До чого сниться 😴 Дятел уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дятел що означає

До чого сниться Дятел:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дятел уві сні по 16 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дятел» по 16 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Малий Велесов сонник

Дятел – люди заклюють, син народитися (вагітної); довбає – несподівані вести, печаль.

російський сонник

Дятел – несподівана зустріч; довбає дерево – великі новини

сучасний сонник

Помітити в лісовій гущавині дятла – до поліпшення Вашого здоров’я.

Якщо Вам приснилося дупло дятла – значить, найближчим часом Ви опинитеся в повній самоті через скоєного Вами поганого вчинку.

Чути в сні стукіт дятла по дереву – передвіщає, що найближчим часом Ви відчуєте дуже великі труднощі. Вам буде здаватися, що Ви вже зробили масу спроб для того, щоб впоратися з ними, але результату не побачите.

Побачити уві сні дятла великих розмірів або дивною забарвлення &# 8212; до несподіваної новини, яка доставить Вам незвичайну радість.

сонник 2012

Дятел – необхідність проявити завзятість і / або працьовитість.

Сонник XXI століття

Дятел, побачений у сні – обіцяє вам наяву щастя, багатство, якщо він довбає дерево – до несподіваних известиям або печалі і несподіваним доходам.

сонник Гришиной

Дятел – щастя / багатство / вказівку на якийсь предмет, що має відношення до магії і чаклунства.

Сонник для всієї родини

Дятел уві сні – явище сприятливе, якщо ви хворієте, то незабаром настане одужання.

Якщо ви уві сні не бачите птицю, а лише чуєте стукіт його дзьоба – остерігайтеся обмови ваших партнерів по роботі. Вірте тільки фактам.

Сонник для стерви

Дятел – побачити уві сні дятла, що довбає дерево, &# 8212; отримаєш несподівана звістка, яке приведе тебе в повну розгубленість.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити уві сні дятла або почути його стукіт – знак неприємних розмов, які давно вже набили вам оскому. Можливо, якісь проблеми в стосунках з оточуючими або товаришами по службі знову нагадають про себе і затьмарять вам настрій.

Сонник любовних відносин

Цей птах – символізує якості вашого партнера, перш за все його наполегливість у прагненні втілювати в життя свої ідеї. Навіть якщо ви не хочете цього, він все одно не послухає вас і спробує змусити зробити так, як він хоче. Однак в цьому не завжди слід бачити негативні моменти, іноді його пропозиції можуть виявитися непоганими, нехай ви і сприймаєте їх в штики. Це свідчить про вашу консервативності і небажанні вносити нововведення в сексуальне життя. Пам’ятайте: звичайні відносини швидко набридають, тому вам краще уважно слухати і намагатися зрозуміти свого партнера. Бути може, і вам сподобаються його сексуальні фантазії.

Сонник медіума міс Хассе

Дятел – не довіряють своїй зброї.

Сонник про тварин

Дятел – пророча птах, символ магічної сили, страж королів і дерев.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні дятла, який не перестаючи довбає по дереву своїм дзьобом – означає, що ви досягнете своєї мети завдяки завзятості і наполегливості.

Летить дятел – віщує зміну обставин в позитивну сторону.

Сонник Печорської цілительки

Дятел, особливо чорний, довбає ріг будинку – до небіжчика в цьому будинку.

сонник Мандрівника

сонник Фрейда

Дятел уві сні – означає, що ваш справжній партнер іноді проявляє моторошну наполегливість і завзятість в здійсненні своїх ідей. Навіть якщо ви з ними в корені не згодні і не хочете їх реалізації, він все одно переконає вас у тому, що це потрібно, або зробить по-своєму. А чому ви завжди в штики сприймаєте сексуальні ідеї свого партнера? Чи не здається вам, що ваша консервативність може стати причиною розриву відносин? Прісні відносини швидко приїдаються. Тому вам треба навчитися підлаштовуватися під бажання партнера і знаходити в них особливе задоволення і нові відчуття.

Приснився Дятел, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дятел уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я підходжу до шпаківні, А ВІН Шевельов.Я підходжу до нього, доторкнувся І обходжу.БАЧУ ТАМ ЛЕЖИТЬ ДЯТЕЛ І НА МЕНЕ скромний погляд ДИВИТЬСЯ (ЛЮДСЬКИЙ).ТАК ПОРУЧ БУВ ХЛОПЧИК

У відкриті вікна залетіла птах. Спочатку не зрозуміли . що це за птах, а потім я сказала, що це тукан. Він сів мені на плече і став лащиться, як кішка. Я його гладила по дзьоба. Він довірився тільки мені. Мені було гордо, що він мені довіряє і я змогла це зробити.

Вітаю!Мене звати Анна.Сон-стою у сосни одна і бачу серед ялинових гілок дятла, потім він сів мені на долоню, я прокинулася.

Мені наснилося, що я лежу в кімнаті на ліжку..і бачу як у відкриту кватирку залітає дятел..потім вилітає..і знову залітає..потім ще якісь птахи залетіли..Я ховаюся під ковдру..так як боюся птахів і відчуваю..що до мене під ковдру залазить птах&# 8230; і прокидаюся від жаху..А ще в кутку кімнати знаходяться знаходяться троє чоловіків..неначебто з міліції..я їх прошу вигнати птахів..але вони не розуміють. що мені страшно

на вікні сидів дятел і співав пісні, потім до мене підлетів і також насвистував. раскрас був незвичайний-на шиї і голові переважав червоний і смарагдовий колір

Побачила уві сні свого чоловіка, нетверезого, з іншою жінкою теж нетверезої, в якомусь супермаркеті.Я не лаялася, сказала, що б він йшов додому. Потім перевела свій погляд і побачила за вікном величезного дятла, що лізе по склу. До чого сон?

уві сні я посварилася з мамою, справа була у нас вдома. ми кричали один на одного і раптом несподівано щось дуже сильно початок стукати. ми дуже злякалися. а звук ставав все голосніше і голосніше. після я подивилася в сторону балкона, і внизу на двері побачила як сидів величезний дятел і дуже сильно бив дзьобом в скло. не пам’ятаю що я відчула після того як побачила його, але він 1 раз жахливо сильно вдарив по склу та я різко прокинулася. коли прокинулася мене всю трясло, і я не могла поворухнутися взагалі..

Вітаю. Дятел довбав стелю в квартирі, я бачила в бетоні дірки, потім я відкрила вікно і вигнала його.

Вітаю! Мене звуть Маргарита. Мені сьогодні приснився такий сон, я бачила уві сні птицю Дятла, в моїй кімнаті сидів ну стіні і що то довбали, а потім злетів і долбанул мене в голову! І ще сьогодні уві сні я бачила, як ніби у мене в кімнаті відкрите вікно, і з моєї кімнати вилетіли середнього такого розміру пташки, схожі на чорних граків, скажіть мені будь ласка, що це означало-б.

Наснилося як дятел стукає в ворота приватного будинку мого племінника, я уві сні розумію як ніби це до нещастя намагаюся збити його і майже вбила, але коли підійшла до нього він мені сказав що в цьому будинку все одно буде нещастя, я намагалася його задушити, успішно

була в будинку батьків, на лоджії знайшли незрозумілу птицю, виявилося це чорний дятел з яскраво-червоною шапкою, він лежав на підлозі, я боялася його взяти голими руками і накинула на нього халат, так халатом я його викинула на вулицю, він впав на чорну весняну землю, струснув і через відкрите вікно знову влетів, знову так само я його викинула на вулицю, мені його було дуже шкода &# 8212; я боялася заподіяти йому біль.

я милася в лазні з чоловіком і дятел довбає в скло. Потім я його прогнала і милася далі. Коли ми помилися я зайшла в будинок і у мене різко заболів живіт. Сьогодні вранці у мене було дратівливий настрій. Я на всіх кричала, мало не побилася з подругою.

Непомню, як дятел з’явився, але на наступний день пішов його відпускати.
Вийшов надвір &# 8212; відпустив, він полетів (у нього був яскраво червоне забарвлення і від його польоту мені було дуже приємно на душі), потім я почав свистіти і дятел повернувся і сивий мені на плече, потім я поїхав у справах і дятел, то злітав в небо, то повертався, коли я (нібито) зробив свої справи, пішов гуляти по стежці між дерев і почав дресирувати його, дійшло до того, що він сідав мені на палець, а потім перебігав на ліве плече (палець теж лівий був), потім підбігла какае- то дівчинка і сказала:&# 187; ніколи не мій його і він буде дуже трудитися заради тебе&# 187;&# 8230;.. потім я стояв біля прилавка, а він пішов, полетів до прянощів, його шугонув і він різко полетів далеко, я голосно свиснув, він розвернувся і на всіх порах до мене, він не встигав загальмувати перед посадкою і я зловив його правою рукою, як м’ячик , але з максимальною обережністю і все обійшлося. І я прокинувся, розуміючи, що ніби як і не було, але ніби як мене позбавили дятла-друга)
Дуже зачепив сон, написав багато, так що, якщо відповісте &# 8212; бооольшая вам спасибі заздалегідь, якщо немає, то все одно спасибі)

Було осінньо похмурий ранок, я ВОСН прокинулася від стуку дятла, в селі у родички.Я вийшла на вулицю і почула що дятел стукає під дахом, в якусь трухляву дошку.Я заглянула туди і побачила його, він мене тоді не злякався, і продовжував стукати.Потім коли я заглянула з іншого боку, він подивився на мене.Я стукнула по дошці і він перелетів на інше місце і почав грюкати, тоді я і прокинулася.

Привіт, сьогодні приснився такий сон
Всі померлі родичі почали воскресати. обнімаємося радіємо. Потім все виявилися в квартирі де чоловік пилососив плед у нього погано виходило тому що плед смикався за пилососом, але воскреслі родичі почали допомагати йому тримати покривало .
А з під цього пледа як вилетіла птах чорна з червоною головою в іншу кімнату, а там мій син сидить (4 рочки) він пташку спіймав під ліжком і мені приніс . Я почала брати її в руки &# 8230; а в руках опинився син .

Наснилося що великий красивий кольоровий дятел з червоним чубчиком сіл мені на голову, не клював, просто сидів. Я була дуже порада, говорила &# 8212; подивіться як дивно, викликало захопленість

Здраствуйте ! Я бачила птаха індикатором. Толька що вилупилася з яйця зозулю патом я говорю що це птах мені не подобається так як він кидає своїх дітей а потім він пріврашается в дятел він сидить і дивиться на мене кчему це?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ