільки мій дядько заспокоював мене, і підтримав в цей момент. Коли в усьому розібралися, виявилося що дівчинка жива, вона лежала на землі, але пізніше прокинулася підійшла до мене і сказала:&# 187; Не переживай, зі мною все в порядку.&# 187; Потім, ми довго розмовляли з нею і я відразу ж прокинулася.

Я перебуваю у відкритому приміщенні з колонами, напівтемно, кругом знаходяться сторонні мені люди, раптово забігають двоє підлітків з пістолетом і направляють його в мою сторону. Обманним рухом я вибиваю пістолет з рук підлітка, пістолет падає на підлогу, нападники зупиняються в розгубленості, запал їх проходить. Я піднімаю пістолет з підлоги і хочу віднести його в міліцію. Потім не пам’ятаю, але щось завадило це зробити і що робити з цією річчю далі я не знаю.

снилося як я йшла магазин, коли вийшла з нього на мене подивився чоловік неодикватний було по ньому видно що він не нормальний, він побіг зо мною цілячись пістолетом я спіткнулася і впала на дорозі він підбіг і став цілиться в мене я затиснула очі дуже злякалася він натиснув на курок, але куль не виявилося і я втекла

Мені наснилося, що я сплю в своєму ліжку і крізь сон чую хлопки, відкриваючи очі, і бачу, що біля ліжка стоїть моя померла вже давно бабуся, стріляє в мене з пістолета. Спочатку я злякалася, що мене можуть убити, а потім розгледіла, що бабуся сама здригається, заплющує очі при кожному пострілі і посміхається, як ніби це безневинна забава.

Мені наснилося що на вулиці війна і вбили моїх батьків і тепер полюють за мною один раз мене знайшли але мене хтось врятував а другий раз мене знайшли і почали вбивати і я прокинулася

тримала в руках пістолет, але не стріляла . переживав що про не вистрілила і нікого не поранив питала уві сні чи варто він на запобіжнику і якийсь хлопець допоміг мені витягнути кулі

Загалом, суть в тому, що якийсь чоловік тримав свій пістолет у моєї скроні, тобто, хотів убити. Це було в моєму районі у висоток, до цього він за мною бігав, я тікала, потім ще уві сні були мої колишні однокласники.
Раніше сни снилися, за мною бігав якийсь мужик в масці і хотів зарізати.

Мене пристрелили уві сні з пістолета в скроню, зліва сиділа мама, дивилася телевізор.Почалося все з того, що я гуляв з дівчиною, ув’язався якийсь хлопець, потім наздогнав нас, ми втекли, потім знову знайшов нас і витягнув пістолет, дівчині я сказав тікати, а мене пристрелили.

мені снилося що я з друзями гуляла і якимось чином опинилася разом з ними в неізвесно мені помсти, і саме більше мене здивувало те що я була в футболці і нижньому Більє, вони зі мною розмовляли так як ніби я найголовніша.потім почали стріляти просто в повітря, а потім по нас але хто ето був я не пам’ятаю я взяла пістолет і (він був заряджений боїв патронами) і початку стрілять теж в повітря, потім провал уві сні і на мене почав ити якийсь хлопець ( мені знайомий але хто він я немогу згадати) я його злякалася і взал спочатку один пісталет а потім другий.перший постріл я зробила в повітря і я його чула, а потім я почала стріляти в етого хлопця сама смішне що ч вистріліла два магазини і кулі виліталі як з іграшкового пісталета.потім якимось чином ми опинилися в машині я всю дорогу просила повернутися назад щоб забрати якийсь моє пальто.

спочатку як ніби з друзями купалися у воді і повз мене пропливла велика риба зачепила мене я злякалася, попливли далі і я почула що 2 хлопчиків сьела акула мені хто то це почав кричати, де ми купалися почали плавати акули, ми швидко почали випливати виплили і зайшли в какой то будиночок, там були якісь паза як я понела уві сні вони були мені друзі і моя подруга ще була, я знайшла пісталет і почала всім загрожувати напровлять на них пістолетом

два поліцейських і двоє хлопців викрали нас з подругою на на шей машині жигулі сімка білого кольору .потім нібито зупинка біля магазину все виходять крім мене і подруги один мені видався добрішим .коли всі виходять мені получається завести машину але ми не встигаємо закрити двері .але я їду .в моїх руках опинився пістолет яким япиталась пояснити.. намагаюся як то пояснити що їх спіймають і плсадят. потім чомусь снитися уривок з того що ці троє потрапили в аварію хто то заснув за кермом всі продукти рассбросани на галявинці і таке щущеніе наче й там була мені кажуть що мені купили вино фрукти а собі багато м’яла 2 великі пакети

Мені приснився сон, де я в когось стріляв. Бачив кулі і пістолет, давав обойму свого напарника. Під ранок мені приснилося що я живу з незнайомим дідусем, кожен день приходили різні люди і перевіряли щось. У цьому сні фігурували яблуко або його огризок, який був на підлозі в одному і тому ж місці, коли хтось приходив, але після відходу гостя я завжди його прибирав. Фігурувало рушник, яким я витирався від води.

виходжу з якоїсь квартири чиєю не знаю, на майданчику біля ліфта стоять і роблять якийсь хитромудрий ритуал, двоє над головою тримають на витянитих руках не те немовлят не те поросят, сідаю в ліфт спускаюся у двір в якому знаходиться ставок, чистий доглянутий вода спокійна купаються діти дуже, багато дітей.навколо ставка стоять лежаки йду до свого і з’являється почуття тривоги, того що я бачив щось не призначене мені (той ритуал) виникає почуття переслідування, прискорюються до лежаки знаючи що там є мій пістолет, дістаю його але він забитий бичками сигарет замість патронів. тут на мій лежак з брудними черевиками залазить підліток, прошу його злізти, навколо мене велика кількість дітей (чужих) я їх не знаю але вони все стовпилися біля мене і раптом випливає обличчя одного з чоловіків який проводив обряд і згортає мені шию на очах дітей.(Завіса)

мені снилося шо я тікала від Зграя собак и забігла у дрів до сосіда и ВІН Хотів застреліті собак Які за мною ганяліть, начів стріляті, и виявилося патронів нема ми не знали шо делать &# 8230;

уві сні я побачила пістолет, який тримала в руках і гроші (100 доларові купюри), гроші тримати в руках знайомі, вони були нові.

наснилося що я зайшов в магазин, до мене підійшов хлопчик років 12 направив на мене пістолет (щось говорив, не пам’ятаю точно що) але я поводився так спокійно ніби нічого не було, потім ми сіли в машину де повно народу, я озирнувся в скло заднього виду, за нами була погоня, наряд поліції, але ми відірвалися від погоні, і я спокійно пішов додому&# 8230;

Вітаю.снився сон з середи на четвер.тож про сон.в якому то незрозумілою мені місці сиділи, я, моя мама, мій колишній хлопець і ще один хлопець який мені подобається. колишній хлопець приніс пістолет і віддав його іншому хлопцю. мама сказала щоб він направив дуло на мене.при цьому я дуже сильно сміялася.він так і зробив, направив, потім щось клацнуло, але він не вистрілив. посміхнувся, я зойкнула і почала ще сильніше сміятися.

була серед колективів працювали .закінчивши роботу Пошана в буш (але місце роботи було зміненим не таким як на самом деле) потім бачу себе з боку першого пострілу не чула а тільки рана на грудях потім ще 2 постріли обидва в груди я продовжую стояти на ногах не відчуваю болю крові повільно разползаеться від ран .япитаюсь з’ясувати у того, хто стріляв за що (хто це був не пам’ятаю) але збирається сказати і я прокидаюся

Іграшковий пістолет пластмасовий я взяв у сусіда коли той розбирав горище, сусід не дозволив його взяти але я взяв, і взяв пульки, і стріляв по чому то

Мені наснилося, як мій дядько раптово з’явився з леснічние боку в кров’яних руках у нього був пістолет, він націлив його на мене, а потім кинув його мені.

мені наснилося як я прийшов в тир, потім довго вибирав пістолет, який мені повинні були подарувати. Коли я вибрав, ми пішли додому і перед нами був ставок або озеро. Людина який подарував нам пістолет (працівник тиру), гукнув людини на човні, він підплив, ми всі разом сіли в човен, вона була велика, як на кораблях для евукуаціі, майже пліт, пропливли коротку відстань до іншого берега, було важко вилізти з човна , а ще в ній була вода, але вона не тонула, мене витягли з човна за допомогою мотузки.

Мені наснилося ніби я ходжу по якомусь будинку де дуже багато кімнат, я заблукала, і раптом я увійшла в одну кімнату там був чоловік він лагодив якийсь ящик але він мене не бачив він пішов в іншу кімнату і я пішла за ним в іншій кімнаті була дуже довгі сходи на другий поверх з цих сходів вийшов злий чорний дух у нього була простреленою голова, у нього в руці був пістолет він навів його на мене і сказав &# 171; ти не туди потрапила, біжи і почи вб’ю&# 187; я почала тікати і він вистрілив мені в голову

Причому мені кожен день сняться злі чорні духи

мені підкинули пістолет з кобурою і сумочка жіноча, через котрі не час прийшов Кобзон і забрав пістолет, і з’явилася дитина не знаю чий.

багато народу чоловіки і жінки
Один хлопець був сума йшов він стріляв у всіх і сміявся
Він направив пістолет на мене але я сховалася
Потім він мене знайшов і сів поруч навпочіпки і я чомусь сиділа поруч сним, він почав стріляти наче з під своєї руки
І так вийшло одна куля пішла мимо а друга подряпала мене трохи
Вообщем я від нього втекла і його забрав

Вітаю!
Я була біля магазину з сестрою і подругою. Там було багато народу і подруга побачила маму своєї однокласниці, яка загинула. Ми стояли біля мами і співчували їй, вона нас обіймала. Через деякий час все стали заходити в магазин і ми теж. Я одна бродила по магазину. Він був великий, як Мвідео, я не пам’ятаю, що було на полицях, але багато хто був порожні. Всі люди там були одягнені в жовті і блакитні футболки. Потім я побачила як попереду мене стояв чоловік спиною до мене і він вихопив пістолет і почав стріляти. Я побігла в іншу сторону магазину. На іншій стороні теж був молодий чоловік з пістолетом і він теж стріляв в людей, коли побачив мене, то пропустив. Я побігла до виходу і побачила, що там багато народу і їх не пропускає третя людина з пістолетом, який увійшов з виходу. Я побігла в глиб магазину і побачила, що всі люди лягають на землю і я теж впала. До мене підійшов перша людина з пістолетом, подивився і пішов. Через пару секунд з’являються китайки-ніндзя в білих і жовтих костюмах. Вони підбігли до мене і головна (вона була маленька, з короткими білими волоссям) і хотіла вдарити ногою, але я поставила блог. Люди з пістолетами її відтягли від мене зі словами &# 171; вона не є небезпечною&# 187; (Хоча чому так сказали я не розумію). Бандити повели китайок до якогось прилавка, посадили і там їх було струмом, як ніби вона заряджаються. І тут трапився великий вибух. Я побачила просто велику кулю від вхідних дверей і закрилася. В голові я розмовляла з сестрою. Ми говорили, що якщо на вибух дивитися, то можеш осліпнути. Я бачила як вибуховою хвилею відкидали людей. Коли я відкрила очі, то бандити і китайок не було, але я відчувала, що вони мертві. Виходячи з магазину я бачила багато трупів заручників, які обгоріли від вибуху і у них були випалені очі. Коли я вийшла, то відразу стала кликати сестру, коли я знайшла її, переконалася, що з нею все в порядку. На ній і сліду не було, а на у мене на правій руці було 2 невеликих опіку. І я прокинулася.

Загалом приснилося мені, що я у себе вдома в селі. Чекаю подругу дитинства. Вона приїхала на машині начебто бусика з якими то лівими людьми, серед яких я дізналася одного знайомого хлопця. Так ось потім вони почали розбирати речі з машини. І я побачила пістолет, пневмат. Я запитала у знайомого, що ти тут робиш, типу та світ тісний))) потім я сказала, потрібно віднести пістолет куди небудь, можна мені. А його тато, крикнув у відповідь, нехай несе мій знайомий, у нього типу теж є дозвіл на носеніе зброї. Я така ну ок, давай разом підемо. і ми пішли через канаву, то час коли там поруч є стежка. перед канавою він забрав у мене пістолет, з приводом, що буде краще якщо понесе він. Після канави ми побачили стіл зі стільцями і сіли сидіти, говорити про щось незрозумілою. Маячня повна, але прикольно.

мого хлопця застрелила його мама уві сні по які обережності і йому було уві сні боляче, він бачив себе в крові; ще був якийсь монстр, і вся його сім’я

Я кудись шол точно не пам’ятаю в лісі був у мене був пістолет мені його хтось дав але точно не пам’ятаю був червоного кольору я гуляв і начитав бігти потім на дерево заліз була одна Пожела жінка і молода я хотів стрельнути а в кого не пам’ятаю за мною ніби хтось біг руку за спину сунув а пістолета немає потім начитав бігти звідки шол думав пістолет впустив десь але я його ненашол

Здраствуйте, сниться що у мене появільсь два пістолети, мені пропонують їх здати поліції і я йду отдовать їх.потім ця поліція виявляється какіміто бандитами і з них починає вбивати людей, і я при всіх цих дії присутній.

Я була свідком перестрілки, але ми залишалися в будинку з моїми братами і сестрами, але потім до нас зайшов чоловік високий Бландин і запитав грізно чому ми відсиджувалися вдома, і вручив мені пістолет, я взяла, але розгубилася і думала передати його своєму батькові або братові , сон закінчився

Я десь в пустелі ховалася в руїнах або що щось подібне, там було багато людей з пістолетами і автоматами, вони стріляли в багатьох людей, я ховалася в усі кути. Але потім прибігла 2 або 3 людини побачили мене але не вистрілили, пройшло трохи часу і я що то крикнула і вони показали на мене рукою. Потім вони вистрілили мені в груди я відчула якусь біль і потім я прокинулася. уві сні мені було років 13

Приснився сон то, що тато дає пістолет і каже стріляти, але я не хочу хоча беру пістолет і біжу з ним.До речі уві сні відбувається війна.

Снилося, що я перебуваю в селі, я бачу на траві лежить пістолет золотого або жовтуватого кольору і поруч кобура коричневого кольору, в дали біля будинку грає музика, я її чітко чую, вона іноземна, бачу подругу на чорній машині вона виглядає здивовано і злякано, я то ж відчуваю почуття паніки і страху, бачимо людину, чоловіка, її колишній чоловік, він не тверезий, але веселий і злегка агресивний, він і привів нас в це почуття . До чого це снилося . Сон з 5 на 6

Мені наснилося що почалася війна, ми були в школі, потім я і кілька хлопців кудись бігли, я намагалася зателефонувати батькам але так і не змогла, ми прибігли на якусь квартиру, там була моя мама, ми посиділи поїли, а кімнату і вхідні двері відділяла невелика стіна, коли ми прийшли я побачила що замок клацнув в двері і мабуть вона була відкрито, ми розмовляли багато про війну та ще згадували якогось людини кого не можу згадати, тут видав якийсь стук у двері якийсь шум, маму подумала що це та людина якого ми чекали, вона пішла до дверей, і тут я згадала що двері відкриті, я крикнула, але вона вже увійшла разом з високим чоловіком у якого в руці був пістолет, я вигукнула і він направив його на мене, але мій один що то йому сказав як то і дорікнув і пістолет він направив уже на мого друга який сидів поруч зі мною, на цьому я прокинулася

Приснився пістолет великий і чорний, я його чомусь розібрав і носив з собою в розібраному вигляді і це мені завдавало деякі незручності, бродив по якимось трущёбам і за мною тягали мої дружина і діти.

Ми йшли з одним і до нього підійшли двоє людей начебто чеченців і зажадали віддати всі гроші і телефон з банківськими картами і приставили пістолет до живота я підбіг взяв його руку і направив в повітря щоб не в кого не влучив він почав стріляти від пострілів підбігли поліцейські і все я прокинувся

я уві сні хлопець. ми гуляємо з моєю дівчиною, я відійшов за квітами, по поверненню бачу що їй загрожують пістолетом, я вмовляю прибрати пістолет, не виходить, тоді сама кидаюся ка спец в бойовиках відбираю пістолет і обіймаю дівчину і заспокоюю

Наснилося, що я їду в якійсь машині з незнайомими мені людьми. але&# 8230; Уві сні вони мені знайомі. Я взяла у водія 2 пістолети і перезарядити їх.

Вітаю!мені наснилося, що мене взяли в рабство займатися проституцією.Я відмовилася і за це в мене вистрілили кілька разів з пневматичного пістолета!крові не було і я різко втратила свідомість, уві сні встала і далі нічого не пам’ятаю!

Мені наснився сон НІБИ Я ІРУ ДО СВОЄЇ КОЛИШНЬОЇ ОДНОКЛАССННІЦЕ піднімався сходами ДО НЕЇ ПО ПОСЛЕДНЕЙ ПОВЕРХ, тоді враз зупиняється суну РУКУ В КИШЕНІ А ТАМ ПІСТОЛЕТ СЕРЕДНІХ РОЗМІРІВ, І ЩЕ ЯКИЙ ТО РЕМІНЬ.Доста ПІСТОЛЕТ доста патронник А ВІН ПОВНІСТЮ ЗАРЯДЖЕНИМ.ПОТІМ ВСЕ ЯК мутні ТО ЧИ КУДИ тікав АБО тікали світ за ТО ТО .АЛЕ ПОМНЮ ЩО ПОТІМ Я із скла ОДИН РАЗ постріл КУДИ ТО І ВСЕ.

Мені наснилося, що я нібито приїхала в &# 171; гості&# 187; до одного, і після того як він відкрив двері, він побачив мене в чорній масці і з пістолетом в руці. Я зняла маску і мовчки пройшла в його квартиру, потім сіла на стілець, він був дуже здивований і не міг сказати ні слова. Я побачила листування з якоюсь дівчиною і мене це дуже розлютило і я вистрілила в монітор комп’ютера.Далі я прокинулася.

Іду по вулиці з рюкзаком на плечі, ззаду йдуть 2 хлопця, дуже близько і один починає потихеньку колупатися в моєму рюкзаку, я різко дістаю пістолет (незаряджений) і наставляю на них.Далі веду їх в будинок, в якому сидять кілька поліцейських (мої знайомі-родичі), прикидаюся теж поліцейським (вони мені дозволяли іноді трохи їм побути) і починаю влаштовувати їм допит і обшук, виявилося, що їх сумки були набиті краденими речами.Наставляю знову на них пістолет і залякую, на столі ще лежать багато різних пістолетів і автоматів, і я беру то один, то інший, з деяких стріляю (знаючи що вони порожні), просто залякую.І до всього цього хлопці симпатичні, будували мені очі і мені подобалися теж.Так і закінчився сон я то залякувала їх, то мило розмовляли і сміялися.

мені снілас сон вкрали дочку бандитизм я йшла кнім пістолетів відібрано дочку а письменник мені бив знайома пістолет каторого Нісона.

два мужика невідомих мені, один з них лисий що то робили в момей квартирі, я так і не зрозумів, один мужик був в одній кімнаті поруч зі мною і моєю мамою, другий був у маленькій кімнаті і копирсався в столі, я пішов в маленьку кімнату , в думках у мене було одне, я хотів почати бійку, сам, підійшов до нього дуже близько і так як у мене в столі пістолет, сам знаю, я його взяв і направив на нього, на цю людину, він спробував щось зробити, але я йому з приклада по голові настукав і прокинувся відразу

Я не знаю для чого, але уві сні я розумів, що мені потрібен був кольт, для чого то важливого. Мені хтось допоміг його знайти, він виявився в труні і його тримав у руці скелет.

здрастуйте, сон був такого змісту.мені дали кейс з грошима і сказали віднести за адресою, але підходячи до адресою я не могла знайти двері в яку мені потрібно було передати гроші.в цей момент за мною стежили і погрожую пістолетом взяли кейс.

Їду в автобусі. Приїжджаю і дізнаюся що ні на Толі бі (Вулиця в місті Алмати) приїхав, а невідомо куди. Молодь (на мою студенти) говорить що цей автобус тільки вранці по маршруту ходить, а взагалі він їх розвозка. Вийшов з автобуса, поруч йде довгонога блондинка в легкому платті. Я намагаюся з нею заговорити але вона тільки говорить що Толі бі недалеко, повертається і йде наліво. Легке плаття оголює її &# 171; попу&# 187; в синіх трусиках, але мою увагу привертає не вона, а яскраво червоний слід трохи вище (чи то опік, то чи від удару долонею). Я проводжаю її поглядом і намагаюся вийти на якусь велику вулицю з цих дворів. Обходячи якийсь будинок збоку і входячи в іншому дворі я бачу що зліва є ще якийсь двір. Але між нами дивна великий майданчик і туман (чому то це мене дуже насторожує, якщо не лякає). Хоча двір в якому я стою НЕ оповитий туманом, але погода ніби похмура, і вдома (в 4-5 поверхів) наче з мармуру темно-сірого кольору, а балкони і обода вікон теееемно червоного Я вирішую піти наліво всередині наступного двору, і мені думається &# 8212; &# 171; може там є вихід на якусь вулицю, звідки я зможу зорієнтуватися і знайти шлях до Толі бі. Але зліва я бачу магазин чомусь знайомий мені вбудований в перший поверх будинку, але магазин цей занедбаний. В іншому будинку я бачу ще один магазин чому теж мій давній знайомий, але він йде до підвалу, і знаходиться він далеко. Далі я йду і бачу трьох або двох підозрілих людей, і звідки то у мене в руках з’являється пістолет (наскільки я запам’ятав це Беретта М9). Я намагаюся його перезарядити, але дивлячись на нього розумію що ствол на ньому розгорнуто в мою сторону. Повз швидким кроком проходить людина і побіжно говорить мені тихим голосом: &# 171; Чи не йди. Гнилі не пустять тебе&# 187;. Але я йду далі і вже бачу тунель який посеред двору йде в асфальт і на вході мене чекає хлопець в світло рожевій футболці. Я дивлюся вліво і проходячи бачу червоний мопед. всі. я прокинувся, спав буквально 10 хвилин.

мені приснився сон, що я купив золотий пістолет мені його продала знайома хоча у мене не вистачало повністю грошей скільки є сказала вона я віддав 7 тисяч а 80 гривень залишив і знайома пішла йдучи мені здалася що це моя покійна мама

снився пістолет я його розрідити, вийняв магазин, (хотів натиснути на курок) потім почав виймати патрон і пістолета і чому то була одна тільки куля без капсули і начебто дерев’яна

прснілось, що вкрав у магазині якусь річ, далі зловив охоронець і приставив пістолет, сказавши що вб’є мене, а потім покликав іншого охоронця, той приставив мені чим до горла, і через 2 хвилини махнув рукою і пішов, відпустивши мене..

в мене хотів вистрілити знайома людина, але я його випередила і вистрілила в нього перша і поранила його, бачила слід крові, коли він віддалявся

Обичто мені сняться 2 або більше снів ось і сьогодні мені приснилося 2 сну в першому мені пріснолісь багато змій деякі отруйні а деякі ні і ще одну я змію вбила а в другому сні я була біля моря поруч зі мною було 5 друзів я спочатку вистрілила з пістолета в землю а потім в певну мету була ніч і нас помітили і той мужчінв який нас помітив але сказав уберайтісь ми всі почали убігать але трьох зловили а ми в двоем у бігли я і Ілля і цей сон мені вже сниться 2 рази

Я били у дворі, з подругою, але тату до нас підійшли двоє чоловіків у чорному один мене схопив і пристрелив, прям в голову. Я відчувала всю біль, я прокинулася в слизу.

мені наснилося, що у мене весілля, я їхала на задньому сидінні, коли я вийшла з машини зі своїм молодим чоловіком і його eтащілі в іншу машину і кудись повезли і потім начілось те, що до його скроні подстовлялі пістолет..що може це означати?

ми з чоловіком спали і я піднімаю голову і бачу людину яка цілитися в нас я намагалася кілька разів зазбудіть чоловіка требуше його але він не прокидався я сильно боялася і від цього прокинулася

взяв чужий пістолет і носив його в кишені. Сним і з одним плив на пароплаві по обмілів волзі

Вітаю! Уві сні тримаю два пістолета один великий довгий і інший маленький і по менше, з маленького целюсь але він не стріляє куль немає

ПРИВІТ МЕНЕ ЗОВУТ ФІЛІІП мені наснився сон ЩО У МЕНЕ В РУКАХ окозалось ЛЕВОЛЬВЕР, НЕ ЗНАЮ ЯК АЛЕ Я тримав його ВЖЕ У СЕБЕ В РУКАХ, Я ВІДКРИВ ПОДИВИТИСЯ СКІЛЬКИ ТАМ ПАТРОНІВ окозалось ЩО ЗА ВСЕ 2 АЛЕ ВОНИ БУЛИ ЯКІ ТО НЕ реальний, НУ ЩО ТО НА подібний до ТРАВМАТИЧНИХ ПАТРОНІВ! ОДНУ патронів Я впустив! І БІЛЬШЕ НІ ЧОГО НЕ ПОМНЮ! Помогите разобратся ВО СН ПЛИЗ!

Якийсь водойма (вода каламутна). Пірнаю, знаходжу на мулистому дні пістолет (приємно важкий), щільно його обхоплюю і випливаю на поверхню. Увернно широко пливу (пістолет тримаю високо на піднятій руці). Виходжу на берег (полупесчаний &# 8212; стоять люди &# 8212; спостерігають) і кладу важкий (бачу його декоративну шоколадну накладку) на полотно лежить на березі тканини.

Я бачив уві сні, як купував іграшковий пістолет, а потім і патрони до нього. Потім у мене зламалася обойма, і я пам’ятаю, як я бігав по кіосках і шукав нову. В кінці все таки купив. Все було іграшковим.

я їду в маршрутці і ще здивувалася водій під’їжджає до місця куди хотів проїхав по траві і зупинився біля церкви (я там часто ходила) я вийшла і незабаром мені хлопчик загрожує іграшковим пістолетом і вимагає щоб я віддала цінне.Я махнула рукою і перейшла дорогу пройшла трохи і до мене зграя собак підбігла і почали вичікувати частування я на них відвернулася вже зайшла за поворот і помітила що у мене при собі немає сумки я возращаться назад бачу лежить дивлюся всередину два телефони розібрано в гаманці пам’ятаю було 600грн тепер 50 у відділі дрібниці теж 20 лежить і документ на будівельника.

Наснилося що я попросив у знайомого військового (араба) пістолет для захисту, він дав мені його з побажанням успіху і бути обережніше, піднімаючись по вузькій сходах я його перевірив (перевірив патрон у патроннику), поставив на запобіжник і сховав за ремінь під сорочку. Потім до мене підійшла струнка брюнетка в вечірньому чорній сукні і запитала як мені вдалося зробити її такою щасливою, обличчя дівчини не пам’ятаю (воно було не чітким) і не знаю про кого йшлося. Прокинувся повторюючи цифри 17 55.

мене намагається застрелити незнайомець у масці я вихоплюю пістолет і вбиваю його але дуже боюся при цьому бо не можу визначити вбила я або просто поранила

Вітаю! Снилося що я хотів купити у будь то бармена, або продавця револьвер срібного кольору, але спочатку не вистачило грошей, потім я пішов, потім повернувся був знову цей револьвер і знову хотів купити а далі не пам’ятаю&# 8230; прокинувся напевно&# 8230; До чого б це? Щиро Дякую!

Наснилося, що мені в органах спеціально видали пістолет з двома кулями, для захисту від того хто мені уві сні погрожував

Мені снилася хлопчик які мені подобається і у нього був пістолет і у його друга була машина газель його друг погнався за мною у нього був пістолет ну хлопчик які мені подобається врятував мене у нього був пістолет і він йому сказав відпусти її а то бошку прострелю.

Вітаю! Сьогодні мені приснився пістолет чи ТТ, то чи Браунінг. У пістолета на рукоятці були накладки (щічки) чи з якогось дорогого матеріалу, то чи з бурштину, а сам він був чорний. Снилося, що мені його дарує якийсь чин з силових структур (в коричневій формі &# 8212; щось в дусі НКВС), причому ця людина особливо відзначав цю річ як спеціальну модифікацію з підвищеною забійною силою. Стіни навколо були сірого кольору (дуже схожі на стіни камер для допиту часів ВВВ). Пістолет ні на кого не направлявся взагалі. Я тримав його в руках, витягував магазин, вставляв знову. Патронів уві сні не бачив, зброя була розряджена. Спускового гачка я не торкався. У момент, коли ця річ була мені подарована, я заторкнули її своїм чолом (торкання проведено не про дуло, а про бічну сторону пістолета, після чого побачив його в своїх руках). Я не геймер, що не охоронець, не співробітник силової структури. Подібні сни ніколи ще не снилися. До чого б все це? (Просто мама у мене старенька вже, а я не хочу, щоб з нею що сталося.).

Вітаю! Мені наснилося що мій покійний брат стріляє в мене з пістолета навмисно. Але я не вмираю

я прийшла додому і почула крики татові і брата-вони лаялися. я зайшла в кімнату і побачила що брат сидить на ліжку а тато стоїть перед ним.я підійшла ближче і почала їм заважати лаятися. папа поліз в шафу і взяв звідти що то і направив на брата виявилося це пістолет. він направив на нього і відвернув голову (що б не бачити) я не довго думаючи прикрила брата собою. потім не пам’ятаю. пам’ятаю тільки що після цього всі були живі. і я розповідала мамі як це все було. сон закінчився коли я їй показувала як тато закрив очі коли направив пістолет на брата

снтілся пістолет але нібито патрони хто то витягнув з нього

Вітаю. Мені наснилося, що в мене стріляють кілька людей з пістолетів і автоматів. Кулі в мене не потрапили, на мене сипалася штукатурка. Було дуже страшно. Я закрила обличчя руками. Потім тримала в руках пістолет. Вистрілила з нього в підлогу. Куля відлетіла в сторону, на підлозі залишивши чіткий слід. Потім в руках тримала патрон і розглядала його. До чого це?

я тримав в руках пістолет системи ТТ і не по своїй волі брав участь в перестрілці навколо здебільшого було темно. Не знаю проти кого я вів перестрілку але точно пам’ятаю що прокинувся від якогось дуже гучного пострілу.І все.

Сон був: Неділя проти понеділка. Ми нібито з невідомими мені людьми пограбували банк. Сіли в машину і почали виїжджати з місця злочину. Я сказав друзям що потрібно викинути зброю, тому що оголошений буде план перехоплення. Ми зупинилися викинули зброю. Я вийшов подивитися і знайшов що в цьому місці багато лежить пістолетів, навіть побачив золотий пістолет красивий я його потримав і залишив лежати там, далі ми сіли в машину. Машина я вважав буде не примітної і нас ні хто не помітить, робоча машина з рекламою примітна ні хто не подумає що сидимо ми там. Але водій раптом став гнати з усією швидкості підозріло себе вести збив кардон, проїхав на червоне світло. Встиг різко загальмувати на залізничному переїзді і уникнути зіткнення. Сам я не керував машиною був пасажиром і тільки лаявся на них. Він проїхав всіх даішників вирвався в перед. І знову залізничний переїзд. він мало не перекинувся на ньому і я думав все кінець ми не встигли викинути зброю нас зловлять, якщо що вони скажуть що я випадково тут опинився я не винен я боявся що нас посадять. Але ми уникли того щоб машина перекинулася і вирвалися вперед. Далі якась пром.зона і кінець я так зрозумів ми вирвалися і остання думка що втекти вдасться.

мені наснилися цигани, які то з’ясування відносин, потім вона наставила на мене рушницю, пізніше конфлікт ніби як вирішилося&# 8230;.

ось сон. Я, маленький брат і мама пішли гуляти. Я випадковим чином з’явилася у дядьки. Він мене зупинив, дістав пістолет і хотів в мене стріляти. Націлив пістолет, але я забрала його і почала стріляти в дядька. Походу не було куль. Пістолет не стріляв. &# 171; Маніяк&# 187; дістав з кишені залізні кубики. Напевно, це були леза. Він хотів пронизати їх в мене. Став різати мені вени, але вони теж були &# 171; фальшивкою&# 187;.Я штовхнула його і втекла. Далі ми пройшли повз магазин і опинилися будинки. Стали пити чай, до нас в будинок постукали. (Живемо ми на 7 поверсі). Я мамі сказала: &# 171; Не відкривайте двері, не кричіть, не розмовляйте. Нас як би немає удома. &# 171;.Я подивилася у вічко (Хоч я до нього в житті не дістаю) і побачила двох дядьків. Пішла допивати чай. Через 2 хвилин припинилися стуки. Через хвилину я почула звуки молотка. Подивилася у вічко, вони зламували квартиру. Зломщик сидів, він був в толі у синій, толі в блакитній футболці. І він був повний. Другий був худим і високим. Про нього нічого не пам’ятаю. Потім я різко прокинулася. У мене шалено стукало серце. Я була схвильована. Шукала в інтернеті в сонниках. Нічого не знайшла. Шукала пів години&# 8230; ось такі справи&# 8230; Прочитала всяку нісенітницю, але щось схоже в житті було і може статися. Врятуйте ласка, мені дуже страшно.

Доброго дня, Тетяно. Сьогодні вночі мені приснився сон, в якому крім мене брали участь мої батьки. Діло було так. Ми з мамою пішли за покупками одягу, довго щось вибирали і підійшов тато. Разом ми попрямували до павільйону, де фарби сну стали тут же похмурими, темними і тьмяними. У цьому павільйоні продавали овочі та різну їжу. Ми попрямували до виходу (не те, щоб нас цей павільйон якось налякав, просто їжа нам була не потрібна), але тут чоловік направив на нас рушницю. Слід зазначити, що він був один з продавців ларька, не згадаю навіть що він продавав, пам’ятаю тільки, що сидів на вітрині і з боків біля нього лежали 3 коробки піци. Ми відразу здогадалися, що в одній з них була бомба. Після того, як він направив на нас рушницю, я сказала:&# 187; Не бійтеся, пошліть. Мені снився схожий сон, там ніякої бомби не було&# 187;. Коли ми вже збиралися йти, він направив рушницю на нас і ми зрозуміли, що нас просто так не відпустять. Цікаво, що всі продавці стояли і спостерігали за нами і за цим божевільним, ніхто не збирався викликати міліцію. Він іноді скидав ящики, в цей момент все завмирали і видихали, коли звідти нічого не випадало. Не особливо пам’ятаю, що було далі, пам’ятаю тільки, що мій батько підійшов до сусіднього ларька і попросив щось у продавця, а коли повернувся, божевільний приставив йому рушницю до грудей. У цей момент я відразу ж встала між батьком і рушницею. Я пам’ятаю, як рушницю впиралося мені в груди і це був єдиний раз, коли я щось відчула уві сні. Я пам’ятаю сильний страх, страх смерті і я направила рушницю вбік, щоб нікого не зачепило. Далі пам’ятаю, як дивлюся в стелю, а там все горить. Бачу, як все руйнується і обвалює на людей. А потім наче сиджу вже в кріслі у бабусі і дідуся будинку. Приїхала моя молодша двоюрідна сестра і я їй все це розповідав. Пам’ятаю навіть дідуся бачила, хоча він помер два роки тому. І пам’ятаю, як почала сваритися з приводу цих подій зі своєю колишньою однокласницею, з якої в школі ми терпіти один одного не могли. Це все.

Вітаю! Мені наснилося, що мені мій знайомий, з яким ми в реальному житті давно не спілкуємося, подарував мені пістолет. Я хочу вистрілити, як би перевірити його, але ми знаходимося в вузькому коридорі, поруч люди, і я боюся поранити кого-небудь, тому не стріляю, і навіть намацавши кнопочку запобіжника, натискаю на неї для вірності. А потім перевірила наявність патронів, а їх немає. І той же знайомий сказав, що подарує мені і патрони. На цьому я прокинулася. До речі, наяву цей знайомий не зовсім законослухняний громадянин. Був, у всякому разі. Тому уві сні я не здивувалася такому дару з його боку. Підкажіть, до чого це?

мені приснився сон в якому я тримав пістолет, розглядав його в помсти з батьком. але не застосовував його. він був чорного кольору, з лайзернимпріцелом

Пріснівся сон, як будьто я зі знайомими сидимо зі стволами і какби натякаємо друк гругу що лутше нелесть нікому і невозбухать і показіваем стовбур один одному, кінець.

батько дає нам з братом по пістолету і каже вибераем будь пістолет

приїхала на відпочинок, була зима, я прокотилася з гори крижаної, а поруч бачила крижану гору і теж людей які каталися. Побачила на цьому відпочинок своїх двох друзів.Вони теж відпочивали там. Потім побачила ринок і продавців фруктів та іншого бачила як чоловік східної національності був озброєний пістолетом, помолився про себе і пішов.Далі я почула стрілянину. Ми з жінкою прийшли в готель де нас зустрічав чоловік весь татуйрований і запропонував номера які потім лаялася ще жінка з якою я прийшла.

Мені наснилося то як я граю в іграшкові пістолети з братом свого молодого чоловіка. Догравши ми просто розійшлися.

Мені наснилася покійна бабуся, я з нею розмовляла і вона дала мені пістолет, сказала, що мені він стане в нагоді. До чого це?

наснилася зима . і я стою з чорним пістолетом у якого в обоймі 1 патрон. І через деякий час я починаю втікати від декількох чоловіків міцної статури одягнених в чорні костюми . і разом зі мною біжать ще 2 якихось незнайомця. Один чоловік в чорному мене наздогнав, забрав пістолет і вдарив, після чого я впав на землю і бачу інших впали незнайомців. Після цього я вже лежу на якомусь хірургічному довгому столі і праворуч від мене ті самі незнайомці, а зліва 2 людини: доктор якийсь і молодий хлопець який по видимому був асистентом . але я і два незнайомця лежали на столі прикидаючись мертвими . а асистент про це знав. І я почув в самому сні що асистент сказав ось це &# 171; це мені потрібно для дипломної роботи&# 187; і хто то в стороні сказав &# 187; у нього багато трупів для екзо&# 8230;.. Чогось там . і на цьому сон закінчився.

Мені наснилося що на мене навели пістолет.але не вистрілили опустили так як позаду мене була ікона Матронушки в малахітово окладі і прикрасах

Вітаю!
Уві сні стріляла собі в праву ногу двічі перший постріл хотіла зробити в машину чоловіка куля відлетіла і мені в ногу а вдруге навмисно в ту ж ногу причому ні болю ні крові не було.. до чого такий сон другий день думки спокою не дають !
приснився сон з четверга на п’ятницю в 6 ранку.(Читала що від дня і часу змінюється тлумачення сну).

Я бачив як хтось з моїх друзів, мені так здалося, стріляв з мого пістолета по мішені з білого паперу і потрапив в неї два рази

мені снилися два пістолет один барабан другий з обоймою я з ними їздив в інше місто і грабував багатіїв

Уві сні я з покійним чоловіком була в міліції і чоловік випадково згадав, що в машині пістолет, а машину оглядатимуть і я поклала до себе в маленьку сумачки, але він випав з неї&# 8230;..якось так ось))

мені наснилося ніби я лежу на ліжку на животі рука під подушкою в руці пістолет спина гола поруч стоїть хтось як інопланітянін потім він знімає свій нібито костюм і я бачу свого колишнього якого не бачила кілька років і пістолет направлений на нього прямо в голову

мені подзвонили, запитали чи готова я до війни. Я розгубилася. Мої колеги стали готуватися на війну. Я залишилася вдома, з мамою, не розуміючи що за війна. Потім до нас в будинок проникає чоловік з рушницею і направляє на мене.

мені приснився сон, йду в доль озера, багато грошей бачив і нашол лівольвер і сам собі вистрелел в скроню до чого таке може приснитися?

Бачила уві сні. як хто стріляв з іграшкового пістолета, схожого на справжній, з нього вилітали білі патрони.як паперові.

Доброго дня.У моєму сні спочатку я займався Сакс на дивані з двома дівчатами по черзі.Блондинкою і брюнеткою, мабуть сестрами.Коли я був з брюнеткою нас засікла блондинка, але не подала виду, і з посмішкою пішла, ми навіть не посварилися.Потім ми всі, включаючи їх мати, лежали на дивані.І коли я йшов від них то виявив в моїй машині два пістолети упакованих в пістолетні сумки.Сам я займаюся спортивною стрільбою, але ці пістолети були не з мого арсеналу, а як раз ті які я бажаю придбати на додаток.Ось така ось біліберда.З повагою.

Моя колега жінка подарувала мені свій пістолет, невеликий, старовинний, по-моєму з метою моєї безпеки. З колегою в житті приємні стосунки, вона в житті чуйний цікава людина.

у знакомова забрав пістолет він був заряджених. передрнул затвор дістав патрон .дістав магазин в ньому один патрон зарядив ще один патрон.перезареділ і поставив на запобіжник і сховав під диван будинку

Сон був приблизно таким, невелике приміщення я з кимось із знайомих і невідомий чоловік якийсь збіг обставин і та людина дістав пістолет і почав наводити на мене, я підійшов ближче він тримав його у лоба я говорю стріляй че став і своїм пальцем намагаюся допомогти йому натиснути на спусковий курок, він злякався каже ти що робиш а я вже в азарті і досить злий, він намагається відійти я забрав у нього пістолет або навіть як то він сам його мені віддав зусиль не було, я перезарядив і навів на нього, він злякано каже він бойовий обережний я говорю я знаю, кажу він залишиться у мене, я його поклав в гарну кобуру і вмістив у домі!

Мені наснилося що один знайомий приставив до моєї голови пістолет.А я взяв пістолет у нього і розрядив і побачив тільки одну кулю.

Наснилося, що у мене в руці пістолет і я можу регулювати кількість пороху в патроні (чим більше пороху, тим більше енергія кулі). вистрілив з нього пару раз в повітря. Відчував задоволення від володіння зброєю. Начебто давно хотів але не міг його придбати і тут він у мене з’явився.

Ми з другом в якійсь кімнаті, я лежу на ліжку, сплю, він сидить за комп’ютером. Я крізь сон чую жіночий голос, підводиться ковдру &# 8212; дівчина тремтячою рукою (чи не від хвилювання, а швидше за все дуріє, сильно шатая рукою) направляє на мене пістолет, а один дивиться і посміхається. Я, з сарказмом кажу дівчині, &# 171; успокой тремтіння в руках, а то не потрапиш в ціль&# 187; і накрилася ковдрою. Ця дівчина і мій друг тихо цілуються, мені від цього не по собі. Потім я різко опиняюся у себе вдома. Друг заходить і показує свої груди, і там я бачу якийсь шрам у вигляді кола.

В загальному
Ось цей айфон які у мене зараз, я зайшла в диктофон і побачила пару записів, одна з яких там сидів брат дівчини, того хлопця який продав нам айфон, і він почав показувати свою квартиру і говорити про це спа-центрі.
І тут різко я уві сні згадую про нього, і знаю що туди їхати не можна, тому що там станеться щось погане. Але тут різко ми з Мішею вже опиняємося в тому самому номері і розбираємо речі.
Був уже вечір тому ми швидше за все після цього лягли спати. У тут уві сні вночі кілька разів прокидаюся від того що мені страшно, я що то відчуваю і мені дуже страшно, я його розбудила, і Міша мене заспокоїв, ну і якщо вже ми в спа, а він чомусь був цілодобовими, ми вирішили піти полежати в ваннах, які в землі, не знаю як називаються, нібито термальних джерел, але там вода була тепла і червона. Так ось, ми опиняємося у дворі, де я внатуре провела своє дитинство, але там не було дитячого майданчика там були ці води і між ними маленькі парканчики, що б було не видно. Так ось вже різко настав ранок і там багато народу, а ми до сих пір там лежимо, тільки води чому то стали синіми, і мене світла І Германн витягли з них, що б я сходила з ними в магазин, а Міша залишився там, ну ми сходили вона купила поїсти, я проводила їх до зупинки і пішла назад. На назад шляху вже вечоріло, і мені зустрічалися дуже дивні люди, хтось сидів навпочіпки і злобно дивився на мене і щось шепотів
У кого була повернена голова на 180 градусів і він йшов, я обернулася подивитися а він теж злобно дивився на мене і щось шепотів ну і все в такому дусі, Крч було дуже страшно.
Я прибігла до ці джерелами і Міші там уже не було, і була вже ніч і було дуже холодно, напевно мінусова Погода, а було багато дивних людей, а води знову червоні, і всі люди голі і в цій червоній рідині, тут вони схопили мене і занурили в цю воду, я у мене майже вийшло втекти, і я втекла але вони знову мене зловили, зв’язали і посадили в цю воду до самого ранку, я відключилася, потім відкриваю очі і опа я вже в автобусі з усіма цими людьми вже ранок , і вони все облизують мене і кажуть як швидше хочуть мене з’їсти, а я сиділа так що бачила що на дорозі твориться. І так виходить що на узбіччі стоїть чорна машина і прям по середині дороги стоїть людина в капелюсі . І автобус зупинився прямо біля його носа, і тут я розумію що це шанс, і як тільки відкривається двер. І він заходить, я різко вибігаю з автобуса, і біжу світ за очі, тільки тема в тому що пам’ятаю це місце, і бачу озеро, через яке йде звивистий тонкий міст, але я розумію що якщо по ньому побіжу, він зможе в мене потрапити , я вирішую стрибати в воду, і тут все як в уповільненому дії я повільно стрибаю у воду, помічаючи як цей мужик вже направив на мене пістолет і стоїть посміхається і тут я різко прокидаюся

Сон був такий:
Там був момент, ми з моїм хлопцям каталися на роллікі, він мене підтримував
Потім був такий момент, що нам треба було помити руки в будівлі, але нас не пустили і направляли на нас пістолет, типу охоронці, а потім нас відпустили і ми пішли
Снилося, як я маленьких темних собак живих, покладала в унітаз і вони спливали, собаки були дивні, схожі одночасно на жаб і на собак, у них була темна шкіра, волосся не було на них.Це все відбувалося у мене вдома, в туалеті.
А все навколо було темне і майже ніде не було світла.
Потім був момент, як я просто сиджу вдома у подруги і сиджу в телефоні, розмовляю по телефону з хлопцем.
А потім просто віддаю свій телефон брата свого.
Більше нічого не пам’ятаю

Ми з чоловіком відпочивали що то парку атракціонів на виїзді, дуже було весело. З собою у нас був іграшковий пістолет нашого сина. Нагулявшись ми хотіли піти додому, я звернула увагу що за нами спостерігає людина (ми його знаємо, це питущий сусід, ровесник мого тата, він тільки з ним вітається). А потім до нас підходить інший такий же сусід і каже що той на нас хоче напасти, що треба бути акуратним. Так само уві сні наснилося що в якийсь момент ми зайшли в магазин і купили справжні кулі. На питання нам навіщо, чоловік відповів на всякий випадок. (Кулі куплені до того як до нас підійшли). Далі ми хотіли піти додому у нас там діти. І коли ми пішли спочатку через будинки потім вірі дитячий майданчик і цей сусід нас наздоженуть і я бачу як він дістав чим, в цей час мій чоловік різко розвернувся вистрілив в шию і викинув пістолет ми побігли. Тут я не багато смутно пам’ятаю як я повернулася і забрала пістолет. Далі ми прийшли додому, але будинок уві сні не наш, тільки по сну наш. Я розповіла мамі і з татом, пістолет сховала в шафі. Потім був страх що буде далі, що у нас четверо дітей з них двоє зовсім маленький. Далі чоловік кудись оташол і я теж навіщо то пішла на вулицю і що то шукала, чого не пам’ятаю. Коли прийшла додому в будинку була поліція, а мій брат взяв провину на себе і там же вдома нам сказали термін відсидки 6 років і 6 місяців. Я побачила мамині очі і підбігла до неї, вона отварачівается і плаче, я їй кажу що якщо вона хоче я візьму все на себе, а самій мені було страшно і я не розуміла де чоловік чому він зараз не тут.

Вітаю !Мені снилося, що у мене у горла тримали пістолет і при цьому вели зі мною бесіду. Це сталося, тому, що я заступилася за свою дочку. У перший момент я злякалася, але зібралася і стала відповідати спокійно і холоднокровно, до сих пір пам’ятаю, як стукало в скронях. Потім, агресор усе на жарт, сказав, щось типу;&# 187; принаймні сміливо&# 187;, &# 8212; і прибрав пістолет. До чого цей сон?

Наснилося що ми відкриваємо ресторан, я дуже незадоволена як його прикрасили і починаю господарям показувати як треба все переробити, вони сідають за дальній столик і в цей час рядос зі стійкою адміністратора біля якої перебуваю я і адміністратор відкривається віконечко і через нього починають стріляти в господарів, адміністратор відскакує вбік а я притиснута до стіни і мені нікуди подітися, після невеликої паузи в віконечку з’являється пістолет і невидима рука направляє його в мою сторонумі стреляеь, потрапляє в живіт, я хитаючись виходжу і починаю падати, але чому то крові немає взагалі, а коли я падаю хто то відкриває мою одежлу і видна невелика рана і крізь неї видно що вся кров розливається всередині мене, а назовні не випливає. Дуже страшно і правдободобно як в кіно.

З подругою йшли повз хлопців які нас покликали пити чай, ми з ними сіли і пили чай ! Хлопці не знайомі і у них був пістолет, було як то моторошно

Мені наснилося що у мене є пістолет, я перевірив патрони, деякі виявилися холостими, я замінив їх на бойові, поставив ствол на запобіжник, прибрав за пазуху і пішов з ним гуляти

в мене стріляли з пістолета, вистрілили в живіт. була ніч, я йшла додому. осіб не бачила, погляд був спрямований в підлогу

вітання
Уві сні я наче вирушаю в гарячу точку.
І з собою беру зброю, пістолет,
І вирушаю на кордоні з Афганістаном
уві сні я бачив президента. Він сидів навпроти мене

Вітаю. Скажіть будь ласка пістолет що означає уві сні.якийсь чоловік нападав мене.і він постріл мене.в місці пул був сіль в пістолет е

Мені наснилося, як я з пістолета вистрілила в свою матір. Але вона залишилася живою. Я на ній потрогола кулю і запропонувала викликати швидку, щоб її витягли.

У ніч з середи на четвер приснився мені сон.Сестра старша померла рано мене тоді ще на світі не було. Уві сні вона велика красива жінка простягає мені пістолет маузер зразка 1938 року, А потім каже&# 187; Візьми це якраз для справа підійде&# 187; .Потім я прокинувся в подиві і так нічого не зрозумів

Подрузі приснилося, що їй телефонує моя мама і каже, що нашу сім’ю намагалися пограбувати, і у одного грабіжника був пістолет. Він вистрілив в мене і я потрапила в реанімацію. Подруга хотіла приїхати до мене, але моя мама сказала, що поки нікого до мене не пустять.
Що це означає?

Я майже точно не пам’ятаю счего начитав цей сон біг якийсь мужик то чи він у кого то що то схопив а за ним біжить мій чоловік щоб забрати у нього це чоловік каже поверни а той стріляє в нього то в ногу потім в руку потім в плечі , я побачила це як він стріляє чоловіка взяла маленький стілець видалила його по голові забрала пестолет і втекла поки він не прийшов до тями потім він мені шукав я сховала пестолет. Все це відбувалося на вулиці де я живу

Мені наснилося що я стріляв у дворі житлового будинку а потім у мене проходячи блок-пост знаходять в сумці пістолет травматичний, після чого я потихеньку йду в бігу від них, мене дуже сильно шукали уві сні було неймовірне переживання! До. чому це?!

Приснився сон, в якому я перебувала в невідомої школі і намагалася попередити інших учнів про небезпеку: про людину, який хотів усіх вбити в цій школі. У якийсь момент я побачила, що хтось із учнів намагався застрелити іншого, але, відвернувшись на мене і сирену, він завмер, і в цей момент між &# 171; вбивцею&# 187; і &# 171; жертвою&# 187; виникла залізна стіна. Залишившись наодинці з &# 171; жертвою&# 187 ;, я абсолютно не боялася його і почала діставати зі своєї сумки пістолет, проте він виявився водним пістолетом&# 8230;
Підкажіть, що це могло означати?

Я йшов по вулиці днем.Раптом несподівано поруч зі мною виник чоловік і приставив пістолет мені до скроні.Потім зробив декілька пострілів відвівши пістолет вище голови.Я при цьому ні скільки не боявся і мені було все одно вистрілить він в мене чи ні.

Здраствуйте, мені приснилося що, я і ще пару незнайомих мені людей стояли біля дороги. Приїхав ОМОН і затримали нас і направив пістолет на нас. У пару чоловік вістрелілі. Вони говорили ставати в незручному пози.

Уві сні начальниця хотіла мене вбити, відповідно я стоячи за рогом з пістолетом вистрілив в неї першим коли вона виходила що б вистрілити в мене вистрілив я їй в живіт два рази в правий і лівий бік спеціально що б не вбити після допомагав їй йти і бачив її кров точніше як сочатся кульові рани але не з живота а на спині

Хлопець який був, буквально місяць як познайомилися, віддає мені свій пістолет.якщо що небудь якась небезпека, щоб я захищалося

Привіт, мені приснився сьогодні сон, що я сиджу на навчанні, з одногрупниками.Чуємо постріл, все сховалися, я вийшла з коммента і зайшла в інший і стояла там (думаючи як я хочу дуже жити, що не хочу щоб мене вбили). І ось чую на поверх піднялися два хлопця, вони дивилися кімнати і мою подивилися, але чому то пройшли повз. Я вийшла і там стояв один хлопець, він говорив щось і коли я почала говорити він направив на мене пістолет, коли я замовкла, він запитав (Добре вчишся ?), Я сказала (та) і він опустив пістолет..

Мені приснився мій табельний пістолет, який був у мене в руках і я знаю, що він повністю заряджений. І начебто в дулі пістолета як я розумію в своєму сні, при чищенні хтось забув газету, яка як я бачила уві сні заштовхали в дуло. Також я бачу, що ця газета починає горіти і в результаті мій пістолет, який я уві сні тримаю в руках, починає весь катувати помаранчевим вогнем. А я засовую уві сні свій пістолет під кран з водою, щоб загасити полум’я, так як боюся, що пістолет нагріється і почне стріляти. Довго я його гасила під струменем з під крана, так як натиск води в крані постійно змінювався. Їли як я погасила полум’я і пістолет не вистрілив. Тільки в кінці я його поклала на стіл, т.до. він був гарячий і з нього йшов дим. Сон мені приснився вранці в суботу

Пріснілсч револьвер на пістона (дитяча іграшка) і що я стріляв з нього просто в повітря, а потім сховав у кобуру

Женшина целілас з пістолетом в мене, в моєму будинку, але я встигла вибежат і спрятолась.
Я не злякалася а посміхнулася і убіжала на вулицю.

Сон пріснілся- лежу прокинулася і відчуваю під подушкою рукою пістолет, витягаю починаю стріляти в бік, а він не заряджений. Що б це могло означати?

пістолет ВОСН хто то в мені стрілять тільки цю пам’ятаю який стрілять одягнути форму поліцейських і я поднемаюс сходах сходах вгору наливаю воду квітам

Уві сні сам собі, з пістолета, якого не бачив але відчував в руці, вистрілив у скроню, але нічого не сталося, вистрілив в бік сторону прострілив скло . пізніше знову стріляю собі в скроню але пістолет не стріляє. прокинувся.

У нас була перевірка на роботі, потім начальник дав вказівку сказати людині один параметр, я пішла і чому то до нього в квартиру
На сходах мене обігнали 2 чоловіків в чернихплащах лисі з кривими носами і світлими очима
І вони прям йшли через 2 сходинки нагору
І дійшли до найвищого поверху, куди треба було і мені, розкрили квартиру куди мені треба було зайти
Я відразу ж хотіла їх сфотографувати але не встигла. Один зайшов в квартиру, а другий мене побачив і став цілитися, але пістолет був не заряджений
Але спрацював якийсь датчик
І поліцейський будинку викликав поліцію як замах на уібійство. Вони відразу злякалися
Я побігла вниз ховатися під сходи, один із них побіг за мною, я залізла і бачу там ховається другий
Він мене побачив, підкинув мені пістолет
Я відразу подумала що його не можна чіпати руками
А потім став накидати на мене папір яку або картон і один підпалив
Він несильно горів
Але я боялася що якщо він кине що то то я можу вибухнути потім що я лежала на підлозі притиснута під якийсь залізної штукою
І я думала що раз я залізла туди то і вибратися зможу
І стала потихеньку виповзати звідти але було відчуття що я майже застрягла
Було дуже тісно
І в цей момент я прокинулася

Сварка в під’їзді з хлопцем коханої, після чого він дістає пістолет боїться вистрілити, після як відвернувся він вистрілив в спину до під’їзду під’їхав один і з вікна машини застрелив цього божевільного, після чого прибігли сестрички побачивши кров викликали швидку і мене повезли в лікарню

Вітаю. Значить справа відбувалася в 19 20 столітті, сон типу вестерна. В одному поселенні я перебував в будинку там була багато народу, там була дівчина з дитиною, і надзератель з пістолетом, ми збиралися її врятувати, відвезти її. Справа доходить до втечі, чоловік з пістолетом пішов, і тут дівчина вистрибує в вікно, їй дають однорічної дитини, вона біжить, я несу якісь речі, їх треба перевезти в селище інший, поки вийшов за ворота, йшов, з’явилася кінь коричневого кольору, відвезла одного хлопця, повернулася за мною, я їй закинув на спину ношу, збирався прив’язати, вона мене підштовхувала, поки я її гладив, осідлав і поїхав, не перестаючи розмовляти з нею під час руху, вона постійно дивилася в мій бік, прибув в селище, будинок великий, віддав речі попросив води для коня, побачив красиву дівчину&# 8230; На цьому все

Мене переслідувала жінка з пістолетом і молотком, бендеровка, це було на території України, хоча я там не була, я сховалася в сараї якого то двору, але вона мене знайшла, пістолет у неї впав і вона дістала молоток, але шкоди мені не принесла&# 8230;. я прокинулась

Я вийшла в тамбур щоб закрити двері, але замок почав не закриватися і я довго стояла щоб закрити його, а потім я побачила як з-за рогу з’явився пістолет і я відчувала, що хтось хоче мене вбити у мене в руках теж з’явився пістолет , спочатку я захотіла стрельнути в помсту, але передумала і забігла в квартиру

Чоловіки сидять корабель і собірактся йде я спостерігаю за ними у них на руках Старнно пестолети як ніби вони не справжні. І я стою перед ними тримаю на руках рушницю

Думаю, я у себе вдома, хоча це не мій будинок в реалності, сиджу біля вікна, дивлюся на підлогу, під ногами 2 кішки і кіт не пам’ятаю, один чорно білий, інший рудий білий і дивлюся на свою руку, у мене на руках чорний пістолет

Людина з яким я давно розлучилася, але дуже любила, а може і зараз залишилися почуття &# 171; віддав уві сні мені свій пістолет&# 187;. Але перш за ним хтось полював він уві сні був поранений, довго переховувався від переслідувачів. Начебто за ним полювала міліція (хоча в житті, він дуже набожний законослухняна людина). Я сильно плакала, допомагала, та й ховала його від них уві сні (таке відчуття ніби він захищав свого сина від кого-то). Але в підсумку його уві сні вбили або поранили і він наостанок залишив свій пістолет.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ